Заміна Pussher UAZ Patriot на підшипниках

Причини розбиття

М’ячі стрижні вузли зазвичай виходять з ладу з руйнуванням обода однієї з чашок, що покривають м’яч. У якийсь момент ця панель може просто розділити, і це відбувається або з сильного впливу (який виник через зовнішній вигляд дороги), або на так звану металеву втому. Як тільки буде зруйновано тіоніст Кубки, з’являється гра м’яча, тому що в вузлі Shkvorn з’являється стукіт і скрип. Зрозумійте, що це дефектне саме кневлен, це можливо, повністю підкоряється передній рульовий кулак.

Порошок УАЗ Патріот

Технічні характеристики елемента

Сталевий ключ на патріоті УАЗ, поділений на 2 частини, що забезпечує монтаж приводного валу передніх коліс у петлі. Кулак піде на петлі, який забезпечує сферичні виїмки для установки бронзових чашок. Ззаду до корпусу поворотного збірного металевого покриття. Всередині Pivota є канал з зовнішньою прес-маслом змащення для розтирання поверхонь під час утримання вузла. Є канавки на чашках, через які відбувається рівномірний розподіл мастила.

Палець має конічний розділ, який дозволяє ввести елемент за допомогою розщепленого різьбового рукава. До нижньої частини кулака на 4 болт, поворотний важіль монтується. Контрольовані елементи з’єднані барною, забезпечуючи симетричне відхилення керованих коліс.

Бальні пальці розташовані під нахилом, що зменшує навантаження, носити чашку і сферичну голову.

Квадрат. сталевий стрижень змінного профілю.

Модернізований вузол відрізняється конічним підшипником, який використовується замість чашки. Зовнішнє кільце підтримки спирається на спеціальний стенд, встановлений або зварюваний до повного отвору мостового шарніра. У внутрішньому кільці потрібно встановити кінстроїн, на тіло, з якого забезпечується обмежувальна пральна машина (вона не дозволяє пальцем надмірно вводити в внутрішнє кільце підшипника).

Центрування проводять розщепленим різьбовим рукавом, над вершиною обертання, закривається гайкою з гайкою.

Заміна сто УАЗ-хліб нового зразка

Кілька слів, скажімо про сотні нових зразків. Взагалі, існують негативні автомобілісти рецензенти: матеріал продовжує, це погано, важко замінити, щоб нічим не пошкодити; І вони служать меншою “класикою”.

Існує також погана подрібнена нитка. Можливо, варто слухати думки досвідчених автомобілістів і віддати перевагу класиці до покращення нових продуктів.

Частота заміни Pussher безпосередньо залежить від умов, в яких експлуатується УАЗ “Букака”. З постійною їздою на сильний позашляховик ремонту цієї частини автомобіля, природно, буде потрібно раніше, ніж з помірною експлуатацією.

УАЗ Патріот. Заміна Шкворней. Ремонт концентратора та магазину.

Препарат передньої осі, поставлена ​​до доставка під панчохи. Петро колеса у вертикальній площині. На правій стороні дуже суттєвого підсвічування з крихом. Праворуч, але є. Або вузли, або шкворні або обидва

Очистити річ, що буде покаже аутопсію. Це розтин і починається з найбільш кримінальної, правої сторони.

Клієнт приніс набір ремонту купи УАЗ-патріота з бронзовими чашками. Набір нормальних. Безумовно, краще, ніж рідними поворотами. І ви знаєте, чому? Оскільки інженери занепокоєння УАЗ щороку збільшують наявність пластмас у завантажених вузлах, розташованих позашляховиком, якщо занадто довго і прокинуться, то я можу і легше. Підтримувані чашки у купі на заводі покласти пластик. Напевно, власники патріотів стали схожими власниками Лендрозверу. Ті, на зустрічі, не вітають один одного, тому що вранці вони вже зустрічали автосервіс

Але це все лірика, і нам потрібна практика.

Ми викидаємо колесо, відкрутіть кришку концентратора. Розділіть і розбийте загадку про шоколад всередині.

Тут на такій чудовій речовині з кризи, зчеплення концентратора рухалася.

А потім просто розбирайте весь вузол HUB. На самому початку я зрозумів, чому виникла розбивка. Вузол це вже відремонтовано. Попередні семінари надзвичайно Хреново очистили два гайки, котрі натискають колісний підшипник. Природно, що в процесі експлуатації автомобіля відрізана зустріч, а ключі відкрутіли. Тим самим звільняючи передні підшипники. Ну, є природне все і шліфувати

Ця робота була дивовижною брудною, і тому я не зробив багато рук на лікті в мазуті.

