Заміна головного гальмівного циліндра в автомобілі Ford Focus 2. Заміна головного…

Заміна головного гальмівного циліндра в автомобілі Ford Focus 2

Анти.блоковані гальмівні системи

Основний циліндр Ford Focus 2

Автомобілі з антиклокованою гальмівною системою всі машини.

Головна »Автомобілі» Ford »Ford Focus» Ford Focus II »Видалення та заміна головного гальмівного циліндра.

гальмівного, циліндра, автомобілі, ford, focus

Встановлення всіх автомобілів 1. Ремонт основного гальмівного циліндра причин розлому основного гальмівного циліндра. це знос еластичності манжет, зношування робочих поверхонь циліндра та поршнів, набряки манжет від потрапляння в систему мінеральних масел, засмічення від компенсаційних отворів. Якщо під час експлуатації відбувся витік гальмівної рідини через сполучні втулки, вийміть втулки з отворів корпусу циліндра.

У рідині, що протікає з шланга, помітні бульбашки. Вийміть з поршня, що керує рукавом 9, зовнішньою манжетою 8 та впертим кільцем 7. Це не рекомендується без необхідності перевірити гвинт 3 рис.

Якщо, натиснувши педаль гальма, в 3-5 разів більше рівня рідини в секціях змінюється, то це вказує на потік рідини з однієї секції до іншої, що можливо лише при зносі манжети розділення.

У випадку набряку манжет, як правило, система нестерпування системи відбувається через перекриття основних манжет 14 отворів компенсації.

Заміна головного циліндра зчеплення на фокусі. 1

Щоб визначити цю несправність, достатньо відключити трубки від основного циліндра. Якщо після витоку рідини з робочих порожнин витік припиняється, а рівень в резервуарі не зменшується, то отвори компенсації блокуються манжетами або засміченими. У цих випадках основний циліндр слід вилучити з автомобіля та розібрати.

гальмівного, циліндра, автомобілі, ford, focus

Видалення та розбирання основного гальмівного циліндра необхідно виконати в наступному порядку: натисніть на поршень 10, після чого поршень 17 з манжетами 14 і 16 можна видалити рукою;. Видаліть блокування кільця з 11 щипцями або спеціальними плоскогубцями; Мал. Первинний поршень головного циліндра: Зніміть направляючий рукав 9 з поршня, зовнішня манжета 8 та вперше кільце 7.

Заміна головного циліндра зчеплення Ford Focus 2

Основний циліндр зчеплення (HCS) є одним із компонентів його гідравлічного приводу. Найбільш вразливі деталі GCS-це герметизація манжет, їх ресурс становить 130-180 тисяч. км бігу, після чого вони починають руйнуватися. Штамп штовхача, поршня та тіла набагато рідше. Робоче середовище HCC. це гальмівна рідина. З будь.якою несправністю HCC необхідно вжити заходів, оскільки продуктивність не тільки самої зчеплення загрожує, але й контрольно.пропускної точки.

гальмівного, циліндра, автомобілі, ford, focus

Прохід повітря з циліндрів допоможе. Ця операція матиме бажаний ефект при належному регулюванні адгезії. Для проведення процедури, що розглядається у Ford Focus 2, вам потрібно буде виконати такі маніпуляції:

 • Капельна кришка клапана видаляється;
 • Перший край трубки кладуть на клапан, другий опускається в гальмівну рідину (ЦГ);
 • Педаль зчеплення стискається кілька разів, фіксується протягом 3-5 секунд і залишається в нижньому положенні;
 • Клапан відкручений на 5-6 обертів із утриманням адаптера за допомогою ключа;
 • Старий ЦГ повинен почати вливати в танк;
 • Тоді насосна підгонка відкручується ще однією половиною, одночасно накручуючи клапан і випускаючи педаль зчеплення, поки всі бульбашки повітря не вийдуть;
 • Клапан скручений, ковпачок встановлений і рівень гальмівної рідини поповнюється.
 • “Де заповнити і як замінити гальмівну рідину”;
 • “Яка найкраща гальмівна рідина крапка 4”;
 • “Чи можливо змішувати гальмівну рідину”.

гальмівного, циліндра, автомобілі, ford, focus

Проведення цієї операції вимагає стабільного контролю рівня TZH, без припущення про падіння нижче мінімальної позначки. Крім того, необхідно своєчасно налити нову суміш, інакше насос буде витрачена витрачатися, оскільки система знову заповнена повітрям.

На заключному етапі потрібно перевірити роботу всього вузла. Для цього стисніть педаль зчеплення та стежте за штовхачем поршня. Його значення повинно бути обмежене показником 28 мм. З значними відхиленнями (більше 1 мм) необхідно відрегулювати зчеплення. Тип вилитого рідини повинен відповідати рекомендаціям виробника. В іншому випадку можливе пошкодження гумових елементів вузла, що загрожує виходом зчеплення.

Розглянута система має відносно просту, але надійну та перевірену конструкцію. Тому з мінімальними навичками та досвідом заміну основного циліндра зчеплення Ford Focus 2 цілком доступний вдома. Якщо виникають сумніви або невизначеність належного робочого процесу, розумно вдатися до служб ремонтників на станції технічного обслуговування.

Інструкції щодо заміни основного циліндра зчеплення Ford Focus 2

Слід зазначити, що ця процедура вимагатиме наявності додаткового помічника, інакше всі операції будуть надані набагато складніше і довше. Спочатку вам потрібно подбати про наявність всього необхідного інструменту.

Інструмент

 • Набір гайкових ключів або кінцевих голов
 • Дві плоскі викрутки
 • Медичний шприц
 • Вироблена рідина.

Процедура виконання роботи

Отже, ви запаслися необхідними інструментами та знайшли помічника, тепер ви можете почати виконувати прямі роботи.

  Доцільно звільнити якомога більше вільного місця перед усією роботою. Для цього вийміть акумулятор та його полицю, а також повітряний фільтр.

Перш за все, вам слід викачати зайву робочу рідину з системи за допомогою шприца. Відкрийте резервуар і збирайте рідину в шприц. Повторюємо процедуру, поки рівень ЦГ не стане мінімум (відповідно до позначки на танку).

Циліндр танка і зчеплення FF2

Тепер необхідно відключити телефон, який доставляється в циліндр зчеплення. Цей шланг повинен бути звільнений з кріплення, тому ми беремо викрутку і обережно натискаємо на спеціальну дужку.

Детальніше: Ремонт пристроїв Ford Focus 2

гальмівного, циліндра, автомобілі, ford, focus

гальмівного, циліндра, автомобілі, ford, focus

 • Ми також випускаємо зчеплення з фіксуючим еластичним діапазоном з кронштейна.
 • Далі, йдіть на роботу в інтер’єрі автомобіля. Тут, перш за все, вам слід вимкнути датчик, який керує положенням педалі. Для цього натисніть замок і вийміть його з контактної панелі. Ми також демонтуємо поршні, які кріплять спалювання дроту.
 • Педаль зчеплення кріпиться до тіла на чотирьох горіхах. Їх потрібно відкрутити ключем або головою на “10”. Кронштейн
 • Тепер вам потрібно розтягнути циліндр, педаль і трубки через спеціальний кріплення отвору.
 • Потім полегшіть трубу від циліндра, натиснувши засувку.
 • Від’єднайте всі поради та трубки.
 • Коли тіло циліндра звільняється з усіх труб, вам потрібно витягнути його з дужки. Це робить, повернувши корпус за годинниковою стрілкою, щоб канавки кронштейна збігалися з прорізами на циліндрі. Таким чином витягніть його.
  гальмівного, циліндра, автомобілі, ford, focus

  Циліндр і кронштейн

 • Тепер залишається встановити новий основний циліндр зчеплення на Ford Focus 2 у зворотному порядку вищезазначеного.
 • Коли встановлений новий циліндр, вам потрібно накачати систему. Це робиться як для механізму гальмування. Вилийте тиск педалі і злийте через конкретно отвір зайвої рідини повітрям. Тут вам потрібен партнер.
 • Наприкінці всієї роботи контролюйте рівень робочої рідини і, якщо необхідно, поділіться.
 • Інструкції виконуються на цьому. Ми нагадуємо, що ключ до успішної та тривалої роботи вашого автомобіля залежить від своєчасного ремонту та належного обслуговування машини. Успіхів!

  Коли вам потрібно змінити основний циліндр зчеплення на Ford Focus 2

  Основний циліндр зчеплення.

  Положення про виробника не означають ремонту основного циліндра зчеплення. У випадку витоку чи іншої несправності його замінюють новим. Ресурс пристрою не визначається, оскільки він залежить від інтенсивності використання, якості гальмівної рідини та якості виробництва самого циліндра. Ось можливі ознаки несправності:

  • Муфт не вимикається або не вимикається повністю, коли педаль натиснута до кінця, що можна увімкнути з зусиллями.
  • Рідина залишає бак. Щоб звинуватити в цьому основному циліндрі, ми переконані, що на робочому циліндрі зчеплення немає витоків, а шосе високого тиску не проходить рідину. Перша ознака спітнілого циліндра полягає в тому.
  • Зчеплення вимкнено лише після декількох клацань на педалі. Це вказує на імпорт гідравлічного приводу.

  Статті та хитрощі

  І ще один трюк. Ford встановлює основні циліндри зчеплення з LUK, але з логотипом Ford.

  Ось він оригінальний циліндр зчеплення Луковського на фокусі 2

  Наприклад, оригінальний циліндр і коштуватиме близько 7-7,8 тисяч. Абсолютно однаковий, але без логотипу Ford коштує майже половину стільки, від 4 до 4,8 тис. Його каталог 11017610, і цей циліндр можна безпечно встановити замість фабрики.

  Ви можете знайти аналоги дешевших, наприклад, BSG 30425012 оцінювали в 3700, але заощадження не настільки значні, і якість цього циліндра не перевіряється за досвідом.

  Заміна головного гальмівного циліндра Ford Focus 2 Ford Focus

  Заміна передніх коліс передніх коліс. Заміна задньої частини задніх коліс. Видалення головного гальмівного циліндра. Видалення підсилювача вакуумного гальма. Заміна гальмівного механізму шлангів. Видалення дисків гальмівних механізмів. Видалення датчика швидкості обертання коліс.

  Видалення системи гальмівного паркування. Електричне обладнання таблиця запобіжників. Заміна запобіжників та естафети. Видалення монтажних блоків.

  Видалення перемикача запалювання. Видалення акумулятора. Видалення та демонтаж генератора. Видалення та розбирання стартера. Видалення блоку спалаху, замінюючи індикатори блок.ламп та поворотів.

  Видалення задньої лампи, заміни світильників. Видалення додаткової гальмівної лампи, заміни світильників. Зняття ліхтарика ліцензійного таблички, заміна лампи. Видалення освітлення салону та тулуба, замінюючи світильники. Видалення туманного світла та ліхтаря, задньої лампи, заміни лампи.

  Видалення очищувача лобового скла, насоса та склянки для пральної машини. Видалення звукового сигналу, перемикач задніх дверей та перемикача режиму роботи фари. Видалення вимикачів керма, барабанний пристрій спірального кабелю, роз’єм перемикача та комбінація пристроїв. Видалення обшивки та щита радіатора. Видалення брудної панелі та заміни головного гальмівного циліндра Ford Focus 2 переднє колесо.

  Видалення передніх і задніх бамперів. Видалення замків з капюшоном, кришки багажника та їхні диски. Видалення зовнішнього дзеркала заднього погляду, оббивка передніх і задніх дверей.

  Видалення склянки передніх і задніх дверей. Видалення вікон передньої та задньої дверей. Видалення замків, ручок передніх і задніх дверей, зняття вхідних дверей. Видалення тунелю підлоги. Видалення коробки одягу.

  Головний гальмівний циліндр. (R)

  Питання та відповіді калькулятора шин Основні несправності системи адгезії у Ford Focus 2. коли необхідно змінити циліндр зчеплення. яку частину вибрати. необхідні інструменти для заміни. заміну основного циліндра зчеплення на Ford Focus 2. Основні несправності системи зчеплення у Ford Focus 2 За словами багатьох власників автомобілів, цей вузол у машині простий і простий у обслуговуванні, але це не означає, що його ремонт займе не більше п’яти хвилин.

  Основні причини несправності HCC: порушення герметичності тюленів.

  Заміна головного гальмівного циліндра Ford Focus 2

  Незалежні помилки ремонту. Повітря, що входить до HCC через невелику кількість гальмівної рідини в резервуарі. Мікросичність у сполучених трубах виникає з різних причин, головне. природний знос.

  Коли вам потрібно змінити циліндр зчеплення. На початку сторінки.

  Ремонт Ford. Автомобіль потрібен як повітря, і водіння з такими гальмами. це не варіант. Всім дякую! Прихований текст, запит модераторів не сіяти до дальнього кута, оскільки підходяща тема була знайдена пошуком!

  Якщо машина оснащена абс, є можливість, що повітря в блоці ABS, в цьому випадку вам потрібно перейти до Діллера і зробити “Службовий спуск”. Це можна зробити лише за допомогою ідентифікаторів дилера. Тож вам доведеться піти до Діллера! Ромка забув додати, що машина без абс.

  Ну, в будь.якому випадку, головне повітря, швидше за все, перейде до служби. Якщо ви напишете вина, я дам вам фініс.

  185-1 Ремонт Ford Focus II

  Ромка щойно прийшов з. Одягнув мою машину і навіть не брав гроші! Як результат, вирок випускається головним гальмом, як я припустив! Вони оголосили про ціну- головне, що знаходиться в рамках замовлення, плюс робота здавалася трохи дорогою для початку, тому я сказав, що я подумаю і передзвонив, якщо я вирішив зараз, тепер заміна головного гальмівного циліндра Ford Focus 2.

  З точки зору номерів для головного гальмового коду? Запит на коди запасних частин тут допоможе швидко з кодом. Фініс ціна на Осена адекватна. Рекомендована ціна Fomoco для нього додому »Новини. Давайте розберемося, чому ще нам потрібен основний циліндр зчеплення. Це потрібно для того, щоб передати зусилля з педалі зчеплення та перетворення зусиль на значення, яке достатньо для руху вилки зчеплення.

  Основний гальмівний циліндр. заміна

  У цьому випадку механізм зчеплення також спрацьовує між колесами автомобіля і двигуном розривається. Вважається, що цей вузол у всіх автомобілях відносно простий і простий у обслуговуванні.

  Однак це не означає, що його можна відремонтувати за п’ять хвилин. Кожен водій повинен контролювати роботу зчеплення і, якщо відбудеться перші ознаки зриву, негайно вжити заходів.

  Заміна головного гальмівного циліндра Ford Focus 3

  Справа в тому, що автомобіль без нормальної зчеплення просто не в змозі рухатися. Ознаки несправності зчеплення:. Одним із частих зривів є невдача основних циліндрів. Якщо ви не змогли уникнути несправності цього вузла, то вам потрібно його замінити, що буде обговорено нижче в цій статті.

  У разі витоку або іншої несправності елемент повинен бути замінений. Ресурс цієї збірки явно не визначається, оскільки ця заміна головного гальмівного циліндра Ford Focus 2 безпосередньо залежить від декількох факторів: якість гальмівної рідини, інтенсивність використання автомобіля та якість виробництва циліндрів циліндрів.

  Але лише до тих пір. Поява таких ознак вимагає термінової діагностики на станції обслуговування та, якщо необхідно, замінити елемент.

  Система електричного обладнання для отримання газів заміни основного гальмівного циліндра Ford Focus 2 та шин Забезпечення ланцюга електричних з’єднань.

  Ми доводимо до вашої уваги адресу та телефонну довідкову книгу автоповерсів, що надають товари та послуги Ford Cars:. Автомобільні чаклуни, розбирання магазинів автозапчастин, технічних. Ремонт основного гальмівного циліндра причин розлому основного гальмівного циліндра. це знос еластичності манжет, зношування робочих поверхонь циліндра та поршнів, набряки манжет від потрапляння в систему мінеральних масел, засмічення від компенсаційних отворів.

  Основний гальмівний циліндр: 1. Корпус; 2. трубка; 3. Підключення втулки; 4. танк; 5. захисна шапка; 6. Датчик тривоги аварійного падіння рівня гальмівної рідини; 7. вперше кільце; 8. зовнішня манжета; 9. путівник рукава; 10, 17. поршні; 11. зупинка кільця; 12. герметичне кільце; 13. поршня шайба; 14, 16. манжети; 15, 18. вперті шайби; 19. Весна: 20. пробка; A, B. компенсаційні отвори; C. Заміна головного гальмівного циліндра Ford Focus 2 отвори.

  Огляд власника хетчбека Ford Focus II. відвідування послуги. Почав помічати потоки гальмівної рідини на килимі водія під.

  Заміна головного гальмівного циліндра Ford Focus 2 Ford Focus

  Заміна передніх коліс передніх коліс. Заміна задньої частини задніх коліс. Видалення головного гальмівного циліндра. Видалення підсилювача вакуумного гальма. Заміна гальмівного механізму шлангів. Видалення дисків гальмівних механізмів. Видалення датчика швидкості обертання коліс.

  Видалення системи гальмівного паркування. Електричне обладнання таблиця запобіжників. Заміна запобіжників та естафети. Видалення монтажних блоків.

  Видалення перемикача запалювання. Видалення акумулятора. Видалення та демонтаж генератора. Видалення та розбирання стартера. Видалення блоку спалаху, замінюючи індикатори блок.ламп та поворотів.

  Видалення задньої лампи, заміни світильників. Видалення додаткової гальмівної лампи, заміни світильників. Зняття ліхтарика ліцензійного таблички, заміна лампи. Видалення освітлення салону та тулуба, замінюючи світильники. Видалення туманного світла та ліхтаря, задньої лампи, заміни лампи.

  Видалення очищувача лобового скла, насоса та склянки для пральної машини. Видалення звукового сигналу, перемикач задніх дверей та перемикача режиму роботи фари. Видалення вимикачів керма, барабанний пристрій спірального кабелю, роз’єм перемикача та комбінація пристроїв. Видалення обшивки та щита радіатора. Видалення брудної панелі та заміни головного гальмівного циліндра Ford Focus 2 переднє колесо.

  Видалення передніх і задніх бамперів. Видалення замків з капюшоном, кришки багажника та їхні диски. Видалення зовнішнього дзеркала заднього погляду, оббивка передніх і задніх дверей.

  Видалення склянки передніх і задніх дверей. Видалення вікон передньої та задньої дверей. Видалення замків, ручок передніх і задніх дверей, зняття вхідних дверей. Видалення тунелю підлоги. Видалення коробки одягу.

  Головний гальмівний циліндр. (R)

  Питання та відповіді калькулятора шин Основні несправності системи адгезії у Ford Focus 2. коли необхідно змінити циліндр зчеплення. яку частину вибрати. необхідні інструменти для заміни. заміну основного циліндра зчеплення на Ford Focus 2. Основні несправності системи зчеплення у Ford Focus 2 За словами багатьох власників автомобілів, цей вузол у машині простий і простий у обслуговуванні, але це не означає, що його ремонт займе не більше п’яти хвилин.

  Основні причини несправності HCC: порушення герметичності тюленів.

  Заміна головного гальмівного циліндра Ford Focus 2

  Незалежні помилки ремонту. Повітря, що входить до HCC через невелику кількість гальмівної рідини в резервуарі. Мікросичність у сполучених трубах виникає з різних причин, головне. природний знос.

  Коли вам потрібно змінити циліндр зчеплення. На початку сторінки.

  Ремонт Ford. Автомобіль потрібен як повітря, і водіння з такими гальмами. це не варіант. Всім дякую! Прихований текст, запит модераторів не сіяти до дальнього кута, оскільки підходяща тема була знайдена пошуком!

  Якщо машина оснащена абс, є можливість, що повітря в блоці ABS, в цьому випадку вам потрібно перейти до Діллера і зробити “Службовий спуск”. Це можна зробити лише за допомогою ідентифікаторів дилера. Тож вам доведеться піти до Діллера! Ромка забув додати, що машина без абс.

  Ну, в будь.якому випадку, головне повітря, швидше за все, перейде до служби. Якщо ви напишете вина, я дам вам фініс.

  185-1 Ремонт Ford Focus II

  Ромка щойно прийшов з. Одягнув мою машину і навіть не брав гроші! Як результат, вирок випускається головним гальмом, як я припустив! Вони оголосили про ціну- головне, що знаходиться в рамках замовлення, плюс робота здавалася трохи дорогою для початку, тому я сказав, що я подумаю і передзвонив, якщо я вирішив зараз, тепер заміна головного гальмівного циліндра Ford Focus 2.

  З точки зору номерів для головного гальмового коду? Запит на коди запасних частин тут допоможе швидко з кодом. Фініс ціна на Осена адекватна. Рекомендована ціна Fomoco для нього додому »Новини. Давайте розберемося, чому ще нам потрібен основний циліндр зчеплення. Це потрібно для того, щоб передати зусилля з педалі зчеплення та перетворення зусиль на значення, яке достатньо для руху вилки зчеплення.

  Основний гальмівний циліндр. заміна

  У цьому випадку механізм зчеплення також спрацьовує між колесами автомобіля і двигуном розривається. Вважається, що цей вузол у всіх автомобілях відносно простий і простий у обслуговуванні.

  Однак це не означає, що його можна відремонтувати за п’ять хвилин. Кожен водій повинен контролювати роботу зчеплення і, якщо відбудеться перші ознаки зриву, негайно вжити заходів.

  Заміна головного гальмівного циліндра Ford Focus 3

  Справа в тому, що автомобіль без нормальної зчеплення просто не в змозі рухатися. Ознаки несправності зчеплення:. Одним із частих зривів є невдача основних циліндрів. Якщо ви не змогли уникнути несправності цього вузла, то вам потрібно його замінити, що буде обговорено нижче в цій статті.

  У разі витоку або іншої несправності елемент повинен бути замінений. Ресурс цієї збірки явно не визначається, оскільки ця заміна головного гальмівного циліндра Ford Focus 2 безпосередньо залежить від декількох факторів: якість гальмівної рідини, інтенсивність використання автомобіля та якість виробництва циліндрів циліндрів.

  Але лише до тих пір. Поява таких ознак вимагає термінової діагностики на станції обслуговування та, якщо необхідно, замінити елемент.

  Система електричного обладнання для отримання газів заміни основного гальмівного циліндра Ford Focus 2 та шин Забезпечення ланцюга електричних з’єднань.

  Ми доводимо до вашої уваги адресу та телефонну довідкову книгу автоповерсів, що надають товари та послуги Ford Cars:. Автомобільні чаклуни, розбирання магазинів автозапчастин, технічних. Ремонт основного гальмівного циліндра причин розлому основного гальмівного циліндра. це знос еластичності манжет, зношування робочих поверхонь циліндра та поршнів, набряки манжет від потрапляння в систему мінеральних масел, засмічення від компенсаційних отворів.

  Основний гальмівний циліндр: 1. Корпус; 2. трубка; 3. Підключення втулки; 4. танк; 5. захисна шапка; 6. Датчик тривоги аварійного падіння рівня гальмівної рідини; 7. вперше кільце; 8. зовнішня манжета; 9. путівник рукава; 10, 17. поршні; 11. зупинка кільця; 12. герметичне кільце; 13. поршня шайба; 14, 16. манжети; 15, 18. вперті шайби; 19. Весна: 20. пробка; A, B. компенсаційні отвори; C. Заміна головного гальмівного циліндра Ford Focus 2 отвори.

  Огляд власника хетчбека Ford Focus II. відвідування послуги. Почав помічати потоки гальмівної рідини на килимі водія під.

  Основний гальмівний циліндр. заміна

  У цьому випадку механізм зчеплення також спрацьовує між колесами автомобіля і двигуном розривається. Вважається, що цей вузол у всіх автомобілях відносно простий і простий у обслуговуванні.

  Однак це не означає, що його можна відремонтувати за п’ять хвилин. Кожен водій повинен контролювати роботу зчеплення і, якщо відбудеться перші ознаки зриву, негайно вжити заходів.

  Заміна головного гальмівного циліндра Ford Focus 3

  Справа в тому, що автомобіль без нормальної зчеплення просто не в змозі рухатися. Ознаки несправності зчеплення:. Одним із частих зривів є невдача основних циліндрів. Якщо ви не змогли уникнути несправності цього вузла, то вам потрібно його замінити, що буде обговорено нижче в цій статті.

  У разі витоку або іншої несправності елемент повинен бути замінений. Ресурс цієї збірки явно не визначається, оскільки ця заміна головного гальмівного циліндра Ford Focus 2 безпосередньо залежить від декількох факторів: якість гальмівної рідини, інтенсивність використання автомобіля та якість виробництва циліндрів циліндрів.

  Але лише до тих пір. Поява таких ознак вимагає термінової діагностики на станції обслуговування та, якщо необхідно, замінити елемент.

  Система електричного обладнання для отримання газів заміни основного гальмівного циліндра Ford Focus 2 та шин Забезпечення ланцюга електричних з’єднань.

  Ми доводимо до вашої уваги адресу та телефонну довідкову книгу автоповерсів, що надають товари та послуги Ford Cars:. Автомобільні чаклуни, розбирання магазинів автозапчастин, технічних. Ремонт основного гальмівного циліндра причин розлому основного гальмівного циліндра. це знос еластичності манжет, зношування робочих поверхонь циліндра та поршнів, набряки манжет від потрапляння в систему мінеральних масел, засмічення від компенсаційних отворів.

  Основний гальмівний циліндр: 1. Корпус; 2. трубка; 3. Підключення втулки; 4. танк; 5. захисна шапка; 6. Датчик тривоги аварійного падіння рівня гальмівної рідини; 7. вперше кільце; 8. зовнішня манжета; 9. путівник рукава; 10, 17. поршні; 11. зупинка кільця; 12. герметичне кільце; 13. поршня шайба; 14, 16. манжети; 15, 18. вперті шайби; 19. Весна: 20. пробка; A, B. компенсаційні отвори; C. Заміна головного гальмівного циліндра Ford Focus 2 отвори.

  Огляд власника хетчбека Ford Focus II. відвідування послуги. Почав помічати потоки гальмівної рідини на килимі водія під.