VAZ 2106 не починається. VAZ 2106 не розпочато на застуду

Чому VAZ 2106 погано починається з холоду

Мені часто траплялося зіткнутися з проблемою, коли ваз не починав. Власники машин для інжектора та карбюраторів. Нижче я дам загальні причини, які повинні допомогти у вашій проблемі. Варто лише сказати, що це буде обговорено нижче як старих, так і нових моделей. Матеріал об’ємний, тому що я вирішив намалювати все детально.

Є три основні причини, чому вітчизняний автомобіль не хоче починати:

 • Дефіцит палива в камері згоряння
 • Відсутність кисню
 • Відсутність запалювання

Як правило, 80 відсотків несправностей лежать у цих трьох причинах. Розглянемо більш докладно.

Попередній інспекції та підготовчі заходи

Якщо автомобіль VAZ 2107 погано запущений для гарячого або взагалі не функціонує у звичайному режимі, то це означає втрату налаштувань або накопичення незначних несправностей. Технічна перевірка двигуна включає такі дії:

 • Перевірка рівнів експлуатаційних рідин у картері двигуна, коробки передач, систем охолодження та гальм.
 • Ретельно огляд зовнішніх поверхонь двигуна на наявність витоків масла, антифриз або палива. Особлива увага приділяється високопостійному проводах, які підключені до свічок запалювання, контакти повинні бути чистими без слідів спалювання та пошкодження.
 • З довгою парковкою на кілька днів, бензин з поплавкової камери випаровується, рівень поповнюється за допомогою ручного насоса.

Наступна дія водія автомобіля Vaz 2107. Для цього потрібно зайняти місце за кермом, встановіть важіль передачі в нейтральне положення. Коли стартер увімкнено, рекомендується вичавити педаль зчеплення, щоб зменшити навантаження на акумулятор. Якщо двигун не починається після 5. 10 ротації стартером, вам слід припинити спроби та ретельно оглянути карбюратор та інші підрозділи.

Основні причини складного запуску

Кожна з моделей автомобілів як вітчизняного, так і іноземного виробництва має власні особливості експлуатації. Двигун найчастіше запускається, якщо одна з систем погано функціонує: запалювання, потужність або стартер. Зношений карбюратор, зношений тримблер або недостатній заряд акумулятора. це найпоширеніші причини запуску труднощів.

Автомобіль Vaz 2107 не є винятком із загального правила, він має всі особливості двигунів карбюратора. Труднощі, пов’язані з запуском гарячого або автомобіля, не починаються після довгої парковки, все це відбувається досить часто. Кваліфікований діагноз вищезазначених систем усуне причини та значно спростить життя водія.

Несправності системи запалювання

Якщо двигун погано запущений на гарячу або холодну, одна з можливих проблем може складатися в нестабільному іскру. Перевірка службової системи запалювання включає такі операції:

 • Огляд свічок, високопостійних проводів, дистриб’ютора, котушки запалювання та інші елементи.
 • Перевірка правильної установки.
 • Моніторинг стану контактів переривання, розмір зазор між ними та кут запалювання.
 • Перевірка продуктивності системи запалювання в цілому.

Перевірка контактного трамбра

Необхідність перевірити селекціонер-розподіл, якщо виникли проблеми з іскром, а в ході діагностики елементів системи запалювання не вдалося визначити.

Кришка та ротор

Перш за все, ми вивчаємо кришку та ротор пристрою. Чек складається з наступних кроків:

 • Ми демонтуємо обкладинку дистриб’ютора та вивчаємо його всередині та зовні. У нього не повинно бути тріщин, чіпів, спалених контактів. Якщо пошкодження виявлено, частину слід замінити. Кришка дистриб’ютора не повинна мати тріщин і дуже спалених контактів
 • Перевіряємо контакт вугілля, натиснувши пальцем. Його слід легко натиснути.
 • Ми перевіряємо ізоляцію ротора на поломці, розміщуючи дріт з котушки біля електрода ротора і вручну чіпляючи контакти Trumbler, спочатку увімкнувши запалювання. Якщо між кабелем та електродом з’являється іскра, ротор вважається несправним. Іноді ротор Trumbler може прорватися через масу, так і повинно

контактна група

Основні несправності контактної групи розповсюджувача запалювання. спалені контакти та неправильний розрив між ними. У разі спалювання контакти очищають тонким наждачним папером. При сильній шкоді краще їх замінити. Що стосується самого проміжку, щоб перевірити його, необхідно видалити кришку селекціонера-розбрата і повернути колінчасте вал двигуна, щоб кулач до валу Tilebler відкрили контакти максимально. Ми перевіряємо зазор за допомогою зонда, і якщо він відрізняється від норми, тоді ми регулюємо контакти, повернувши відповідні гвинти та переміщуючи контактну пластину.

Контакти регулюються, повернувши відповідні гвинти та переміщуючи контактну пластину

Конденсатор

Якщо конденсатор встановлений на трамвайні “шість”, то іноді частина може вийти з ладу внаслідок поломки. Несправність виявляється наступним чином:

Якщо конденсатор Trumbler вийшов з ладу, в двигуні з’являються збої

Ви можете перевірити елемент наступними способами:

 • Контрольна лампа. Відключіть проводку з котушки та провід конденсатора від дистриб’ютора відповідно до фігури. Підключіть лампочку в ланцюг і увімкніть запалювання. Якщо лампа загорівся, це означає, що перевірена частина проколота і вимагає заміни. Якщо ні, то це добре. Ви можете перевірити конденсатор за допомогою лампочки управління: 1. котушка запалювання; 2. обкладинка трамвайну; 3. Трамблер; 4. конденсатор
 • Дріт з котушки. Від’єднайте дроти, як у попередньому методі. Потім ми вмикаємо запалювання і торкнемося проводів один одного. Коли з’являється іскра, конденсатор вважається несправним. Якщо іскру немає, то деталі працюють. За закриттям дроту з котушки з дротом з конденсатора ви можете визначити справність останнього

Харчові несправності

VAZ 2107 Двигун автомобіля. перевірений та надійний блок. Якщо блок живлення не починається, то можливі такі проблеми в системі живлення:

 • Стандартний карбюратор закупорений або в поплавковій камері не відповідає нормі.
 • Пошкоджена мембрана стартового пристрою.
 • Обтяжливість трубки, що з’єднує пристрій за допомогою вакуумного підсилювача гальма, порушується.
 • Пошкодження мембрани газового насоса.

Щоб усунути вищезазначені несправності, карбюратор повинен бути розібраний з подальшим дефектом частин та очищенням всіх насадок та каналів. Під час цієї операції особлива увага приділяється стану прокладок та мембран. Машина може не починатися нормально через витік повітря за відсутності напруженості між деталями та пошкодженням шосе.

Двигун VAZ погано запущений для гарячого або холодного. можливо, бензиновий насос несправний. У цьому випадку карбюратор не отримує потрібної кількості палива, що призводить до збіднення суміші. Як результат, живісний блок не починається особливо після довгої стоянки, коли рівень палива в поплавковій камері надзвичайно низький.

2106, почин
2106, почин

Несправності початківців

Автомобіль Vaz 2107 запускається за допомогою електричного пароплава. Основні труднощі виникають з таких причин:

 • Низький рівень заряду акумулятора.
 • Відмова від втягування реле.
 • Певування обгрунтованого з’єднання.

Якщо карбюратор справний, а система запалювання правильно налаштована, то в основному машина не починається через поломку стартера. Перш за все, рівень заряду перевіряється у разі його відмови, ми видаляємо з машини та підзарядку. При необхідності механізм демонструється для ремонту або заміни.

Практика показує, що усунення вищезазначених несправностей на двигуні, який погано запущений або взагалі не починається, дозволяє досягти хорошого результату. Експерти рекомендують спочатку перевірити карбюратор, який схильний до засмічення та інших систем, які забезпечують надійний початок.

Після станції промиваючи карбюратор, замінюючи свічки, встановлюючи плитку для застуди дуже погано почати. Щоб зігріти, гаряче негайно. Допомогти, що таке причина?

Проблеми з автомобілем палива та карбюратора

Далі вам потрібно дуже уважно перевірити лінію палива. можливо, вона пошкоджена, через яку паливо просто не входить до двигуна. Якщо не виявлено поломки, ми біжимо до карбюратора. Цей пристрій забезпечує бензиновий вогонь, і, звичайно, відповідає за його збагачення.

Демонтаж карбюратора. це досить складна процедура, що краще довіряти майстрам. Якщо ви більше одного разу відремонтуєте власний автомобіль, звичайно, що залишається, щоб наш клієнт обійтися без допомоги інших. Після розбирання проводиться дефект деталей пристрою, зміна зношених або невдалих пристроїв, крім того, встановлення та конфігурація карбуретора.

Труднощі з запуском двигуна для гарячого. Наш клієнт залишається, що існує, що голка цього пристрою може переходити з необхідного рівня. Це призведе до повторного стану палива. Симптоми цього поломки. це дуже зникаюча іскра, також експлуатація пристрою з низькою швидкістю після запуску.

Ознаки несправності газового насоса

VAZ 2106 обладнаний у своїй стандартній конфігурації механічним газовим насосом. Більше того, це відносно часто провалюється. Причини можуть бути різними:

Незалежно від причин несправностей, ви завжди можете використовувати ручне перекачування бензину. Для цих цілей на корпусі бензинового насоса є спеціальний важіль. він розташований на зворотному боці. Натиснувши кілька разів, ви можете застосувати паливо до карбюратора. Перевірити експлуатацію бензинового насоса дуже просто. достатньо, щоб видалити паливний шланг з фільтра і переконатися у наявності бензину на шосе.

Карбюратор не постачає пальне

Часто проблема полягає в карбюраторі. і машину можна запустити на холоді, а потім зупинитися. Це буде важко перевірити цю частину самостійно, особливо за відсутності досвіду. Можна вирішити проблему за допомогою спеціальних композицій. розроблених для очищення карбюраторів. Щоб використовувати їх, достатньо, щоб зняти його, а потім розпорошити спрей всередину. Очищення карбюратора. це непросте завдання для дуже досвідченого автомеханіка. Вам знадобиться спеціальна ванна, а також компресор.

Іноді трапляється, що бензиновий насос абсолютно хороший, і паливо доходить до карбюратора нормально. У цьому випадку ви можете спробувати наступне:

 • Зніміть кришку повітряного фільтра;
 • У цей час партнер заглядає всередину впускного колектора;
 • Ми закрутаємо стартер, натискаємо на педаль газу.

Внаслідок виконання вищезазначеної дії паливо повинно потрапити в колектор. Якщо він чомусь відсутній, то карбюратор повинен бути мити, він не працює. Важливо пам’ятати: є багато інших причин, чому він може не потрапити в циліндри. Кожен випадок повинен розглядатися індивідуально.

Затоплює свічки: що робити

Ще одна причина неможливості запуску двигуна. це постійно затоплювати свічки. Визначення їх стану досить просто. Ви повинні скрутити їх за допомогою спеціального ключа. Якщо свічки мокрі, то вам потрібно мати справу з системою запалювання. Швидше за все, проблема полягає в цьому. Алгоритм дій такий:

 • Ми перевіряємо, щоб з’їсти іскру чи ні (одна з свічок скручена, після чого необхідно залишити її прикріпленою до імунітету і залишити його “на масі”). іскра повинна бути синьою (якщо вона червона, то, то червоне, то, то червоне, то, то, то червоне, Свічку слід замінити);
 • Далі перевірте умову проводу потужності-будь-які пошкодження, інші дефекти, що порушують цілісність.

За відсутності іскри необхідно оглянути кабель, кріплений до дзвіночка коробки. Це повинно бути надійно петлею. Доцільно кинути окрему риболовну лінію до двигуна. Більше того, секція повинна бути не менше 15 мм 2.

Якщо іскра продовжує відсутня, вам слід відключити центральний кабель високої напруги та розмістити його на відстані від GBC на відстані близько 1 мм. Має бути іскра. Її відсутність говорить про несправність.

Не буде зайвим ретельно вивчити котушку запалювання, перевірити наявність контакту. Ви можете це зробити на терміналі “k”. 2 дроти накручуються. Якщо на даний момент напруги немає, то причини можуть бути наступними:

 • Заскував замок запалювання (його контактна група);
 • скеля кабельної лінії;
 • Нахмурившись у спеціальному блоці, не вдалося.

Можна тимчасово вирішити проблему шляхом дублювання дроту. з контакту 5 на блоці запалювання.

Перевірка роботи трамвайну та усунення несправностей

Часто машина взагалі не хапається або не має жодної швидкості холостого ходу. Досить часто на VAZ 2106, трамвайна провалюється. Порядок дій:

 • Перевірте розмір зазору при контактах переривання. відстань між ними повинна бути 0.4 мм;
 • Цілісність резистора перевіряється. він розташований на спеціальному бігуні.

Якщо несправностей не було, то необхідно правильно встановити запалювання. Усі перелічені несправності стосуються автомобілів карбюратора. Але деякі моделі VAZ 2106 були постачалися з інжекторами. Причини несправності в різних типах систем вприскування палива можуть суттєво відрізнятися.

Автомобіль з системою вприскування

Процес перевірки роботи двигуна інжектора одночасно простіше та складніше. Причини несправності значно менші, ніж на карбюраторі. У той же час, усунення їх на порядок складніше. Насправді є лише дві причини: відсутність бензину та іскрів. Наявність спеціальної лампочки дещо спрощує. перевірити двигун.

Якщо трапляються якісь несправності, він негайно загоряється. Зазвичай, якщо неможливо запустити двигун, код помилки буде типом ro3xxxx. Позначає спалахи в циліндрі. Але ви повинні спочатку переконатися, що в двигуні є іскра. З проблемами з запуском двигуна на Vaz 2106 з карбюратором, це випливає:

 • Використовуйте діагностичний сканер. коли ви знайдете помилку за її номером, дуже просто визначити деталі, яка дозволяє визначити несправність;
 • Заміна модуля запалювання. часто проблема полягає в цьому вузлі, це часто може бути поза порядку.

Типова проблема всіх двигунів VAZ. невдача пари транзисторів. Кожен з них відповідає за нормальну роботу на 2 циліндри. І вони одночасно вигоріли. Основна особливість такої несправності повністю відсутня. Але часто є іскра. але двигун все ще не починається. У цьому випадку вам потрібно перевірити свічки:

 • За відсутності палива, масла на свічках слід перевірити наявністю потужності на форсунках (видаляючи роз’єм одного з них, потрібно перевірити наявність напруги звичайним тестером, встановленим на 12 в постійній напрузі );
 • Виміряйте тиск у паливному насосі.

Іноді проблема полягає в запобіжниках, через який живлення постачається до паливного насоса. Також доцільно замінити паливний насос на навмисно працюю. Якщо автомобіль не запущений лише на гарячому, то проблема може лежати в самому двигуні. Доцільно подати консультацію в службі автомобіля, до фахівців.

Незалежно перевіряйте справність двигуна, решта його систем не буде складною. вам просто потрібно використовувати тестер. Системи карбюраторів набагато простіше в ремонті, але пошук проблем часто складно. Інжектор зазвичай вимагає фахівця.

VAZ 2106 не починається

У цій статті йдеться про те, що потрібно зробити, якщо VAZ 2106 не починається. Кожен власник автомобіля повинен знати послідовність пошуку несправності, тому що невідомо, де момент буде наздогногуватися, коли автомобіль перестане запускати. Теоретично, звичайно, все просто, як знають люди, які люблять говорити: “Або нічого не спалювати, або нічого не підпалити”. Виходячи з цих слів, побудовано пошук несправності: слід переконати, що в двигун надходить горюча суміш, і іскра подається вчасно. Тож підемо в порядок.

VAZ 2106 не починається

VAZ 2106 не починається, послідовність дій: 1) Ми переконані, що стартер обертає колінчастий вал двигуна. Якщо стартер добре обертає двигун, перейдіть до пункту 2. Якщо ні, то перевірте можливі причини, що стартер не повертає колінчасте вал двигуна Перевірте, чи заряджається акумулятор, вимірюючи його напругу. Напруга зарядженої акумулятора становить 12.8 вольт. Якщо вимірювання показує напругу менше 11.2 вольт, тому акумулятор викидається, і він не може зробити колінчасте вал Якщо, повернувши ключ, чувається клацання, але тоді нічого не трапляється перевірити, чи всі дроти носяться на стартері, а також надійність їх кріплення. Якщо, повертаючи ключ, панель приладів світить, але клацання не чути. можливо, несправна висувна реле стартера або електрична схема, яка збирає його Однією з причин також може бути невдача контактної групи блокування запалювання. Тобто при повороті ключа електрична схема включення стартера не збирається Якщо стартер не крутиться, ви завжди можете спробувати дістати машину від штовхача. А потім у спокійній атмосфері, щоб зрозуміти, чому стартер не працює.

2106, почин

VAZ 2106 під капотом

2) Вам потрібно перевірити, чи є іскра на центральному дроті з котушки запалювання. Для цього вийміть дріт з котушки і виведіть його на масу на відстань близько 1 см. Ми закручуємо стартер і дивимось, чи іскра стрибає з центрального дроту до маси. Якщо є іскра, ми негайно переходимо до пункту 3. Якщо іскрів немає, то:. Зателефонуйте в котушку запалювання VAZ 2106, як описано в наступній статті. Або просто змінитись на очевидно справний. Запам’ятати. що ви не можете змінити котушки контактних та безконтактних систем запалювання місцями місцями. Тобто котушка запалювання з дев’яти не може бути розміщена на шість, вона має інші електричні характеристикиВий обкладинка трамвайну та перевірте правильність роботи селекціонера-розподілу під час обертання стартера Змініть конденсатор трамбралю Ми перевіряємо, що на контакті B котушки запалювання присутній 12В, коли запалювання увімкнено. Якщо напруги немає, то ми з’ясовуємо, чому система запалювання не лякається. 2a) Якщо на центральному дроті є іскра з котушки запалювання, але вона не на свічках, то вам потрібно перевірити бігун. Можливо, бігун біжить бігуном. Якщо бігун цілий, то вам потрібно очистити наждачним папером. 3) Якщо є іскра, то вам потрібно перевірити, чи входить бензин у карбюратор.Ми переконані, що в бензобазі є бензин. 3a) покладіть шланг з бензинового насоса до карбюратора. Спробуйте скрутити стартер. хороший потік бензину повинен бити від виходу насоса. Якщо бензин не розпорошується з паливного насоса, це означає, що або паливний насос несправний, або паливний автомобіль засмічений від газового бака до насоса. Щоб перевірити паливну лінію, ми викидаємо шланг із вхідного пристосування паливного насоса і дутимо в нього. повітря повинно проходити по паливній лінії, а його гурк. Якщо повітря не проходить, ми викидаємо паливний фільтр і перевіряємо, чи штука від насоса до паливного фільтра не засмітиться. Якщо паливна дошка не забита, то причина буде в паливному насосі VAZ 2106. 4) Зніміть кришку повітряного фільтра карбюратора. Негайно зверніть увагу на те, чи не розпорошується нафтою з системи вентиляції картера. Ми збираємо кілька мілілітрів бензину в шприц і розпилюючи в першій камері карбюратора. Потім ми намагаємось скрутити стартер, двигун повинен почати захоплюватися і спробувати почати. Якщо він навіть не зрозуміє, після того, як ви розпилюєте бензин у першу камеру, спробуйте відкрутити свічки, можливо, вони затоплені і їх потрібно сушити. 5) Ми відкрутимо валовий фільтр карбюратора і перевіряємо, чи його засмічено. Якщо закупорити, підірвайте його і спробуйте запустити машину. 6) Якщо двигун намагався запустити шприц, то в карбюраторі немає бензину. Необхідно перевірити голковий клапан карбюратора. Якщо цей клапан пронизаний у закритому стані, то паливо не ввійде в поплавкову камеру, а Vaz 2106 не буде запущено. Вийміть кришку карбюратора. Якщо в поплавковій камері немає бензину, то причина полягає в голковому клапані, перевірте його в вході, що вписується в кришку карбюратора і переміщуйте поплавок. Повітря повинно відбуватися з опущеними поплавками і не проходити з піднятим. Якщо повітря взагалі не проходить, голку потрібно підірвати або замінити. 7) Якщо в поплавковій камері є бензин після видалення кришки, то вам потрібно підірвати карбюратор стисненим повітрям. Можливо, він засмічений.

Карбюратор Ваз 2106

Не забувайте, що затоплені свічки не дають іскри. Якщо після скручування з циліндра вони є мокрими і запахом бензину, то вам потрібно відкрутити всі чотири свічки і висушити у вогні.

9) Ми перевіряємо фази розподілу газу, перевіряючи теги на передачі розподільного валу та маховика. Метод, описаний вище. Однак є також приватні випадки, які можуть допомогти лише досвідчених майстрів або працівників служб автомобілів.

2106, почин
2106, почин

Перевірте постачання бензину

Для двигунів з різною сумішшю діагнозу діагностика буде відрізнятися.

Двигуни карбюраторів VAZ-2106

Основні та часті несправності системи палива:

 • Захист повеней.
 • Відмова від роботи бензинового насоса.
 • Збиття карбюратора або його компонентів.

Діагностика повинна починатися з карбюратора, перевірити постачання бензину. Для цього необхідно зняти кришку з корпусу очищувача повітря, щоб нутрощі могли бути. Важіль демпфера для наслідування банок і подивитися, чи паливо розпорошується з розпилювача. Якщо його розпорошують, то немає проблем з потоком бензину, якщо він не розпорошується, тоді вам потрібно перевірити паливну клініку та фільтрувати тонке очищення палива (часто засмічується брудом).

2106, почин

Боляче місце в паливній системі двигуна карбюратора “lada”. це насосний насос для палива. Це найчастіше зношується:

 • приводьте камеру. підданий жорсткому;
 • штовхач. також росте в місці контакту з кулаком;
 • Вхідний клапан. замерзає, на талії з’являється королія.

Щоб перевірити експлуатацію бензинового насоса, достатньо, щоб видалити шланг, що йде до карбюратора. З робочим насосом бензин надійде з трубки.

Якщо всі ці дії не були ефективними, то, швидше за все, вам потрібно звернути увагу на карбюратор. Це складний механізм, і без досвіду буде важко самостійно перевірити або відремонтувати його. Дайте цю роботу краще досвідченим майсткам.

Поширеною проблемою є засмічення каналів та форсунок у системі карбюратора. Промити повинно бути спреєм для очищення карбюраторів у видаленому та розібраному стані. Знову ж таки, краще зробити це на сотню, де є спеціальна ванна для миття та компресора для очищення.

Інжекторні двигуни VAZ-2106

На двигунах з прямим впорскуванням перевірка подачі бензину в систему простіше. В кінці паливного пандусу є клапан, покритий ковпачком. Використовуючи цей клапан, тиск відкидається в системі подачі палива, натиснувши його. При натисканні з отвору клапана бензин повинен йти.

Після скидання тиску увімкніть запалювання, повинен заробляти паливний насос, відновлюючи тиск. Якщо він не заробив, то причина в ньому:

 • Немає джерела живлення для насоса (запобіжник, мережа спалюється.D.);
 • Відмова насоса (знос, електричний привід спалив тощо.D.).

Якщо ви працюєте, але ефект той самий (двигун не запускається), необхідно перевірити регулятор тиску (він може отримати воду та замерзання) та наявність живлення на форсунках (повинно бути 12 В).

Після діагнозу паливної системи та виправлення проблем у ній двигун все ще не запуститься. Доведеться шукати причини іншої системи, що бере участь у процесі підготовки паливної суміші.

Автомобіль з системою вприскування

Процес перевірки роботи двигуна інжектора одночасно простіше та складніше. Причини несправності значно менші, ніж на карбюраторі. У той же час, усунення їх на порядок складніше. Насправді є лише дві причини: відсутність бензину та іскрів. Наявність спеціальної лампочки дещо спрощує. перевірити двигун.

Якщо трапляються якісь несправності, він негайно загоряється. Зазвичай, якщо неможливо запустити двигун, код помилки буде типом ro3xxxx. Позначає спалахи в циліндрі. Але ви повинні спочатку переконатися, що в двигуні є іскра. З проблемами з запуском двигуна на Vaz 2106 з карбюратором, це випливає:

 • Використовуйте діагностичний сканер. коли ви знайдете помилку за її номером, дуже просто визначити деталі, яка дозволяє визначити несправність;
 • Заміна модуля запалювання. часто проблема полягає в цьому вузлі, це часто може бути поза порядку.

Типова проблема всіх двигунів VAZ. невдача пари транзисторів. Кожен з них відповідає за нормальну роботу на 2 циліндри. І вони одночасно вигоріли. Основна особливість такої несправності повністю відсутня. Але часто є іскра. але двигун все ще не починається. У цьому випадку вам потрібно перевірити свічки:

 • За відсутності палива, масла на свічках слід перевірити наявністю потужності на форсунках (видаляючи роз’єм одного з них, потрібно перевірити наявність напруги звичайним тестером, встановленим на 12 в постійній напрузі );
 • Виміряйте тиск у паливному насосі.

Іноді проблема полягає в запобіжниках, через який живлення постачається до паливного насоса. Також доцільно замінити паливний насос на навмисно працюю. Якщо автомобіль не запущений лише на гарячому, то проблема може лежати в самому двигуні. Доцільно подати консультацію в службі автомобіля, до фахівців.

Незалежно перевіряйте справність двигуна, решта його систем не буде складною. вам просто потрібно використовувати тестер. Системи карбюраторів набагато простіше в ремонті, але пошук проблем часто складно. Інжектор зазвичай вимагає фахівця.

Перевірте подачу повітря

Система введення повітря рідко створює проблеми. Якщо вони трапляються, то це через недбале ставлення, а не своєчасне тоді. Трохи причини:

 • Повністю засмічений елемент фільтра. Щоб перевірити, вам потрібно вийняти кришку з корпусу фільтра і переконатися, що елемент фільтра чистий. Якщо воно брудне, змініть його на новий.
 • Засмігається всмоктувальна труба або термостат приймача повітря. Вийміть, очистіть та встановіть на місце.
 • Різання повітряного каналу (ганчірування і т.С.). Це може статися навмисно або за необережністю під час ремонту. Щоб перевірити, корпус повітряного фільтра та карбюратор видаляються, досліджується протока (колектор поглинання), неправильна знімається.

2106, почин

Це те, що стосовно систем очищення палива та палива. Існує ряд причин, чому двигун VAZ-2106 не запущений. Це буде не важко діагностувати і, якщо необхідно, усунути проблему.

Стартер крутиться, але мотор не починається

Така неприємність зазвичай виникає через поломку ременя ГРМ. Саме на цьому елементі VAZ-2106 власник повинен виглядати насамперед. Якщо підозри будуть підтверджені, то його доведеться змінити на нове. Коли ремінь недоторканий, то дивіться далі. причина може складатися з несправності свічок або паливного насоса.

 • Активуйте запалювання;
 • Зачекайте, поки стартер прокручує 7-10 разів;
 • Виходьте і огляньте свічки.

Коли вони залишаються абсолютно сухими, це означає, що бензин не потрапляє в камеру згоряння, а отже, насос винен. Підтвердьте зловживання. знову увімкніть запалювання та слухайте: функціонуючий насос робить характерний кайф. Мовчання вказує на відмову вузла. змінити його.

Насос гуде на 2106, паливо приходить, але машина не починається. Зробити це:

 • Торкнутися свічки до корпусу двигуна;
 • Попросіть когось увімкнути запалювання;
 • За відсутності іскри вони змінюють весь набір.

Стартер не обертається

При запуску двигуна стартер не обертається. Причин є кілька, ось деякі з них:

 • Акумулятор сів. Щоб перевірити, необхідно виміряти напругу з навантажувальною вилкою з подвійним навантаженням відносно ємності акумулятора, вона не повинна підкрадатися нижче 9 вольт. Якщо нікого немає, ви можете визначити фари, увімкніть і подивіться на них. Яскраве сяйво. все добре, тьмяне сяйво чи не блиск. село акумулятора. Для усунення необхідно заряджати акумулятор, застосувавши зарядний пристрій.
  2106, почин
 • У клемах постійного джерела живлення немає контактів. Можливо, це сталося через оксфоїдне покриття одним із терміналів. У той же час, фари та панелі приладів будуть світитися нормально, але струму недостатньо для стартера. Щоб перевірити, вам потрібно підняти капюшон і оглянути акумулятор, а точніше термінал. Вони будуть літати, як сніг на них. Усуньте просто: Від’єднайте клеми, очистіть клеми оксиду на проводах та акумулятор наждачним папером, прортайте ганчіркою, злегка нанесіть на клеми літолу на контактні поверхні (захистіть його від окислення), встановіть їх на місце і міцно кріпиться.
  2106, почин
 • Замок запалювання зламався. Перевірка проста: Від’єднайте дроти, які йдуть на запуск, від замикаючих терміналів, підключіть їх між собою. Якщо стартер загорнутий, то проблема в замку. Можна усунути лише заміною, оскільки цей блок у “VAZ” не відремонтується.
 • Відтяжна естафета стартера зламалася. Цей поломка впізнаваний за його характерними ознаками. При спробі запустити двигун, звук, як клацання. Варто переконатися, що реле вийшло з ладу чи ні. Для цього візьміть не великий ізольований провідник і поєднуйте термінали на стартерній естафеті, ті, що мають великі горіхи (їх два). Якщо вал вала валу пощастило, то реле не працює. Його слід замінити. Краще це зробити в майстернях, де є необхідне спеціальне обладнання.
 • Обмотка якоря на стартер. Або електричні щітки, що зношуються. У цих випадках, намагаючись запустити, стартер не публікує жодних кліків. Щоб встановити причину, підрозділу доведеться видалити та діагностувати. Якщо знос їх можна замінити, це можна замінити, це не складно, але якщо між.кров’яне закриття, то вам потрібно змінити стартер.

Стартер обертається, але двигун не починається

Ключовий поворот, кохана стартера і двигун не починається. Рано чи пізно кожен власник автомобіля стикається з такою проблемою. Що робити в цій ситуації?

Загалом, є багато причин, чому двигун може не починати, і їх неможливо врахувати в рамках однієї статті. Однак є “основні” умови, необхідні для успішного запуску. Ми обговоримо їх зараз.

Для успішного запуску необхідно подавати паливо робочим тиском, повітрям та своєчасною іскрою. Також надзвичайно важливо підготувати правильну суміш палива-повітря. Ці умови потрібно перевірити спочатку, коли двигун відмовився почати.

Двигун починається і негайно зупиняється

Бувають випадки, коли двигун починається і зупиняється за кілька секунд. Є достатньо причин, кілька з них наведені на початку статті, тільки там двигун взагалі не розпочався. Подумайте, що це відбувається:

 • Газовий насос вийшов з ладу. Не дає достатньо палива в поплавковій камері бензину.
 • Лінія палива закрита. Сміття в паливній лінії працює як клапан, рухаючись у потоці, перекриваючи шосе у вузькому місці. Це може бути шматок льоду взимку.
 • Проточні форсунки в двигуні інжектора. Розв’язання проблеми: Видаліть форсунки, перевірте, мийте та поставте на місце, якщо це необхідно.
 • Закриває провід на запалювання високої напруги. Якщо один дріт закривається, зазвичай двигун під час роботи Troit. Якщо два дроти або центральний дріт закриті, то двигун починається і зупиняється. Допоможе лише новий набір проводів.
 • Носіння зірок та ланцюгів часу. Це рідко трапляється, але це трапляється. Через подовження ланцюга та зносу зірки фази розподілу газу постійно плавають, особливо якщо гідравлічний натягувач не працює. Можна навіть стрибати ланцюжок на зірочку. У цих випадках потрібні сто та нові запчастини.

Можливі причини зриву

Якщо ви класифікуєте всі несправності, через які двигун не хоче починати, ви отримуєте лише дві категорії:

У більшості випадків професіонал може негайно визначити проблему. Кожна несправність супроводжується певною “поведінкою” руху. Для більшості автомобілістів двигун просто не починається.

Ось деякі ознаки, за якими ви можете визначити несправність, щоб не намагатися «відновити» хорошу частину або вузол без причини.

Існу немає, або іскра слабка

Якщо двигун Vaz 2107 не починається, перше, на що вам потрібно звернути увагу,-чи є іскра, і якщо є, якщо вона є достатньо потужною, щоб запалити суміш повітряного палива. Щоб визначити це, слід перевірити:

 • свічки запалювання;
 • високовольтні дроти;
 • Трамблер;
 • Котушка запалювання;
 • Перемикач напруги (для безконтактного запалювання) та датчик залу;
 • датчик положення колінчастого вала.

Свічки запалювання

Вони перевіряються наступним чином:

 • Необхідно відкрутити одну свічку, надіти на неї шар;
 • Нахиліть бічний електрод до головки блок циліндрів;
 • Асистент починає прокручувати стартер;
 • Високоякісна іскра повинна бути товстою та синьою. Що стосується червоної іскри або її відсутності, свічку слід замінити новим. Якщо заміна окремої свічки не вирішила проблему відсутності іскри, то вам потрібно шукати причину в інших елементах системи.

Тож усі чотири свічки перевіряються. Якщо іскра відсутня на одному або декількох циліндрах, а заміна свічок не вирішила проблему, необхідно перевірити наступний елемент. дроти високої напруги.

Високовольтні дроти

Перш ніж зайти в магазин нових проводів, важливо переконатися, що проблема справді в них. Для цього свічка, на якій скручена іскра. Якщо іскра не з’явилася при поверненні стартера, то замість цього дроту встановлюється працівник із сусіднього циліндра.

Поява іскри вказує на несправність окремого кабелю вибухівка. Це вирішується, замінивши набір кабелів. Якщо розряд не з’являється, то центральний провід перевіряється. Процедура однакова. надсвітку надягається на робочу свічку, яка притуляється до “маси” бічним електродом (відстань між контактом і головою голови повинна бути приблизно міліметром). Повернення стартера повинна дати іскру. Якщо це так, проблема полягає в трамбрі, якщо ні, то в котушці запалювання.

Є часті випадки, коли в сиру погоду (сильний туман) машина не починається навіть тоді, коли система запалювання ідеальна. Слід приділяти проводку. Іноді проблема виникає через те, що вони мокрі. Ви можете прокатати машину навколо двору цілий день (щоб запустити двигун), але поки що ви не можете витерти мокрі дроти сухі, нічого не вийде.

Працюючи з високопостійними проводами, важливо пам’ятати: напруга в них дуже висока, тому вам потрібно тримати їх не голими руками, а ділянками з хорошою ізоляцією.

Стовбур

Якщо перевірка свічок та високопостійних проводів не дала потрібного результату (але на центральному дроті є іскра), то проблему можна шукати в контактах розповсюджувача запалювання.

Він видаляється і перевіряється, чи є тріщини або сажа на контактах. Якщо вони трохи спалені, вони повинні бути ретельно очищені (ви можете ножем).

Крім того, перевіряється контакт “k”. Якщо на ньому немає напруги, проблема може складатися в блоці запалювання, проводки живлення або в запобіжник. Прогалини на контактах переривання також перевіряються (0,4 мм зонд.) і справність резистора в бігуна.