Особлива подяка розробникам УАЗ, які брали участь у розробці кріплення гальмування. Чорт, добре, у всіх зарубіжних автомобілях, наш UAZ-469 є нормальним та вільним доступом до двох кріплюючих болтів Caliper. Патріот настільки тліє, що для того, щоб відкрутити нижній болт, щоб закінчити курси на авто йоги

Відкрутіть п’ять болтів кріплення магазину (поворотний м’яч) до мосту Стокгола. Після того, як болти були скручені, магазин не слід видалити. Завдання, щоб перетворити його на складу. Так що він вільно обертався. Якщо Закіс, і це повністю і сусідній Beyd sledgehmmer над м’ячем через дерев’яний бар. Пара потужних ударів завжди розбивається

На цьому етапі вам потрібно відкрутити кришки короля. ESIL з нижньою кришкою немає проблем, то вершина під горіхами є крекери. Буває, що вони є реконструйовані. Я використовую два способи вилучення цукру. Іноді один з них досить. Іноді обидва, два відразу)))

Метод Namba Wang: Ми приймаємо мідну фарбу, ми натискаємо на болт на вершині і середньосмерний sledentiate. Зазвичай достатньо їздити прямо. Тоді він може бути підібраний і видалити з болтом.

pussher, patriot, підшипниках

Метод namba tu: Візьміть кувалд і дідусь, так ближче на бічній поверхні кришки. Це також достатньо, щоб тендер кинувся.

Варіантні методи для власного смаку!

Після видалення кришки прокладка, виготовлена ​​з картонної упаковки, є соком, або щось інше. Ну а що? Кормін Челябінськ Тунікхххх

Тепер треба відкрутити розщеплені горіхи Сквон. Для цього є ключ, який йде в комплект.Набори. Але. Цей ключ, здавалося, мені не зручно для постійного користування. Тому я вирішив змінити його під половиною квадратної площі на гризу.

Як видно з фотографій, ми приймаємо відповідну не необхідну голову. Патч на токарні. Для загострення хромванадій прохолодно вставте течучу голову в трубчастий ключ і не подобається. Розбивається. У нас є людський ключ!

READ  Як перетягнути стелю автомобіля своїми руками

Тепер, перш ніж відкрутити кип’ячене розріза, легка качка через м’який матеріал, сідати, що. Після цієї процедури гайки легко відкидається. Як круті два горіхи, вийміть магазин від панчіх і несуть на робочому столі.

І що ми бачимо? І ми бачимо один зламаний сепаратор і підшипник підшипника в Швару, це принаймні несподівано, тому що це повинно було побачити Скворні заводського дизайну! Ну, ті, що на підтримку пластикової чашки. Підшипник Skvorni точно здивований.

Час десятий голодний. Я називаю власника автомобіля. Я поясню ситуацію, що я несподівано в будівництво автомобіля, Челябінськ Тунікх був несподівано принесений. І необхідно було б купити перекручування підшипникового ремонту комплекту. З труднощами, але вона знайшла їх. Молоток)))

Мити магазин. Тепер треба випресувати старі обойми від підшипників. На фото на вершині ясно видно, що заняття з шостого розділу Ками Сутра. Але є секрет. Hooly поділяють їх. Як швидко видалити руки пальцями? Спритність рук і немає обману)))

Ми кидаємо на холодильник зварного шва посередині. І дайте прохолодно до холодного стану. Шов при охолодженні тягне кліп на сотні, які достатньо, щоб вивести хоп. Іноді вони випадають при повороті.

Ми чистимо посадочне місце і натисніть новий кліп.

А потім я знову закінчив в нюансах нашої російської культури виробництва Розмір посадкового місця на Skvornna мали форму овалу в контексті, і для більшого діаметра мали розмір для півтора десятка більше з внутрішнього діаметр підшипника було два години. щоб провести на затиску чотирьох комплектів Правильне зв’язування для підшипника.

Потім пам’ятайте екзотичні слова інженерів, які придумали підшипник kkworn. Тому що треба вставити їх надзвичайно хитро. Спочатку ми поклали підшипникові сепаратори в м’яч, а потім сам м’яч вставляється в галму. І він не вичає. Запобігання того, що ви думаєте? Правильні підшипники! Ось така головоломка

Розгадку залишу поки при собі )) Пущай карма у розробників цього девайсу підробиться )))

Тоді ми вставляємо ноги і носити їх на підшипниках. Ми кидаємо розщеплені горіхи. Затягніть гайки і виставку такий же розмір між поверхнею м’яча, а кінець під кришками короля. На толерантності до науки 0.2 мм. Я зробив у нуль. Зверніть увагу, що при затягуванні верхнього гайка, розмір може йти!

Ми кидаємо гумову щіпку магазину, відчував і кришку. Свіжі болти. Спина на попередньо вимірюваній висоті болт-обмежувача токарського кулака. Ми кидаємо рульовий твір. Шприц Скворні через тввотницький.

На цьому з цим вузлом все. Ми переходимо до огляду, дефект HUB.

При покласти старий рядок з підшипників, я дивлюся картину апокаліпсису через вузол.

Відкритий підшипник шліфування та розбиття посадкової ділянки замикаючого кільця хотів розчавити катування, але я зрозумів, що там не було місця для ремонту. В хлам

Встановлення кицьки на підшипникам УАЗ Патріот

Мені довелося насолоджуватися господині, що вона забула купити новий центр. І гальмівний диск одночасно. Старі з кінця їдять металевий супорти (див.Фото вище). Хтось, один раз у паралельній реальності, сповільнився, коли залишає гіперзвук без прокладки)))

В якому колись господиня не провалилася. Взагалі, вона поклоняється землею за операційну доставку залоз!

Вибити колісні каблуки від старого центру, оцінка до нового. Ми будемо натиснути кліп, ми поклали кільця замку, упертий шайб задньої печатки, сам залозу. Ми закупорюємо підшипники з мастила літію і надруку вузла.

Спинуйте регулюючі горіхи. Ми регулюємо підшипник. Внести правильно замкнути шайбу. З обох сторін!

Ми розбираємо атоми концентратора, ми змиваємо, закладаємо нову мастила і зібрати назад. По дорозі ми знаходимо ще одну пластичну деталь. Піпетка. Що концентратори УАЗА так часто розбиваються?

Нижній гальмівний супорти кріпильний болт, я раджу вам скоротити міліметрів протягом восьми. Потім ви можете кинути голову під час скручування. Не забудьте практикувати себе в епітетах до інженерів УАЗ)))

Ну, Kagbe Repair другого кулака не має сенсу описати. Все-таки є однаковою лівою рукою

P / s: НЛО прибув і викрав з доповіді Опис керуючих порад, зміщуючи картер мосту та заміну масла в мосту

Встановлення нових штифтів

Розміщення елементів. Щоб встановити новий кульовий вузол, потрібно змастити нижню кришку та елемент з кульковою головкою послідовної мастила. Обкладинка розміщується в земельному гнізді, використовуючи витяг для підшипників колеса. Верхня кришка встановлюється на звичайне місце так само. Потім порожнину стрижневого вузла наповнюється мастилом, отвір закривається маслом або болтом.

Якщо машина використовує вузол із змінними вкладишами, то монтажні поверхні втирають від бруду та старого змащення. Тоді новий лайнер укладається в земельну розетку. На поверхні частини є виступи, які поєднуються з слотами на основі вузла. Для щільного розміщення елементів використовується пальцем з м’ячем, елемент покладається в перерву, а потім різьбова частина наноситься з легким молотком. Рекомендується використовувати захисну прокладку. Подібним чином є другий елемент.

Вузли заповнені мастилом, різьбові рукави затягуються з моментом 70-100 нм. Якщо елементи правильно затягуються, щоб повернути кулак, щоб повернути кулак у діапазоні 10-15 нм. На верхній частині поворотного кулака, встановлена ​​башта з прокладками та конічними шайбами, а потім хрест буде закрученим горіхами. Після встановлення нового вузла ви повинні перевірити кут встановлення передніх коліс на спеціальному стенді.

Скворні на підшипникам УАЗ Патріот, що є більш надійним

Мало хто з власників патріотів звертаються до ремонту послуг. Так історично сталося, що цільова аудиторія позашляховика справляється з власними руками. На щастя, дизайн стародавньої, електроніки недостатньо, запасні частини більш-менш доступні, і є з того, що вибрати. Один Kinstay на Патріот може забрати принаймні три типи.

, А разом з роботою на заміну частини на службу буде запропоновано від 6 тисяч. Не надто приємна перспектива, особливо тому, що ви можете зробити всю роботу. Remkomplekt Pochetnya буде коштувати не більше 1000-1500, а у випадку заміни шпильки, вам доведеться викласти принаймні 8 тисяч, не кажучи вже про перегородку переднього мосту “Про науку” з повним демонтажним.

READ  Чи не відкриваються задні двері UAZ Patriot

Скворні на підшипникам УАЗ Патріот, що є більш надійним

Тепер мій пробіг Oza становить 73 000 км, з яких 20 000 км він загнав на рідному пластмасі Kkivorni, 50 000 км на підшипниках кікатонів та 3000 км на бронзовому сквош, виробленому Vaxoil. І я маю щось сказати про це.Йти.

Відомо, що УАЗ-Патріот з салону не від слова “взагалі”. Автомобіль не тримається навіть на гладкому асфальті, він втрачає траєкторію на ударах, ви повинні постійно давати.У перші 20 000 км пробігу я всі втомилися, і послуга була встановлена ​​в сервісі, було зроблено Кастор 5, а рульовий демпфер був встановлений з весною.

Коли я поїхав з сервісу, я не міг повірити, що УАЗ може бути настільки керованим. Не схожий на машину, звичайно, але з злиттям нічого спільного. Дуже ясний нуль з’явився в рульовому колесі, контроль був чутливим, а реакція на рульове керування майже миттєво. Звичайно, регулюється для гумового профілю.Їзда на шосе почали приносити задоволення.

І тепер це загалом, я був щасливий. І щастя тривало близько 35 000 км. Тобто, на пробігу близько 55 000 км, я почав проблеми, а саме, я почав виникнути шиммі. І він тільки виник на MT гумові, а взимку і на стере, все було добре. Так як я рідко їздив на МТ-ШК, я забив на проблему і продовжував. Але після 5000 км Шіммі почав приходити і в зимових шинах.Варто сказати, що в боротьбі з Шіммі я пройшов майже всю призупинення. Абсолютно всі продовження, амортизатори та підшипники були замінені. У мовчах блоках не було поліуретану, тільки гума.Але це не допомогло.

Шкворний Ваксо. Перша спроба.Купив Schoopki Vaxoil з кастором 5 і набором Кінгле з бронзовими вкладишами.Змінився.Після розібраного підшипника Kkvornnya зрозумів, що вони померли. Підшипник кліп був дуже зношений.Далі продовжував встановити бронзу.Чи зробили все ясно відповідно до інструкцій, але, мабуть, у мене ще не було достатньо навичок, і я не враховував деякі нюанси.Результат був страшний. Машина стало неможливим контролювати. Її спілкувалася з боку в бік, а реакція на рульове колесо слідували майже через секунду.Все це було посилено тим, що на наступний день мені довелося керувати 600 км по дорозі.І я поїхав. Але це була олово.

Встановлення обертання на підшипникам УАЗ Патріот

«Ходьба!-. все сказали мені. Тривалість склоочисників з різних людей коливалася від 1500 до 10 000 км, що категорично не влаштовувало мене, тому що автомобіль був просто небезпечним! Тому я взяв УАЗ до служби, де підшипники були встановлені знову в старих сплесках, а кулаки та ккворний Ваксойс пішов жити в гаражі.

Шкворний Ваксо. Друга спроба.Але щастя не було довго. Десь після 10 000 км знову прийшли Шіммі.Я мав ідею відправити всю мою восколовской куртку до виробника, щоб отримати, так би мовити, довідковий збір та коригування кулака, тим більше вони мають таку послугу.

Після отримання я назвав дівчину з Vaxoil і запропонував змінити кастор від 5 до 8.Проблема полягає в тому, що коли Castor 8 потрібно згинати рульову жабу, але мені не дуже подобається ця ідея. В результаті ми домовилися про зміну 7 градусів (необхідно було домовитися 8).

Через деякий час (я не пам’ятаю точно, швидше за все 2 тижні) я отримав скориговані кулаки, які були негайно встановлені в сервісі.Теоретично, оскільки всі зібрані і нічого не потрібно регулювати, ймовірність оподаткування зменшується до мінімуму.Перша поїздка викликала подвійні почуття.З одного боку, почуття були набагато кращі порівняно з моєю незалежною установкою. На машині можна було йти 100 км / год без проблем, прямий автомобіль добре зберігав.З іншого боку, все-таки рульове колесо в нулі була порожньою, а при низьких швидкостях (питання Ціна: 100 500 ₽ пробіг: 73000 км

Власники домашніх позашляховиків постійно вдосконалюють свої автомобілі. Найбільш обговорюваний і хворий елемент УАЗ є передній кікер. Саме цей вузол, який забезпечує зв’язок поворотних муків з вузлом колеса, забезпечуючи управління транспортним засобом. Патріот може працювати з різними типами кицьки:

  • Конгластичні вставки. заводський втілення, призначений для зменшення вартості будівництва;
  • з бронзовими лайнерами. такі набори ремонту виробляються виробниками запасних частин, щоб замінити пластик під час виходу з дороги;
  • Скверен на конічних підшипниках. встановлюються для полегшення керованості на твердих гладких покриттях.

Кожного новачка серед патріотоманів хвилює питання, які краще поставити шкворневі сполуки. Серед jeepers немає однозначної думки про необхідність встановити УАЗ-патріот за допомогою поворотного кулака з прокатніми опорами. Заміна шарнірного монтажу на підшипнику є досить трудомістким і відзначає.

Що таке Шкворні

Частина. це компонент вузла обертання, а разом з вишивками є частиною провідного переднього мосту. Як працювати шкворні? Вони піддаються 2 сил, один з яких натискає кінець частини. У той же час, вся маса автомобіля. “демпінг” до нижнього повороту, верхня завантажує мінімум. Друга сила. це радіальна, діє перпендикулярна до поворотної осі. В основному, вона натискає на королівство на боці, як намагається крутити поворотний кулак. Радіальна сила більше впливає на верхній поворот.

Коли передня вісь відчуває навантаження 1 тонну (в середньому), кожна з сторін складає 500 кг. І при русі в нерівності, коли призупинення відчуває численні удари, значення сил росте кілька разів. Вони також збільшуються при гальмуванні або повороті. Скворні відіграє роль:

  • Осі, завдяки яким поворотний кулак повертає колесо;
  • з’єднувальні деталі, які створюють загальний вузол з кулаком і кульковим;
  • Компоненти носія, що збільшують жорсткість всього вузла.

Існуючі види

Сьогодні існують п’ять типів поворот, що відрізняються матеріалом матеріального матеріалу та мають свої особливості. Кожна з груп частини має свої переваги та мінуси з точки зору надійності, легкість встановлення, вартість та T. D. На яких елементах запускаються kkvorni?

READ  Uaz patriot заміна олії в мостах

На бронзових лайнерах (Т-подібні циліндричні)

Традиційний варіант з високою надійністю. Мають серйозний попит від спортсменів та екстремальних любителів їзди. Процес ковзання в таких деталях здійснюється за рахунок використання сталевих елементів шайби, м’якими металевими рукавами, у цьому випадку бронза. Такий поворот на УАЗ не розриваються навіть при високих навантаженнях, наприклад, при ударі. Ефективна “оборона” стала можливим і завдяки великій площі шайб, рукава. Перевага бронзових лайнерів полягає в тому, що серед його “колег” є єдиним видом запасної частини, в якій радіальні та осьові навантаження приймають різні частини.

Існує негативна особливість. Т. До. Метал м’який, його знос відбувається досить швидко. Щоб уповільнити цей процес, необхідно регулярно додавати свіжий мастил до вузла і постійно стежити за станом обертання. Вузол має регулюючі пластини, видаляючи, які можна компенсувати знос шайб. Але з втулками в цьому відношенні нічого не буде працювати. тільки заміна. Тому основним питанням знаходиться під ремонтом. заміна рукавів: цей процес досить трудновий, т. До. пов’язані з переоцінками та натисканням. У цьому випадку, подальша обробка частини повинна бути дуже точною. Інший мінус. коли керуючи машиною, ви повинні застосувати відносно великі зусилля. Однак цей дефіцит можна компенсувати за допомогою гідравлічного.

“Класика жанру”

На підшипниках

Також досить популярний варіант. Підшипник 203 встановлений на позашляховику (відповідно до Міжнародної системи позначення 30203). Цей валик конічної деталізації. Його дизайн дозволяє припускати наполегливі та радіальні навантаження. За дизайном це складна система, що складається з декількох компонентів:

  • дно з прес-підшипником у вигляді конуса (упертий кільце може бути під ним);
  • Підшипникова мотузка, натиснута в кулак.

Є мастильні канали. Особливість цієї пивоти. це дві “рівні” частини, які включають роликові підшипники. Це підвищує надійність частини і зменшує силу тертя. В результаті рульове колесо стає легше. Негативні сторони включають чутливість до вологи, складність коригування (значення встановлення прогалин). Тільки якісний продукт зможе працювати протягом тривалого часу.

Суперечлива версія вузла

На м’яч

Продукт включає в себе три компоненти: верхня частина, натиснута в кулак, дно, натиснувши на підтримку м’яча та сталевий м’яч. Він розташований у півсферичних місцях, зроблених на кінцях половини квадрата. В деталях є осьові канали для мастильних матеріалів. Зверху. різьбова отвір для прес-масла. Цей вузол розраховується під осьовим і радіальним навантаженням. На відміну від попереднього повороту, кульовий продукт може витримувати величезне осьове навантаження. до 20 тонн. Але, з іншого боку, через це місцеве місце починає носити, що перетворюється на еліпс, особливо якщо ви проїхали з підсвічуванням протягом деякого часу.

Якщо ви аналізуєте поломки м’яч кицька, виявляється, що найчастіше найчастіше. Пояснити це легко. Нижній елемент постійно натискається масою машини, а верхня “отримує” зворотний зв’язок. Під час руху навколо складної області з порушеннями, всі потрясіння падають на бік верхнього повороту. В результаті, кліп виробляється і навіть несе. Є ще один мінус: м’яч не дозволяє передаватися каналу, т. До. перекриває це, а телевізійний костюм знаходиться на вершині. Тому ви повинні постійно стежити за станом вузла.

Різні “витривалість”

З сферичною підтримкою

Модернізований тип Шкворнарія. Ці продукти об’єднали простоту конструкції циліндричних Т-подібних вузлів та хороші характеристики з точки зору зменшення сили тертя, від сферичних продуктів. Структурно, головний стрижень півкулі. Вузька частина має різьблення під гайкою, по осі йде мастильний канал, на головці – проточка, що допомагає розподіляти мастило.

Елемент знаходиться в корпусі FIST та фіксує затискну рукав (частина, описана в ньому, включає конусоподібну сторону). Для досягнення бажаної жорсткості верхню частину обертання має сталеву підкладку, через яку гайку затягується. Лайнер виготовлений з бронзи або пластику (другий варіант дешевше, але менш надійний). Сферична частина деталей спирається в лайнер. На підтримку та вкладиші. Під вишивками вузла є прокладки, які дозволяють регулювати положення складних компонентів. Як працює kkworn? Коли колесо обертається, він пару з кулаком, перетворюється на вкладиші. Такий вузол добре працює у вертикальній площині, що гарантує тривалий експлуатаційний ресурс.

Коли монтаж, Knevinet вимагає дуже ретельного налаштування. Якщо затискач надмірно сильний, швидкий знос неминучий, плюс, зусилля на рульовому колесі буде високим. І якщо посилення слабке, вкладиш постраждати. Вузол з сферичною підтримкою потребує періодичної мастила, особливо в перших кілометрах тестової поїздки, коли охорона йде.

Хороша комбінація “ціна. якість”

На комбінованому підшипнику

Тут поворот є підшипником. Другий розміщений. Кожен із них сприймає своє навантаження. Осьові утримує роликовий продукт 105, радіально-голчасті підшипники. це одне ціле число. Таке інженерне рішення допомагає встановити вузол виключно рівно: перекоси виключаються. В результаті, навантаження рівномірно розподіляється (якщо ви не берете точки ударів). Дизайн дублює циліндричний kkivorn: якщо тертя ковзання замінюється тертям. Основна перевага вузла на комбінованому підшипнику полягає у відсутності необхідності регулярних підтяжників: знос практично немає. Інший плюс. це легкість установки та видалення: будь-який спеціальний інструмент або обробка не потрібна.

Скворні на комбінованих підшипниках гарантує легке кермо. Налаштування рідко потрібна, велика маржа безпеки. Відсутність чутливості до вологи.

Ціна

Ціна пов’язана з типом деталізації (див. вище) і виробник бренду. Наприклад, набір поворотів на комбінованому підшипнику для ВАЗ 469, 452 (“Буканка”) буде коштувати 7900 для звичайного мосту Тімкен. Якщо ми говоримо про бюджетні частини, то пропонується набір споріднень з бронзовими рукавами для 715. Одна річ коштує 50-80 вузлів, зібраних на чаші, воно буде коштувати 1050-1100 ккворні (набір) з сферичною підтримкою та бронзовими рукавами, запропонованими для 2700, в автогранах реалізуються як окремий вузол, так і повний комплект на обох колесах. Пропонують композитні елементи. Пластиковий рукав оцінюється в 17. Підтримка квадрата. 250. Прокладка для налаштування. 7

| Denial of responsibility | Contacts |RSS