Заміна нафти на акценті HSPP Hyundai. Відео, інструкції, як змінити масло у коробці…

Заміна нафти на акценті HSPP Hyundai. Відео, інструкції, як змінити масло у коробці Accent 2

нафти, акцент, hspp, hyundai, інструкції
нафти, акцент, hspp, hyundai, інструкції

Відповідно до спільної думки, рідина для передачі в ручній коробці передач не потребує заміни, але це зовсім не схоже. Часто він зберігає свої оперативні властивості набагато довше, ніж у коробці, але з часом вони все ще можуть погіршити. Ось чому все.таки варто замінити масляну рідину на ручній коробці передач Hyundai Accent.

Рекомендована межа для зміни рідин у механічній коробці відповідно до правил технічного обслуговування. кожні 90 тисяч кілометрів пробігу. Необхідні умови роботи. наявність прольоту або спостережної ями. Необхідно спланувати заміну трансмісійної рідини заздалегідь після відносно тривалої поїздки.

Чому змінюються

Звичайно, в наш час виробники автомобілів проводять багато досліджень і представляють на ринку досить високоякісний продукт. Але завдяки особливостям хімічних компонентів різних типів мастила, з часом масло втрачає ряд своїх властивостей і не повністю виконує свої функції. Змащування для коробки передач не є винятком, з часом його також потрібно замінити.

Після втрати деяких властивостей мастила метал не захищений від механічного пошкодження під час тертя. Важливо також, щоб через те саме тертя в олії з’являються осад дрібних металевих частинок, що ще більше негативно впливає на внутрішні механізми.

Вибір ручної коробки передач для заміни

Вибираючи мастило для зміни механічної коробки переказів акцентного автомобіля, вам потрібно врахувати ряд таких аспектів:

 • пробіг автомобіля;
 • масло, яке використовувалося для змащування деталей раніше;
 • Умови роботи автомобіля робочої температури.

Якщо пробіг вашого автомобіля дуже великий, а гумові компоненти контрольної точки більше не мають початкових властивостей, то використання синтетичної мастила не має сенсу. Крім того, якщо раніше використовувались частини контрольної точки. Потім перед зміною ущільнювачів не має сенсу використовувати синтетику через те, що буде сто відсотків протікання.

Сучасних виробників хімії автомобілів, продукція наступних компаній підходить для Hyundai Accent: Castrol, Liqui Moly, Motul, Ravenol, а також оригінальна мастила з виробника Hyundai/Kia.

Алгоритм зміни масла в ручній коробці передач Hyundai Accent

Перш за все, вам потрібно знайти зливні та виливки пробки. Зазвичай це два найбільші болти, розташовані з різних сторін. Зливна пробка розташована в самому нижній частині коробки коробки, ближче до самої кабіни, а затока ближче до передньої частини автомобіля. Після того, як ми знайшли потрібні нам болти, відкрутіть зливну пробку та замінить судно, яке ми підготували раніше. Ви також можете відкрутити ще одну пробку, щоб розроблена мастила зливається швидше. Після повного спустошення нутрощів коробки передач від старої рідини мастила вам потрібно затягнути зливну пробку, і ви можете почати злити нове масло назад. Бо вам потрібно використовувати спеціальний шприц. Після виробництва процесу затоки ми підтягуємо повені пробку.

В основному в механіці Hyundai Accent, розміщуються близько 2 літрів мастила. Як бачите, але вам потрібно зробити все обережно, щоб згодом не здійснити прибирання всього, що прийшло дослідження.

Ми показуємо, як замінити масло в механічній коробці передач коробки передач iAdi Hyundai Accent 2 власними руками. Масля з коробки, а також з двигуна, повинно бути залучене до гарячого, t.Е. Ми їдемо перед процедурою 5-10 км. Зливна пробка відкручена 24 ключем, вона розташована зліва від двигуна. Під зливним рухом було алюмінієве кільце, яке приклеєно до коробки, ми його відриваємо і покладемо замість нього:

У нас є магнітна зливна пробка, це робиться для того, щоб зібрати металеві мікросхеми, не забудьте очистити її. Після скручування назад. Ми очищаємо за допомогою «очищувач карбюратора», корпус коробки з бруду та олії. Ми вимикаємо цей болт:

І налийте олію через отриманий отвір. Візьміть або воронку з довгим шлангом, або шприцом, який зручніший для кого. Ми наповнимо ZIC 75W90 повністю синтетично, необхідно налити 2 літри 150 грам. Є також алюмінієва шайба на болті шиї повені, змініть її на мідь. Ми крутимо потрібний момент.

Зміна відео в ручній коробці передач Механічна коробка Hyundai Accent 2:

Резервне відео Як замінити масло в механічній коробці передач Hyundai Accent 2:

Багато хто не розуміє, чому, як правило, потрібно змінювати нафту в механічній коробці, факт полягає в тому, що кожна нафта має власний термін служби, це 2-3 роки або 60 тисяч. км. пробігати. Після цього він починає втрачати свої властивості і піддає механізми коробки до більшого зносу.

На відміну від широкої думки, масло в механічній коробці все ще потрібно змінити. Так, він починає втрачати свої властивості набагато пізніше, ніж моторне масло, але все ж програє. Тому заміна нафти в HMPP Hyundai Accent буде потрібна рано чи пізно. Однак це не важко зробити своїми руками.

Переваги ремонту Hyundai Accentation ICPP у службі автомобілів Varovetnet

Процес заміни олії, ремонту механічної коробки передач потребує професійного досвіду, певних навичок та спеціальних інструментів. Маючи багаторічний досвід роботи, робота буде виконувати технічне обслуговування, заміну нафти в ручній коробці передач Hyundai з гарантією для виконаної роботи. Досвідчені фахівці служби автомобіля Parquetnet у VAO допоможуть усунути будь.яку несправність автомобіля. Hyundai Accent. один із найдоступніших іноземних автомобілів для власників продовжує купувати цей автомобіль, незважаючи на його відносно застарілу структуру. Але з іншого боку, автомобіль досить простий у ремонті та обслуговуванні. Accen. Можливість незалежного технічного обслуговування дуже хороша, але в деяких випадках важко вирішити вибір відповідних витратних матеріалів. наприклад, передачеве масло. У цій статті ми розглянемо, як вибрати правильне масло для механічної коробки передач Hyundai Accent.

Масло передачі призначене для запобігання механічного зносу внутрішніх частин коробки. Принаймні за допомогою високої якості ATF, можна хоча б уникнути передчасного зносу компонентів передачі. Ось чому дуже важливо, щоб рідина відповідала всім параметрам в інструкціях і сумісна з коробкою передач Hyundai Accent Coxe. Неозуміння принаймні одним із правил може призвести до незворотних наслідків, аж до відмови всього вузла передачі. Отже, основна функція олії полягає у запобіганні зносу деталей у контрольно.пропускній точці.

Чому потрібно змінити масло в коробці

Нафта в автоматичній коробці передач повинна бути змінена з наступних причин:

 • втрата хімічних властивостей;
 • Втрата технічних та технологічних властивостей. Оскільки частини автоматичної коробки передач нагріваються відповідно, масло прогрівається, а це означає, що вона втрачає свої початкові властивості;
 • Втрата мастила.

Усі вищезазначені показники є причинами зміни масла, і не варто дозволити принаймні одному з них пошкодити деталі, що знаходяться в коробці передач, оскільки зміна масла дешевша, неорезиції зміни всього пристрою.

Типи масел

Виробник рекомендує вилити лише оригінальну олію в ручну коробку передач Hyundai Accent, оскільки:

 • Він був розроблений спеціально для цього типу автоматичної коробки передач та автомобіля;
 • має спеціальну хімічну структуру, яка захищає деталі;
 • Технічні та технологічні властивості нафти підходять для стандартів заводу;
 • Запобігає швидкому зносу деталей.

Масло в коробці передач розроблений для охолодження елементів і змащування їх, але через нагрівання вона втрачає свої початкові властивості, що служить причиною перед заміною.

Ціни на ремонт акцентів

Назва роботи Ціна
Передня підвіска
1. Заміна поворотного переднього кулака 1 сторона 1500
2. Заміна переднього маточини колеса (підшипника). 1 сторона 1500
3. Заміна валу приводу (хутро PPP). 1 сторона 1000
4. Заміна валу приводу (автоматична коробка передач)- 1 сторона 1000
5. Заміна пильних оглядів. Коробка передач). 1 сторона 1300
6. Заміна пилки суглоба CV (автоматична коробка передач). 1 сторона 1500
7. Заміна передньої передньої нижньої. 1 сторона 1200
8. Заміна мовчазного блоку передньої частини дна. 1 сторона 1300
9. Заміна пружини амортизатора. 1 сторона 1000
10. Заміна переднього амортизатора. 1 сторона 1000
одинадцять. Заміна переднього стабілізатора. 1 сторона 1200
12. Заміна втулки переднього стабілізатора- 2 боків 1000
13. Заміна передньої стійки для стабілізатора. 1 сторона 450
14. Заміна підшипника (опори) передньої стійки 1000
15. Заміна підтримки м’яча 1300
Підвіска. це задня
1. Заміна задньої частини маточини- 1 1300
2. Заміна вузла важеля нижньої частини. 1 сторона 1000
3. Заміна мовчазного блоку задньої частини нижньої. 1 сторона 1500
4. Заміна заднього верхнього важеля. 1 сторона 1200
5. Заміна мовчазного блоку заднього верхнього важеля. 1 сторона 1500
6. Заміна задньої пружини. 1 сторона 1000
7. Заміна заднього амортизатора. 1 сторона 1000
8. Заміна рукава заднього стабілізатора. 2 сторони 600
9. Заміна задньої стійки для стабілізатора. 1 сторона 450
10. Заміна заднього допоміжного важеля. 1 сторона 1000
одинадцять. Заміна заднього стабілізатора 1400
12. Заміна цапф мовчазних блоків. 1 сторона
Зчеплення та контрольна точка
1. Зсува зчеплення 4500
2. Заміна головного циліндра зчеплення 1200
3. Заміна циліндра зчеплення працівника 800
4. Видалення/встановлення коробки передач 3500
5. Заміна масла в контрольному пункті (механічна.) 600
6. Заміна масла в автоматичній коробці передач 1500
Рульове управління
1. Заміна рейки рульового управління 4000
2. Заміна насосного насоса 1200
3. Заміна резервуару для рульового управління 500
4. Заміна ременя гідравлічної обгортки 350
5. Заміна тяги рульового управління 1000
6. Заміна кінчика рульового управління 500
Гальмівна система
1. Заміна гальмівної рідини 700
2. Заміна підсилювача гальма 1000
3. Заміна переднього диска гальма. 1 сторона 600
4. Заміна переднього супорта. 1 сторона 600
5. Заміна гальмівних прокладок спереду 500
6. Заміна гальмівних прокладок (барабан) 1000
7. Заміна гальмівного барабана 300
8. Заміна щита опорного заднього гальма 1000
9. Заміна задньої частини задньої частини гальма. 1 сторона 800
10. Заміна заднього супорта. 1 сторона 600
одинадцять. Заміна гальмівних прокладок ззаду (диск) 700
12. Заміна переднього переднього шланга. 1 сторона 500
13. Заміна ручного гальмівного кабелю. 1 сторона 900
Вихлопна система
1. Заміна впускного колектора 1100
2. Заміна резонатора 800
3. Заміна центральної частини глушника 600
4. Заміна глушника 600
5. Заміна труби прийому 800
6. Заміна прокладки приймаючої труби 600
7. Заміна прокладки газо колектора 1000
Двигун
1. Збірка двигуна 9000
2. Діагностика двигуна (сканер) 800
3. Капітальний ремонт двигуна 18000
4. Заміна прокладки HBC 6000
5. Заміна прокладки кришки клапана 800
6. Заміна прогалини 1200
7. Заміна поршня 8000
8. Заміна колінчастого вала фронту 3000
9. Заміна плаща в’язання 5000
10. Заміна смачної r/a при заміні часу 500
одинадцять. Заміна передньої частини підрамника 2000
12. Заміна опори переднього двигуна 800
13. Заміна підтримки двигуна Право 800
14. Заміна опори лівого двигуна 800
15. Заміна опори заднього двигуна 800
16. Заміна масляного та масляного фільтра 600
17. Заміна ременя ГРМ 3500
18. Заміна свічок 600
19. Заміна фільтра салону 400
20. Заміна повітряного фільтра 200
21. Заміна маховика 3600
22. Заміна ланцюга розподільних валів
23. Заміна гідравлічних компенсаторів 6000
Паливна система
1. Заміна форсунок палива (усі) 1000
2. Заміна паливного насоса з високим рівнем тиску 1500
3. Заміна паливного бака 2000
4. Заміна паливного фільтра 400
Електрик
1. Заміна генератора 1400
2. Заміна ременя генератора 400
3. Заміна ременя генератора 800
4. Заміна стартера 1200
5. Заміна котушки запалювання 400
6. Заміна розповсюджувача системи запалювання 600
7. Заміна обкладинки трамвай 500
8. Заміна дротів високої напруги 250
9. Заміна датчика колінчастого вала 1000
10. Заміна датчика розподільного вала 300
одинадцять. Заміна трапеції на склоочисник 1500
Системи охолодження та опалення
1. Заміна насосної води 4500
2. Заміна валика водяного насоса 700
3. Заміна термостата 800
4. Заміна радіатора 1000
5. Заміна нагрівача 8000
6. Заміна радіатора кондиціонера 1700
7. Заміна рідини 700

Послідовність роботи з повною зміною масла

Потрібно здійснити коротку поїздку, щоб розігріти двигун та контрольно.пропускні пункти до робочої температури. Рідина нагріється і стане більш рідкісною і рідиною. Завдяки цьому вся відпрацьована олія буде вирватися з коробки. Таким чином, можна буде уникнути складного промивання після розігрівання двигуна, автомобіль встановлюється на шляху, запалювання повинно бути вимкнено машину, встановлену на оглядовому майданчику, щоб було доступ до нижньої частини автомобіля. Для цього ви можете використовувати підйомник, спостереження, шляхопроводу або гніздо, увімкнути ручний гальмо, автоматичний селектор передачі для перенесення в положення n (нейтральний) після доступу до нижньої частини потрібно зайти під машину та Знайдіть розташування корпусу коробки передач. Швидше за все, коробка буде покрита захисною пластиною, яку потрібно зняти. Це можна зробити за допомогою 10 головки, а також ви можете нанести плоску викрутку. Використовуйте ключ, щоб відкрутити п’ять болтів. Потім витягніть два поршні, після чого ви зможете зняти захисну пластину після видалення пластини, відкриє доступ до пробки зливного отвору. Пробка відкрутила болтом 17 зверніть увагу, що після зняття пробки з отвору рідина починає надходити в піддон, який повинен бути підготовлений заздалегідь, щоб чекати повного потоку жиру

Мине кілька хвилин, щоб уважно діяти, щоб уникнути опіків, оскільки нагріта масла, ймовірно, буде гарячою. Доцільно працювати в рукавичках, щоб отримати доступ до масляного фільтра, вам доведеться демонтувати шестерня, який утримується тринадцять болтів

Вони відкручені за допомогою ключа 10. Можливо, що це просто неможливо зняти піддон. Справа в тому, що він записується не лише болтами, але і герметичною композицією. Щоб послабити його, ми поставимо дерев’яний блок в бік піддону, і ми вдаримо його молотком на ньому. У той же час, піддон повинен підтримуватися знизу, щоб він не раптом падав. На той час виснажена рідина вже повинна бути вилучена з дренажного отвору з ретельно, оскільки вона може залишатися на ній з нафтовими та грязьовими відкладами. Піддон слід добре промивати, чистий і знежирений, а потім протріть його, щоб встановити новий масляний фільтр Hyundai замість старого на піддоні, нанесеному на нову герметичну композицію, а потім покладіть нову прокладку. Після цього ви можете почати встановлювати новий піддон, давайте звернемо увагу на те, скільки розлито. Це та сама кількість нової рідини, яку доведеться увійти в отвір, що виливається. Він повинен виявитися приблизно 3 літри нової рідини, що виливається в спеціальний отвір, розташований у моторному відсіку. Перед тим, як наливатися, спочатку потрібно витягнути виміряний зонд і покласти його в бік, а потім ввести певний об’єм рідини. Можливо, крім основного обсягу (3 л), нам доведеться додати додаткові 1,5 літра нафти, щоб звернути увагу на радіатор, відповідальний за охолодження робочої рідини всередині трансмісії. У цей радіатор вбудовані два шланги, один з яких постачає олії, а інші об’єднуються. Отже, шланг живлення потрапляє в радіатор, а другий (стік) розташований поруч із першим і кріпиться до тонкої трубки. Обережно видаліть зливний шланг, і на його місці ми поставимо попередньо підготовлений шланг палива. Кінець цього шланга потрапляє в порожній контейнер, дає команду помічнику, щоб запустити двигун, після чого ми спостерігаємо злив старої олії в порожню ємність. Коли він заповнений, двигун знову заглушив нове масло в отвір вимірюваного зонда. Необхідно залити близько 1-1,5 літрів, виражено стільки, скільки він пролив у цю порожню ємність вищезазначених процедур, якщо це необхідно, повторіть, поки очищувач і прозора масло не покладе нативний шланг на місце (прикріпіть до зливної пробки) Запустіть двигун, зробіть коротку поїздку. Завдяки цьому масло «від’їжджає» по всій коробці передач і змащує всі деталі передачі автомобіля назад до шляху, вимкніть двигун і перевірте рівень рідини. Можливо, рідину доведеться додати, якщо її рівень нижчий, ніж максимальні та міні.позначки на виміряному зонді. Ось тут успішно завершується процес заміни нафти в автоматизації акцентів Hyundai Accent.

Стандарт якості

Існують певні позначки, за допомогою яких можна визначити відповідність нафти певного стандарту якості. Наприклад, згідно з американським стандартом API, є дві групи олій. GL4 та GL5. MARKING RICHID GL5 має набагато корисніші добавки, які забезпечують гарантовані властивості.

нафти, акцент, hspp, hyundai, інструкції

Окрім GL4 та GL5, є також маркування GL4/5, що вказує на універсальний тип. Ще одним стандартом якості є SO.Called SAE. Він визначає в’язкі температури властивості нафти. SAE Standard також має різні позначки, наприклад, 75W90. Нафта з такою в’язкістю вважається найкращим варіантом для не надто холодної зими, а також підходить для високих температур.

Стандарт якості

Існують певні позначки, за допомогою яких можна визначити відповідність нафти певного стандарту якості. Наприклад, згідно з американським стандартом API, є дві групи олій. GL4 та GL5. MARKING RICHID GL5 має набагато корисніші добавки, які забезпечують гарантовані властивості.

нафти, акцент, hspp, hyundai, інструкції

Окрім GL4 та GL5, є також маркування GL4/5, що вказує на універсальний тип. Ще одним стандартом якості є SO.Called SAE. Він визначає в’язкі температури властивості нафти. SAE Standard також має різні позначки, наприклад, 75W90. Нафта з такою в’язкістю вважається найкращим варіантом для не надто холодної зими, а також підходить для високих температур.

Виробник рекомендує вилити лише оригінальну олію в ручну коробку передач Hyundai Accent, оскільки:

 • Він був розроблений спеціально для цього типу автоматичної коробки передач та автомобіля;
 • має спеціальну хімічну структуру, яка захищає деталі;
 • Технічні та технологічні властивості нафти підходять для стандартів заводу;
 • Запобігає швидкому зносу деталей.

Масло в коробці передач розроблений для охолодження елементів і змащування їх, але через нагрівання вона втрачає свої початкові властивості, що служить причиною перед заміною.

Період заміни масла

Масло в коробці передач Hyundai Accent Car має бути змінено кожні 50-60 тисяч. км, щоб не було перегріву контрольної точки та тісних переказів передач. У суворих умовах неможливо виключити частіше заміну масла, якість якої з часом погіршується через втрату корисних властивостей. Отже, ми говоримо про захисні функції нафти, які захищають деталі коробки від корозії та окислювальних процесів, грязьових відкладів та металевих стружок. Крім того, масло також виконує функцію охолодження, захищаючи гарячі компоненти контрольної точки від високого сухого тертя та перегріву. І нарешті, високоякісна олія ефективно змащує деталі завдяки міцній масляній плівці, яка забезпечує плавне перемикання передач на будь-яких низьких та високотемпературних навантаженнях. Таким чином, з несвоєчасною заміною ці три важливі функції масла (захисні, змащування та охолодження) будуть втрачені, і в результаті коробка передач буде піддатися надмірному зносу.

Прочитайте також: Масло для IAC VAZ-2109

Вибір ручної коробки передач для заміни

Вибираючи мастило для зміни механічної коробки переказів акцентного автомобіля, вам потрібно врахувати ряд таких аспектів:

 • пробіг автомобіля;
 • масло, яке використовувалося для змащування деталей раніше;
 • Умови роботи автомобіля робочої температури.

Якщо пробіг вашого автомобіля дуже великий, а гумові компоненти контрольної точки більше не мають початкових властивостей, то використання синтетичної мастила не має сенсу. Крім того, якщо мінеральна мастила була використана раніше для змащування частин контрольної точки, то немає сенсу використовувати синтетику до зміни масляних ущільнювачів через те, що відбудеться сто відсотків протікання.

Сучасних виробників хімії автомобілів, продукція наступних компаній підходить для Hyundai Accent: Castrol, Liqui Moly, Motul, Ravenol, а також оригінальна мастила з виробника Hyundai/Kia.

Чому змінюються

Звичайно, в наш час виробники автомобілів проводять багато досліджень і представляють на ринку досить високоякісний продукт. Але завдяки особливостям хімічних компонентів різних типів мастила, з часом масло втрачає ряд своїх властивостей і не повністю виконує свої функції. Змащування для коробки передач не є винятком, з часом його також потрібно замінити.

Після втрати деяких властивостей мастила метал не захищений від механічного пошкодження під час тертя. Важливо також, щоб через те саме тертя в олії з’являються осад дрібних металевих частинок, що ще більше негативно впливає на внутрішні механізми.

Процес заміни рідини Hyundai акцент

Заміна нафти в ручній коробці передач Hyundai може виконуватися своїми руками. Для заміни його все ще бажано поставити машину для спеціального обладнання. Перед цим потрібно підготувати необхідні інструменти:

 • Набір необхідних клавіш;
 • Особлива ємність для залучення змащування вихлопних вихлопів;
 • Плоска викрутка;
 • Воронка;
 • Різак;
 • Ветош.

Після того, як всі інструменти будуть готові, а транспортний засіб встановлено на оглядовому обладнанні, ви можете перейти до процесу зміни масла:

 • Принцип, за допомогою якого замінюється рідина, аналогічний принципом зміни масла в дренажі двигуна. проводиться лише на нагрітому двигуні. Ви можете зігріти це, здійснивши коротку поїздку;
 • Тоді вам потрібно відкрутити пробку зливного отвору 24 ключем, попередньо замінивши підготовлену ємність. Зливна пробка повинна бути очищена з пилу та бруду;
 • Після того, як рідина повністю об’єднана, ви можете повернути пробку на її місце;
 • Наступний крок. відкрутити пробку для повені. Його слід замінити шайбою, і, наповнивши олію, скрутіть назад.

Обов’язково виміряйте рівень затопленої нафти. Якщо це виявиться недостатнім, вам слід додати більше. Якщо рідини занадто багато, частина повинна бути залучена. Після встановлення штепсельної вилки ви повинні знову здійснити коротку поїздку зі швидкістю комутації, а згодом знову зробити вимірювання рівня рівня масла.

Алгоритм зміни масла в ручній коробці передач Hyundai Accent

Перш за все, вам потрібно знайти зливні та виливки пробки. Зазвичай це два найбільші болти, розташовані з різних сторін. Зливна пробка розташована в самому нижній частині коробки коробки, ближче до самої кабіни, а затока ближче до передньої частини автомобіля. Після того, як ми знайшли потрібні нам болти, відкрутіть зливну пробку та замінить судно, яке ми підготували раніше. Ви також можете відкрутити ще одну пробку, щоб розроблена мастила зливається швидше. Після повного спустошення нутрощів коробки передач від старої рідини мастила вам потрібно затягнути зливну пробку, і ви можете почати злити нове масло назад. Для наповнення олії потрібно використовувати спеціальний шприц. Після виробництва процесу затоки ми підтягуємо повені пробку.

Для масла використовується спеціальний шприц

В основному в механіці Hyundai Accent, розміщуються близько 2 літрів мастила. Як бачите, процес простий, але вам потрібно зробити все обережно, щоб згодом не очистити все, що розвивається.

Вибір ручної коробки передач для заміни

Вибираючи мастило для зміни механічної коробки переказів акцентного автомобіля, вам потрібно врахувати ряд таких аспектів:

 • пробіг автомобіля;
 • масло, яке використовувалося для змащування деталей раніше;
 • Умови роботи автомобіля робочої температури.

Якщо пробіг вашого автомобіля дуже великий, а гумові компоненти контрольної точки більше не мають початкових властивостей, то використання синтетичної мастила не має сенсу. Крім того, якщо мінеральна мастила була використана раніше для змащування частин контрольної точки, то немає сенсу використовувати синтетику до зміни масляних ущільнювачів через те, що відбудеться сто відсотків протікання.

Сучасних виробників хімії автомобілів, продукція наступних компаній підходить для Hyundai Accent: Castrol, Liqui Moly, Motul, Ravenol, а також оригінальна мастила з виробника Hyundai/Kia.

Чому змінюються

Звичайно, в наш час виробники автомобілів проводять багато досліджень і представляють на ринку досить високоякісний продукт. Але завдяки особливостям хімічних компонентів різних типів мастила, з часом масло втрачає ряд своїх властивостей і не повністю виконує свої функції. Змащування для коробки передач не є винятком, з часом його також потрібно замінити.

Після втрати деяких властивостей мастила метал не захищений від механічного пошкодження під час тертя. Важливо також, щоб через те саме тертя в олії з’являються осад дрібних металевих частинок, що ще більше негативно впливає на внутрішні механізми.

нафти, акцент, hspp, hyundai, інструкції

Скільки наливається олія

Перше покоління X3, 1994-1999

Акцент першого покоління був замінений Hyundai Excel, хоча попередня назва Excel була збережена для Нідерландів та Австралії, а у Франції призначення поні було актуальним. Машина не виділялася вишуканим дизайном і виглядала як типовий бюджетний седан, хоча хетчбеки три та п’ятидвернути мали більше молодіжного вигляду. Загалом, майже позбавлені гострих ліній тіла були визнані досить сучасними. Крім того, машина стала популярною, в тому числі завдяки високому обслуговуванню та низькій вартості, що було дуже важливо для ринку в епоху 90.х. Інтер’єр автомобіля, як і зовнішність, також виготовлений у закруглених формах, які є актуальними на той час. Найдорожчі версії акценту мали кондиціонер, електричні вікна, гідравлічні подушки живлення, подушки безпеки та автоматичні контрольні точки.

Нафта в ручній коробці передач: Об’єм. 1,9 літра з частковою заміною

LC другого покоління, 1999-2012

Другий.генераційний акцент, на відміну від спрощеного попередника, навпаки, відрізнявся прямими формами, через які тіло було більш пропорційним. До цього внутрішній простір збільшився, а колісна база становила 2440 мм (раніше він становив 2400 мм). У 2003 році відбулося обличчя, яке вплинуло на передню частину тіла, а також новий індекс LC2 у позначенні моделі. Акцентний двигун 2-го покоління складається з нового бензинового льоду: 12-клапан SOHC Том 1.3 л, а також 16-клапанний DOHC з обсягом 1.5 л. Три.циліндровий дизель CRDI також доступний 1.5 л. Найбільш найкращі версії були запропоновані в Європі та Північній Америці, для яких після 2003 року стало доступний 1,6-літровий двигун. Офіційно виробництво закінчилося в 2006 році, але вони продовжували збирати в цій моделі до 2012 року.

Нафта в ручній коробці передач: Об’єм. 1,9 літра з частковою заміною

Прочитайте також: нафтопровідна коробка нафтопропускних крок Sandero Steed

Крок.by.step Заміна

Складіть ліву сторону автомобіля і замініть колеса під колесами, також робіть з правого боку. На фотографії нижче ви можете спостерігати, як це виглядає.

Після таких маніпуляцій автомобіль піднімається, і з’являється доступ до коробки передач.

Не забудьте затягнути ручний хід після встановлення автомобіля таким чином.

Для того, щоб олія швидше злилася, вам потрібно відкрутити болт масла з повені. Для отримання доступу до болта потрібно демонтувати пластиковий кожух, який відповідає за повітряну паркану. Він закріплений на двох болтах.

Ми крутимо болти і видалимо кожух.

Після демонтажу кожуха ми бачимо болт рідної шиї. Ми відкрутимо болт головою в сімнадцять або ключ.

Перш ніж скрутити болт, покладіть під нього басейн.

Ми відкрутимо зливний болт ключем або головою на двадцять.чотири.

Не забудьте замінити басейн.

Крутити і затягнути новий болт зливної шиї, новим ущільнювальним кільцем.

Ми беремо воронку з шлангом і вставляємо шланг у отвір.

Коробка включає 2150 мілілітрів нафти. Негайно заповніть два літри, виміряйте 150 мілілітрів і заповніть.

Ми загортаємо і підтягуємо болт дзвону за допомогою нового кільця.

Встановити та виправити корпус повітряної паркани.

Пасажирський автомобіль. це складне об’єднання взаємопов’язаних вузлів та механізмів. Коробка швидкості служить для регулювання передачі кінетичної енергії з двигуна до коліс автомобіля і вимагає періодичного обслуговування. Під час операції вона вимагає заміни масла в акцентному коробці, деталі коробки піддаються силі тертя, яка виникає, коли площини різних передач, валів, синхронізатори контактують. Щоб забезпечити достатню ковзання, обертаючи робочі одиниці ручної коробки передач, дизайнери вдосконалюють систему змащування сучасних автомобілів. Hyundai Accent оснащений сучасною механічною коробкою передач на п’ять етапів, яка вимагає технічного обслуговування та заміни масла під час роботи.