Заміна масла в АКПП Volkswagen дожиття

Як поміняти масло і масляний фільтр Jetta 6

Заміну масла слід проводити на прогрітому двигуні. так масло краще зіллється.

Авто краще загнати на яму, естакаду, підйомник або автомобільні пандуси. Також можна заблокувати задні колеса, піддомкратити передню частину і встановити упори. Щоб масло зливалося швидше, краще відкрутити кришку заливної горловини і витягнути масляний щуп.

Потім треба зняти захист для доступу до масляного піддону. Вона кріпиться 8 гвинтами. 4-ма з боку водія, і 4-ма з пасажирської. Їх треба викрутити зірочкою Торкс і зняти захист.

Далі слід підставити ємність під зливний отвір на піддоні і послабити зливний болт ключем на 19. Потім акуратно викрутити болт і злити масло в ємність.

Болт слід відкручувати обережно. прогріте масло може обпалити, тому краще працювати в рукавичках.

Масло буде зливатися деякий час. Виробник рекомендує міняти шайбу на зливному болті при кожній заміні масла, тому поки можна зайнятися цим. Номер оригінальної шайби. N90813202.

Коли масло припинить вибігати з отвору, треба закрутити зливний болт з новою шайбою назад. Момент затяжки 30 Нм. Сильніше затягувати небезпечно. можна пошкодити шайбу і масло почне підтікати.

Далі заміна масляного фільтра Jetta 6, яка починається з відкручування пластикової заглушку. Потім потрібно злити залишки масла з фільтра в ємність з допомогою червоного ніпеля, встановити знімач масляного фільтра на 74, і відкрутити фільтр.

Тепер можна злити масло, що залишилося з фільтра, потім замінити картридж (фільтр. Елемент) і ущільнювальну гумку. Нову гумку варто змастити свіжим маслом, після чого фільтр готовий до установки в зворотному порядку. Момент затяжки 25 Нм.

Перевіривши, що фільтр і зливний болт надійно закручені, можна поставити назад захист нижньої частини двигуна і прибрати домкрат.

Далі треба встановити воронку в заливну горловину і залити нове масло. Не обов’язково лити все відразу.

Спочатку краще налити трохи менше, ніж передбачалося масла, чим більше. Запуск переповненого маслом двигуна може привести до пошкодження прокладок і ущільнень.

Вливши трохи менше необхідного обсягу олії, слід тимчасово закриття кришку і вставити щуп, щоб ненадовго запустити двигун. Після декількох хвилин роботи, заглушити мотор і почекати 10 хвилин, поки масло стече назад в піддон.

Тепер можна виміряти рівень масла за допомогою міток на масляному щупі. Слід витягнути щуп, протерти, вставити назад і знову витягти. Потім подивитися на рівень масла по відношенню до матюками і долити стільки, щоб рівень доходив до верхньої з них.

АКПП і своєчасна заміна масла в ній

Так, наприклад, заміна масла в картері головної передачі АКПП на автомобілі Volkswagen Jetta при автоматичної трансмісії повинна постійно проводиться, а точніше через кожні 60 тис. Км пробігу. Так само необхідно пам’ятати про те, яке мастильна речовина заливати і яке його кількість необхідно. Але це, вельми орієнтовні дані для АКПП VW Jetta. Планову зміну фільтра, який розташований поблизу муфти АКПП Volkswagen, також необхідно регулярно проводити. В результаті оперативного і своєчасного обслуговування АКПП, власник отримує справний та високо автомобіль.

злив масла

Далі слід підставити ємність під зливний отвір на піддоні і послабити зливний болт ключем на 19. Потім акуратно викрутити болт і злити масло в ємність.

Болт слід відкручувати обережно. прогріте масло може обпалити, тому краще працювати в рукавичках. Масло буде зливатися деякий час. Виробник рекомендує міняти шайбу на зливному болті при кожній заміні масла, тому поки можна зайнятися цим. Номер оригінальної шайби. N90813202.

Коли масло припинить вибігати з отвору, треба закрутити зливний болт з новою шайбою назад. Момент затяжки 30 Нм. Сильніше затягувати небезпечно. можна пошкодити шайбу і масло почне підтікати.

Volkswagen Jetta 1.6 MPI moonrock АКПП 2013 року на DRIVE2

Оскільки минулого разу з якоїсь причини масло повністю не злилося вирішив під час другої заміни більш ретельно підійти до цього питання. Запасся шприцом і трубкою для зливу залишку з піддону. Загнав машину біля гаража на наїзди, все як завжди. відкрутив фільтр, зняв піддон і злив масло через зливну пробку. невеликий ухил як мабуть зовсім не впливає на повноту зливу. Так як після приведення машини в горизонтальне положення масло більше не закапало з піддону.

Далі оглянув уважніше піддон. Під таким кутом зливної пробки навряд чи все масло зіллється.

Кут пробки не дасть повністю злитися маслу

Шприцом відкачав ще 300 грам масла з піддона.

Далі все закрив, закрутив фільтр і залив нове масло. Тепер влізло близько 3,7 л. І масло після заміни тепер чістое.Теперь надалі змінювати буду тільки зі зливом залишку і НІКОЛИ не буду використовувати промивання. хрін її потім просто так достанешь.На всіх попередніх автомобілях я таких проблем не зустрічав НІКОЛИ. А їх було чимало.

Підсумок. Моя думка що конструкція зливної пробки на двигуні 1,6 розташована не в самому низу і під кутом, що не дозволяє повністю злити масло. Можливо відкачування насосом через щуп на експресс.замене буде більш повна (не перевіряв)

Коли міняти і скільки масла заливати в Jetta 6

Періодичність заміни масла двигуна Volkswagen Jetta 6 становить 15,000 км пробігу. Також змінюється і масляний фільтр. Разом з тим, якщо умови експлуатації важкі, немає нічого поганого в тому, щоб скоротити цей інтервал.

Для заміни в двигуні 2.5 знадобиться 6 літрів масла, на двигунах з іншими обсягами слід уточнити заправні обсяги. За в’язкості, рекомендоване масло. SAE 5W30 або SAE 5W40. Для заміни підійдуть такі фільтра як Mann-Filter HU 719/6 X, KN PS-7010, Wix 57187, Mahle OX 379D, ACDelco PF2257. їх ціна коливається від 9 до 26 доларів. Оригінальний фільтр Volkswagen 06D115562 коштує приблизно 8-9 баксів.

Jetta Volkswagen заміна масла

Коли міняти і скільки масла заливати в Jetta 6

Періодичність заміни масла двигуна Volkswagen Jetta 6 становить 15,000 км пробігу. Також змінюється і масляний фільтр. Разом з тим, якщо умови експлуатації важкі, немає нічого поганого в тому, щоб скоротити цей інтервал.

Для заміни в двигуні 2.5 знадобиться 6 літрів масла, на двигунах з іншими обсягами слід уточнити заправні обсяги. За в’язкості, рекомендоване масло. SAE 5W30 або SAE 5W40. Для заміни підійдуть такі фільтра як Mann-Filter HU 719/6 X, Wix 57187, Mahle OX 379D, ACDelco PF2257. їх ціна коливається від 9 до 26 доларів. Оригінальний фільтр Volkswagen 06D115562 коштує приблизно 8-9 баксів.

Заміна масла в коробці передач Volkswagen дожиття

Масло в коробку автомат Jetta потрібно заливати кожні 50 тис. Км пробігу (приблизно), інтервал обслуговувань для механіки менше. Регулярне проведення сервісних робіт гарантує відмінний стан коробки передач, тривалу експлуатацію. Виконувати роботи можна в гаражі своїми силами або в сервісному центрі.

Масло в коробку автомат Jetta доливати потрібно регулярно, вимагає поновлення мастила ДСГ вузол, МКПП. Роботи легко виконувати своїми силами, але при бажанні завжди можна звернутися на найближчу СТО. Щоб злити відпрацювання, залити нову мастило, потрібно отримати доступ до автомобіля з нижньої його частини. Набір інструментів стандартний, включає в себе гайкові викрутки і ключі. Додатково регулярно слід перевіряти рівень рідини в системі, використовуючи щуп. Однаково шкідливим для автомобіля є надлишки, недоліки трансмісійних масел, їзда із забрудненою коробкою передач, що зносилася зливний рідиною.

Давно хотів змінити масло в МКПП, та все руки не доходили, то бажання немає, то ще чого. Але ось натрапив на звіт про зміну масла у Ural2010 і подумав, що це самий простий і швидкий варіант його заміни, без додаткових труднощів, типу пошуку потрібної “головки” для зливної пробки, колгоспу установки зі шлангом і шприцом для заливки і т.д. Тому було прийнято рішення міняти масло таким способом.Пробег на момент заміни був 119000 км. і 9 років експлуатаціі.Масло я вибрав TITAN SYNTOFLUID FE ​​SAE 75W, так як його використовують, зі слів багатьох форумчан з oil клубу, в якості оригінального заводського масла. Дане масло, раніше я використовував і в DSG7, так як його допуски цілком дозволяють застосовувати в даному типі КПП.Так же придбав присадку в трансмісійне масло:Антифрикционная присадка в трансмісійне масло 0,02кг LIQUI MOLY Getriebeoil-Additiv 1988 своєму складі має дрібнодисперсний дисульфід молібдену (MoS2), що має самінарную структуру і ефективно знижує коефіцієнт тертя, температуру і знос МКПП і диференціалів. При використанні присадки при кожній заміні трансмісійного масла забезпечується м’яке перемикання передач, коробка працює плавніше і тихіше, менше нагрівається в процесі роботи. Матеріал ідеально підходить для старих механічних коробок передач і диференціалів. за рахунок згладжування профілю зубів, значно поліпшується їхня робота. Завдяки MoS2 підвищується експлуатаційна надійність вузла і якість його роботи. Використовується при кожній заміні масла МКПП. Присадка дозволяє продовжити термін експлуатації МКПП і уникнути потенційного дорогого ремонту.

В роботі використовувалися біти spline m8, воронка за 20 руб. і чистий “носик” від універсального будівельного герметика.

Важіль перемикання передач встановити в нейтральне положення і не чіпати впродовж всієї процедури заміни.

Зручніше проводити заміну демонтувавши корпус повітряного фільтра повітропровід, акумулятор і його піддон.

Яке вибрати масло в КПП VW Jetta

Для заміни масла в автоматі Volkswagen Jetta потрібно правильно вибрати продукт. Концерн рекомендує синтетику і напівсинтетику. Заміни допустимі, головне, щоб мастило мала оптимальний клас.

 • VAG G 055 025 A2;
 • Mobil ATF 3309.

В МКПП можна заливати VAG G 052512A2 або аналоги типу 75W90, API GL-4 / GL-5.

Заміна масла в коробці автомат Джетта

Заміну масла в АКПП VW Jetta часто проводять разом з ремонтом всієї коробки або відновлюють з метою усунення масляних протікання. Виробник стверджує, що затоку трансмісії робить на весь період служби автомобіля, але це вірно лише частково. Масло в АКПП концерн заливає дійсно з запасом. приблизно на 100 тис. Км, оскільки машини експлуатують довше, потрібні додаткові обслуговування.

Обслуговування коробки передач. основне плановий захід

 • ефективне змазування тертьових поверхонь, робочих механізмів;
 • зниження механічних навантажень на вузли;
 • відведення тепла, що утворюється під час роботи;
 • усунення мікрочастинок, що з’явилися в результаті природного зносу, корозії.

Масло для КПП NNL VW Jetta 6 дає витоку через знос сальників, в результаті видалення поверхонь валів, появи зазорів між ущільнювачами. Причина може бути в люфт первинного вала КПП, пошкодженні шару герметика в місцях з’єднань. Також слід перевірити болти. вони повинні бути з’єднані досить щільно.

Низький рівень масляної рідини в АКПП Volkswagen Jetta. головна причина поломок фрикционов. Через зниженого тиску рідини вони недостатньо щільно притискаються до дисків зі сталі, ті не контактують один з одним так, як повинні. В результаті накладки перегріваються, обугливаются, починають руйнуватися і сильно забруднюють масляну суміш.

Від якості технічні рідини залежить експлуатація авто

Гарне в масло АКПП Volkswagen Jetta 5 забезпечить повноцінний відведення тепла, якісне змазування деталей, запобіжить різні несправності системи. Забруднена рідина. це, по суті, абразивні суспензії, що створюють під значним тиском пескоструй. Інтенсивне вплив на гідроблок викликає витончення стінок в областях розташування клапанів регулювання. Підсумок. зростання ризиків протікання.

Скільки масла в коробці Volkswagen Джетта

Обсяг АКПП складає близько 6-7 л, МКПП. 2 л. Для заміни змащення беруть із запасом, особливо якщо потрібна промивка. Використовувати найзручніше шприц.

Перевірка рівня масла в коробці Volkswagen Джетта

Своєчасної заміни для нормальної роботи автомобіля вистачає не завжди. Додатково слід регулярно проводити перевірки системи на предмет рівня масла. Коли речовини мало, роблять долив, додатково перевіряють стан, колір, запах, аналізують рідина на предмет наявності інших тривожних показників. наприклад, змінений відтінок, аромат, сторонні домішки.

Перевірка рівня. проста процедура, її легко зробити своїми силами

 • Очистити зону біля щупа щоб уникнути попадання забруднюючих сторонніх речовин всередину системи.
 • Прогріти двигун (проїхати на авто хвилин 10).
 • Вийняти масляний щуп, протерти його ганчіркою без ниток і ворсу, вставити назад.
 • Витримати паузу в 5 секунд, знову вийняти щуп, оцінити показник рівня трансмісійної рідини.

Якщо речовини недостатньо, зробити долівку шприцом або іншим зручним способом. Домішки металу, сліди рідини, бруду на щупі вказують на те, що механізми коробки сильно зношені. Дуже темна, особливо бура, темно-червона, чорна рідина, також вказує на який витрачено ресурс відпрацювання.

Заміна масла МКПП Джетта

Простий в плані самостійного проведення варіант. Заздалегідь готують масло, інструмент, підйомник для авто. Порядок дій:

 • Зняти захист картерной піддону.
 • Відкрутити пробку зливу, підставити під отвір тару для відпрацювання. Пробка розташована під шрусом зліва, її відкручують шестигранником.
 • Почекати, поки відпрацювання витече. Знайти пробку затоки. контрольну. Дивитися потрібно близько шруса справа. Цю пробку відвернути, влити масляну суміш.

Можна використовувати нагнітач, деякі майстри проводять роботу без нього. Поставити захист на місце назад, завершити процедуру.

При затоці нової мастила слід уникати переливів

механіка

У коробок цього типу є 2 істотні переваги:

 • в них за один раз можна замінити весь обсяг трасміссіонкі;
 • конструкція агрегату не передбачає ніяких додаткових дій типу заміни фільтра.

Заміну масла в коробці «Jetta 6» (механіка) проводять за стандартною схемою. Тобто, підготувавши машину, зливають стару рідину і ллють нову, потім перевіряють рівень. Але для перевірки рівня доведеться відкрутити верхню (заливну) пробку. Заповнювати агрегат мастильним речовиною через цей отвір незручно, тому використовують стандартну заливну систему, яку підключають до розташованого зверху Сапун. Висота верхнього «заливного» отвори відповідає повному рівню мастильної рідини для холодного агрегату, тому, як тільки трансміссіонку почала витікати, перестають подавати її. Більш докладно весь цей процес ми показували тут (Заміна масла в МКПП Volkswagen Джетта).

Незалежно від кількості ступенів, в МКПП заливають будь-які рідини, відповідні допуску VAG G070726A2. Обсяг залежить від числа передач і типу трансмісії, тому орієнтуйтеся на ті дані, які вказані в інструкції з експлуатації машини.

На «Джетту» ставили різні типи роботизованих трансмісій, причому до кожної з них необхідно застосовувати власний порядок дій при заміні масла в коробці VW Jetta. Агрегати з сухим зчепленням багато в чому схожі на механічні аналоги. Різниця тільки в тому, що пересуває шестерні всередині трансмісії не водій через привід, а електронний блок управління (ЕБУ) за допомогою мехатроніка. Останній є складним пристроєм, в якому поєднуються гідравлічний привід, аналогічний вживаному в автоматичних КПП і подача команд за допомогою електричних сигналів.

З цієї причини в мехатронік заливають гідравлічну рідину G004000M2, але проводити таку заміну необхідно в умовах автосервісу, адже після потрібно настройка цього складного модуля за допомогою спеціального обладнання. Крім того, VAG радить заповнювати трансмісія не синтетичним, а мінеральним мастильним речовиною.

Така рекомендація з’явилася через невдалу конструкцію агрегату. З якоїсь причини синтетика з картера основного механізму потрапляла всередину мехатроніка, що призводило до короткого замикання і складний модуль виходив з ладу.

Після видалення відпрацювання заливають новий продукт і контролюють рівень по витіканню з відповідного отвору. Але в агрегатах з мокрим зчепленням повна зміна можлива лише в умовах автосервісу, адже частина мастила залишається всередині механізму. Якщо немає можливості скористатися професійним обладнанням, то можна поступити так:

 • поміняти рідина.
 • Завести мотор на кілька хвилин, щоб вміст перемішалося.
 • Знову поміняти трансміссіонку.

Такий порядок дій дозволяє видалити 90-95% масла в коробці «Джетта» 5-6 поколінь, завдяки чому нова рідина прослужить помітно довше, та й ресурс агрегату буде знижуватися не так швидко. Багато корисної інформації з цього питання ви знайдете тут (заміна масла в ДСГ Jetta 6).

Шосте покоління Volkswagen Jetta оснащували гідроавтоматом Aisin TF-60SN, але разом з японським зустрічається і німецька назва VAG 09G. Японський автомат невимогливий до марки гідравлічної рідини, тому в нього можна лити будь-які продукти, що відповідають німецькому VAG G055025A2 і японському допуску Toyota ATF Type T-IV.

Агрегат вкрай вимогливий до якості рідини, брудне масло в коробці «Фольксвагена Джетта» швидко вбиває надійний модуль.

Заміну масла в коробці «Jetta 6» з АКПП виконують досить дивним, на погляд багатьох автолюбителів, способом. його заливають через зливний отвір. А після заливки певного обсягу мастила відключають заливну систему і дивляться, потекло з цього отвору чи ні. Випливає мастило каже, що необхідний рівень досягнутий, якщо ж вона не тече, то доливають ще трохи, потім знову перевіряють кількість цим же способом. Причина такої дивної способу криється в конструкції агрегату, адже у нього:

 • немає нормального заливного отвору, через яке можна контролювати обсяг мастильного речовини;
 • в зливний отвір вкручена контрольна трубка, верхній зріз якої відповідає нормальному рівню рідини.

Цей же спосіб застосовують і на інших автомобілях VAG, оснащених АКПП Aisin TF-60SN. Більш детальну інформацію по обслуговуванню машини з цим агрегатом ви знайдете тут (Заміна масла АКПП Volkswagen-Джетта).

Які коробки ставили на «Volkswagen Jetta 6»

Цей автомобіль оснащували наступними типами трансмісій:

 • п’яти- і шестиступінчастою механікою (МКПП);
 • шестиступінчастим гідроавтоматом (АКПП);
 • семиступінчастим роботом (РКПВ, ДСГ або DSG).

Як замінити масло

Процедура заміни масла в КПП «Джетта» 1,6 і моторів іншого об’єму індивідуальна для кожного типу трансмісії, але загальний порядок дій однаковий:

 • постановка машини на яму або естакаду;
 • зняття захисту двигуна;
 • слив відпрацювання;
 • заливка нової рідини;
 • установка на місце захисту двигуна.

Проте, при заміні масла в КПП «Jetta 6» необхідно враховувати тип трансмісії і особливості її конструкції.

Заміна масла в КПП «Volkswagen Jetta 6». чому і як змінюють, яке масло підходить для кожного виду коробок

Своєчасне оновлення мастильного речовини в VW Jetta з будь-яким типом трансмісії є однією з умов довгої і бездоганної роботи цього агрегату. Спосіб заміни масла в коробці «Jetta 6», а також необхідні для цієї операції витратні матеріали та інструменти залежать від типу трансмісії.

Трансмісія (коробка перемикання передач) є невід’ємною частиною автомобіля, але її робота безпосередньо залежить від кількості і стану мастильної рідини. Тому масло в КПП «Jetta 6» потрібно міняти не тільки з дотриманням процедури, але і вчасно, причому пробіг між замінами залежить від багатьох факторів.

Чому важлива своєчасна заміна масла

Незалежно від типу коробки передач, трансмісійне масло виконує кілька важливих функцій:

 • охолоджує тертьові поверхні, відводячи тепло від них до корпусу агрегату;
 • знижує тертя шестерень і підшипників, завдяки чому скорочується знос тонкого шару загартованого металу на їх поверхні;
 • знижує шум від роботи механізму.

Під впливом високих температур і інших чинників масло поступово втрачає змащувальні і охолоджуючі властивості, що призводить до прискореного зносу деталей механізму. Результатом цього стає забруднення рідини металевим пилом, а також продуктами окислення органічної основи масла. Поки мастило чиста і коробка повністю справна, цей процес розвивається дуже повільно.

Трансмісійне масло з металевим пилом

Але з якогось моменту прискорюється забруднення рідини і знос поверхонь тертя. Тому, якщо масло в КПП «Jetta 6» не змінювали до початку сильних деструктивних процесів, то подальша зміна рідини вже не могла врятувати агрегат від швидкої поломки.

В АКПП до подрібненого металу додається пил і зола згорілих через перевантаження фрикційних, які забезпечують необхідні режими роботи агрегату, блокуючи ті або інші елементи планетарних редукторів.

Крім того, в роботизованою і автоматичної трансмісії мастило виконує роль гідравлічної рідини, забезпечуючи роботу гідроциліндрів. Будь-які забруднення, що потрапили в мастило, порушують роботу гідросистеми. Фільтр частково вловлює їх, але це ефективно лише поки масло в КПП «Jetta 6» відносно чисте. Тому при сильному забрудненні він не може зберегти гідросистему від бруду.

Своєчасне оновлення мастильного речовини в VW Jetta з будь-яким типом трансмісії є однією з умов довгої і бездоганної роботи цього агрегату. Спосіб заміни масла в коробці «Jetta 6», а також необхідні для цієї операції витратні матеріали та інструменти залежать від типу трансмісії. Дотримуйтесь рекомендацій цієї статті. і трансмісія автомобіля буде довго працювати без серйозних проблем.

Як замінити масло

 • штатний, для нього буде потрібно спецключ VAG 3357 (заливну пробку МКПП «Jetta 5», так само як і будь-якого іншого покоління, неможливо викрутити звичайним ключем) і заливний шланг CT-1991;
 • через вісь механізму включення передач.

Перевага штатного методу в тому, що можна чітко контролювати рівень масла, а значить, не буде недоливу або переливу. Мінус же його лише в тому, що необхідні спеціальні пристосування. Тому ми настійно рекомендуємо використовувати саме цей спосіб, а заливку через вісь механізму включення передач опишемо лише на рівні загальних принципів.

Незалежно від способу, для заміни масла в МКПП «Jetta 6» або будь-якого іншого покоління, вам будуть потрібні:

 • яма або естакада;
 • інструкція з обслуговування автомобіля;
 • масло VAG G070726A2, якщо в інструкції не вказано інше (2-5-літрові каністри, залежить від потужності двигуна і типу трансмісії, для кожної моделі «Jetta 6» з МКПП, так само як і будь-який інший моделі, точний обсяг масла вказано в мануалі) ;
 • ємність для зливу відпрацювання;
 • пристосування для затоки нової трансміссіонкі;
 • домкрат.

штатний спосіб

Порядок дій при штатній заміні масла в МКПП Jetta 5, а також будь-якого іншого покоління:

 • Прогрійте МКПП, проїхавши кілька кілометрів.
 • Встановіть машину на яму або естакаду.
 • Зніміть захист двигуна і КПП.
 • Очистіть зливний і холодець отвори від бруду.
 • За допомогою спеціального ключа викрутити зливну пробку; підставте чисту прозору ємність під стікає рідина.
 • Дочекайтеся, поки зіллється велика частина відпрацювання і викрутити заливну пробку.
 • Чуть-чуть підніміть домкратом передню праву частину автомобіля, щоб злилося все масло.
 • Коли відпрацювання повністю зіллється, безворсовою ганчіркою очистіть посадочне місце зливної пробки.
 • приберіть домкрат.
 • Замініть ущільнювач зливної пробки.
 • Закрутіть зливну пробку з зусиллям 4-6 кг.
 • Підключіть шланг до заливного отвору.
 • Влийте вказаний в інструкції обсяг мастила.
 • Якщо трансмісійна рідина не поміщається в КПП, то підніміть домкратом ліву передню сторону автомобіля.
 • Залив весь обсяг мастила, від’єднайте шланг.
 • Протріть заливний отвір і пробку безворсовою ганчіркою.
 • Закрутіть заливну пробку із зусиллям 4-6 кг.
 • приберіть домкрат.
 • Поставте на місце захист.

Такий порядок дій при заміні масла в МКПП Jetta 5 або будь-якого іншого покоління є оптимальним.

Заміна масла в МКПП Volkswagen Джетта

Якщо параметри масла відповідають коробці передач, то воно в будь-який час року ефективно захищає деталі трансмісії, завдяки чому навіть 300 тисяч км не є межею для таких агрегатів.

Заміна масла в МКПП «Фольксвагена Джетта». це штатна процедура, що продовжує термін служби трансмісії, а також забезпечує плавне чітке перемикання передач. Якщо знехтувати цією процедурою або зробити її пізніше, ніж необхідно, то ресурс коробки сильно скоротиться. А також можливо серйозне пошкодження трансмісії, після чого буде потрібно її ремонт або заміна.

Як працює МКПП

Завданням механіки (механічної коробки перемикання передач, МКПП) агрегату є перетворення обертів і крутного моменту двигуна у відповідність зі швидкістю їзди автомобіля. Щоб машина почала рух, включають першу, тобто саму нижчу передачу, створює максимальне зниження оборотів і таке збільшення крутного моменту. У міру набору швидкості водій перемикає передачі аж до вищої, яка забезпечує комфортну роботу двигуна при русі машини зі швидкістю далеко за 100 км на годину.

На «Джетту», основою якої став легендарний VW Golf, за весь час її виробництва, ставили п’яти- або шестиступінчастою коробкою передач, які працюють однаково. Вони складаються з двох валів, де встановлені 5 або 6 редукторів (залежить від числа швидкостей). Кожен редуктор утворений двома шестернями, одна з яких є частиною первинного вала, а друга розташована на вторинному валу. Але поки ця передача не включена, шестерня вільно обертається на валу завдяки игольчатому підшипника. Поруч з шестернею розташована змінна муфта, поєднана з валом через шліци, але здатна пересуватися по ним вліво або вправо.

Коли водій включає будь-яку передачу, вилка пересуває муфту до зачеплення з шестернею відповідної швидкості, завдяки чому з’являється певний коефіцієнт передачі. Плавне з’єднання муфти і шестерні забезпечує синхронізатор, невелика латунна деталь, вільно обертається на валу і покрита такими ж зубцями, як і внутрішня поверхня шестерні.

Класичний автомат (АКПП), а також роботизована коробка DSG (ДСГ) працюють схожим чином, але керує ними не водій, а спеціальна електроніка.

Що буде, якщо міняти масло не вчасно, а раніше чи пізніше

Нормальний пробіг, при якому масло в МКПП «Jetta 6» або будь-якого іншого покоління зберігає достатню здатність, що змазує, складає 50-100 тисяч км (залежить від умов експлуатації). Але знос поверхні шестерень з утворенням сталевий пилу починається вже після 10-20 тисяч км. Однак кількість пилу незначно і з нею справляються магніти в картері коробки.

Сильний знос металу починається з пробігу 35-70 тисяч км. Якщо зливати старе і заливати нове масло до початку сильного зносу металу, то ресурс агрегату хоч трохи, але збільшиться.

Єдиним мінусом є невеликий перевитрата фінансів. Це особливо помітно на машинах з потужними об’ємними моторами, коробки яких вміщають 4,5 л мастильної рідини за літр.

Якщо ж припустити все терміни заміни масла в коробці «Jetta 6» на механіці, дочекавшись перетворення трансміссіонкі в чорну смердючу рідину, то заливка нової мастила вже не відновить ресурс агрегату. Адже труться поверхні підшипників і шестерень отримали занадто серйозні пошкодження, а їх поверхня покрита раковинами, багаторазово збільшують тертя при роботі.

Яку функцію виконує масло

Незалежно від того, яка швидкість включена (за винятком нейтральній передачі), як мінімум один редуктор передає обертів і крутний момент від двигуна до коліс. Це призводить до появи декількох ділянок, на яких різко зростає сила тертя. Вхідні в зачеплення зуби шестерень не тільки рухають, а й труться одна об одну, така ж ситуація з підшипниками. Трансмісійне масло (трансміссіонку, мастильна рідина), потрапивши на поверхні, що труться, створює тонкий захисний шар, який не тільки полегшує ковзання деталей відносно один одного, а й знижує викликаний тертям взаємний знос.

Якщо параметри масла відповідають коробці передач, то воно в будь-який час року ефективно захищає деталі трансмісії, завдяки чому навіть 300 тисяч км не є межею для таких агрегатів. Якщо ж мастильна рідина не відповідає по в’язкості або якимось іншим параметрам, то ефективність захисту різко знижується, а з нею падає і ресурс коробки передач.

Заливка через вісь механізму включення передач

Якщо на Volkswagen Jetta 6 ви вибрали цей спосіб заміни масла в МКПП, то дійте так:

 • Прогрійте КПП і закотив машину на яму. заглушіть двигун.
 • Зніміть акумулятор і повітряний фільтр.
 • Зніміть захист двигуна і КПП.
 • Переведіть важіль КПП в нейтральну передачу і розташуйте строго посередині.
 • Будь-яким зручним способом зафіксуйте його. Це важливо, тому що будь-який зрушення може привести до відведенню скоби механізму.
 • За допомогою відповідної насадки відкрутіть болт, що фіксує вісь механізму, і витягніть її.
 • Дочекайтеся повного зливу масла.
 • Поставте на місце нижню вісь.
 • Зніміть верхню вісь.
 • Залийте через отвір необхідну кількість масла.
 • Встановіть вісь на місце.
 • Зберіть автомобіль.

Після складання машини заведіть двигун і дайте попрацювати на холостих 5 хвилин, потім перевірте, чи не протікає масло через осі. Таке буває при слабкій затягуванні фіксують болтів.

Інші причини для заміни

Заміна масла в МКПП «Фольксвагена Джетта» потрібно, якщо є один з таких ознак:

 • коробка вся зовні в масляних патьоках (заміна сальників піввісь);
 • погано включаються передачі;
 • трансмісія початку гудіти.

Заміна масла в МКПП «Фольксвагена Джетта» при таких симптомах не виправить отриманих трансмісією ушкоджень, але віддалить не дуже дешевий ремонт або заміну агрегату.

Заміна масла на VW Jetta

Основне питання для будь-якого автомобіліста, який став щасливим володарем примірника на ім’я Jetta від німецького автопрому. яка періодичність оновлення масла в двигуні, а також як скоро знадобиться заміна масла АКПП на Volkswagen Джетта.

Логічно відповісти, що чим частіше відбувається оновлення мастильного речовини, яке обслуговує двигун VW Jetta і тим самим захищає його від зносу, тим вище ступінь ефективності його роботи на практиці. Але хороший расходник коштує не так дешево, щоб це робити щомісяця, плюс за роботу кожного разу доведеться заплатити.

В результаті потрібно з’ясувати основний питання про те, який пробіг вважається для автомобіля Volkswagen Jetta тією відправною точкою, щодо якої необхідно визначати час ТО і робити заміну розхідники в двигуні. Однозначно відповісти на це питання досить складно, але є ряд порад, які допоможуть збільшити моторесурс двигуна VW Jetta. В результаті буде забезпечена справна робота силового агрегату, і тепер нічого не буде турбувати вас, лише моторне масло на автомобілі Volkswagen Jetta і його планове оновлення в системі мастила.

Модіфікаціядвігателя період випуску Рекомендоване масло для АКПП Рекомендованноемоторное масло Необхідний обсяг, л
1,4 2011. 13 трансмісійне Semi-Synthetic FS 5w30 3.6
2019. 10
2007. 08
1,6 2010. 13 Semi-Synthetic FS 5w30 3.5
2006. 09
1992. 95 M 10w40
1986. 91 трансмісійне Semi-Synthetic SS 10w40 4
2,0 2011. 13 Semi-Synthetic FS 5w30 4.3
2009. 10
2006. 08 FS 5w30 4.6
1,9 2009. 10 Semi-Synthetic FS 5w30 4.3
2006. 08 FS 5w40 для дизелів
1,3 1988. 92 Semi-Synthetic SS 10w40 3.5
1985. 87 трансмісійне Semi-Synthetic
1980. 84 Mineral M 10w40
1,8 тисяча дев’ятсот дев’яносто дві трансмісійне Semi-Synthetic SS 10w40 4
1988. 91
1986. 87
1984. 85 Mineral M 10w40
1,1 1981. 84 Mineral SS 10w40 4
1,5

Ресурс двигуна і його підтримка

Досвідчені автомобілісти знають про те, що цілком покладатися на рекомендації, які даються в сервісній книжці не варто. Найголовнішим фактором, за яким можна дізнатися про те, що двигуну необхідний огляд. це ваш силовий агрегат і важкі експлуатаційні навантаження на нього. Треба розуміти який вплив надає вологий клімат більшості регіонів Росії, стан доріг не кращої якості, все це призводить до більш високих навантажень на двигун. Кращим варіантом є автомобіль Volkswagen Джетта, адаптований спеціально для російських умов експлуатації.

Ще один важливий нюанс в питанні якісного обслуговування автомобіля. хороший за якістю расходник може відпрацювати більший період часу, ніж зазначено в супровідній документації автомобіля, оскільки додаткові мінеральні присадки краще відпрацьовують заявлені виробником властивості. Так само у відповідному розділі нашого сайту можна знайти корисну інформацію про те, яке масло необхідно заливати в Jetta і як проводиться його заміна. Тобто власнику необхідно пам’ятати про те, якими марками мастильних речовин і типами фільтрів для бензинових і дизельних двигунів Volkswagen Jetta можна користуватися.

Майстри в автосалонах кажуть про те, що сливка мастильного речовини повинна проводитися 1 раз на рік перед зимовим сезоном, якщо пробіг не перевищує 10 тис. Км, а в зимовий сезон замість відпрацьованого розхідники заливати тільки 100% «синтетику». Автосервіси Audi і Volkswagen, і пункти технічного обслуговування виконують дані роботи, а також швидку його заміну через отвір для щупа, заміну масел в автомобілях, що працюють на дизпаливі. Тут можуть виконати роботи по промивці двигуна спеціальним маслом перед тим, як буде проведена заміна основного розхідники.

АКПП і своєчасна заміна масла в ній

Так, наприклад, заміна масла в картері головної передачі АКПП на автомобілі Volkswagen Jetta при автоматичної трансмісії повинна постійно проводиться, а точніше через кожні 60 тис. Км пробігу. Так само необхідно пам’ятати про те, яке мастильна речовина заливати і яке його кількість необхідно. Але це, вельми орієнтовні дані для АКПП VW Jetta. Планову зміну фільтра, який розташований поблизу муфти АКПП Volkswagen, також необхідно регулярно проводити. В результаті оперативного і своєчасного обслуговування АКПП, власник отримує справний та високо автомобіль.

Як замінити масло в коробці АКПП Volkswagen Jetta

Функції масла ATF в АКПП Фольксвагена Джетта:

 • ефективна змащення тертьових поверхонь і механізмів;
 • зниження механічного навантаження на вузли;
 • відведення тепла;
 • видалення мікрочастинок, що утворюються внаслідок корозії або зносу деталей.

Колір ATF масла для АКПП Volkswagen Jetta дозволяє не тільки розрізняти масла за видами, але допомагає з’ясувати в разі витоку, з якої системи втекла рідина. Наприклад, масло в АКПП і ГУР. має червоний відтінок, антифриз. зелений, в двигун. жовтуватий.

Причини протікання масла з АКПП в Фольксвагена Джетта:

 • знос сальників АКПП;
 • знос поверхонь валів, виникнення зазору між валом і ущільнювача елементом;
 • знос елементу ущільнювача АКПП і валу приводу спідометра;
 • люфт первинного вала АКПП;
 • пошкодження герметизуючого шару в з’єднаннях між частинами АКПП: піддон, корпус АКПП, картер, корпус зчеплення;
 • ослаблення болтів, які забезпечують з’єднання вищевказаних частин АКПП;

Низький рівень масла в АКПП Volkswagen Jetta. основна причина виходу з ладу фрикционов. Через низький тиск рідини фрікціони погано притискаються до сталевих дисків і недостатньо щільно контактують один з одним. В результаті фрикційні накладки в АКПП Volkswagen Jetta сильно нагріваються, обвуглюються і руйнуються, значно забруднюючи масло.

Внаслідок нестачі масла або неякісного масла в АКПП Volkswagen Jetta:

 • плунжери і канали гидроблока забиваються механічними частинками, що призводить до дефіциту масла в пакетах і провокує знос втулки, що труться деталей насоса і т.д.;
 • перегріваються і швидко зношуються сталеві диски коробки передач;
 • перегріваються і згоряють обгумовані поршні, наполегливі диски, барабан зчеплення і т.д.;
 • зношується і приходить в непридатність гідроблок.

Забруднена олія АКПП не може повноцінно відводити тепло і забезпечувати якісну мастило деталей, що призводить до різних несправностей АКПП Фольксвагена Jetta. Сильно забруднену олію є абразивну суспензію, яка під великим тиском створює ефект пескоструя. Інтенсивний вплив на гідроблок веде до витончення його стінок в місцях розташування клапанів-регуляторів, в результаті чого можуть виникнути численні протікання.

Перевірити рівень масла в АКПП Фольксвагена Jetta можна за допомогою щупа. Масляний щуп має дві пари міток. верхня пара Max і Min дозволяє визначити рівень на гарячому маслі, нижня пара. на холодному. Використовуючи щуп легко перевірити стан масла: потрібно капнути олією на чисту білу тканину.

При виборі масла АКПП Volkswagen Jetta для заміни слід керуватися простим принципом: найкраще використовувати масло, рекомендоване Volkswagen. При цьому замість мінерального масла можна заливати напівсинтетичне або синтетичне, але ні в якому разі не можна застосовувати масло «класом нижче» від запропонованого.

DSG7 DQ200

Роботизована семиступінчаста коробка DSG 7 DQ200 працює за принципом сухого зчеплення, вимагаючи мінімум трансмісійної рідини при заміні. Мова в даному випадку йде лише про 2 літрах масла для коробки 1 літра робочої рідини для мехатроніка.

Масло для DSG 7 DQ200

Роботи DSG 7 DQ200 працюють безпосередньо з бензиновими моторами:

 • з 1,4 літровим з потужністю в 122 к.с.
 • з 1,4 літровим з потужністю в 125 к.с.
 • з 1,4 літровим з потужністю в 150 к.с.

Вибір масла АКПП Jetta в дану трансмісію не блищить різноманітністю, адже дана коробка працює виключно на оригінальному ваговском трансмісивному маслі G 052 512 A2 для коробки і G 004 000 M2 для мехатроніка.

Масло VAG G 052 512 A2. 1500р. Масло VAG G 004 000 M2. 950р.

Трансмісійна рідина для Aisin 09G (TF60-SN)

Класичний гідравлічний автомат Aisin 09G (TF60-SN) можна споглядати тільки на моделях Volkswagen Jetta 6 з об’ємом мотора 1,6 літрів, а також потужністю в 105 і 110 кінських сил. В даному автоматі використовується трансмісійне масло G055025A2 яке вважається оригінальним і випускається автовиробником, або ж його безпосередні дешевші аналоги Valvoline ATF 866885, Mobil 3309 і так далі.

Масло для АКПП 09G. 1600р. Масло Mobil 3309. 550р.

Масло в АКПП і ДСГ Volkswagen Jetta 6

Змінюючи масло АКПП Volkswagen Jetta 6, далеко не кожен водій чітко розуміє, який вид автоматичної трансмісії встановлений саме на його автомобілі, на якому трансмісивному маслі дана коробка працює і яким чином проводиться його заміна. Адже це може бути як класична гідромеханічна коробка, так і преселективний робот.

З якою періодичністю проводити заміну масла в АКПП Volkswagen Jetta 6

Заміна масла АКПП Jetta 6 проводиться не рідше кожних 65 000 км пробігу. Про це свідчить регламент виробника. В реалі ситуація може складатися і з іншого. Не рідко заміна масла в АКПП Volkswagen Jetta потрібно і при меншому пробігу. Всьому виною складні умови експлуатації автомобіля і агресивний стиль водіння безпосереднього водія.

Не забувайте про двигун!

Сучасні двигуни концерну VAG групи досить вимогливі до якості мастильного матеріалу, а з огляду на наявність підробки на ринку, а так само кількість сумнівних виробників, автовласникові необхідно приділяти особливу увагу підбору правильного продукту як в бензиновий (FSI і TSI), так і в дизельний (TDI) агрегати. Детальніше про те, яке масло заливати в двигун Volkswagen Jetta 6. а так само про встановлені заводом виробником інтервалах обслуговування і способах самостійної заміни Ви дізнаєтеся перейшовши за посиланням.

Ремонт своїми руками. Заміна масла в АКПП Volkswagen Jetta

На Volkswagen Jetta як 6, так і 7 покоління, навіть на моторах TSI можна зустріти 6-ти ступінчасту АКПП, в якій ми і будемо міняти масло. Мова йде про звичайний гідротрансформаторной автоматичній коробці, тому не переплутайте з роботизованою.

Починаємо із зняття захисту двигуна (якщо вона є). Підготувавши заздалегідь тару для зливу старого масла, відкручує зливну пробку з піддону коробки шестигранником на 5 мм. Зірвали пробку і потихеньку відкручує її рукою, підставивши тару, так як вже трохи побажати масло. Коли пробка залишиться на одному витку різьби, різко забираєте її і ловите тарою потужний потік масла. Злитися має близько двох літрів.

В отворі, де стояла зливна пробка, вкручені пластикова трубка рівня масла в коробці. Якщо прям в отвір піддона посвітити, можна її побачити. Тим же шестигранником на 5, викручуєте її і дістаєте, після чого з коробки зіллється ще трохи олії в районі літра.

Тепер потрібно зняти піддон, відкрутивши болти на 10. Коли будете його знімати, не забувайте, що в ньому ще є залишки масла. не проливши. Бажано піддон добре промити бензином або хоча б насухо протерти чистою ганчіркою. Теж робимо і з двома магнітами, які кріпляться в пазах всередині піддону. Зверніть на них увагу перш ніж витирати ганчіркою. Під час роботи коробки, відбувається постійна циркуляція масла з піддону і назад, а магніти призначені для уловлювання всіх металевих продуктів зносу, в результаті тертя деталей між собою. Чим більше металу налипнуло на магніти, тим гірше, так як це означає, що деталі сильно зношуються. Причин чимало: великий пробігу, манера їзди, якість масла і періодичність його заміни.

Повертаємося до нашої коробці. Знявши піддон, ви побачите пластиковий фільтр, який потрібно зняти, відкрутивши 3 болта на 10. Будьте готові, що зіллється ще півлітра олії. це вже залишки.

Посадочне місце протираєте насухо чистою ганчіркою і встановлюєте новий фільтр. Переконайтеся, в тому, що на горловині варто гумове колечко і щоб його не завернуло, змастіть свіжим маслом ATF. Болти кріплення фільтра притягайте з особливою обережністю, щоб нічого не позривати. Звичайно, тут бажано б використовувати динамометричний ключ і затягнути їх з моментом в 4 Нм, але якщо з розумом, можна і без нього.

Обов’язково на піддон встановлюєте нову прокладку, вона йде з металевими центрувальними втулочки під кожен отвір. вставляєте їх ставите на місце піддон. Болти кріплення піддону, закручуєте хрест-навхрест, потім затягуєте теж хрест-навхрест, щоб прокладка піддону села рівномірно і не закусив, інакше буде сопливить з неї масло. Якщо є динамометричний ключ, момент затягування 7 Нм. Якщо його немає. акуратно, не перетяните!

Закручуєте до упору трубку рівня масла, відкручує заливну горловину і за допомогою шприца або трубки з лійкою, заливаєте свіже масло до тих пір, поки з зливного отвору не почне витікати.

До речі, чув, що хто не хоче морочитися з заливний пробкою, вкручують штуцер, якщо не помиляюся гальмівний з Камаза, він як раз по різьбі підходить, надягають трубку і тим же макаром. лійкою або шприцом заливають масло.

Коли масло залито, заводите автомобіль з вичавленої педаллю гальма і починаєте включати всі передачі одну за одною, тримаючи гальмо натиснутим. На кожній передачі затримуєтеся приблизно на 5-10 секунд. Потім повторіть процедуру ще раз. У цей момент, зливна пробка викручені! Це робиться для того, щоб коробка увібрала в себе масло, і щоб воно розтеклося по всьому магістралях і створило необхідний робочий тиск. Відповідно рівень масла в піддоні пішов і його потрібно відрегулювати. Робити це потрібно тільки на прогрітому автомобілі, тому повключали передачі, ставимо нейтральну і чекаємо, щоб мотор прогрівся.

Коли машина прогрілася, глушимо і доливаємо масло, поки воно не почне стікати зі зливного отвору. Залишилося накрутити пробку з НОВОЇ шайбою і акуратно затягнути. Момент затяжки, про всяк випадок 20 Нм. От і все. Наостанок огляньте уважно піддон і пробку, на предмет патьоків масла. Все нормально. можна сміливо їхати!