Заміна амортизаторів Kia Sportage 3. Заміна переднього амортизатора Kia Sportage 3

Заміна амортизаторів Kia Sportage 3

Амортизатори на Kia Sportage 3 можна умовно розділити на 2 типи, які використовувались до та після рестлі цього автомобіля. Перший, звичайний, був встановлений у спорті 3, вироблених до 2014 року.

На kia sportage iii revyl, адаптивні амортизатори вже використовуються, із змінною жорсткістю (технологія h.П.Г). Виходячи з досвіду власників, амортизатори обох типів можна вільно використовувати у версіях рестайлінгу та престилінгу.

Вони взаємозамінні, оскільки вони практично не відрізняються за розміром.

Оригінальні амортизатори можуть бути різними типами. газовою нафтою та нафтою. Виробляються виробничі стелажі мандо або сахів. Тож вибір необхідного номера каталогу для придбання невдалого вузла буде дуже складним і потребуватиме відповідей на багато питань.

Передні амортизатори на Sportage 3

Передні амортизатори на revyl та dorestylov sportage 3 поділяються на лівість і праворуч. Що стосується якості цих амортизаторів, згідно з оглядами багатьох власників автомобілів, це незначно змінилося протягом багатьох років лише на гірше. Є досить багато статей оригінальних передніх амортизаторів. Від відмінностей у розмірах немає, і вони взаємозамінні. Різниця найчастіше полягає в заповненні та рівня жорсткості.

Як відомо, амортизатори з статтями були встановлені на ринку Sportage на Sportage, який містив індекси букв u, s, y. Цифри з індексом Y є найбільш релевантними та були встановлені на Sportsgies Drestille за останні 3 роки виробництва. Всі передні амортизатори з цими індексами, як правило, виробник. це компанія Mando. Господарі з індексами U були найм’якшими, і вважалися досить високою якістю, на відміну від струму.

Амортизатори встановлені на Kia Sportage 3 з корейського виробництва, в індексі якого присутня буква W, що означає виробник SAX.

Вони є адаптивними (HPD), оскільки це запатентована технологія компанії SACS, і були встановлені як на моделях Restyle, так і на попередньо ревестілінг корейського виробництва.

Згідно з оглядами переважної більшості власників автомобілів, ці амортизатори мають найкращі характеристики серед оригінальних запасних частин, мають помірну жорсткість і досить наполегливі.

Адаптивні передні амортизатори з HPD встановлюються на всіх Restyle Sports 3. На цих моделях ця технологія вже використовується для виробників виробника Mando (з індексами U, S, Y). Звичайно, ці амортизатори мають кращі характеристики перед звичайним. Але водіїв, які встановлюють їх на Sportage 3 Drestil кардинальних вдосконалень, не були помічені.

Далі в таблиці вказує на найбільш відповідні статті передніх амортизаторів.

Розміри задніх амортизаторів для фокусу 2 (седан, хетчбек, відсік)
Код постачальника Автомобіль Діаметр Stet, мм Діаметр справи, мм Висота корпусу (за винятком стрижня), мм Удар стрижня, мм
546612Y010. право; 546512Y010. зліва; Дресил 22 51 354 190
546612Y500. право; 546512Y500. зліва; Рестіль
546613W050. право; 546513W050. зліва; Корейське виробництво
амортизатор, sportage

Як оригінальна заміна, ви також можете використовувати амортизатори з Hyundai IX35. Насправді вони нічим не відрізняються, крім статей. Але за ціною вони зазвичай дешевші: 546512S000. ліворуч, 546612S000 Ціна. 4800

Варто зазначити, що у продажу в статтях є оригінальні амортизатори, у яких є префікс з літерами FFF. Приклад: 54661-3U000-FF або 54651-3U000-FFF. Вони не розміщуються від виробника, але зустрічаються у продажу.

Префікс каже, що цей амортизатор є вдосконаленим варіантом для оригіналу (підвищена виживаність, твердість зміцнюється).

