Hyundai Solaris замість паливного фільтра власними руками

Вперше потрібно звернути увагу на елемент очищення палива, під час роботи автомобіля в 30 000 кілометрів або через два роки роботи. Знадобиться діагностика. Його суть полягає в тому, щоб виміряти тиск у паливному рампі за допомогою спеціального пристрою.

Якщо вчасно не зробити заміну, то наступною серйозною проблемою стане вихід з ладу паливного насоса. Це може статися в самий невідповідний момент. Потрібної деталі під рукою може не виявитися.

Якщо тиск у паливній системі не відповідає номінальному, однією з причин цього може бути засмічений паливний фільтр. У такому разі рекомендовано заміну паливного фільтра Hyundai Solaris без будь-якого розбирання та обслуговування.

Фільтр палива Hyundai Solaris

Починаючи з 2001 року, переважна більшість зарубіжних автомобілів оснащуються внутрішнім паливним фільтром грубого очищення (далі — ТФ). Зовнішні фільтри вже не практикують як обов’язкове штатне обладнання. У той же час, такі нововведення та добре, і погано, як якість поглинання палива зменшується, збільшується частота технічного огляду машини.

Заміна паливного фільтра Hyundai Solaris

ТФ очищає паливо з усіх видів домішок, сміття, конденсату. Забруднене паливо спалюється не повністю, що сприяє утворенню Нагари.

Систематична експлуатація автомобіля з низькою якісною горючою призводить до збільшення часу для розгону, збільшення споживання бензину, нестабільну роботу енергоблоку.

Де TF: Центр каналу під пасажирським сидінням. Доступ до профілактики машинного салону, попередньо демонтаж Діагностичний люк.

При необхідності взагалі не важко замінити своїми силами, наявність спеціальних навичок не потрібно. Якщо ви не працюєте незалежним ремонтом, зверніться до спеціалістів сервісних центрів.

READ  Як відкрити капот на Hyundai Solaris

Заміна паливного фільтра на Hyundai Solaris 1,4. 1,6

Кожен автолюбитель періодично стикається з необхідністю ремонту та технічного обслуговування своєї машини. Ліквідація більшості несправностей та регуляторних робіт найчастіше здійснюється на станціях технічного обслуговування. Крім того, якщо автомобіль куплений новий, для цього передбачений гарантійний термін, протягом якого все необхідне виконується у авторизованих сервісних центрах. Однак необхідність ремонту або обслуговування власником, що виникає з завидним постійним. Наприклад, заміна паливного фільтра на Hyundai Solaris. Цей пункт суттєво вважається витраченим. Однак його термін служби є значним. І деякі автомобілісти взагалі, не виробляють заміну і не скаржаться на двигун.

hyundai, solaris, паливного, фільтра

Ми розбираємо заднє сидіння. Відкручуємо болт на дванадцять по центру сидіння.

Щоб знайти болт, потрібно трохи стиснути подушку сидіння.

Жорсткий фен з герметиком на кришці паливного насоса. Після того, як прогріли, знімаємо кришку.

Вимкніть роз’єм, показаний нижче і видаліть кришку. Примітка, щоб відключити роз’єм, який потрібно вичавити вуха з боків.

Ми витягуємо паливо-дріт, вказаний нижче і видаляємо на сторону, яку ми не потребуємо.

Зніміть паливні трубки кормів і повертається.

Ми відкручуємо кріпильні болти під тиском паливного насоса. Хрестові викрутки болти.

Дайте паливний модуль і акуратно покласти в контейнер, щоб не бути забарвленим тілом бензину.

З плоскою викруткою, видаліть два металеві дужки, позначені нижче.

Викрутка Ми використовуємо два засувки та видаляємо верхній модуль палива.

Ми подальші пальці три пластикові язики і витягують паливний насос з фільтром.

Підчіпаємо два пластикові язички кріплення бензонасоса і виймаємо його.

Ми використовуємо плоский викруток, що закріплює фільтр паливного насоса та видаляють його.

Далі потрібно встановити нову сітку фільтра та зібрати все з новим фільтром. Я не буду описувати процес зборів, всю інформацію в уроці відео.

Заміна паливного фільтра Hyundai Solaris зробити це самостійно

Це не секрет нікому, що гарантія тривалої та безтурботної операції автомобіля перебуває на час заміненого паливного фільтра. Заміна фільтра на службу, це дорога процедура, хоча і досить просто.

READ  Как открыть машину в next рп. Как закрыть машину в GTA SA?

Для значних заощаджень можна самостійно змінити паливний фільтр, і це буде приймати простий інструмент для цього, а також сам фільтр. Паливний фільтр краще приймати оригінал, кількість оригінального фільтра 31112-1R000.

Інструменти для заміни паливного фільтра

Заміна паливного фільтра Hyundai Solaris

Якщо у вас відсутня можливість або бажання платити зайві гроші працівникам СТО за заміну паливного фільтра, а час заміни наблизився — встановіть новий фільтр самостійно.

Зручне розташування фільтруючого елемента не вимагатиме підняття автомобіля на підйомнику. І для встановлення нового фільтра доведеться зняти лише подушку заднього сидіння.

Про термін експлуатації паливного фільтра вже багато років з’являються все нові факти. Хтось каже, що це має бути достатньо для всього терміну служби автомобіля (просто подумайте!), хтось каже, що вам потрібно змінити кожні 50 000 км, а інші стверджують, що фільтр палива достатньо до 20-30 000 км. Як кажуть, хто є, що багато. Просто хтось вірити і як бути? Шкода для зміни хорошого фільтра кожні 10 000 км, і привести його до стану повної непридатності з додаванням у формі несправності інших, більш дорогих запасних частин, я не хочу.

Заміна паливного фільтра Hyundai Solaris

Паливного фільтра Hyundai Solaris, та й будь-якого автомобіля, вистачає на весь термін експлуатації лише в лабораторних умовах. Повітря чисте, сміття немає, паливо ідеальне. Тільки ось насправді все з точністю та навпаки. Необхідно змінити паливний фільтр, а термін залежить від факторів: як ви керуєте автомобілем, які дороги найбільше проходять (гурали пилу, і, найголовніше, ви використовуєте, яке паливо. Якщо ви заправляєтеся завжди тільки на одній заправній станції, де ви точно впевнені як бензин, і проїжджаєте помірно чистими дорогами, то заміну можна спокійно проводити через 50-60,000 км. В інших випадках, рекомендується змінювати паливний фільтр раніше.

READ  Не тримає ручник Hyundai Accent

Ознаки несправності паливного фільтра Solaris

Забитість паливного фільтра легко обчислити за такими ознаками:

 • втрата потужності двигуна;
 • збільшення витрати пального;
 • нерівномірний рух автомобіля;
 • під час руху автомобіль іноді глухне;
 • І автомобільний автомобіль не починається.

Заміна паливного фільтра Solaris

Заміна паливного фільтра провадиться таким чином:

 • За допомогою головки на 12 відкріплюємо та знімаємо подушку заднього сидіння;
 • Допомагаючи викруткою чи ножем, знімаємо кришку люка паливного відсіку;
 • Відключіть блок дротів та шлангів з кришок паливного відсіку;
 • Знімаємо пластину кришки, відкрутивши 8 болтів головкою на 8;
 • Обережно видаляйте паливний модуль. Будьте обережні, щоб не сплеск палива по всій кабіні автомобіля. Найкраще під час заміни відкритих дверей для кращої вентиляції. Також будьте обережні, щоб немає пожежі. Дим після;
 • Звільнити фільтр і зробити його заміною;
 • Помістіть модуль палива до танка.

Зміна фільтра палива на автомобілі Hyundai Solaris

Якщо Hyundai Solaris був придбаний з дилера автомобілів, то відповідно до технічних регламентів, фільтрувальний елемент замінюється один раз на два роки або кожні 60 тисяч. Пробіг. Але “свіжість” автомобіля не гарантує, що все буде згідно з регуляторною схемою. Неякісний бензин може спричинити забруднення системи фільтрації раніше за визначений термін.

Незалежний діагноз

Діагностичний процес не є складним, він передбачає наступні дії:

 • Маслитися двигуном, відкрийте капот.
 • Перевірте паливну ланцюг, переконайтеся, що немає пошкоджень.
 • Перевірте безпеку запобіжника (7) монтажу. Він розташований у машинному відсіку, за батареєю.
 • Помістіть автомобіль над спостережною ямою, перевірте щільність контуру, усунути витік палива.

Додаткові перевірки фактичного рівня палива в автомобільному паливному баку.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS