Як включити повний привід на UAZ Hunter

UAZ Patriot як включити повний привід: як включити, постійний

Оскільки UAZ Patriot має безпосереднє відношення до когорти позашляховиків, то це має передбачати обов’язкову присутність в конструкції даного автомобіля системи повного приводу. Наявність 4 ведучих коліс дозволяє UAZ Patriot впевнено долати різні за складністю перешкоди, якими усіяне бездоріжжі.

Наша стаття торкнеться конструктивні особливості повного приводу ульяновського позашляховика. Також розглянемо, як працює система і як включити повний привід.

Підведемо підсумки

У 2015 р виробник ульяновських позашляховиків вніс корективи в систему повного приводу. Тепер підключення передніх коліс, тобто управління роздатковим агрегатом, здійснюється не за допомогою важеля, як ми тільки що розглянули, а за допомогою електроніки. У салоні традиційний важіль був замінений невеликим регулятором, який володіє аналогічним функціоналом. У тому випадку, якщо в вашому авто немає важеля, то включення переднього моста відбувається за схемою описаною

Дивимося оновленого позашляховика UAZ Patriot нижче пояса. ДРАЙВ

Осінь. врожайна пора на новинки з Ульяновська. У минулому жовтні на патріотів з’явилася нова передня панель, а в нинішньому. роздавальна коробка. У наступному чекаємо оновлення зовнішності!

Пікнік на березі гірської річки. романтика! Правда, щоб поїсти шашличка, мені спочатку довелося летіти літаком до Сочі, а потім, пересівши в оновлений UAZ Patriot, перетинати кордон з Абхазією. Як аперитив. майже 300 верст по асфальту, а потім ще 60 по гірській дорозі, що веде в село Псху.

Втім, цю кам’янисту стежку і дорогий-то назвати важко: добре, якщо вдавалося розігнати на ній Patriot до 20 км / ч. А вже трясло-то як Проте до «накритою галявини» доїхали всі 15 екіпажів. І м’ясо, приготоване по кавказьким рецептами, покуштували.

А формальної винуватицею такого оригінального сабантуя стала роздавальна коробка корейської фірми Dymos, яка відтепер встановлюється на Ульяновський позашляховик.

Как работает полный привод? Дифференциал, и что такое крутящий момент)))

Карданний вал без проміжної опори майже повністю позбавив Patriot від вібрацій, які раніше особливо дошкуляли при їзді по асфальту. А попутно знизив і рівень шуму в салоні.

КПП и РК УАЗ: изготовление наклейки положения рычагов на автомобиль УАЗ своими руками

Поява імпортного агрегату принесло Патріоту суцільні плюси. Карданний вал тепер не складовою, а цілісний. без підвісної опори. В результаті чого значно зменшилися вібрації при русі. Гальмо стоянки не трансмісійний, а як у всіх нормальних автомобілів. тросовий. Збільшення передавального відношення понижувальної передачі з 1,94 до 2,56 підвищило прохідність ульяновського позашляховика. Але найголовніше. з трансмісійного тунелю зникли звичні важелі включення повного приводу і демультиплікатора. Тепер тут красується поворотний контролер. Ну прямо іномарка!

Замість частоколу важелів на трансмісивному кожусі. акуратна поворотна шайба і зручні клавіші перемикання «з бака на бак». Кнопки стеклопод’емников переїхали на більш звичне місце. обшивки дверей. З інших нововведень. цілісна обшивка стелі і внутрішньосалонове дзеркало, приклеєне до лобового скла. До речі, воно тепер не тремтить при русі.

Шайба управління повнопривідною трансмісією трохи люфтить в руках, але до чіткості її роботи претензій немає. Новий кожух трансмісійного тунелю виглядає охайно. У передній частині салону з’явилися підстаканники і дворівневий бокс-підлокітник. У задній. управління інтенсивністю обігрівача і клавіші обігріву сидінь.

Ох, і намучився я з цими важелями свого часу. У мого батька було два автомобіля: експортна «двадцять перший» Волга в якості парадно-вихідний і Ульяновська «буханець» на всі інші випадки життя. Вони-то і вчили мене водійського ремеслу. Так ось подружитися з волговские трёхступкой з перемикачем на кермі, де перехід з першої на другу передачу можна порівняти з мистецтвом володіння нунчаками, а знижує перемикання в зворотному порядку, та ще з перегазовкой взагалі тягнуло на вищий водійський пілотаж, мені вдалося досить швидко.

А ось уперта Ульяновська раздатка так і залишилася непереможеним. Іноді, спланувавши синхронність між парою прямозубих шестерень, все ж таки вдавалося включити знижувальну передачу по інструкції. Але простіше було, трохи пріотпустіть педаль зчеплення, врубати «поніжайку» з хрестом. Під навантаженням важіль мимовільно вибивало в «нейтраль», але при цьому, коли необхідність в раздатке відпадала, розв’язати цей вузол було вкрай складно. Так що там, я, може, і матом-то почав лаятися, тому що « не вимикається Ядрена-батон».

А тепер, з появою корейської раздатки, важелі канули в Лету. Навіть якось нудно стало.

Нова роздавальна коробка крупніше колишньої. Для її установки потрібно змінити панель статі, збільшивши трансмісійний тунель. Але геометричну прохідність корейська раздатка не погіршує. Нижня точка агрегату знаходиться вище кузовних поперечок. Побоювання викликає лише джгут проводів. Однак, на думку заводчан, цей вузол цілком герметичний.

Підключити передню вісь Патріота можна на ходу. досить перевести поворотну шайбу в положення 4Н. Єдина умова: швидкість автомобіля не повинна перевищувати 100 км / ч. Але для включення понижувальної передачі все ж таки доведеться зробити якийсь ритуал: коробку передач в «нейтраль», педаль зчеплення відпущена.

Провертає контролер в позицію 4L і далі, долаючи опір, пружини досилають його до упору вправо, утримуючи три, а краще п’ять секунд. Після чого, відпустивши контролер, вичавлюємо педаль зчеплення і утримуємо клавішу до появи індикації 4L на панелі приладів.

Ох як мудро! Ульяновський фахівці настільки складний алгоритм включення «поніжайкі» пояснюють просто: щоб виключити випадкові спрацьовування.

Побічно підтверджуючи складність процесу включення понижувальної передачі, заводчани роздрукували на листках інструкцію з чітким порядком дії водія. І гострі на язик журналісти тут же роздули цю тему: «Для включення понижувальної передачі відправте SMS зі словом” раздатка “на короткий номер» або «Поставте спинку у вертикальне положення, відкрийте ілюмінатор і складіть обідній столик». Але якщо без жартів, то подібну інструкцію необхідно розмістити в салоні автомобіля, наприклад у вигляді наклейки на протисонячному козирку. І питання, що робити і як бути, відпадуть самі собою.

На жаль, сам процес активації понижувальної передачі залишиться незмінним. Найближчим часом шляхом перепрошивки блоку управління з п’яти до двох секунд скоротиться лише час утримання контролера в нефіксіруемие позиції. Але особливо переживати не варто, адже на практиці все виходить куди простіше, ніж на папері. З п’ятого разу ти перестаєш відраховувати секунди, з десятого все робиш на автоматі.

А головне. працює! Дюжина спроб включити і, що більш важливо, вимкнути «поніжайку» пройшли без збоїв. Але один недолік в програмі управління роздавальної коробкою Dymos все ж знайшовся. На тестових патріотів з перших партій у разі глушіння двигуна знижує передача вимикалася автоматично.

Заводчани знають про свій промах і обіцяють, що ось-ось з конвеєра почнуть сходити машини з підкоригованим програмним забезпеченням раздатки. вимкнути «поніжайку» можна буде тільки вручну.

З підвищенням передавального числа до 2,56 рухатися по пересіченій місцевості на понижувальної передачі стало простіше. Особливо там, де, не знаючи броду, доводиться просуватися з черепашачою швидкістю.

Взагалі Patriot модернізується постійно. У наступному році його очікує рестайлінг, внаслідок якого з’являться нові фари зі світлодіодними секціями денного світла, повторювачі поворотів в корпусах бічних дзеркал і передній бампер, виконаний заодно з оперенням кузова (зараз він кріпиться до рами). А ще через пару років всюдихід почнуть комплектувати фронтальними подушками безпеки.

Здорово! Ось тільки рульової карданчик як постукував на перших патріотів, так і постукує нині. Та й знайомий бек-вокал. деренчливий звук в моторному відсіку при розгоні з середніх оборотів. теж нікуди не подівся.

А знаєте, що відрізняє талановитого інженера від всіх інших? Увага до дрібниць! І поки подібні дрібні огріхи будуть докучати власникам Патріотів, Ульяновський позашляховик так і залишиться машиною для тих, хто миє руки тільки перед сном.

Крім нової роздавальної коробки корейського виробництва Patriot отримав і покращені комплектації. Так, в версію Limited тепер входить зимовий пакет (обігрів лобового скла, підігріви передніх і задніх сидінь). Але при цьому ціни на оновлені позашляховики збільшилися незначно: від 5 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Гаразд, припустимо, хронічний стукіт рульового кардана заводчани сподіваються вилікувати паралельно з впровадженням подушок безпеки. Але хіба тільки в ньому справа? На одній з тестових машин потік паливний бак. На іншій через недотягнутого хомута закипів двигун. На третій перестав відкриватися капот.

А чи знають ульяновци, що кришки вантажних відсіків пікапів, що купуються в Тольятті, можна відкрити тільки ударом долоні по замку? А закрити лише з хорошого розмаху (і то не факт!).

Хіба низька) виправдовує її непрацездатність? За нову роздавальну коробку, звичайно, величезне людське спасибі Але це лише один з вузлів автомобіля, який ви робите!

Повний привід на UAZ Patriot: як включити?

UAZ Patriot відноситься до автомобілів класу позашляховиків, а з цього випливає, що обов’язковим його доповненням повинен бути повний привід всіх чотирьох коліс. Дійсно, позашляховик оснащений такою функцією, що дає йому можливість вибиратися з будь-яких калюж, боліт та інших видів перешкод, що зустрічаються на бездоріжжі. Саме про цей додаток для позашляховика і піде мова в даному матеріалі. Розглянемо, як же працює повний привід і як його правильно включити, щоб не завдати шкоди конструкції автомобіля.

Включення повного приводу на Патріоті

Управління системою передбачає попереднє переключення маточинних муфт. Щоб власник UAZ Patriot міг забезпечити правильне підключення приводу передній осі буде потрібно виконати ряд нескладних маніпуляцій. Отже, включення переднього моста відбувається наступним чином:

 • Спочатку вручну активуємо колісні муфти. Для цієї мети з боку лівого колеса переводимо покажчик вправо, а з боку правого. вліво.
 • Тепер раніше зазначеним важелем включаємо роздавальну коробку. Привід підключений. можна передвігаться.Такім чином відбувається включення переднього моста.

Якщо потрібно активувати знижену передачу, то важіль раздатки перемикаємо в відповідне положення. Даний режим необхідний з метою підвищення прохідності позашляховика. Як бачите, включення переднього моста не викликає ніяких труднощів.

При потребі відключити повнопривідний режим чинимо в зворотній послідовності, тобто спочатку повертаємо в вихідну позицію важіль, а потім відключаємо обидві муфти (хаби).

УАЗ 31512 моя история #23 рычаги управления УАЗ

Принцип дії системи повного приводу

Двигун автомашини Patriot з’єднаний з 5-швидкісною синхронізованою коробкою передач з ручним управлінням. Вторинний вал коробки передає крутний момент на 2-ступінчастий роздатковий редуктор, який пов’язаний з мостами за допомогою карданних валів з голчастими підшипниками і рухливими муфтами. Шліцьові муфти забезпечують роботу трансмісії при русі моста на підвісці. Привід на задню балку працює в безперервному режимі, передній міст водій включає при русі по бездоріжжю.

Класичний роздатковий редуктор UAZ оснащується шестернями з прямими зубами, які перемикаються за допомогою важеля. Корпусні деталі редуктора виготовлені з чавуну, всередині розташований первинний і вторинний вал, передбачений проміжний елемент з рухомою кареткою. У кришці редуктора розташовується механізм перемикання, обладнаний двома штоками з виделками. Механізм пов’язаний з важелем, виведеним в салон автомобіля.

У застосовуваної з літа 2013 р коробці Dymos (з алюмінієвим картером) для передачі потоку потужності на колеса використовується ланцюг, в конструкції передбачений подвійний синхронізатор (при включенні повного приводу на прямій передачі). Завод-виробник заявляє ресурс редуктора на рівні 200 тис. Км, але при частій експлуатації машини в умовах важкого бездоріжжя вузол виходить з ладу раніше. Для перемикання передач використовується електричний сервопривід, пов’язаний з шайбою управління.

Повний привід автомобіля розподіляє момент між мостами в пропорції 50/50. Міжосьовий диференціал в конструкції трансмісії не передбачений. Задній міст обладнаний диференціалом, для передачі моменту на колеса використовуються піввісь, встановлені всередині панчіх мосту. Для подачі моменту на передні колеса використовуються піввісь і поворотні кулаки з шарнірами. Вузли дозволяють передавати потужність на керовані колеса. У картері переднього моста також передбачений міжколісний диференціал.

На машинах, випущених до 2007 р, в ступицах передніх коліс встановлювалися заводські муфти (хаби). Пристрої дозволяють відключити маточини від піввісь і диференціала, що позитивно позначається на витраті палива. Вироби оснащуються шліцьовими муфтами, для управління становищем використовується спеціальна поворотна шайба в центрі маточини. Завод відмовився від установки хабів з метою спрощення конструкції автомобіля, але власники машин Patriot можуть змонтувати вузли самостійно.

На автомобілях UAZ, зібраних до 2013 року. стандартна роздавальна коробка. Для зміни режимів роботи використовується окремий важіль, виведений на тунель між передніми сидіннями. Рукоятка дозволяє включати або вимикати привід на передній міст, а також вибирати пряму або знижену швидкість в редукторі. На рукоятці змонтована куляста накладка, на якій вказано алгоритм перемикання редуктора.

Після впровадження роздаткового редуктора Hyundai Dymos (розроблений в Південній Кореї) для перемикання режимів роботи трансмісії використовується поворотна шайба, встановлена ​​на центральній консолі.

Використання електроніки дозволяє включити режим повного приводу на ходу (при швидкості до 100 км / ч). Але для включення зниженої передачі потрібно зупинитися і перевести важіль основний коробки в нейтральне положення (при відпущеному зчепленні). Потім шайба перекладається вправо, а зчеплення вичавлюється до моменту включення індикатора на панелі.

 • Стандартний 2Н, застосовуваний при експлуатації автомобіля на шосейних або ґрунтових дорогах з твердим покриттям (в літній і зимовий період).
 • Режим повного приводу з прямою передачею 4Н, що активується при русі по мокрих або слизьких ґрунтовим або асфальтованих дорогах. При включенні приводу на панелі приладів спрацьовує контрольний індикатор. Завод рекомендує перемикати режим тільки при русі по прямій. Активація приводу на 2 моста при русі по дузі призводить до ударних навантажень на агрегати трансмісії. Якщо при повороті шайби привід на передній міст не включається, то необхідно підвищити або знизити швидкість, а потім повторити спробу.
 • Знижений ряд 4L використовується при їзді в складних дорожніх умовах або при переміщенні причепа по бруду або глибокому снігу (до 400 мм і більше). Режим забезпечує збільшення крутного моменту на колесах, на комбінації приладів горить контрольна лампа. При русі забороняється різко смикати машину двигуном, оскільки ланцюговий механізм не переносить ударних навантажень і руйнується.

Роздавальна коробка Dymos під передавальне число 4.11.

При підключенні повного приводу редуктор може видавати сторонні звуки, супроводжувані вібрацією кузова. При експлуатації автомашини з приводом на передній міст погіршується керованість (знижується кут повороту коліс), при обертанні рульового колеса виникають вібрації. Застосування приводу на сухих дорогах призводить до зростання витрати палива і додаткового шуму, а також негативно впливає на ресурс покришок і вузлів трансмісії.

Для повернення до режиму приводу на задні колеса потрібно відпустити педаль газу, а потім натиснути на зчеплення. Одночасно проводиться поворот шайби в позицію 2Н. Після того як на дисплеї комбінації приладів згасне індикатор 4Н, педаль зчеплення відпускається. Для перемикання зниженою передачі на пряму потрібно зупинити автомобіль, а потім натиснути на педаль зчеплення, після перевести шайбу з позиції 4L в положення 4Н, дочекатися відключення індикатора і відпустити зчеплення.

При експлуатації машин з редуктором Dymos зустрічається несправність, пов’язана з мимовільним включенням приводу на всі колеса. Дефект пов’язаний з помилковою комутацією блоку управління агрегатом.

Для відновлення працездатності буде потрібно відремонтувати контролер або замінити деталь разом з поворотною шайбою. У конструкції редуктора передбачена система діагностики: при виявленні збоїв на комбінації приладів включається індикатор 4WD Check з одночасною активацією покажчика режиму роботи, в якому зафіксована проблема.

Включення повного приводу на UAZ Patriot

Позашляховики оснащуються системою приводу на 2 мости, яка дозволяє рухатися по м’якому ґрунті або в умовах бездоріжжя. Власнику машини необхідно знати, як включити повний привід на UAZ Patriot, який може оснащуватися роздатковими редукторами декількох зразків (це залежить від року випуску транспортного засобу). Залежно від моделі редуктора для перемикання використовується важіль або поворотна шайба.

UAZ Patriot Logbook Зима. Їзда на повному приводі full time. повороти.

Не перший рік потрапляє на очі думка людей:. на УАЗі не можна постійно їздити з повним приводом взимку. Виноситиме в поворотах.- на УАЗі не можна більше 80 їхати на повному пріводе- повний привід можна вмикати / вимикати в двіженіі-

Найчастіші слова і приписувані до небезпечних, це про викидання в повороті на повному приводі. І пов’язана з цим же ситуація, що повний привід якщо занесло, то все не зловити.

Дивує постійно це. Найчастіше таке пишуть люди, які ось ось взяли повнопривідну машину і не бажають вивчити її поведінку в своєму стилі їзди і трохи за гранню. Їм хтось сказав «не можна» і вони не думаючи, несуть це «не можна» іншим. Або ті, хто ніколи і не володів такою машиною.

Коли у мене з’явилася перша машина 4вд, це була Honda Одіссей із заднім мостом. Японець. І на форумах ходила думка, що Honda повний привід небезпечний, що він «несподівано включається в повороті / колії», що «викидає з ним з дороги». Це писалося і в Автозміна Тоді я ще вірив Інтернет. Т.к машина бралася під перевезення семьй, то безпеку її поведінки. мені була важлива. В першу ж зиму, виїхав на дорогу між селами і там всіляко поганяв машину. І «лосини тест» і в поворот крутий з газом / без_газа входив. Думка своє склав, інтернету вірити перестав Машина вірою і правдою возила завжди і всюди. Найчастіше в режимі «газ вкл / викл» зима чи літо чи. За час володіння, на узбіччях / деревах / стовпах, бачив безліч машин. Жодної Honda 4вд (CRV, Орхии, одіссеї, пілоти, ітд) Напевно вони були поза полем мого зору, але в будь-якому випадку провина не приводу, а кінцевого людини за кермом.

Взяв патріота, вже з досвідом їзди на УАЗі раніше, з досвідом який мені досвідчені водії УАЗів в юності показували і рассказивалі.І без проблем взимку їжджу на 4вд більшу частину времені.Вчера чет згадав про міф. І попросив дружину включити камеру.

На відео побачите:. включення / вимикання повного приводу на швидкості 70 км / ч.- проходження поворотів на швидкості на повному приводі з прискоренням.

На відео не побачите:. поломку трансміссіі- замети і зноси

Проходження цього ж повороту на задньому приводі, у мене відбувається на меншій швидкості і якщо трохи піддати газу, то дупу заносити починає. Можна ефектно бочком поворот пройти, але швидкість проходження буде нижче ніж на повному приводі, а небезпека більше.

Ролі межосних диференціала бере на себе дорога-колесо. Колесо має меншу зачеплення. прослизне (воно і так і так би промайнув). Вважайте, що у вас в раздатке варто диференціал підвищеного тертя (цілком собі штатна штука в частині іномарок). Прослизне і зачепиться. Все буде проходити плавно і м’яко Якщо у вас не 200 коней під капотом і у вас не вистачило розуму все їх випустити в повороті разом хоча і в цьому випадку буде все більш менш нормально, якщо очікувати (ралі класичні подивіться по пересеченке).

Повний привід не панацея. На ньому можна полетіти з дороги і полетите, якщо не будете контролювати машину. Але на повному приводі полетите з дороги багато пізніше, ніж зробили б це на недопріводной машині. Люди це не враховують, а багато хто і не знають, т.к досвіду не мають в їзді по одній ділянці / ситуації на повному і неповному але навіщо вони розносять по умам те, чого не знають. питання.

Інтернет підказав тут Виявляється я не оригінал, що вирішив зняти відео надивившись і наслухавшись людей обтяжених чиїмось невірним думкою.

В догонку про «заборону» і «міфах», які люди передають з вуст в уста. Є категорія людей, які не вміють аналізувати дії і наслідки, або не вміють визнавати помилки. Тесть у мене все життя пропрацював водієм. Їздив на задньопривідних нашемарках в організаціях до 30, потім пересів на вантажівки і володів тільки класикою. Купив Шевініву собі. І на другу зиму що він зробив?

Перекинувся по дорозі з риболовлі. Приїхав до нього на допомогу і відразу зрозумів що сталося дорога з хорошим ухилом. Він вниз їхав по колії. У якийсь момент не придумав нічого розумнішого, ніж спробувати виїхати з колії і його закономірно викинуло в бік і далі переворот.Какой він висновок зробив? «На повному приводі ВАЗ 2121 взимку не можна їздити« Я промовчав.

Багато написав, хоча хотів просто відсів викласти. наболіло видихнув.

Включення повного приводу

Отже, розібравшись у важливих питаннях про те, який повний привід має UAZ Patriot і як здійснюється його функціонування, слід приділити увагу ручного управління цією системою.

Щоб правильно включити повний привід на позашляховику UAZ Patriot, слід знати порядок цих дій, який розглянемо далі. Для правильного включення системи 4х4 необхідно:

 • Спочатку включити вручну колісні муфти або хаби, які ми вже розглядали раніше. Ці муфти розміщуються на передніх колесах і щоб їх включити, потрібно на лівому колесі перевести покажчик вправо, а на правому, навпаки, вліво.
 • На даному етапі можна вважати включеним передній привід.
 • Тепер включається важелем раздатки повний привід і здійснюється рух. При необхідності збільшення прохідності, слід переключити важіль роздавальної коробки, тим самим включивши знижену передачу.
 • Коли перешкода вже позаду, а. це дуже просто за допомогою системи 4х4, то необхідно відключити систему таким же способом. Для цього важіль разаточной коробки повертається у вихідне положення і хаби відключаються.

Положення важеля раздатки і їх значення

Важіль розташовується, природно, в салоні в безпосередній близькості від основного важеля вибору передач трансмісії. Перейдемо до розгляду положень важеля з поясненнями, і як працює пристрій.

 • Важіль розташовується зліва ззаду. Дана позиція є основною і свідчить про деактивовано передньому приводі. Тут роздавальна коробка не функціонує, а передача моменту в повному обсязі адресується задньої осі.
 • Важіль перемістився вперед і направо. Така позиція говорить про підключеному приводі передка. Зауважимо, що знижена передача все одно залишається неактивною. Даний режим досить ефективний на слизькому покритті або при подоланні легкого бездоріжжя.
 • Положення, коли важіль переведений вправо, а потім назад на половину початкового ходу. Дана позиція характеризується нейтральним становищем роздаткового агрегату, що свідчить про нерухомість автомобіля в заданий момент.
 • Важіль знаходиться в положенні, майже відповідному попередньому, проте доведений назад до упору. При такій позиції «спостерігач» розуміє, що позашляховик функціонує по повнопривідної схемою, причому з активованою зниженою передачею. До таких дій слід вдаватися під час подолання значних перешкод на бездоріжжі або ж, якщо UAZ Patriot «засів» у болоті і необхідно звідти вибратися. Тобто режим ефективний в критичних ситуаціях і постійного застосування не підлягає, інакше виникає ризик нанесення шкоди агрегатів системи.

Як включити повний привід на UAZ Patriot

Оскільки UAZ Patriot має безпосереднє відношення до когорти позашляховиків, то це має передбачати обов’язкову присутність в конструкції даного автомобіля системи повного приводу. Наявність 4 ведучих коліс дозволяє UAZ Patriot впевнено долати різні за складністю перешкоди, якими усіяне бездоріжжі.

Наша стаття торкнеться конструктивні особливості повного приводу ульяновського позашляховика. Також розглянемо, як працює система і як включити повний привід.

Підведемо підсумки

У 2015 р виробник ульяновських позашляховиків вніс корективи в систему повного приводу. Тепер підключення передніх коліс, тобто управління роздатковим агрегатом, здійснюється не за допомогою важеля, як ми тільки що розглянули, а за допомогою електроніки. У салоні традиційний важіль був замінений невеликим регулятором, який володіє аналогічним функціоналом. У тому випадку, якщо в вашому авто немає важеля, то включення переднього моста відбувається за схемою описаною