Існує думка, що стійки FFF надаються в мережі офіційних дилерів для гарантійної та посвідкової служби.

Аналоги передніх амортизаторів для Kia Sportage 3

Незважаючи на хороші характеристики рідних амортизаторів, аналоги ще більш популярні. Причиною цього є непослідовність якості, а також у деяких випадках, ціна надмірно завищена (особливо на версії автомобіля Restyle).

У таблиці нижче представлені найпопулярніші замінники, об’єднані для всіх автомобілів (Restyl, Dorestyle, Korean). Оскільки практично немає інформації про аналоги для моделей рестайлу, ви можете встановити замінники зі звичайних, престилінських моделей.

Виробник,
Кіб 339402. Правильно.; 339403. Лео.; 4500
Сак 315951. Правильно.; 315950. Лео.; 3800
Борт G22250200R. Правильно.; G22250200L. LEO.; 1800

Задні амортизатори на Kia Sportage 3

Задній удар.абсорбційні стелажі на Sportage 3 не розділені залежно від сторони установки. На Restyla та Dorestyle вони відрізняються за статтями залежно від того, чи передній або автомобіль на повному приводі. Але вони можуть бути взаємозамінними, оскільки відмінностей практично немає. Взагалі, якщо говорити про характеристики та якість задніх стелажів, то ситуація така ж, як і передня.

Параметри задніх амортизаторів Kia Sportage 3
Код постачальника Автомобіль Діаметр Stet, мм Діаметр справи, мм Висота корпусу (за винятком стрижня), мм Удар стрижня, мм
553112S000 Drestyl 2Wd 12.5 45 373 203
553112S400 Drestyl 4WD
553112Y850 Rectyl 2wd
553112Y950 RESTYIL 4WD
553113W050 Корейське виробництво 2wd
553113W450 Корейське виробництво 4WD

Ви також можете поставити з IX35-553112Y101, ціна підходить для автомобілів на повному та передньому колесі.

Задні амортизатори для Kia Sportage 3

Аналоги задніх амортизаторів не менш популярні, ніж оригінали через їх доступність. Далі в таблиці вказані замінники, залежно від типу автомобіля. Немає рестайла чи передхрестів.

Заміна амортизаторів у Kia Sportage 3

Kia Sportage. це стильний і сучасний кросовер, який любив тисячі автомобілістів у всьому світі. Автомобіль демонструє себе ідеально не лише на міських дорогах, але й здатний здивувати на.дорозі. Це стало значною мірою можливим завдяки використанню інноваційної підвіски та високоякісних амортизаторів. Однак останні не вічні, тому з високим зносом вам обов’язково потрібно буде змінити передні та задні амортизатори “Kia-sportage-3″.

Важко уявити комфортну їзду без амортизації високої якості. Якщо один або кілька амортизаторів погано випливають, то водій та пасажири почнуть відчувати майже кожен удар по дорозі. Драйв стане надзвичайно неприємним, втома збільшиться після тривалих поїздок, але це не єдина небезпека.

Автомобільні колеса, коли прискорення або гальмування, як правило, відриваються від землі. Аналогічно поводяться бічними колесами з різкими поворотами. Амортизатори буквально притискають шини до землі через зворотне опромінення пружини, покращуючи зчеплення машини під час маневрів. Відповідно, з зношеними амортизаторами, контроль транспортного засобу погіршується, стабільність курсу та чуйність керма втрачається.

Класифікація продукції

Вибираючи задні або передні амортизатори “Kia-sportage-3″, ви обов’язково повинні ознайомитися з типами ударних елементів, що поглинають. Це буде корисно, якщо ви хочете змінити стандартні деталі для фірмових продуктів від інших виробників, покращуючи жорсткість підвіски або здійснювати рух гладким. У більшості магазинів ви можете придбати такі типи:

 • Дво.трупа. Конструкція складається з двох циліндрів рівного діаметра, один з яких знаходиться всередині іншого. Внутрішній циліндр заповнений маслом. Він рухає поршень, який з’єднаний з важелем підвіски або тілом з стрижнем. Більший циліндр призначений для збору рідини, яка переміщується стрижнем. Завдяки руху нафти коливання гасне досить ефективно в дизайні. Це надійні та стійкі до зносу моделі, але вони погано переносять перегрівання, тому вони не підходять для регулярного водіння на відстані.
 • Один.PIPE. Структурно має лише один циліндр і стрижень, об’єм якого компенсується невеликою камерою, наповненою газом. Ці моделі майже ніколи не перегріваються, а також (на відміну від двох.труб), їх можна встановити майже під будь.яким кутом. До недоліків належать слабкіші вібраційні демпфірування та низька міцність.
 • Комбінований. Структурно ідентичний дво трупці, але газ використовується як наповнювач, що усуває нафтову піну. Поєднайте всі переваги двох описаних вище видів. Єдиний недолік. висока ціна.
 • Регульований. Продукція для преміум.автомобілів. Дизайн дозволяє налаштувати зазор автомобіля за допомогою електроніки. Використовуючи вбудовані магніти, можна змінити в’язкість масла, завдяки якій регулюється жорсткість амортизаторів. Це найдорожчі моделі.

Перед покупкою ретельно вивчіть технічні характеристики амортизаторів. Вони повинні бути сумісні з вашим “Kia”.

Частота заміни

Амортизатори не можна назвати елементами витрат, але вони мають обмежений термін служби. Проблема полягає в тому, що чіткі цифри ніде не вказані, оскільки драйвер визначає частоту заміни сам. Якщо на основі оглядів досвідчених автомобілістів, то в середньому ці деталі служать від 60 до 100 тисяч кілометрів. Більше того, насправді цей показник залежить від ряду критеріїв:

 • Якість доріг. Якщо ви їдете по нерівній дорозі з численними вибоїнами та ямами щодня, то будьте готові змінити деталі підвіски набагато частіше.
 • Транспортовані товари. Транспортування важких предметів негативно впливає на стан амортизаторів.
 • Стиль водіння. Різке гальмування та прискорення. це збільшене навантаження на підвіску. Якщо ви хочете розширити ресурс шокових.абсорбційних елементів, то спробуйте їздити якомога гладко і спокійно.

Щоб поломка не стала для вас несподіванкою, відвідайте Центр діагностики припинення кожні 20-30 тисяч кілометрів пробігу. Це дозволить вам контролювати знос деталей підвіски, щоб своєчасно проводити профілактичні процедури.

Ознаки зношених амортизаторів

Фактичне питання полягає в тому, як визначити без професійної допомоги, що вимагає заміни амортизаторів на Kia Sportage 3? Існує ряд характерних симптомів, які вказують на необхідність проведення детальної перевірки та перевірки амортизаторів. Вони включають:

 • розмахування тіла та погіршення поводження з транспортними засобами;
 • дрейфи та низька стабільність при проходженні поворотів;
 • сильне осідання автомобіля з прискоренням та гальмуванням;
 • Занадто жорсткий прохід маленьких ям;
 • нестабільність курсу;
 • Прискорений знос шин.

У більшості випадків усі ці симптоми вказують на очевидні проблеми в суспензії. Щоб зробити залишковий результат, вам знадобиться допомога кваліфікованих фахівців.

Методи діагностики “гаража”

Природно, багато водіїв не хочуть витрачати свої гроші на послуги автомобілів, тому вони намагаються визначити справність амортизаторів народними методами. Перш за все, звичайно, проведіть візуальний огляд. Переконайтесь, що немає витоків та фізичного пошкодження тілу амортизатора. Вивчіть стан пильних пильних, буфер кінця та перевірте шини на наявність плям нерівномірного зносу.

Другий метод полягає в тому, щоб коливати машину в одному з кутів. Кут опускається до нижнього і вивільняється. Якщо машина розгойдує інерцію занадто довго, або, навпаки, замерзає на місці, безумовно, шукайте проблему в амортизаторі. Перевірте, чи є нехарактерні звуки (брязкальце, постукування чи інше). Також, зокрема, ви можете оцінити управління машиною. Якщо зі швидкістю 60 кілометрів на годину автомобіль починає вести, то це ще одна ознака проблем у підвісці.

Які амортизатори надягають на Kia Sportage

Для початку цей “Kia” має дві версії: моделі Drestyling (виробництво до 2014 року) та автомобілі після рестлілінгу. Для обох типів амортизатори однакові у розмірах, тому вони взаємозамінні, але статті відрізняються. Якщо ви повинні замінити передні амортизатори “Kia-Sportage-3”, то вам знадобляться такі моделі:

Ремонт підвіски Kia Sportage

Зокрема, шасі та підвіска Kia Sportage. це системи, які повністю відповідають за комфортну та безпечну експлуатацію корейського кросовера.

Тому запланована та позапланова (під час розбиття) Діагностика призупинення позашляховиків. це дуже актуальна та вимагається обслуговування, яка на високому професійному рівні, негайно та ефективно, надає автомобілі делев’ю з технічного центру гвардії в Казані, це використовує вібраційну підставку і візуальний огляд.

Після визначення ступеня зносу з клієнтом, у повному обсязі рекомендацій корейського автовиробника та досвіду практичного ремонту партриків першого чи третього покоління, Kia Sportage відновлюється або заміни несправного Елементи шасі виконуються.

У той же час, всі необхідні запчастини Kia Sportage можна придбати, звернувшись до магазину Kia, розташованого в одному комплексі будівель з нашим технічним центром, де оригінальні та неорінальні аксесуари для паркетів представлені в широкому діапазоні, включаючи Ріо.стелажі та багато іншого, за доступними цінами та незмінно високими якостями.

Структурні особливості. передня підвіска

Передня підвіска всіх чотирьох поколінь кросовера є незалежною, традиційним Макферсоном. Основними його елементами є телескопічні стійки (з’єднують кулаки тіла та оберти), два поперечні важелі (нижній і верхній) та стабілізатор поперечної стійкості. Підтримка кулі Kia Sportage прикріплена до обертових кулаків, що дозволяє виправити важелі з одного боку, з іншого, вони кріпляться до тіла. Телескопічні стелажі складаються з таких елементів, як:

 • Дво.шлях, наповнений газом, амортизатори Kia Sportage;
 • Гвинтові пружини, які затискаються між двома пластинами, верхньою та нижньою.

Амортизатори оснащені гумовими буферами вгорі, а знизу затискаються у виделках, прикріплених до нижніх важелів з м’ячами, до яких фіксуються стелажі стабілізатора Kia Sportage.

Структурні особливості. підвіска задньої

Задня підвіска Kia Sportage має структурні відмінності, це враховується нашими майстрами під час виконання діагностики та з подальшим ремонтом або заміною несправних або зношених деталей. На першому поколінні підвіска залежить від спини, з мостом необґрунтованого типу.

Модифікації другого чи четвертого покоління мають незалежну багатокласну структуру з трьома поздовжні важелі (поздовжні та поперечні), амортизатори телескопічного типу, ракетний сарай та пружини гвинтового типу. Важелі кріпляться до мостової картки, рамки кросовера та обладнані гумовими кущами. Позаду також встановлюються амортизатори та гвинтові пружини. Усі елементи розміщуються на підкадрах, для прикріплення їх використовуються безшумні блоки.

Ми також зазначимо, що в моделях із заднім і переднім приводом на колеса задня підвіска відрізняється. Передні кросовери приводу мають два важелі ззаду, є три привід для всіх коліс. Амортизатори встановлюються окремо від пружин і кріпляться до опори маточини.

Слабкі місця призупинення

У модифікаціях першого покоління, передня стенд спереду, стабілізатор стоїть безпосередньо в нижньому важелі, а вузол замінюється колекцією. Стабілізаторні втулки також зламані, а заміна амортизаторів ззаду може знадобитися кожні 40 тисяч кілометрів пробігу, вони більше не годують, вони можуть провиснути передні пружини, повороти спини зламані ззаду.

Незалежна суспензія другого.покоління досить надійна. Основними проблемами є знос стабілізатора стабільності сосни. В умовах експлуатації стулки Kia Sportage C, вузли, мовчазні блоки, кульки кульок підлягають значному зносу. Заміна CVA, мовчазних блоків, а також заміни балу. одна з головних послуг, що надаються майстрами нашого технічного центру.

Основна проблема третього покоління. це дуже слабкі пружини ззаду та скрипи в задній підвісці, особливо експлуатуючи при негативних температурах, проблема полягає в втулках заднього стабілізатора. Підтримуючі підшипники в стійках до амортизації швидко не вдається. Крім того.

Після діагнозу з подальшим ремонтом та/або заміною деталей та компонентів корейського позашляховика, колапс колапсу.

Заплановані діагностики, ремонт або заміна деталей підвіски необхідні?

Сторонній шум з’явився в підвісці спереду та/або позаду?

Кросовер падає на ями, і тіло значно коливається при русі?

Позашляховик втрачає стабільність курсу в прямих районах?

Негайно зверніться до технічного центру “охоронців”, експерти яких займаються підтримкою підвісок усіх чотирьох поколінь на високому професійному рівні 7 днів на тиждень, сім днів на тиждень, з ранку 9:00 до пізнього вечора 21:00.

Заміна амортизаторів Kia Sportage 3 на FFF

Більшість власників Kia Sportage 3 стикаються з проблемою. стук у амортизаторів.

І ця доля мене не уникнула. Я довгий час слухав ці неприємні стуки, особливо попереду, що стало сильнішим, коли холодна погода.

Як виявилося, єдиний спосіб виправити цю заміну амортизаторів за допомогою модифікованої серії FFF зручної серії U. які максимально налаштовані для комфортної їзди. Детальніше про вибір аморти на амортизаторах на сторінці

Акрайс.поглиначі FFF для замовлення

Фронт Тил
546513U000FFF. Зліва 553113U100FFF за 4WD
546613U000FFF. Право 553113U000FFF за 2wd

Підніміть передню частину машини з гніздом, або як у моєму випадку, машина піднімається на підйомник.

Відкрутіть болт кріплення стійки стабілізатора та двох кріпильних болтів Amorta. Ми також відкрутимо болт з фіксації гальмівної трубки.

Відкрутіть три горіхи, подивіться

Ми затягуємо пружини двома стяжками і відкрутимо гайку, яка тримає верхню опору:

Якщо ви зміните амортизатор, має сенс змінити, і всі еластичні смуги на стійці для модифікованого FFF. Чим нижча прокладка пружини ще 40 000 км пробігу вже витягнута. І несуть на пробігу шістдесят тисяч км, вже дуже втомлений, все зависає і скрипить.

Я поклав новий модернізований підшипник підтримки з прокладкою, всі запасні частини у статті. це підтримуючий підшипник та підтримка.

Модернізований підшипник після TSB: 54612-3S050FFF

Земля для нового підшипника: 54623-3S000FFF

Нижня пружина, залишалася незмінною: 54633-2m000

Оригінальний завантаження 54625-3Q000. Чіпси ставлять старі.

Стоячи, можна встановити на місці, в задній частині манера. Після заміни зібрання це не потрібно робити!

Заміна тилу

Щоб зняти задні амортизатори, відкрутіть задні стелажі стабілізатора, болт кріплення плаваючого мовчазного блоку, нижнє кріплення амортизатора та верхівку амортизатора:

Після того, як усе було відкручене, ми витягуємо амортизатор і змінюємо його на нове. Зазвичай відкручуючи нижні болти амортичного кріплення, дуже важко відкрутити, частіше їх відрізати. Для цього вам потрібно запастися новими болтами: