Заміна повітряного фільтра Lancer 9

Приступимо до заміни повітряного фільтра:

Відстебніть дві пружинні засувки від передньої частини корпусу повітряного фільтра:

Відведіть назад задню частину корпусу повітряного фільтра, долаючи пружний опір Повітропідвідні рукава:

Вийміть з корпусу фільтруючий елемент:

Встановіть в корпус новий фільтруючий елемент. Прямокутна форма фільтруючого елемента відповідає формі корпусу повітряного фільтра, тому неправильна установка елемента виключена.

З’єднайте обидві частини корпусу повітряного фільтра і скріпіть їх пружинними засувками.

Заміна повітряного фільтра

Заміна фільтруючого елемента необхідна через кожні 30000 км пробігу. Однак його стан залежить від умов експлуатації автомобіля: на більш запорошених і забруднених дорогах елемент засмічується швидше. Періодично між замінами виймайте фільтруючий елемент і очищайте його від пилу, енергійно струшуючи або продуваючи стисненим повітрям в напрямку, протилежному руху повітря при роботі двигуна.

Коментарі (3)

Періодично між замінами виймайте фільтруючий елемент і очищайте його від пилу, енергійно струшуючи або продуваючи стисненим повітрямпробовал пилосос не видувається весь пил кращий спосіб це акуратно постукувати фільтром про що небуть тверде весь пил вилітає перевірено

звідки такі дані? У вас там що. дороги з порошком миють і пилу немає? Де це? воздухан змінюється на кожному ТО через 15000!

Такі цифри 30000км насправді дають багато автовиробників, навіть на жучках / ладах на корпусі повітряного фільтра написано 30000км. Просто в наших (російських) умовах експлуатації фільтру приходить кінець вже після 10000-15000, а то й раніше, тому заміна повітряного фільтра рекомендована при кожній заміні масла, тобто через ті ж 10000-15000км.

Артикул і вартість оригінального повітряного фільтра Mitsubishi Lancer 9 і його аналогів

Фірмовий повітряний фільтр на Mitsubishi Lancer 9 буває чотирьох видів:

 • MR552951 і MR373756. Встановлюються на автомобіль Mitsubishi Lancer 9 з заводу. Найбільш часто використовується фільтруючий елемент MR552951.
 • Є альтернативним варіантом від Mitsubishi Motors.
 • Сервісний повітряний фільтр. Є найдешевшим оригіналом.

, а на MR373756 від 750 рублів.

Фільтруючий елемент XR552951 виготовляється в Таїланді спеціально для Mitsubishi Motors Europe. Даний вид повітряного фільтра є бюджетним варіантом. його

Компанія Mitsubishi Motors також випускає додатковий фільтруючий елемент для Lancer 9. Він ідеально підходить для заміни штатного розхідники. Його Артикульний номер MZ690193.Средняя ринкова

У таблиці нижче наведені аналоги оригінального повітряного фільтра на Mitsubishi Lancer 9.

Фірма проізводітельАртікульний номерСтоімость, руб.
ALCO FILTER MD-9688 від 500 до 700
ASHIKA 20-05-587 від 260 і вище
BLUE PRINT ADC42257 від 400 і вище
Bosch 1 457 433 969 від 450 до 850
Champion CAF100826P від 480 до 600
COOPERSFIAAM FILTERS PA7292 до 680
KNECHT LX 1076 від 450 і вище
MANN-FILTER C 2136/1 від 500 і вище
NIPPARTS J1325035 від 300 до 800
SAKURA A-5828 від 430 і вище
PROFIT 1512-2703 від 320 до 750
Starline SF VF7606 від 200 до 680
FILTRON AP175 від 470 до 860

Згідно з рекомендаціями виробника Mitsubishi Motors проводити заміну повітряного фільтруючого елемента рекомендується через кожні 30 тисяч км пробігу. При цьому перевіряти стан повітряного фільтра потрібно кожні 10 тисяч км пробігу

 • при регулярному попаданні машини в пробки;
 • в разі частої експлуатації автомобіля на курній ґрунтовій дорозі;
 • при поїздках в районах із забрудненим повітрям, наприклад, від виробництва, що викидає багато дрібнодисперсних частинок і пилу.

Повітряний фільтр Mitsubishi Lancer 9

Від стану повітряного фільтра залежить стабільність роботи силової установки автомобіля Mitsubishi Lancer 9. Не дотримання термінів заміни або установка фільтруючих елементів, які не рекомендовані виробником, може призвести до «удушення» мотора, тобто подачі в робочу камеру паливо-повітряної суміші неоптимального співвідношення її складових.

Как поменять салонный фильтр на Mitsubishi Lancer 9

Це веде до збільшення витрати пального, погіршення динаміки автомобіля і може стати причиною необхідності передчасного капітального ремонту силового агрегату Mitsubishi Lancer 9. З цих причин автовласникові потрібно відповідально підходити до вибору повітряного фільтра і суворо дотримуватися термінів його заміни.

Процес заміни повітряного фільтра

В процесі проведення робіт автовласникові можуть знадобитися ганчір’я і рукавички. У разі сильного забруднення корпусу фільтра пилом і брудом рекомендується скористатися пилососом.

Для того щоб заміна повітряного фільтра на автомобілі Mitsubishi Lancer 9 пройшла успішно автовласникові необхідно слідувати інструкції, яка приведена нижче.

 • Відкрити капот автомобіля. Повітряний фільтр на Mitsubishi Lancer перебувати над силовою установкою. На фото нижче червоної стрілочкою показано місце розташування фільтруючого елемента.

аналоги MR398288

 • Agama AC3103C 430 руб вугільний
 • AMC MC-4015C вугільний від 500 руб
 • AMD AMDFC59 від 190 руб
 • AMD AMDFC59C вугільний від 290 руб
 • Bosch 1 987 432 426 від 800 руб
 • Champion CCF00 / 38C вугільний від 490 руб
 • Denso DCF30-0K від 600 руб
 • Filtron K1198 / 2X від 400 руб
 • Fortech FS023 від 190 руб
 • FRAM CFA10746 від 900 руб
 • Goodwill AG165CFC вугільний від 380 руб
 • Mann CUK2231 від 950 руб
 • Sakura CAC1006 від 600 руб

Це далеко не всі фільтра аналоги, а лише найбільш популярні. Перед покупкою обов’язково уточнюйте у продавця, чи підійде купується фільтр для вашого автомобіля.

Заміна салонного фільтра Mitsubishi Lancer 9

Заміну салонного фільтра на Mitsubishi Lancer 9 як і на будь-яких інших моделях марки рекомендовано міняти кожні 15000 км пробігу. Однак на думку багатьох автовласників цей термін занадто довгий. Фільтр забивається раніше і гірше пропускає надходять в салон повітря. Оптимальний проміжок заміни фільтра кожні 8-10 тис км пробігу або кожен сезон. навесні і восени.

Який фільтр вибрати для заміни на Lancer 9

Із заводу на Lancer 9 встановлювався оригінальний салонний фільтр. артикул MR398288. Його Однак крім оригіналу, можна встановити більш дешеві, але хороші за якістю фільтра аналоги.

Де розташований фільтр салону на Lancer IX

Як і у більшості автомобілів, салонний фільтр розташовується за бардачком. Щоб зробити його заміну, потрібно зняти бардачок і відкрутити кришку корпусу фільтра. Зробити це дуже легко і без допомоги послуг автосервісів.

Як визначити що потрібна заміна фільтра

Взимку, можна досить легко визначити забитий фільтр чи ні. При забитому фільтрі грубка слабо обігріває салон, а потік поступаемого повітря занадто малий. Так само при забитому салонному фільтрі вікна можуть пітніти. Якщо ви виявили, що при включеному обігрівач направленому на вікна, вони все одно запітніли. вірна ознака заміни фільтра.

У літню пору кондиціонер слабо охолоджує салон. Потік поступаемого повітря маленький. Але тут може бути проблема в Хладогенти, який може просто закінчитися.

При включенні обігрівача або кондиціонера з повітропроводів повітря йде з пилом, так само явна ознака затурканості фільтра.

Інструкція по самостійній заміні фільтра

Процес дуже простий і займе у вас не більше 15 хвилин часу. Не потрібно ніяких спеціальний пристосувань або навичок, все легко і інтуїтивно зрозуміло.

Відкриваємо бардачок і як показано на фото виймаємо фіксатор розташований зліва.

Далі акуратно натискаємо на праву зовнішню сторону бардачка, злегка вдавлюючи його всередину, знімаючи з кріплення справа

Опускаємо бардачок вниз і бачимо корпус салонного фільтра.

Спершу за допомогою хрестоподібної викрутки відкручуємо два самореза кріплення кришки корпусу фільтра і відкриваємо її

Дістаємо старий фільтр (запам’ятовуємо як було встановлено). Очищаємо від бруду і сміття корпус і встановлюємо новий фільтруючий елемент.

Виробляємо збірку в зворотній послідовності і перевіряємо результат. Існує думка, що вугільний фільтр краще очищає надходить в салон повітря, ніж звичайний паперовий. Однак не всі автомобілісти поділяють цю думку. Деякі різниця не помічають ніякої. А купувати вугільний фільтр або звичайний вирішувати вам.

Інструкція підготовлена ​​спеціально для сайту http://1remontauto.ru

Share the post “Заміна салонного фільтра Mitsubishi Lancer 9″

Самостійна заміна салонного фільтра Mitsubishi Lancer IX

Перегрів двигуна 2часть Троит холодний двигун. Підбірка обговорень Інтерактивна схема системи охолодження двигуна Синій дим з вихлопної Герметик клапанної кришки і ГБЦ Який повітряний фільтр для двигуна краще Ремонт гидрокомпенсаторов Потрібна схема запобіжників Mitsubishi Lancer Цедія.

Машина смикається, коли залишається мало палива. Авто Mitsubishi Lancer з автоматичною коробкою набирає обертів але не їде. info. Audi 80 А4 А6.

ВАЗ ГАЗ ГАЗель Kia RIO Sportage Sorento SEED. Opel Astra Vectra.

Коли міняти і який повітряний фільтр ставити на Lancer 10

Потім потрібно відвести назад задню частину корпусу повітряного фільтра, долаючи пружний опір Повітропідвідні рукава і вийняти фільтруючий елемент з пластикового корпусу. Підпишись на наш канал в Я ндекс. Який повітряний фільтр для двигуна краще 51 33k 0 Герметик клапанної кришки і ГБЦ 64 90k 1 Синій дим з вихлопної 75 48k 0.

Як замінити повітряний фільтр двигуна Lancer 9? Mitsubishi Lancer VII. Питання сподобався? Та ні. Відразу трохи передмови: Заміна повітряного фільтра двигуна проводиться кожні 30 тисяч кілометрів пробігу.

Як поміняти повітряний фільтр і свічі Mitsubishi Lancer 10

Заміна повітряного фільтра двигуна проводиться кожні 30 тисяч кілометрів пробігу. Якщо доводиться часто їздити по курних дорогах, то періодичність варто скоротити в два рази! Також між періодами заміни можна виймати і продувати фільтр, але це не привід не міняти його довше покладеного рядок! Сама ж процедура не повинна викликати ніяких труднощів, все що потрібно. це придбати новий фільтр двигуна наприклад Sakura A Потім відкриваємо капот і знаходимо місце розташування коробки з фільтром.

На ній потрібно отсегнуть дві дві пружинні засувки від передньої частини корпусу.

Як поміняти повітряний фільтр на Mitsubishi Lancer 9

Підкажіть, будь ласка, як відбувається заміна повітряного фільтра двигуна автомобіля Mitsubishi Lancer 9? Якщо можна з фото.

Артикул оригінального фільтра і аналогів

Renault Duster Megane Logan Сценик. Toyota Camry Corolla RAV4.

Як визначити що потрібна заміна фільтра

Далі встановлюємо фільтр і защелкиваем корпус назад. відповідь сподобався?

Так 1 Ні. Дзене Ще більше корисних порад в зручному форматі.

Chevrolet Aveo Cruze Lacetti Niva. Volkswagen Passat Polo Golf. Ford Focus 1 Focus 2 Focus 3.

Міняємо паливний фільтр на Mitsubishi Lancer 9 своїми руками

Причиною заміни паливного фільтра може бути поганий запуск двигуна, ривки при русі, падіння потужності.

При забрудненні фільтра, паливо разом зі сміттям буде потрапляти в систему згоряння і двигун почне працювати з перебоями.

Розташування фільтра

Паливний фільтр розташований всередині паливного баку.

Заміна фільтра проводиться з салону, для чого необхідно зняти заднє сидіння.

За регламентом його заміна проводиться через кожні 60 тис. Пробігу. Але через погану якість палива деякі автомобілісти змінюють фільтр набагато раніше зазначеного терміну.

алгоритм заміни

 • Встановити коробку передач в нейтральне положення і затиснути ручне гальмо. Зняти заднє сидіння і прибрати шумоізоляцію, під нею буде люк бензобака.

Лючок паливного бака кріпиться на чотирьох саморезах.

Как поменять воздушный фильтр двигателя на Mitsubishi Lancer 9

Захищаємо шланги від попадання сміття і відвертаємо гайки кріплення бензонасоса.

Віджимаємо викруткою фіксатори і знімаємо кришку.

Для зняття колодки піддягаємо викруткою пластиковий фіксатор.

Натискаємо на фіксатор і від’єднуємо дріт.

На фото стрілочками показані фіксатори, які необхідно обрізати.

Паливний насос з новою сіткою-фільтром від Тойоти.

Встановлюємо насос в паливний бак і перевіряємо його роботу.

інструмент

Для заміни фільтруючого елемента необхідно мати:

 • плоску викрутку;
 • фігурну викрутку;
 • узкогубци;
 • набір накидних ключів;
 • набір головок;
 • ніж.

У паливній системі двигуна створюється високий тиск, тому перед заміною необхідно вимкнути живлення бензонасоса, завести автомобіль і дочекатися поки він затихне!

артикули

Ми рекомендуємо оригінальний паливний фільтр тонкого очищення MR552781 або «NIPPARTS» J1335052. Але також необхідно відразу замінити фільтр грубого очищення MR204495 або його аналог «Toyota» 2321746090. 2321716490. Він першим пропускає паливо і виглядає як звичайна сітка.

Фільтр від Toyota коштує дешевше і має іншу форму, що абсолютно не впливає на якість очищення палива.

Паливний фільтр грубого очищення можна залити ацетоном і залишити на 15 хвилин. після чого прочистити, краще продути повітрям під тиском. Після такої процедури він стане чистіше і може почекати з заміною.

Необхідність заміни повітряного і салонного фільтрів Мitsubishi lancer 9

Для початку розберемося, що ж таке фільтр для очищення повітря. Потрібно знати, що коли Ваш двигун всмоктує повітря, то він буває чистим і брудним. Повітряний фільтр служить для того, щоб повітря очищався. Крім цього, він призначений і для інших важливих дій. Наприклад, він може підвищити ізоляцію шуму (якщо звичайно він має спеціальну конструкцію). Виходячи з того, що корпус самого фільтра побудований дуже герметично, то він запобігатиме потраплянню води в двигун. Але ми повинні розуміти, що найважливішою його функцією є очищення повітря від пилу і інших, що заважають роботі двигуна, частинок. Як відомо, такий пристрій зазвичай розміщується неподалік від циліндрів двигуна движка.

Досвідчені автомобілісти радять: “заміна повітряного фільтра в автомобілі mitsibishi lancer 9 повинна відбуватися кожні 30 000 кілометрів. Таку пораду допоможе Вам уникнути влучень частинок пилу в двігатель.Ітак, як Ви вже зрозуміли, повітряний фільтр в автомобілі Mitsubishi Lancer 9 допомагає знизити шум і стабілізувати витрата топліва.Фільтр повітряний, якщо говорити про машини mitsubishi lancer 9, то потрібно міняти і не забувати про це, тому що від того, наскільки часто Ви будете це робити, залежить технічний стан двигуна.

Але є одна особливість: якщо Ви їздите на запилених, брудних дорогах, то заміну треба робити частіше. Якщо помітите збільшення витрати палива, то негайно міняйте повітряний фільтр, проблема саме в ньому. А для чого ж необхідний салонний фільтр? В повітрі, який обробляється фільтром, можуть надходити різні частки: 1) Вихлопні гази інших машин2) Промислові викиди. 3) різні природні частинки (грибки, бактерії, пух).

Найчастіше, салонний фільтр автомобілів Lancer 9 забруднюється швидше, ніж настане перше технічне обстеження. Якщо ви почули свист, коли включали грубку, відчули сире повітря або винюхали поганий запах, то Вам серйозно варто задуматися про заміну фільтру, не відкладати такі справи на потім. Зазвичай, коли салонний фільтр на автомобілях Lancer 9 виходить з експлуатації. то він починає засмічувати салон і повітря надходить з пилом. Професіонали рекомендують міняти фільтр кожні 15 000 кілометрів, але зазвичай його час для заміни залежить від того, наскільки брудні і пилові дороги, по яким Ви пересуваєтеся. Якщо Ваш фільтр забруднився очеь рано, то його можна прочистити потоком повітря в зворотному напрямку, що слід робити кожні 8000-9000 км.