Як зняти радіатор пічки на газелі

Видалення радіатора головного нагрівача

Ми зливаємо охолоджуючу рідину заміну двигуна теплоносія

Ключ “на 8” перетворюється над трьома фіксажними гвинтами

Викрутка, ослаблення затягування затискачів радіаторних форсунок

Видалити шланги з нагрівачів радіаторних форсунок.

Якщо вам доведеться видалити радіатор нагрівача, ви можете замінити деякі насадки, які загнали або тріснули.

Ключ “на 10” перетворюється на два болти кріплення оболонки радіатора

Ключ “на 13” перетворює горіховий горіх

Встановіть радіатор у зворотну послідовність.

Перш ніж встановити радіатор, доцільно пилосос витрачати всередині нагрівача.

У той же час, вважайте, що сопла радіатора збігаються з отворами нагрівача лише при певному положенні радіатора.

При встановленні оболонки радіатора спочатку ми починаємо свій верхній край у канавку, а потім ми поєднуємо дно.

Зношені шланги або дефектний радіатор “ГАЗель” стають основною причиною робочої рідини в автомобілі. Якщо це сталося, необхідно придбати набір форсунок і нового охолоджувача нагрівача. Радіатор з міді є більш ефективним, але він має велику ціну в порівнянні з алюмінієвою опцією.

Заміна процедури

Оскільки мідні та алюмінієві шорсткі радіатори для газеллів не відрізняються за їхнім дизайном, незалежно від вибраного елемента, для всієї процедури заміни буде виконана однаково.

Інструкції щодо видалення радіатора плитки та встановлення нового елемента буде розглянуто на прикладі зразка Restyling Gazelle 3302. Саме ця модифікація вважається найпопулярнішою, а після нього з’явилася версія бізнесу.

Ключовою перевагою є той факт, що заміна радіатора обігрівача буде здійснюватися без складних демонтажних робіт. Радіатор легко видалити та встановити новий на своєму місці, не видаляючи панель. І це саме приємно, порадує власникам ГАЗель.

Уважно вивчіть комплектацію нового пічного радіатора. Нерідко до нього прикріплюється невеликий сегмент печатки. Але насправді виявляється недостатньо. Деякі використовують ціле залишається від старої піч-радіатора. Хоча правильне рішення буде придбання самоклеючого. Він добре тримається, це служить досить довго. Без ущільнення, встановіть елемент настійно рекомендується.

зняти, пічки, газелі

Робота здійснюється головним чином переднім пасажиром. Оскільки інструменти можуть бути розкладені на підлозі, або покласти їх на сидіння водія. Не забувайте про джерело світла, тому що маніпуляції повинні бути зроблені під торпедом, а при відновленні стелі в погано освітленому гаражі, це, безумовно, недостатньо.

 • Перш за все, злийте всі антифриз. Для цього можна відкрутити нижній патрубок або пробку зливу. Якщо ви плануєте повторно використовувати ту ж саму охолоджуючу рідину, то використовуйте чисті контейнери для зливу.
 • У салоні під торпедою знаходиться пластиковий захист. Для цього, у дизайні газеллів є спеціальні поршні, щоб тримати панель. Щоб їх зняти, підтягніть капелюшки пістонів пальцями, або скористайтеся плоскою викруткою.
 • Тримайте під рукою невеликий контейнер під сток залишки охолоджувальної рідини. Навіть з найбільш ретельною сливою у форсунках і шлангах, трохи залишається маленьким антифризом або антифризом.
 • Перш ніж здійснити подальші маніпуляції, обов’язково зніміть мінус з акумулятором, а також не забудьте відкрутити кришку резервуара розширення. Все це робиться на боці ГАЗель.
 • Далі, коли доступ став кращим після видалення пластикової панелі під торпед, розпустіть затягування затискачів на сопел.
 • При спробі зняти патрубки часто ламаються. У цьому немає нічого страшного і дивного. Але тоді вам доведеться придбати новий набір димоходу для Газеле, встановлення їх на місце старого.
 • Тепер так звана накачка видаляється. Ця трубка з нібито клапаном. Багато хто вважає, що це кран нагрівача. Але на тому, що ця елемент насосна плита. Вентиль завжди стоїть на звороті, а не на подачі. Гвинт виконаний у формі ручки крана. Якщо ви пропагуєте, по суті, бачите звичайний гвинт. Його відключення дозволяє видалити надлишок повітря з печі.
 • Після видалення двох форсунок (введення та вихід) ви побачите на корпусі стеблі 3 кріплення. Вони повинні змінюватися по черзі за допомогою відповідного інструменту. Голова, як правило, придатна, а сама кріплення зроблена у вигляді саморозбудування.
 • Видалення 3 гвинтів, зніміть пластикову кришку корпусу радіатора піч.
 • Оскільки радіатор також матиме залишок охолодження рідини, також не забудьте замінити бак для зливу антифризу або старого антифризу під ним.
 • Коли рідина пішла в танк, схопиш руку для радіатора, і обережно, без різких рухів, витягніть його на себе.
 • Перед установкою нового пічного радіатора обов’язково позбавтеся всього корпусу, що накопичився всередині, під елемент сміття. Його напевно буде багато, тому приділіть цьому питанню достатньо часу та сил.
 • З боків радіатора, зробіть пломбу. Це забезпечить кращу посадку пристрою в гнізді, а також позбавить шуму при вібраціях.
 • Повертайте на місце пластикову кришку корпусу радіатора обігрівача.
 • Закрутіть всі кріпильні гвинти.
 • Якщо ви змінюєте сопла, обов’язково купуйте новий комплект спеціально для печі ГАЗель.
 • Підготуйте невелику кількість літолу та надійні хомути.
 • Внутрішню частину патрубка на глибину близько 2-4 см змастіть літолом і насадіть на радіатор і на другу точку фіксації.
 • Переконайтеся, що прокачування у вас саме зверху. Це легко визначити по наявності гвинта на патрубку.
 • Щільно затягніть усі хомути, не забуваючи місця стиків промазувати свіжим літолом. Це забезпечить кращу герметичність.
 • Через найбільш зручний доступ до затискачів, установка не перешкоджає присутності храпа. Це точно прискорить процедуру затягування.
READ  Як зняти магнітолу на Renault Duster

Діагностика

Після детального екскурсу в пристрій можна поговорити про несправності, а точніше про причини, через які вони виникають. Якісна діагностика – це 50% успішного ремонту. Важливо усунути причину несправності, а не її наслідки. Якщо з печі дме холодне повітря, то причин може бути кілька:

 • Низький рівень охолоджуючої рідини у системі охолодження.
 • Повітряний затор.
 • Несправний термостат системи охолодження двигуна. Він відповідає за прогрівання двигуна до робочої температури і не допускає перегріву двигуна. Перевірити правильність його роботи можна, спробувавши патрубки до термостату та після на заведеному, але не прогрітому моторі. Вони повинні бути різної температури (до термостату теплі, а потім прохолодні).
 • Electrocan не вдалося. Щоб підтвердити цю несправність, потрібно спробувати насадки до крана і після. При повністю відкритому крані (при крайньому гарячому положенні рукоятки) температура має бути однаковою. Також не зайвим буде перевірити сітчастий фільтр на вході в краник, рідина повинна вільно проходити через отвори. Якщо це не так, то вам потрібно чистити його або замінити його.
 • Занадто низька температура навколишнього середовища. При температурах нижче.20 ° C автомобільний двигун не може розігріти до робочої температури. Ви можете закрити частину охолоджувального радіатора (не більше 50%) для кращого розігріву двигуна.
 • Радіатор нагрівача забивається. Рідкий прохід важко через сміття або масштаб.

Хороший день. Система охолодження заводського шлюбу на всіх автомобілях з цим двигуном. Знайдено тільки тоді, коли він підняв насос. У зоні 3-4 циліндрів не передбачено жодного охолоджуючого циліндра. Для усунення купують трійник діаметром 20 мм. Напівметровий шланг для 20 мм, 4 затискачів та найскладніший порядок у Токар, прикріплений до нитки та виходу під шланг на 20 мм. Фітинги застосовується згори замість штекера в області 4-го циліндра., Хто пам’ятає 402, 421, перш ніж був кран. Трійник, вирізати в шланг, що йде вхід до насоса, є нижній шланг (топ. вихід з термостату). Вже перевірено на 2 газелі. Температура стабільна відсутність викидів при зупинці двигуна. хай щастить. До речі, вентилятори охолодження двигуна також є дефектними. спрямовані в протилежному напрямку. В результаті, дуття протистояння.

READ  Як зняти генератор Renault Logan 1

Останній редагував залізничним транспортом; 25.06.2016 о 13:00.

Як змінити радіатор плитки на газелі?

На старих моделях газу 3302 та 2705, прямо до моделі Gazelle Business, щоб видалити всю панель, щоб замінити цей елемент, не потрібно, тому що радіатор знаходиться за центральною панеллю торпеди.

 • Перед тим, як викрутити частину, щоб злити охолоджуючу рідину, або якщо ви не боїтеся розмити інтер’єр, замінити деякий контейнер під сопла:
 • відкрутіть та зніміть нижню панель на центральній консолі;
 • Зніміть верхню коробку з боку пасажира;
 • викрутіть хомути на патрубках і заберіть їх (у них може залишитися тосол, тому будьте обережнішими, щоб нічого не зіпсувати);
 • ключем на вісім відверніть три саморізи, за допомогою яких закріплюється пластикова накладка;
 • Видаліть радіатор з вашого місця (зробіть це ретельно, інакше ви можете зашкодити печатку).

Після цього встановіть новий елемент і зібрати все в зворотному порядку. Далі заповніть охолоджуючу рідину і ретельно перевіряйте всі суглоби та з’єднання. Якщо нічого не тече, поставте назад пластикову складову панелі та бардачок.

Також не забудьте запустити живлення та насолоджуйте систему охолодження двигуна (відкрутіть гвинт Scilch, який схожий на кран).

Як видалити плиту Gazelle 3302

Старі шланги або радіатор обігрівача, що схуднув, стають причиною течі тосолу в салоні Газелі. І якщо це сталося, щоб купити набір форсунок і радіаторну плиту, щоб виправити ситуацію. Для більш ефективної роботи нагрівач намагається покласти мідний радіатор, але якщо це не вийшло, то ви повинні купити та алюміній.

Щоб змінити плиту на газелі (газ 3302 або 2705) старого зразка, до покоління Gazelle Business, не потрібно видалити всю панель, оскільки радіатор розташований за центральною панеллю торпеди, і цього достатньо Щоб видалити тільки це. Пластмасовий захист прикріплений від поршнів.

Перед відключенням та видаленням радіатора піч ми, природно, зливаємо теплоносій, або якщо ви не боїтеся скинути інтер’єр, потім замінюючи контейнер під сопла, ми відкрутіть затискачі і затягуємо шланги. Радіаторна плита ГАЗель гвила з трьома гвинтами. Перед встановленням нового нагрівача очистіть місце його установки від сміття. Якщо ви зробите для себе, змінюючи зміну та насадку печі, щоб незабаром не повторите роботу.

Після всієї роботи, налийте нову або затягніть охолоджуючу рідину, ми починаємо двигун та насосну систему охолодження двигуна Gazelle (відкрутіть гвинт насоса, подібний до крейди).

Придатні та видалення гумових шлангів підходять до радіатора нагрівача.

Огорожа рідини в радіатор з нагрівачем відкритий, виготовляється з головки блоку циліндрів, а також кран. у системному насосі для охолодження двигуна.

Як видалити радіатор?

Спочатку потрібно заглушити двигун і від’єднати “масу” від акумулятора. Потім ми можемо продовжувати роботу в салоні. Для того, щоб дістатися до радіатора нагрівача, вам не потрібно розбирати торпед. Все, що нам потрібно витягнути коробку рукавичка. Витягніть нижню коробку рукавички, ми бачимо кожух за ним, ми рядок для себе. Перекриваються краном (поз. 22) Ми просуваємо затискачі та видаляємо шланги (поз. 23) Харчування та переробка теплоносія (раніше витягнута, так що охолоджувальна рідина не протікала). Потім ключ на 10 відкрутіть болт (поз. 24) витягніть кришку (поз. 21). Ми бачимо наш радіатор, він фіксується з 2 болтами, відкрутіть і витягніть його на поверхню. Якщо ви тільки потонули машину, а радіатор печі холодний, швидше за все, він повинен буде змінити його.

Але краще підірвати його перед ним від компресора, щоб очистити всередині та зовні, після чого все встановлено в зворотному порядку. Не забудьте перевірити шланги (поз. 23). Якщо це не допомогло, то вам потрібно купити новий радіатор. Замовлення запасних частин краще в інтернет-магазині газ, він розглядає деталі безпосередньо з фабрики. Це допоможе заощадити гроші та пошук деталей. На майбутнє, що б не відбулося, необхідно періодично чистити всередині і зовні.

READ  Як зняти грубку на Kalina

Є випадки, коли печі не працює через повітряні пробки, у системі охолодження. У такій ситуації необхідно звільнити повітря від форсунок прилеглих до карбюратора, як правило, це друга найвища точка, де збирається повітря після розширення бочки.

Якщо ви не допоможете всім вищевказаним способам, вам потрібно йти до сто. Пам’ятайте, правильна робота плитки. це не тільки тепло, і безпека.

Ремонт

Після проведеної діагностики та встановлення точної причини несправності можна приступати до ремонту. Заміна радіатора плитки в Gazelle Business стала легше, ніж у попередніх версіях. Для невеликого часу можна виконати її. Щоб замінити, нам потрібно:

Ця робота не займає велику кількість часу і не вимагає величезного досвіду у автомобілі. Ви можете відремонтувати як самостійно, так і за участю фахівців. Спостерігаючи за вищезгаданими рекомендаціями, ви можете якісно розподіляти причину поломки, після чого заміна радіатора нагрівача не буде дуже складним.

Алюмінієві радіатори

Поведінка з заміною радіатора печі на самому Газелі, саму власника автомобіля, не посилаючись на це за допомогою у автосервісі.

Але перед тим, як змінити пристрій, важливо грамотно підійти до покупки елемента, щоб замінити старий. Одним з варіантів є алюмінієвий радіатор димоходу.

Алюмінієва продукція вигоду від своїх конкурентів міді у показниках щільності. Плюс тут використовуються радіаторні канали з більшою шириною, що підвищує ефективність тепловіддачі.

ГАЗель, що замінює радіатор нагрівача (плита)

Але ви не можете забувати про очевидні недоліки. Один, щоб протікати в алюмінієвому радіаторі, ви можете видалити лише старий компонент, і встановити новий на своє місце. Тобто алюмінієві продукти вважаються непередбаченими. І заповнення всередині різних герметиків лише погіршує ситуацію, спочатку надає короткостроковий позитивний ефект, у майбутньому забивши та засмічуючи всю систему охолодження двигуна.

Іншим об’єктивним недоліком алюмінієвих конструкцій можна вважати швидким нагріванням з швидким охолодженням. Це, безумовно, не на користь матеріалу. Хоча, при необхідності, швидко підігрівайте салон все ще невелику перевагу на боці алюмінію. І оскільки це не в змозі тримати довгий час, щоб тримати алюміній, така характеристика повинна бути віднесена до недоліків.

Алюмінієві радіатори

Впоратися із заміною радіатора пічки на Газелі може і сам автовласник, не звертаючись для цього за допомогою в автосервіс.

Але перш ніж поміняти пристрій, важливо грамотно підійти до покупки елемента на заміну старому. Одним з варіантів є алюмінієвий радіатор димоходу.

ГАЗель, що замінює радіатор нагрівача (плита)

Алюмінієва продукція вигоду від своїх конкурентів міді у показниках щільності. Крім того, є канали радіатора з більшою шириною, що підвищує ефективність теплопередачі.

Але ви не можете забувати про очевидні недоліки. Один, щоб протікати в алюмінієвому радіаторі, ви можете видалити лише старий компонент, і встановити новий на своє місце. Тобто алюмінієві продукти вважаються непередбаченими. А заливання всередину різних герметиків лише погіршує ситуації, спочатку даючи короткочасний позитивний ефект, надалі забиваючи та засмічуючи всю систему охолодження двигуна.

Іншим об’єктивним недоліком алюмінієвих конструкцій можна вважати швидким нагріванням з швидким охолодженням. Це, безумовно, не на користь матеріалу. Хоча, при необхідності, швидко підігрівайте салон все ще невелику перевагу на боці алюмінію. І оскільки це не в змозі тримати довгий час, щоб тримати алюміній, така характеристика повинна бути віднесена до недоліків.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS