Заміна лобового скла газ 31105

.6 Лобове скло

За допомогою викрутки від’єднайте пістони та зніміть додаткові оздоблення передніх стійок. Примітка: перед використанням обмотайте викрутку захисною стрічкою.

Зніміть оздоблення передніх стійок, як показано на малюнку.

Зніміть сонцезахисні козирки та їхні тримачі

а) За допомогою спецінструменту зніміть кришку внутрішнього дзеркала.

б) Відкрутіть 2 гвинти внутрішнє дзеркало

Зніміть лампу місцевого підсвічування, (Моделі без люка)

а) За допомогою спецінструменту від’єднайте фіксатори.

б) Від’єднайте роз’єм і зніміть лампу місцевого підсвічування (Моделі з люком)

а) Відкрутіть гвинт б) За допомогою спецінструменту зніміть плафон лампи місцевого підсвічування.

в) Відкрутіть гвинт, від’єднайте гніздо та зніміть лампу місцевого підсвічування.

Зніміть допоміжну ручку з боку пасажира

Примітка: перед використанням обмотайте викрутку захисною стрічкою.

б) Відкрутіть 2 гвинти та зніміть допоміжну ручку.

(Моделі з люком) Зніміть молдинг скла люка

За допомогою спецінструменту від’єднайте пістони та зніміть обробку даху.

Зніміть важелі та щітки склоочисника.

Зніміть ущільнювач вентиляційної сітки.

13 За допомогою ножа зріжте кромку молдингу лобового скла, як показано на малюнку.

оздоблення даху, 2. молдинг скла люка (моделі з люком), 3. допоміжна ручка, 4. лампа місцевого підсвічування, 5. плафон лампи місцевого підсвічування, 6. внутрішнє дзеркало, 7. кришка внутрішнього дзеркала, 8. сонцезахисний козирок, 9. власник сонцезахисного козирка, 10. ущільнювач лобового скла, 11. стопор, 12. ущільнювач передніх дверей, 13. оздоблення передньої стійки, 14. додаткове оздоблення передньої стійки, 15. молдинг лобового скла, 16. лобове скло, 17. кришка, 18. важіль та щітка склоочисника, 19. вентиляційні грати, 20. ущільнювач вентиляційної решітки.

Зніміть лобове скло (Зняття лобового скла за допомогою струни)

а) Протягніть струну із салону б) Закріпіть кінці струни на дерев’яних брусках

Примітка: щоб не пошкодити фарбовані поверхні, наклейте на них липку стрічку. Увага: при знятті скла постарайтеся не пошкодити пофарбовані поверхні та оздоблення. Щоб не пошкодити панель при знятті лобового скла, розмістіть пластмасовий лист між струною та панеллю. в) За допомогою струни зріжте шар клею та стопори,

Увага: при зрізанні залишайте якнайбільше клею на кузові.

(Зняття лобового скла за допомогою спецінструменту) д) За допомогою спецінструменту зріжте шар клею, як показано на малюнку, і зніміть скло.

Увага: при зрізанні залишайте якнайбільше клею на кузові

Установка лобового скла

1, Очистіть та вирівняйте контактну поверхню кузова,

а) Ножем вирівняйте шар клею, що залишився на кузові, будьте уважні, не пошкодіть лакофарбове покриття кузова

б) Очистіть поверхню зрізу шматком тканини, змоченому в розчиннику.

Якщо зняте лобове скло встановлюватиметься, необхідно його очистити.

а) Використовуючи скребок, зніміть клей, що залишився на склі; б) Очистіть скло розчинником.

а) Розташуйте скло, як показано на малюнку б) Нанесіть мітки суміщення на скло та кузов

Зніміть старі стопори та встановіть нові, як показано на малюнку.

Зніміть старий ущільнювач і встановіть новий на липкій стрічці, як показано на малюнку,

6 Нанесіть праймер на ребро та контактну поверхню скла. Перед нанесенням праімеру протріть скло.

Увага:. Час висихання праїмеру не менше 3 хвилин Відкритий праймер не можна використовувати повторно.

Використовуючи шприц, нанесіть клей на всі контактні поверхні скла, як показано на малюнку Увага: переконайтеся, що установка скла буде закінчена протягом часу використання клею,

а) Розташуйте скло згідно з мітками суміщення і обережно вдавіть його вздовж обода б) Нанесіть шпателем клей на кромку скла в) Міцно притисніть скло, щоб воно трималося на клеї. г) Видаліть надлишок клею

Перевірка та усунення негерметичності з’єднання

а) Після закінчення часу затвердіння здійсніть перевірку на герметичність з’єднання. б) Усуньте нещільності з’єднання герметиком для автомобільного скла.

Зняття вітрового скла та встановлення вітрового скла.

Знімання вітрового скла Знімаємо накладки передніх стійок Знімаємо дзеркало заднього виду Однією плоскою викруткою підчіпаємо та заправляємо гумове ущільнення за ребро даху. Притримуючи її в такому положенні іншою плоскою викруткою так само підчіпаємо і заправляємо ущільнення від початої ділянки в будь-який бік. Коли воно буде заправлено на довжині близько 10 см, перший викрутку можна прибрати. Продовжуючи таким чином, “проходимо” дах і дві бічні стійки. Акуратно з двох сторін одночасно видавлюємо скло з отвору. Встановлення вітрового скла. Для цієї операції потрібен помічник. Стелимо на столі (або на капоті автомобіля) тканину або якийсь інший м’який матеріал. Укладаємо на нього скло, перевернувши його краями догори. Надягаємо на нього гумове ущільнення, починаючи з кутів. Перевертаємо скло… …і вставляємо в ущільнення частини окантовки. Закриваємо стики між ними муфтами-накладками. Знову перевертаємо скло і заправляємо у проріз ущільнювача мотузку, починаючи з середини нижньої частини і до неї ж повертаємось. У стику робиться нахльост близько 10 см, а кінці мотузки виводяться назовні. Скло прикладається до отвору та центрується. Зсередини салону плавно витягуйте мотузку, при цьому помічник притискає скло і утримує його від зміщення. Спочатку “проходиться” вся нижня частина, потім, по черзі. стійки. При необхідності скло осаджуємо легким постукуванням долоні його верхньої частини рухом зверху – вниз. заправляємо верхню частину скла у напрямку від країв до середини. Після того, як скло вставлене, пальцями натискаємо на ущільнювач. Встановлюємо на місце зняті козирки та дзеркало заднього виду.

Заміна вітрового та заднього скла Волга 31105 2004-2009

Замінювати вітрове та заднє скло необхідно з помічником.

Виверніть болти кріплення та відведіть панель приладів від кузова (див. Зняття та встановлення панелі приладів). Зніміть патрубки обдування вітрового скла.

Викрутіть по два гвинти кріплення накладок передніх стійок і зніміть накладки.

Натисніть долонями на верхню частину вітрового скла зсередини кузова, при цьому помічник повинен притримувати скло в момент виходу з отвору. Якщо скло розбите, вийміть акуратно з ущільнювача осколки та зніміть ущільнювач за допомогою дерев’яної або пластмасової лопатки.

Для полегшення зняття скла викруткою виведіть край ущільнювача за край прорізу вітрового вікна.

Очистіть отвір від залишків старої мастики. Якщо знятий ущільнювач опинився в хорошому стані, його можна використовувати, попередньо очистивши і протерши.

READ  Як налаштувати брелок Starline а91

Вкладіть у паз під скло ущільнювача свіжу мастику та надіньте ущільнювач на скло.

Вставте ущільнювач декоративний кант.

Вкладіть у паз під фланець віконного отвору ущільнювача монтажний шнур 1 (мал. 10.2) (можна використовувати міцну мотузку діаметром 4-5 мм), вивівши його кінці з паза в середині нижньої частини скла. Для полегшення роботи зі встановлення скла можна змастити шнур гліцерином.

Нанесіть на фланець отвору вікна по всьому периметру шар мастики. Прикладіть скло зовні до отвору, завівши виступ ущільнювача в середині нижньої частини за фланець отвору та вивівши кінці монтажного шнура всередину кузова.

Поступово витягаючи шнур з паза в обидва боки і виводячи цим виступ ущільнювача за фланець 1 ( рис. 10.2) отвору, вставте скло в отвор. При цьому помічник повинен зовні автомобіля притискати скло до отвору в місцях, де виводиться шнур. Допускаються в процесі установки несильні удари долонею по склу для щільнішого його прилягання до отвору.

Волга 31105 заміна лобового

Аналогічно заміні вітрового скла замінюйте заднє скло. При цьому необхідно від’єднати колодку з проводами від елемента струмообігріву скла.

Заміна лобового скла волга 3110

Однією плоскою викруткою підчіпаємо та заправляємо гумове ущільнення за ребро даху.

Притримуючи її в такому положенні, інший плоскою викруткою так само підчіпаємо і заправляємо ущільнення від початої ділянки в будь-який бік.

Коли воно буде заправлено на довжині близько 10 см, перший викрутку можна прибрати.

Продовжуючи, таким чином, проходимо дах та дві бічні стійки.

Акуратно з двох сторін одночасно видавлюємо скло з отвору.

Якщо скло було розбите під час аварії, то акуратно прибираємо усі уламки за допомогою пилососу.

скла, 31105

Виймаємо уламки скла з ущільнювача за допомогою викрутки або підручних засобів.

Можна прикласти скло без ущільнювача та перевірити зазор між склом та прорізом має бути зазор 3 – 4 мм.

Якщо отвір не відповідає даним розмірам, потрібно за допомогою домкратів виставити відповідний зазор.

Заміна лобового скла газ 3110

Відвернути болти кріплення і відвести панель приладів від кузова (див.

Зняти патрубки обдування вітрового скла.

Натиснути долонями на верхню частину вітрового скла зсередини кузова, при цьому помічник повинен притримувати скло в момент виходу з отвору.

Якщо скло розбите, вийняти акуратно з ущільнювача уламки та зняти ущільнювач за допомогою дерев’яної або пластмасової лопатки.

Очистити отвір від залишків старої мастики. Якщо знятий ущільнювач опинився в хорошому стані, його можна використовувати, попередньо очистивши і протерши.

Вкласти в паз під скло ущільнювача свіжу мастику та надіти ущільнювач на скло.5. Вставити в ущільнювач декоративний кант.

Вкласти в паз під фланець віконного отвору ущільнювача монтажний шнур 1 (можна використовувати міцну мотузку діаметром 4-5 мм), вивівши кінці з паза в середині нижньої частини скла.

Для полегшення роботи зі встановлення скла можна змастити шнур гліцерином.7. Нанести на фланець отвору вікна по всьому периметру шар мастики.

Прикласти скло зовні до отвору, завівши виступ ущільнювача в середині нижньої частини за фланець отвору та вивівши кінці монтажного шнура всередину кузова.

Поступово витягаючи шнур з паза в обидва боки і виводячи тим самим виступ ущільнювача за фланець 1 отвору, вставити скло в отвор.

При цьому помічник повинен зовні автомобіля притискати скло до отвору в місцях, де виводиться шнур.

Допускаються в процесі установки несильні удари долонею по склу для щільнішого його прилягання до отвору.9. Аналогічно заміні вітрового скла проводять заміну заднього скла.

При цьому необхідно від’єднати колодку з проводами струмообігріву скла.

Розглянемо подетально цей процес

Знімаємо накладки передніх стійок.Знімаємо сонцезахисні козирки із фіксаторами.Знімаємо дзеркало заднього виду.

Однією плоскою викруткою підчіпаємо та заправляємо гумове ущільнення за ребро даху.Притримуючи її в такому положенні, інший плоскою викруткою так само підчіпаємо і заправляємо ущільнення від початої ділянки в будь-який бік.

Коли воно буде заправлено на довжині близько 10 см, перший викрутку можна прибрати.

Продовжуючи таким чином, проходимо дах дві бічні стійки.

Акуратно з двох сторін одночасно видавлюємо скло з отвору

Коментарі та думки власників 32

Ось ще видос! Тримай друже

З ноги знімається!) З салону треба обрізати гумовий ущільнювач по зовнішньому контуру.

Гумка одноразова, ріж її скло легко знімається, хром не надумай погнути, герметик кращий для цих цілей боді 940, у мене в бж десь було

Повір мені як людині, що зняла муллион стекла з Волг Заднє просто видавлюватися ногами Упираєшся і плавно видавлюєш Заднє нереально міцне гумка при цьому не страждає

А ось передні ніяких викруток ні в якому разі Видавити його цілим ніщо не видавиш Вирізаєш гумку з 2-х сторін і спокійно виймаєш.

Для зворотного монтажу ніякого герметика… Тільки авто платилін…Якщо ​​потрібні будуть стекла звертайся

Установка лобового скла Волга (Газ)

Клей герметик для вклеювання стекол, намертво!

скільки тут колгоспу написали з фері, пластиліном та акваріумним герметиком.

З салону ріж гумку ущільнювача по периметру, сам зрозумієш як вона тримає скло, потім скло видавиш. Тільки обережно з хром окантовкою, не загинайте її, потім не вставиш) Ущільнювач коштує 400, герметиком я звичайним прозорим проходив, з другого разу все норм залилося, осінь, зиму проїздив, політ нормальний)

Ну гумка в Самарі коштує близько 400р., герметик я брав звичайний найдешевший прозорий силікон, установка без проблем, а ось зняття…краще відразу купи нове скло, переднє скло — це крихке.

Ща розповім. Канцелярським ножем зрізаєш гумку, точно по хрому з боку скла, з вулиці, тим самим звільняється скло. Край скла знаходиться якраз перед хромовою вставкою. З салону акуратно видавлюєш скло, починаючи згори, виходить скло легко. Знімаєш хром, запам’ятовуючи як що стояло, переносиш хром на нову гумку, вся річ у зборі одягається на скло, заправляється в паз гумки шнур, так, щоб кінці шнура були в низу лобовика, ставиш весь цей бутерброд на місце, тягнеш за шнурок, і дивишся як гумка сідає на місце. Дійшов до кута, за інший кінець шнура і в інший бік до кута, так само боки і верх.Проріз, точніше кути отвору перед монтажем, замазати авто пластиліном, весь проріз герметиком для акваріумів, після монтажу і усадки скла ковзними ударами долоні (легкими ударами), пройтися цим же герметиком по всій резинці, між гумкою і склом, і між гумкою.

Не треба там нічого вандали і різати. З салону потихеньку викрутками виштовхуєш буртик ущільнювача за край кузовної рамки скла, і все. Починати зручно зверху звідкись із району дзеркала. Головне не поспішати, і через півгодини витягнеш ціле скло з цілим ущільнювачем. Заднє знімається так само.

READ  Заміна лобового скла Hyundai Accent

На встановленому склі хром у жодному разі не чіпати! Тим більше, що він у утриманні скла ролі взагалі ніякої не грає, ущільнювач зі склом тримається в кузові за рахунок заправленого бортика.

Знімаємо сонцезахисні козирки із фіксаторами.

Однією плоскою викруткою підчіпаємо та заправляємо гумове ущільнення за ребро даху.

Притримуючи її в такому положенні, інший плоскою викруткою так само підчіпаємо і заправляємо ущільнення від початої ділянки в будь-який бік.

Коли воно буде заправлено на довжині близько 10 см, перший викрутку можна прибрати.

Продовжуючи, таким чином, проходимо дах та дві бічні стійки.

Акуратно з двох сторін одночасно видавлюємо скло з отвору.

Якщо скло було розбите під час аварії, то акуратно прибираємо усі уламки за допомогою пилососу.

Виймаємо уламки скла з ущільнювача за допомогою викрутки або підручних засобів.

Можна прикласти скло без ущільнювача та перевірити зазор між склом та прорізом має бути зазор 3 – 4 мм.

Якщо отвір не відповідає даним розмірам, потрібно за допомогою домкратів виставити відповідний зазор.

Автоскло для іномарок

Заміна лобового скла ГАЗ

Лобове скло вразливе навіть у найміцніших, найнадійніших автомобілів. Через занадто жорсткі двірники, перепади температур, сильний вітер і опади воно каламутніє, в особливо складних ситуаціях з’являються тріщини. Спробувати усунути скол можна, але часто це не дає потрібного результату: матеріал стає тендітнішим і дефекти з’являються знову. Можливо, вигідніша заміна лобового скла ГАЗ, адже Ви отримуєте новий, неушкоджений виріб, який прослужить Вам довго.

Якщо Ви знайшли пошкодження, то майстри «CARBOYS» зможуть замінити лобове скло ГАЗ максимум за 1,5 години. Наш склад постійно поповнюється, потрібний виріб знайдеться у найкоротші терміни. Ціни на заміну вітрового автоскла ГАЗ в «CARBOYS» доступні найекономнішим автовласникам.

Як змінюють лобове скло

Підготовка поверхонь. Заміна лобового скла ГАЗ починається з демонтажу двірників, елементів системи обігріву та інших деталей. Пізніше їх буде повернено на місце. Пошкоджене скло вирізається за допомогою струни – ця технологія дозволяє уникнути попадання осколків у салон. Звільнена рамка очищається від іржі та залишків клею. Підготовлене до встановлення скло знежирюється.

Установка скла. Поверхні обробляються грунтом-праймером та рідкою гумою. Підготовлене скло поміщається у рамку за допомогою присосок та фіксується клейкою стрічкою.

Подальший догляд. Робота закінчена, але для кращого ефекту варто зберегти клейку стрічку на місці на 2 години. В цей час варто відмовитися від застосування домкратів, відвідування мийок із сильним напором води та інших впливів, пов’язаних із сильним тиском на поверхню скла.

Якщо Вам потрібно задати питання, уточнити ціни або встановити лобове скло на ГАЗ з виїздом по Москві, звертайтесь до нас за телефонами 7 (495) 665-81-87 та 7 (929) 557-74-77.

Ви можете подивитися на ціни, які магазини автозапчастин та розбирання раніше пропонували нашим відвідувачам, які шукали лобове скло на ГАЗ 31105 Волга. Це допоможе зрозуміти, за скільки в середньому можна купити лобове скло, у тому числі з урахуванням вартості доставки транспортними компаніями. Можна зв’язатися з магазинами та уточнити наявність та вартість деталей, але ми рекомендуємо Вам заощадити свій час та просто відправити запит одразу всім магазинам. При надсиланні запиту рекомендуємо вказати VIN автомобіля, це дозволить правильно підібрати потрібну Вам деталь.

Пропозиції магазинів та розбирань ГАЗ 31105 Волга

Запит: Шукаю насос гідропідсилювача, прокладку лобового скла ГАЗ 31105 Волга 2004. Тип запчастини: нова або б/у, тільки в наявності, в Зверево
Відповідь: насос новий 5500 в наявності
Запит: Лобове скло ГАЗ 31105 Волга 2005. Тип запчастини: нова, в наявності або на замовлення, ст. Старомінська
Відповідь: замовлення 7-9 днів (безбарвне) зі смугою 3000р.замовлення 9-11 днів бір безбарвне 3750р.
Запит: Лобове скло ГАЗ 31105 Волга 2006. Тип запчастини: нова або б/у, в наявності або на замовлення, в Челябінську
Відповідь: Вітаю!. вартість установки 1100руб

Опис товару Лобове скло ГАЗ 24/3102/3110/31105 (Волга) 1970-2009

Купити Лобове скло на ГАЗ 24/3102/3110/31105 (Волга) 1970-2009. колір прозорий і за найнижчою ціною в Україні можна, оформивши замовлення на нашому сайті або зателефонувавши за телефонами, вказаними в контактах. Лобове скло на ГАЗ 24/3102/3110/31105 (Волга) 1970-2009 вироблено однією з найбільших і відомих корпорацій світу, яка займається випуском автоскла до різних автомобілів і використовує найсучасніше високотехнологічне обладнання, від провідних фірм світу, що дозволяє виготовляти. максимально-можливим рівнем безпеки.

Особливості пропонованої продукції:

Лобове скло виготовляється із системою безпеки «Триплекс» — кілька шарів, ламінованих високоякісною прозорою плівкою. Дана система забезпечує максимальну безпеку при розбитті, так як дрібні уламки не розлітаються в сторони. Лобове скло на ГАЗ 24/3102/3110/31105 (Волга) 1970-2009 також може бути з підігрівом, шовкографією, місцем під дзеркало, датчиком дощу, антеною та сонцезахисною смугою. Бічні та задні автоскла для ГАЗ 24/3102/3110/31105 (Волга) 1970-2009 є загартованими та виробляються за технологією «Tempered» — при ударі розсипаються на дрібні, тупі осколки, які не можуть зашкодити пасажирам та водієві. Бічні та задні автоскла мають позначку «Tempered» або літеру «Т». За часів Союзу таке скло називало «Сталініт».

Особливості Автоскла на ГАЗ 24/3102/3110/31105 (Волга) 1970-2009:

Марка автомобіля ГАЗ Модель автомобіля 24/3102/3110/31105 (Волга) Рік випуску автомобіля 1970-2009 Тип скла Лобове скло Колір скла прозорий Розмір скла 1545х505 Країна виробник Китай

Доставка цього скла на ГАЗ 24/3102/3110/31105 (Волга) 1970-2009 здійснюється автоперевізниками Нова Пошта та Інтайм. Вартість доставки за тарифами транспортної компанії. Мінімальна передоплата. 200 грн. Оплата можлива післяплатою, оплачується безпосередньо автоперевізнику в момент отримання замовлення, а також за б/н розрахунком або на картку ПриватБанк.

Пристрій та принцип роботи печі ГАЗ 3110

“Волга” в частині пристрою обігрівача та принципів його роботи в цілому не відрізняється від інших автомобілів.

На схемі можна побачити основні частини ГАЗ 3110

Серед основних складових варто виділити:

Прогрів салону відбувається за рахунок роботи двигуна.

Повітря зовні проходить через радіатор, нагріваючись, а потім надходить у салон

Справа в тому, що під час роботи двигун буквально розжарюється, і щоб він не вийшов з ладу, зайве тепло від нього необхідно відвести.

Для цього призначена охолодна рідина. антифриз або тосол. яка циркулює за спеціальними патрубками.

ВОЛГА. Ставимо СКЛА! Майстер клас. Газ 24 “Наташа” #сделановссср #волгагаз24

Вони з’єднуються з радіатором. центральним вузлом обігрівача, пристроєм, що акумулює тепло.

скла, 31105

У такий спосіб охолодна рідина переносить тепло від працюючого двигуна в радіатор.

READ  Заміна порогів на Niva 21213 своїми руками

Паралельно з цим вентилятор забезпечує приплив повітря до радіатора.

Згодом нагріте повітря надходить у салон через відкриті заслінки, які регулюються за допомогою рейок та важелів.

Блок керування пічкою

Управління грубкою «Волги» здійснюється за допомогою досить простого щитка, розташованого на панелі керування.

У старіших моделях на щиток було винесено два важелі — важіль управління фокусуванням повітряних потоків і важіль управління краном пічки.

Так виглядає блок керування піччю на старій «Волзі» (доопрацьований власником)

Повітряні потоки можна було направити або на лобове скло і в салон, або на лобове скло та передні двері, або в ноги водія та пасажира на передньому сидінні.

Важіль управління краном пічки дозволяв регулювати кількість теплого повітря, що надходить в салон, аж до повного припинення його подачі.

Після оновлення (до версії ГАЗ 31105) «Волга» отримала вдосконалений блок керування обігрівачем.

Блок управління пічкою ГАЗ 31105 став зручнішим за рахунок трьох рукояток

Замість двох важелів на ньому розташовувалися три «крутилки». рукоятка управління фокусування повітряних потоків, рукоятка управління швидкістю вентилятора печі та рукоятка регулювання температури.

Варто відзначити, що пічка від ГАЗ 31105 може з успіхом замінити «рідну» пічку на класичній 3110.

Схема підключення печі

Якщо зняти щиток і подивитися на нього на звороті, то можна побачити мікросхему.

З зворотного боку блоку можна побачити мікросхему

Печка пов’язана з рештою «електрики» в машині за стандартною схемою.

На цій схемі показано, як правильно підключити піч ГАЗ 3110

Резистор пічки ГАЗ 3110

Резистор. важлива ланка електричного ланцюга. У печі резистор відповідає за швидкість обертання лопат вентилятора.

Резистор під’єднаний до двигуна вентилятора і розподіляє струм, що поступає, завдяки чому вентилятор може функціонувати на різних швидкостях.

Коли резистор ламається, весь електричний струм надходить безпосередньо до вентилятора, і грубка працює в єдиному режимі. на максимальній швидкості.

Резистор забезпечує роботу печі в різних режимах

У печах ГАЗ 3110 встановлюється один резистор, але автолюбителі часто встановлюють і другий, щоб досягти більш ефективної роботи обігрівача.

Резистор розташований на корпусі пічки, трохи лівіше від моторчика вентилятора; щодо салону автомобіля — під полицею бардачка, правіше магнітоли.

Щоб дістатися резистора, доведеться зняти бардачок, а можливо, і верхню половину торпеди.

Причина виходу з ладу резистора пічки «Волги» – його перегрів.

Справа в тому, що охолодження резистора відбувається за рахунок надходження зовнішнього повітря, і якщо вчасно не міняти салонні фільтри, ця важлива деталь пічки вийде з ладу.

ГАЗ 31105 із новим салоном

Тут є свої нюанси. Насправді власникам такої версії ГАЗ 31105 пощастило трохи менше, ніж власникам Волги до модернізації салону. Це справедливе твердження, якщо говорити стосовно складнощів отримання доступу до радіатора обігрівача.

Щоб зняти та замінити пічний радіатор, вам потрібно пройти досить довгий шлях, послідовно виконавши кілька операцій. А саме:

  • Процедура починається з демонтажу всієї панелі. Завдання не з легких. Але тут потрібно поступово відкручувати всі кріплення, роз’єднувати клямки і обов’язково запам’ятовувати розташування всіх кріплень. Якщо бажаєте, можете записувати або маркувати елементи панелі.
  • Також потрібно буде демонтувати тунель коробки передач. Він встановлюється на кілька кріплень, тому його зніматиме простіше, ніж панель.
  • Ще одним важливим елементом вважається труба-підсилювач, яка знаходиться під панеллю на Волзі 31105 з новим салоном і відповідним розташуванням блоку опалювальної системи.
  • Складність демонтажу труби-підсилювача в тому, що тут додатково потрібно відкрутити від підсилювача саму кермову колонку.
  • Перш ніж знімати верхню частину, не забудьте від’єднати так звані пищалки.

Тільки після проведення об’єктивно складних або швидше тривалих демонтажних робіт, вам нарешті вдасться дістатися опалювального блоку та витягти звідти старий радіатор.

Витягнутий обігрівач салону Волга ГАЗ-31105

Перед тим, як витягти сам радіатор, від’єднайте всі патрубки, заберіть проводку, яка може заважати та блокувати доступ до елемента.

Відштовхуючись від поточного стану пічного радіатора, його можна спробувати промити. Якщо ж утворилися тріщини та пристрій відновлення шляхом промивання не підлягає, просто купіть новий елемент.

Що ж до промивки, то тут використовують різні народні і заводські засоби. Найбільшу популярність завоювала лимонна кислота, а також сантехнічні рідини типу Крот. Їх можна прогнати через радіатор за допомогою підключення насоса. Або витягти радіатор, залити в нього підготовлений розчин, і закрити вхідний і вихідний патрубки, залишивши пристрій на кілька годин відкисати.

Незалежно від того, чим ви вирішили промити радіатор, обов’язково використовуйте 2 етапи фінішної обробки. Спочатку після агресивних засобів промийте звичайною водою, після чого залийте порцію антифризу, і також дайте їй настоятися, прихопивши залишки рідин, що очищають. Тільки після цього виконуйте зворотне збирання.

Стартер ГАЗ 31105

Волга “Крайслер” порівняно давно не випускається. Але зустрічається у продажу, а також на дорогах нашої країни. Одне із «слабких» місць даного автомобіля – це стартер.

Порівняно швидко виходить з ладу бендікс, іноді виникають проблеми з втягуючим релом. Необхідно уважно стежити за роботою електрообладнання, інакше можуть виникнути різні проблеми в дорозі.

Заміна проводки

Проведення на ГАЗель 406 двигун з розпинуванням клем роз’єму ЕБУ

Міняти всю електропроводку Газелі при заміні двигуна з 402 на 406 звичайно не недоцільно.

Справа в тому, що на новіших версіях Газелей змінювалася і схема підключення тих чи інших пристроїв:

  • проводка ГАЗель 406 інтегрується у штатну електричну систему у підкапотному просторі;
  • з’єднуються за допомогою клем електронні компоненти та контрольні прилади;
  • перевіряється за допомогою тестерів вольтаж та правильність підключення.

Після складання проводки в єдине ціле здійснюється перевірка її працездатності. Надалі проводиться налаштування роботи силового агрегату.

Висновки: Заміна силового агрегату неминуче торкається зміни та штатної електропроводки автомобіля

Ось чому важливо при здійсненні подібної операції мати під рукою наочний посібник, а заводська схема електропроводки Газелі дозволить уникнути помилок

Електропроводка ГАЗ 3110: для карбюраторних та інжекторних варіантів

З’явившись у програмі випуску автозаводу в 1997 році, модель ГАЗ 3110 мала поліпшити обсяги продажів, оскільки модернізація попередниці передбачала не тільки покращення зовнішнього вигляду, а й сучасне наповнення внутрішнього оздоблення. В результаті салон автомобіля став нагадувати обробку іноземних моделей середнього цінового діапазону, включаючи і функціональність, що зросла.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS