Заміна гальмівних дисків Solaris (Hyundai Solaris) самостійно. Заміна фронту…

Заміна гальмівних дисків Solaris (Hyundai Solaris) самостійно

Гальмівні диски неминучі. Деякі автозапчастини не вдається до двадцяти.тридцяти тисяч кілометрів пробігу, інші змушені змінити елементи гальмівної системи через сорок до шести тисяч.

Вибір нових компонентів залежить від вашого бюджету, а також стилю водіння. Причина в тому, що знос набагато швидше для водіїв з агресивним стилем водіння. Деформація та побиття утворюються, викликаючи дискомфорт під час руху на транспортний засіб. Ми детальніше проаналізуємо, як вибрати гальмівні диски на Hyundai Solaris.

Hyundai Solaris гальмівні диски

Гальмівні диски неминучі. Деякі автозапчастини не вдається до двадцяти.тридцяти тисяч кілометрів пробігу, інші змушені змінити елементи гальмівної системи через сорок до шести тисяч. Вибір нових компонентів залежить від вашого бюджету, а також стилю водіння. Причина в тому, що знос набагато швидше для водіїв з агресивним стилем водіння. Деформація та побиття утворюються, викликаючи дискомфорт під час руху на транспортний засіб. Ми детальніше проаналізуємо, як вибрати гальмівні диски на Hyundai Solaris.

гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно
гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно
гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно
гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно
гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно

Особливості роботи

Цей індикатор є керівництвом, коли необхідно змінити гальмівні диски. Ви можете обчислити кількість пропущених кілометрів і приблизно з’ясувати час заміни. Ресурс деталей призначений на 100-150 тисяч кілометрів, але насправді Hyundai Solaris значно менший.

Когда Диск та Колододка Силноо, ішношеным. Як результат, їх дзеркальна поверхня постійно знаходиться під впливом вологи. Це призводить до передчасного появи іржі. Якщо встановити нові гальмівні диски Hyundai Solaris на іржаві циліндри, ймовірність того, що не буде герметичності дуже висока. Може знадобитися замінити збірку штангенциркулярів.

Не керуйте автомобілем до крайніх значень товщини гальмівних дисків. Буде мудріше замінити їх заздалегідь. А ще краще, в той же час покладіть нові диски та гальмівні колодки. У цьому випадку їх швидко дотримуватимуться і фактично сповільниться.

Виберіть оригінальні деталі від фірмових компаній. Переважно ті, хто спеціалізується на виготовленні елементів витрат виключно гальмівної системи. Кожен водій має власну відповідь на те, скільки йдуть гальмівні диски. Це залежить від стилю водіння. Але оригінальні деталі триватимуть багато разів довше, ніж ліцензія.

Необхідне обслуговування гальмівної системи

Необхідність заміни обумовлена ​​кількома причинами, однією з основних є мінімальна товщина гальмівних дисків. З великим зносом об’єму металу його недостатньо для ефективного розподілу тепла, який відбувається при тривалому гальмуванні. Деформація і, як результат, може утворитися. Що особливо відчувається при гальмуванні.

Якщо зношування передніх дисків перевищує 2 мм, то це сигнал заміни. Товщина нових гальмівних дисків. 22 мм. Задні диски відрізняються товщиною від передньої частини. Їх товщина. 10 мм, а допустимий. 8,4 мм.

Для визначення зносу гальмівних дисків використовуйте електронний суппорт і виміряйте товщину в різних ділянках диска. За середнім значенням визначте, як це зношено.

Hyundai Solaris гальмівні диски

Запасні частини, що використовуються:

 • 51712-0U000 BARKE Front Sularis Disc
 • 58101-1RA00-SOLRIS гальмівні колодки
 • Модель: Hyundai Solaris RB
 • Тип тіла: хетчбек
 • Рік, пробіг: 2015, 45 000 км
 • Коробка передач, привід: автоматичний, передній
 • Двигун: 1.6 бензин

Причина звернення до служби автомобіля Hyundai Solaris Auto-Mig:

Діагностика виявила наступне:

 • Рівень гальмівної рідини знизився через те, що передні та задні прокладки дуже зношені. Батарські та писк опублікували спеціальні металеві антени “Пушчани”, розташовані на блоках. Коли прокладки зношуються, антени контактують з гальмівним димом і роблять це дуже звукове «нагадування» про те, що колодки повинні бути змінені. Причин “писк або брязкальця” може бути багато (ловляв пісок, пошкодження гальмівного диска, зміщення гальмівних прокладок тощо.D.), але в цьому випадку це просто сильний знос прокладок.

Робота виконана:

Як змінити задні прокладки на ремонт Solaris-Auto

Інтервал заміни гальмівних прокладок залежить від їх якості, місцевості, а також від способу та стилю водіння. Передні прокладки, швидше за все, стануть нікчемними, в середньому на 40-60 000 км пробігу. Задній ходить приблизно вдвічі довше. Товщина нових гальмівних прокладок-12-13 мм., Критичний знос блоків розглядається, коли прокладки тертя стираються до 2-3 мм. Той факт, що настав час змінити прокладки, пронизливий скрип датчика зносу звітує. Це цікаво: Ford Transit Заміна часу

Матеріал підкаже, як замінити гальмівні прокладки на машині

Щоб замінити, вам знадобиться: гніздо і зупиняються, ключ або храповик із 14.головним головою, мастило для гальмівних механізмів, спеціальний інструмент для натискання поршня штангенциркуля, набір нових передніх прокладок. Переднє колесо Hyundai Solaris 2013. Передні прокладки змінюються досить просто і легко, тому що, розробляючи Hyundai Solaris, виробники взяли цей нюанс і зробили найбільш доступним для звичайної людини. Розглянемо крок.кроки процесу заміни передніх гальмівних прокладок.

Процес заміни гальмівних колодків Hyundai Solaris

Звичайно, все починається з простого колеса, знімаючи колесо. У той же час, ви можете подумки, до себе або якщо поблизу немає, вона могла б прикрити шину, яка посилила болти найбільше, і, звичайно, не змащуючи їх.

 • Ми демонтуємо механізм затискання штангенциркуля. Зміцнити, встановити зупинки, блокувати задні колеса, підняти ручний гальмо. Відкрутіть колесо. Зніміть ковпачок і колесо.
 • Відкрутіть кріплення штангенциркуля. Гальмівний диск і супорт. Гальмівний супорт прикріплений парою болтів на 14. Відкрутіть верхній болт проти Sentry.
 • Тепер, коли все безкоштовно і ослаблено, ви можете зняти суппорт. Зніміть болти. Болт. Кріплення болтів.
 • Зніміть прокладки. Вийміть гальмівний супорт. Покладіть або повісити супортер, щоб шланг не тягнув. Зніміть прокладки.
 • Очистіть супорт від бруду. Вгорі ви можете побачити “Skripun”. акустичний датчик зносу блоку. Замініть кронштейни встановлення, якщо включені нові. Екстрактні путівники та вивчайте пишники.
 • Встановіть нові гальмівні прокладки. Замініть розірвані пишники та нанесіть жир до путівників. Встановіть інструмент для натискання поршня. Відкрутіть кришку бака гальмівної рідини.
 • Ми щільно фіксуємо прокладки. Натисніть поршень гальмівного супорта. Без вагань затягніть кришку бак гальмівної рідини. Встановіть нові прокладки.
 • Встановіть суппортер. Гальмівна колодка. Стиснути разом, натискаючи на диск. Встановіть суппортер.
 • Ми збираємо все, як це було. Скрутити болти супорта. Скрутити суппорт. Потягніть момент 27-33 нм. Ми продовжуємо пуф. Накачування гальмівної рідини. З ним ви можете накачати гальма, якщо педаль стала м’якою і почала провалюватися.

Вибір прокладок

Вибір елементів гальм на Hyundai Solaris досить складно. Багато виробників колег пропонують широкий спектр деталей, які зосереджуються на звичайному власнику. Як було сказано раніше, прокладки та дискові гальма на Hyundai Solaris відрізняються залежно від обсягу двигуна. У нашому випадку для Solaris передні мають оригінальне число –581014LA00. Середнє значення на набір.

Встановіть колесо. Встановіть ковпачок. Протікати колесо. Дилери та виробник рекомендують встановити лише оригінал, але що робити, коли грошей не вистачає. Людина починає шукати способи заощадити та знаходити ряд аналогів. від дешевого варіанту до дорогих запасних частин. Поміркуйте, які гальмівні колодки на Hyundai Solaris

Назва Каталоговий номер Список аналогів
BM-MOTORSPORT FD 6001 1000
Токо T2103027L 1100
Мандо MPH46 1100
HSB HP0047 1100
Ніппарти N3600550 1100
Прибуток 5000-0625 1200
Фрагантний 1201-SBF 1500
Фінансовий V1017 1500
Японські частини PA-K24AF 1500
Денкерманн B111324 1500
Фенокс BP43151 1600
Бремсі BP3470 1700
Валео 301021 1700
Мейл 025 253 4818 1700

Рекомендації рослини

Як завжди, виробник рекомендує замінити прокладки лише у компанії або дилера сто сто. Наш чоловік, слухаючи все і з’ясовуючи ціну, вирішує, що потрібно заощадити та замінити сам. Звичайно, іноді виникають труднощі в ремонті гаражів, але це явище не часто, і все, як правило, дозволено дуже швидко.

Розглянувши заміну гальмівних прокладок своїми руками, ви можете зрозуміти, що цей процес не складно, якщо ви все виконаєте послідовно і неквапливо. Кожен автомобіліст Hyundai Solaris, якщо у вас є бажання, може самостійно замінити гальмівні колодки.

Еінідні диски

З уроків школи багато людей знають, що коли щось потерто, це тепло. Це те, що відбувається при гальмуванні. Блок натирає на диск і нагріває, що нагріває вище “пара”. Ефективність гальмування починає падати, у водія є певні проблеми. Але що робити? Є вихід. відомі диски. Вони відрізняються від звичайної квартири тим, що у них є кілька дірок, а іноді і довгі смуги. Перший. це проникнення, друге. це газові точки. Але також є комбінації таких елементів. Еїнські диски тривалий час не перегріваються, і гальмування залишається однаковим.

Єдиний мінус, що з усією різноманітністю товарів важко знайти усні диски на Hyundai Solaris, іноді їх потрібно замовити або зробити це самостійно. Більше того, перший варіант кращий. Правда, стаття з службової книги тут не допоможе. Звичайно, такі параметри, як товщина, залишаються незмінними. Передні еїнові диски ідеально підходять для тих, хто багато їздить.

Само.замінні гальмівні колодки з Hyundai Solaris (Hyundai Solaris).

Hyundai Solaris.один з найкращих автомобілів, що продаються, тому він відрізняється доступною ціною з прийнятною якістю. Сервіс, далеко звідусіль, багато власників автомобілів звикли служити своїми автомобілями самостійно. Це закохані працювати руками, і ця стаття була написана.

Як проявляється знос прокладок?

На корейців, а також на більшості сучасних автомобілів, існує спеціальний датчик зносу лише в тому випадку.

Принцип дії. з сильним зносом прокладок, ця частина притискається до диска та скрипки огидно. Вона виглядає так:

гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно

Ні, ще є оболонка, і машина може керувати автомобілем ще кілька тижнів! Але якщо ви ігноруєте заміну прокладок, з часом вам доведеться також змінити гальмівні диски! Тому, якщо на Solaris, при гальмуванні ви чуєте скрип. настав час змінити прокладки!

Заміна гальмівних колодок Hyundai Solaris.

Увага! Не забудьте перевірити рівень гальмівної рідини в бочці, якщо рівень рідини розташований у зоні максимальної шкали. Ми викачаємо суспензію, використовуючи шприц або гумову грушу, і стоїмо працювати

Заміна передніх гальмівних прокладок.

Якщо ви не любите читати, дивіться це

Щоб замінити передні гальмівні колодки Hyundai Solaris, нам потрібен інструмент:

 • Ключ. 14.
 • Високоякісна плоска викрутка.
 • ковзаючі плоскогубці для інформації гальмівних циліндрів (хоча це можливо без них).
 • Металева щітка (гнила).
 • Ballonik (ключ видалення колеса).
 • дріт (щоб прив’язати вилучені супорти до пружин і не зіпсувати шланги)

гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно

Крок.By.step Інструкції щодо заміни передніх прокладок:

гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно

Під колесами встановіть анти.виховані.

гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно

За допомогою викрутки розведіть гальмівні прокладки.

гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно

Ми вимикаємо ключем з 14 двох болтів монтажу супорта (краще почати з дна).

гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно

Ми прив’язуємо суппорт до весни, тому він не втручається і немає ймовірності зіпсувати шланг.

гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно

Ми виймаємо старі подушечки з путівників

гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно

Видаліть путівники та очистіть їх за допомогою. Щітки.

гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно
гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно
гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно
гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно
гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно
гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно
гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно
гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно
гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно
гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно

гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно

Ми встановлюємо нові прокладки.

гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно

За допомогою ковзаючих плоскогубців ми скидаємо поршень у циліндр (якщо ви не накачали зайву рідину, він може виливати верхню частину бочки)

гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно

Встановіть суппортер на місці, кріпіть колесо.

Тут у вас є малюнок. старі та нові прокладки, для порівняння:

гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно

Заміна задніх гальмівних прокладок.

Якщо ви ліниві читати, дивіться це

Інструмент не змінюється, все те саме, що і для передніх гальм.

Крок.by.step Інструкції щодо заміни задніх прокладок:

гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно

гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно

За допомогою викрутки ми зменшуємо прокладки.

гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно

Опис проблеми гальмівних дисків на Hyundai Solaris

Основним показником гальмівного диска є його товщина.

Нормалізоване значення. щонайменше 20 мм. Якщо товщина вентильованої площини становить 17 мм, а не попереджена. 10 мм, то її слід замінити. Максимально допустиме кінцеве побиття не повинно перевищувати 0,12 мм.

Ви можете побачити знос візуально на наявність потертостей, оголошень, тріщин та інших дефектів. Потрібно пам’ятати, що такі дефекти, як правило, прогресують і збільшують знос. Вимірювання вимірювання товщини зносу не дасть хороших результатів. Цю процедуру краще зробити в автомобілі.

Ви можете бути заточені і передані на сто диск з двох сторін до рівномірної глибини, тоді як його ширина не повинна бути меншою, ніж допустима норма. Але навіть після канавки краще замінити. При гальмуванні він швидко нагрівається з сильними навантаженнями, в результаті чого деталі системи зношуються.

Виділено кілька симптомів гальмівних дисків:

 • Летюча рульова колонка та вібрація. Це явище можна відчути при аварійному гальмуванні.
 • Поява сторонніх звуків, скрипи.

Заміна передніх гальмівних дисків Hyundai Solaris

Заміна дисків Hyundai Solaris, хоча трохи серйозніша робота, ніж встановлення нових колодки, але для досвідченого майстра це не дуже складно.

гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно

Зручно проводити цю процедуру, встановивши машину на підйомник. До речі, ця позиція автомобіля дозволяє майстрів найбільш якісно регулювати антиклоковану систему та механізм рівномірного розподілу гальмівних зусиль, що збільшує стабільність машини на дорозі і тим самим збільшує рівень безпеки.

Передні колеса, прокладки видаляються, після чого це стає можливим і демонструє самі диски. Останнє часто нелегко, тому що в процесі роботи болти, на яких вони прикріплені, можуть підкинути, а іноді навіть зварюватися (це трапляється з автомобілем, власники якого дотримуються агресивного стилю водіння). Якщо спеціальні рідини, які розмовляють іржею, допомагають впоратися з першою проблемою, то у другому випадку вам навіть доведеться розрізати болти шліфувальною машиною.

Як бачите, навіть така проста процедура, як заміна передніх гальмівних дисків Solaris може перетворитися на непередбачені труднощі. Тому, якщо ви не маєте відповідного досвіду, буде правильніше довіряти цю роботу досвідченому майстру автомобільної служби, який, назва, що під рукою, всі необхідні інструменти, буде впоратися з ним досить швидко. І, найголовніше, якісно.

Заміна

Звичайно, заміна гальмівних дисків не може обійтися без зняття гальмівних колодків. Іноді деякі експерти кажуть, що краще негайно змінити ці самі прокладки, поки вони не зношуються, бо ніхто не хоче ні оплачувати двічі в майстерні, або проводити свій особистий час.

гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно
гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно
гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно
гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно
гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно
гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно
гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно
гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно
гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно
гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно

Але варто зазначити, що деякі семінари, де працюють професіонали, взагалі не залишають клієнтів. І це правильно, тому що краще оновити дві частини системи одразу, ніж робити це наполовину. Hyundai Solaris Pads також потрібно шукати за статтею. Варто також перевірити, яка їх товщина.

Видалення колодків обов’язково починається з того, що рівень гальмівної рідини перевіряється. Найкраще накачати його шприцом і налити його в якусь банку, на тривалість ремонту. Це необхідно, щоб воно не витікало під час “відновлення” поршня. Далі робить все відповідно до інструкцій:

 • Колесо знімається, машина розміщується на підставці або гнізді.
 • Викрусна влада, між гальмівним димом і блоком, колодки розбавляються, і поршень.
 • Знизу є болт, його потрібно відкрутити 14 ключем. У цьому випадку путівний палець утримується ключем до 17. Те саме виробляється з верхнім болтом.
 • Далі, суппортер з направкою видаляється і прив’язаний до пружин.
 • Прокладки видаляються за допомогою звичайної викрутки.

Тоді ви можете продовжувати роботу, але вам потрібно перейти на передні диски. Полощедені та супорти більше не втручаються. Не забувайте, що ці процедури на Hyundai Solaris повинні здійснюватися регулярно, точніше, це написано в службовій книзі, але ви не можете на це покластися, іноді вам потрібно думати лише про ваш стиль водіння та умови, Саме товщина передніх прокладок і дисків залежить від цього.

Після зняття передніх прокладок залишається лише для зняття диска:

 • 17 ключа потребують відкручення болтів, на яких проводяться направляючі колодки, якщо це не було зроблено раніше. Посібник видаляється.
 • Відстані кріплення відкручені. Дуже часто вони брудні, іноді навіть іржаві. Більше того, це проблема не Hyundai Solaris, а автомобілі в цілому, тому краще їх очистити. Якщо це виявляється знято, то це добре, якщо ні, то вам потрібна ударна викрутка.
 • Диск видаляється з концентратора.

Все, що важливо пам’ятати, описано в цій статті. Заміна дисків. це не таке складне завдання, але найкраще звернутися за допомогою до професіоналів, якщо є сумніви щодо власного

Важливо забути про статтю та використовувати лише деталі високої якості, де товщина відповідає стандартам. Звичайно, не забувайте, що товщина. це не єдине джерело проблем.

Hyundai Brake System: Надійна заміна задніх прокладок Solaris Hyundai

Заміна задніх прокладок Hyundai Solaris. Процедура дещо складна, а отже, трохи дорожча, ніж подібна спереду. Але, на щастя, це потрібно рідше. ці компоненти гальм не так інтенсивно.

Як працюють гальма на Solaris?

Вся справа в дизайні гальмівної системи Hyundai Solaris. На колесах передньої осі є диск. Незважаючи на те, що їх дизайн є елементарною, вони є найбільш ефективними, і тому їх можна вважати головним. Задні гальма на солярій сонячному типі. Вони працюють з меншою відданістю, і зношуються не так швидкими темпами. Але справедливо вважається найнадійнішим. Їх головна мета. запобігти машині з аварійною зупинкою. Конструкція цього типу гальм включає більше компонентів, що трохи збільшує вартість їх обслуговування. Але вони дають машині ряд переваг:

 • Більш надійна фіксація паркувального гальма;
 • стабільність автомобіля під час маневрування;
 • більша ефективність системи в цілому;
 • Повністю виключайте ситуацію, коли всі чотири гальма одночасно відмовляються від машини одночасно.

Дизайн задніх гальм

гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно

Задні гальма Solaris складаються з:

 • сам барабан;
 • дві прокладки (їх дизайн майже ідентичний дизайну подібних елементів системи диска);
 • циліндр;
 • Два білизни. верхній і нижній;
 • розкладний бар.

Принцип роботи системи полягає в наступному: коли драйвер натискає на відповідну педаль, статичні прокладки торкаються обертового барабана. Як результат, існує сила тертя, яка запобігає обертанню коліс. Тим самим автомобіль уповільнюється і зупиняється. Чим сильніше клацання на педалі, тим більше потужності елементів натирається один на одного і, відповідно, чим коротше, відстані гальмування машини виявляється. Основна відмінність від системи диска полягає в тому, що на барабанах прокладки натирають на внутрішній поверхні.

Тим не менш, сили тертя, що виникають у процесі цього механізму, є достатньо великими, що призводить до поступового стирання всіх його елементів. Вважається, що коли знос прокладок і барабанів досягає 80%, вони підлягають негайній заміні.

Як часто потрібно, щоб замінити задні прокладки Solaris?

Питання полягає в тому, як швидко, після того, який час чи кількість кілометрів пройшло, цей момент настане. Неможливо відповісти однозначно, оскільки швидкість зносу витратних матеріалів залежить від усього комплексу факторів, серед яких:

Які витратні матеріали вибрати?

Як не дивно, найбільш недорогі прокладки є найбільш ефективними, тертями прокладки яких виготовлені з азбесту та сумішей, що містять його. Їх називають мінералами. На жаль, їх термін служби невеликий. Крім того, у них є кілька більш значущих недоліків: сильна залежність від вологості та шкода, що азбестовий пил, що утворюється під час їх стирання, навколишнього середовища та здоров’я людини. Тому в багатьох країнах їх використання заборонено.

гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно

Металеві прокладки найбільш широко використовуються. Вони майже такі ж ефективні, як мінерали, але екологічно безпечні та стійкі до вологих. Крім того, не дорога у виробництві. Вони просто не подають набагато довше, ніж деталі першого типу, і при нагріванні якість їх роботи значно знижується. І в процесі роботи вони можуть навіть нагріти.

Для розширення температурного режиму їх роботи в сплаві, з яких складаються їхні тертя, часто включають різні компоненти органічного походження. Такі деталі вже називаються напівметалами. Вони коштують дещо дорожче, ніж попередні, але працюють надійно. Але їх термін служби залишається ще низьким.

Цю властивість можна збільшити, використовуючи включення керамічних компонентів у склад металевих деталей. Як правило, це тонкий керамічний пил, рідше. дитина. По.перше, це запобігає швидкому нагріванню прокладок, по.друге, це значно збільшує термін служби їх обслуговування. Такі деталі є як ефективними, так і довговічними. Правда, вони коштують значно більше, ніж традиційне. Однак їхня висока ціна виправдана: заміна задніх гальмівних колодків на Solaris на них не вимагатиметься так часто.

Оригінальний

Якщо ви не хочете ризикувати, купуючи неорігінальні компоненти, то будьте готові до збільшення витрат. У цьому випадку компанія, яка виробляє TS, виробляє однакові запчастини як для машин бренду KIA, так і для Hyundai. Тому, замовляючи оригінал, вам не потрібно відразу боятися інструкцій.

гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно

Оригінальні диски переднього гальма на Hyundai Solaris (наприклад, 1.6) коштувати близько шести тисяч і позначено статтею 51712c8000. Щоб переконатися в їх справжності, попросіть супровідних сертифікатів (вони повинні бути у продавця). Переконайтесь, що штрих.коди добре надруковані на деталях та поле, немає логотипів сторонніх людей.

Аналоги

Якщо ви не хочете переплачувати за бренд, прочитайте список найпопулярніших варіантів заміни. Вони не поступаються в своїх оперативних якостях і повністю відповідають вимогам безпеки:

Назва фірм Aarticultsena (.)

Як видно з таблиці, подібні диски набагато дешевші. Але це не означає, що їх якість гірша за цю фабрику. Відгуки про перераховані компанії досить позитивні: автозапчастини не видають неприємних звуків, рух автомобіля залишається плавним, зношування повільно. Крім того, покласти їх своїми руками досить просто.

Не забувайте, що мінімальна товщина переднього гальмівного диска (схожа або оригінальна) становить 2,5 міліметра.

Задні диски

З задніми дисками для гальмівної системи ситуація однакова. Скільки нових запасних частин триватимуть, ви залежать виключно від вашого стилю водіння, а також якості встановлених дисків. Головне, що деталі, які ви вибрали для швидкого охолодження, не публікують неприємний брязкальце з гострим гальмуванням.

Якщо ви вирішили придбати неорінгічні компоненти, не забудьте прочитати відгуки про них. Краще, щоб у них були фотографії. Як правило, це дуже допомагає з вибором. Розглянемо кілька варіантів замовлення або купівлі.

Оригінальний

Задні гальмівні диски від виробника коштуватимуть вам 3-3,5 тисяч. Переконайтесь, що пакет вказує на правильний заводський номер. згідно з інформацією з офіційного веб.сайту Hyundai, оригінальні продукти позначені статтею 584110U300. Крім того, не забудьте перевірити наявність штрих.кодів та маркування на упаковці. Він повинен бути друкованою високою якістю.

Аналоги

Доцільно придбати деталі для гальмівної системи з набором. Під час встановлення компонентів різних виробників автомобіль може почати вводити в кути. Ви можете замінити зношені оригінальні диски на продукцію таких виробників:

Назва фірм Aarticultsena (.)

Girling. популярна компанія, чия запчастини користуються багатьма. Перш за все, ціни на дівочі диски низькі, а якість навіть трохи краща, ніж оригінал. Більш бюджетний варіант. NIBK, який також виробляє компоненти для Hyundai Solaris.

гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно

Решта виробників менш популярні, але їх продукція може розглядатися як альтернатива дорогим оригінальним запчастинам. Не забувайте, що навіть недорогі запасні частини можуть бути підроблені. Не забудьте перевірити статтю під час покупки.

Заміна передніх і задніх дисків Hyundai Solaris

Ви придбали в кабіні або замовляли гальмівні диски. Зараз настав момент їх заміни. Підготуйте стандартний набір інструментів та зняття. Вам це знадобиться при заміні задніх елементів.

Почнемо з передніх гальмівних дисків. Дотримуючись простих інструкцій, ви швидко вирішите завдання:

 • Використовуючи велику викрутку, натисніть на прокладки на сидіння.
 • Два болти, що кріплять суппортер, відкрутіть і видаліть. Болти, що тримає кронштейн, також потрібно відкрутити з обертового кулака.
 • Знайдіть кріплення (гвинти), на яких спирається гальмівний диск. Ми позбаємо їх і демонтували стару деталь.
 • Використання м’якої тканини та спеціального очисного агента для автомобілів (будь.якого, доступного в наявності), ретельно позбудьтесь бруду, пилу, рейду, слідів іржі.
 • У зворотній послідовності ми встановлюємо решту деталей, заміну яких не потребували.

Задні гальмові диски змінюються майже в одному методі. Але є кілька суттєвих відмінностей. Перш за все, щоб зняти диск, ми відкрутимо лише один гвинт.

Ви можете потонути гальмівний циліндр, обертаючи його за годинниковою стрілкою і натиснувши його. Ось чому краще заздалегідь підготувати знімача. В іншому випадку у вас можуть бути досить серйозні проблеми в ході роботи.

Якщо ви не впевнені у своїх можливостях, краще користуватися послугами професіоналів. У будь.якому випадку, процес демонтажу та заміни дисків навіть не викликає питань від прибульців, тому ви можете впоратися з ним вдома, не відвідуючи майстерню. Щоб детальніше розібратися під час перевстановлення, перегляньте відео на YouTube.

Крок.by.step Заміна задніх гальмівних колодків Hyundai Solaris

Я раджу вам замінити поріг піни для вашої безпеки.

Далі вам потрібно відкрутити болт на суппорт. Ми беремо ключ до чотирнадцяти та сімнадцяти. Ми крутимо 14.ту гайку ключем і тримаємо 17 ключ.

Вийміть суппортер і вийміть старі прокладки.

Ми беремо плоскогубці і накручуємо гальмівний поршень за годинниковою стрілкою.

Ми встановлюємо нові прокладки

Зверніть увагу, що є один блок з “свистом”. З сильним зносом колодки починають свистка

Подивіться, де стояв старий блок із свисток, встановіть новий.

У мене зсередини.

Закрийте супортер і затягніть болт за допомогою двох клавіш.

гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно
гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно
гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно
гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно
гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно
гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно
гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно
гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно
гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно
гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно

За аналогією ми змінюємо прокладки на іншому колесі.

 • Подушки потрібно змінити лише на одній осі автомобіля.
 • Перед початком поїздки 3-5 разів натисніть педаль гальма 3-5 разів.
 • Під час руху пару разів плавно гальмувати, щоб потерти колодки.
 • Перші 200 км бігу, намагайтеся не різко сповільнюватися.

Заміна передніх гальмівних колодків Hyundai Solaris (RB), 2010. 2021.V.

Інформація є актуальною для моделей Hyundai Solaris (RB) 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2021, 2021 Випуск.

Пухні моменти бачить. Тут вам потрібен ключ “на 14”, ковзаючі плоскогубці.

Подуйте машину з паркувальним гальмом і встановіть анти.третій зупинки (“взуття”) під задніми колесами. 2. Послабте пухирку горіха. 3. Підніміть та встановіть передню частину автомобіля на опор. Нарешті відкрутіть кріпильні гайки та вийміть колеса.

гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно

Тримаючи направляючі пальці ключем від повороту, виверніть болти кріплення мобільної кронштейна.

Вийміть рухомий кронштейн гальмівного супорта.

Поставте кронштейн на мотузці або дроті до деталей передньої підвіски. Переконайтесь, що гальмівний шланг не скручений і не сильно витягнутий.

Вийміть зовнішній з направляючих прокладок.

8 та внутрішні гальмівні прокладки.

Для кожної заміни гальмівних прокладок перевірте стан гумових захисних обкладинки направляючих пальців та переміщення мобільного кронштейна відносно направляючих гальмівних колодок.

Якщо рух важкий, змащуйте направляючі пальці суппорт із послідовною мастилом.

Встановіть спеціальний пристрій A і, обертаючи гвинт, уточіть поршень у робочий циліндр на рухомі кронштейна. 10. За відсутності пристрою ви можете натиснути поршень за допомогою ковзаючих плоскогубців

Обережно не пошкодити поршня

Встановити внутрішні B та зовнішні та гальмівні прокладки. 12. Встановіть рухомий кронштейн у зворотному порядку. Щоб виключити самостійне відновлення болтів кріплення направляючих пальців, змастіть суппортер з ниткою з анаеробним різаком. 13. Не забудьте натиснути педаль гальма кілька разів, щоб вибрати прогалини в гальмівному механізмі, який з’явився після натискання поршнів у циліндри. 14. Аналогічно, замініть гальмівні колодки гальмівного механізму іншого переднього колеса. 15. Перевірте і, якщо потрібно, відновити рівень гальмівної рідини в резервуарі основного гальмівного циліндра.

Заміна зношених гальмівних прокладок новими, не поспішайте негайно піти на зайняті шосе. Можливо, що при першому інтенсивному гальмуванні на вас неприємно вплине на низьку ефективність гальмування, незважаючи на те, що встановлені фірмові колодки. Гальмівні диски також зношуються, і нові колодки торкаються їх лише краївами, практично без уповільнення. Виберіть тиху вулицю або прохід без автомобілів і повільно сповільнюйтесь кілька разів, щоб накладки затягували і почніть відповідати всій поверхні. У той же час оцінити ефективність гальм. Намагайтеся не різко уповільнити принаймні перші 100 км. З сильним нагріванням безробітних прокладок, верхній шар їх накладок вигорає, а гальма не буде максимально ефективним.

Заміна

Звичайно, заміна гальмівних дисків не може обійтися без зняття гальмівних колодків. Іноді деякі експерти кажуть, що краще негайно змінити ці самі прокладки, поки вони не зношуються, бо ніхто не хоче ні оплачувати двічі в майстерні, або проводити свій особистий час.

Але варто зазначити, що деякі семінари, де працюють професіонали, взагалі не залишають клієнтів. І це правильно, тому що краще оновити дві частини системи одразу, ніж робити це наполовину. Hyundai Solaris Pads також потрібно шукати за статтею. Варто також перевірити, яка їх товщина.

Видалення колодків обов’язково починається з того, що рівень гальмівної рідини перевіряється. Найкраще накачати його шприцом і налити його в якусь банку, на тривалість ремонту. Це необхідно, щоб воно не витікало під час “відновлення” поршня. Далі робить все відповідно до інструкцій:

 • Колесо знімається, машина розміщується на підставці або гнізді.
 • Викрусна влада, між гальмівним димом і блоком, колодки розбавляються, і поршень.
 • Знизу є болт, його потрібно відкрутити 14 ключем. У цьому випадку путівний палець утримується ключем до 17. Те саме виробляється з верхнім болтом.
 • Далі, суппортер з направкою видаляється і прив’язаний до пружин.
 • Прокладки видаляються за допомогою звичайної викрутки.

Тоді ви можете продовжувати роботу, але вам потрібно перейти на передні диски. Полощедені та супорти більше не втручаються. Не забувайте, що ці процедури на Hyundai Solaris повинні здійснюватися регулярно, точніше, це написано в службовій книзі, але ви не можете на це покластися, іноді вам потрібно думати лише про ваш стиль водіння та умови, Саме товщина передніх прокладок і дисків залежить від цього.

Після зняття передніх прокладок залишається лише для зняття диска:

 • 17 ключа потребують відкручення болтів, на яких проводяться направляючі колодки, якщо це не було зроблено раніше. Посібник видаляється.
 • Відстані кріплення відкручені. Дуже часто вони брудні, іноді навіть іржаві. Більше того, це проблема не Hyundai Solaris, а автомобілі в цілому, тому краще їх очистити. Якщо це виявляється знято, то це добре, якщо ні, то вам потрібна ударна викрутка.
 • Диск видаляється з концентратора.

Все, що важливо пам’ятати, описано в цій статті. Заміна дисків. це не таке складне завдання, але найкраще звернутися за допомогою до професіоналів, якщо є сумніви щодо власного

Важливо забути про статтю та використовувати лише деталі високої якості, де товщина відповідає стандартам. Звичайно, не забувайте, що товщина. це не єдине джерело проблем.

Hyundai Solaris гальмівні диски. дуже вразливий елемент у гальмівній системі автомобіля. Їх несвоєчасний ремонт може призвести до смертельних наслідків на дорозі. Автомобіль Hyundai Solaris. це надійна машина, але коли вони пошкоджені або критичний знос, він не зможе допомогти.

Гальмівні диски замінюються в майстернях з обслуговування автомобілів всього за кілька годин. При необхідності така процедура може бути здійснена незалежно з мінімальними технічними навичками.

Опис проблеми гальмівних дисків на Hyundai Solaris

Ви можете побачити знос візуально на наявність потертостей, оголошень, тріщин та інших дефектів. Потрібно пам’ятати, що такі дефекти, як правило, прогресують і збільшують знос. Вимірювання вимірювання товщини зносу не дасть хороших результатів. Цю процедуру краще зробити в автомобілі.

Ви можете бути заточені і передані на сто диск з двох сторін до рівномірної глибини, тоді як його ширина не повинна бути меншою, ніж допустима норма. Але навіть після канавки краще замінити. При гальмуванні він швидко нагрівається з сильними навантаженнями, в результаті чого деталі системи зношуються.

Виділено кілька симптомів гальмівних дисків:

 • Летюча рульова колонка та вібрація. Це явище можна відчути при аварійному гальмуванні.
 • Поява сторонніх звуків, скрипи.

гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно

Причини прискореного зносу

На швидкість зносу найчастіше впливає два фактори. Перший. це неграмотна робота гальмівної системи. Якщо ми враховуємо той факт, що “hyundai-solaris” оснащений відносно потужним двигуном, то більшість водіїв віддають перевагу більш агресивному русі. Раптові прискорення змушують водія часто частіше натискати на педаль гальма. Агресивна їзда призводить до більш швидкого зносу колодки. Крім того, більшість сучасних водіїв не мають уявлення про гальмування двигуна, і ця техніка дозволяє збільшити час для заміни гальмівних колодків на “hyundai-solaris” два або більше разів.

Другий фактор. це спроба заощадити та встановити дешеві колодки, де для виробництва тертя використовувались невідповідні матеріали. Такі колодки мають коротший термін служби. Крім того, завдяки поганій якості, диски та барабани зношуються швидше.

Заміна задніх прокладок Hyundai Solaris: Поясніть суть

Матеріал для заміни задніх гальмівних колодків Hyundai Solaris. Задні прокладки на цьому автомобілі повинні бути змінені один раз на 50-60 тисяч км. пробігати. Але загалом потрібно змінити, як це зношено. У кожного різний стиль водіння.

2272-01

Згвалтування нижнього болта кріплення супорта до провідного пальця, тримаючи направляючий палець ключем з ключем “на 17”.

Аналогічно, поверніть верхній болт кріплення супорта на направляючий палець.

Заміна повітряного фільтра Hyundai Solaris

Крок.by.step Заміна задніх гальмівних колодків Hyundai Solaris

Я раджу вам замінити поріг піни для вашої безпеки.

Далі вам потрібно відкрутити болт на суппорт. Ми беремо ключ до чотирнадцяти та сімнадцяти. Ми крутимо 14.ту гайку ключем і тримаємо 17 ключ.

Вийміть суппортер і вийміть старі прокладки.

гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно
гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно
гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно
гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно
гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно
гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно
гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно
гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно
гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно
гальмівних, диск, solaris, hyundai, самостійно

Ми беремо плоскогубці і накручуємо гальмівний поршень за годинниковою стрілкою.

Ми встановлюємо нові прокладки

Зверніть увагу, що є один блок з “свистом”. З сильним зносом колодки починають свистка

Подивіться, де стояв старий блок із свисток, встановіть новий.

У мене зсередини.

Закрийте супортер і затягніть болт за допомогою двох клавіш.

За аналогією ми змінюємо прокладки на іншому колесі.

 • Подушки потрібно змінити лише на одній осі автомобіля.
 • Перед початком поїздки 3-5 разів натисніть педаль гальма 3-5 разів.
 • Під час руху пару разів плавно гальмувати, щоб потерти колодки.
 • Перші 200 км бігу, намагайтеся не різко сповільнюватися.

Заміна гальмівних колодок Hyundai Solaris

Увага! Не забудьте перевірити рівень гальмівної рідини в бочці, якщо рівень рідини розташований у зоні максимальної шкали. Ми викачаємо суспензію, використовуючи шприц або гумову грушу, і стоїмо працювати

Заміна передніх гальмівних прокладок

Якщо ви не любите читати, дивіться це

Щоб замінити передні гальмівні колодки Hyundai Solaris, нам потрібен інструмент:

 • Ключ. 14.
 • Високоякісна плоска викрутка.
 • ковзаючі плоскогубці для інформації гальмівних циліндрів (хоча це можливо без них).
 • Металева щітка (гнила).
 • Ballonik (ключ видалення колеса).
 • дріт (щоб прив’язати вилучені супорти до пружин і не зіпсувати шланги)

Крок.By.step Інструкції щодо заміни передніх прокладок:

Під колесами встановіть анти.виховані.

За допомогою викрутки розведіть гальмівні прокладки.

Ми вимикаємо ключем з 14 двох болтів монтажу супорта (краще почати з дна).

Ми прив’язуємо суппорт до весни, тому він не втручається і немає ймовірності зіпсувати шланг.

Ми виймаємо старі подушечки з путівників

Видаліть путівники та очистіть їх за допомогою. Щітки.

Ми встановлюємо нові прокладки.

За допомогою ковзаючих плоскогубців ми скидаємо поршень у циліндр (якщо ви не накачали зайву рідину, він може виливати верхню частину бочки)

Встановіть суппортер на місці, кріпіть колесо.

Тут у вас є малюнок. старі та нові прокладки, для порівняння: