Як замінити радіатор пічі на Каліні

Заміна Lada Kalina Poot: тонкість і нюансів

Отже, ми відразу зазначаємо, що заміна плитки на Каліну кон’югат з певними труднощами. Причиною є те, що на практиці така деталь не часто змінюється. З цієї причини конструктори встановили радіатор насправді всередині інформаційної панелі. В результаті заміни радіатора нагрівача на Лада Каліну, з власними руками перетворюється на досить складне і трудомістке завдання.

Якщо ви не впевнені у своїх здібностях, краще доручити реалізацію цієї процедури досвідченого спеціалістам у автосервісі. Якщо заміна калінової печі виконується самостійно, потім з матеріалом нижче.

Важливо розуміти, щоб дістатися до нагрівача, потрібно взяти приналежну панель. Однак, завдяки методам, розробленим на практиці, також можна замінити радіатор плитки, не видаляючи торпеду (панель приладів). Виявляється, існує два способи заміни піч-радіатора на ВАЗ каліну, кожен з яких має як плюси, так і мінуси.

 • Перш за все, при Каліні, замінивши піч-радіатор, не видаляючи панель, виглядає більш привабливим рішенням з ряду причин. Відразу зазначимо, спосіб справді простий, однак потрібно бути гранично акуратним та обережним. Справа в тому, що за допомогою цього методу виникає претензія, щоб увійти до антифрамерів або антифриз на ЕКУ. Причиною є те, що блок керування знаходиться в не найбільш придатному та зручному місці.

У той же час ризики вилити ECU набагато менше, і немає інших неприємних моментів, які не можна уникнути при виборі першого методу. Давайте детально розглянемо вказані методи.

Вибір високоякісних запасних частин та необхідний інструмент

Нові деталі системи опалення для вітчизняних автомобілів представлені в широкому асортименті на ринку запчастин, але не кожен виробник постачає якісні деталі, що мають тривалий безаварійний експлуатаційний термін, тому перевагу при виборі варто віддати вузлам, що мають оригінальні артикули LADA і придбати наступні вузли:

 • Піч радіатора (ориг. мистецтво. 11180-8101060-00);
 • Набір підсилених охолоджених форсунок (мистецтво. Remkomplekt 234RS)
 • Металеві зв’язки 2шт;
 • антифриз.

Видалення піч-радіатора на Lada Kalina здійснюється без використання спеціалізованого інструменту, достатньо запасним стандартним набором автоматичних клавіш, а саме:

Заміна радіатора грубки на Калині 1117

 

 • Ключі Рожково-откидний (набір);
 • викрутки та плоскогубці;
 • ножівка (вона буде потрібна у випадку роботи без видалення торпеди);
 • ємність для зливу старої охолодної рідини;
 • Рукавички ручної безпеки.

На початку 2019 року приватні авторемонтні магазини оцінюють цю роботу близько 5 тис., А ретельно вивчаючи вказівки нижче, можна витратити весь ремонт своїми руками, що збереже бюджет власника Каліни значно.

Два способи замінити радіатор піч

Є два способи заміни радіатора нагрівача на Каліну. Один простий, але вимагає від точності, оскільки існує шанс отримати охолоджуючу рідину на ЕКУ (не гарне розташування ЕКЮ вина). Другий. це складна, оскільки вона вимагає демонтажу багатьох деталей. Варто розглядати в обох напрямках.

Перший варіант (без видалення панелі)

Почнемо з більш простим демонтажним способом. Розглянемо послідовність дій:

Заміна піч Радіатора на Каліну 1117

 • Знімаємо «клему-мінус».
 • Ми демонтажували ревучий корпус. Для цього потрібно відкрутити 4 кріплення болтів.
 • Зніміть прокладки педалей.

Зніміть гальмову гору на Lada Kalina

Зверніть увагу! Шланги плаття з різних боків

Таким чином, радіатор нагрівача змінюється легше.

Варіант другий

Розглянемо другий, важчий спосіб заміни радіатора нагрівача на Каліну:

  Щоб замінити вузол, потрібно буде демонтаж панелі приладів.
READ  Kia селтос 2020 мінуси і плюси

Повний аналіз панелі приладів (не потрібно бачити)

Найважча річ полягає в тому, щоб розібрати панель приладів, оскільки доведеться виконувати багато операцій і не пошкодити доріжки, а потім лампочки можуть перестати, і в цілому панель приладів може вийти з ладу!

Заміна піч-радіатора на Lada Kalina

Відповідно до регулювання заводу виробника, заміна радіатора нагрівача на Каліну зроблена з видаленням торпеди. Але оскільки радіатори печі мають досить слабкий момент на цьому автомобілі, народні кулібіни знайшли багато рішень, щоб замінити радіатор піч на каліну, не видаляючи панель.

Навчавши Інтернет, я вибрав один для себе, на перший погляд, з найцікавіших та пристойних варіантів заміни нагрівача без будь-яких вивантажувальних елементів корпусу печі. Він повинен розширити радіатор у зворотному напрямку.

Перехідний шланг між насадками та металевим кутом я взяв той же діаметр, але з вигином 90 градусів, тим самим петля з довгим шланг повинен бути менше.

Також, не знаходження латунного кута діаметром 18, я був придбаний пластиком.

Все було готове до майбутньої роботи: шланги, куточки, новий радіатор пічки Kalina. Але, сидячи в Інтернеті, я прийшов до остаточного висновку, що для того, щоб безпеку водійських ніг, кінці радіатора повинні йти під конденсаторним простором, і ви можете досягти цього, видаляючи торпеду або побачили нагрівач корпус.

Я, як розумна людина, звичайно, вирішила “побачитися”.

Машина в гаражі, перейдіть до роботи. Почніть від збільшення простору.

Наступний етап, потрібно видалити платформу акумулятора, але, до того, ми відкрутіть кронштейн заплутаного кронштейна, який тримає паливні трубки. Він, у свою чергу, важко на місці, точніше ліворуч під нею. Звільнення трубки, видаліть платформу.

Далі, злийте антифриз. Ми відкрутіть затискач від повернення на шланг шланга шланга шланга шланга шланга шланга шланга. Шлангові клапани, які запобігають у каністрі, хлібного пальця. І в резервуарі через соскувати копалин за допомогою компресора. При цьому кришка розширювального бачка має бути щільно закрита. І удар, поки повітря не буде йти до каністру.

Тепер видаліть шланги з двигуна і злийте залишки теплоносія, яка залишається в радіаторі кілограмів під автомобілем, бажано в якості, приготованої для цих цілей.

З антифризом зрозумів, перейдіть до слюсару.

Візьміть довгу голову на десять, карданного монітора та розширення стриптизу. Ми будемо викручувати гайку радіатора кронштейна.

Шпилька, на якому закупорюється гайка, досить довга, і вона розташована в дуже незручному місці.

Деякі, демонтаж кронштейна, шокував цю шпильку, я цього не зробив.

Виявляючи гайку, перейдіть до автомобільного салону.

Всі дії відбудуться на стороні водія. Зніміть бічну декоративну підкладку центральної консолі під торпедою.

Ми розбираємо педаль газу, яка тримає три гайки на десять, а від’єднайте газовий кабель.

Тепер вам потрібно від’єднати педаль гальма з бари головного гальмівного циліндра. Зніміть фіксуючу кронштейн і зніміть пальцем. Відкручуємо так звану «жабу», кінцевик стопсигналу на скільки можливо, відтягуємо педаль на себе і відводимо шток головного гальмівного циліндра убік і одразу опускаємо педаль. Тепер педаль гальма може бути опущений до килима.

Звільняючи робочу область з педалей, приступити до столярних робіт, а саме: пила. Ми призначаємо, згинаючи кронштейн радіатора до сторони, щоб його труби зручно скорочувати.

Можна взяти звичайне полотно по металу, а я скористаюсь хитрим інструментом, який у мене є.

Відпилюємо під корінь ці трубки. Потече антифриз, що залишився, але його було б більше, якби ми не зняли шланги. Платні трубки з шлангами можна витягнути з-під капоту, щоб вони не заважали.

Тепер вам потрібно зробити сторону в корпусі пічки плитки, щоб витягнути стару піч-радіатор.

Вийміть педаль гальма, а радіатор без багато зусиль виходить з.

Увага! Моє бажання принести якомога трохи пошкодження, тіло печі не призвело до чогось доброго. При встановленні нового радіатора, кут утворюється дуже багато стільникового.

READ  Яку масло заповнити BMW Gearbox

Тому мені довелося скоротити цей кут. Можливо, хтось клітини радіатора будуть невідповідними, тому ви можете вирізати тонке отвір. І якщо ви все ще вибачте за новий радіатор, то краще негайно зробити це нижче, на червоній мескітній риболовлі.

Але в такому відкритті нове радіатор нечуть неохоче. Втручання педалі зчеплення. Тому, в одній руці, натисніть педаль гальма та зчеплення. Друга рука ми приносимо задню частину радіатора у відкриття, а потім рухаючись у відкритті, поки я не зупинися. Вставте трубки в отвір у тілі, штовхаючи вперед з трубками, вставте радіатор до кінця. Не забудьте покласти на трубний кронштейн з печаткою. Так, новий радіатор не був склеюваний піноутворюючою гумою. Тому, щоб виключити повітряний прохід радіатором, я вставив це сам.

Увага! Не клей є дуже товстим шаром піноутворювача з зворотного кінця радіатора з труб. Дуже щільно входить до радіатора на сидінні в протилежній стіні.

Отже, новий радіатор на його місці, ви можете закрити розрізи. Ми встановлюємо пластикові деталі до свого законного місця, і отримані прогалини, утворені з отриманими прогалинами. Я хочу сказати, що це виявилося досить міцно.

Ми збираємо педаль гальма та газу до початкового стану. Встановіть декоративну панель.

Тепер ми йдемо під капотом.

Гвинт горіха на шпильку і підтягніть. Не тягніть багато, кронштейн, залучаючи тіло, витягує радіатор. Може розірвати піч корпусу швів.

Загвинчування гайки, носити штоку шток. Мої шланги були у незадовільному стані, тому я вирішив замінити їх звичайними посиленими шлангами, придбаними раніше для іншої схеми для заміни піч-радіатора.

Дуже незручно витягнути затискачі, слідувати, що вони після потовщення на трубці радіатора, а потім під час операції, шланги можуть літати. Встановивши шланги пічки, одягаємо трубки обратки і заливаємо антифриз. Через клапанний шланг ми випускаємо повітря. У розширеному резервуарі антифризу заповніть трохи більше максимально. Ми збираємо всі інші розібрані раніше запчастини і запускаємо двигун автомобіля Каліна. Теплий, поки не буде спрацьовує вентилятор радіатора. Це не буде зайвим, щоб виправити, щоб вигнати непотрібне повітря з системи охолодження.

Перевірте наявність витоків з сполук. Якщо вони є, ми видаляємо їх, потягнувши затискачі. Якщо вони не є, ви можете закрити капот.

На даний момент ми можемо припустити, що трудомістко-інтенсивна робота з заміни каліни-піч-радіатора завершена.

Дякуємо за увагу. Зручна атмосфера для вас у холодному сезоні.

Особливості заміни радіаторної плитки на Каліну

Існує лише один офіційний метод заміни нагрівача на каліну. І він надихає священну хвилю. повну розбирання кабіни, видалення передньої панелі, місць та центральної консолі. Це забирає багато часу, сили та нервів, і якщо ви попросите допомогти за сервісну станцію, ціна заміни радіатора калінового нагрівача може не підходити в 4 тисячі.

Але не поспішайте. Якщо в салоні холодно, це не означає, що радіатор винен. Проблема може бути похована не настільки глибокою. Причиною поганої роботи нагрівача може бути повітряна вилка, яка не повністю пропускає антифриз у піч-радіатор, і може також повністю заблокувати його. Докладно розуміти цю проблему, недостатньо, щоб сказати, що злив старої охолоджувальної рідини, промивання системи охолодження та затоки нової рідини, ви можете уникнути проблем з плитою.

Часто новачки водії піднімають паніку про холодну кабіну лише через закриті амортизатори, забитий фільтр кабіни або погано запущений електричний двигун нагрівача. Який теж, коли замінено, вимагає або акробатичного навчання, або повного демонтажу кабіни. Також певний досвід вимагає кондиціонування повітря, який іноді потрапляє в салони Каліни і не завжди взаємодіє правильно з нагрівачем. Тим не менш, заміна радіатора обігрівача Kalina актуальна не тільки при протіканні охолоджуючої рідини.

Замініть радіатор піч на каліна, щоб самостійно

Залежно від конфігурації, схема піч Lada Kalina може відрізнятися. В одному випадку, конструкція системи вентиляції та опалення проста і надійна, в іншому. контроль температури в кабіні автомобіля на плечах автоматизації та електроніки. Розглянемо принцип нагрівача Lada Kalina в різних модифікаціях.

READ  Точки підключення сигналізації Ford Focus 1

Як замінити радіатор піч на Lada Kalina

Замінити систему опалення радіатора в моделі Lada Kalina дуже складна, тому вартість такої послуги досить висока. Ті власники, які, через їх досвід, вже зустрічаються незалежною заміною цього вузла, характеризують цю роботу одним виразом: це займе, щоб розібрати майже половину автомобіля.

Тут дозріває поточне питання: як замінити сам нагрівальний радіатор, і зробити його спрощеним методом?

Власник Лади Каліна, який буде вдосконалюватися такою процедурою, неминуче буде винагороджена значним заощадженням. У цій статті розповімо, як зняти радіатор та пічку, як це здійснити без зняття панелі.

Лада Каліна плита: заміна радіатора нагрівача з видаленням панелей

Цілком очевидно, що для заміни необхідно видалити панель приладів на Каліну. Іншими словами, не розрізати нічого, а також щільно покласти піч-радіатор, вам потрібен повний аналіз панелі приладів.

 • Щоб поміняти радіатор пічки зі зняттям торпедо на Kalina, спочатку знімається мінусова клема з акумулятора, а також декоративне жабо (під капотом). Далі знімається корпус повітряного фільтра та АКБ, звільнивши доступ до патрубків радіатора.
 • Після відключення шлангів, антифриз зливає. Тепер вам потрібно відключити шланги до печі, відкрутіть закріплюючий болт за допомогою моторного щита.
 • Потім у кабіні потрібно почати відкрутити гвинти з обох боків передньої панелі.
 • Далі декоративна панель перед лобовим склом видаляється, дефлектори повітряного каналу, радіо стрічки, ручки клімату.
 • Тоді вам потрібно видалити блок керування кліматом, від’єднайте дроти та тягу. Врешті-решт, вам потрібно, щоб уникнути Sncax 2 гвинтів, оскільки вони зберігають панель.
 • Після того, як ви можете видалити декоративну котушку рульової колони, рульові вимикачі, замок запалювання. Щоб видалити саму панель, дев’ять болтів скручені. Потім з обережністю (щоб не розрізати проводку) панель видаляється з кабіни.
 • Тепер відкрийте доступ до одиниці нагрівача (закріплений до вертикальної жорсткості країв), який потрібно відключити кріплення та витягнути елемент, ремонт і заміну деталей не вдалося. Врешті-решт, радіатор покладається на місце, а радіатор нагрівача та стінка корпусу не допускається, наявність прогалин і тріщин. Далі ви можете виконати зворотний збор.
 • Важливо враховувати, що при установці передньої панелі Kalina всі електричні роз’єми повинні бути підключені, проводка розкладається по місцях. Важливо досягти легкої та жорсткої придатності торпеду до двигуна щит, всі монтажні отвори повинні збігатися.
 • Останній етап. встановити на місцях елементів декору та з’єднання сопла під капотом. Він залишається залити тозолом, щоб почати двигун, теплий двигун і перевірити продуктивність печі.

Примітка, при розбиранні та збірці панелі ECU потрібно взяти на сторону. Також відключіть та підключіть всі електричні роз’єми, які потрібно ретельно, щоб не пошкодити засувки.

Скільки коштує заміна піч-радіатора на Каліну

Водіння з радіатора нагрівача може викликати серйозні проблеми.

Справа в тому, що цей елемент встановлюється трохи вище блоку керування (ECU). Тому пізню заміну загрожує заміною ЕКЮ, він заповнить його теплоносіями, і він не вдається.

Як розпізнати вчасно

Сухі під килимки в кабіні. Водійське сидіння.

Причини частої заміни

Радіатори Печі в Каліні славляться своїми мешканцями. І все це тому, що алюмінієвий випадок цієї частини не витримує довготривалого контакту з агресивними антифризами.

Тому, коли замінимо ми рекомендуємо радіатори міді, їх можна шукати, і вони, як правило, більш міцні.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS