Заміна лампи ближнього світла

У мережі багато різної інформації про цей автомобіль, про його характеристики, тому не описуватиму їх тут. Напишуть те, чого не прочитав про нього ніде.

Дуже цікаво працює “Клімат-контроль”. Хочу поділитися досвідом, як ним “правильно” користуватися.

Є три крутилки, зліва-направо перша, відповідає за напрямок повітря, картинки та стрілки. все зрозуміло, друга крутилка. теж зрозуміло і з третьої, думаю теж усі розібралися. Є все в інструкції. хоча, хто їх читає?!

Виявив цікаву особливість. Якщо включити режим “авто”, то повітря йде не туди, де стоїть перша крутилка, дме незрозуміло, куди і я думав, що так і треба. Виявилося, що якщо першу крутилку переключити в будь-яке інше положення і знову повернути, наприклад, на обдув ніг і бокове скло, то повітря в автоматичному режимі буде дути, як намальовано на першій крутилці. Це дуже цікаво.

Автомобільний режим мені дуже подобається. Третя крутила відповідає за температуру, незрозуміло, чому там немає цифр. Думаю можна сміливо там малювати 25 градусів там, де починається червона зона. Взимку було комфортно на середині червоної зони. У спеку теж було комфортно в середині синьої зони.

Коробка автоматична теж дуже порадувала. Машина RABO, бензин 95 їсть з апетитом, споживання. це більше 11 літрів у місті пробки з комфортом та зимою та літом.

Проїхав машиною вже 13 тисяч. Клапана регулював на 2000 км., вірніше перевірили, все з ними було гаразд. Віддав 1900, було дуже шкода. Але це зробити треба було, адже японська вона лише на папері. І клапана могли бути затиснутими, що дуже погано позначилося б у майбутньому.

На 95 бензині вона їде краще, двигун працює стабільніше і не “дзвенить”. Різниця в ціні не більша від 92, але належить лити туди 95, т.е. всі зазори та камера згоряння розраховані на це октанове число. Мені не сподобалося їздити на 92 бензині.

На 11 тисячах пробігу згоріла права лампа ближнього світла. Добре, що не роздільні, цоколь Н7.

Дацун Заміна лампи ближнього світла

Сам замінив лампу, довелося повозитися, ніде не знайшов докладної інформації, як її замінити.

На моїй машині ближні фари лізовані. Як замінити лампу ближнього світла на лінзованій фарі автомобіля Datsun Mi-DO таку фразу я поставив у пошуковій системі і нічого не знайшов.

Дуже не зручно там підлізти, заважає бачок омивача шибок, його довелося зняти. Лампа встановлена ​​в спеціальному кріпленні, яке потрібно повернути проти годинникової стрілки.

на кріплення марно натискати, потрібно акуратно викруткою натискати на самі пелюстки, спочатку на один, потім на інший, т.до. натискання на кріплення лампи не віджимає пелюстки. І треба врахувати, що там дуже не зручно все це робити. Але із дзеркальцем можна подивитися, що там і як. Думаю цей “простий” опис, комусь допоможе.

Читав відгуки, що і багато майстрів у сервісних центрах теж довго і болісно змінюють лампи і шалені гроші беруть за це.

Повітряний фільтр салону змінюється не просто, але впорався сам. Було дуже багато пилу та листя. Думаю цей фільтр потрібно міняти набагато частіше, як тільки з’являється запах після вимкнення кондиціонера або ще раніше. Забруднення, до речі, ви можете побачити, натиснувши тонкий пластиковий корпус на лівій стороні під лобовим склом з двигуна, під капотом.

Автомобіль мені сподобався. Часто питали, який цей автомобіль.

за 13 тисяч кілометрів жодних із ним проблем не було, тільки задній двірник живе своїм життям, то працює, то не працює, але в ньому сильної потреби немає, є хороші бічні дзеркала.

Datsun Mi-Do: Змінити лампи та транспортний велосипед

Перше, на що звернув увагу, який же він жвавий! І не тільки щодо ВАЗ 2121. 87-сильний мотор має вражаючу еластичність. Його можливостей більш ніж достатньо для динамічного переміщення у потоці. До того ж він відмінно ладнає з 4-ступінчастим автоматом Jatco. І хоча японська гідромеханіка вже немолода, вона майже без запинок реагує на різке натискання педалі газу.

Знаю, я неодноразово відзначав динамічні таланти Mi-DO. Щоб відчути це знову і з особливою дотепністю, потрібно було поїхати після тривалої перерви. До речі, нова прошивка, яку ми поставили майже дев’ять місяців тому, поки що працює. Більше Datsun не глух на драйві. Сподіватимемося. не затихне і надалі.

Втім, це й не дивно. З самого появи в редакції життя Mi-DO було далеким від курортного. Спочатку хетчбек взяв участь у 60-годинному марафоні “За кермом”. Потім два мастильних і зимових тестах, де Datsun успішно зібрано сніжну діві з черевиками в ланцюгових передніх колесах. Подивимося, скільки часу пройде до того моменту, коли амортизатори дійсно вимагатимуть заміни.

Не встиг я проїздити і кілька днів, як перегоріла лампочка ближнього світла. Ох, як я не люблю міняти ці злощасні лампи. Нагадаю, що в інструкції з експлуатації представлена ​​схема заміни ламп седана on-DO. Але у хетчбека зовсім інша історія. І фари інші, і поміняти лампи ще «задоволення». Мало того, що підібратися до задньої частини фари непросто. Так ще й сам патрон ховається за технологічним отвором, в який легко пролізе тільки дитяча рука. Патрон сидить у пазах, і заправляти його на місце доводиться наосліп. Звичайно, вже після кількох змін час на цю операцію у мене скоротився. Втіха слабка. Не встиг я розслабитись після зміни однієї лампи, як перегоріла друга — вже праворуч. Поміняв і її.

READ  Встановлення доводчиків дверей на автомобіль

Запхнув я велосипед, і побоювання підтвердилися. заднє колесо стирчало з отвору багажника. А відкручувати колеса дуже не хотілося. Довелося зрушити вперед сидіння переднього пасажира і потім перевести спинку у вертикальне положення. Після цього і ще низки маніпуляцій байк все ж таки вмістився в багажнику. Щоправда, ціною пасажирських місць — сидіти на передньому сидінні стало майже неможливо, не кажучи вже про задні. Зате не довелося демонтувати переднє колесо велосипеда. Отже, перевезти в Датсуні гірський байк можна, але варто пам’ятати, що машина стане одномісною.

За останні півроку на машину обрушилася купа несправностей. Спочатку проблеми з мотором, що глухне, потім полетів блок управління АКП, потім глюки мультимедіасистеми. Пора відновлювати репутацію! Зараз Datsun продовжує впевнено накочувати пробіг. І головне, поки що без серйозних проблем.

Слід повернути підставу лампи на четверту обороту проти годинникової стрілки і дістати лампу з фари. Потім натиснути фіксатор і відєднати розем живлення. Нову лампу слід під’єднати до роз’єму, вставити у фару і повернути на четверть оберту вже за часовою стрілкою.

Лампа ближнього світла розташовується в центрі блоку фари. Провертає підставу проти часникової стрілки і витягаємо джерело світла з фари, роз’єднуємо харчування, натиснувши на фіксатор. Встановлюємо нову лампу і в зворотній послідовності виконуємо збірку.

Заміна ламп Datsun Mi-Do з 2014 року

Назва Тип лампи
Фари Фари (середнє світло) H7
Фари (дальнє світло)
Передній покажчик повороту HY21W
Денні ходові вогні (ДХО) та габаритні ліхтарі W21/5W
Протитуманні фари (для деяких варіантів виконання автомобіля) Н11
Бічний повторювач покажчика повороту WY5W
Задній комбінований ліхтар Покажчик повороту PY21W
Стоп-сигнали та габаритні ліхтарі P21/5W
Ліхтар заднього ходу P21W
Задній протитуманний ліхтар P21W
Ліхтар освітлення реєстраційного знака C5W

Фари та інші освітлювальні прилади автомобіля омологовані (мають маркування «Е») на відповідність міжнародним вимогам безпеки щодо кольору, яскравості та інших характеристик. Застосування ламп, відмінних від зазначених, в освітлювальних приладах автомобіля заборонено, оскільки може спричинити їх несправність і є порушенням вимог безпеки.

Найменування Тип лампи
Плафони загального та місцевого освітлення (для деяких варіантів виконання автомобіля) C10W
Плафони передніх сидінь T4W
Ящик для рукавички C5W
Плафон освітлення багажного відділення C5W

У блок-фарах використовуються змінні галогенні лампи.

Лампи можуть замінюватись з моторного відсіку без демонтажу блок-фар.

Відкрийте капот (див. главу 3 “Інструкція з експлуатації та технічного обслуговування”).

Стисніть пружинний фіксатор (4) та відведіть його убік.

Встановлення нової лами здійснюється у зворотному порядку.

Не торкайтеся скляної колби лампи. Виконувати заміну лампи в рукавичках x / b. Після встановлення нової лампи далекого світла переконайтеся, що кожух (2) щільно прилягає до корпусу фари.

Якщо ви зіткнетеся з труднощами при заміні ламп, зверніться на сервісну станцію офіційного дилера DATSUN.

Заміна ламп денних ходових вогнів/габаритних вогнів

Відкрийте капот (див. главу 3 “Інструкція з експлуатації та технічного обслуговування”).

Поверніть патрон лампи (1) проти годинникової стрілки до упору.

Дістаньте лампу з корпусу ліхтаря разом із патроном.

Встановлення нової лами здійснюється у зворотному порядку.

Якщо ви зіткнетеся з труднощами при заміні ламп, зверніться на сервісну станцію офіційного дилера DATSUN.

Відкрийте капот (див. Глава 3 “Інструкція з експлуатації та технічного обслуговування”).

Поверніть патрон лампи (3) проти годинникової стрілки до упору.

Дістаньте лампу з корпусу ліхтаря разом із патроном.

Злегка натисніть на лампу та поверніть її проти годинникової стрілки до упору.

Встановлення нової лами здійснюється у зворотному порядку.

Якщо ви зіткнетеся з труднощами при заміні ламп, зверніться на сервісну станцію офіційного дилера DATSUN.

Для зручності доступу до туманних світильників з колісних арків, зніміть колесо та частково ослабте кріплення переднього бруду, відкрутіть 6 гвинтів. Поверніть бризковик назад і дістаньте з протитуманної фари несправну лампу.

У виконанні Design у передньому бризковику передбачені спеціальні вирізи для доступу до протитуманної фари. За наявності такого вирізу процедура виглядає так:

Щоб отримати доступ до кришки вирізу, поверніть колесо до упору до внутрішньої сторони колісної арки.

Поверніть кришку вирізу в бризковику за годинниковою стрілкою та зніміть. Знявши кришку, ви отримаєте доступ до лампи через отвір у передньому крилі.

Поверніть лампу (1) проти годинникової стрілки та дістаньте її.

Від’єднайте колодку лампи та замініть лампу.

Встановіть нову лампу на місце, діючи у зворотному порядку.

Для спрощення заміни лампи рекомендується зняти переднє колесо.

Якщо ви зіткнетеся з труднощами при заміні ламп, зверніться на сервісну станцію офіційного дилера DATSUN.

Після дощу або миття автомобіля на внутрішній поверхні розсіювачів приладів зовнішнього освітлення може тимчасово утворюватися конденсат. Це викликано різницею між температурою всередині приладу та температурою зовнішнього повітря. Це не є ознакою несправності. Якщо на внутрішній стороні розсіювачів конденсуються великі краплі води, зверніться до сервісного центру офіційного дилера DATSUN для їх усунення.

Заміна ламп у задньому комбінованому ліхтарі

Для заміни ламп задніх габаритних вогнів:

Відкрийте люк в облицювання багажного відділення (на застібці-«липучці») в районі заднього ліхтаря.

Відведіть задній ліхтар від кузова автомобіля та дістаньте патрон із несправною лампою.

Натисніть на лампу, поверніть її проти годинникової стрілки до упору та вийміть із патрона.

Встановлення нової лами здійснюється у зворотному порядку.

Якщо ви зіткнетеся з труднощами при заміні ламп, зверніться на сервісну станцію офіційного дилера DATSUN.

Заміна лампи повторювачів покажчиків повороту

Заміна лампи повторювача вказівника повороту:

Зніміть житло ретранслятора (1) з автомобіля. Лампа знаходиться в патроні та кріпиться пружинним фіксатором.

Натисніть тіло ретранслятора у напрямку руху транспортного засобу та відкрийте замок.

READ  Заміна троса спідометра ВАЗ 2109

Поверніть патрон лампи (3) проти годинникової стрілки.

Вийміть ліхтар у зборі з лампою з корпусу повторювача та дістаньте лампу (2) з патрона.

Встановлення нової лами здійснюється у зворотному порядку.

Якщо ви зіткнетеся з труднощами при заміні ламп, зверніться на сервісну станцію офіційного дилера DATSUN.

Заміна лампи плафона освітлення номерного знака

Для заміни лампи плафона освітлення номерного знака:

Зніміть плафон освітлення номерного знака (1) з автомобіля, відкрутивши гвинти (6).

Вставте жало викрутки в паз (4) і натисніть на центр фіксатора (5).

лампи, ближнього, світла

Обережно підчепите розсіювач (2) викруткою.

Встановлення нової лами здійснюється у зворотному порядку.

Якщо ви зіткнетеся з труднощами при заміні ламп, зверніться на сервісну станцію офіційного дилера DATSUN.

Стельовий плафон кріпиться металевою пружиною у задній частині кронштейна. Щоб зняти стельовий плафон, вставте жало плоскої викрутки в паз праворуч плафона (з боку переднього пасажира) і обережно потягніть за плафон.

Після заміни лампи вставте гачки стельового плафона в корпус праворуч і натисніть на праву частину, щоб зафіксувати плафон.

Якщо ви зіткнетеся з труднощами при заміні ламп, зверніться на сервісну станцію офіційного дилера DATSUN.

Вставте жало плоскої викрутки в паз і легко поверніть.

Поверніть лампу на 45° за годинниковою або проти годинникової стрілки та зніміть.

Поставте нову лампу, зберіть плафон у зворотному порядку та встановіть розсіювач.

Якщо ви зіткнетеся з труднощами при заміні ламп, зверніться на сервісну станцію офіційного дилера DATSUN.

Заміна плафона освітлення багажного відділення

Вставте жало викрутки в паз (2) з правого боку плафона та обережно поверніть його до себе.

Натисніть на фіксатор (7) і потягніть його з отвору (6), зніміть розсіювач (1).

Після заміни лампи встановіть розсіювач (1), щоб кріпильні штифти (4) плафона увійшли до отворів.

Якщо ви зіткнетеся з труднощами при заміні ламп, зверніться на сервісну станцію офіційного дилера DATSUN.

При покупці книги у PDF

Ви зможете завантажити книгу відразу після оплати.

Книга буде завантажена у форматі PDF, і Ви зможете завантажити її на будь-який пристрій.

Усі книги ідеальної якості, тому що ми працюємо з видавництвами безпосередньо.

Електронні книги нічим не поступаються паперовим і є їх повним аналогом.

Офіси нашої компанії представлені в Україні, Росії та Польщі, ви завжди можете звернутися до нас за конкретною адресою.

Усі оплати на сайті максимально захищені та відбуваються за допомогою світових платіжних систем.

Примітка: Нижче описана заміна лампи ближнього/дальнього світла у правій блок-фарі. Заміна лампи у лівій блок-фарі виконується аналогічним чином.

Вимикаємо запалювання та всі електроспоживачі.

Похитуючи з боку в бік, акуратно від’єднуємо електричний роз’єм від лампи. Забираємо роз’єм убік, щоб надалі він нам не заважав.

УВАГА: При відключенні електричного роз’єму не застосовуйте силу витягання до джгуту, інакше ви можете пошкодити дроти.

Знімаємо гумову кришку, під якою знаходиться лампа ближнього/дальнього світла фар, потягнувши її за спеціальний виступ, розташований внизу.

Спочатку притискаємо і потім виводимо з пазів вусики скоби лампи, що фіксує.

Ми складаємо цей кронштейн і знімаємо спотворену лампу ближнього / далекого світла від фари. Ми видаляємо лампу в відходах.

Беремо нову лампу, з аналогічними характеристиками (маркування: H4 12v 60/55w), та встановлюємо її в блок-фару, поєднавши виступи на її цоколі з відповідними пазами у фарі.

Увага: Не торкайтеся пальцями рук колби лампи, тому що галогенова лампа сильно нагрівається і жирові плями викличуть потемніння колби і, як наслідок, зниження світлового потоку. Беріть лампу за колбу тільки в чистих рукавичках або чистою ганчіркою. Якщо на лампі таки з’явилися жирові плями, видаліть їх спиртом.

Фіксуємо лампу скобою у зворотній послідовності.

Встановлюємо гумову кришку лампи, щоб її виступ розташовувався внизу.

Заміна лампи ближнього світла Datsun

Загальні рекомендації та лайфхаки щодо підбору авто ламп у головне світло:

 • Ця таблиця авто ламп, які були встановлені із заводу. Цоколі можуть відрізнятись, якщо змінювалися фари; ставилися неоригінальні; самостійно робився рестайлінг; купувалась не нова машина.
 • Найвірніший спосіб визначити цоколь лампи. знайти її назву у книжці, яку видають разом із покупкою нової машини як інструкцію з використання; вийняти лампу та знайти що на ній написано; прочитати назву ламп на склі фари або зверху на чорному пластику корпусу фари під капотом. Також можна використовувати сайти магазинів типу exist.uk та каталогів щоб визначити тип лампи або модель оригінального блоку розпалювання за VIN номером автомобіля.
 • продовження внизу сторінки.
Марка, модель Ближній Далекий ПТФ
Datsun Mi-DO 1 пок. (2014)-. ) H7 H7 H11
 • Міняти ксенонові лампи рекомендується парою (по 2 лампи), щоб колір не відрізнявся. Ксенонова лампа, яка попрацювала хоча б 2-3 місяці і нова така ж лампа світитимуть трохи різними відтінками. Якщо одна лампа попрацювала 6 місяців і більше, то відмінність її кольору від нової буде сильно впадати в очі і навряд чи після часу відтінки вирівняються. Один і той же колір ламп різних фірм або різних поставок відрізнятимуться.
 • Лампи D1s, D3s, D4s варто вибирати з гарантією не менше 1 року, тому що саме ці цоколі вимогливі до якості ламп та встановлення недорогих ксенонових ламп може призвести до виходу з ладу блоків розпалювання. Також часто буває, що бюджетні лампи D3s просто не спалахують, хоча при підключенні безпосередньо від акумулятора через блок розпалювання чудово працюють.
 • Трапляється, що причина поганого світла не в лампах, а в лінзах, що вигоріли, фари. Якщо нові лампи світять не відчутно яскравіше за старі, прицініться до заміни лінз. У нових бі лінзах можна буде використати щойно куплені нові лампи.
 • Гарантія на всі лампи написана у характеристиках товару. Це значення також свідчить про якість ксенонової лампи. Рекомендуємо використовувати це як фільтр при виборі хороших авто ламп. На галогенні лампи та лампи розжарювання гарантія не надається.
 • Лампи галогенові HB3 (9005) та HB4 (9006) можна перетворити на 9012 HIR2
 • Посадкові місця ламп H8, H9, H11 і H16 однакові та взаємозамінні. Іноді потрібно мінімальне доопрацювання підручними засобами лампи Н11, щоб встановити у фару під лампу H16. Якщо по паперах у машині має бути лампа H16 але виглядає вона зовсім не схоже на Н11, то це швидше за все лампа PSX24w або PSX26w.
 • Світлодіодні лампи можуть не встановлюватися в автомобіль через масивну задню частину. Для цього є гумові кришки фар з більш глибоким виступом.
READ  Chevrolet Cruze заміна лампочки ближнього світла

Статті з фотографіями та іноді відео по заміні ламп на Datsun Mi-DO можна знайти на Drive2.ru з дуже корисними відгуками та коментарями

Datsun on-Do LADA Granta заміна ламп ДХО w21/5w на світлодіодні Cree Q5/12 SMD 5050

Диски для Datsun ми до литі р 15Яке масло залите в коробку Datsun він до Заміна лампочки ближнього світла на Datsun on DO відео Чи загинає клапана при обриві ременя ГРМ на Datsun

Заміна ламп: Крім оптики в періодичній заміні потребують лампочки зовнішнього підсвічування та внутрішнього освітлення. Заміна ламп на Datsun: Не торкайтеся скляних колб галогенних ламп пальцями: Працюйте в рукавичках, це підвищить вашу безпеку та вбереже лампи від пошкоджень.

Захистіть галогенну колбу від механічних пошкоджень: Використовуйте для заміни тільки схвалені автовиробником лампи. Після заміни лампи регулювання фари, як правило, не потрібна.

Дивіться також: Фото Datsun on DO на 16 дисках фото

Якщо світловий пучок порушено, зверніться до спеціалізованого техцентру. Усі роботи із заміни лампочок слід проводити на знеструмлених фарах. Заміна сучасних галогенних ламп не вимагає демонтажу елемента оптики.

Якщо при самостійній заміні виникли складності, зверніться до майстрів дилерського центру. Відкрийте капот і зніміть захисний ковпачок із блока ламп.

Від’єднайте роз’єм електричних проводів, відвівши убік пружинні фіксатори. Подивіться на прикладі Lada Granta, як легко замінюються лампи:.

Матеріал : Яку олію краще залити в коробку Datsun on-Do

Поради щодо заміни комбінованих та денних ходових вогнів Відкрийте капот і до упору проверніть проти годинникової стрілки патрон лампи. Обережно вийміть лампочку разом із патроном. Встановіть нову лампу з патроном, поверніть за годинниковою стрілкою.

Дивіться також: Яке масло лити у двигун Datsun on-Do

Переконайтеся, що патрон міцно закріплений і лампа працює. Зміна перегорілих фар у протитуманних фарах Щоб отримати доступ до ламп протитуманок, демонтуйте колесо та послабте шість гвинтів, які тримають бризковик. Відтягніть бризковик назад і дістаньте з фари пошкоджену лампочку. Зніміть або поверніть колесо перед тим, як міняти лампи протитуманних фар.

Поверніть лампу проти годинникової стрілки та вийміть. Відключити блок. Будь ласка, зверніть увагу: ця конструкція дозволяє вам не видаляти колесо перед заміною, але тільки щоб перетворити його якомога більше. Потім, щоб вийняти лампу, що перегоріла, потрібно повернути кришку вирізу за годинниковою стрілкою і працювати через технологічний отвір, що відкрився.

Заміна лампи через технологічний отвір у бампері. Як змінити лампи в покажчиках поворотів.

Дивитися відео Заміна лампи ДХО на Datsun on-DO на Світі безкоштовно

Відкрийте капот і поверніть патрон лампи до упору проти годинникової стрілки. Вийміть лампу разом із патроном, а на її місце вставте нову. Переверніть патрон за годинниковою стрілкою до упору.

Повторювачі поворотів. Переверніть патрон проти годинникової стрілки та вийміть його разом із лампою. Витягніть з блоку патрон із пошкодженою лампочкою і вийміть її, натиснувши та повернувши проти годинникової стрілки. Як замінити лампочку номерного знака: Відкрутіть гвинти, якими на мі-До та on-Do кріпиться плафон підсвічування.

Відіжміть фіксатор вставленою в паз тонкою викруткою і підсуньте нею розсіювач. Відігніть фіксуючі вусики патрона і вийміть. Щоб вирішити цю проблему, зверніться до дилерського центру Datsun.

Заміна ламп у протитуманних фарах (ПТФ)

Для заміни лампи в протитуманках Datsun on-DO необхідно вивернути колесо, щоб відкрити доступ до підкрилки. Якщо у вас автомобіль комплектації Design вам простіше. Так як дістатися лампи птф можна через спеціальні вирізи в підкрилках. Якщо ж у вас інша комплектація, то потрібно відкручувати 6 болтів кріплення підкрилка та відгинати його.

 • Лампа H11 повертається проти годинника стрілки і акуратно витягується з птф.
 • Натиснути на фіксатор та зняти колодку з лампи. Взяти нову лампу, зафіксувати фіксатор і вставити назад у гніздо ПТФ, але повернувши вже за годинниковою стрілкою.

Як правило завод виробник встановлює в птф Datsun on-DO лампи H11 Osram.

Які лампочки в Datsun on-Do

Datsun on-DO – передньопривідний седан з розряду бюджетних моделей, випуск якого був налагоджений у 2014 році на потужностях АвтоВаза. Datsun on-Do є спільною розробкою компанії Nissan та АвтоВаза. Седан побудований на базі Lada Granta (Lada 2190) та випускається з липня 2014 року.

У цій статті ми розповімо про те, які лампи встановлені на Datsun on-DO, а також як зробити заміну ламп.

Які лампи встановлені на Datsun on-DO

Це основні лампи, що використовуються на автомобілі, однакові для всіх комплектацій Datsun on-DO

Лампи, що застосовуються в автомобілі Datsun Mi-DO

Підсвічування номера, насправді C5W. Через це посилання купив не ті.

Dimm (Thursday, 24 June 2021 08:17)

Я не дочитав до кінця, купив на дальній h1замість h7

| Denial of responsibility | Contacts |RSS