Заміна призупиненого підшипника кардана та проміжного валу Kia Sportage…

Заміна призупиненого підшипника кардана та проміжного валу Kia Sportage 3 (Kia Sportage 3)

Для цього вам потрібно виконати лише три прості кроки. надішліть нам свій запит, а потім отримати лист електронною поштою зі списком магазинів, і виберіть найкращий варіант.

Ударний підшипник для валу Kia Sportage 3 та IX 2 з підшипником Kia Sportage.

Болти йдуть дуже важко, на мою думку, вони на фарбі. Рекомендації та корисні відеозаписи на всіх.колесах Kia Sportage 3 4 WD часто виникають проблеми із призупиненими підшипниками:

Моделі, представлені на даний момент на світовому ринку автомобілів.

Підозрілий шум, гуркіт у нижній частині автомобіля. Під впливом сили тертя кулі, у підшипнику, торкаючись тіла, створюють гуде звук, який резонує про метал і відчувається в кабіні. Стукайте на дно транспортного засобу. Це можливо в результаті повного відокремлення кронштейна від тіла, кардан починає вільно рухатися по машині, і коли нахил змінюється, болить дно машини.

Складний рух задньої вісь. З повним або частковим руйнуванням підшипника внутрішні елементи ускладнюють переміщення карданової передачі, створюючи опір або блокуючи обертання валу.

Також визначте, що підшипник підвіски вимагає заміни візуальним оглядом всього кардана. У той же час, вам потрібно звернути увагу на наявність іржі та корозії на стінах частини з задньої частини валу, оскільки саме з цього боку в конструкції немає ущільнення, що захищає від води та бруд на кульках.

Через тріщини або інші дефекти вода та пил потрапляють всередину, що призводить до збільшення сили тертя і внаслідок перевантаження опори. Цей недолік усувається виробником на Kia Sportage третього покоління, додавши нафтову ущільнення в обидві сторони підшипника.

Крім того, передчасний знос опори не призводить до належної роботи автомобіля, ґрунтових штрихів уздовж дна та Кардана, що призводить до деформації корпусу підшипника та порушення заправки всієї частини приводу. Часто щілинна частина шарніру дорівнює кутовим швидкостям через збільшення навантаження та високий крутний момент.

Два сегменти, підключені через цей вузол, обертаються з різними швидкостями, це відбувається при блоку задньої вісь або ковзання колеса на місці. Крутний момент від контрольної точки передається через передній кардан, але заблокований міст не дозволяє крутитися задньому валу, а слоти шліфують всередині посадки.

Графітова мастила, а також вода та ґрунт, що призводить до руйнування частини, потрапляють у суспендований підшипник через зазор. Також причиною несправності може бути зламаний хрест кардана, який з’єднує задню вісь і вал. Цей продукт складається з групи підшипників у вигляді хреста, вони розроблені для перенесення обертання з приводу до мосту на місці перерви.

Тепер ми стискаємо фланець, щоб отримати доступ до слотів. Використовуйте м’якоть з двома лапами або вибивайте молоток, але через дерев’яну брусок.

Видаляємо гофру за допомогою замикаючого кільця.

Тепер ми видаляємо підтримку або також стискаємо знято. Ми гаснемо котячий елемент із корпусу опор, використовуємо рівномірну головку з діаметром мм з молотком. Операція найкраще виконується на порок, між губами. Встановлення нового підшипника та збірки карданського валу, що замінює призупинене підшипник Cardan Kia Sportage 3 на новий починається з підготовки підтримки пресування. Витріть внутрішню поверхню тіла, а також змащує посадковий отвір літолом.

Візьміть оправку або голову із зовнішнім діаметром мм, а потім доручіть її на кінці зовнішнього кільця кулькового підшипника і акуратно удари середньої сили притисніть частину до зупинки. Спробуйте запобігти спотворенню в осьовому напрямку. Встановіть масляну ущільнення, виправте її так само.

Ознаки несправної підтримки підвіски

У цьому прикладі було використано спеціальний набір оправок для натискання підшипників кочення різних діаметрів. Скрутіть зібрану структуру в руках, перевірте простоту обертання. Ми збираємо кардан у зворотній послідовності і встановлюємо його на місці, орієнтуючи положення на знаках.

Kia Sportage 3 Проміжний підшипник вала. демонтаж та заміна підвісного підшипника правильного приводу Kia Sportage 3 також періодично зношується під впливом зовнішніх факторів, шуму та гуму, іноді реакції. Вони також на фарбі.

І, застосовуючи важкий інструмент, ми намагаємось відключити дві частини. Тільки помиляючись, вам не потрібно бити пиляння 6.

Ми беремо частину кардана з призупиненим і затискач у пороці. Відкрутіть гайку 24.головами, він наклеєний від розмотування та вибиває «чашку» від грізного з’єднання кардана.

Причини несправності та заміни підвісного підшипника Kia Sportage 2

Пухлину у вигляді суспендованого підшипника легко видаляються зі свого місця. Без Тернера ця операція не буде увінчана успіхом. Діаметр підшипника від Сантафе на 2 мм. Потрібно витягнути рукав і взяти шию на карді. Крім того, з Тернера вам потрібно зробити нові болти для кріплення підвішеного.

Стара 25 мм завдовжки, вам потрібно заточити довжину 50 мм, зверніть увагу на крок. Поки Тернер займається рукавом, а болти повинні примусити мізки та імпровізуватися, щоб придумати вставки під прикріпленням нового підшипника до дна.

Справа в тому, що вуха прикріплення нового індіпу встановлені однією осі з підшипником, на відміну від оригіналу, який зміщується на 20 мм.

При встановленні нового підшипника, пильниці підшипника та кардан, що захищають підшипник від бруду, не натирають один про інший.

Вони сказали завдяки Appolon

Шпильки зварені на дно, а болти накручуються в різьбовий отвір у дні. У цьому випадку ми говоримо про болти. Ru Super Fast Search Ви шукаєте запасні частини для пасажирського автомобіля. За допомогою нашої послуги ви можете зробити це всього за кілька кроків. На відміну від вантажних автомобілів, пасажирський автомобіль став справжнім другом для багатьох автомобілістів.

Однак, незалежно від коня, він все ще вимагає ремонту та заміни запчастин, ви не можете сперечатися з цим фактом.

Через сьогоднішні ціни ремонт автомобілів стало дорогим задоволенням, що для багатьох перетворилося на великі витрати, які вразили бюджет сім’ї. І все.таки необхідно відремонтувати обладнання, і ця важливість ремонту дала платформу для створення нового типу торгівлі. інтернет.магазинів.

Сьогодні їх є величезна кількість, але не той факт, що кожен з них може запропонувати доступні ціни на запасні частини підшипника підвіски для Kia Sportage 2. Тому ми створили сайт, з яким ви можете вибрати найкращі пропозиції всіх груп запасних частин, включаючи підшипник підвіски.

Для цього вам потрібно виконати лише три прості кроки. надішліть нам свій запит, а потім отримати лист електронною поштою зі списком магазинів, і виберіть найкращий варіант.

Заміна призупиненого підшипника Kia Sportage 3

Офіційний дилер Kia Revolt Auto представляє знижки на лінійці

»Різне» Kia Sportage 3 Правий підшипник підвіски

На All.Heell Drive Kia Sportage 3 (4 WD) часто трапляються проблеми з підвішеними підшипниками: Кардан, проміжний вал правого переднього приводу. В обох випадках сторонній шум з’являється, коли обертання вала. При діагностуванні або у випадку визначення несправності ознаки потребуватимуть заміни підвісного підшипника Kia Sportage 3 окремо або підвішувати всю опору, а також проміжний вал, зібраний з кульковим підшипником (залежно від рівня зносу).

Ця стаття надає інструкції з фото, відео, детальним описом, як перевірити підвіску підвіски Kia Sportage 3 (2010-2015) на карді та проміжному валу. Як зробити компетентну заміну деталей, а також забрати нові запасні частини для ремонту.

Перевірка та ознаки розбиття підвісних підшипників на Kia Sportage 3, пристрій та там, де знаходиться частина

За словами власників Kia Sportage 3 (2010-2015), під час розбиття підтримки кардана або кулькового підшипника є шум (гуркіт) при обертанні валу, іноді це супроводжується вібрацією з періодичним брязкальцем. Щоб перевірити несправність призупиненого підшипника карданського валу, дотримуйтесь коротких інструкцій, а також вивчіть схеми, представлені нижче, щоб ознайомитись із встановленням вузлів та дізнатись, де замінені деталі: Є: Є: Є: Є: Є: Є: Є: Є: Є: Є: Є: Є: Є: Є: Є: Є: Є: Є:

 • Знайти кардан під машиною;
 • Відкрутіть вал руками, слухайте звук під час обертання;
 • Правильний кардановий механізм забезпечує плавну легкість обертання без розриву, шуму, шліфування;
 • Перевірте задню частину призупиненої опори (49300a на діаграмі), а також кардан, вона повинна бути відсутня.

Діагностика підшипника підвіски Kia Sportage 3 здійснюється аналогічно, але для цього вам потрібно повісити праве колесо (розташування елементів переднього шасі автомобіля, див. Діаграму нижче).

На схемі показані приводні вали передніх коліс: 1,3. ліворуч і праворуч, 2. Проміжні продукти.

“Перевірка проміжного приводу”

“Передній привід (гум) гудів”

“Діагностика Kia Sportage 3”

Як видалити та замінити кулон кардан Кіа Sportage 3

Щоб видалити підвісний підшипник з Kia Sportage 3 і зробити його заміну спочатку демонтувати карданський вал, потім його розібрали, а потім зняти опору для гасіння кулькового підшипника.

 • Піднімайтеся під машину, знайдіть карданський вал, зробіть позначки на місці прикріплення його до подачі з одного боку та зчеплення з іншого. Відкрутіть кріпильні болти кардани з обох боків.
 • Тепер ми відкрутимо два болти в штапелі.
 • Ми виймаємо кардан, переходимо до розбиття. Спочатку ми відкрутимо болти, щоб відключити передню частину осі кардана і отримати доступ до підшипника.
 • Тепер ми стискаємо фланець, щоб отримати доступ до слотів. Використовуйте м’якоть з двома лапами або вибивайте молоток, але через дерев’яну брусок.
 • Видаляємо гофру за допомогою замикаючого кільця.
 • Тепер ми видаляємо підтримку або також стискаємо знято.
 • Ми гаснемо котячий елемент із корпусу опор, використовуємо рівномірну головку з діаметром 60-62 мм з молотком. Операція найкраще виконується на порок, між губами. Не пошкоджуйте підтримку.

Встановлення нового підшипника та збірки карданового валу

Заміна підвісного підшипника Cardan Kia Sportage 3 на нову починається з підготовки підтримки пресування. Витріть внутрішню поверхню тіла, а також змащує посадковий отвір літолом.

 • Візьміть оправку (або голову) із зовнішнім діаметром 60-62 мм, а потім доручіть його на кінці зовнішніх кілець, що несуть кульки, і акуратні середні потужність натисніть на частину до зупинки. Спробуйте запобігти спотворенню в осьовому напрямку.
 • Встановіть масляну ущільнення, виправте її так само.

У цьому прикладі було використано спеціальний набір оправок для натискання підшипників кочення різних діаметрів.

 • Скрутіть зібрану структуру в руках, перевірте простоту обертання.
 • Ми натискаємо на “Opornik” назад до карданського валу (з молотком через дерев’яний розпір). Ми збираємо кардан у зворотній послідовності і встановлюємо його на місці, орієнтуючи положення на знаках. Заміна завершена на цьому.

Kia Sportage 3 Проміжний підшипник вала. демонтаж та заміна

Підвіска підвіски Kia Sportage 3 з правильного приводу також періодично зношується під впливом зовнішніх факторів (буде шум і гуркіт, іноді грають). Щоб замінити його, вам потрібно буде демонтувати правильне колесо, а потім правий привідний збір.

 • Вийміть колесо, відкрутіть гайку маточину.
 • Тепер ми відкрутили болт важеля підвіски та відключаємо підтримку м’яча.
 • Ми стукаємо прорізами заклинання з центру.
 • Ми відкручуємо кронштейн, на якій проміжовано проміжну вісь.
 • Відкрутивши пробку, злийте масло з подачі.
 • Ми виймаємо вал приводу з коробки, доцільно виконувати цю операцію разом.

Для без труднощів витягування приводу використовуйте масивну дерев’яну планку, для цього вдарить “гранату” зсередини.

 • Виводячи проміжну вісь із гранати, ми переходимо до видалення зваженого підшипника.
 • Спочатку ми відкрутили кожух, потім подрібнюйте кронштейн підшипником від посадки підшипника за допомогою молотка з розпіркою. Головне. не пошкодити кронштейн.
 • Ми видаляємо замикаюче кільце круглими лініями, натискаємо на підшипник кульки з “вуха” через преса або в тому, як описано вище (за допомогою оправки).
 • Після гасіння, очистіть та протріть посадку. Потім натисніть новий елемент прокатки за допомогою оправки або пороки (метод пресування описаний у статтях розділу на підвісних підшипниках, наприклад, аналогічно натиснуто на Ford Focus 2).
 • Одягніть на замикання, а потім зібрайте весь привід у зворотному порядку. Під час процесу заміни не забудьте встановити нове зовнішнє ущільнення “Ritter”.
 • В кінці заміни встановіть правильний механізм приводу в роздатковий матеріал, закріпіть кронштейн назад, покладіть колесо. Не забудьте вилити олію в роздатковий матеріал.

Kia Sportage 3. Заміна призупиненого підшипника кардана та проміжного валу

На All.Heell Drive Kia Sportage 3 (4 WD) часто трапляються проблеми з підвішеними підшипниками: Кардан, проміжний вал правого переднього приводу. В обох випадках сторонній шум з’являється, коли обертання вала. При діагностуванні або у випадку визначення несправності ознаки потребуватимуть заміни підвісного підшипника Kia Sportage 3 окремо або підвішувати всю опору, а також проміжний вал, зібраний з кульковим підшипником (залежно від рівня зносу).

Ця стаття надає інструкції з фото, відео, детальним описом, як перевірити підвіску підвіски Kia Sportage 3 (2010-2015) на карді та проміжному валу. Як зробити компетентну заміну деталей, а також забрати нові запасні частини для ремонту.

Kia sportage 1 споживання палива. ремонт автомобілів

Природне бажання мати машину, яка хороша як на шосе, так і поза дорогою, і дешевою тощо.D., Але таких немає.New Niva Chevrolet та Kia Sportage 1991-2006. Випуск (новий Kia Sportage 2 не порівнюється) можна порівняти, хоча BU може бути сюрпризом. Якщо вірити статистиці, то у 5-річного Кіа пробіг близько 100 тисяч.км.і ціна 350 тисяч нових витрат на Niva від 400 тисяч. Ресурс DVIG. Kia Sports близько 300 тисяч.км., VAZ 2121 Chevrolet. 150 тисяч.

(із нормальною експлуатацією). Вишневий ресурс та передача для Vaz 2121. як пощастило, 150 виходять з досвіду, але вимагає постійного незначного ремонту. Kia до 100 тисяч. прогулянки без проблем (виключення колісних муфт весни та вздовж дрібниць), тоді виникають проблеми, порівнянні з NIVA, але дорожче. Поза.дорогоцінні якості ваза 2121 вище, безперечно, в геометричній прохідності: вони йдуть, поки не сидять на мости так само. Kia Dynamics з 2 літрами. DV.

Вгорі, але більше споживання (12-15 л у місті, 18-20 л на позашляховому двигуні Mazda з низьким кроком.стиснення). Великий недолік Kia Sportage. це відсутність. Якщо на слизькому шосе або вздовж грязі країни, Ніва проходить без. зменшена передача та блокування, потім на Kia Sports необхідний. Передній привід, інакше це буде просто задній автомобіль накопичувач.

Увімкнення на передній частині Кіа.колеса на слизькому шосе небезпечно. автомобіль втрачає керованість.

До речі, для інформації я скажу, що наш UAZ з переднім накопичувачем включає не більше 300 км. Я не думаю, скільки не думає спорт, але думаю.

Перший Kia Sportage з’явився в 1994 році. Тоді цей недорогий позашляховик закохався у багатьох. У 2014 році вже було опубліковано 3 покоління Sportage, і це було справжнім проривом у модельному діапазоні.

2 покоління Kia Sportage 2.0 CRDI Дизель

Дизельний двигун потужністю 112 літрів.З. прискорює автомобіль до швидкості 177 км на годину за 11,1 секунди. Обладнання вперше було випущено в 2006 році, після чого позашляховик негайно отримав своїх шанувальників. Деклароване споживання в місті становить 8,9 літра, на шосе. близько 6,2 літра.

 • Вадім, Саратов. Я купив Словацьку збірку ще в 2008 році. З тих пір машина лише щаслива. Великий салон, відмінна корейська якість. На споживанні палива все підходить.
 • Zakhar, Lipetsk. Я отримав це від батька, машина 2006 року. Я використовую машину в основному за межами міста і не дуже часто, тому я не приділяю великої уваги на споживання. В середньому близько 5,5 літрів вирушає на шосе.
 • Влад, споживання паспорта взагалі не сходяться, у мене 10 літрів у місті літри стабільно витрачається. І це без кондиціонування. І тому машина. просто звір, я не шкодую про придбання.
 • В’яхеслав, Данилов. Вже прокотився 35 тисяч кілометрів. Що я можу сказати. дизель. це дизельне, споживання досить передбачуване.
 • Юрій, Оренбург. Позашляховик давно хотів. Я купив його для роботи, ходити в цей спортзал. це приємно. Я не звертаю уваги на споживання дизельного двигуна. я їв себе і годував машину.

3 покоління Kia Sportage 1.7 млн. Т

Дизельний двигун Sportage моделі Sportage Model. це одне з найпопулярніших на сьогодні серед любителів Kia. При силі 115 літрів.З. Двигун прискорює автомобіль до 100 км за 12,3 секунди. Споживання палива оголошено на рівні 6,3 л у місті та 4,8 л на шосе. Саме цей показник став однією з головних причин придбання автомобіля для багатьох автомобілістів країни.

Це цікаво: як підключити плиту VAZ 2106

 • Даніл, купив рік тому, двигун. це лише звір. Динаміка супер, витрата на шосе. лише 4,5 літра, але це без кондиціонера. 3 покоління Kia. мій найкращий вибір автомобіля за останні 15 років.
 • Павло, Калуга. Я їхав у машині на 15 тис. KM, ще не було проблем, споживання відмінно підходить для такого двигуна. 7,5 літрів з кондером проводять у місті.
 • Деніс, Сіктівкар. Машина підходить у всьому, особливо як інтер’єр. Але так мало споживання дизеля. важко повірити в такі числа. Але факт. це факт, і це економить гроші.
 • Геннаді, Перм. Споживання паспорта трохи не сходяться, можливо, мова йде про водіння, у місті літрів 5.5.
 • Костянтин, з кондиціонером, споживання лише 6 літрів. На другому поколінні Sportage був значно більшим.

3 покоління Kia Sportage 2.0 в Дизелі

Інформація від виробника

Також дизельний двигун. Влада. 136 л.З., Прискорення до сотень проводиться за 12,1 секунди. Повний привід.привід у поєднанні з автоматичною коробкою передач. Швидкість потоку на шосе становить 5,8 літрів, у місті. 8,7 літрів, а в змішаному циклі рідко перевищує 6,9 літра.

 • Габріель, Перм. Купив на велику суму, згорнуто вже 15 тис. км. Споживання лише 8 літрів у місті, але сама машина дуже часто зривається. Я шкодую про купівлю і що мене привели до хороших відгуків.
 • Микола, Саратов. Я їду близько 4 місяців, машина з таким живленням споживає достатньо палива, вона проходить на трасу не більше 6 літрів, але це без робочого кондиціонера.
 • Дмитро, взяв дизель 3.го покоління і не втрачав, взимку завжди починається, споживання є середнім.
 • Святослав, Муром. Мені просто цікаво, що такий двигун має таке споживання, у місті літрів 8-9. Що стосується мене, автомобіль атома слабкий, потрібно було придбати 2.0 184 л.З.
 • Пітер, Ніколеєвський. Мені подобається машина у всьому, все ще в шоці, що на шосе споживається не більше 6 літрів. Особливо приваблює зовнішній вигляд.

Споживання та динаміка, а також надійність спортивних оленів покращувалася з кожним новим поколінням. Цей автомобіль не дуже висока ціна, тому завжди є попит.

Kia Sportage 2, 3. Заміна підвісного підшипника. Ремонт. SPB

Cia Sportage Car. це компактний кросовер від Kia Motors. Виробляється з 1992 року. Це чудовий варіант для багатого способу життя. Він займає верхні позиції серед кросоверів у численних показниках. Але, як і будь.який інший автомобіль, на Sportage є поломки, включаючи зрив карданського валу. Часто в таких випадках потрібно встановити новий підшипник підвіски.

Підшипник підвіски. важливий елемент карданів. Частина необхідна для повної роботи рульового переказу Kia Sportage. Підшипник підтримує вал у правильному положенні, а також приймає та передає осьове та радіальне навантаження. Структурно підвішений. це корпус і рукав, між яким є мастило.

Причини поломки

Найчастіше потрібна заміна підвісного підшипника, якщо автомобіль неправильно використовується. Основні причини включають наступне:

 • Недостатній. Цей розрив визначається візуально. поверхня підв’язаного відшліфується на блиск.
 • Похит води, бруд, що призводить до корозії, утворення снарядів.
 • Механічні пошкодження: тріщини, чіпси.
 • Неправильна посадка, наявність прогалин при посадці.
 • Натуральний знос підшипника.
 • Не відповідність режиму швидкості.
 • Дорога на дорогах з поганим якості покриття.

Ознаки несправності

Основні ознаки несправності підшипників включають:

 • гул, шум від вузла під час руху;
 • сильні коливання, що випливають із підшипника;
 • наявність зворотного зв’язку кілець;
 • Корпус вдарить у зоні валу;
 • поштовхи при перемиканні передачі.

Способи виявлення несправності

Найшвидший спосіб виявлення несправності. це діагностувати сучасне якісне обладнання. У цьому випадку проводиться рівень вібрації та шуму. Ще один спосіб діагностувати підшипник Kia Sportage. прокрутити підняте колесо та перевірити люфт. Якщо частина несправна, обертання колеса супроводжуватиметься шумом і з’явиться зворотна реакція. Перевірка підшипника найкраще проводиться в гаражі за допомогою спеціального підйому або джеків.

Встановлення нової частини

Щоб замінити підвіску KIA, спочатку потрібно демонтувати вал, розібрати його, а потім вийняти підтримку і натиснути підшипник. Замінні роботи повинні бути виконані ретельно, щоб підтримка не була пошкоджена.

Під час встановлення нової підвіски потрібно негайно перевірити стан щілинних сполук на наявність корозійних пошкоджень. Найкраще негайно змінити масляні ущільнення та підшипник. Корозія зазвичай очищають наждаком і змащують спеціальною композицією.

Робота на етапах:

 • Вийміть кардан.
 • Розібрати хрест.
 • Вийміть зупинювальну гайку.
 • Отримайте несправну підвіску.
 • Очистіть сидіння.
 • Встановіть новий підшипник.
 • Зберіть вал.
 • Баланс кардана.

Правила вибору деталей

Щоб замінити, вам потрібно придбати оригінальний підшипник або високоякісні аналоги. Вам потрібно придбати їх лише в спеціалізованих магазинах або сервісних центрах. Купуючи, надайте перевагу деталям, які легко прокручують і не випромінюють зайвий шум. Вони високоякісні.

Якщо вам потрібно замінити деталі кардана Kia Sportage, не соромтеся звертатися до нашої майстерні. Досвідчені майстри нашого центру швидко та ефективно виконуватимуть діагностику та виконають необхідну роботу для заміни.

Ми працюємо більше 10 років і вже вдалося заробити довіру клієнтів. У нас є доступні ціни. Для всіх виконаних робіт ми даємо гарантію. Є ваш власний склад для запасних частин для Kia Cardans. Ми співпрацюємо як з особами, так і з юридичними організаціями.

Залиште заявки за номером 8 (800) 775-78-71 або приходьте до нашого сервісного центру!

Як видалити та замінити кулон кардан Кіа Sportage 3

Щоб видалити підвісний підшипник з Kia Sportage 3 і зробити його заміну спочатку демонтувати карданський вал, потім його розібрали, а потім зняти опору для гасіння кулькового підшипника.

 • Піднімайтеся під машину, знайдіть карданський вал, зробіть позначки на місці прикріплення його до подачі з одного боку та зчеплення з іншого. Відкрутіть кріпильні болти кардани з обох боків.
 • Тепер ми відкрутимо два болти в штапелі.
 • Ми виймаємо кардан, переходимо до розбиття. Спочатку ми відкрутимо болти, щоб відключити передню частину осі кардана і отримати доступ до підшипника.
 • Тепер ми стискаємо фланець, щоб отримати доступ до слотів. Використовуйте м’якоть з двома лапами або вибивайте молоток, але через дерев’яну брусок.
 • Видаляємо гофру за допомогою замикаючого кільця.
 • Тепер ми видаляємо підтримку або також стискаємо знято.
 • Ми гаснемо котячий елемент із корпусу опор, використовуємо рівномірну головку з діаметром 60-62 мм з молотком. Операція найкраще виконується на порок, між губами. Не пошкоджуйте підтримку.

Встановлення нового підшипника та збірки карданового валу

Заміна підвісного підшипника Cardan Kia Sportage 3 на нову починається з підготовки підтримки пресування. Витріть внутрішню поверхню тіла, а також змащує посадковий отвір літолом.

 • Візьміть оправку (або голову) із зовнішнім діаметром 60-62 мм, а потім доручіть його на кінці зовнішніх кілець кулькових, що несуть і акуратні середні сили, притискайте частину до зупинки. Спробуйте запобігти спотворенню в осьовому напрямку.
 • Встановіть масляну ущільнення, виправте її так само.
 • Скрутіть зібрану структуру в руках, перевірте простоту обертання.
 • Ми натискаємо на “Opornik” назад до карданського валу (з молотком через дерев’яний розпір). Ми збираємо кардан у зворотній послідовності і встановлюємо його на місці, орієнтуючи положення на знаках. Заміна завершена на цьому.

