Заміна передніх подушок Skoda Octavia A5

Заміна задньої взуття

Заміна заднього гальмівного майданчика на нашому автомобілі Skoda Octavia A5 майже ідентична заміни фронту. Але є деякі значні відмінності.

По-перше, тут трохи різний супорти і видаляє трохи по-різному. Для його видалення будуть потрібні два ключі.

Але найважливішим нюансом є ін’єкція гальмівного циліндра. Просто покладіть тиск як спереду! У циліндрі є спеціальні вигини, в яких потрібно вставити або клавішу, або щось нерозумно, і при натисканні прокрутки циліндра за годинниковою стрілкою. Пам’ятайте, що це дуже важливо! Якщо тільки в дурній пресі, він може застрягти і повністю провалювати. обробляється повною заміною супорта.

В принципі, щоб поміняти як передні, так і задні гальмівні колодки на чеській Skoda Octavia A5 не потрібно великих навичок і все це можна зробити самому. Але, звичайно, ви віддаєте перевагу більш кваліфікованим працівникам, ви можете звернутися до станції обслуговування та оплати за цю процедуру.

передніх, подушок, skoda, octavia

Вибір майданчика

Вибір гальмівних елементів на Skoda Octavia A5 досить складно. Багато хто з виробників аналогів пропонують широкий спектр деталей, який ставить їдку за звичайного власника.

Дилери та виробник рекомендує встановлювати лише оригінал, але що робити, коли не вистачає грошей. Людина починає шукати способи збереження та пошуку декількох аналогів, з дешевої опції до дорогих запасних частин. Розглянемо які гальмівні колодки на Skoda Octavia A5.

Vagjzw 698 451 d, abec2w021abe, And30698001, ate13.0460-2880.2, AutoTechTeile6980.01, Bosch0 986494053, BremboP 85073, Dello3169804511K0G, DelphiLP1824, Febi16476, FenoxBP43074, FerodoFDB тисячу шістсот тридцять шість, FremaxFBP-1371, HsbHP8007, Jp Group1163705410, Kager35-1046, Крафт Automotive6010090, Mapco6696, майстер-sport13-0460-2880-2- Set-МС. Nk224775, optimal12179, Отто zimmermann23914.170.1, patronpbp1636, Дорожній будинок21031.00, StarlineBD S011S, SWAG30 91 6476, TOKO CARSCE2-034TOKO, TRWGDB 1622, VALEO301 752

Рекомендації заводу

Як завжди, завод виробника рекомендує заміну подушок лише на компанію або дилера. Наша особа, почути все і вивчить ціну, вирішує, що вам потрібно зберегти та замінити їх самостійно. Звичайно, іноді існують труднощі з ремонту гаража, але це явище не є частим, і все, як правило, дозволяє дуже швидко.

Заміна передніх та задніх гальмівних колодок на Skoda Octavia своїми руками

У нашій країні автомобіль з Чехії Skoda Octavia дуже популярний. Хоча цей автомобіль вважається дуже надійним, не може уникнути. У непридатність через певний час зазнають і колодки автомобільної гальмівної системи. І багато власників автомобілів зацікавлені в тому, як замінити зношені досить блоки гальмівні фронт, добре, задній, відповідно, зробити це самостійно.

Пристрій і функції

На Skoda Octavia A5 автомобілі, дискові гальма використовуються на передній і задній осі, дві подушки на кожному колесі. Ці елементи вважаються витратними і не відрізняються складним пристроєм. Дизайн. це платформа, на якій фіксується панель з спеціального тертя. В контакті з гальмівним диском, взуття уповільнює швидкість автомобіля.

READ  Заміна ременя ГРМ Skoda Octavia А7

Так виглядає повний комплект колодок із датчиком для Skoda Octavia А5

Варто зазначити, що друге покоління Octavia (A5) оснащена гальмівними дисками певної моделі, яка не має подібних варіантів заміни. Багато власників стикаються з проблемою вибору майданчиків у номерах каталогу. Однак все не так складно, розміри однакові та аналоги, можна вибрати відповідні статті, якщо неможливо придбати оригінальні компоненти.

Принцип їхніх дій є класичним, заснований на гідравлічному приводі та вакуумному підсилювача, через який поршень натискає накладки на диск.

Почнемо з фронту. Як на будь-якому іншому автомобілі, так і на Skoda Octavia A5 вони носять набагато швидше, як наслідок, вимагають більш часті заміни. Певний кілометр, після якого ви повинні зробити це, існує допустима товщина шару, при якій вам потрібно поставити нові блоки, це 1,7 міліметрів. Ну, досягнення цієї товщини залежить, перш за все, від моторного манера, а також місце пільгової експлуатації транспортного засобу.

Візьміть ретельно до номера блоку, оскільки вони дуже сильно, і ви можете продавати так, що не підходить.

Відкрийте капот і відкрутіть кришку на резервуар з рідиною. Якщо ви налили його під час роботи транспортного засобу, то треба смоктати мене, щоб уникнути пролив. Ми піднімаємо машину на гнізді і видаляємо колесо (або обидва, якщо є можливість), попередньо натискаючи його (їх). Якщо ваш автомобіль має лімітний датчик зносу, він не розміщується на всіх модифікаціях A5 Skoda Octavia, він повинен бути відключений. Роз’єм розташований поруч з супортом.

Перед американським барабаном, на якому є суппорт. Від його внутрішньої сторони (ближче до двигуна) зверху і нижче є два фіксації болтів. Що потрібно відкрутити їх, потрібно видалити захисні пластикові шапки з гумовими антерами. Потім, використовуючи шестикутник розміром 7 міліметрів, або голови з такою сопло (і в деяких Octavia A5, Asterisk розмір 45, будьте обережні), відкрутіть направляючу супорту. Приймаючи плоску викрутку і вставляючи в гніздо між дисками та безпосередньо блоком, ослабленням його тиску, стискаючи їх і збільшуючи кліренс.

Ми видаляємо супорту і за допомогою дроту (або щось на зразок випивки), ми малюємо його до кодованої системи автомобіля, так що шланги рідини не розтягнулися і пошкоджені передчасно.

Витягніть старі зношені гальмівні колодки з супорта. Після цього потрібно натиснути гальмовий циліндр, для цього ви можете використовувати спеціальний пристрій або зробити це з двома важелями, як показано на фото.

За допомогою щітки дроти ви можете очистити бруд, якщо він присутній на барабані та супорці.

Ми поставили нові елементи, дотримуючись їх розташування. з чорним кріпленням внутрішнім, а з простим зовнішнім (таким прийняттям на всіх автомобілях, у тому числі на нашому Skoda Octavia A5). До речі, якщо ви вирішили замінити, наприклад, тільки один, то старий, який був залишений, не забудьте покласти в місце, де вона була видалена.

Готовий. Ми встановлюємо супорту назад до вашого місця, звертаючи увагу на нижню вухо супорти, яка повинна бути включена в паз. Затягніть болти назад, покладіть захисні шапки і не забудьте підключити штепсель носіння.

READ  Як поміняти свічки на Priora 16 клапанів

Після цього бажано прокачувати гальма, або, принаймні, потрапити за кермом, і кілька разів натискайте педаль, поки вона не зупиняється. Ми дивимося, чи немає витоку рідини, і якщо так, то не виявлено, ми повертаємо колесо.

З іншого боку машини ми робимо саме ті ж дії.

Заміна задніх гальмівних колодок

Як у всіх автомобілях, задні колодки повинні бути змінені важче, вони не є людськими на відкритому повітрі, але за допомогою цієї статті все стає набагато простіше і простіше. Тому ми проаналізуємо послідовний процес заміни задніх гальмівних колодок.

  • Як завжди, зніміть колесо.
  • Тепер вам потрібні два клавіші з мис з розміром у 13 і 15. Процес, відкрутіть пальцем, що фіксує супорти.
  • Використання, плоский викрутка видалити супорту.
  • За допомогою плоскогубців або спеціального пристрою віджимаємо гальмівний циліндр.
  • Видаліть старі блоки та встановіть нові.
  • Довідники повинні бути змащені з графітним мастилом перед установкою назад.
  • Поверніть всі деталі в зворотному порядку.

Заміна гальмівних майданчиків на Skoda Octavia A5 відео

Багато власників автомобілів мають свій власний гараж, де ви можете виконувати простий ремонт вашої “ластівки”, а також “прямі” руки, які все зроблені. Тому багато хто цікавиться питанням того, як скоро я поміняю носити передні та задні гальмівні колодки на такій моделі автомобіля, як Skoda Octavia A5. За словами гальма на ІТ-диску, як спереду, так і ззаду. Запропоновано зрозумілі інструкції з ілюстраціями та фотографіями.

Skoda Octavia A5 Pads

Датчик зношування колодок встановлюють на Skoda Octavia А5 після 2008 року випуску, перевірити наявність можна за допомогою PR кодів комплектацій у сервісній книзі Вашого авто (номер коду: 9U1-Контроль зношування торм. Накладки), у моєму центрі My Fl 2010 як актив, представляйте цей датчик.

Я подивився на різноманітність виробників та цін, я вирішив придбати фірми TRW!

Заміна передніх подушок на Skoda Octavia A5

Перед початком роботи ви можете побачити інструкції для заміни ELSA. Щоб замінити блоки, перше, що потрібно видалити колесо, бажано витерти супорти з брудної щітки. Далі зніміть дві вилки та відкрутіть шість кінчиків пальців:

Щоб вставити нові підкладки, потрібно натиснути гальмівний циліндр, для цього ви можете взяти два важелі:

А тепер ви можете встановити нові блоки:

  • Далі ми встановили супорти з новими подушками, єдиним, коли збирається, нижні вушні колоди повинні йти
  • Для власника нерухомої частини гальмового супорта:

Твіст два пальці, накрийте отвори з вилками, не забудьте підключити датчик зносу, тому всі роботи. Після заміни обов’язково прокачати гальма! Доцільно змінити прокладки в той же час раніше і дупу.

Заміна гальмівних майданчиків на Skoda Octavia A5 відео

Автосервіс Station Nissan Nissan Автосервіс.

Заміна передніх гальмівних колодок Skoda Octavia

Залежно від конфігурації автомобіля на передніх колесах, встановлені гальмівні механізми FS III або FN3. Механізми обох моделей подібні в дизайні та відрізняються лише за формою направляючих подушок. Робота над заміною Skoda Octavia гальмівних колодків у механізмах практично однаково однаково однаково однаково однаково однаково однаково. Перевірте гальмівні колодки з кожним обслуговуванням. Skoda Octavia Front Pads повинні бути замінені накладними накладками, крихкими накладками з основою, шліфувальні робочі поверхні, наявність глибоких борозен або чіпсів.

READ  Установка торпеди від пріори на ВАЗ 2110

Попередження замінити гальмівні колодки Skoda Octavia передніх гальмівних механізмів лише з набором з 4 шт. (Два для кожної сторони).

Заміна передніх гальмівних колодок # Skoda Octavia #

передніх, подушок, skoda, octavia

Перш ніж замінити гальмівні колодки Skoda Octavia перевірити рівень гальмівної рідини в основному циліндровому циліндрі гальма. Якщо рівень близький до верхньої мітки, необхідно відкачати частину рідини: після заміни зношених колодок новими рівень рідини підніметься. Вам знадобиться: шістнадцятковий ключ “на 7”, плоский викрутка леза. один. Зніміть право переднього колеса.

Зніміть захисний ковпачок болта кріплення нижнього пальця супорта.

Зніміть захисну кришку кріплення болту болт.

На гальмівному механізмі модуля. Fn3 викрутка видаляють згинаючи кінці пружинного замка зовнішнього блоку з отворів супутника.

Зніміть асамблею Caliper з Skoda Octavia гальма.

На гальмівному механізмі FN3 перед видаленням супорта, відключіть блок та бездротовий знос гальмівних колодок індикаторного роз’єму з контактного дроту на блоці.

і видалити його подолання опору металевих затисків.

Заміна передніх гальмівних колодок # Skoda Octavia #

Аналогічним чином, зніміть внутрішню гальмівну взуття Skoda, занурюючи його фіксатор з внутрішньої порожнини поршня.

Встановіть спеціальний пристрій Caliper A та, обертовий гвинт, піднімай поршень до робочого циліндра.

За відсутності пристрою ви можете натиснути поршень за допомогою ковзаючого проходу. Будьте обережні, щоб не пошкодити поршневе завантаження.

Встановіть до зовнішнього супорту A та внутрішні B гальмівні колодки. тринадцять. При заміні Skoda Octavia Pads встановіть супорта в зворотному видаленні. Щоб усунути саморобництво болтів закріплення супутникового супутника, перш ніж встановити свої нитки, анаеробні нитки фіксатора. Болти затягують момент 30 нм (3,0 кгс). 14. Натисніть педаль гальма кілька разів, щоб вибрати прогалини у гальмівному механізмі, який з’явився після натискання поршні в циліндрах. 15. Встановити колесо. шістнадцять. Аналогічним чином, замініть гальмівні колодки лівого механізму гальма. 17. Перевірте, і при необхідності відновіть рівень гальмівної рідини в основному циліндровому циліндрі гальма.

Корисні поради замінюють зношені передні гальмівні колодки Skoda Octavia new, не поспішайте йти відразу до жвавих автомобільних доріг. Цілком можливо, що при першому інтенсивному гальмуванні ви будете неприємно впливати на низьку ефективність гальма, незважаючи на те, що встановлені фірмові подушки. Гальмівні диски також зношуються, а нові блоки відносяться до них лише краями, практично не гальмування. Виберіть тихою вулицю або прохід без автомобілів і кілька разів плавно сповільнюють, щоб подушки сміялися і почали лежати всю поверхню. У той же час цінуйте ефективність гальм. Намагайтеся не гальмувати різко хоча б перші 100 км. При сильному нагріванні колодок, що не припрацювали, верхній шар їх накладок підгорає і гальма ще довго не будуть максимально ефективними.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS