Діагностика HBO 4 покоління з власними руками

Плюси та мінуси HBO Lovato

Чому автомобілісти вибирають цей італійський бренд?

 • Помірна ціна плюс найвища якість. Компанія з початку свого шляху (з 1922) орієнтується на масового споживача.
 • Велика мережа імпортерів по всьому світу, продукцію Ловато можна придбати у будь-якому місті. Заміна ремонту комплект не представляє складності.
 • Майстри автосервісів беруться за монтаж обладнання італійського бренду, так інструкція з встановлення, посібник з експлуатації, діагностика нескладні, доступні для автомайстрів.
 • Існує гарантія виробника до всього обладнання виробника (приблизно 250 тисяч. кілометрів пробігу, що є чудовим показником для ГБО 4-го покоління).
 • Питання про підтримку автомобіля з HBO Lovato 4 покоління не складно.
 • Компанія виробляє абсолютно всі комплектуючі ГБО, тобто монобрендом, що дуже зручно для споживачів.
 • Обладнання Lovato не займає багато місця. Compact Lovato JLP4 EP Nazzle Ramp на 4 циліндра не важко встановити, щоб він не заважав проводячим та газовим шосе.

Читати далі: Джек Даніелс Огляди

Недоліки, виявлені при встановленні HBO:

 • невеликі показники для зменшення потужності двигуна при переході до газу, в середньому 5%;
 • Існує втрата в динаміці, збільшення часу розгону;
 • У довгих подорожах може бути питання з пошуком газових газових станцій (головним чином метану);
 • зменшений простір насосу;
 • Багато квадрат наведено в багажному відділенні під газовий бак;
 • Поява ймовірності спонтанної бавовни в інжекторі (Spinning Candleddown), питання вирішується шляхом встановлення комп’ютера.

Ці недоліки притаманні будь-якому газовому обладнанні. Що стосується скорочення двигуна. Це твердження пов’язане з температурою згоряння газової суміші. Але в останніх технологіях 4-го покоління упорскування пального в форсунки відбувається однаково, як на бензині, так і на газі.

Ресурс електростанції залежить від найбільших характеристик якості палива та на те, наскільки професійно налаштовано обладнання. Категорично не рекомендується робити це з власними руками, але тільки в перевірених центрах.

На замітку! Установка ГБО – відповідальний процес. Ставлять газобалонне обладнання, щоб отримати економію бюджету. Щоб цього досягти, на етапі монтажу заощаджувати не доцільно. Обережно ставитися до рекомендацій знайомих автомобілістів та зустрічаються з відгуками про роботу автомобільних послуг.

Що робити, якщо ГБО не переходить на газ

Найчастіше виявити і усунути поломку, можливо своїми руками.

Повітряний затор

Отже, перше, що потрібно принести рівень антифризу / тозолу в резервуар для розширення до норми. Потім, натиснувши радіаторну трубу та одночасний прогасор, спробуйте “вигнати” повітряну пробку з редуктора випарника. Якщо цей метод не допомагає, а також існує впевненість у профілактиці, це означає, що вам потрібно видалити вихідний шланг з коробки передач та злити невелику частину рідини (працює протягом декількох секунд через 2 секунди), Попередньо замінюючи чистий контейнер.

Можна визначити наявність пробки: нагріти авто двигуна до робочої температури, порівнюйте інтенсивність нагрівання труб та самого випарника.

READ  Встановлення PTF на Vesta з вашими руками

Далі перевірте правильну установку HBOS (ми написали тут), також проводять перегляд механічного пошкодження установки, наявності труб / шлангів.

Температурний датчик

Якщо виконана робота не дала позитивного результату, вам потрібно переконатися, що цілісність дротів, що йдуть до датчика температури передач, а також переконатися, що його роз’єми розташовані без слідів окислення. Твіст-проводка тут не допускається, тільки пайки або надійні термінали.

За відсутності видимого пошкодження температури температури випарника потрібен його діагноз. Знайдіть дефект, знаючи певні параметри датчика (стійкість), ви можете використовувати мультиметр. І якщо є кабель для налаштування / діагностування газового обладнання, а також програмного забезпечення, щоб визначити несправність буде набагато швидше.

Причина, що HBO не переходить до газу (4 покоління), як правило, пошкодження датчика або встановлення параметрів його експлуатації. Якщо корекція цінностей не дало результатів, це буде потрібно замінити його або ремонтувати.

Як параметр для запуску газової установки, ви можете спробувати закрити дроти датчика, і тому дістатися до місця покупки / ремонту.

Проблеми з 2-го покоління HBO

Коли ситуації, коли він не переходить на газ 2 покоління HBO в інжекторі або карбюраторі, причини, як правило, три:

 • заповітря редуктора або низький рівень рідини;
 • несправність кнопки перемикання палива;
 • Відмова газового електричного клапана котушки.

Ви можете знайти всі інші причини для їх усунення, натиснувши посилання у статті. Якщо у вас ще залишилися питання, ставте їх у формі нижче, ми обов’язково дамо розгорнуту відповідь.

Причиною відсутності подачі газової суміші в силову установку може стати відмови роботи електромагнітного газового клапана, встановленого на карбюраторі. Високошвидкісний клапан у закритому положенні. Трубопровідний слог. Фільтрувальні елементи забиті. Швидкий клапан не працює. Видатковий клапан повністю не відкривається.

Діагностика HBO 4 покоління з власними руками може бути здійснена при обладнаному обладнанні для автомобіля. Для цього вам знадобиться діагностичний сканер, або ноутбук з відповідною програмою.

За допомогою таких пристроїв визначається корекція палива ЕКЮ. Вона розраховується у відсотках від нормального упорскування палива. Довідкова свідчення датчиків керування приймається як основа. Обладнання налаштовується таким чином, що корекція відбувається всередині.п’ять%. Налаштування найкраще виконується під навантаженням. Після результат перевіряється при неодружених оборотах. Зазвичай не потрібно додаткове налаштування.

Діагностика HBO 4 покоління з власними руками

Дуже часто встановлює газове обладнання 4 покоління на машині, користувачі не задовольняються витратою палива або динамічними характеристиками автомобіля. Це робить їзду сервісний центр для додаткового коригування HBO. Ну, якщо майстри розуміють, як вирішити проблему. Є ситуації, коли ви йдете, щоб налаштувати сенс HBO. Це відбувається, якщо працівники інсталятора погано зрозуміли в принципі налаштування, а не рідко відбувається в абсурдній думці. Автоматичні італійські системи вирішує всі проблеми. Ні автоналаштування зробить мінімум. До автомобіля, принаймні, не склеєні. Решта параметрів повинні бути вручну за допомогою діагностичного обладнання.

Що це означає правильно налаштувати HBO?

Було сказано багато разів, це було написано, і найважливіше, що у всіх інструкціях для автомобільного газового обладнання. при правильно налаштованому ГБО 4 покоління час бензинового упорскування залишається однаковим при роботі на бензині та газі. Зробити так, щоб час упорскування не змінювався. Це завдання регулятора HBO. Звернемося, наприклад, до інструкції для газового обладнання 4 покоління OMVL. Налаштування паливної картки. Читаємо з пункту 4.4.1 Modify the map (Корекція паливної картки). І інші системи нічим не відрізняються. Це головне.

діагностика, покоління, власними, рука

Необхідні матеріали та інструменти

Щоб правильно підійти до справи, потрібно заздалегідь запастись необхідними деталями:

 • USB-адаптер / мікросхема;
 • кабель;
 • роз’єм (штепсель для підключення);
 • паяння та матеріали для пайки;
 • термоусадочна трубка різного діаметра;
 • ізоляційна стрічка;
 • мультиметр або контрольна лампочка;
 • Серванти (щипці).
READ  Renault Megane заміна ГРМ своїми руками

Якщо є непотрібний шнур, наприклад, від старого мобільного телефону, на якому присутня плата з маркуванням PL2303, можна з нього зробити цей шнурок.

Діагностика HBO 4 покоління з власними руками

Але ми полегшимо, в інтернет-магазинах вже є практично готовий розчин для прийнятної ціни. Зокрема, на AliExpress (AliExpress) ви можете придбати адаптер для генерації HBO 4 (TTL модуль PL2303) та всі необхідні елементи для складання шнура.

Варто відзначити, що такий дріт (китайський виробництво) не передбачений занадто частого використання. Крім того, через довжину (1 метр), це не буде зручно використовувати його на всіх автомобілях. Але в приватному використанні він буде працювати добре.

Найкраще купувати мідь з трьома венами, м’яким, екрановим дротом у будь-якому електричному магазині. Довгі 2-2,5 м. Достатньо зручно налаштувати HBO безпосередньо з салону автомобіля.

Особливості Налаштування HBO Digitronic

Перед початком регулювання необхідно проїхати деяку відстань на бензиновому паливі, щоб отримати усереднені показники та параметри. Вони будуть використовуватися як орієнтири для подальшої коригування газоподібного обладнання.

Регулювання здійснюється за допомогою коефіцієнтної кривої, яка має помаранчевий колір. Щоб оптимізувати параметри на графіку, до діаграми додана крива зеленої риби, яка відображає час вприскування палива при роботі з газом та синім, який показує час ін’єкції палива при роботі на бензин. Обидва показники демонструються датчиком карти.

Принцип налаштування параметрів “джитроніка” підходить для лінійного обладнання. Характеристики паливної системи виконуються за допомогою спеціальної програми Digitronic 3D або інше фірмове програмне забезпечення залежно від моделі GBO. Щоб увійти до панелі керування, потрібно завантажити та встановити програмне забезпечення з офіційного веб-сайту Digitronic.

Список необхідних інструментів та обладнання

Установка ГБО 4 покоління своїми руками – завдання не складне. Перш ніж встановлювати незалежно, вам потрібно отримати певний набір інструментів.

Ніякого спеціалізованого інструменту для проведення робіт, пов’язаних з газовою системою, не потрібно.

В наявності необхідно мати:

 • Стандартний набір кінцевих бітів та голів;
 • плоскогубці;
 • WD-40;
 • електричний дриль;
 • набір свердло по металу;
 • мітчик різьблення (під різьблення форсунок);
 • герметик та фіксатор різьблення;
 • набір викруток (включаючи викрутки типу torx);
 • Динамометричний ключ (бажано);
 • Запасні болти, гайки та жаровні шайби (бажано).

Самостійність

Перед налаштуванням рекомендується трохи поїздити на бензині, це потрібно для того, щоб бензинові мізки «відчули» нормальний режим і виправили коригувальні коефіцієнти.

Все, що може самостійно налаштувати, це точно визначити час ін’єкційного газу при простолі. Всі інші режими двигуна вимагають ручного налаштування. Шкода, найчастіше працівники газу обмежуються цим режимом.

Ми підключаємо кабель до автомобіля, увімкнемо легку швидку програму Lovato, ініціалізація, що займає деякий час. У правому нижньому куті значок з кабелем відображається із зеленою галкою. Відтепер ви можете почати налаштувати.

READ  Як видалити заднє сидіння Renault Logan 2

Почніть налаштування:

 • Перейдіть до меню самостійного налаштування.
 • Закрийте газовий гвинт коробки передач до кінця і відкритий для декількох революцій. Тиск газу повинен бути в межах 1.2-1.4bar(індикатор у програмі зверху).
 • Натисніть кнопку Auto-Tune.

Під час конфігурації, двигун може обрізати або взагалі наштовхнутися, що вказує на неправильний діаметр сопел.

Після успішного завершення автоматичного налаштування, натисніть кнопку “бензин” (правий верхній кут), автоматичні вимикачі до газу, порівнюйте показники “Час” та “Час бензину”, ці 2 рази повинні бути приблизно Те ж, як правило, бензин менше 1-2 мс. Чим ближче ці показники будуть, тим краще двигун при високих навантаженнях, а в холостому просторі буде працювати. Якщо час газу занадто високий, потрібно свердлити ін’єкційні струминки або збільшити тиск газу, якщо занадто низький, потім зменшити тиск газу.

Розбирати газові інжектори

Перше, що для видалення рампи з автомобіля повинна бути перекриті газопостачання до шосе HBO, розрив видатного клапана на газовий циліндр.

 • Виробити весь газ із магістралі, для цього при закритому вентилі завести автомобіль та дочекатися переходу на бензин, після чого примусово перевести систему на роботу на газ ще два-три рази.
 • Перед відключенням проводів та зняттям рампи в обов’язковому порядку намітити який провід належав якійсь із газових котушок. Зробити це можна за допомогою маркера або різнокольорової ізолятори. При зборі Ви повинні безпомилково визначити належність дроту тій чи іншій котушці.
 • Відкрутіть кріплення і видаліть рампу. Коли кліпи відкрутіть, вихід газових залишків є нормальною ситуацією.
 • Ключ 12 відкрутіть калібрувальні струмені.
 • Видалити коркові кільця, ретельно склав їх не втрачати. Зніміть котушки. Якщо ви зробили маркер маркерів саме на котушках. зверніть увагу, яка котушка на тому, що саме те, коли збірка не плутає їх. Якщо ви встановите порядок встановлення котушок на саму рампу, ви не можете дотримуватися.
 • Відкрутити довідників і обережно взяти їх. Якщо проводиться заміна одного штока, при розбиранні, обов’язково слід позначити пару шток. посадкове місце, щоб при складанні їх не переплутати. Якщо він замінюється всіма частинами, то замовлення не можна спостерігати. Екстракт з направляючих стрижнів і пружин.

Діагностика HBO 4 покоління з власними руками

 • Провести візуальну експертизу стрижнів та гумових смуг, визначаючи, чи є РЕМ.Набір чи ні. Якщо гумова смуга повністю зношена, металевий контакт відбувається з металом, а характеристика звуку “глини”.
 • Якщо сам шток має задовільний вигляд, можна замінити тільки гумку та пружину (також у разі зношеності), для цього гострим предметом (шилом) витягти стару гумку зі штока та помістити на її місце нову. Якщо пробіг ін’єкцій є значним. також необхідно замінити стрижень.

Про те, як це зробити з власними руками, читайте тут!

Ремонт газових форсунок. Якщо у вас виникли питання щодо ремонту, попросіть їх у коментарях до статті, і ми будемо раді відповісти на них.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS