Заміна петлі дверей VAZ 2109 своїми руками. Палець, замінюючи двері VAZ 2109

Заміна петлі дверей VAZ 2109 своїми руками

Тільки найкращі відповіді. Нижче перегляньте відео про петлі дверей VAZ 2109 та висловлюйте свою думку про це в оглядах до статті.

Щоб дати правильну відповідь на питання петлі дверей Ваза 2109, вам потрібно переглянути відео. Після перегляду вам не потрібно буде звертатися до фахівців за допомогою. Детальні інструкції допоможуть вам вирішити ваші проблеми. Приємного перегляду.

Гумор у темі: люди такі дивні, одружуються в дитячому садку, і в 25 років вони кажуть це рано.

Найчастіше вхідні двері починають спочатку провалюватися, оскільки їх використовують набагато частіше, ніж інші, особливо з боку водія.

Крім того, водій часто оснащений важкими динаміками, вони часто покладаються на нього, і він також склеєний важким звукоізоляційним матеріалом, врешті.решт:

 • Втулки в петлі можуть бути потерти через постійну “ходьбу” туди.сюди;
 • Кріплення петлі під його вагою може бути розпродано.

УВАГА! Було знайдено абсолютно простий спосіб зменшити споживання палива! Не вірите? Автохеханік з 15.річним досвідом також не вірив, поки він не спробував. А тепер він економить на бензині 35 000 на рік! Читати далі”

петлі, двери, 2109, своїми

Ковзання може бути наслідком нещасного випадку або після неправильної установки.

Наступні ознаки визначаються провисанням:

 • Необхідно докласти зусиль для закриття та відкриття;
 • Під час руху по нерівній дорозі почута металеве скрип;
 • поява води в салоні після промивання або дощу;
 • Поріг помітні на порогах автомобіля;
 • поява нерівномірного кліренсу через перекос.

Таке провисання характерно для підтримуваних машин. У багатьох випадках, щоб викорінити проблему, стає необхідним вдатися до кардинального рішення. замінити петлі. Для цього потрібно досить багато часу та зусиль, тому що вам потрібно повністю зняти двері. Але, часто, провисання можна виправити найпростішими способами.

Коли вам потрібно замінити петлі дверей VAZ 2109

петлі, двери, 2109, своїми

Видалення дверей на машині Vaz 2109 двері автомобіля Vaz 2109. це як двері будинку. Вони завжди повинні легко закритись і відкриватися, бути красивими та надійними. Це виглядає не дуже естетично, і провисаючі, перекошені двері відчиняються з труднощами. Крім того, вона може зробити скрип, калюжі утворюватимуться в салоні під час дощу. Усунути дефект дозволяє замінити петлі дверей VAZ 2109. У статті представлені етапи роботи, щоб усунути провисаючі двері своїми руками.

петлі, двери, 2109, своїми
петлі, двери, 2109, своїми
петлі, двери, 2109, своїми
петлі, двери, 2109, своїми
петлі, двери, 2109, своїми
петлі, двери, 2109, своїми
петлі, двери, 2109, своїми
петлі, двери, 2109, своїми
петлі, двери, 2109, своїми

Як замінити всі двері на автомобілі VAZ 2108-VAZ 21099?

Видалення: 1) На початку відключіть обмежувач дверей від тіла автомобіля, для цього:

Варіант перший:

Спочатку відкрутіть два болти, які кріплять обмежувач дверей до тіла.

А потім відключіть обмежувач.

Варіант другий:

Використовуючи стрижень з діаметром близько 5 мм, і молотом, вибивайте вісь обмежувача дверей.

А потім вийміть осі з обмежувача.

Продовження! 1) Далі попросіть іншу людину, утримувати двері, а потім за допомогою подовжувача з головкою килимки, відкрутіть обидва болти, які кріплять двері до петлі до кузова автомобіля.

2) і в кінці операції вийміть двері з машини.

Встановлення: 1) Спочатку встановіть двері на своє місце.

Параметри ремонту петлі дверей

Застарілі або сильно деформовані петлі ремонтуються наступними методами:

  Повна заміна дверей. Це ускладнюється тим, що нові під старими вазами не завжди здатні знайти. Ви повинні купувати старі елементи частково зношені.

Заміна петлі дверей, а також пальці. найбільш раціональний варіант у цьому випадку. Буде коштувати недорого, виконується відносно легко. Якщо необхідно, додаткове обладнання завжди може бути орендоване в сервісному центрі або в магазині автомобілів. І вони продаються, як правило, без скла та обшивки. Їх установка. це додаткова трата грошей.

Заміна пальців у петлях

Отже, якщо ремонт передбачає лише заміну пальців, то спочатку потрібно буде зняти двері, щоб отримати доступ до петлі (3-4 кріплення просто видалені залежно від моделі). Далі пальці вибиваються. Якщо вони не вийдуть через корозію або деформацію, то спочатку все слід ретельно вилити інструментом WD-40, щоб видалити іржу, і повторіть операцію. Якщо це не вдається, вам доведеться просвердлити пальці або повністю замінити петлі.

Під час встановлення нових пальців їх потрібно змащувати за допомогою твердого або масла, а після встановлення. регулювання дверей (нижній або підніміть кілька міліметрів через вагу). Двері обов’язково повинні потрапити в захоплення при закритті без додаткових фізичних зусиль. В іншому випадку знос і дверей, і петлі буде значно вищим. Після 1-2 років такої операції вам доведеться повністю змінити двері з петлями.

Якщо палець має інші деформації, може знадобитися пройти через отвір через шпильки. В майбутньому це не заважатиме роботі нових пальців. Для цього вам потрібна ударна викрутка, або потужна дриль з якісною дриль (ідеальна вуглецева сталь).

Заміна всього циклу

Якщо двері висять, ймовірною причиною є деформація або механічне пошкодження петлі. Виправлено повну заміну пальцями. Вам не потрібно купувати їх самостійно, якщо у вас є металева машина. Такий ремонт буде дешевим. Вам доведеться платити лише за придбання якісних металевих табличок.

Рекомендується вирізати петлі суворо по краях їх клинів. Він поклав пальці останніми. Знову ж таки, вони повинні бути змащені, засмічені, заглушені, як рекомендував виробник. Заміна без їх виготовлення (якщо виконується незалежно), займає кілька годин міцності разом із видаленням та перевстановленням дверей. Залишається лише для налаштування. І слід розуміти, що в найближчі кілька днів цикл може впасти. Це скорочення. Двері можуть скрикнути, не завжди нормально закриватися. При необхідності відрегулюйте його.

Заключне регулювання дверей

Коригування дверей після заміни пальців або петлі. Це вирівнювання нормального рівня блокування, щоб закрити ручку. Якщо ви плануєте їх замінити, краще звернути увагу на так.цільні мовчазні замки. Вони трохи дорожчі, але не дозволяють вам так швидко надіти механізм закриття. Встановлюючи їх, ви можете вибрати будь.який рівень. Вони працюють над принципом класичної засувки. На момент закриття вони не створюють додаткового опору, тому двері закриті навіть невеликим поштовхом. Замок не може бути відкритий на ходу.

Під час встановлення петлі або пальців необхідно перевірити рівень будівлі, чи правильно встановлено двері VAZ.

Якщо так, ви можете продовжувати налаштування. Це найкраще зробити за допомогою засувки. З ним все досить просто. Ми несемо його трохи вище і до салону. Це можна зробити в декількох міліметрах, поки блокувальна сила не стане мінімальною.

Перш ніж замінити пальці або петлі, необхідно визначити, що саме викликає двері дверей. Це може бути легко налаштувати, або може знадобитися повна заміна обладнання.

Видалення: 1) На початку відключіть обмежувач дверей від тіла автомобіля, для цього:

Варіант перший:

Спочатку відкрутіть два болти, які кріплять обмежувач дверей до тіла.

А потім відключіть обмежувач.

Варіант другий:

Використовуючи стрижень з діаметром близько 5 мм, і молотом, вибивайте вісь обмежувача дверей.

А потім вийміть осі з обмежувача.

Продовження! 1) Далі попросіть іншу людину, утримувати двері, а потім за допомогою подовжувача з головкою килимки, відкрутіть обидва болти, які кріплять двері до петлі до кузова автомобіля.

2) і в кінці операції вийміть двері з машини.

Встановлення: 1) Спочатку встановіть двері на своє місце.

2) а потім затягніть всі болти, які прикріплюють двері до тіла автомобіля.

3) і потім загорніть у зворотному порядку видалення або обидва болти кріплення обмежувача, до дверей.

4) або встановіть вісь на її місці.

Важливий! Перш ніж запустити зняття дверей, перевірте, чи підключено якесь електричне обладнання, якщо воно підключено, то в цьому випадку перед запуском зняття дверей відключіть усі дроти!

Як вирівнюються двері автомобіля Vaz 2109

Одним із способів узгодження дверей є використання болта. Для цього:

 • Використовується болт такого ж розміру з пальцем.
 • Голова вгору Елемент покладається на нижню петлю дверей зсередини. У цьому випадку частина болта повинна висіти на краю петлі.
 • Двері обережно накриті, а болт залишається затиснутим всередині петлі.
 • Двері далі тихо зачиняються, і результат виправлений.
 • Операція повторюється, якщо це необхідно.

Існує спеціальні інструкції з ремонту дверей, коли його провисають, коли розрив між дверима та корпусом автомобіля збільшувався. Для цього:

 • Двері знімають, її шкіра знімається.
 • У нижній петлі за допомогою невеликої шліфування робиться поздовжній розріз.
 • Залишки пальця вибиваються Керном.

Порада: Замінивши палець у дверних петлях VAZ2109, ви можете використовувати Vaz Classic Vaz Valve, без внутрішньої наповнення.

петлі, двери, 2109, своїми

Ремонт петлі на дверях VAZ 2109

Порада: Ви не можете затягнути елемент, стрижень повинен мати світло, що потрібно залишити невеликий проміжок для зварювання.

 • Після досягнення необхідного защемлення клапан повинен бути вирізаний по довжині дверної петлі.
 • Новий елемент вставлений у вирізану частину, в той час як його густий кінець повинен залишатися зверху.
 • Частина заварюється електродом. Необхідно забезпечити, щоб після зварювання обертання пальця було вільним.
 • Надлишок металу видаляється шліфувальною машиною, а вузол пофарбований.

Найбільш надійне, але недостатньо простий шлях. це заміна автомобіля Vaz 2109. У будь.якому випадку, можливість ремонту петлі дверей залежить від ступеня їх зносу та провисання самих дверей.

Встановлення нових петлі

Коли інструменти готуються, ви можете розпочати встановлення металевих навісів:

 • Зробіть маркування. Від верхнього та нижнього краю дверного листя до відступу 20-25 см.
 • Прикріпіть петлі, обведіть олівцем уздовж контуру.
 • Зробіть зубиль і молоток, щоб зробити поглиблення вздовж контуру, щоб він не був занадто глибоким (повинен збігатися в глибині з товщиною петлі). Якщо розкопки товстіші, ніж петля, двері під час закриття кинуться в коробку. Це з часом спричинить проблеми із закриттям та відкриттям, деформують полотно.
 • Зафіксуйте двері у отворі дерев’яними клинами. Вирівнюйте на рівні в горизонтальній та вертикальній площині. Якщо ви пропустите вертикальне вирівнювання, двері відкриються самостійно. Якщо конструкція криво встановлена ​​горизонтально, вона закрита, якщо вона є, то з труднощами.
 • Позначте ділянки, де петлі торкаються коробки дверей, зробіть поглиблення, як на полотні.
 • Зафіксуйте фурнітури з самостійними гвинтами, маючи попередньо просвердлені отвори під ними.

Коли вам потрібно замінити петлі дверей VAZ 2109

петлі, двери, 2109, своїми

Видалення дверей на машині Vaz 2109 двері автомобіля Vaz 2109. це як двері будинку. Вони завжди повинні легко закритись і відкриватися, бути красивими та надійними. Це виглядає не дуже естетично, і провисаючі, перекошені двері відчиняються з труднощами. Крім того, вона може зробити скрип, калюжі утворюватимуться в салоні під час дощу. Усунути дефект дозволяє замінити петлі дверей VAZ 2109. У статті представлені етапи роботи, щоб усунути провисаючі двері своїми руками.

Крім того, виробництво виготовляється за замовленням інших виробників машинного обладнання для складання марки Lada автомобілів, а також їх модифікації. Основні можливості та виробничі можливості компанії все ще розташовані в Togliatti.

Багато автомобілів, вироблених проблемами автомобіля, стали справжнім хітом радянського автопома. Наприклад, така потужна версія Zhiguli, як VAZ-2103, стала однією з найпрестижніших автомобілів в СРСР. І Вазовська Ніва, як правило, стала відчуттям глобального автомобільного ринку.

Однак, незважаючи на численні переваги автомобілів від Vaz, і ці машини ламаються. Особливо, коли ви вважаєте, що люди все ще перебувають під час автомобіля цього бренду, випущеним більше одного десятиліття тому. І, мабуть, довгий час вони подолатимуть численні вибоїни та ями рідних доріг.

Можливі несправності брендів цієї компанії, в принципі, відповідають подібним проблемам інших автомобілів. І ми будемо раді запропонувати вам провести роботи з ремонту автомобілів таких брендів побоювання автомобіля Vaz, як

 • 2101,
 • 2103,
 • 2102,
 • 2106,
 • 2107,
 • та інші моделі як радянського, так і сучасного виробництва (наприклад, Лада Каліна, Лада.Пріона тощо.).

Параметри ремонту петлі дверей

Застарілі або сильно деформовані петлі ремонтуються наступними методами:

  Повна заміна дверей. Це ускладнюється тим, що нові під старими вазами не завжди здатні знайти. Ви повинні купувати старі елементи частково зношені.

Заміна петлі дверей, а також пальці. найбільш раціональний варіант у цьому випадку. Буде коштувати недорого, виконується відносно легко. Якщо необхідно, додаткове обладнання завжди може бути орендоване в сервісному центрі або в магазині автомобілів. І вони продаються, як правило, без скла та обшивки. Їх установка. це додаткова трата грошей.

Пальці в петлях

Отже, якщо ремонт передбачає лише заміну пальців, то вам потрібно спочатку зняти двері для доступу до петлі (всього 3-4 кріплення залежать залежно від моделі). Пальці вибиті. Якщо вони не вийдуть через корозію або деформацію, то спочатку все повинно бути кропітко виливати інструментом WD-40, щоб видалити іржу, і повторіть операцію. Якщо це не вдається, вам доведеться просвердлити пальці або замінити петлі на сто відсотків.

Встановлюючи останні пальці, вони, безумовно, змащують їх із твердим або маслом, а після встановлення. регулювання дверей (нижній або підніміть кілька мм через вагу). Двері зобов’язані буквально потрапити у захоплення при закритті без додаткових фізичних зусиль. У неприємному випадку знос і дверей, і петлі буде значно вищим. Через 1-2 роки така операція доведеться змінити двері на сто відсотків у поєднанні з петлями.

Основна складність у відновленні петлі дверей Ваза. це вибити шпильки (ті самі пальці). Зрештою, зручно просто втручатися. Найбільш охайним способом є буріння будь.якого з кінців пальця, після того, що росте або просто стиснуло його краї. Свердло приймається невеликим чином, пізніше він рівномірно збільшується майже в міліметрі. Це займе досить багато часу, але петля не буде пошкоджена.

Якщо палець має інші деформації, він може зажадати виконання отвору через штифти. Надалі це не заважатиме роботі останніх пальців. Для такої мети вам знадобиться або ударна викрутка, або потужна дриль з високоякісним свердлом (бездоганний варіант. вуглецева сталь).

Якщо палець має інші деформації, може знадобитися пройти через отвір через шпильки. В майбутньому це не заважатиме роботі нових пальців. Для цього вам потрібна ударна викрутка, або потужна дриль з якісною дриль (ідеальна вуглецева сталь).

Заміна всього циклу

Якщо двері висять, ймовірною причиною є деформація або механічне пошкодження петлі. Виправлено повну заміну пальцями. Вам не потрібно купувати їх самостійно, якщо у вас є металева машина. Такий ремонт буде дешевим. Вам доведеться платити лише за придбання якісних металевих табличок.

Рекомендується вирізати петлі суворо по краях їх клинів. Він поклав пальці останніми. Знову ж таки, вони повинні бути змащені, засмічені, заглушені, як рекомендував виробник. Заміна без їх виготовлення (якщо виконується незалежно), займає кілька годин міцності разом із видаленням та перевстановленням дверей. Залишається лише для налаштування. І слід розуміти, що в найближчі кілька днів цикл може впасти. Це скорочення. Двері можуть скрикнути, не завжди нормально закриватися. При необхідності відрегулюйте його.

Заключне регулювання дверей

Коригування дверей після заміни пальців або петлі. Це вирівнювання нормального рівня блокування, щоб закрити ручку. Якщо ви плануєте їх замінити, краще звернути увагу на так.цільні мовчазні замки. Вони трохи дорожчі, але не дозволяють вам так швидко надіти механізм закриття. Встановлюючи їх, ви можете вибрати будь.який рівень. Вони працюють над принципом класичної засувки. На момент закриття вони не створюють додаткового опору, тому двері закриті навіть невеликим поштовхом. Замок не може бути відкритий на ходу.

Під час встановлення петлі або пальців необхідно перевірити рівень будівлі, чи правильно встановлено двері VAZ.

Якщо так, ви можете продовжувати налаштування. Це найкраще зробити за допомогою засувки. З ним все досить просто. Ми несемо його трохи вище і до салону. Це можна зробити в декількох міліметрах, поки блокувальна сила не стане мінімальною.

Перш ніж замінити пальці або петлі, необхідно визначити, що саме викликає двері дверей. Це може бути легко налаштувати, або може знадобитися повна заміна обладнання.

Видалення: 1) На початку відключіть обмежувач дверей від тіла автомобіля, для цього:

Варіант перший:

Спочатку відкрутіть два болти, які кріплять обмежувач дверей до тіла.

А потім відключіть обмежувач.

Варіант другий:

Використовуючи стрижень з діаметром близько 5 мм, і молотом, вибивайте вісь обмежувача дверей.

А потім вийміть осі з обмежувача.

Продовження! 1) Далі попросіть іншу людину, утримувати двері, а потім за допомогою подовжувача з головкою килимки, відкрутіть обидва болти, які кріплять двері до петлі до кузова автомобіля.

2) і в кінці операції вийміть двері з машини.

Встановлення: 1) Спочатку встановіть двері на своє місце.

2) а потім затягніть всі болти, які прикріплюють двері до тіла автомобіля.

3) і потім загорніть у зворотному порядку видалення або обидва болти кріплення обмежувача, до дверей.

4) або встановіть вісь на її місці.

Важливий! Перш ніж запустити зняття дверей, перевірте, чи підключено якесь електричне обладнання, якщо воно підключено, то в цьому випадку перед запуском зняття дверей відключіть усі дроти!

Як замінити петлю для дверей автомобіля Vaz 2109

Заміна навісу дверей Ваза 2109 водія або його поруч із сидячим пасажиром, крім демонтажу самих дверей, вимагає демонтажу переднього крила. Після цього:

 • На робочому столі готується, на ній покладено м’яке тканину, що захищає фарби від пошкоджень. За допомогою подальшої фарбування автомобіля цього не можна зробити.

Місця встановлення петлей на зняті двері

 • Заміна петлі дверей VAZ 2109 починається після різання біля основи старих частин.
 • Очищені та видалені з місць встановлення нових петлі іржі.
 • Нові елементи накручуються до лічильника транспортного засобу.
 • Двері встановлені у отворі.
 • Двері зафіксовані щодо тіла у правильному положенні. У цьому випадку вам потрібно ретельно керувати прогалинами на порозі, між дахом автомобіля та сусідньою.
 • Будь.який метод попередньо зафіксовано біля дверей.
 • Встановлено замість крила.
 • Гапи контролюються.
 • Після перевірки правильної установки крило знімається.
 • Петлі зварені до дверей.
 • Усі використані додаткові елементи видаляються.
 • Правильна установка дверей контролюється. У цьому випадку їх потрібно відкрити та закрити кілька разів.

Як замінити петлі дверей на VAZ 2109 можна побачити у відео.

Заміна пальців у петлях

Отже, якщо ремонт передбачає лише заміну пальців, то спочатку потрібно буде зняти двері, щоб отримати доступ до петлі (3-4 кріплення просто видалені залежно від моделі). Далі пальці вибиваються. Якщо вони не вийдуть через корозію або деформацію, то спочатку все слід ретельно вилити інструментом WD-40, щоб видалити іржу, і повторіть операцію. Якщо це не вдається, вам доведеться просвердлити пальці або повністю замінити петлі.

Під час встановлення нових пальців їх потрібно змащувати за допомогою твердого або масла, а після встановлення. регулювання дверей (нижній або підніміть кілька міліметрів через вагу). Двері обов’язково повинні потрапити в захоплення при закритті без додаткових фізичних зусиль. В іншому випадку знос і дверей, і петлі буде значно вищим. Після 1-2 років такої операції вам доведеться повністю змінити двері з петлями.

петлі, двери, 2109, своїми
петлі, двери, 2109, своїми

Болт

Для цього методу вам потрібен лише болт, який відповідає діаметру пальця, що краще обернути ізоляційною стрічкою, щоб не пошкодити фарбу. Вставте болт у область нижньої петлі між поверхнею дверей та капелюхом для тіла вгору. Після цього обережно натисніть на поверхню дверей кілька разів.

Важливо не перестаратися, оскільки повернути двері буде набагато складніше. В результаті цієї процедури це відбувається, провисання усувається.

Таким чином, процедура цієї процедури буде такою:

 • Покладіть болт зсередини на нижню петлю, щоб він, здавалося, повісився на самому краю;
 • Акуратно стисніть болт всередину, закривши двері;
 • Заповніть двері, щоб оцінити результат.

Ця проста технологія дозволяє в більшості випадків усунути провисання.

Заміна всієї петлі

Якщо двері провисали, то ймовірна причина. це деформація або механічний знос циклу ресурсу. Виправлений їх повною заміною, разом з пальцями. Купувати їх не потрібно. Можна зробити самостійно, якщо є металева машина. Цей ремонт коштуватиме дешево. вам доведеться платити лише за придбання якісних металевих пластин.

Петля рекомендується суворо вирізати уздовж меж їх клинів. Пальці ставлять останні. І знову. Заміна, виключаючи їх виробництво (якщо зробити самостійно) приймає силу кілька годин разом із видаленням та повторним встановленням дверей. Залишається лише для здійснення коригування. І слід розуміти, що в найближчі кілька днів петля може скинути. Це усадка. Двері можуть скрикнути, не завжди нормально грюкнули. При необхідності проводиться повторне коригування.

Як відкрити застрягну задню двері ваз 2114

Як відкрити та відремонтувати застряглі двері VAZ 2109?

Питання про те, як відкрити застрягу двері VAZ-2109, часто виникає серед автомобілістів. Багато з них не стикаються з такою проблемою протягом усього життя автомобіля.

Причина полягає в тому, що механізми блокування на дверях сім’ї Ваз дев’ятої є досить надійними і рідко провалюються. Але іноді вони не вдається, змушуючи двері гальмувати і відкрити, це непросто.

Існує кілька способів зробити це, не вдаючись до крайніх засобів у вигляді болгарської мови, а потім виправити несправність без наслідків.

Метод відкриття дверей

Якщо двері VAZ-2109 не відкриваються з обох боків, то причину відмови важко визначити, оскільки абсолютно немає доступу до механізму блокування.

Існує дещо спрощена версія поломки, коли двері не ляскали до кінця і застрягли в цьому положенні. Тоді є можливість дістатися до засувки на вулиці з гострим об’єктом.

Ремонт

Для того, щоб вхідні двері до зовнішніх праворуч до 2108 або будь.якої іншої частини, щоб заробити без недоліків, причину поломки слід встановити. Після аналізу блоку блокування буде отримано доступ до личинок. Витягнувши серцевину, експертиза визначить тип поломки та подальші дії. Це зажадає:

 • викрутки;
 • плоскогубці;
 • Кінцевий ключ. 8;
 • силіконове мастило;
 • нож.

Крім того, необхідно придбати запасні частини, які будуть замінені, личинка або цілий замок. Експерти рекомендують негайно замінити серцевину. Ремонт окремих фрагментів. це тимчасовий захід.

ВАЗ 2109 Пристрій дверей

Для того, щоб визначити зрив дверей, перш за все, вам потрібно знати їх пристрій.

петлі, двери, 2109, своїми

Двері автомобіля Vaz 2109

На фотографії зображено внутрішню частину вхідних дверей, де:

 • Положення 1. Кнопка, яка подає, щоб увімкнути замок.
 • 2. оббивка дверей.
 • 3. Місце встановлення внутрішньої ручки.
 • 4. Ручка всередині дверей.
 • 5. гвинти, що фіксують підлокітник.
 • 6. Дзеркало Зовнішній вигляд заднього виду.
 • 7. фіксуючі гвинти дзеркала.
 • 8. Кнопка відкриття дверей.
 • 9. Скляна ручка підйому.
 • 10. кишеня.
 • 11. Катафорт.
 • 12. замок дверей.
 • 13. петлі для кріплення дверей.

Заміна замка задніх дверей

Процес починається з просування картки дверей. Далі відповідно до інструкцій:

 • Демонтаж вилків, внутрішні ручки: засувки розстебнуті, гвинти відкручені.
 • Декоративна панель відкривається, але не до кінця. Після відключення електропроводки, облицьованого фрагмента можна повністю видалити.
 • Тяга від заключного пристрою оновлюється.
 • Кронштейн, фіксатор, лівий внутрішній гвинт витягується.
 • Зупина шайба знімається, підйомник відключений.

Коли циліндр буде сприяти, він стане зрозумілим: змащування, заміна частин, ядра або повністю замок. Після вилучення водій може поставити нову частину. Щоб повністю змінити замок, тримання болтів відкрутиться. Встановлення іншого механізму здійснюється аналогічним чином.

За бажанням ви можете переробити пристрій. Наприклад, збирання двох старих. один новий.

петлі, двери, 2109, своїми
петлі, двери, 2109, своїми
петлі, двери, 2109, своїми
петлі, двери, 2109, своїми
петлі, двери, 2109, своїми
петлі, двери, 2109, своїми
петлі, двери, 2109, своїми

Як відкрити VAZ 2109 без ключа

Метод 1

Цей метод є найпростішим і нешкідливим. Необхідною умовою його використання є наявність заводських кнопок, що блокують двері в кабіні або будь.які інші у вигляді гриба. Вони виглядають так:

Якщо у вас є такі кнопки, то вам дуже пощастило. Тепер вам потрібно знайти нерозумну мотузку довжиною близько 1 метра, ви можете менше, головне.це те, що вона отримує від даху автомобіля до кнопки замка дверей, і ще близько 30 см залишилось близько 30 см. Тонкі шнурки з ваших кросівок можуть з’явитися. Нам точно не потрібні плоскі шнурки. Тепер, коли у нас є мотузка бажаної довжини, ми робимо затяжну петлю на одному з його кінців, приблизно вдвічі більше, ніж капелюх з шапочкою з діаметром.

Видалення задніх дверей

Послідовність дій демонтажу, або як зняти обшивку задніх дверей на Ваз 2114 і зняти її назад.

 • Видаліть декоративну ліплення дверної ручки плоскою викруткою та вийміть її.
 • Вийміть ручку дверей.
 • Вичавити з плоскою викруткою і вийміть накладку для ручки дверей.
 • Промийте кріпильні гвинти, вийміть внутрішню частину ручки.
 • Вичавивши плоску викрутку, вийміть ручку ручки для замку дверей.
 • Відкрутіть ковпачок дверей, щоб заблокувати двері (замикати) та вийміть її.
 • З плоскою викруткою відключіть 10 шипів кріплення дверної шкіри.
 • Акуратно вийміть обшивку, рівномірно відводячи його від дверей.

Встановлення обшивки відбувається у зворотному порядку.

Після видалення шкіри рекомендується проводити антикорозійну обробку та перевірити стан внутрішніх порожнин дверей.

Видалення шкіри

Якщо двері не зачиняються, після зняття обшивки потрібно змащувати удар електричного приводу CZ з силіконовим спреєм.

Іноді потрібно зняти кожух з дверей, коли він заклинив. У цьому випадку в салоні вони роблять місце для частин обшивки та виконують роботу зсередини.

Для покращення звуку та теплоізоляції всередині шкіри встановлюються піни фольги. Візерунок зроблений відповідно до візерунка старої обшивки. Вирізати матеріал з запасом декількох сантиметрів, щоб він міг бути зігнутий. Отвір під ручкою вирізається в розрізі. Він повинен бути трохи меншим, ніж сама ручка в розмірі. Клей для ізоляції вибирається залежно від типу матеріалу.

Іноді, знімаючи обшивку, замініть декоративні вставки. Зазвичай для заміни використовуються шкіра, альканар, карлет і гобелен.

Інформація про те, як видалити шкіру дверей або дверних дверей VAZ 2114.

Причини заміни дверей VAZ 2109

Ціна вхідних дверей VAZ 2109 від виробника зі статтею 21096100014 (праворуч) та 21096100015 (зліва) становить 5400 R., А задні двері зі статтею 21096200014 (праворуч) та 21096200015 (зліва) коштуватимуть в середньому 5200 R.

Цена актуальна на весну 2017-го года для и области.

Заміна лобового скла

Щоб замінити скляне вікно, вам потрібен подовжувач, торт і 10 мм головка.

Відпустивши вхідні двері з обшивки, вийміть 2 болти, що кріплять склянку до планки. Зазвичай вони щільно затягнуті, тому зручніше використовувати голову як важіль.

Вийміть три гайки кріплення електродвигуна, одна гайка під склом, дві в центрі та одна гайка внизу дверей.

Знявши всі гайки, відключіть живлення від електричного двигуна.

Лобове скло видаляється з шпильки і видаляється з порожнини до технологічного отвору в центрі дверей. Вікно вікна встановлено у зворотній послідовності.

Після зняття конструкції електродвигун спочатку перевіряється. Якщо це несправно, його замінюють. Якщо причина зриву не очевидна, скло замінюється.

Демонтаж та складання для вхідних дверей Auto Vaz 2109

Ремонт автомобільних замків VAZ 2109

Ремонт замка на вхідних дверях вважається складнішим. Інструкція щодо її ремонту включає:

 • Ущільнювача нижньої двері стискається, видаляються три пружинні затискачі фіксації захисної плівки, одна знизу. Захисна плівка витягується з дверей.
 • Потяг блокування та зовнішня ручка та зовнішня ручка відключаються від внутрішнього блокування.
 • Гвинти, що тримають двері, що тримають двері, показані, як показано на фотографії, відкручені.

Відкрутіть замикаючі гвинти замка

 • Зовнішній замок знімається з дверей.
 • Після скручування гвинтів, що тримають внутрішню ручку замка, останні штовхають у двері.
 • Внутрішній замок витягується з дверей із внутрішньою ручкою.
 • Гумовий тримач і ручку видаляються з кінця тяги.
 • Пластиковий тримач повертається і витягується з важеля на кінець тяги замка замка.

Вилучення кінця замку замикання

 • Зовнішня ручка замкові двері знімається стрижнями.
 • Витягується шпилька, а пластиковий наконечник видаляється із замка.циліндра.
 • Прорізи на ручці та циліндрі замка звільняються від замикаючої пружини.
 • Ключ, вставлений у пристрій, видаляється з ручки.
 • Новий замок встановлений у зворотному порядку.

Порада: Перш ніж встановити новий замок на дверях автомобіля Vaz 2109, вам потрібно змащувати всі розтирання поверхні з послідовним жиром.

 • Якщо замок важко відкрити, необхідно відрегулювати його коригування.
 • Видалення нового хутряного пальто. Ґрунт, що наноситься зверху.
 • Частина старої оболонки знімається там, де прикріплена еластична смуга. Це можна зробити шляхом буріння точок зварювання або очищення зварювальних майданчиків шліфувальною машиною з подальшим видаленням цієї частини дверей.
 • Рама для кріплення еластичної смуги очищається. Поверхня повинна бути максимально чистою. Вставки встановлюються в іржавих місцях.
 • Весь двері очищають від іржі, щоб не застосовувати оболонку на погані ділянки. Болгар використовується для цього.
 • Еластична кріплення рамка зварена до нової оболонки.
 • У декількох точках оболонка захоплюється зварюванням.
 • Оболонка постукується вздовж контуру.

Заміна окулярів

Краще придбати скло та склянку скла в комплекті для заміни.

Для заміни вам потрібен подовжувач, торт, голова 8 і 10 мм та помічник.

Бічне скло заблоковане викруткою, щоб воно не падало. Дверна шкіра знімається. Пехова ручка позначена розташуванням скляного затискача до дверей на затискач і на дверях. Болти, які прикріплюють склянку склянки до лобового скла, скручуються.

Барка лобового скла повинна бути повністю піднята. Кабель на нижче склянці демонтується. Потім ущільнювачі (оксаметка) ретельно видаляють.

Скло в цей час дотримується його не випадає. Після зняття ущільнювачів скло опускається приблизно на 10 см, нахилений збоку і видаляється з канавки.

Заміна скляних дверей VAZ 2114

Нове скло встановлено у зворотному порядку. WD-40 або подібне змащування наносять на скляний затискач, скло вставляється і залишається висохнути. Після висихання мастила скло встановлюється у дверях. Нове скло встановлено в ущільнювачах.

Якщо печатки непридатні, нові вирізані з гуми, тоді як старі використовуються як візерунки.

Скло з ущільнювачами вставляється в канавку, вирівняний і опускається в обмежувач. Скло лобового скла опускається до крайнього нижнього стану. Скло фіксується болтами, а кабель встановлюється там же.

Операція Windows перевіряється і, якщо необхідно, натяг кабелю та положення ущільнювачів змінюються.

Видалення обшивки дверей моделі VAZ-2109

Налаштування автомобілів. це складне завдання, яке, однак, автомобілісти намагаються вирішити своє. Але в цьому випадку необхідно зробити все якісніше якісніше. Варто зазначити, що дуже часто вам потрібно зняти декоративний кожух дверей VAZ-2109. Ця ситуація може виникнути, коли вони замінюють їх на нові, оскільки старі повністю зношені або при виконанні певних ремонтних робіт, в яких просто потрібно просто зняти декоративну шкіру. Якщо необхідно. Тоді краще звертатися до фахівців, щоб вони все робили все ефективно та швидко.

Щоб видалити шкіру, вам потрібно буде спочатку підготувати стандартний набір інструментів. Крім того, вам потрібно буде придбати нові власники пластику для підкладки. В той же час, заміну здійснюється швидко і просто.

Перше, що потрібно буде зробити під час зняття декоративних прокладок на дверях. це вийняти склянку зі свого місця. Для цього використовується плоска викрутка, яку кладуть і замок витягується та знімається з подальшим видаленням ручки.

Після цього потрібно зняти ручку підлокітника з вашого місця. Вам також потрібно зробити це з плоскою викруткою, раніше знявши декоративні пробки кріпильних гвинтів. У той же час, варто пам’ятати, що під верхнім кінцем посту ручки металевий розпір буде зафіксований.

Як тільки перші два елементи були вилучені зі свого місця, вам потрібно продовжувати повторювати ті самі дії з рештою частинами та навісними декоративними елементами. Нижній кишеню Duffel видаляється після відкручення двох гвинтів, з якими вона кріпиться до тіла. Також потрібно буде скрутити кнопку, відповідальну за замок дверей від тяги.

Наступним кроком є ​​видалення внутрішньої ручки автомобільних дверей із місця облицювання. Для цього його потрібно взяти в положення «відкрито», а потім підняти підкладку плоскою викруткою.

Останній етап демонтажу кожуха. це його пряме зняття. Для цього вам також потрібно буде використовувати плоску викрутку, яка потрібно буде під весь периметр шкіри і зачекати, поки всі засувки засувки будуть зняті зі своїх місць. Це було останнім етапом, коли зняв кожух дверей у машині VAZ-2109. Робота над його зворотним установкою проводиться у зворотному порядку після попередньої заміни зіпсованих засувок.(Не забудьте проголосувати) Завантаження.

Ремонт зовнішньої поверхні дверей

петлі, двери, 2109, своїми

Постукування снарядів у двері

 • Оболонка повністю зварена до дверей.
 • Нагари та зварювання витираються та очищаються.
 • До суглобів наноситься на стики.
 • Оголений метал грунтується і вирушається, пофарбований у потрібний колір.
 • Поліровування робиться.

Порада: Ви не можете залишити транспортний чорний ґрунт на поверхні. Фарба, яка швидко лущиться, дуже погана. Більш надійно використовувати сірий ґрунт. на ньому фарба триває довгий час.

Високоякісне покриття дверей автомобіля тривалий час збереже свій привабливий зовнішній вигляд та полегшить корозію металу.