Встановлення заднього виду камери Ford Mondeo 4

Як встановити та підключити

Щоб встановити камеру, необхідно розібрати корпусну кришку та розбирайте пластикову обробку лівої сторони. Після цього відкриється доступ до звичайного електричного роз’єму для проводки. Залежно від типу пристрою, ви видаляєте або підкладку або ручку відкриття стовбура. Демонтаж регулярного утримання з кришки та встановіть комплект камери. Дроти розтягуються в багажник через гумовий вилку та гофрована труба, і підключайте роз’єми в стандартному бразі.

У деяких випадках чіпси не підходять для один одного. У такій ситуації потрібно знати свій Pinout:

 • Коричневий. Продовольчий відеопристрій.
 • Зелений. Мінус відеокабель.
 • Жовтий. Плюс відеокабель.
 • Білий. Лін.
 • Чорний. Вага.
 • Сірий. Екран.

Найчастіше, то pinout необхідний при підключенні універсальних камер. Зображення транслюється на MMS або моніторі.

Несправності та ремонт

Під час експлуатації, парковка не вдається. Вона проявляється або поганою якістю або брудним зображенням, або нездатність включити пристрій. Основною причиною несправності камери є вологість всередину. Дефект може бути усунений на 2 способи: демонтаж і передавати пристрій до сервісного центру або відновити свої власні руки.

Для цього потрібно розібрати камеру і візуально перевірити цілісність справи. Найчастіше він витягується 4 самолюбивами. Виявляючи їх, потрібно перевірити всі предмети. Якщо виявляється вологість, пристрій повинен бути висушений і очистити кисть. Для захисту плати від впливу вологи, він повинен бути покритий лаком. Потрібно перевірити цілісність прокладки. Після цього корпус збирається і обробляється герметиком. При пошкодженні окуляр або дошки, відеокамера повинна бути замінена.

Функції та особливості

Він встановлюється на автомобілі як звичайних, так і універсальних пристроїв. Останній у більшості випадків китайського виробництва, а не завжди їх характеристики відповідають заявленому. Ford Mondeo 4 ззаду камери можна замовити в США. Вони виробляються 2 типи: з установкою в місцях посадки освітлення освітлення освітлення та розміщені в ручці стовбура запор.

Такий макет дозволяє частково захищати лінзу відеокамери від проникнення бруду та води, коли автомобіль рухається. Найчастіше, пристрій поставляється в комплекті з шнуром монтажних дротів хвостових споживачів. Він спрощує зв’язок і усуває можливість неправильного підключення обладнання. У разі встановлення камери замість стелі, освітлення кімнати походить від лампи, розташованої на план відеоприводу.

Другий тип продукту завершується оригінальною ручкою, і установка вимагатиме заміни одного елемента до іншого. Електронут має регулярні роз’єми, які ідентичні машині.

Встановлення заднього виду камери Ford Mondeo 4

Carmedia CMD-7222KL CCD CMD-Sensor Night Vision Камера, спеціально розроблена для Ford Mondeo IV (з 2007 року.в. до 2015 року.в.), Fiesta, Focus II (хетчбек), S-MAX, KUGA (до 2016 року.в.). Встановлення стандартної камери заднього виду не вимагає конструктивних змін у кузова автомобіля. Що позитивно впливає на збереження гарантії автомобіля.

Опис Carmedia CMD-7222KL CCD-сенсорного нічного бачення:

 • Спеціально розроблений для Ford Mondeo IV (з 2007 року.в. до 2015 року.в.), Fiesta, Focus II (хетчбек), S-MAX, KUGA (до 2016 року.в.)
 • Резолюція: 750 ТВЛ
 • Датчик: (скло) 1/3 Sony 1058K CCD Нічне бачення
 • Система: NTSC / PAL (композит 80% / 20%)
 • Кількість пікселів: 976582 пікселів
 • Водонепроникний IP68
 • Похмурий
 • Відеовихід 1.0VP-P, 750HM
 • Мінімальне освітлення 0.1 люкс / F1.2
 • Видимий кут: 170 градусів
 • Робоча температура:.4085 градусів
 • Робоча напруга: 5-14 В ДК (придатний для підключення замість фабричних камер)
 • Парковка Mosovoy Line Line (COLOR) можна вимкнути
 • Зображення з дзеркала камери можна переключитися
 • Встановлено замість освітлення світла підсвічування (підсвічування стійке).
 • Гарантія: 12 місяців (термін зберігання: 36 місяців)

Включено Carmedia CMD-7222KL CCD-сенсор нічного бачення:.Камера заднього виду

-Підключення дротів.Інструкції з російської, гарантійної картки

Компанія All For Auto 24 представляє на внутрішньому ринку Регулярні CCD-камера заднього виду. Камери обстеження цієї серії призначені для встановлення на автомобілі як оригінальне відеоспостереження. Виробник пропонує цю кімнату, щоб встановити в ручці тулуба автомобілів цієї марки та моделі. Довгостійкий корпус з сильних пластикових та ударостійких скляних лінз надійно захищають камеру з піску, маленьких каменів та вологи. Лінійна парковка з можливістю вимикання зробити рух автомобіля зміна безпечної та зручної. Встановлення камери здійснюється в регулярному місці без перешкод у дизайні автомобіля, що означає, що новий автомобіль не видаляє з гарантією.

Основні риси камери персоналу

 • Встановлення в ручку відкриття тулуба
 • Виправлено кут нахилу
 • Оригінальний стандартний розмір
 • Високостійкий пластиковий корпус (антивандальний абс)
 • Ступінь захисту від впливу на навколишнє середовище: IP 68.
 • Скляна лінза (не подряпана)
 • Контрастна передача кольорових фотографій у слабко знайомі місця
 • Паркувальна сучасна лінія для риболовлі (інвалід)
 • Сумісність з будь-якими моніторами, регулярними (неаринаційними) радіомагнітофонами
 • Гарантія 2 роки
READ  Паливний фільтр тонкого очищення Ford Focus 2

Принцип для паркування камери

Камера встановлена ​​на місці заводських налаштувань. Камера отримує від зворотної лампочки або. Монітор з камерою підключений через відео до розширення з камерного комплекту над роз’ємами RCA (Tulip). Червоний дріт у розширенні відео передає монітор або радіосигнал, щоб увімкнути канал камери ззаду. Що ми отримуємо в кінці? Коли зворотна швидкість (зворотна) увімкнена, зворотна лампочка включається, джерело живлення від нього включає в себе задню камеру, а також монітор або радіо. На екрані з’являється зображення заднього виду. Відповідно, коли зворотна швидкість вимикається (зворотна), зворотна лампочка вимикається, камера та монітор / канал задньої камери на радіо.

Встановлення камери заднього виду в Ford Mondeo (Ford Mondeo)

Встановлення камери заднього виду Ford Mondeo (Ford Mondeo) значно полегшує паркування.

Коли ви вмикаєте задню передачу на екрані регулярного головного пристрою, дзеркала заднього виду з монітором або додатковим монітором, зображення з камери заднього виду буде автоматично перемикатися.

Камери заднього вигляду оснащені матрицею високої роздільної здатності з широким кутом огляду 170 °, і дозволяють побачити перешкоди в темряві при мінімальному освітленні зворотного вогню.

На додаток до камери заднього виду, відео SparroScotron підключається до відстані до перешкод на екрані.

Встановлення камери заднього виду в Mondeo 4. Ford Mondeo, L., років на диску2

В сирої погоди, поїздка достатньо за 20 хвилин, щоб нічого до камери.

Встановлення заднього виду камери Ford Mondeo 4

Практично ритуал. запустив машину і пішов, щоб витерти камеру, щоб там було принаймні щось при паркуванні. Власники кросоверів, хетчбек та універсальні. будь-які машини, де надається задні вікна. я настійно рекомендую встановити шайбу камеру заднього виду. Але коли камера чиста, особливо після миття автомобіля, а не витирає лінзу з тканиною. зображення відмінно. Китайська камера не була. так я не можу порівнювати.

Буде синій з великим екраном з заводу. швидше за все, поставте Китай відразу, як ця можливість була виявлена. Згадуючи, що M5Snow-біле питання про смужку на зображенні з камери. я відповідаю: правда в очах, як я не поспішаю. Праворуч видно.

Камера ззаду Ford Mondeo 4 / Focus / Escape / Fiesta / S-MAX

В очах він не поспішає, в технологічному плані камера працює як вона повинна. як фонову функцію. встановлену та забула пам’ятати лише тоді, коли вона вийде. Гроші витрачені не шкода. Я не знаю, чи буду я буду турбуватись на наступному автомобілі з оригінальною камерою або покласти в Китай з виходом на монітор у дзеркалі заднього виду, але я обов’язково встановлюся відразу після покупки.

Зручна річ. І комфорт, який я ціную. 12, включаючи камеру, оригінальну проводку, інші витрати Комісії Сбербанку, вартість доставки до палати, кави, електричний поїзд і. Традиційно, в кінці посади, я вдячний: PassersPB для камери M5Snow-White та Skodnik для моря корисної інформації та докладних звітів про встановлення камери Mikele85 для складених інструкцій щодо активації джерела поворотних ліній Читати те ж саме не робить ні Відкрийте стовбур Ford Focus 3 седан відкриття стовбура Ford ззаду камери Ford Mondeo 4 установка 3.

Це трапляється як невеликі поломки на кабіні відмову від вікон і. Деякі неприємні несправності. це варіанти, щоб з’явитися в самих хороших, доступ до зворотної лампи доступний і з одягненим обрізом, достатньо бити його.

Встановлення паркувальних датчиків та камер на Mondeo 4

Підключений до плюс за допомогою проводки та вставлення вашого дроту. І навіть якщо у вас немає, то цього недостатньо, тому що лампочка з підвалом не є.

Він повинен бути видалений безпосередньо у зворотному лампі, а потім витягнути його окремо. Для зворотної установки лампи взагалі ви можете видати премію. Після того, як ви читаєте вищезгадану, я скажу, що зворотна лампочка краще не отримати!

Ford Mondeo V Wide 2,5л 2015 на диску2

Насправді, як він писав у однойменній записці, сьогодні поїхав до Миколи (електроніки) і встановив камеру заднього виду. В результаті, всі дроти в звичайній гофруванню стовбура, камера зшивається AKA, регулярно, немає динамічних ліній, відсутність відключення затримки. З’явилося меню камери. Парки працюють, але ви можете вимкнути в меню і залишити тільки камеру. Сам камеру є нормальним, кут огляду не великий, але достатньо для паркування. Нижче фотографії, завтра фотографії День. Не зламав нічого))) Все спить. ))

Місце, де з’єднувач сховався з дротом для камери

Постріл дошки, на якому прикріплена кнопка відкриття стовбура

Проводка до багажника після всіх установок, від фабрики не розрізняють))

Встановлення камери заднього виду для Ford Focus 3 та Ford Kuga 2

У цій статті розглянемо встановлення камер заднього виду Ford Focus 3 (і за аналогією Ford Kuga 2), а також нюанси на висновку зображення з камери Іноземні екрани Магнітоли.

Сьогодні камери заднього виду вже стають звичайними. Всі вони з’являються у варіантах нових автомобілів. Зручність від камер заднього виду далеко перевищує зручність датчиків паркування. Крім того, вартість коригування камери заднього виду не настільки велике. На ринку дуже великий вибір камер заднього виду. Їх можна розділити на наступні критерії:

READ  Заміна переднього підшипника Ford Focus 3

Камера ззаду Ford Mondeo 4 / Focus / Escape / Fiesta / S-MAX

Легше і зручніше використовувати камеру під звичайним місцем автомобіля, на прикладі фокусу 3. це Камера заміни кнопки відкриття тулуба, І у випадку Kuga 2. Камера у вогні номера підсвічування. За якісним зображенням, точно, варто вибрати матрицю ПЗЗ.

Щоб відобразити зображення з камери, нам потрібен дисплей. Тут знову вибір величезний. Це та дзеркала заднього виду поєднуються з екраном, це навігатори з відеозаписом, це звичайні невеликі екрани, і, звичайно, це регулярні магнітні екрани. Давайте докладніше зупинимося в останньому варіанті.

У Ford Focus 3 і Kuga 2 відображайте зображення з неораційної камери на оригінальному звичайному кольорі Екрани 4.2 “(RP7) і 5 “(RP27 / 33/86. Focus 3, RP18. Kuga 2).

Щоб принести зображення з камери Відображення RP7, Буде необхідно спалити екран з альтернативною прошивкою (зв’язатися з нами, якщо ви зацікавлені в можливості прошивки екрана у вашому регіоні). Оскільки на екрані RP7 роз’єм відеозапису (FAKRA) відрізняється від роз’ємів (тюльпанів) на проводці камери заднього виду, нам буде потрібно Адаптер FAKRA. RCA.

На даний момент існує дві альтернативні прошивки для екранів RP7, що дозволяють вивести зображення з задньої камери. Ці прошивки відрізняються тим, що в одному випадку обов’язкове втручання програмного забезпечення буде потрібно. У конфігурації автомобіля вам доведеться включити “парковку” та перезапустіть екран, а в іншому випадку немає нічого додатково. Все вже працює з коробки.

встановлення, заднього, камери, ford, mondeo

На нашому сайті ви можете Купуйте екран RP7, Підтримка камери заднього виду без додаткової конфігурації програмного забезпечення, зручніше, коли немає необхідного обладнання під рукою

Щоб підключити не-оригінальну камеру заднього виду, вам потрібно:

Дізнайтеся більше про підключення модуля камери для екрану модифікації AM5T, BM5T, EM5T та FM5T.

З підключенням адаптера немає питань, але з підключенням модуля камери вам доведеться tinker.

Якщо у вас є Ford Focus 3, потім підключіть наступну схему:

Якщо у вас є Ford Kuga 2, ви підключите модуль камери до несучої проводки у зоні з’єднання модуля BCMII для широкого коробку відповідно до наступної схеми (схема змінюється з 23 березня 2016 року):

Отже, модуль успішно підключений, тепер необхідно запрограматично активувати в конфігурації автомобіля “Parking Camera” та перезапустіть екран (модуль FCDIM). Після цих дій, коли ви вмикаєте задню, зображення з камери буде відображатися.

Встановлення камери заднього виду

Добрий день для всіх.Замовлені посилки з дисплеєм і камерами прибули. Менш теплі вихідні випущені, і я вирішив зробити встановлення камери заднього виду. Зрештою, це не секрет нікому, що паркування на такій баржі досить проблематично.Почнемо з.Завдання:. Підключіть камеру заднього виду через реле! (через реле, тому що я так хочу, тому що з такою схемою камера з дисплеєм, як правило, виключається з системи, доки поверхнеться зворотне. Хто хоче, може негайно підключитися без реле, беручи плюс для камери від зворотного) Моя схема працює так: Коли ви вмикаєте задню передачу, плюс від зворотної лампи на реле. Мінус Релі кургани. Котушка закриває ланцюг, а плюс із підсвітки стовбура подається на дисплей і на камері заднього виду.

Про процес встановлення Читати далі: Те, що я підготував до установки:. Камера заднього виду (Slug). дисплей (посилання). електричний дріт (близько 10 м). реле-термінальний запобіжник за 0,5 А

У суботу після обіду я вирішив почати з вилучення обробки. Відкрутіть поршні і хотіли повністю видалити кришку. Але не було щось. ручка, посаджена на двох кліпах, я не хотів піддатися. Прочитавши в Інтернеті, що люди в більшості випадків розбивають кліпи на першій спробі видалити, я вирішив залишити цю ідею. На щастя, доступ до зворотної лампи доступний і при носінні обрізання, досить бити його. Підключений до плюс за допомогою проводки та вставлення вашого дроту.

(Я не турбувався з розібранням роз’єму, щоб не розрізати стандартний дріт, бо він був повішений з дизайном: замінити зворотну лампочку в пальцях не повинно бути кісток. І навіть якщо у вас немає, то цього недостатньо, тому що лампочка з підвалом не є. Він повинен бути видалений безпосередньо у зворотному лампі, а потім витягнути його окремо. Для зворотної установки лампи взагалі ви можете видати премію).Після того, як ви читаєте вищезгадану, я скажу, що зворотна лампочка краще не отримати! Краще ретельно розрізати до дроту. Заощаджуйте багато часу, але я, на жаль, в суботу через цю лампочку так нічого і не мала часу.

Дубль два. Неділя. Хтось інший прокидається, хтось робить зарядку. Ну, я збираюся до магазину радіокомпонентів та інші електричні дурниці, щоб купити деякі елементи (термінали, кнопки та запобіжники про запас), необхідні для установки та почали копати далі, а саме, щоб не скоротити проводку підсвічування стовбура, я вирішив зробити спліттер.

При необхідності ви завжди можете видалити ці вставки та підключити ліхтар.Негайно перевірте здоров’я:

Також підготували реле, пайкуючи тримач за запобіжник до блоку та мінус для реле з “O”.зап-терміналом.

Рухатися ближче до автомобілів. Тут ми чекаємо процесу не менш цікавим, а саме, встановлюючи стелю з камерою та укладання дротів під накладення.Ліворуч або праворуч біля ліхтаря, ми підходимо до чогось квартири (наприклад, лінійка. Я зробив це з набором для аналізу таблеток. зручно). З краю ми йдемо до центру, подолання зусиль кліпів. Всі їх 4 шт. два уздовж країв і два біля герб Ford.

READ  Opel Astra плюси і мінуси

Встановлено камеру, тепер завдання було розмістити дроти, зображені на фото. Я не зупинив тюльпани в кришку багажника, тому що захист вологи “нижня” розрізає категорично не хотіла. Вирізати лише кабель відеосигналу, і всі дроти поглянули в цей черевик, використовуючи голку.

До речі, підсвітка державного номера з камери я пов’язана або без різання проводки. Для цього, жертвуючи світлодіод, зникаючи базу від нього і потягнувши плюс і мінус від світлодіодів камери Plafth.

Далі, за допомогою однієї голки, він розширив дроти через гофрування між кришкою багажника та салону

Тепер залишається підключення відповідно до схеми.Я зазначаю, що камера та дисплей я приймаю з одного джерела через реле. Я роблю це для міркувань: вся система повинна працювати лише тоді, коли зворотний вводяться і мати один запобіжник. Мінус з реле, камери та дисплеї я повісив на шпильці з правильної лампи:

Жити далі. Не менш важливе питання. укладання проводів під поріг. Цей процес не заповнений, бо він був завершений у гаражі ввечері і пристойно втомився. Але я постараюся пояснити.Кожні 15 см прикріплені три дроти (плюс, мінус, відеосигнал. Уточнення: плюс та мінус дисплей можна викинути в безпосередній близькості від дисплея десь поблизу торпеди, але мені було легше заблокувати дріт) стрічку для зручності витягання.На лівій стороні з ховаючим дротом під обробкою і зайняти місце. Я малюю сидіння і знаходжу перерву в порозі. Від’єднайте дверну пломбу в області порогу і прокиньте дроти до області герметики. Щоб покрити дроти через стійку, потребує ще раз (або щось жорстке і тонке). Перед тим же витягніть дроти уздовж зварного шва під печаткою. На закінчення ми беремо голку і розтягуємо дріт у простір діагностичного люка. Там дроти прикладають якось, щоб не повісити. Підключіться до дисплея.Я поклав дисплей у лівому куті на торпеду. Не дотримувався двосторонніх скотч, тому що в комплекті це було “протисковці” (анти-ковзання недостатньо, але і дякую за це) килим, і я ще не вирішив з місцем для дисплея.(Хоча мені сподобалося це місце).

Тепер про враження. Приголомшений. Як би проза. Повертаючись і розуміє, що є мегабліко. Я дивлюся на дисплей. ви все ще можете піти. Після того, як я досягну до рівня червоних смуг

Встановлення датчиків паркування з камерою заднього виду на Ford Mondeo 4

Встановлення камери заднього виду на Ford Mondeo 4 бажано, t. до. Паркування цієї моделі нелегка. Видимість через заднє вікно Водій обмежує високий стовбур, а бічні дзеркала невеликого розміру дають мало інформації через опуклі задні тіла крила. Регулярні датчики паркування в снігу або дощової погоди в більшості випадків працюють неадекватним. Тому власники четвертого Mondeo доповнюють систему парковки задньої камери.

Стандартна камера заднього виду на Ford Mondeoi має широку функціональність, яка характеризується надійністю та зручністю в експлуатації, простоті встановлення та підключення.

Основні властивості камери Ford Mondeo

Інтегральна камера заднього виду на Ford Mondeo виконує допоміжні функції під час роздрібної торгівлі та виконання паркувальних маневрів. Пристрій передає зображення до монітора, встановленого в кабіні, що дозволяє водію контролювати настройку за машиною. Камера встановлюється на звичайному сидінні в задній частині автомобіля та з’єднується з монітором або до головного блоку.

Інтегральна модель Ford Mondeo оснащена сучасним датчиком CMOS. Вживані відеоформат у використанні з зручним перемиканням між ними. Камера з роздільною здатністю 640×480 пікселів транслюється чітким і контрастним зображенням, оптимальна якість якої зберігається в умовах низького світла (мінімальне значення 0,5LUX). Функція дзеркального зображення надається для відео, зробленого відео. Інтеграл з кутом зору 160 градусів забезпечує достатній візуальний контроль за допомогою автомобіля.

Integral Ford Mondeo Автомобільна камера поставляється в надійному та герметичному випадку, що має ступінь пилу IP67 / IP68. Пристрій має стійкий до коливань, динамічних навантажень та екстремальних температур. Тіло камери ефективно працює в складних погодних умовах і витримує раковину під високим тиском.

Переваги стандартного камери заднього виду на Ford Mondeo

 • Продуктивний датчик CMOS;
 • Кут огляду становить 160 градусів;
 • Висока чіткість та відео деталі;
 • Надійна робота у складних погодних умовах;
 • Проста установка та з’єднання.

Autoadocenter пропонує купити відеореєстратор у автомобілі та камер для ідеального моніторингу ситуації з детальною консультацією та допомоги з правильною установкою. Дайте собі довіру маневру та парковки, завдяки фірмовим рішенням від виробника за винятковою ціною в Україні.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS