Заміна масла Hyundai Solaris. Покрокова інструкція. Заміна масла в автоматичній коробці передач Hyundai

Заміна нафти в автоматичній коробці передач Hyundai Solaris: Повна та часткова

Нафта в коробці Slaris виконує ряд важливих функцій. змащує робочі частини, охолоджує двигун, запобігає передчасній збої вузла. Це вимагає регулярної та своєчасної заміни, оскільки його кількість змінюється з часом, деякі добавки випаровуються. Необхідно виконати заміну рідини в автоматичній передачі Solaris лише відповідно до інструкцій. Це просто, але передбачає спостереження за чіткою послідовністю дій.

Нафта в автоматичній передачі Solaris 2017 та інших років випуску повинна бути вчасно замінена. Хоча виробник стверджує, що ресурс мастила є необмеженим, це не зовсім правда. Справа в тому, що занепокоєння встановлює обмеження життя транспортного засобу в цілому. якщо вони перевищені, потреба в регулярних послугах неодноразово збільшується.

Важливий! Змащування з часом навіть зі стабільним обсягом виробляється, змінює його властивості. Тому достатній рівень не завжди є надійним показником відсутності проблем.

Регулярна заміна змащування в автоматичній коробці передач є ключовим фактором для бездоганної роботи та безпечної роботи автомобіля

Нова нафта в автоматичній коробці передач Solaris 2014 року та інші потрібно виливати кожні 50 тис. Км пробігу, частіше. Не забудьте врахувати інтенсивність, умови експлуатації транспортного засобу. якщо вони несприятливі, спосіб керування автомобілем є агресивним, вам потрібно найбільш обережне ставлення до машини. Ви можете дізнатися більше про все на сто. Крім того, ситуація з автоматичною коробкою передач допоможе визначити рівень тестування рідини передачі, оцінка якості її стану.

Нафта в автоматичній коробці передач Hyundai Solaris може мати різні оперативні характеристики, умови використання, з урахуванням наступних факторів:

 • Температурні стрибки. якщо вони регулярні, в’язкість масла також нестабільна. З різкими відмінностями, мастило в принципі втрачає початкові характеристики.
 • Початкова зупинка роботи автомобіля в цьому режимі шкідлива для всіх одиниць і вузлів. У зоні ризику. автомобілі, що працюють у великому місті.
 • Стиль водіння. з частими швидкісними перемиканнями, гострим гальмуванням, динамічними стартами, мастильними речовинами збільшують навантаження. Результат. він швидко забивають, він працює не так ефективно, як слід.

Тривожні симптоми, що вказують на те, що передачу терміново потрібно змінити, аромат Гарі приписується (це не повинно бути нормальним), осад та домішки витратних матеріалів, проблеми з активацією передачі. Негативні ознаки включають вібрації в селекторі під час перемикання автоматичної коробки передач, сторонні звуки під час роботи поля. Покінки, потрясіння передачі також зазвичай вказують на проблеми мастила. це недостатньо, він має низьку якість.

масло, hyundai, solaris, автоматичній, коробці

Олія високої якості.найкращий вибір для коробки Sularis

Те, що олія вилито в машину Solaris

Олія в автоматичній передачі Solaris повинна бути обрана з урахуванням вимог виробника. Головне. застосувати власний оригінальний стандарт рідини SP III. Аналоги можна вибрати, але вони повинні бути відповідним класом (він вказаний на пакетах). на 1 літр оригінальної передачі та половину до аналогів.

Високоякісна технічна вода гарантує проблему роботи автомобіля. Якщо ви проводите послуги неправильно, несвоєчасним, ви можете зачекати:

 • Прискорений знос клатчиків, підшипників;
 • Неправильна робота гідротрансфортора;
 • Побивка коробки передач;
 • щільне перемикання швидкостей;
 • поява шуму, вібрації після запуску двигуна;
 • Довге нагрівання двигуна взимку.

Обслуговувати коробку набагато простіше і дешевше, ніж проводити дорогий ремонт.

Скільки літрів нафти в автоматичній коробці передач Solaris

Номінальний об’єм нафти в автоматичній коробці передач Solaris становить 6.8 L. Ця цифра включає параметри корпусу Hydrotransformer. Але для заміни ви можете взяти менше автоматичної коробки передач Solaris нафти 2016 та інші роки. У більшості випадків при заповненні нової мастила використовується лише 4 літри, але якщо є повна заміна, це буде потрібно вже 9 літрів.

Важливий! Повна зміна розвитку. це довга і складна процедура. Подача нафти необхідна для миття коробки передач.

Заміна нафти в автоматичній коробці передач Hyundai Solaris

Заміна масла в 6 автоматичній коробці передач Hyundai Solaris можлива двома способами. частковою та повною. Частково простіше здійснити, особливо незалежно в гаражних умовах.

Більшість автомобільних послуг можна виконувати незалежно в гаражних умовах

Повна заміна масла в автоматичній передачі Solaris

Повна заміна потоку.найскладніша. Він передбачає повну зміну змащування, встановлення нового фільтра, промивання коробки. Перевірка рівня нафти в автоматичній коробці передач Hyundai Solaris не потрібна. її автомобіліст робить на свій розсуд.

Болти піддону повинні бути скручені дуже обережно

 • Зігріть автоматичну коробку передач та двигун для робочої температури, покладіть машину на рівну поверхню.
 • Відкрийте капюшон, вийміть зонд автоматичної коробки передач Solaris, відкрутіть сливу з піддону, відстежуйте кільце щільності на пробці.
 • Замініть контейнер 4-5 літрів, чекайте скляної олії. Трохи більше 3,6 літрів повинен спочатку вийти.
 • Оберніть пробку, перевірте кільце. Відкрутіть долоні піддону, обережно вийміть його, злийте решту робіт, протріть поверхню суха.
 • Очистіть магніти, переставляйте новий фільтр. Брудний елемент фільтрації видаляється, вони чіпляються за стік, магніти кріпиться до нового фільтра.
 • У герметик наноситься на очищений, низькопотужний робочі площини піддону з каркером. Необхідно використовувати суворо інструмент автоматичної передачі, оскільки агресивна трансмісійна рідина розчиняє звичайний герметик. Зачекайте, поки шар матеріалу висихає.
 • Налийте 4 літри олії через отвір зонда, дайте йому стікати, випробувати рівень. Налийте нове жир, чекайте, додайте ще 1 літр.
 • Відкрутіть шланг автоматичної коробки передач, що переходить до радіатора з поля.
 • Відпустіть затискач, відключіть шланг, покладіть його всередину контейнера.
 • Встановіть селектор автоматичної коробки передач у режимі паркування, щільно затягніть рукоятку, попросіть помічника запустити двигун.
 • Злийте до 3 літрів брудної підготовки, які незалежно потраплять у контейнер, заглушують двигун, додасть 1 літр нового мастила.

Процедуру слід продовжувати, поки чиста рідина не стане в ємність. Залишається повернути шланг назад і відрегулювати рівень технічної води, якщо в цьому є потреба.

З повною зміною потоку масло наливається до повної чистоти

Важливий! Виробник прикріплений до герметика, тому його нелегко зняти. Вам потрібно діяти обережно, щоб не пошкодити робочі частини.

Часткова заміна масла в автоматичній коробці передач Hyundai Solaris

Часткову зміну тренування набагато простіше, щоб звернутися до сотень необов’язкового. Весь інструмент готується заздалегідь, аксесуари для процедур. це ганчірка, слива, шприц, шланг, воронка або оброблена пляшка, нова мастила.

Часткова зміна мастила. це простий та економічний варіант для автоматичної коробки передач

Служба здійснюється кожні 2-3 десятки тисяч миль. В одній процедурі ви можете злити до третини рідини, не більше. Обов’язково видаліть піддон, встановіть новий фільтр. Основним мінусом часткової заміни є нова мастила, приєднається до розробленого, що не завжди позитивно впливає на роботу передачі. У присутності домішок бажане використання масла низької якості, повна заміна потоку. Це займе більше часу, але це дасть оптимальні результати, значно покращить якість автоматичної коробки передач, захистить від можливих поломок.

Важливий! Якщо вам потрібно змінити тип продукту (наприклад, мінеральна вода для синтетики), заміна може бути лише повною, промивання коробки є обов’язковим.

Найкраще використовувати воронку для бухти, але вирізана пляшка також підходить

 • Відкрийте капюшон автомобіля, оцініть рівень технічної рідини в системі.
 • Запустіть двигун протягом декількох хвилин, не вимикаючи його, перемістіть автоматичний селектор коробки передач у всіх існуючих положеннях, затримуючись протягом декількох секунд у кожній передачі.
 • Кінець шланга, який з’єднаний з шприцом, поміщається в контрольний отвір, потім вони викачують до 40% мастила з нього, чверть загального обсягу також буде достатньо.
 • Візьміть той самий шприц і налийте їх з мастилом у коробку передач.

Знову перевірте рівень, щоб переконатися, що він достатній. При необхідності до вказаних позначок додається технічна рідина. Шприц найбільш зручно використовується, але інші методи також прийнятні.

Як перевірити масло в машині Solaris

Рівень масла в автоматичній коробці передач Solaris просто перевіряється. Доцільно одночасно оцінювати як об’єм, так і ступінь зносу суміші. Для цього вони капають на папір або тканину або виливають у прозору ємність. Будь.які суттєві відхилення від норми. це вже поганий показник.

масло, hyundai, solaris, автоматичній, коробці

На початкові характеристики нафти в автоматичній коробці передач впливають

 • Протепріть автоматичну коробку передач. заїжджайте на машину протягом 10 хвилин.
 • Покладіть машину на плоску платформу, зачекайте 10 хвилин, щоб масло в машині в машині в контейнері.
 • Відкрийте капюшон, отримайте зонд автоматичної коробки передач. він йде праворуч. Оцініть рівень олії. він повинен бути між максимальною та мінімальною виїмкою.
 • Вийміть білою серветкою або шматочком тканини трохи рідини з зонда, оцініть її колір, запах. Зазвичай відтінок повинен бути червоним, якщо він коричневий, чорний, темно.червоний, ми можемо говорити про проблеми та необхідність здійснення аварійних служб.

Після 50 тис. Км пробігу рідина майже завжди коричнева. Наявність твердих включення, металевих стружок та інших домішок також вказує на необхідність термінової заміни рідини. Коли масло в порядку, але недостатній рівень відмічено, верху достатньо для необхідної позначки.

Необхідно постійно контролювати рівень рідини, але його стан не менш важливий

Найповніший посібник з заміни масла для автоматичної коробки передач Hyundai / Kia.крок.крок

A4CF1. Автоматична коробка, про яку буде обговорено, встановлюється в автомобілях Hyundai Solaris 1,6 літра та 1,4 літра, у оздобленні з автоматичною коробкою передач. Вдосконалена версія цього поля A4CF2 розроблена для більш потужних двигунів. Він контролюється адаптивним блоком управління, тому перемикання передач налаштовані в стилі водіння водія.

4-ступінчаста сучасна Hyundai Automatic Transper було розроблено 4-ступінчастою сучасною Hyundai Automatic Transmation. Окрім Solaris, він був встановлений на Hyundai Elantra, Accent, i20, i30.

Багато моделей KIA також оснащені автоматичною коробкою передач A4CF1/2 з 2006 року. У моделях Kia Ced, Rio, Forte, Soul, Spectra, Cerato встановив A4CF1 Automatic. Для більш потужних двигунів KIA використовували автоматичну коробку A4CF2.

Прототип A4CF1/2 був коробкою Mitsubishi F4A42. Форуми мають багато інформації на цьому полі, наприклад, 4WD-форум-клуб.Ру. Багато приватної інформації про знаменитий Диск2.

Ось така популярна автоматична коробка передач, встановлена ​​в Solaris. Пристрій A4CF1/2 характеризується його конструктивною простотою, надійністю та відносно низькими виробничими витратами. Але своєчасне обслуговування та високоякісні видатки.це перший ключ до міцного обслуговування.

Усі відгуки про цю скриньку зводиться до того, що перші 10-15 років головною проблемою автоматичної коробки передач Hyundai/Kia є заміна нафти. Так що ця проблема залишається найскладнішою, тоді в той же час із заміною масла необхідно змінити фільтр автоматичної коробки передач.

Навіщо змінювати масло в автоматичній коробці передач? Окрім моторного масла, трансмісійна рідина забруднена продуктами тертя тертя, металевих деталей, втрачає свої властивості від різниці температур та перегрівання. Масляні канали та блок клапана (гідроблок) засмічуються сформованою грязюкою, яка відповідає за швидкість перемикання. Як кладки спалюють, які ознаки визначити і які причини несправностей автоматичної коробки передач? Прочитайте, як часто змінити масло у коробці автоматичного? У автоматичній коробці передач (автоматична коробка передач) частота зміни масла залежить від трьох параметрів:

 • По-перше, згідно з правилами-кожні 40-50 тисяч кілометрів;
 • по.друге від стилю їжі;
 • По.третє з умов експлуатації.

Скільки заповнити масло в автоматичній коробці передач?

АЗС коробки передач A4CF1/2 дорівнює 6.8 літр. Щоб масляний насос не вийшов із системи, необхідно заповнити рідину передач точно на рівні.

Це повний посібник, як самостійно змінити масло в автоматичній коробці передач Hyundai Solaris та інших автомобілях, де була встановлена ​​автоматична коробка передач A4CF1/2. Крок.by.step Інструкції з ілюстраціями, зображення для заміни масла в автоматичній коробці передач A4CF1/2.

Як виміряти рівень нафти в автоматичній коробці передач та вгорі

На автоматичній коробці передач на маслі рівень гарячого масла B повинен знаходитися в межах “b”

Автоматична коробка передач A4CF1: Повна зміна масла

 • Відключіть шланги з капота автоматичної коробки передач від радіатора. Увага! Переконайтесь, що коробка передач встановлена ​​на нейтралі.
 • Запустити двигун.
 • Нехай двигун працює в холостому ходу.
 • Трансмісійна рідина почне витікати. Увага! Якщо нафта перестане витікати до цього часу, заглушло двигун.
 • Відкрутіть накопичення автоматичної коробки передач та злийте залишки ATF з піддону.

Розташування пробки автоматичної коробки передач A4CF1 (штекер)

Заміна масляного фільтра Hyundai Solaris, Kia Rio. Доступ до фільтра відкривається одразу після видалення піддону автоматичної коробки передач.

 • Встановіть піддон і злив пробку назад.
 • Рекомендується промити коробку після осушення старої олії. Завдяки заміні апаратного масла, це робиться автоматично. Використовується більша кількість ATF. Це робиться для того, щоб вимити частинки з коробки з зносу клатчів і зубів шістдесяти.
 • Налийте масло в автоматичну коробку передач через трубку вимірювального зонда машини
 • Запустіть двигун і дозвольте йому працювати на холостому ходу
 • Очікуйте, поки рідина знову витягується з коробки.
 • Якщо масло для автоматичної коробки передач забруднюється, то повторіть процедуру
 • Підключіть шланг масляного радіатора
 • Нехай двигун працює 2-3 хвилини
 • Переключіть селектор передач для всіх передач із фіксацією на 1-2 секунди. Будуть два повторення.
 • Перевірте зворотне і їжте на кілька кілометрів попереду на машині, щоб коробка передач досягла робочої температури 70 °. 80 ° C
 • Ми перевіряємо рівень масла в автоматичній коробці передач. правильний рівень відповідає “гарячій” позначці.
 • Вставте на місце зонд трансмісійного масла.

Автоматична коробка передач після заміни масла не повинна робити потрясіння та ривків. Якщо перемикання автоматичної коробки передач відбувається по ударах, масло швидко темніє і пахне спалюванням, то необхідно діагностувати та передозувати автоматичну коробку передач.

Пухкі моменти

Витратні матеріали. рідини та запчастини, необхідні для заміни нафти в автоматичній коробці передач Hyundai / Kia A4CF1:

  Що таке масло в автоматичній коробці передач-ATF (Automatic Travel Crisse) SP-III Оригінальний Hyiundai/Kia 0450000100 (1 літр), 0450000400 (4 літри).

Hyundai ATF SP-III Масло передачі, напівсинтетичні, заявлені стабільні властивості тертя, висока плинність при низьких температурах.

Прокладка з маслом Palm A4CF1

Масляно-стійкий силіконовий нейтральний клей-суміш Loctite 5910. Робоча температура: від 60 до 200 ° C. Для нафтових гранул, хронометра.

A4CF1 Автоматична коробка передач повинен бути змінений з кожною зміною масла в автоматичному полі, щоб збільшити термін служби пакетів тертя та масляного насоса масляного насоса. Оригінальна стаття: 46321-23001

A4CF1 Автоматична коробка передач повинен бути змінений з кожною зміною масла в автоматичному полі, щоб збільшити термін служби пакетів тертя та масляного насоса масляного насоса. Оригінальна стаття: 46321-23001

Заміна нафти в Hyundai Creta

Виробник рекомендує замінити нафту через кожні 100 тис. км пробігу, якщо автомобіль використовується у складних умовах. Але багато водіїв радить замінити рідину в автоматичній коробці передач приблизно кожні 50-60 тисяч км.

Крім того, необхідність заміни або осушення нафти може з’явитися через порушення роботи автомобіля з дуже брудним станом нафти, коли замінить передні колеса, а також коли інші роботи на автоматичній коробці передач.

Затока нафти в автоматичній коробці передач Hyundai Kreta

Встановіть машину на оглядову канаву або шляхопроводу.

масло, hyundai, solaris, автоматичній, коробці

Соління з кінцем 13 мм, скрутити 5 кріплення болтів і вийміть картер.

масло, hyundai, solaris, автоматичній, коробці

Міський або кінцевий ключ з 10 мм, зрозумійте 6 кріпильних болтів двигуна. Плоска викрутка.

масло, hyundai, solaris, автоматичній, коробці

Видаліть грязь. Тож доступ до автоматичної коробки передач Hyundai відкриється.

масло, hyundai, solaris, автоматичній, коробці

Розігріти автоматичну коробку передач і перекладіть селектор передач у положення “N”.

масло, hyundai, solaris, автоматичній, коробці

Щоб отримати доступ до відкриття автоматичної коробки передач Hyundai Kreta, вийміть корпус повітряного фільтра.

масло, hyundai, solaris, автоматичній, коробці

Ви можете прочитати про те, як самостійно видалити справу у статті “Видалення корпусу повітряного фільтра Hyundai Creta.

Поверх автоматичної коробки передач кінцева головка. квадрат 1/4 з подовжувачем, відкрутіть вилку.

масло, hyundai, solaris, автоматичній, коробці

Спуститися на машину. Замініть під зливний отвір порожнього контейнера коробки передач, ємністю щонайменше 5 літрів.

масло, hyundai, solaris, автоматичній, коробці

Розуміння пробки за допомогою ключа килима або 24 мм голови.

масло, hyundai, solaris, автоматичній, коробці

Зачекайте повного стоку робочої рідини з коробки передач Hyundai Kreta.

масло, hyundai, solaris, автоматичній, коробці

Очистіть магнітну пробку чіпсів та масла.

масло, hyundai, solaris, автоматичній, коробці

Встановіть нове ущільнювальне кільце.

масло, hyundai, solaris, автоматичній, коробці

масло, hyundai, solaris, автоматичній, коробці

Оберніть пробку до місця. Затягування моменту-34-43 нм.

масло, hyundai, solaris, автоматичній, коробці

Визначте кількість об’єднаного масла автоматичної коробки передач на Hyundai Kreta. За спостереженнями, в середньому об’єднання 3600-3700 мл.

масло, hyundai, solaris, автоматичній, коробці

масло, hyundai, solaris, автоматичній, коробці

Вставте лійку в отвір коробки.

масло, hyundai, solaris, автоматичній, коробці

Вилийте свіжу рідину в коробку передач Hyundai в об’єм, в якому вона була об’єднана. Наприклад, 4 літри упакованої рідини, налийте 4 літри свіжих.

масло, hyundai, solaris, автоматичній, коробці

Щільно загорніть пробку на місці.

масло, hyundai, solaris, автоматичній, коробці

Отримайте машину і розігріть олію до 50 градусів. Для цього ви можете котитися протягом 10-15 хвилин. Далі перевірте рівень робочої рідини.

масло, hyundai, solaris, автоматичній, коробці

Про те, як самостійно перевірити рівень та стан масла, у статті ви можете побачити “Перевірка рівня нафти в автоматизації Hyundai Creta.

Оберніть пробку контрольного отвору.

масло, hyundai, solaris, автоматичній, коробці

Яка олія налити автоматизацію Hyundai Kreta

Для автоматичної коробки передач рекомендується використовувати оригінальну рідину передач Hyundai/Kia ATF SP-IV. Стаття-04500-00115.

масло, hyundai, solaris, автоматичній, коробці

Відповідні аналоги масла:

масло, hyundai, solaris, автоматичній, коробці

масло, hyundai, solaris, автоматичній, коробці

масло, hyundai, solaris, автоматичній, коробці

масло, hyundai, solaris, автоматичній, коробці

масло, hyundai, solaris, автоматичній, коробці

Джерело: Карпедія.Клуб

масло, hyundai, solaris, автоматичній, коробці

масло, hyundai, solaris, автоматичній, коробці

Hyundai Creta 5 бічних дверей Корекція замку. 30 хв [[Стаття.Getbookmarkicon]]]] Інструмент

масло, hyundai, solaris, автоматичній, коробці

масло, hyundai, solaris, автоматичній, коробці

масло, hyundai, solaris, автоматичній, коробці

масло, hyundai, solaris, автоматичній, коробці

масло, hyundai, solaris, автоматичній, коробці

Видалення корпусу повітряного фільтра Hyundai Creta. 1 год [[Стаття.Getbookmarkicon]]]] Інструмент

масло, hyundai, solaris, автоматичній, коробці

масло, hyundai, solaris, автоматичній, коробці

Очищення двигуна та моторного відділення Hyundai Creta 30 хв. 1 год [[Стаття.Getbookmarkicon]]]] Інструмент

масло, hyundai, solaris, автоматичній, коробці

Заміна газових зупинок дверей багажника Hyundai Creta 30 хв. 1 год [[Стаття.Getbookmarkicon]]]] Інструмент

Заміна нафти в Hyundai H-1 Grand Starex Автоматична коробка передач (Hyundai Grand Streeks)

Заміна нафти в автоматичній передачі Grand Streeks. це обов’язкова запланована процедура, інтервал визначає правила. Додаткові перевірки рівня повинні повторюватися кожні 10 тис. КМ для точно контролю ситуацію та швидко вжити заходів, якщо це необхідно. Заміна рідини робиться мінімально кожні 40 тис. км або 24 місяці. Це усереднене інтервали. вони нормальні для помірних умов експлуатації, в інших випадках періоди зменшують або збільшують періоди.

Нафта в автоматичній коробці передач Hyundai, Streeks 2012 року зазвичай замінюється разом із ремонтом самої коробки, ще один варіант. нова мастила вводиться в результаті появи витоків. Виробник летить до передачі протягом усього періоду роботи автомобіля, але оскільки він зазвичай багато разів номінально оголошений, потрібні додаткові послуги.

Важливий ! Масло в коробці вирішує ряд проблем. змащує поверхні, що розтираються, мінімізують навантаження на вузли, видаляє тепло, видаляє корозію, що утворюється в результаті зносу.

Відтінок мастила дозволяє розрізняти олії за типом, визначати факти витоків, діагностувати систему, звідки витікає надлишок масла. Наприклад, Гур дає червону рідину, антифриз. зелений, двигун. жовтий. Заміна Hyundai Grand Starex Автоматичні масла передачі та інші модифікації необхідна з наступних причин:

 • носіння ущільнювачів автоматичної коробки передач з часом;
 • носіння поверхонь валів, виникнення проміжку між ними та ущільнювальними елементами;
 • знос ущільнювача, вал приводу на спідометрі;
 • Первинний люфт валу;
 • пошкодження шару герметизації в місцях суглобів між частинами коробки (це піддон, корпус, картер, вузол зчеплення);
 • Ослаблення болтів з’єднувачів.

Відсутність змащування в коробці призводить до ряду неприємних наслідків, є основною причиною зносу кладок. Низький тиск рідини в системі призводить до того, що вони недостатньо притиснуті до дисків, виготовлених із сталі, не контактуйте один з одним щільно.

Масло в системі автоматичної коробки передач вирішує дуже широкий перелік проблем, подорожувати по старому рідині небезпечно

Якщо масло в автоматичній коробці передач Hyundai не буде замінено своєчасно, канали, плунники гідродобоя будуть набрати механічні частинки, у пакетах не вистачає, вони зможуть заздалегідь провалюватися деталями насоса, втулками. Також швидко зношується через перегрівання дисків на коробці передач. Гумові поршні, система зчеплення та інші елементи можуть спалити. Гідроблок повинен бути збережений, він також чутливий до якості масляної суміші.

Забруднена мастила не буде повністю видалити тепло, створить умови для високоякісної захисту деталей. Дуже брудна рідина. це абразивна суспензія, яка, при значному тиску, створює піскострумину обробку. Такий постійний вплив на гідроблок призведе до витончення стін у ділянках розташування клапанів управління, і численні витоки розвиваються в результаті.

Скільки літрів нафти у великій коробці передач

Автоматична коробка передач включає 10 л. Для часткової заміни 4-5 літрів достатньо, якщо вам потрібно повне промивання системи, візьміть додатковий об’єм.

Коробна олія на Grand Strearex може бути змінена самостійно. Процедура не складна, головне. дотримуватися інструкцій. Обов’язково очистіть піддон чіпсів, злийте якомога більше старого масла.

Важливий! Якщо можливо, під час запланованої зміни масла в автоматичній коробці передач слід замінити фільтр у вигляді сітки, яка фіксує великі включення.

Процедура обслуговування коробки автоматичного:

 • Візьміть ключ до 17 і відкрутіть усі болти на піддоні.
 • Видаліть кріплення, слідуючи по периметру. Використовуйте голову о 10, для деяких болтів, візьміть кардан окремо.
 • Відкрутіть і промийте фільтр або покладіть нове.
 • Щоб злити максимальний об’єм рідини, відкрутіть болти на гідроблок, очистіть магніти з чіпсів, промийте піддоновий.
 • Гвинт і поверніть все, щоб розмістити.
 • Під час викручування піддону накручують болт отвору зливки прокладки замінити.
 • Налийте олію через зонд або використовуючи технологічний отвір затоки.

Можна вважати завершеною роботою. Крім того, рекомендується керувати автомобілем на пару кілометрів і ще раз перевірити рівень. У холодному і теплому вигляді він може бути різним. При необхідності рідини в системі регулюються додаванням.

Важливий ! Нормальний рівень при заміні буде, коли мастило трохи тече з відкритого отвору. Небезпечно їздити з дефіцитним обсягом, який не слід забути.

Важливим моментом заміни. в Посібнику з обслуговування вказується обсяги заправки для повної заміни масляної суміші. Якщо процедура часткова, технологія порушується, обсяги будуть різними. Для миття системи повною заміною візьміть щонайменше 5 літрів мастила. Часткове обслуговування частіше здійснюється, воно простіше і швидко.

Як перевірити рівень масла в автоматичній передачі Grand Strearex

Перед тим, як перевірити мастильну матчу у полі передачі, автоматичну коробку передач слід нагрівати приблизно до 70 градусів. Ви можете зробити це лише за кермом маленької машини, а потім встановивши його на робочому сайті. Після того, як селектор починає по черзі переходити на різні положення, у кожному вони тримають на кілька секунд. Це не потрібно довше. цього достатньо, щоб отримати точні результати аудиту.

Оцініть об’єм робочої рідини простий у використанні зонда. Його вивозять, очищають, після нижньої труби. Наступне вилучення дасть точні результати. Теми дійсно виконуються лише за умови, що рівень нижче дозволеного діапазону, а мастило. це нормально. Якщо рідину недостатньо, але її стан залишає бажати кращого, вони роблять складне обслуговування.

Якщо тиск у системі низький, а масло в коробці невелика, прокладки для тертя недостатньо притиснуті до сталевих дисків і контактують між собою, перегріву, колапс і забруднення масла.

Не забудьте подивитися на стан, якість трансмісійної рідини при тестуванні. Нехарактерний відтінок, спалювання аромату, неправильна в’язкість. сигнали, які терміново потребують роботи над заміною. Якщо коробка хороша, пробіг не перевищує 200 тисяч. км, суспензія буде темно.червоною, без спалювання. Чорний, коричневий відтінок вказує на те, що слід вживати заходів терміново.

Нафта в автоматичній передачі Solaris 1.6

Моделі Hyundai Solaris з 1,6-літровим обсягом двигуна були оснащені як чотириступінчастою автоматичною машиною A4CF1, так і шестиступінчастою автоматичною коробкою передач A6GF1.

Чотири.швидкість гідромеханічної автоматичної машини можна побачити на перших моделях Hyundai Solaris з двигунами:

Оригінальна корейська нафта, затоплена в цій автоматичній коробці передач, має назву Hyundai-Kia ATF SP-III. Його аналоги включають ZIC ATF SP-III, Eneos ATF III, Ravenol SP3 та інші рідини для передачі, придатні для прийому.

Hyundai-Kia ATF SP-III Oil-550R. Eneos ATF III. 500R.

AKP Hyundai Solaris A6GF1

Шість.швидкісних гідромеханічних автоматичних коробки передач були оснащені першими рестайлами Hyundai Solaris з 1.6 літрів і потужність 123 кінських сил, а також серія другого покоління Hyundai Solaris з двигунами:

Корейський виробник автомобілів називається Hyundai-Kia ATF SP-IV. З його замінників варто виділити zic atf sp iv, totachi atf sp iv, альпійський atf dexron vi.

Hyundai-Kia ATF SP-IV Oil-650R. Alpine ATF Dexron VI. 800 Rub.

A6GF1

Заміна автоматичної коробки передач Hyundai Solaris, оснащена цією шість.швидкісною передачею, може бути розділена на повну та часткову. Відповідно, придбайте 7,5 або 4 літри трансмісійної рідини, залежно від вибраного методу заміни.

Заміна нафти в коробці Solaris повинна вироблятися кожні 60 000 кілометрів пробігу. Це усереднене регулювання дозволить вам вчасно замінити відпрацьовану олію і не завдати шкоди внутрішнім елементам автоматичної коробки передач.

Не забувайте про двигун!

Чи знаєте ви, що з несвоєчасною заміною нафти в двигуні ресурс останнього зменшується на 70%. І про те, як неправильно відібрані олії без катувань “кладуть” двигун на кілька кілометрів? Ми зробили вибір відповідних мастильних матеріалів, які успішно використовуються власниками домашніх автомобілів. Більше про те, яку олію вливати в двигун Hyundai Solaris. а також про інтервали технічного обслуговування, встановлені виробником.

Як перевірити рівень автоматичної коробки передач Solaris

Перевірка рівня трансмісійної рідини в чотирьох швидкісній машині A4CF1 проводиться за допомогою масляного зонда. Шести.швидкість автоматичної коробки передач A6GF1, яка не має його конструктивно, дозволяє перевіряти рівень масла за допомогою отвору для зливу:

 • Автомобіль встановлений на плоскій зоні
 • Масло трансмісії прогрівається до 55 градусів
 • Потім зливну пробку знімають

Далі ми слідуємо за потоком нафти з отвору злив ::

середній. нормальний рівень масла в автоматичній коробці передач

рясно. надлишок масла в машині

Відсутність витоку нафти. дефіцит трансмісійної рідини в автоматичній коробці передач.

Перевірка рівня масла в автоматичній коробці передач без зонда

Якщо вам потрібна заміна масла в автоматичній коробці передач Hyundai Solaris, ми можемо порекомендувати цю послугу.

Заміна нафти в автоматичній коробці передач Hyundai Solaris

Ви можете замінити масло в машині Hyundai Solaris наступним чином:

 • Точно поставити машину на шляхопроводу або зливний отвір
 • Демонтувати захист автоматизації
 • Щоб відкрутити зливну пробку
 • злити тренування в контейнері
 • Замініть масляний фільтр і ущільнювачі
 • Вилийте набуту трансмісійну рідину

Самостійне заміну нафти в автоматичній коробці передач A4CF1

Самостійне заміну нафти в автоматичній коробці передач A6GF1

Корисні статті:

Масло в задньому мосту: сорти, що краще налити

Як часто змінювати моторне масло: рекомендації для різних груп водіїв від своєчасності заміни моторного масла залежать від того, як довго це триватиме. Читати далі

Диференціальна заміна масла

Як часто змінювати моторне масло: рекомендації для різних груп водіїв від своєчасності заміни моторного масла залежать від того, як довго це триватиме. Читати далі

Нафта в Powerhift 6DCT250/6DCT450: Коли і що

Як часто змінювати моторне масло: рекомендації для різних груп водіїв від своєчасності заміни моторного масла залежать від того, як довго це триватиме. Читати далі

Масло в DSG-6 DQ250 (02E): Коли і що

Як часто змінювати моторне масло: рекомендації для різних груп водіїв від своєчасності заміни моторного масла залежать від того, як довго це триватиме. Читати далі

Масло в DSG-7 DQ200 (0am, 0CW): Коли і який

Як часто змінювати моторне масло: рекомендації для різних груп водіїв від своєчасності заміни моторного масла залежать від того, як довго це триватиме. Читати далі

DSG: сорти та надійність роботової коробки з VAG

Як часто змінювати моторне масло: рекомендації для різних груп водіїв від своєчасності заміни моторного масла залежать від того, як довго це триватиме. Читати далі

Коли змінити масло в коробці?

Як часто змінювати моторне масло: рекомендації для різних груп водіїв від своєчасності заміни моторного масла залежать від того, як довго це триватиме. Читати далі

Рівень масла в автоматичній коробці передач. як перевірити? Без зонду, методи, інструкції.

Як часто змінювати моторне масло: рекомендації для різних груп водіїв від своєчасності заміни моторного масла залежать від того, як довго це триватиме. Читати далі

Ви дісталися до сайту, присвяченого вибору масел у двигуні, автоматичній коробці передач та гура вашого автомобіля. Тут представлені вся доступна інформація про технологію нафти, унікальні та корисні статті та інша інформація для належної послуги вашого автомобіля. Ви можете задати нам усі цікаві питання, щоб адміністратор@kakoemaslo.Ру

Найновіша інформація про нафту лише перевірена продукція понад 1000 моделей автомобілів БЕЗКОШТОВНА консультація

Ми використовуємо файли cookie для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи користуватися цим сайтом, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie.