Як замінити масло у варіаторі Toyota avensis своїми руками. Заміна масла в варіаторі Toyota Vitz

Як змінити масло у варіаторі Toyota Vitz власними руками?

Японська компанія випускала невеликі три та п’ять хетчаків Toyota Vitz з 1999 по 2021 рік. Під час свого існування цей модельний діапазон пройшов через три покоління та кілька рестайлінгу. Як автоматична коробка передач, на ній було встановлено 4-ступінчасту гідромеханічну автоматичну коробку передач, використовуючи трансмісійну рідину з заводською толерантністю під час її роботи. Відповідно, у цій статті ми поговоримо про олію в машині Toyota Vitz, будуть розглянуті його специфікації, а також наведені приклади оригінальних та аналогових продуктів.

Лінія Toyota Vitz низьких хетчбеків була однією з перших, хто отримав у своєму розпорядженні 4-ступінчаста гідромеханічна коробка передач U440E, яка більше відома багатьом автомобілістам під номенклатурою AW80-40LE. Ця автоматична коробка передач була розроблена Aisin Warner спеціально для низьких профілів з двигуном до 1.3 літри, а також встановлені на Toyota Yaris. Що стосується масла для цієї машини, то трансмісійна рідина, що виливається в неї, повинна мати специфікацію типу ATF T-IV або типу WS. Якщо бути точним, у моделі Vitz до 2005 року японський автовиробник рекомендує наповнювати олію T-IV типу ATF, а після 2005 року трансмісійна рідина зі специфікацією типу WS. Відповідно, це може бути або оригінальний Toyota ATF Type T-IV, і Toyota Type WS, а також його аналоги Motul Moti ATF, Idemitsu ATF TLS-LV та інші.

1-літрова стаття: 00279-000T4-01

1-літрова стаття: 08886-81210

1-літрова стаття: 30040096-750

Початок двигуна після зміни масла в варіаторі

Після роботи процедури заміни нафти у варіаторі Toyota Vitz власник автомобіля повинен знати, як правильно запустити двигун, і продовжувати керувати автомобілем.

 • Після бухти масляної рідини всі болти скручені і запускається двигун.
 • Тестова поїздка здійснюється 10-15 км.
 • Потім перевіряють рівень автомобіля в варіаторі. Якщо він досягне максимальної позначки, заміну робили правильно, якщо ні, то додається необхідна кількість рідини.

За умови інструкцій, описаних у статті Заміна масла у варіаторі Toyota Vitz власними руками, не складно.

Яка олія в автоматичній коробці передач Toyota Vitz 1999-2001

З 1999 по 2001 рік японський автовиробник виробляв перше покоління Toyota Vitz за індексом XP10, який був оснащений як механічним, так і автоматичним 4-ступінчастим коробкою передач U440E/AW80-40LE, про що ми вже писали вище. Відповідно, аналізуючи вищезазначену інформацію, налийте в цій машині рідину передачі з припущенням T-IV типу ATF. Перш за все, ми рекомендуємо звернути увагу на оригінальну олію Toyota ATF Type T-IV. Однак, щоб заощадити гроші, можна також зупинитися на його замінниках Kinetic Kinetic ATF типу T-IV або Mobil 3309.

1-літрова стаття: 00279-000T4-01

1.літрова стаття: 40897132

1 літр Стаття: 153519

Toyota Vitz “Світло.сірий хом’як” 2008 на Drive2

Пропарував фотографію отвору, що виливається

Я вирішив змінити оливку у Варіці. Читайте в декількох місцях і в гаражі. Фото лайно, у мене є пристрій, фотал на телефоні друга.-Ми відкрутимо зливний болт з дна піддону варіатора (невеликий шестикутник, xs, здається, знаходиться на 6).rolled-300-500 грам-вітер на долоні піддону, болти в банці! (10 ключ, я відкрутив руки трубкою). Спочатку все було трохи ослаблено, потім він почав крутити його з нижнього краю з кожного боку, як він повністю текла, ми замінюємо контейнер (краще взяти якийсь носій, мінімум відро, Воронка не парить, ви спокушаєтесь!).Я злився з 4-літровим чистим магнітом, ми все стермо, я не замовляв прокладку, тому що я читав, що для першої заміни це не дуже потрібно (я навіть не знімав її, він смоктав до піддону, але його було легко рухатися і його можна було зняти)- ми закрутаємо всі болти на місце без особливих зусиль, а потім розтягуються по колу (я розтягнув його 2 рази)- Скасуйте зливний болт!-Відкрийте пробку отвору, що виливається (раніше відкрутивши болт, який фіксує вилку)-ми наливаємо однакову кількість олії (у мене 4 літри), для цього вам потрібен тонкий шланг (ймовірно, 10 мм).A флешер до Місце та клініка Болта, звільняйте двигун і випускаємо двигун, і ми випускаємо двигун у кожній передачі по черзі, ми тримаємо 5-10 сітків і у зворотному порядку (я це робив 2 рази і знову нагріти)

-Ми їздимо і радіти! Не забуваючи про своєчасне тоді!

Ціна питання: 3 200 ₽ Пробіг: 51000 км

Як часто змінювати трансмісійну рідину в автоматичній коробці передач Toyota Vitz

Це питання викликає досить багато суперечок. Зрештою, Toyota рекомендує змінювати масло в машині U440E/AW80-40LE кожні 70 тисяч кілометрів. У той час як прямий виробник цієї автоматичної коробки передач, Aisin Warner, вказує на регулярну заміну трансмісійної рідини кожні 20 тисяч кілометрів пробігу або після року експлуатації транспортного засобу (який настане раніше). Зі нашого боку, ми рекомендуємо регулярно перевіряти рівень масла в цій машині, оцінюючи її технічний стан та приймати своєчасне рішення про заміну в ній трансмісії.

Як вибрати олію в двигуні Toyota Vitz і не натрапити на підробку? Ми розкажемо в цій статті.

Коли вам потрібно змінити масло у варіаторі?

Часткова заміна масла в варіаторі Toyota Avensis повинна здійснюватися кожні 20-30 тисяч кілометрів пробігу. Повна заміна рідини в передачі проводиться кожні 40-60 тисяч кілометрів пробігу. Для різного стилю водіння надаються різні інтервали. Якщо стиль водіння агресивний, рекомендується дотримуватися до нижнього інтервалу, і навпаки.

Багато автомобільних послуг рекомендують не керуватися загальноприйнятими правилами, а дивитися на самий стан нафти та робочу передачу. Якщо водій проїхав 30 тисяч кілометрів, але автоматично залишається прозорим, а експлуатація коробки передач не викликає занепокоєння, можливо керувати транспортним засобом далі, не замінюючи масляну рідину в варіаторі.

Як вибрати олію для Toyota avensis?

Незважаючи на наявні варіанти дешевих рідин, японський виробник рекомендує вилити лише оригінальну олію для Toyota avensis. Щоб повністю замінити, вам потрібно буде придбати близько 8 літрів Toyota CVT Oil.

Перш ніж змінити масляну рідину, власник автомобіля повинен підготувати необхідні інструменти та матеріали:

 • набір клавіш (гей та шестикутник);
 • викрутка;
 • плоскогубці;
 • свіжа олія;
 • ємність для осушення відпрацьованого автомобіля;
 • шприц або воронка з шлангом;
 • комбінезон.

Крок.By.step Інструкції щодо заміни масла в варіаторі Toyota Avensis:

масло, toyota, avensis, своїми, рука

 • Підніміть транспортний засіб до ліфта.
 • Якщо є захист, його потрібно видалити.
 • Оберніть зливну пробку піддону варіатора. Шестикутник потрібен. Заздалегідь дотримуйтесь контейнера для вихлопного автомобіля.
 • Відкрутіть переливну пробку. Він розташований поруч із зливною пробкою.
 • Відкрутіть піддон. Рекомендується бути обережним, оскільки злив масляної рідини стане непередбачуваним.
 • Очистіть піддон за допомогою обладнання. У піддоні є три магніти. Їх потрібно зняти та очистити. Огляньте їх, є металева стружка чи ні.
 • Зніміть фільтр. Він прикріплений до трьох болтів. Замініть на новий.
 • Потрібно зібрати все у зворотному порядку.
 • Налийте автоматизовано через отвір для начинки. Використовується шприц.
 • Потрібно запустити двигун. Одна людина повинна слідувати знизу, поки чиста олія йде. Уточіть машину, як тільки чистий автоматичний. Знову вилийте рідину. Для цього відкрутіть ліве колесо. Отвір наповнення знаходиться під притулком. До бажаного рівня.

Заміна масла в варіаторі Toyota Vitz

Заміна масла в варіаторі Toyota Vitz проводиться відповідно до подібних інструкцій. Однак перевірка рівня автомобіля проводиться наступним чином:

масло, toyota, avensis, своїми, рука

 • Варіатор прогрівається до температури 60 градусів.
 • Положення важеля в P.
 • Без утоплення двигуна, пробкова пробка відкрутиться на піддоні варіатора. Якщо рівень нормальний, масляна рідина буде капати. Якщо він низький, нічого не витікає.

Початок двигуна після зміни масла в варіаторі

Після зміни олії потрібно дотримуватися наступних правил:

 • Встановіть транспортний засіб у горизонтальному положенні.
 • Зачекайте, поки двигун внутрішнього згоряння не працює в режимі очікування п’ять хвилин.
 • Потім протягом 5-10 секунд перемикач перемикається на всі позиції.
 • Здійснити тестову поїздку без тапочок чи ривків.
 • Поверніться до гаража на сайт і повторіть перемикання передач у різних режимах.
 • Використовуючи зонд, перевірте рівень масла в коробці передач.
 • При необхідності додайте.

Крім того, під час заміни масла в варіаторі не слід забувати про зміну фільтра. Змінюється витрата з кожною процедурою заміни масляної рідини.

Zamena-Masla-tojota-vitc-kakoe-maslo-Zalivat-i Дізнайтеся про свою машину!

Заміна масла

Фільтр палива автомобіля. це його невід’ємний елемент, він займається відрізанням іржі, частинками пилу і заважає їм потрапляти в паливний набір автомобіля.

Заміна нафти Toyota, що замінює масло в двигуні

Toyota дозволяє забезпечити, через яку вона потребує заміни олії Toyota Vitz та інших моделей 13 липня 2014 року метод часткової заміни: щоб бути спрямованим на стік на легко нагріту коробку (t.Е. трохи їздити).

Ми надягаємо “P”. Відкрутіть вилку злив, очікуйте. Готова крапелька. Пролийте через зонд, до нижньої позначки. рівня холодності. Почніть і перемикайтеся із затримкою в кожній літері 5-7 секунд.

P-r-n-d-2.l, після цього у зворотному порядку. Додаємо масло до рівня холодності на зонді. Ми їздимо, контролюємо рівень зонда, повинні бути на верхній позначці. теплий рівень.

Якщо вище, це не добре, якщо нижче, дозвольте охолонути, перевірити рівень, додайте. Повторіть часткову заміну через 2-3 тис. Км. Налити T4. Це займе приблизно 5-6 літрів із обома замінами.

У зв’язку з цим зробіть повну заміну масла із заміною фільтрувального масла на якусь неточність Toyota протягом тривалого часу, але 4.й все ще не.

Поки що я не можу зловити Вітц із споживачем заміни, я вивчав, поки датчик повністю не заміниться на відкачування під тиском з гідравлічного компенсатора, кількість олії в коробці літрій відмиву становить приблизно 8.7 літрів.

Я не пробував, я не буду кричати)) lozz hmm був записаний. Документальне задоволення. Я якось у далекому минулому товаришеві змінив масло на автоматичну коробку передач (частково) один приклад.

Мені це дуже сподобалось) “Наприклад, у вас є бочка з медом і блиск, якщо ви компенсуєте і змішаєте підлогу бочки лайна з половиною меду, він виявиться через півроку, Пізніше на підлозі бочок з половиною життя, додайте решту підлоги бочки меду. вона також залишиться, і ніфіга не є медом. Хоча ви набрякли його в цьому напрямку і бочку!»Я скасую підписку на заміну олії в варіаторі на новому Vitz, оскільки це питання для мене було для мене, і як я усвідомлюю для багатьох власників Vitz, чорного місця.

Тобто я збирався змінити масло в автоматичній зміні передачі на підставці з промиванням, а не навпіл. Записаний Tinewewo Tinewewo, у сухій коробці нового або з ремонту, порок наливається 5.5 літрів нафти. В іншому випадку, що в цьому місці щось перекачує через зонд, качка. це вигадка домашніх військовослужбовців або розлучення бабусі.

У цьому місці можна проїхати 20 літрів через зливний отвір і зонд. І знайомий з реальними людьми, які в кінці зміни масла.Через зонд.В двигунах та коробках. принесла власні машини для ремонту шапки.У цих описах на Toyota написано, що всі рідини змінюються через спеціальні отвори.

А автоматична лоток для передачі видаляється для промивання або заміни фільтра, а частинки магнітами, на піддоні, можна дізнатися знос деталей контрольної точки. Записано Tinewewwa в Toyota Bitz. Джизх повідомляв у варіаторі, не змінюється, запланований на цілий період роботи.

Данунов “Як ми бачимо на картинах, заміна рідини в варіаторі, схоже, не може зробити піддона варіатора без усунення” 19 червня 2012 Варіатор зігнутий? І скільки коштує заміна варіатора, якщо це ? Психо II (984763) Усі олії в Toyota змінюються на 50 км, і якщо в розподілі та диференціалах заміна лобового скла Toyota Vitz.

Замініть масло в двигуні

Toyota Vitz. Заміна датчика розподільного вала Tayota Vitz. Змініть прокладку колектора Toyota Vitz.

Ремонт датчика тиску масла Toyota Vitz. Автомобіль Toyota, який з’явився у вторинних продажах у Федерації на початку 2000.х років і замінивши ланцюг часу Toyota Vitz, зношуй, «вали.вали», засмічуючи власною «стружкою», моторним маслом

Я чайник. Заїхав на Vitz понад 150 тисяч за 3,5 роки, і немає нічого, щоб повідомити.

Але в цьому місці тричі гидота з пляшки, коли зміна масла була необхідною, щоб додати чайник, я не розумію техніки, виходячи з цього на даний момент, я збираюся на третій ремонт Toyota Yaris проти Toyota Vitz інструкції.

Перевірка рівня нафти у варіаторі Toyota Corolla

Рівень рівня в цьому пристрої здійснюється за допомогою контрольного пробки, який розташований на дні автомобіля. Щоб провести цю процедуру, автомобіль повинен бути піднятий на ліфті. Однак точність читання цього пристрою є лише відносною, а об’єктивну інформацію можна отримати лише шляхом часткового демонтажу картера. визначаючи колір консистенції та об’єм рідини, а також наявність металевих мікросхем на Спеціальні магніти в масляному фільтрі. Деякі власники роблять домашні зонди, але в цьому випадку існує можливість пошкодження внутрішньої структури самого підрозділу.

масло, toyota, avensis, своїми, рука

Що і скільки олії в варіаторі Vitz ?

Інтервал заміни рідини у варіаторі Vitz становить 60 000 км пробігу. Краще залити олію на оригінальну олію Toyota ATF WS. Також трапляється, що вони виливають аналог з ідіміца, але краще, я думаю, оригінал. Для заміни нам потрібно 4 літри нафти.

Необхідно також замінити прокладку долоні (ст.

1) Заїхати в спостережну яму або підняти

2) Відкрутіть зливну пробку, масло об’єднається. Для цього знадобиться шестикутник на 6 мм.

2) Відкрутіть вимірювану трубку. інша олія об’єднається.

3) Далі, вийміть коробку коробки, масло знову з’єднається. Промийте піддон.

4) Зніміть фільтр. його можна промивати або краще замінити.

5) Встановіть все на місці, не забуваючи про прокладку.

6) Відкрутіть отвір наливання 24 ключем. Налийте свіже олію на рівень, поки воно не тече. І покладіть нове ущільнювальне кільце. Налийте шприцом або іншим спеціальним пристроєм.

При необхідності додайте олію.

Вітцовий стік варіатора

Оригінальна масла для Vitz Variator. Фото автор. Сергій Поліков Драйв2.Ру

Заміна фільтра та рідини в варіаторі (CVT)

Перед початком операції він поїхав до механіки для діагностики шасі та моніторингу стану витратних матеріалів і, як правило, детального стану Вітки. Вердикт: Все добре, дно абсолютно ціле, колодки майже нові, змінюють рідину в варіаторі. Я також замінив нафту миттям. Налийте Toyota 0w20. В майбутньому я планую змінити його кожні 5000. 6000 км.

Заміна фліп та фільтра в варіаторі обов’язково робиться за допомогою заміни прокладки зазору. Ви, звичайно, можете заощадити за допомогою герметика. Але з моменту роботи Королліка, я знаю. прокладка повинна бути новою (старий може текти). На Axio вона була металевою, думала, що тут теж, але ні, це виявилося пробковою пробкою (як на Rool). Коштує 400 (подвійний) або 600 (оригінал). Що, звичайно, я вибрав оригінал (я їх не бачив разом, не порівнював, можливо, це було б тонше). Фільтр цікавіший. Це не так, ні в “рідних масел”, де я взяв дрімоту CVT (TC), в інших місцях є прокладка, переважно подвійний, але немає фільтра. Все зрозуміло, я поїхав туди, де знайшов фільтр тонкого очищення (круглої) на Аксіо, і ось і!. Є, хоч і лише подвійний, але з еластичною смугою на шиї, де дотримуватися, на 900. Велс знову допомагає мені, на другому поверсі в автограді на Доваторі 11.

Я поїхав до Віталії. Вони зняли піддон, очистили магніти, промивали піддон, змінили фільтр. Відповідно до стану суспензії, піддону та магнітів. після рослини навряд чи хтось піднявся туди, а також на аксіо на магнітах, шар металевого пилу. Фільтр візуально збігається (пара канавок на корпусі відрізняється, я думаю, що це не критично) див. фото. Я взяв 4 літри нових (3800) і приблизно 0,5 літра заміни аксіо. Виявляється, приблизно 4,1. 4,2 літра об’єднався. Т.Е. Доцільно взяти більше одного каналу, але вони лише 4 літри на продаж. У піддоні біля літра розташовано. Відповідно до інструкцій щодо Вітки (був у рукавичці від Японії) об’ємом заправки 6,3 літра CVT (TC), але Fe (на Axio був TC) на кришці начинки). Відомо, що на цьому автомобілі Fe для економії палива та на доріжці, щоб не перегрівати варіатор, рекомендується використовувати TC. Ви можете їх змішати. Сама процедура зайняла близько години, не довелося відкрутити колесо (як на Axio), заплавний болт під капотом чітко видно і легко дістається (див. Фото.

Пізніше я зачиняю інструкції та викладу обсяги заправки, розміри коліс тощо.D., Японці є, але цифри та маркування двигунів зрозумілі.

Стан фільтрів піддону та магнітів для порівняння з іншого боку (ця сторона була трохи брудною, не звертайте уваги). на акумуляторі

Оригінальне масло для варіаторів Toyota CVT

Оригінальний нафтовий варіатор Toyota виробляється японською компанією EMG Marketing Godo Kaisha, офіс якого розташований безпосередньо в Токіо. Виробник Aisin Box рекомендує використовувати лише цей продукт у своїх підрозділах.

масло, toyota, avensis, своїми, рука
масло, toyota, avensis, своїми, рука
масло, toyota, avensis, своїми, рука

Опис продукції

Другий продукт відрізняється властивостями, що підтримують енергію, та способом забезпечення економії палива.

Однак, в реаліях, його в’язкість не могла впоратися з великими відстанями, особливо з обіг на шосе. Як результат, наприкінці 2015 року Toyota відправила до офіційних сотень бюлетенів, які прописали, що автомобілі, що виробляються після квітня 2012 року, але, що працюють у північних регіонах, повинні бути вилиті більш старим продуктом.

Toyota CVT Fluid TC

Автомобільна олія. ​​це оригінальна мастила для коробки коробки варіаторів автомобілів Toyota та інших брендів.

Продукт характеризується зниженою в’язкістю, завдяки якій він забезпечує економію палива та комфортної роботи автомобіля при негативних температурах.

Засублення виготовляється з гідрокрекінгової основи з додаванням миючих засобів та антисимголічних добавок.

Toyota справжній CVT Fluid Fe

Технічна рідина є синтетичною мастилом для змінних змін автомобілів Toyota та деяких інших брендів.

Продукт виготовляється на основі гідрокрекінгової бази, використовуючи оптимальний пакет миючих засобів та антиінтелігентних добавок, які не викликають корозії, що містять мідні частини.

Через зменшену в’язкість він автоматично забезпечує економію палива та відмінні характеристики NICZA.температури.

Технічні характеристики

Toyota справжній CVT Fluid Fe Toyota CVT Fluid TC
Кінематична в’язкість при 100 ° C 5.34 7.25 мм²/с ASTM D445
Кінематична в’язкість при 40 ° C 22.9 тридцять мм²/с ASTM D445
Температура спалаху 175 ° С ASTM D92
Температура застигання -42 -55 ° С ASTM D97
Щільність при 15 ° C 0.856 0.87 кг/м³ ASTM D1298
Індекс в’язкості 180 203 ASTM D2270
Апеляція нафти, змащування Прозорий Прозорий Візуально
Забарвлення бурштиновий червоний Візуально
В’язкість очевидної (динамічної), визначеної на симуляторі холодної прокрутки (CCS).35 ° С 8650 MPA
Загальний номер кислоти (засмаги) 0.6 Mg con/g
Масова частка сірки 0.084 0.165 %

Ви можете побачити, яка мастила затоплена у ваш автомобіль на кришці олії.

Переваги і недоліки

Обидві олії Toyota CVT мають подібні переваги:

 • заощадити паливо;
 • мати хороші низькі температури;
 • Не роз’єднуйте мідні деталі;
 • Провадити коробку ідеально;
 • Надійно захистити вузол від зносу.

Жодних недоліків у продуктах не виявлено. Але багато власників автомобілів вже змінюють нафту Fe на його аналог з більшою в’язкістю

Виводні форми та статті

Toyota справжній CVT Fluid Fe 08886-02505 каністра 4 літри
08886-02503 відро 20 літрів
Toyota CVT Fluid TC 08886-02105 каністра 4 літри
08886-81480 Пластикова каністра 4 літри
08886-81390 Пластикова каністра 5 літрів
08886-02103 відро 20 літрів

Діапазон продажів та цін

Як і технічні характеристики, для 4 літрів. Ви можете придбати автомобільні олії в будь.якій спеціалізованій точці продажів або великих мультидисциплінарних гіпермаркетів.

Варіатор CVT. що краще заповнити

За моїми плечима знаходиться більше ста вибраних двигунів та десятків коробки передач. У мене також є освіта в галузі інженерії, і протягом багатьох років роботи я дізнався, що зрозуміти гіршого академіка в чомусь. Відгуки автомобілістів підтверджують лише це.

Цього разу я вирішив поговорити про таку складну тему, як масло для варіатора в сучасних автомобілях, поставив коробку CVT, яка призначена для таких дій:

 • Змащує шківи в машині;
 • У цьому випадку проводиться диференціальне змащення;
 • Тепло також проводиться;
 • Венериальна мастила може підтримувати нормальну температуру в коробці передач.

Масштабна суміш для варіатора виготовляється майже так само, як і звичайна мастила двигуна. Суть у технології крокового гідрокрування.

Будь.яке змащення для CVT гарантує наявність таких властивостей

 • Антрони. Захищений найкращий захист автомобільного диференціалу від утворення мікросхем і хребта;
 • В’язкий. Змащування швидко потовщується при підвищеній температурі.
 • Змащення олії в коробці повинно змінюватися в часі, оскільки така олія швидко втрачає свої властивості.
 • Його окислення відбувається в роботі, значення в’язкості також змінюється.

Основи основ

Різні вимоги сучасної передачі для мастила можуть бути задоволені лише в тому випадку. Тому важливо звернути пильну увагу на відповідні технічні характеристики та схвалення OEM при ремонті коробки передач та заміни масла для передач.

Типи масла передачі

Завдяки своїй позиції, одному з провідних розробників та постачальників мастильних матеріалів у автомобільній промисловості, Fuchs пропонує найбільший асортимент масел для трансмісії. Я б рекомендував придбати нафту цього бренду.

Рідини для варіатора та ручної коробки передач

У сучасних механічних коробках передач, крім зменшення зносу, матеріал мастила виконує широкий спектр завдань і впливає на комфорт під час руху, оскільки змащування має вирішальний вплив на якість перемикання.

Для осьових передач вимагає особливо високого захисту від зносу (AW) та ненормальних властивостей (EP). Це можливо лише для висококонцентрованих добавок сірки, тому масла класичного типу не підходять для адгезії або синхронізації.

Заміна масла в Toyota Vitz. Змініть олію Toyota Vitz власними руками

Toyota Vitz. Хетчбек з п’ятьма поколіннями має три покоління, останнє, яке виробляється в Японії з 2010 року. Компактний автомобіль не потрібно обслуговувати послуги. Заміна нафти. це не хитра річ, яка займе вас від 1 до 2 годин, залежно від навичок. У будь.якому випадку, це можна зробити на задньому дворі своїми руками. Все, що вам потрібно. це мінімальний набір інструментів, ганчірків, нових витратних матеріалів та порожньої ємності 5 літрів під дренаж.

Обсяги заправки та вибір нафти

Двигун Vitz має три модифікації, залежно від цього, об’єм олії відрізняється для всіх, і за рахунок того, що воно наливається, тому він є одним із двигунів 5W-30 та 10W-30.

Покрокова інструкція

 • Ми мазаємо двигун близько 5 хвилин. Холодне масло погано прокидається з двигуна, як результат, може бути багато брудного масла, яке ви в кінцевому підсумку змішуєте з новим. Таким чином, характеристики нової нафти погіршуються.
 • Було б ідеально отримати доступ до дна автомобіля, але для його відсутності підходить звичайний гніздо з стелажами. У деяких моделях можна встановити «захист» двигуна. Його потрібно загорнути, щоб зняти доступ до зливного пробки.
 • Для найкращого “стека” витраченої рідини з картера відкрутіть затоплення шиї, і ви також можете розтягнути зонд. Масло дреновано швидше, якщо є отвір через.
 • Ми замінюємо басейн або будь.які інші страви, які можуть вмістити 5 літрів роботи.
 • Відкрутіть зливну пробку з ключем (краще, якщо храповик прокидається). Найкраще порахувати одразу, що масло прокидається гарячим. На цьому етапі роботи потрібно бути найбільш обережним.
 • Після повного стоку старої брудної олії, яка має чорний колір, вийміть таз убік.
 • Необов’язковою точкою є промивання двигуна зі спеціальною рідиною промиванням. Ви будете здивовані, що чорне масло розлиться з цією рідиною. Використовуйте цю рідину дуже просто. Налийте в двигун, попередньо скрутивши зливну пробку, звичайно. Ми починаємо машину на 3-5 хвилин. У той же час ми їдемо і намазаємо рідину на старому масляному фільтрі. Після цього приглушений і стікайте у вільний контейнер.
 • Змініть масляний фільтр на новий. Перш ніж покласти новий фільтр, налийте в нього близько 100 г свіжої олії, а також змастіть на ньому гумове ущільнювальне кільце.
 • Вилити нове масло. Переконайтесь, що зливна пробка закручена, і встановлений новий фільтр для очищення масла, ми можемо почати заповнювати нове масло, зосередившись на зонді. Рівень повинен бути між мінімальною та максимальною позначкою. Крім того, вам потрібно пам’ятати, що після першого запуску двигуна він піде трохи масла та рівня раковини.
 • Виконайте повторну перевірку рівня нафти за допомогою зонда після першого запуску. Нехай двигун працює близько 10 хвилин на холостому ходу.

Коли вам потрібно змінити масло у варіаторі?

На рівень масляного варіатора Toyota Vitz впливає рівень масляної рідини. Щоб перевірити це, ви повинні зробити наступне:

 • Варіатор прогріває до 60 градусів.
 • Усі положення важеля перемикаються, і він встановлюється в положенні p.
 • Без утоплення автомобіля двигуна, пробка, розташована на підносі передачі, відкручена.
 • Якщо рівень масла є нормальним, то він капає, якщо ні, то рідина не виливається.

Ознаки необхідності замінити масло у варіаторі Toyota Vitz:

З останнім варіантом проблеми можуть виникати через наливну низьку якість рідини з останньою заміною.

Власник автомобіля може зробити часткову або повну заміну масляної рідини в передачі транспортного засобу. З частковою заміною стара олія зливається і виливається нова рідина. Завдяки повній заміні власник повинен змінити грубий фільтр очищення та прокладку.

Етапи роботи

Щоб замінити масло в варіаторі на Toyota Vitz власним рукам, власнику автомобіля знадобиться наступний набір інструментів та матеріалів:

 • Автоматизований;
 • Прокладка пацієнта;
 • Силіконовий шланг, розмір яких. 12 мм;
 • Лійка;
 • Рукавички;
 • Шестикутник;
 • Виміряні контейнери;
 • Несучий фільтр.

масло, toyota, avensis, своїми, рука

Крок.By.step Інструкції щодо заміни олії в варіаторі Toyota Vitz своїми руками:

масло, toyota, avensis, своїми, рука

 • Автомобіль встановлений на ямі або шляхопроводі.
 • Зливна пробка відкручена шестикутником.
 • Переповнений пробку відкручений, що знаходиться в поглибленні піддону.
 • 16 болтів відкрутиться на піддоні, і видаляється грубий фільтр для очищення.
 • Олія зливуть у спеціально підготовлену ємність. У присутності сміття та чіпсів в масляній рідині піддона та магніти очищають.
 • Після очищення новий автоматичний. Рідину виливають у отвір, закритий чорною пробкою.

Початок двигуна після зміни масла в варіаторі

Після роботи процедури заміни нафти у варіаторі Toyota Vitz власник автомобіля повинен знати, як правильно запустити двигун, і продовжувати керувати автомобілем.

 • Після бухти масляної рідини всі болти скручені і запускається двигун.
 • Тестова поїздка здійснюється 10-15 км.
 • Потім перевіряють рівень автомобіля в варіаторі. Якщо він досягне максимальної позначки, заміну робили правильно, якщо ні, то додається необхідна кількість рідини.

За умови інструкцій, описаних у статті Заміна масла у варіаторі Toyota Vitz власними руками, не складно.

Коли вам потрібно змінити масло в автоматичній коробці передач?

Заміна масла в автоматичній коробці коробки передач Toyota Vitz досить рідкісна. Відповідно до стандартних правил та відповідно до рекомендацій досвідчених водіїв, його потрібно проводити кожні 100 тисяч кілометрів пробігу або раз на три роки активної роботи. Крім того, це може вказувати на “зовнішні” ознаки необхідності замінити мастило передачі, включаючи вищезазначене (струшування, заклинення важеля перемикання тощо. D.).

Рекомендація: зосередитись не на отриманому кілометрі, а на узгодженості нафти, наявності/відсутності іноземних елементів у ній тощо. С. Для цього необхідно проводити щотижневу перевірку з зондом автоматичної коробки передач.

Наступне запитання: Що заповнити масло для трансмісії для Toyota Vitz? Відповідь-це лише компанія Toyota Type 4, зі статтею 08886-01705 Transmission Type T-4 Toyota. Щодо обсягу, рекомендується проконсультуватися з майстрами обслуговування, оскільки це залежить від ряду факторів, які непрофесійні важко порівняти та отримувати правильний результат.