Заміна повітряного фільтра Skoda Octavia а5

Заміна фільтра повітряного на Skoda Octavia А7 1.4 tsi

Skoda Octavia А7, оснащена двигуном об’ємом 1.4 літра з системою впорскування палива TSI, комплектується прямокутним паперовим фільтром, який розташовується в передній частині підкапотного простору рівно посередині.

повітряного, фільтра, skoda, octavia

Для заміни повітряного фільтра на двигуні об’ємом 1.4 літра, також як і для моторів на 1.2 і 1.8 літрів, підійдуть такі моделі CA11503, MANN C27009 і VAG 5Q0 129 620.

Заміна здійснюється в наступному порядку:

 • Послаблюються кріпильні хомути воздуховодних патрубків і звільняється коробка воздухофильтра.
 • Підводиться корпус повітряного фільтра (слід акуратно потягнути, щоб зняти з гумових засувок) і з нижньої сторони откручиваются 2 самореза.
 • Отщёлківаются фіксують скоби і відкривається коробка.
 • Витягується використаний расходник і ємність очищається від сміття (крупного пилу, листя і інших сторонніх предметів).
 • Далі, в очищену коробку поміщається новий фільтр і повторюються попередні 4 дії в зворотному порядку.

При установці коробки повітряного фільтра на фіксують гумові засувки, слід переконатися, що він надійно зафіксований, тому що вона важко сідає на своє місце.

Заміну воздухофильтра на Skoda Octavia А7 слід здійснювати за регламентом через кожні 15 тисяч кілометрів пробігу, проте при їзді по курних дорогах, даний показник знижується вдвічі, відповідно заміну слід проводити кожні 7 тисяч кілометрів.

Інструкція

Отже, як поміняти повітряний фільтр на Skoda Octavia А7? Ось послідовність кроків:

 • Відкриваємо капот і знаходимо в середині патрубок воздухопровода.
 • Знімаємо його з’єднання (тобто разжимаем пассатижами хомути на різних сторонах).
 • Алгоритм триває витяганням корпусу. Просто тягнемо строго вгору. Всі. Корпус повітряного фільтра у нас в руках (він схожий на пластиковий кейс).
 • Приступаємо до здійснення вилучення самого очисного елемента (він дуже м’який і пластичний, складається з безлічі поздовжніх глибоких борозен). Справа для викрутки. під низом кришки 2 самореза. Після отщелкивали 2 «заглушки». Тепер реально відокремити один від одного полупластіна корпусу.
 • Виробляємо очищення його внутрішньої порожнини (можна навіть побутовим пилососом).
 • Вискоблюємо весь бруд, прибираємо потрапив з дороги сміття.
 • Тільки після цього слід заміна повітряного фільтра Skoda А7. Онасвязана з укладанням нового «розхідники» на штатне місце.
 • Монтуємо полупластіна корпуса назад. один до одного.
 • Готуємо до повернення кріпильні болти (залишайте їх відразу під рукою). закручуємо.
 • Повертаємо все елементи зазначеного агрегату. дії йдуть у зворотному порядку.
 • Перевіряємо герметичність системи, а також рівень витрати палива. Якщо поліпшень немає, то сталося якраз те, що описано в останньому реченні статті. даремно заощадили.

Замена воздушного фильтра Skoda Octavia A5

Заміна повітряного фільтра Skoda Octavia А7 з двигуном 1.4. це тема відео нижче:

Заміна повітряного фільтра Skoda Octavia A5

Отже, я взяв ось цей Фільтр повітряний KNECHT (MAHLE) LX1211

Варто всюди по-різному. Від 300 руб до 600 руб. в різних інет-магаз.

Заміна повітряного фільтра Skoda Octavia а5 mpi

Як я міняю повітряний фільтр на Skoda а5 1.8 tsi. фото звіт

Скажу відразу. на 1.8. і на турі. заміна фільтра 5 сек. На А7 і на Skoda 2.0 vrs. народ возиться довше. відкручується більше деталей. Кому цікаво. див. Нижче відео.

Відразу за кришкою знаходиться фільтр (фотки немає).

Заміна повітряного фільтра Skoda Octavia TSI 1.8 в кузові А5

Заміна повітряного фільтра Skoda Octavia Tour

Повітряний фільтр на Octavia А5 FL. 1,6 MPI. BSE змінюється так само як на турі і на 1.8.

Заміна повітряного фільтра на Skoda Octavia A7 1.2 TSI

проводимо заміну

Щоб поміняти фільтр очищення повітря на Skoda Octavia A5 і A7 Tour, необхідно відкрити капот і зняти роз’єм з датчика масової витрати повітря, при цьому ключ із замка запалювання повинен бути вилучений.

Для початку розглянемо заміну фільтруючого елемента на моторах Skoda Octavia A5 і A7 Tour 1.4 і 1.6 MPI.

 • Для того, щоб зняти необхідний корпус на Skoda Octavia, нам потрібно відкрутити кришку маслозаливной горловини, а також зняти роз’єм з датчика масової витрати повітря.
 • Зніміть шланг системи циркуляції картерних газів і потягніть весь корпус нагору, знімаючи його з гумових засувок.
 • Всю складання необхідно помістити на зручний стіл і відкрутити болти, що з’єднують весь вузол.
 • Роз’єднувач корпус на дві частини і видаліть старий відпрацьований елемент, після чого зробіть ретельне очищення порожнини корпусу.
 • Встановіть новий фільтруючий елемент для Skoda Octavia А5 MPI і зробіть мастило ущільнювального кільця дросельної заслінки, після чого накрийте його другою частиною кришки корпусу і зробіть кріплення.
 • Після того як вищезгадані дії були зроблені, всю збірку необхідно вставити назад на кришку двигуна, дотримуючись обережність і уважність, щоб не принизити зайві деталі у впускний колектор двигуна.

Повітряний фільтр на моторі TSI Skoda Octavia A5 і А7 Tour необхідно проводити в наступному порядку.

 • Зніміть роз’єм з датчика масової витрати повітря і відкрутіть кілька болтів з’єднуючих корпус.
 • Дістаньте старий елемент і очистіть нутрощі його установки.
 • Прокладіть новий елемент і встановіть верхню кришку, після чого закрутіть болти і з’єднайте роз’єм ДМРВ.

Вибір запчастин і їх відмінності

На сьогоднішній день існують численні компанії-виробники запчастин для автомобілів Skoda Octavia А5. Ці фірми виробляють спеціальні фільтруючі елементи для двигунів 1.2 і 1.4, а також 1.6 і 1.8 TSI і MPI. Головна відмінність цих запчастин полягає в їх формі і в місцях установки.

На двигунах 1.2 і 1.4, а також 1.6 повітряний фільтр встановлений в спеціальний корпус, який в свою чергу закріплений на верхній кришці двигуна. На моторах Skoda Octavia А5 TSI повітряний фільтр встановлений також в спеціальному корпусі, але він розташовується на лівому крилі автомобіля під капотом.

Замена салонного фильтра Шкода Октавия кузов А5

Здійснювати заміну повітряних фільтрів на моторах Skoda Octavia A5 і A7 Tour необхідно своєчасно, тому що великий ризик, пошкодити датчик масової витрати повітря, а також нанесення шкоди всьому двигуну.

Щоб поміняти повітряний фільтр на моторах Skoda Octavia Tour A5 і A7 1.4, 1.6 і 1.8 TSI, необхідно мати в запасі спеціальний інструмент, який, як правило, тримають численні власники даних автомобілів в гаражах. В Інтернеті існують численні відео ролики, присвячені даному процесу, а також вибору необхідних запчастин.

Замінюємо масляні фільтри

Застосування моторного масла покликане значно знизити тертя між окремими деталями двигуна, сприяючи тим самим збільшенню термінів їх експлуатації. Однак воно може тільки нашкодити автомобілю, якщо в маслі від тривалого використання утворилися невеликі частинки. Щоб подібного не сталося, застосовують цей різновид фільтрів.

 • ключі TORX Т25 (на «тринадцять» і «вісімнадцять»), а також ключі, спеціально призначені для відкриття пробки зливу;
 • піддон з обтиральними тканиною;
 • новий фільтр і масло.

Спочатку потрібно зняти захист картера. своєрідну пластину, яка знаходиться під двигуном. Цей захист кріпиться за допомогою п’яти і чотирьох болтів до кузова і підкрилки відповідно. Потім витираємо зливний отвір ганчіркою і відкриваємо його, щоб злити масло, попередньо підставивши піддон. загортаємо пробку.

Переходимо до заміни очищувача. старий відвертаємо ключем, а новий заповнюємо приблизно на третину маслом. Потім змащуємо кільце ущільнювача і загортаємо новий фільтр на три чверті. Тільки після цього можна залити масло в горловину. Готово.

Наостанок хочеться порадити дати двигуну кілька хвилин попрацювати. Перевірте, чи немає патьоків, і при необхідності поправте встановлену деталь і долийте масла.

Замінюємо паливний фільтр

Про цього різновиду очищувачів часто забувають: позначається її довгий термін використання, а також той факт, що наслідки його зносу видно далеко не відразу. І даремно! Тим більше що замінити паливний фільтр досить просто (особливо в Skoda Octavia).

Замена воздушного фильтра Шкода Октавия А5 / MPI 1.6 BSE / Change air filter Skoda Octavia A5

Наступний крок. дістати паливний фільтр. Мабуть, цей етап найскладніший. Спочатку головкою на «сім» або шліцьовій викруткою відкручуємо хомут, після чого нам потрібно від’єднати паливний фільтр від трубок, які тягнуться до бензобаку і двигуну. Ми повинні натиснути на кнопки, що розміщуються на початку або в кінці трубок, діяти при цьому необхідно вкрай обережно, щоб нічого не зламати.

Надягаємо новий паливний фільтр на трубки. Стежимо, щоб стрілка на ньому була направлена ​​до двигуна. Крім того, паливний фільтр не повинен злазити з трубок. Після цього заводимо машину і перевіряємо, чи справно працює встановлена ​​деталь. Якщо протікання немає, значить, паливний фільтр поставили вірно!

Як замінити фільтр салону?

Однак не тільки машина потребує комфортних умовах роботи. Люди, що знаходяться в автомобілі, також не повинні відчувати незручностей через температурних умов або пилу, яка присутня в надлишку у всіх великих містах. Саме тому були створені фільтри для салону, які очищають повітря, підігрівають або охолоджують його.

До того ж вони захищають випарник кондиціонера, якому можуть завдати шкоди дрібні частинки. Відповідно до законодавства, всі машини повинні оснащуватися такими очистителями салону. Однак навіть найякісніші з них рано чи пізно будуть мати потребу в заміні.

Як же поміняти салонний фільтр? Для цього ми повинні зняти декоративну обшивку на місці його кріплення (під бардачком), відкрутивши дві подовжені. Тепер необхідно відкрити кришку фільтра, потягнувши її спочатку вниз, а потім вправо.

Тепер нам потрібно вийняти елемент, який виробляв фільтрацію повітря салону, і замінити його на новий. От і все.

Кілька порад автомобілістам. Перш за все, не варто намагатися прочистити салонний очищувач за допомогою пилососа. Бути може, він прибере пил, але вже точно не відновить антибактеріальне покриття. Також, купуючи фільтр для салону, звертайте увагу на кількість активованого вугілля, яке міститься в ньому.

Підведемо підсумки. Заміна різноманітних фільтрів в Skoda Octavia A5.проста і дешева процедура. Вона забере у вас небагато часу і сил, які неодмінно окупляться в майбутньому гарантовано довгої експлуатацією автомобіля.

Skoda Octavia заміна паливного фільтра

Автомобілі Skoda Combi (1Z5,) 1.2, 1.4, 1.6, 1.8, 2.0L TSI бензин, забезпечені фільтрами: 1K0201051K, 6Q0201051С і їх аналогами:

VAG 6Q0201511
ALCO FILTER SP-2137
Bosch 0 450 905 925
KNECHT / MAHLE KL 176 / 6D
HENGST FILTER H155WK
FILTRON PP836 / 3

Заміна паливного фільтра Skoda Octavia: вивчаємо розгорнуто

Передумовою до заміни стало те, що заглохла машина, тиску в рейки не було, оскільки таке раніше вже було, то перед цим замінили бензонасос, а тепер прийшла черга заміни і паливного фільтра на нашій Skoda Octavia з двигуном 1,6 л AEE 2002 року випуску.

Заміна бензонасоса Skoda Octavia А5 починається з ретельного очищення паливної секції. Інакше частина цієї пилу і бруду потрапить в бак. Зробити це можна пилососом і звичайної щіточкою.

Невеликими ударами в пази по внутрішньому краю відверніть проти годинникової стрілки натискну пластину. На корпусі паливного модуля і баку поставте позначку для полегшення позиціонування секції при установці.

Витягніть секцію з бака так, щоб не вигнути тягу поплавця вимірювача рівня палива. Перед початком розбирання вилийте з колби весь бензин.

Відкрутіть 4 гвинти корпусу сітки грубої очистки.

Від’єднайте клеми живлення електродвигуна. Стягніть хомут паливної трубки бензонасоса. В оригіналі на автомобілі встановлений одноразовий хомут. У моєму випадку під рукою такого не виявилося, тому при складанні довелося поставити звичайний. Перед зняттям трубки, прогрійте її феном.

Отщелкніте 3 пластикові засувки, що з’єднують кришку і нижню частину паливної секції.

Паливний фільтр на Octavia А5. особливості вибору

На всіх комплектаціях Octavia 2-го покоління (А5) основний паливний фільтр винесено окремо. На автомобілі, оснащеному бензиновими двигунами перебувати під днищем автомобіля, біля паливного бака, з боку пасажира. Фільтр очищення палива на бензинових Skoda Octavia A5 відрізнявся в залежності від об’єму двигуна.

Різниця між двома видами фільтрів в різному робочому тиску палива. Для двигунів MPi (перший рядок) воно становить 4 бари, для FSi (другий рядок). 6,6 бар. Тому, незважаючи на однакові розміри, вони не є взаємозамінними.

Найчастіше замість оригіналів встановлюють замінники. Найпопулярніші моделі нижче в таблиці.

Для Octavia А5, двигуни 1.6FSi, 1.8FSI, 2.0FSi

У фільтра сітки насоса немає окремого артикулу, так як вона йде в комплекті з паливним модулем, встановленим в баку. При заміні основного фільтра її достатньо почистити тільки рідиною для очищення карбюратора. Артикул модуля для бензинових двигунів MPi. 1K0919051DA або 1K0919051AP, і для двигунів FSi. 1K0919051DB.

Як замінити сітку паливного насоса і сіточку в баку Skoda Octavia A5

Падіння тиску в паливній рампі веде до порушення складу паливо-повітряної суміші, що позначається на поведінці двигуна на холостих обертах, в режимах середніх і високих навантажень. Давайте розглянемо основні ознаки забитого паливного фільтра і сіточки в баку. Всі процедури по заміні фільтруючих елементів і бензонасоса будемо висвітлювати на прикладі Skoda Octavia А5 з бензиновим мотором об’ємом 1,6 л (BSE).

Процес заміни наступний:

 • Заганяємо машину на яму, естакаду або домкрачувати задню праву сторону (я загнав на естакаду, благо вона у нас в гаражах є).
 • Знімаємо кришку запобіжників і виймаємо запобіжник 8. (третій знизу в лівому ряду. 15 Ампер). Він відповідає за роботу бензонасоса. Для витягування запобіжників я використовую спеціальну прищіпку, яку купив разом з запасним комплектом запобіжників.
 • Заводимо машину і чекаємо, поки вона сама затихне (кілька секунд), тим самим ми скинемо тиск в паливній системі.
 • Спускаємося під машину і відкручуємо хомут, що тримає паливний фільтр. Я використовував шлицевую викрутку, але можна відкрутити ключем або головкою на 7.
 • Далі потрібно від’єднати паливні трубки від фільтру з обох сторін. Для цього треба пальцями або викруткою натиснути на чорну кнопку, що знаходиться на наконечнику трубки, і відводити трубку від фільтра. Спочатку знімаємо ту трубку, яка йде позаду автомобіля (з боку бензобака), там ця кнопка знаходиться знизу (дивиться на землю). Потім обережно, щоб не зламати трубку, відгинаємо фільтр і знімаємо другу трубку, яка йде до двигуна, там ця чорна кнопка знаходиться зверху (дивиться на днище машини), коли отогнём фільтр, то ми побачимо цю кнопку. Виллється трохи бензину, будьте готові! На цьому етапі я досить довго провозився, ісковирял все наконечники, але в підсумку зняв трубки, не зламавши їх.
 • Беремо новий фільтр і одягаємо на нього паливні трубки до клацання, перевіряємо щоб назад вони не злазили. Стрілка на фільтрі повинна бути спрямована в бік двигуна! Затягуємо хомут, тим самим прикріплюючи паливний фільтр до днища.
 • Вставляємо запобіжник на місце, сідаємо в машину, включаємо запалювання, трохи чекаємо, поки бензонасос накачає тиск, заводимо. Знову спускаємося під машину і перевіряємо відсутність протікання. Готово!