Заміна паливного фільтра Kia SEED 2013

Як поміняти паливний фільтр на Kia SEED 2008 Kia Ceed

Заміна паливного фільтра на автомобілі Kia Ceed Адресок і схема проїзду: Автосервіс.

Думаю, на якому були болти і акуратно вийняти всі пристрій з бака, пропускає через себе дрібниця бензонасос в розібраному вигляді, будьте обережні. Заміна паливного фільтра на фактично нічим не відрізняється від аналогічного процесу для інших марок. Сьогодні ми самостійно поміняємо салонний фільтра на Kia RIO.

Операція ця абсолютно не складна, не вимагає абсолютно ніякої кваліфікації, однако. Сьогодні нами буде проведена заміна паливного фільтра на автомобілі Kia RIO. Наведемо покрокове керівництво, яке дозволить вам це зробити самостійно.

Робив нд згідно порад книги від видавництва 3-ий рим, також ніяк не впливає на пропускаемость.

 • Може бути зібрали както не так, там детальок багато.
 • Фільтруючий елемент повітряного фільтра паперовий, тонкий, з великою площею поверхні, що фільтрує.
 • Він встановлений на вхідному фланці впускний труби.
 • Сітка на насосі мала трохи бруду, також ніяк не впливає на пропускаемость.
 • При вимушеної зупинки на переїзді водій повинен негайно посадити людей і вжити заходів.
 • Всім власникам добре відома проблема підміни паливного фільтра.
 • Спочатку потрібно перевірити знятий паливний фільтр цілком ймовірно, на ньому ви забули кільце ущільнювача.

Почуємо як загуде насос піднімаючи тиск в рампі. У корпусі 2 рис. З імовірністю 99 вони ідентичні. Він складається з крокового електродвигуна і сполученого з ним конусного клапана.

Як поміняти паливний фільтр

Незважаючи на гадану складність, заміна паливного фільтра «Kia-SEED». досить проста процедура, де вам знадобиться тільки обережність і уважність. Обов’язково поставте машину в добре провітрюваному місці і виключіть будь-які джерела відкритого вогню. Робота з бензином і його парами вимагає обережності. Попередньо підготуйте набір головок, кілька викруток та ганчірки для очищення деталей від скопилася бруду.

Після всіх підготовок можна приступати безпосередньо до заміни:

 • Обов’язково відключіть клеми від акумулятора, щоб ніяка електроніка не спровокувала іскру.
 • Далі розкладіть заднє сидіння. У покритті з ковроліну буде невеликий вирізаний прямокутник. Відсуньте його в сторону.
 • Ви побачите люк доступу до бензобаку. Він закріплюється на 4 кріпильних елементах. Відкрутіть їх і обережно підніміть кришку. Вона буде прикріплена до модуля джгутом проводів. Вимкніть коннектор харчування і приберіть заглушку в сторону.
 • Візьміть чисту ганчірку і ретельно видаліть весь бруд. Це важливий крок, інакше сміття може провалитися в бензобак при демонтажі модуля.
 • Натисніть на фіксатор пластикової засувки і відключіть шланг подачі палива.
 • По периметру утримує кола розташовані 8 кріплень. Відкрутіть їх і зніміть металеве кільце.
 • Акуратно витягніть модуль цілком. Робіть це максимально плавно, щоб не пошкодити поплавок рівня палива. Будьте готові, що з деталі буде капати паливо, тому підготуйте ганчір’я.
 • Тепер можна працювати з самим модулем. Перенесіть його на робочий стіл з якісним освітленням.
 • Вимкніть коннектори дроти живлення.
 • Щоб зняти зворотний клапан, викруткою отщелкніте пару засувок утримує пластини.
 • Зніміть зворотний клапан, простеживши за цілісністю ущільнювального кільця. Трубка на іншому кінці шланга розташовується в пазу. Використовуйте плоску викрутку для вилучення.
 • Верхній коло і стакан кріпляться за допомогою трьох засувок.
 • Деталі з’єднуються трьома стрижнями з металу. Вони зафіксовані стопорними кільцями. Щоб дістати стопори, натисніть на кришку і використовуйте пасатижі.
 • Відключіть гофрований шланг і дістаньте сам фільтр після отщелківанія ще двох фіксаторів.
 • Тепер візьміть новий фільтр і виконайте збірку в зворотному порядку.

Прослідкуйте, щоб всі кільця ущільнювачів були встановлені на своїх місцях. Як тільки робота буде закінчена, заповніть систему бензином. Для цього 2-3 рази включіть запалення на 7-9 секунд.

Залишається тільки переконатися, що заміна позбавила автомобіль від всіх симптомів, починаючи від посмикувань під час руху і закінчуючи перевитратою палива.

Якщо навіть при новому фільтрі залишилися проблеми, то рекомендуємо звернутися до спеціалізованого сервісного центру за діагностикою. Продовжити термін служби фільтра вам допоможуть декілька порад.

По-перше, заправляйтеся тільки на перевірених заправках, бажано, від великих брендів. Не застосовуйте бензин зі старих і іржавих каністр.

Водії рекомендують виконувати заміну тільки при появі ознак засмічення. У багатьох деталь справно працювала протягом 120-150 тисяч кілометрів пробігу.

Вибираємо паливний фільтр

Купівля фірмового фільтра. вірне рішення, але водії не завжди до нього вдаються. Багато в чому через високу вартість, адже ринок пропонує кілька аналогів за привабливішою ціною. У цей список можна віднести:

паливного, фільтра, seed
 • Yuil YFHY036;
 • Jakoparts J1330522;
 • INTERCARS B303330EM;
 • Nipparts N1330523.

, але будьте готові, що термін служби і ефективність подібних фільтрів будуть набагато гірше.

Виконуючи заміну фільтру, часто встановлюють і нову сіточку для грубої очистки. Її ви можете знайти за каталожним номеру 3109007000 (або з буквою S на початку), орієнтовна Якщо шукаєте більш дешеву альтернативу. то купуйте Krauf KR1029F за ціною в 250-300 рублів.

Заміна паливного фільтра Kia Ceed

Уже з назви не важко здогадатися, що компонент виконує фільтрацію палива. Будь-бензин і дизель навіть від найбільших компаній має в складі різні домішки.

Більш того, під час транспортування або переливань до складу можуть потрапляти дрібні забруднення, пісок і сміття. Все це з бензобака направляється в мотор і прямо в циліндр.

Деякі частинки згорають, інші перетворюються в шар нагару, порушуючи ефективну роботу мотора.

Заміна паливного фільтру у KIA Ceed JD SW 2012 (дизель)

Щоб мінімізувати потрапляння забруднень в двигун, був створений паливний фільтр. Він містить в собі спеціально покладену фільтрує папір, яка ефективно зупиняє великі і дрібні частинки. Таке «проціджування» дозволяє істотно підвищити якість палива. Однак це тільки за умови, що фільтр повністю справний і не зношений.

Деякі водії вважають, що фільтр із заводу призначений на весь термін експлуатації авто. Це помилкова думка. Подумайте, якщо ви регулярно міняєте масляний і повітряний фільтри, то чим відрізняється від них паливний. А з огляду на іноді вкрай незадовільна якість вітчизняного бензину, говорити про нескінченному ресурсі паливного фільтра буде нерозумно.

Авто за весь термін служби споживає величезну кількість палива. Якщо взяти витрата 10 літрів на 100 кілометрів, то тільки за гарантійний період в 100 тисяч кілометрів машина витратить 10 тисяч літрів. І всі ці обсяги пройдуть через один єдиний фільтруючий модуль.

Корисні поради для автомобіліста

У більшості випадків практика показує, що завод-виробник не визначає чіткі періоди для заміни цього фільтра.

Тому вся відповідальність лягає на плечі водія, щоб підтримувати в працездатному стані не тільки паливну систему, а й інші вузли і агрегати автомобіля, потрібно звертати увагу на роботу двигуна, особливо на великих швидкостях.

Підвищений витрата палива, що з’являються ривки і поштовхи при русі з малою швидкістю. перші ознаки необхідності можлива заміна паливного фільтра.

ТО 4 меняем топливный фильтр (12 серия) | Проект svir.ceed

Періодичність заміни фільтруючого елемента в більшості випадків залежить від якості використовуваного палива. суспензій, смол і металевих частинок в паливі значно скоротять експлуатаційні терміни фільтра. Варто пам’ятати, що паливний фільтр на дизельних автомобілях потрібно міняти значно раніше, ніж на бензинових.

Заміна паливного фільтра Kia SEED: процес, артикули, відео

Якщо у вас немає можливості або бажання платити зайві гроші працівникам СТО за заміну паливного фільтра, а час заміни підійшло. встановіть новий фільтр самостійно.

Зручне розташування фільтруючого елемента не зажадає підняття автомобіля на підйомнику. І для установки нового фільтру доведеться зняти тільки подушку заднього сидіння.

Замінити паливний фільтр Kia SEED досить просто і потрібно всього хвилин 10. Для цього буде потрібно мінімальний інструментарій, а також яма або підйомник. Існує досить широкий асортимент фільтрів, які підходять на SEED.

Заміна паливного фільтра Kia SEED своїми руками

Самостійна заміна паливного фільтра Kia SEED. це не дуже складна процедура, але вимагає певного вміння та часу. Вся робота може зайняти від години до трьох, залежно від навичок автовласника.

паливного, фільтра, seed

Паливний фільтр на Kia SEED розташований всередині паливного насоса, який в свою чергу знаходиться в порожнині паливного бака автомобіля. Велика частина часу, витрачена на заміну, йде на вилучення та розбирання.

Інструмент для заміни паливного фільтра:

 • набір ключів;
 • викрутка;
 • ганчір’я;
 • пасатижі;
 • паливний фільтр (оригінальний фільтр має номер 31910-2H000).