Kia Sportage 3 Проміжний підшипник вала. демонтаж та заміна

Підвіска підвіски Kia Sportage 3 правого приводу також періодично зношується під впливом зовнішніх факторів (буде шумі та гуркіт, іноді грають). Щоб замінити його, вам потрібно буде демонтувати правильне колесо, а потім правий привідний збір.

 • Вийміть колесо, відкрутіть гайку маточину.
 • Тепер ми відкрутили болт важеля підвіски та відключаємо підтримку м’яча.
 • Ми стукаємо прорізами заклинання з центру з підшипником.
 • Ми відкручуємо кронштейн, на якій проміжовано проміжну вісь.
 • Відкрутивши пробку, злийте масло з подачі.
 • Ми виймаємо вал приводу з коробки, доцільно виконувати цю операцію разом.
 • Виводячи проміжну вісь із гранати, ми переходимо до видалення зваженого підшипника.
 • Спочатку ми відкрутили кожух, потім подрібнюйте кронштейн підшипником від посадки підшипника за допомогою молотка з розпіркою. Головне. не пошкодити кронштейн.
 • Ми видаляємо замикаюче кільце круглими лініями, натискаємо на підшипник кульки з “вуха” через преса або в тому, як описано вище (за допомогою оправки).
 • Після гасіння, очистіть та протріть посадку. Потім натисніть новий елемент прокатки за допомогою оправки або пороки (метод пресування описаний у статтях розділу на підвісних підшипниках, наприклад, аналогічно натиснуто на Ford Focus 2).
 • Одягніть на замикання, а потім зібрайте весь привід у зворотному порядку. Під час процесу заміни не забудьте встановити нове зовнішнє ущільнення “Ritter”.
 • В кінці заміни встановіть правильний механізм приводу в роздатковий матеріал, закріпіть кронштейн назад, покладіть колесо. Не забудьте вилити олію в роздатковий матеріал.

Підвіска, що несуть Kia Sportage 3: Ціна, який розмір, розмір та кількість

Балік радіальні одиночні намистини закритого типу з ущільнювачами та змащуванням всередині частини встановлюються на карді та проміжних валах. Підтримка підвіски, залежно від ступеня зносу вузла, іноді змінюється на збірку, але його вартість вища, тому більш доцільно змінити підшипник кулі окремо. Нижче наведено таблицю рекомендованих виробників з цінами, статтями, числами для карданів та призупинених підшипників, а також збірки зборів.

Таблиця. Числа, ціни та рекомендовані виробники

Ні Зупинка кільця підшипника кріплення елементи базилік Кардан: 6-180106S17 / 6006.2rs (Gost / ISO) Проміжний: 6-180506S17 / 62206.2rs (Gost / ISO) Асамблея підтримки Кардана з P-SH: 495752p000 Проміжний склад вала з P-SH: 495602S050
1 SKF Швеція Аналог 60062rs1skf 250
2 NSK Японія Аналог 6006DDUNSK 250
3 Фаг Німеччина Аналог 6006-2RSR 270
4 SKF Швеція Аналог 62206-2rs1 1070
5 Gpz аналог 6-180506S17 180
6 Фаг Німеччина Аналог 62206-2rsr 470
7 Hyundai-Kia Korea Original 495752p000 6500
8 Фут.Німеччина не є оригінальною KCB-SOR 3500
9 Mobis Korea не оригінальна 495602S050 5200
10 Hyundai-Kia Korea Original 495602S050 7300

Розміри та технічні характеристики підшипників

Характерна одиниця вимірювальної вартості відповідно до GOST (TU) 62206.2rs 6006.2rs
Діаметр отвору, D мм тридцять тридцять
Зовнішній діаметр, D мм 62 55
Номінальна висота, б мм 20 13
Діаметр сторони внутрішнього кільця, D1 мм 40.1 38.2
Діаметр сторони зовнішнього кільця, D1 мм 54.1 49,0
Радіус монтажних шамфонів, r мм (хв) 1,0
Ємність перенесення динамічна, з KH 32,8 13.3
Статична навантаження, C0 KH 19.5 6.8
Номінальний оборот об / хв 7500 17000
Радіальний проміжок мм 0,01-0,024
Тип сталі SHH-15
Тверді речовини сталі та кульки HRC 61-65
Контактний кут Гадати.
Момент затягування Knm
Шорсткість кілець Рак 0.32
Кількість кульок ПК. 10 одинадцять
Діаметр м’яча мм 7.938 7144
Тип печатки 2rs. Двостороння контактна гумова ущільнення
Вага G. 290 120
Робоча температура ступінь -40 100

Короткі рекомендації щодо заміни підвісних підшипників

Демонтаж механізмів при заміні доцільно здійснювати яму або підйом.2. Для гасіння деталей краще користуватися знімачем, запитати друзів, чи немає. 3. Встановлення карданів на знаках, що застосовуються під час демонтажу. 4. Під час затягування різьбових з’єднань використовуйте графітову мастило.5. Для заміни придбайте запасні частини лише у надійних торгових точках або дилерів. Якщо ви купуєте вживаний товар, тоді попросіть гарантію. 6. Приймайте ретельно про номери ловки, вони можуть змінюватися залежно від року виробництва автомобіля, конфігурації тощо.D 7. Якщо ви змінюєте окремо P-SH, тоді перевірте стан прорізів на корозію, негайно змініть масляні ущільнювачі на пилях. Корозія на поверхні зазвичай очищається на наждачному папері та змащена.8. Рекомендується діагностика та заміну для проведення відразу після виникнення ознак поломки (шум і гул).9. Нижче наведено відео для заміни підвісних підшипників кардан та проміжного валу з Kia Sportage 3 (2010-2015).

призупиненого, підшипника, кардан, проміжного, sportage

У цій статті я коротко окреслю, що він найчастіше проривається на автомобілі Kia Sportage 3, модель 2010-2016., з заводським позначенням SL або SLE. Я працюю в сервісному сервісному сервісному сервісі та маю практичний досвід у цьому питанні. Тут будуть описані не тільки типові «захворювання» спорту, але й способи їх лікування. Стаття призначена для збереження власника такого автомобіля з багатьох годин інформації на розділах автомобільних форумів. Це також буде корисно тим, хто просто збирається придбати використаний номер, оскільки важливо зрозуміти, що слід перевірити при покупці. Якби я раптом щось пропустив із зору, напишіть у коментарях.

Повний.привід не працює!

Дуже поширена несправність у Gynia 3-го покоління-це поломка системи приводу на повному колесі. Це відбувається навіть тоді, коли автомобіль працює виключно як місто “позашляховик”, не використовуючи функції блокування всіх накопичувачів. Зрештою, навіть якщо ви не натискаєте кнопку блокування 4WD, блок управління автоматично з’єднує задню вісь у моменти різкого прискорення при дотику або під час ковзання передніх коліс. Крутний момент постійно перерозподіляється блоком ITM між передніми та задніми колесами у частку 100%. 0% до 50%. 50% відповідно.

У Sportage є дві помилки: є два:

 • Сніданок сполучення повного приводу (pp);
 • Корозія щілинного суглоба між коробкою передач (коробка передач) та роздаткову роздатку;

Більше того, друга несправність виникає набагато частіше.

Несправність потужної зчеплення ПП

призупиненого, підшипника, кардан, проміжного, sportage

Повна зчеплення на привід, спорт; 1. Пакет тертя, 2. насос

Він проявляється наступним чином: немає з’єднання заднього колеса, навіть у режимі блокування 4WD (t.Е. За допомогою натискання кнопки), поки несправності системи 4WD на панелі приладів спалюють. Важливо, щоб кардановий вал обертався!

Якщо загалом, з’єднання.це звичайна система з мульти.дисковим пакетом зчеплення, які стискаються під тиском масла. Тиск створюється насосом, фіксованим на корпусі з’єднання.

Коди помилок “P1832 зчеплення термічного перекановину” або “P1831 зчеплення термічного попередження” ПОПЕРЕДЖЕННЯ “. Ось детальна стаття про Drive2 про те, що саме зламається в цьому випадку та як можна відремонтувати.

Особливо часто це трапляється при перегріті з’єднання, з тривалим ковзанням. Або з частим використанням режиму блокування 4WD. Але цей режим призначений лише для короткотермінового використання на сайті зі складними дорожніми умовами. Не їздити на кнопку блокування 4WD.

Проблема вирішується шляхом заміни муфтного вузла PP. Частина не дешева, але є компанії, що надають послуги з ремонту сполучення. Такі послуги легко знайти в Інтернеті.

Ще одне можливе поломку. це несправність самого насоса зчеплення. У цьому випадку виникає код помилки P1822 або P1820. Щодо цієї проблеми, Kia навіть випустила сервісне бюлетень, згідно з яким офісом. Дилер повинен замінити з’єднання.

призупиненого, підшипника, кардан, проміжного, sportage

Якщо автомобіль не для гарантії, вам потрібно замінити насос окремо, що буде набагато дешевше. Тільки новий насос вже модифікований і вимагає придбання проводки для нього.

Запчастини: Повний насос для приводу накопичувача. 478103B520, проводка насосів 478913B310

.

Детальна стаття про Kiaclub.RU для цієї проблеми.

Корозія прорізаного з’єднання між контрольною точкою та “Роздатковою роздатком”

призупиненого, підшипника, кардан, проміжного, sportage

Іржаві на прорізах роздаткових матеріалів, Sportage 3

Це хвороба не лише спорту, але й Hyundai IX35 (Tucson), Санта.Фе, Кіа Соренто XM.

Діагностика досить проста: підніміть машину на підйом. Якщо він не крутиться, необхідно видалити подачу та оглянути щілинні суглоби, щоб визначити, чи необхідно змінити сам розподіл, або ви можете обмежити себе ремонтом диференціальної коробки передач.

призупиненого, підшипника, кардан, проміжного, sportage

Гнилі прорізи диференціальних контрольних пунктів

Причиною несправності є масляне ущільнення, яке стоїть на вході проміжного валу правого напіввідникового валу в розподілі (ось його число: 47352-39300). Причина також полягає в тому, що сам проріз працює без будь.якого змащення з заводу.

Ви можете подовжити термін служби профілактики негайно при покупці автомобіля: видалити (або перемістити роздатковий матеріал) та нанесіть жир до слотів.

Ремонт повного зчеплення на колесах Kia Sportage 3

Якщо ви купуєте вживаний спорт, не забудьте перевірити автомобіль на ці несправності. Ремонт є досить дорогим, він складається з цін на диференціальні деталі (добре. 20 000) та вартість роздаткового матеріалу (600 u.e ціна на використані) і, звичайно, робота над видаленням пункту пропуску та заміною деталей (до 20 000 ).

призупиненого, підшипника, кардан, проміжного, sportage

Список необхідних запасних частин для ремонту повного колеса до спорту 3, з цифрами

Ремонт сполучення повного.колеса Санта.Фе / спорт

Якщо ви відкрутили кардан, вони спробували порушити кінцевий гайку, і OMMAAAAAAA Val Scrolls у зчепленні. Хоча я раніше читав, що краще розірвати горіх у цьому районі, щоб не затиснути пізніше у пороці. Вийміть муфту з коробки передач, ми беремо контейнер для осушення масла, покладе зчеплення вхідних валів. У той же час вал трохи зміщується вздовж власної осі під масою зчеплення та з.під ущільнення, масло починає витікати. Приблизно 350 мл вийшло на 10-15 хвилин. Суспензія була повністю з’єднана, схожа на олію.

Далі поверніть муфту і через штангу з молотком вдарив кінець вхідного валу. Така кінцева кришка Macar самої масляної ущільнення, щоб вийти з тканини з корпусом зчеплення. Обережно скуштувались, щоб клатчі не випадали, якщо кришка знята.

Вийміть кінцеву кришку не знайомих коробки передач

Ми виклали кошик з тертями з таким макара, щоб не плутати послідовність під час складання. Остання пара згустків, тримає внутрішнє блокування кільця. Його видаляють викруткою.

Я знаю, що слабке місце з’єднання. це зварений шов, що з’єднує вал і кошик, однак вони вирішили не зміцнити зварювання зварювання на консультації, тому згодом буде потрібно переробити на токарному пункті, очистити це вгору (видаліть зміцнення). Це виглядає як гладкий шв без зносу слідів.

Перед складанням я промив кожне кільце кошика з очищувачем. Я скористався таким. Три балончі ​​пішли

Я хочу сказати, що ви повинні вибрати ці очищувачі в комплекті, на яких триває подовжувач. Це необхідно для промивання порожнин з’єднання, підшипників та внутрішнього фільтра. І мені здавалося, що з трубкою створюється більший тиск (тиск), ніж без нього.

Підвіска, що несуть Kia Sportage 3: Ціна, який розмір, розмір та кількість

Балік радіальні одиночні намистини закритого типу з ущільнювачами та змащуванням всередині частини встановлюються на карді та проміжних валах. Підтримка підвіски, залежно від ступеня зносу вузла, іноді змінюється на збірку, але його вартість вища, тому більш доцільно змінити підшипник кулі окремо.

Нижче наведено таблицю рекомендованих виробників з цінами, статтями, числами для карданів та призупинених підшипників, а також збірки зборів.

У цій статті я коротко окреслю, що він найчастіше проривається на автомобілі Kia Sportage 3, модель 2010-2016., з заводським позначенням SL або SLE. Я працюю в сервісному сервісному сервісному сервісі та маю практичний досвід у цьому питанні. Тут будуть описані не тільки типові «захворювання» спорту, але й способи їх лікування. Стаття призначена для збереження власника такого автомобіля з багатьох годин інформації на розділах автомобільних форумів. Це також буде корисно тим, хто просто збирається придбати використаний номер, оскільки важливо зрозуміти, що слід перевірити при покупці. Якби я раптом щось пропустив із зору, напишіть у коментарях.

Повний.привід не працює!

Дуже поширена несправність у Gynia 3-го покоління-це поломка системи приводу на повному колесі. Це відбувається навіть тоді, коли автомобіль працює виключно як місто “позашляховик”, не використовуючи функції блокування всіх накопичувачів. Зрештою, навіть якщо ви не натискаєте кнопку блокування 4WD, блок управління автоматично з’єднує задню вісь у моменти різкого прискорення при дотику або під час ковзання передніх коліс. Крутний момент постійно перерозподіляється блоком ITM між передніми та задніми колесами у частку 100%. 0% до 50%. 50% відповідно.

У Sportage є дві помилки: є два:

 • Сніданок сполучення повного приводу (pp);
 • Корозія щілинного суглоба між коробкою передач (коробка передач) та роздаткову роздатку;

Більше того, друга несправність виникає набагато частіше.

Несправність потужної зчеплення ПП

Повна зчеплення на привід, спорт; 1. Пакет зчеплення, 2. насос

Він проявляється наступним чином: немає з’єднання заднього колеса, навіть у режимі блокування 4WD (t.Е. За допомогою натискання кнопки), поки несправності системи 4WD на панелі приладів спалюють. Важливо, щоб кардановий вал обертався!

Якщо загалом, з’єднання.це звичайна система з мульти.дисковим пакетом зчеплення, які стискаються під тиском масла. Тиск створюється насосом, фіксованим на корпусі з’єднання.

Коди помилок “P1832 зчеплення термічного перекановину” або “P1831 зчеплення термічного попередження” ПОПЕРЕДЖЕННЯ “. Ось детальна стаття про Drive2 про те, що саме зламається в цьому випадку та як можна відремонтувати.

Особливо часто це трапляється при перегріті з’єднання, з тривалим ковзанням. Або з частим використанням режиму блокування 4WD. Але цей режим призначений лише для короткотермінового використання на сайті зі складними дорожніми умовами. Не їздити на кнопку блокування 4WD.

Проблема вирішується шляхом заміни муфтного вузла PP. Частина не дешева, але є компанії, що надають послуги з ремонту сполучення. Такі послуги легко знайти в Інтернеті.

Ще одне можливе поломку. це несправність самого насоса зчеплення. У цьому випадку виникає код помилки P1822 або P1820. Щодо цієї проблеми, Kia навіть випустила сервісне бюлетень, згідно з яким офісом. Дилер повинен замінити з’єднання.

Якщо автомобіль не для гарантії, вам потрібно замінити насос окремо, що буде набагато дешевше. Тільки новий насос вже модифікований і вимагає придбання проводки для нього.

Запчастини: Повний насос для приводу накопичувача. 478103B520, проводка насосів 478913B310

.

Детальна стаття про Kiaclub.RU для цієї проблеми.

Корозія прорізаного з’єднання між контрольною точкою та “Роздатковою роздатком”

Іржаві на прорізах роздаткових матеріалів, Sportage 3

Це хвороба не лише спорту, але й Hyundai IX35 (Tucson), Санта.Фе, Кіа Соренто XM.

Діагностика досить проста: підніміть машину на підйом. Якщо він не крутиться, необхідно видалити подачу та оглянути щілинні суглоби, щоб визначити, чи необхідно змінити сам розподіл, або ви можете обмежити себе ремонтом диференціальної коробки передач.

Гнилі прорізи диференціальних контрольних пунктів

Причиною несправності є масляне ущільнення, яке стоїть на вході проміжного валу правого напіввідникового валу в розподілі (ось його число: 47352-39300). Причина також полягає в тому, що сам проріз працює без будь.якого змащення з заводу.

Ви можете подовжити термін служби профілактики негайно при покупці автомобіля: видалити (або перемістити роздатковий матеріал) та нанесіть жир до слотів.

Якщо ви купуєте вживаний спорт, не забудьте перевірити автомобіль на ці несправності. Ремонт є досить дорогим, він складається з цін на диференціальні деталі (добре. 20 000) та вартість роздаткового матеріалу (600 u.e ціна на використані) і, звичайно, робота над видаленням пункту пропуску та заміною деталей (до 20 000 ).

Список необхідних запасних частин для ремонту повного колеса до спорту 3, з цифрами

Не вмикайте/складні перекази на механічну коробку передач або сторонній шум

Ця хвороба починає з’являтися з характерним шумом від коробки передач, який чується на холоді, коли двигун холостий при роботі двигуна. Службовий бюлетень про цю проблему призначає заміну кілець синхронізаторів 4.ї, 5.ї та 6.ї коробки передач.

Ynogdap priчina moжtet bbыth v «snхrorе» 3-й й Презачі і Сойтветственной ністерири. Причина спеціально визначається після розбирання коробки.

Якщо синхронізатори не замінюють час, поява більш серйозних наслідків можливі. хутро. Пошкодження передач передач, що тягне за собою заміну, а отже, і дорожчий ремонт.

Ціна роботи зазвичай коштує до 300 плюс необхідні запасні частини.

Для Kia Sportage 3 SL 2010-2016 4G Wi-Fi мультимедіа, відеоплеєр, GPS-навігація, Android 8.1 Hifi

Автомобіль не їздить, сильний брязкальця в правому колесі, несправність проміжного валу

Проблема схожа на вищезазначене з усіма приводами. Прорізний зв’язок між промисловим приводом та внутрішньою канатною заливкою. Це відбувається через потрапляння води через масляну ущільнення (а точніше котел). Подальше корозію виконує свою роботу, прорізи ослабляють і повністю відрізані. З повністю скороченнями, до автомобіля можна дістатися за допомогою послуги лише тоді, коли увімкнено повний привід, оскільки в результаті диференціальної роботи весь крутний момент передньої осі піде в правий бік.

Корозія Schlitsov Promin та Right Drive, Sport 3

Ціна ремонту: PROMIN 4 500, Правий хрус до 45 000

Як і у випадку з з’єднанням подачі. коробки, необхідно зробити профілактику індустріалізації із заміною масляної ущільнення та змащення, це продовжить термін експлуатації слота.

Двигун не розробляє більше 3000 обертів, контрольна лампа спалює або спалахує

Звичайно, такі симптоми характерні для багатьох зривів дизельних автомобілів. Але тут ми говоримо про найпоширеніші несправності, тих, що скоро чи пізніше трапляються з усіма спортсменами.

Це “захворювання” характерне для дизельних наборів, з двигунами r 2.0 і U2 1.7. Причини таких симптомів, як правило, є двома:

 • несправність датчика підсилення тиску на автомобілі з 2-літровим двигуном;
 • Невиконання датчика підсилення тиску на машинах з двигуном 1.7;

В обох випадках блок управління передає роботу двигуна в екстрений режим, що означає, зокрема, швидкість двигуна відрізняється на 3000. У водія є відчуття, що турбіна просто не працює. Це, звичайно, не так.

На 2-літрові дизельні двигуни, P0299 Turbocharger/Supercharger Underboost або P0069 колектор абсолютного кореляції тиску тиску або обидва коду одночасно зберігається. У більшості випадків проблема вирішується шляхом заміни датчика клапана. Звичайно, необхідно провести повну діагностику двигуна, перш ніж купувати датчик.

При замовленні датчика важливо звернути увагу на написи на ньому. Існує два типи датчиків: старі, які спочатку були встановлені під час виробництва першого виду спорту та модернізовані, які змінюються раз і більше не зламаються.

Модернізовані датчики відрізняються за кількістю написів “au”. Це означає, що в друкованій платі є золото. Це модернізований датчик, який не провалюється повторно.

.

На 1.7-літрові спортзали не в самому датчику, а в його проводці. Помилки це: P0237, P0238.

Принесення роз’єму датчика, Sportage 3

Дроти “відпадають” на сам електричний роз’єм, і тому неможливо їх повзати назад. Розчин повинен бути або заміною всього датчика тиску зміщення, або заміною штифта (контакту) пошкодженим дротом.

Роз’єм можна знайти на розборі. Або замовлення від офіційного дилера Kia або Hyundai. Ось його номер каталогу 1898000066AS.

Партроніка не працює

Далі ми поговоримо головним чином про розбиття, не пов’язані з одиницями влади та шасі.

Електроніка для тіла, системи допомоги на паркування та камера заднього перегляду. це ще кілька причин періодичних відвідувань послуги.

Усі власники спорту неодноразово стикалися з необробними датчиками системи допомоги для паркування. Це проявляється так: Увімкніть зворотне, за машиною немає перешкод, а Zummer Parctronics скрипить, ніби ви відпочили на чомусь із бампером. Доведеться замінити несправний датчик.

Або другий варіант: Коли задня передача увімкнена, датчик паркування надає датчик паркування замість нормального. єдиного довгого звукового сигналу. кілька коротких (від 1 до 4). Таким чином, видається кількість несправного датчика, він вважається лівим праворуч у напрямку руху. 2 короткі сигнали. другий з лівого датчика, 3. третій зліва. У цьому випадку проблема може бути як із самим датчиком, так і з його проводкою, наприклад, окисленням з’єднувача.

Номери каталогів: 95720-3u000-External, 95720-3U100-внутрішня. (Це лише для автомобіля без системи автоматичної парковки, спа). Початкова ціна близько 50. Ви можете придбати китайську на Aliexpress за 8, він також чудово працює.

Датчики провалюються через те, що вода не потрапляє всередину, і, на жаль, замінюється часто знову розбиваються.

Sportage SLE. Це працює не гірше, ніж оригінал

Камера заднього перегляду не працює

Досить поширена проблема. це також волога та окислення камери заднього виду. У той же час, на ранніх стадіях, зображення камери хмарно або періодично зникає, пізніше воно повністю зникає. Найчастіше камера не піддається ремонту, t.До. Контакти дошки повністю гнилі.

Добре, якщо це сталося в гарантійному періоді роботи автомобіля. Зрештою, ціна нового оригіналу становить близько 350 доларів США. Ось його номер 95750-3W000.

Багато власників купують звичайну китайську камеру, щоб заощадити гроші та встановити їх замість повного часу.

Панель пристроїв не працює

У дощову погоду, або під час раптових змін температури від морозу до плюс, у gyp.eagle. Він просто не вмикається. Усі пристрої не працюють, дисплей на дошці.дошці не спалює. Тільки перевірені лампи двигуна горять та вказівка ​​на відкритих дверей та невдалий пояс. Також не вмикає нагрівання заднього вікна.

Усі ці симптоми викликані вологою, що потрапляє на тип охайного, під основним процесором. Причина, швидше за все, в поганій якості обробки дошки з спеціальним лакам.

Волога з’являється через конденсацію, з різкими змінами температури.

Якщо автомобіль буде гарантією, поспішайте до служби, вас замінить панель приладів на нову. Якщо гарантія закінчиться, ремонт влетить у копійку. Але знайдіть свій час, щоб придбати його.

Як показує досвід багатьох власників таких автомобілів, можна виправити панель з простим сушінням. Для цього навіть не потрібно зняти охайність з машини. Найпростіший спосіб зігріти, повернувши його на обігрівач на максимум і закривши всі двері, нехай плита працює, поки вона не стане досить гарячою в салоні, приблизно 20. 30 хвилин. У 9 випадках з 10, цей метод допомагає, і панель оживає.

Якщо це не вийде, демонтуйте охайність і розігріть дошку феном, наприклад. Після того, як вона заробила, не зайве покривати плату за допомогою шару спеціального. лак, який можна придбати в будь.якому магазині для радіо.аматорів.

Друга частина статті тут.

Федеральний дискотеку автозапчастин

 • Порт77.Ру
 • Каталог
 • Kia
 • Sportage 3
 • Спосіб передавання
 • Підшипник переднього приводу переднього правого 6 ACPP 4WD 2.0 бензин Kia Sportage 3 (Kia Sportage 3)

Якщо у вас є можливість, то ви можете самостійно взяти замовлення на G. святий. Роерт d.2 пн-SB 10.00-21.00

Так звичайно! Залежно від ваги та розмірів товару, ми можемо відправити його поштою або через транспортну компанію до будь.якого врегулювання

Питання відповідь

Найпоширенішою причиною стукання в таких випадках є використання.

Не поспішайте замінити труби системи охолодження, причина може бути несправною.

Карта сайту

Відправити запит

Фахівці магазину Port77 можуть допомогти у виборі запасних частин. Просто надішліть запит.

Розширення складу запасних частин магазину порту 77 зберігає більше 2.000 позицій на складі!

Поділитися з друзями

Будь.яка невідповідність між продуктом про товар на сайті з фактом є лише дратівливим непорозумінням. Вся інформація на сайті є посиланням на природу і не є публічною пропозицією, визначеною положеннями статті 437 Цивільного кодексу будь.якого використання матеріалів з цього сайту, дозволена лише за згодою власника. Порт77.Ручний веб-сайт інтернет-магазину для продажу автомобільних запасних частин та аксесуарів.