Датчик детонації каліни 8 клапанів ознак несправності

Симптоми та ознаки несправності, перевірка датчика детонації. Мета і помилки

Перевірку датчика можна здійснити за допомогою діагностики на станції технічного обслуговування та за допомогою мультиметра. Ми детально розглянемо другий варіант через свою дешевизну і незалежності.

Пристрій для перевірки датчика

Щоб перевірити датчик, необхідно розібратися.

Симптоми та ознаки несправності, перевірка датчика детонації. Призначення та помилки

датчик, детонації, клапан, ознак, несправності
 • Беремо звичайний мультиметр і переводимо його перемикач на вимірювання постійної напруги завбільшки 200мВ.
 • Ми підключаємо контактний зонд до датчика та натисніть металевий об’єкт металевою частиною датчика. Читання на пристрої повинні змінюватися, якщо це не відбувається, можна зробити висновок, що частина несправна.

Перевірити dd

Заміна

На 8-клапанні та 16-клапанний каліно-детонаційний датчик прикріплений у тому ж місці. на зовнішній стороні блоку циліндрів. Легко знайти під 2 і 3 свічки запалювання. Для демонтажу та встановлення, вам знадобиться клавіші Cape або Horn: 10 мм і 13 мм. Послідовність дій є:

 • Ми викидаємо незначний термінал на акумулятору (клавіша 10 мм).
 • Від’єднайте блок живлення від датчика.
 • Ми відкручуємо монтажний болт DD (13 мм шановний ключ).
 • Очистіть приватну поверхню на блок, при необхідності, звинувачують неглибокий наждачний папір і знежирюють бензин.
 • Гвинт нового ДД і затягніть монтажний момент (20 н × м).
 • Підключіть блок живлення.
 • Ми кидаємо мінус термінал на батареї.
READ  Як перевірити м'яч на ВАЗ 2107

Тепер увімкніть запалювання. Підключіть діагностичний сканер і стерти помилку від пам’яті ECU. На всі операції загалом знадобиться 10-15 хв.

Несправності та їх ліквідація

Як і будь-яка електронна система, датчик детонації також підлягає недоліком, який повідомляє показник перевірки. Найчастіше детонаційний датчик виходить з ладу у разі обриву сигнального дроту, замикання, пошкодження самого датчика або ізоляції дротів. Якщо обірвався сигнальний дріт, необхідно перевірити з’єднання джгута проводів та вилки датчика детонації. Якщо це не пошкоджено, то існує порушення цілісності контактів гнізда або проводів.

У разі замикання на масу треба від’єднати датчик масової витрати повітря (ДМРВ) від джгута проводів та перевірити стан ланцюга при вимкненому запаленні, використовуючи омметр. Якщо закриття відбулося в бортовій мережі, відключіть випадок розетки датчика та перевірте напругу між виходом та масою, включивши запалювання. Якщо показання вольтметра не перевищують 12 В, потрібно перевірити, чи не було замикання ланцюга джгута.

Детонація датчика від помилок

Під час роботи автомобіля Lada Kalina з 8 клапанним двигуном, проблеми можуть виникнути в різних системах, пристроях та елементах дизайну. Отже, наприклад, датчик детонації може зважати. Серед основних ознак несправності є:

 • Стукати двигуном.
 • Погіршення розгону автомобіля.
 • Помітне збільшення споживання палива.
 • Поява помилки на інформаційній панелі.

З з причин, завдяки чому може виникнути невдача детонаційного датчика, вони включають:

 • Коротке замикання в електричній ланцюзі.
 • Виникнення механічних несправностей різних елементів дизайну пристрою.
 • Ралес у проводах.
 • Окислення місцезнаходження та датчика з’єднання.

У будь-якому випадку, коли виявляється збиток, датчик детонації рекомендується якнайшвидше, щоб почати відновити або замінити його. Ігнорування цієї проблеми може призвести до неприємних наслідків, які пізніше вплинуть на роботу всього автомобіля.

READ  Що входить до комплекту Comfort Lada Granta

Як замінити датчик на пару кроків

Перш за все, зверніть увагу на одну точно частину, що називається “датчик“, додається до блоку циліндрів:

На 8-клапанному двигуні гвинта M8, що тримає “30” деталі, викрутіть. Щоб виконати цю дію, візьміть плоский ключ з довгою ручкою. Але якщо мова йде про 16-клапанний двигун внутрішнього згоряння, може знадобитися використовувати мис. Для Hexagon M8 підходить ключ о 13.

Негайно ослаблення кріплення датчика, ви можете створити непотрібні проблеми: буде важко вимкнути електричний роз’єм. Тому, на першому етапі проводять відключення. Всі дії, перераховані вище, ілюструються

Підтверджуючи встановлення нової частини, спочатку закрутіть гвинт прикріплення. На другому кроці підключіть роз’єм. Заповнивши цю вимогу, ви можете зменшити ймовірність пошкодження проводки.

Заміна датчика детонації Каліна 16 клапанів

Датчик служить для захоплення детонації та проходження запалювання в двигуні. Конструктивно dd схожий на pidey за допомогою елемента, обмотка поміщається всередину датчика. Коли невелика вібрація відбувається в двигуні на датчику, що дозволяє розробити невелику кількість напруги та перенесення його до електронного блоку керування. Коли ЕБУ отримує сигнали з ДД, він розуміє, що у двигуні відбуваються детонації та необхідно коригувати паливну суміш.

Ознаки несправності

Слід зазначити, що судячи за ознаками роботи ДД, не є точним методом, оскільки симптоми поломки, подібні до відмови датчика, здатні показувати інші датчики. Можна точно сказати про вихід датчика за допомогою діагностики.

Пристрій та принцип роботи

Сам продукт складається з житла, вібраційної пластини, коси, дротів. Серце пристрою. Pjesz Element, тарілка, яка розташована у випадку і реагує на вібрацію. Після цього пластина з’являється напруга, сила якої залежить від ступеня захопленої вібрації. Параметри датчика постійно читаються електронним блоком керування. Залежно від рівня сигналу читання, ЕКЮ регулює авансовий кут зараження та композицію повітряно-паливної суміші.

READ  Renault Logan заміна датчика холостого ходу

Характеристики датчика масової витрати повітря

Датчик масової витрати повітря також закріплений у верхній частині блоку циліндрів і закриває собою вхідний отвір повітряного фільтра. DMRV постійно надсилає сигнали в бортовий контролер, їх частота залежить від кількості повітря, що проходить через повітряний фільтр. Розбивка цього пристрою є рідкісним, але тоді поведінка автомобіля може стати непередбачуваним.

Двигун може спотикатися, споживання палива зросте. Це пов’язано з тим, що ЕКЮ без участі датчика визначає кількість повітря, необхідного для запалювання паливної та повітряної суміші, засновані на кількості оборотів колінчастого валу та положення дроселя. DMRV має вбудований датчик температури, який вимірює температуру потоку повітря, що проходить через фільтр. Ознаки того, що датчик масового потоку був зламаний, низький моторний зчеплення та збільшення витрат палива.

Перевірка датчика детонації мультиметром Kalina

Несправність детонаційного датчика призводить до того, що блок керування двигуном (ECU) припиняє детонацію детонаційного процесу при спалюванні паливної суміші в циліндрах. Така проблема виникає внаслідок занадто слабкого або навпаки надто сильного вихідного сигналу. Як результат. на приладовій панелі загоряється лампочка “перевірте двигун”, а поведінка автомобіля змінюється через умови роботи двигуна. Щоб мати справу з проблемою несправностей детонаційного сенсора, необхідно зрозуміти принцип своєї роботи та функцій, що виконуються ним.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS