Заміна заднього гальмівного циліндра ВАЗ 2107

Заміна заднього гальмівного циліндра на ВАЗ 2101-2107

У даному фотозвіті докладно показано як зробити своїми руками заміну заднього гальмівного циліндра на автомобілі ВАЗ моделей починаючи з копійки та по сімку (2101-2107). Тут не так багато причин, а саме: підтримує задній барабан або неефективно виконує свою функцію. Сама по собі процедура заміни нескладна. Єдине, що перед заміною гальмівного циліндра вам необхідно буде:

заднього, гальмівного, циліндра, 2107

Отже, насамперед необхідно виконати деякі підготовчі процедури, які наведені нижче:

 • Підніміть задню частину автомобіля гніздом;
 • Зняти колесо;
 • Зняти гальмівні колодки заднього колеса;
 • Після цього задній гальмівний циліндр стає вільним та його місцезнаходження.

Отже, спочатку потрібно побризкати змащенням на гальмівну трубку, після чого відкрутити її.

Після цього необхідно відкрутити два болтики кріплення циліндрика, які знаходяться на звороті.

Найзручніше це робити за допомогою головки та тріскачки.

І тепер можна спокійно виймати гальмівний циліндр ВАЗ 2101-2107 зі зворотного боку, як це продемонстровано на фотографії нижче. За необхідності після заміни прокачайте гальма, якщо в системі з’явилося повітря.

Заміна заднього гальмівного циліндра ВАЗ 2107

Якщо вираз – «головне вчасно зупинитися» у повсякденному спілкуванні стосується моральних принципів, то в контексті автотранспорту цей вираз може торкнутися матеріального аспекту життя та здоров’я автомобіліста. У пристрої автомобіля немає другорядних агрегатів, але гальмівна система має стати пріоритетом в обслуговуванні та ремонті машини. У схемі роботи гідравлічних гальм основними є як головний, так і робочий гальмівний циліндр. Давайте подивимося на принцип роботи, пристрій, діагностика, ремонт та заміну цього вузла на прикладі загальної марки ВАЗ.

Заміна заднього гальмового циліндра на ВАЗ 2107

Заміна робочого гальма циліндра заднього колеса автомобіля ВАЗ 2107 повинна виконуватися, коли витоки гальмівної рідини або поршневого варення.

Для виконання роботи із заміни робочого гальмівного циліндра автомобіля ВАЗ 2107 потрібен помічник, а також спеціальний ключ на 10 мм для гальмівних трубок, прозора вінілова трубка відповідного діаметра, ємність для зливу гальмівної рідини, свіжа гальмівна рідина.

 • 1. Підготовляємо автомобіль ВАЗ 2107 до виконання операцій.
 • §.1. Підняти задню частину автомобіля домкратом.
 • § 1.2. Зняти колесо.
 • § 1.3. Зняти гальмівні колодки заднього колеса.

Щоб виконати процедуру видалення гальмівних колодок заднього колеса, потрібні такі інструменти:

Отже, перш ніж приступати до виконання роботи, необхідно підняти домкратом задню частину автомобіля, зняти колесо та гальмівний барабан.

READ  Стук при повороті керма ВАЗ 2107

Перш за все треба звільнити нижню весну. Зробити це досить просто, просто підчепити і зірвати її вниз викруткою, як показано на малюнку 1:

Далі можна плоскогубцями взятися за «шплінти», які фіксують колодку, і повернути їх таким чином, щоб вони збіглися з прорізами шайби, як показано на малюнку 2.

Таку ж процедуру необхідно провести з другою стороною. Потім випрямити та витягнути плоскогубцями шплінт, який тримає важіль ручника, як зображено на малюнку 3.

Тепер необхідно плоскою викруткою натиснути з певним зусиллям на верхню пружину, щоб вона зіскочила (див. малюнок 4).

(Зняття верхньої пружини з гальмівної колодки)

Після проведення процедур зі зняття задніх гальмівних колодок гальмівний циліндр стає вільним і його розташування показано на малюнку 5.

Отже, спочатку потрібно побризкати змащенням на гальмівну трубку, після чого відкрутити її. Після цього необхідно відкрутити два болтика кріплення циліндрика, які знаходяться зі зворотного боку, для зручності найкраще це робити за допомогою голівки та тріскачки, як показано на малюнку 6 та 7.

Тепер необхідно видалити гальмовий циліндр ВАЗ 2107 на спині, як показано на малюнку 8.

Установка робочого гальмівного циліндра заднього колеса на автомобіль ВАЗ 2107.

Ознаки поломки

Якщо з ладу вийшов гальмівний циліндр Renault Logan, то за поведінкою автомобіля водії зможуть це визначити. Найчастіше про це свідчать такі симптоми:

 • Недостатнє гальмівне зусилля на задню вісь. Якщо задні циліндри не вдається, вся завантаження доведеться до переднього дискового гальма. Важко відчувати себе достатньо, але якщо у вас довгий час керується автомобілем, ви можете зрозуміти, що гальмування здійснюється лише за допомогою дисків.
 • Регулярне падіння рівня гальмівної рідини. Ушкодження пильовика та розгерметизація призведе до того, що рідина почне виштовхуватися у внутрішню конструкцію барабана. При цьому візуально без розбору барабана будь-яких потік може і не бути.
 • Нерівномірне гальмування задніх коліс. Як правило, автомобіль починає трохи відводити убік, а через пізнє схоплювання слід від покришок з одного боку може з’явитися раніше.
 • Нагрів колодок тільки на одному колесі, поява нехарактерних скрипів при гальмуванні.

Заміна гальмівного супорта на ВАЗ 2107

Щоб замінити гальмівний супорт на ВАЗ 2107, нам знадобиться низка інструментів. Перерахуємо їх:

 • Рожкові ключі, комплект;
 • новий гальмівний супорт для ВАЗ 2107;
 • викрутка плоска;
 • обрізок гумового шланга діаметром 8 мм та довжиною 5 см;
 • домкрат;
 • борідок.

ЗАМІНА ЗАДНЬОГО ГАЛЬМОВОГО ЦИЛІНДРУ ВАЗ 2106(КЛАСИКА)

Послідовність дій

Перш ніж знімати супорт, колесо, за яким він знаходиться, доведеться піддомкратити та зняти. Без цієї підготовчої операції подальша робота буде неможливою. Після зняття колеса доступ до супорту відкривається і можна переходити до основної роботи.

READ  Нагріти сидіння Citroen C4

  До супорту підключений гальмівний шланг. Він встановлений на кронштейні, що кріпиться до супорту болтом. Болт відвертається ріжковим ключем на 10, кронштейн трохи піднімається і знімається.

Розбирання головного гальмівного циліндра ВАЗ 2107

Доброї доби всім Вам дорогі друзі. Хоча запис називається «Заміна заднього гальмівного циліндра, задніх гальмівних колодок та гальмівного барабана.», Чесно кажучи дуже хотілося її назвати якось із серії: «Історія про те, як я мало не обосрался». Так ось це я до того, що вирішив я на машині поміняти колеса на зимові. Їду назад після заміни коліс, пішохідний перехід, на узбіччі дівчинка збирається переходити дорогу, я плавно натискаю на гальмо і плавно педаль провалюється в підлогу. Наступні натискання. педаль у підлозі, машина не гальмує, ручник не “але”. Вообщем дещо гальмуючи двигуном докочу бампером до початку пішохідного переходу і зупиняюся. Благо їхав повільно. Дівчинка нічого не підозрюючи бадьоро переходить дорогу, а я в ох я сиджу. Від’їхав убік, подивився, заднє ліве колесо з внутрішнього боку все в гальмівній рідині. Зрозуміло — пробило гальмівний циліндр. Як я залишився кілометр їхав до стоянки вимірюючи швидкості всіх учасників дорожнього руху, щоб не зупинятися — це взагалі окрема історія.

Знявши колесо зрозумів що потрібно міняти не тільки гальмівний циліндр, але ще колодки та гальмівний барабан.

У магазині Avtoall.ru були куплені фіксатори ВАЗ-2101-2112 колеса напрямні 21013101082 — 4 штуки, посилання на товар: www.avtoall.ru/fiksator_v…_napravlyayushiiy-003580/, за штуку.

А в магазині Планета залізяка. було закуплено таке:

— Колодки гальмівні М-2140 задні, які вже не пам’ятаю, коштували 450 за комплект з 4 штук.

Зате пам’ятаю, як вибирав. Щоб не помилитися використав пост uncle sergio з теми про задні колодки з форуму 2126.ru.

«Отже, обіцяне Smile ліва колодка.2140, 412, 2126 середня. 2141 права. 2141 з пересвердленим отвором під наш палець ( проба) цифра 1. різний діаметр отворів цифра 4. спроба збільшити отвір- звертаємо увагу на його розташування, відмінне від потрібного цифра 2. виступ, 3. для нас цей отвір обов’язково на відміну від 412-го, інакше доведеться свердлити (Дафмі колодки, наприклад, без нього)»

і далі представлена ​​порівняльна фотографія гальмівних колодок москвича 2140, 2141 та 2141 розсверлених під установку на Іж 2126.

Прокладки, які покладуть на IL 2126 без змін, найбільше ліворуч. Цифрою 2 позначений характерний виступ, за яким легко запам’ятати які колодки купувати.

Гальмівна рідина DOT 4 залишилася з прокачування зчеплення.

— послаблюємо гайки кріплення колеса — домкратимо машину, щоб колесо відірвалося від землі — фексуємо машину НЕ

на домкраті, машина повинна бути добре зафіксована (у моєму випадку цю роль виконували колеса, що залишилися в салоні після перевзуття)

READ  Яка коробка стоїть на Volkswagen Tiguan

Розбирання та збирання колісних циліндрів

Зніміть захисні ковпачки 2 (

Встановіть поршень у зборі з автоматичним пристроєм на спеціальний пристрій так, щоб виступи пристрою охоплювали головку гвинта 3 (мал. 7–17). Спеціальною викруткою, повертаючи поршень 9, виверніть упорний гвинт 3 з поршня. Зніміть з гвинта ущільнювач 8 з опорною чашкою 7 та сухарі 5. Роз’єднайте кільце 4 і гвинт 3.

Складання автоматичного пристрою для регулювання зазору між колодками і барабаном і самого колісного циліндра виконуйте у зворотній послідовності з урахуванням наступного:

Після збирання перевірте переміщення кожного поршня в корпусі циліндра. Вони повинні легко переміщатися в межах 125-165 мм. Останніми встановіть на місце захисні ковпачки.

Ремонт гальмівних циліндрів передніх коліс

Знімаємо супорт переднього гальма з автомобіля і закріплюємо його в лещатах.

Ключем «на 10» відвертаємо штуцери сполучної трубки робочих циліндрів та

Підчепивши викруткою, знімаємо захисні ковпачки поршнів

Нагнітаючи стиснене повітря через впускний отвір для гальмівної рідини, по черзі виштовхуємо поршні з циліндрів

Підчепивши викруткою, виймаємо ущільнювальні кільця

Збираємо циліндри в порядку, зворотному розбиранні. Кільця ущільнювачів міняємо на нові. Поршні, дзеркало циліндрів та кільця при складанні змащуємо гальмівною рідиною.

Після установки супорта на автомобіль прокачуємо гальмівну систему (Заміна гальмівної рідини ВАЗ-2107).

Гальмівний циліндр задній на ВАЗ 2107 влаштування та ремонт

Задній гальмівний циліндр замінюють у разі його течі або клину поршнів внаслідок корозії. Типовими ознаками виходу його з ладу, крім видимих ​​патьоків гальмівної рідини, є нерівномірне зношування робочих поверхонь барабана і колодок, низька ефективність і шуми при гальмуванні.

Виправте машину на плоскій панелі, повісити і видаліть колесо, зніміть гальмівний барабан і верхню частину пальців, якщо це необхідно, вийміть розкладну пластину.

Відвертаємо гайку гальмівної трубки, від’єднуємо від циліндра і надягаємо гумовий ковпачок на кінець трубки.

Якщо гайка прикипіла до трубки і її не вдається відвернути, спочатку вивертаємо два болта кріплення циліндра, потім, утримуючи гайку ключем відвертаємо циліндр і знімаємо його.

При неможливості надалі роз’єднати гайку від трубки замініть гальмівну трубку на нову.

Перед встановленням нового циліндра змащуємо поверхні під пильовиками і всі різьбові з’єднання від корозії та закисання.

Встановлюємо новий циліндр та зняті деталі у зворотному порядку та прокачуємо задній контур гальм.

Перевіряємо ефективність роботи гальм.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS