Заміна лампочки ближнього світла

Table of Contents

Ближнє світло на Renault Megane-2: вибір та заміна ламп та запобіжників

 • лампочка, ближнього, світла

Власники автомобілів зі штатними лінзами часто стикаються з проблемою втрати головного освітлення. Це з часом, відбивач заводських лінз виходить, а модуль поступово перестає висвітлювати дорожню тканину. І простою заміною ламп тут не обійтися. Якщо Ви зрозуміли, що ближнє світло Вас не влаштовує, а фари на дорозі видно все тьмяніше і тьмяніше, то час задуматися про заміну лінз.

Як покращити світло Renault Megane?

Ми пропонуємо не тільки відновити заводське світло фар Вашого автомобіля, але й покращити його за допомогою наших фірмових лінз. І більш легше встановити нові модулі в звичайних отворах, ми розробили спеціальні перехідні кадри для певного автомобіля. Завдання даних рамок полягає у суміщенні заводських отворів, в які були закріплені старі лінзи з отворами нових модулів. Тим самим Ви значно спрощує процес установки, при цьому зберігаєте положення лінз і горизонт, а також не порушуєте надійність конструкції фари.

Які лінзи підійдуть для заміни?

Наші набори адаптовані спеціально для автомобілів Renault Megane 2 2002-2009 року випуску із заводськими галогеновими фарами. Сам комплект вибирається виходячи з ваших уподобань за типом світіння.

Бігалогенові модулі Hella 3R H7:

Цей комплект підходить для заміни штатних галогенових лінз. Якщо Ви не хочете переходити на інший тип світіння, а залишитися на галогені, вибирайте його. Комплект включає в себе:

 • Бігалогенові лінзи Hella 3R H7 2шт;
 • Весняне кріплення H7 лампи 2 шт.;
 • Проведення для підключення шторки 2шт;
 • Перехідні кадри 2 шт.;
 • Кріплення.

Модулі Біксенона Hella 3R:

Якщо Ви хочете перейти з галогену на яскравіший тип ксенонового світіння, то наша топова версія модулів Hella 3R допоможе вичавити з нього максимум. Для його встановлення додатково знадобиться комплект ксенону. У набір входить:

 • Біксенонові лінзи Hella 3R 2шт;
 • Патрон кріплення лампи D1/D2/D3/D4 2шт;
 • Проведення для підключення шторки 2шт;
 • Перехідні рамки 2 шт.
 • Кріплення.

Біссвітодіодні модулі Vision Bi-Led Advance:

Якщо Ви хочете перейти на найсучасніший діодний тип освітлення, то вибирайте цей комплект. У лінзи вже вбудовані LED чіпи та модулі готові до роботи. Жодних додаткових ламп та блоків не потрібно. У набір входить:

 • Біссвітодіодні лінзи Vision Advance 2 шт;
 • Блоки керування модулем 2 шт;
 • Проведення для підключення шторки 2шт;
 • Перехідні рамки 2 шт.
 • Кріплення.

Що ви отримуєте в результаті заміни:

Поліпшення якості світла. висока надбавка до яскравості, а також правильна та чітка СТГ;

Більш широкий пучок. Ви підвищуєте видимість у темний час доби за рахунок освітлення не тільки своєї смуги, але й усього дорожнього полотна, а також узбіччя та з’їздів з дороги. Краще видно пішоходи та тварини.

Додаткове дальнє світло. всі наші лінзи мають шторку керування ближнім / дальнім світлом. За бажання її завжди можна легко підключити.

Надійність — Ми є торговою маркою і працюємо безпосередньо з виробником. завданням. Це дозволяє вести свій додатковий контроль якості та вибирати матеріали, що використовуються у виготовленні модулів. Жодних дешевих альтернатив у цьому аспекті ми не шукаємо. Мета – отримати максимально ефективну лінзу в кожному типі світіння, а клієнту забути про проблеми освітленості дороги на довгі роки.

Гарантія — Модулі нашої фірми мають Російський Сертифікат Відповідності, який є гарантом якості виробу та його відповідності до вимог національних стандартів.

Порядок заміни лампочки ближнього світла на Renault Megane 2 через отвори у підкрилках

Вся складність процедури заміни ламп полягає в тому, що більшість операцій доведеться проводити на дотик. Щоб замінити лампочку, що перегоріла, на авто Renault Megane II через технологічні отвори, необхідно:

 • При заміні лівого від водія світлового елемента Н7 потрібно вивернути кермо до упору вліво, щоб відкрити доступ до кришки технологічного отвору на лівому підкрилці.
 • Зняти кришку, провернувши її на 30° проти годинникової стрілки.
 • Просунувши руку в технологічний лючок, намацати ще одну круглу кришку, що закриває отвір у лівій передній фарі. Перевернувши її аналогічно, проти годинникової стрілки, зняти і акуратно, щоб не прогаяти, вийняти кришку назовні.
 • На автомобілях випуску до 2006 року, знімати лампу потрібно потягнувши за патрон, одночасно відсуваючи убік до двигуна пружину фіксатора. Це потрібно робити акуратно, щоб засув не зіскочив. Її потім буде важко знайти і ще важче встановити на місце. У машинах Phase II, це зробити простіше, через відсутність засувки.
 • Від’єднати лампу від патрона і замість неї поставити нову.
 • Вставити патрон із світловим елементом Н7 в отвір фари. Зробити збірку у зворотній послідовності.
READ  Яка лампочка ближнього світла на Chevrolet niva

Важливо! При заміні галогенових ламп, не можна братися за їх колбу голими руками, щоб не залишити потожирових плям. Якщо таке сталося з необережності, слід протерти скляну частину спиртом та сухою ганчірочкою, перед встановленням патрона у фару.

Весь цей процес не становить особливої ​​складності, але потребує уваги, терпіння та обережності. Аналогічно проводиться заміна елемента ближнього світла у правій головній блок-фарі. Тільки рульове колесо слід вивернути вже до упору праворуч, щоб відкрити доступ до лючка на правому підкрилці.

Увага! Навіть з невдачею одного денного світла, обидва елементи в лівій та правій каплиці підлягають заміни. Це необхідно для забезпечення рівномірності світлового потоку.

Змінюємо лампи

Вибір

Якщо вам вперше знадобилося замінити лампочку на Megane 2, то, перш ніж приступити до цієї операції, доведеться зіткнутися з вибором освітлювального елемента. Так як у продажу представлений великий асортимент, зробити вибір не так просто.

Лампочка ближнього світла на Renault Megane 2 відповідає стандарту H7 – це однониткова лампа із двоконтактним цоколем.

В даний час у продажу існує кілька типів таких ламп:

У мережі можна знайти безліч відгуків від власників всіх типів освітлювальних елементів, з докладним описом нюансів їх експлуатації, основних переваг та недоліків. Тому нижче для порівняння наведемо таблицю з основними характеристиками цих лампочок:

Виходячи з даних таблиці, можна зробити висновок, що «ксенон» і «світлодіоди», наприклад, для протитуманних фар на ВАЗ 2110 у всьому крім вартості перевершують «галогенки».

Однак, останні мають деякі важливі переваги, які можуть переважити чашу вибору:

 • Світловий пучок має непогану проникаючу здатність, внаслідок чого набагато краще «пробиває» сніг, дощ і туман, ніж світло «ксенону» та «світлодіодів». Власники останніх часто скаржаться на форумах, що у непогоду якість освітлення різко знижується.
 • Простота установки – на відміну від новинок, «галогенки» не вимагають встановлення блоків розпалювання та перепрограмування електроніки. Тому заміну можна виконати самостійно.

Порада! У продажу можна знайти галогенні лампочки, які забезпечують біло-блакитне світіння, що нагадує світло від ксенону. У народі їх ще називають псевдо-ксеноном.

Як ми бачимо, кожен тип ламп має плюси і мінуси, тому не можна сказати, що одні краще за інші. Відповідно кожен водій повинен сам вирішити, яка лампа ближнього світла на Renault Megane 2 в його випадку буде оптимальним варіантом.

Порядок заміни

Заміна лампочки ближнього світла на Renault Megane 2 у лівій та правій фарі виконуються по-різному.

Спочатку розглянемо, як встановити її з лівого боку:

 • . Щоб витягнути її, треба потягнути на себе колодку, розхитуючи вгору/вниз.
 • . Рознімання ближнього світла на Megane 2 не має фіксаторів, тому його потрібно просто потягнути, утримуючи при цьому цоколь.
 • .

Зверніть увагу! При встановленні нової лампочки не можна торкатися руками її скла. Справа в тому, що жирові плями, що залишилися, можуть призвести до швидкого перегорання елемента освітлення.

Рено Меган 2.Як просто замінити лампочку ближнього світла Renault megan2.

Заміна лампи ближнього світла на Megane 2 у правій блок-фарі виконується таким чином:

Ось, власне, і вся інструкція щодо встановлення нових галогенних лампочок ближнього освітлення.

Заміна лампи ближнього світла (для застосування на моделі Renault Megane 3)

Визначаємо лампу, що перегоріла. Потім вимикаємо усі електроспоживачі.

Renault Megane 2.Як просто замінити лампочку ближнього світла Renault megan2.

Примітка: Нижче описано заміну лампи ближнього світла у фарі з лівого боку. Заміна у фарі з правого боку виконується аналогічним чином.

Виймаємо спеціальне металеве кріплення з блок-фари, як показано на малюнку.

За допомогою цього металевого кріплення відвертаємо два болти кріплення блок-фари до кузова автомобіля.

Примітка: Замість цього кріплення (щоб було зручніше), болти кріплення фари можна відвернути звичайним ключем з головкою на 10.

Після того, як ми повернули кріпильні болти, потягніть на себе фари на себе, але не повністю, і так, щоб легко дістатися до кришки, під якою є ближче світлові фари.

Похитуючи з боку на бік, акуратно від’єднуємо електричний роз’єм від лампи і прибираємо його убік.

Розводимо по сторонах вусики скоби лампи, що фіксує.

… і виймаємо лампу ближнього світла, що перегоріла, з фари. Видаляємо лампу у відходи.

Беремо нову лампу, з аналогічними характеристиками (маркуванням), та встановлюємо її в блок-фару.

Увага: Не торкайтеся пальцями рук колби лампи, тому що галогенова лампа сильно нагрівається і жирові плями викличуть потемніння колби і, як наслідок, зниження світлового потоку. Беріть лампу за колбу тільки в чистих рукавичках або чистою ганчіркою. Якщо на лампі таки з’явилися жирові плями, видаліть їх спиртом.

Фіксуємо лампу скобою у зворотній послідовності та приєднуємо до упору її електричний роз’єм.

Встановлюємо кришку лампи на місце та закріплюємо її двома металевими пружинними фіксаторами.

Вставляємо назад блок-фару в автомобіль та закріплюємо її двома болтами.

Вставляємо назад спеціальне металеве кріплення в блок-фару та закриваємо капот.

Особливості заміни лампи ближнього світла на Renault Megane 2

На автомобілях моделі Renault Megane II у головних фарах для ближнього світла використовуються галогенні ксенонові лампочки з наступними характеристиками:

 • тип цоколя Н7;
 • потужність 55 W;
 • номінальна напруга 12 V;
 • патрон PX26d;
 • артикулярний номер 64210-01B (Original Line).

У моделях машин Renault Megane II обох модифікацій встановлюються одні й самі лампи, єдина відмінність яких полягає у способі їх кріплення в плафоні. Якщо в авто Phase I світловий елемент утримується за допомогою П-подібної скоби, то в Мегані Phase II вона відсутня (лампочка фіксується в патроні без додаткових притисків).

Здійснювати заміну ламп ближнього світла можна двома способами:

Перший спосіб заміни менш трудомісткий, але він вимагає певної гнучкості та вправності, які дані не кожному. Замінити світловий елемент з боку моторного відсіку набагато зручніше, але це вимагає додаткових робіт зі зняття акумуляторної батареї та горловини заправного бачка системи охолодження.

READ  Заміна лампи ближнього світла Datsun ми до

Лампа у фарі тримається за рахунок 2-х вусиків, якщо лампа легко зіскочила, бажано їх підігнути, для жорсткого кріплення лампи

Увага! Якщо ви є власником «Renault Megane 2» (Фаза I), щоб уникнути втрати притискної скоби, яка має особливість злітати з патрона, краще проводити заміну лампочки ближнього світла через моторне відділення автомобіля.

Порядок заміни лампочки ближнього світла на Renault Megane 2 через отвори у підкрилках

Вся складність процедури заміни ламп полягає в тому, що більшість операцій доведеться проводити на дотик. Щоб замінити лампочку, що перегоріла, на авто Renault Megane II через технологічні отвори, необхідно:

 • При заміні лівого від водія світлового елемента Н7 потрібно вивернути кермо до упору вліво, щоб відкрити доступ до кришки технологічного отвору на лівому підкрилці.
 • Видаліть кришку, перевіряючи його на 30-й проти годинникової стрілки.
 • Просунувши руку в технологічний лючок, намацати ще одну круглу кришку, що закриває отвір у лівій передній фарі. Перевернувши її аналогічно, проти годинникової стрілки, зняти і акуратно, щоб не прогаяти, вийняти кришку назовні.
 • На автомобілях випуску до 2006 року, знімати лампу потрібно потягнувши за патрон, одночасно відсуваючи убік до двигуна пружину фіксатора. Це потрібно робити акуратно, щоб засув не зіскочив. Її потім буде важко знайти і ще важче встановити на місце. У машинах Phase II, це зробити простіше, через відсутність засувки.

Через люк у колісній арці

 • Від’єднати лампу від патрона і замість неї поставити нову.
 • Вставити патрон із світловим елементом Н7 в отвір фари. Зробити збірку у зворотній послідовності.

Важливо! При заміні галогенових ламп, не можна братися за їх колбу голими руками, щоб не залишити потожирових плям. Якщо таке сталося з необережності, слід протерти скляну частину спиртом та сухою ганчірочкою, перед встановленням патрона у фару.

Весь цей процес не становить особливої ​​складності, але потребує уваги, терпіння та обережності. Аналогічно проводиться заміна елемента ближнього світла у правій головній блок-фарі. Тільки рульове колесо слід вивернути вже до упору праворуч, щоб відкрити доступ до лючка на правому підкрилці.

Увага! Навіть при виході з ладу однієї лампочки денного світла, заміні підлягають обидва елементи в лівій та правій фарі. Це необхідно для забезпечення рівномірності світлового потоку.

Порядок заміни елемента ближнього світла через моторний відсік

Більш зручно замінити галогенки Н7 ближнього світла на автомобілі Renault Megane 2 можна через моторний відсік. Щоправда, у цьому випадку трудомісткість робіт буде трохи більшою, а порядок виконання їх такий:

Відкрийте капот і зніміть термінали від акумулятора

 • Для заміни лампи у лівій фарі потрібно демонтувати акумулятор. Вам потрібно відключити термінали до 10 на 10, а з головою 13-го. власника акумулятора. Витягти АКБ із моторного відсіку.
 • Доступ до пластикової кришки на задній стороні головної фари відкрито. Поворотом проти годинникової стрілки потрібно зняти кришку.
 • Від’єднати колодку підключення від контактів лампи.
 • Вийняти стару або лампочку, що перегоріла, і встановити на її місце нову.
 • Зробити збірку у зворотній послідовності.
 • Для заміни лампи в правій фарі потрібно вивести з посадкового місця заправну горловину системи охолодження, і відвести її, разом із трубкою, у бік, щоб забезпечити доступ до головної оптики авто.
 • Зняти кришку фари і зробити заміну галогенки ближнього світла аналогічно тому, як це робилося з лівого боку.
 • Після того, як лампа встановлена, і кришка поставлена ​​на місце, повернути назад заправну горловину.

Після закінчення робіт, коли вже будуть замінені лампи і проведена установка АКБ, штатна магнітола вашого автомобіля зажадає ввести код розблокування. Він є комбінацією з 4 цифр. Якщо ви його не знаєте, вам допоможе в цьому генератор коду на сайті виробника, де потрібно зареєструватися, та ввести PRE-code, який можна легко знайти на стікері вашої магнітоли. Дізнатися PRE-code можна також, натиснувши на магнітолі одночасно кнопки 1 і 6, і утримуючи їх 4-5 секунд.

Заміна лампочки у лівій фарі

Відкриваємо капот і знімаємо обидві клеми з акумулятора, використовуючи ключ на 10.

Витягуємо акумулятор, попередньо знявши його фіксатори ключем на 13, і зазираємо в щілину, що утворилася між піддоном акумулятора і кузовом. Ось вона – кришка, що закриває блок ближнього світла.

Далі, я думаю, все очевидно. Робимо те саме, що робили з-під підкрилка Renault на дотик:

 • відчиняємо кришку фари, що закриває блок ближнього світла проти годинникової стрілки;
 • знімаємо патрон із лампи;
 • витягуємо згорілу лампу, при необхідності відкривши пружну засувку;
 • руками в чистих бавовняних рукавичках встановлюємо новий пристрій на місце згорілого;
 • встановлюємо патрон на місце;
 • загортаємо кришку;
 • ставимо акумуляторну батарею на місце та підключаємо її.

Заміна лампи ближнього світла у правій фарі

Моторний відсік вже відкритий, знаходимо горловину бачка омивача скла.

Обережно знімаємо її зі скоби-фіксатора і обережно відгинаємо убік настільки, щоб можна було отримати доступ до кришки блоку ближнього світла.

Далі проводимо всі ті маніпуляції, які проводили з лівою фарою Renault: відвертаємо, знімаємо, витягуємо, вставляємо, надягаємо, завертаємо.

Не забуваємо повернути наливну горловину на штатне місце у фіксатор.

Перш ніж поміняти лампочку, що перегоріла, для ближнього світла в Renault Megane 2 на нову, необхідно переконатися, що підбираються екземпляри підійдуть. Одномісний у автомобілі встановлюється в лампі H7 типу потужністю 55 Вт. Найбільшою надійністю з пропонованих на ринку є вироби виробників Osram, Philips та деяких інших:

 • Philips H7-12-55 30% Vision P-12972PR Vision,
 • OSRAM H7-12-55 O-64210,
 • Philips H7-12-55 LONGLIFE ECO VISION P-12972LLECOC1 (відрізняються максимальною довговічністю),
 • NARVA H7-12-55 N-48328,
 • Bosch H7-12-55 Pure Light 1987302071,
 • KOITO H7-12-55 Вт Other Brand 0701.
READ  Opel Astra заміна лампи ближнього світла

За типом світлоджерела лампи для ближнього світла на Renault Megane 2 поділяються на світлодіодні, галогенні та ксенонові. Кожна з модифікацій має свої експлуатаційні характеристики:

Параметри Лід Ксенон Галоген
Яскравість, люмен 2000 3350 1500
Потужність, ват 40 35 55-130
Температура кольору, 4000-7000 4000-8500 3300
Термін служби, годинник 50 тис. Не більше 3 тис. Близько 1,5 тис.
Вартість, Від 10 40-50 30-180

Виходячи з представлених характеристик видно, що світлодіодні лампи при заміні краще, зважаючи на велику довговічність, а ксенон відрізняється максимальною яскравістю та середньою вартістю. Проте галогенки створюють більш проникне світіння, що завжди актуально під час дощу, туману та снігопаду. Крім того, останні легше встановити на Renault Мега-2 – не потрібно ні перепрошивки блоку електроніки, ні монтажу модуля розпалювання (як для газорозрядних аналогів) та спеціальної системи відбивачів (що необхідно для лід-кристалів).

Зверніть увагу! Деякі виробники виробляють галогенні лампи з символами спектра біло-блакитного кольору.

Які лампи

Власником Renault Megane 2 необхідно знати, яка світлова оптика може встановлюватися на цю машину і не забувати про запобіжник:

 • Потужність лампочки для далекого світла становить 55 Вт, яка має маркування Н1, що говорить про необхідність використання тільки галогенки.
 • Лампа ближнього світла, для неї передбачена аналогічна потужність на 55 Вт з кодуванням Н7. Цей світловий елемент передбачається встановлювати на останнє покоління світлових приладів. Н7 характеризується невеликим нагріванням цоколя і не засліплюючим світловим променем, як на Н1, зате яскравість на 20% більше.
 • Поворотні показники спереду автомобіля та ззаду мають штифтові частини PY21W на 21 Вт, пофарбовані зовні у помаранчевий колір.
 • Протитуманки комплектуються галогенними Н11 потужністю 55 Вт. Даний тип представляє абсолютно нову генерацію, розраховану на 2000 годин, які встановлюються на освітлювальні прилади невеликого розміру.
 • Габаритні вогні спереду, покажчики повороту на крилах, підсвічування номера та прилади денного світла в салоні оснащені елементами W5W на 5 Вт із пластиковим патроном, що дозволяє підвищити термін експлуатації.
 • На стоп-сигнали та габарити ззаду слід встановлювати двонитникову лампу P21W/5W паспортною потужністю 21/5 Вт
 • Задня протитуманка та оптика, що підсвічує задній хід, на Renault Megane 2 має освітлювальні елементи штифтового типу P21W потужністю 21 Вт
 • За підсвічування у багажному відсіку відповідає лампа C5W на 5 Вт.

Заміна лампи ближнього світла

Отже, ми розібралися які лампи вам необхідні, далі слідує процес її заміни. Змінювати лампочку ми будемо на прикладі лівої фари, оскільки заміна пов’язана зі зняттям акумулятора. На правій фарі лампочка змінюється аналогічно.

  В першу чергу нам буде необхідно зняти акумулятор, для цього знадобиться два ключі на 10 і на 8, щоб зняти клеми з “” та маси, а також торцева головка на 13, щоб демонтувати кріплення самого акумулятора (якщо воно є). Особливу увагу при цьому варто приділити тому, що спочатку знімаються дроти з маси “-”, а потім тільки з “”.

Акумулятор заважатиме, але, якщо у Вас «точні руки та пальці», можете спробувати без зняття

Заміна габаритів або вказівника повороту

Якщо у вас виникне потреба в заміні переднього покажчика повороту або заміні лампи габаритних вогнів, то варто сказати, що їх заміна відбувається набагато простіше. Патрон лампи, якій потрібна заміна необхідно просто повернути проти годинникової стрілки і вийняти джерело світла, що згоріло.

Заміна ламп ближнього світла Renault Megane 2. Як поміняти лампи ближнього світла Megane 2

Заміна ламп ближнього світла Renault Megane 2 показана у цьому фотозвіті. Поміняти лампи своїми руками досить просто, щоправда, доведеться трохи повозитися.

Справа в тому, що конструкція автомобіля не допускає прямого доступу до фар лампи, для цього необхідно зняти акумулятор, і навіть після того, як до лампи дістати складно, знадобиться спеціальний інструмент. Найскладніше з лівою лампою, з правої буде менше проблем, тому що доступ простіше. Необхідно вийняти шийку бачка пральної машини із засувки та відвести убік.

Уникнути метушні з акумулятором можна, помінявши лампи через лючки в колісних арках.

З інструментів знадобиться два гайкові ключі: накидний на 10 і шестигранний Torx, при цьому плоскогубці не заважають. Також варто заздалегідь купити лампочки H7 можна, наприклад взяти Philips H7 12972 PR C1.

У Megane 2 у маяку використовуються такі лампочки:

Вимкніть запалення, потім зніміть клеми акумулятора гайковим ключем на 10.

Пластина кріплення акумулятора знаходиться у водяній кришці, в якій вона знаходиться. Ми відкладаємо це.

Знімаємо пластину, для чого потрібен шестигранник із надставкою.

Витягуємо акумулятор і бачимо місце «дії».

А ось становище ближнього світла. Відкрийте кришку, повернувши її проти годинникової стрілки приблизно на чверть оберту.

Виймати лампу з клемної колодки не найкраща ідея.

10 Зніміть клемну колодку та витягніть лампу аналогічним інструментом, взявши її за клему лампи та злегка потягнувши за тримач на пластиковому корпусі фари. При цьому довгою викруткою злегка натисніть на пружину, що фіксує лампу, після чого вона вийде назовні.

11 Вставляємо нову лампу. Він фіксується двома пружинами без повороту по осі.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS