Сигналізація Starline з автозапуском настройка брелка

дистанційний запуск

Якщо ви правильно підготували автомобіль до автозапуску (закрили двері при заведеному двигуні, а сигналізація його заглушила), то завести двигун з брелка можна будь-яким з двох способів:

Натиснути кнопку 1 і утримувати її протягом 3-х секунд. або 2. Вибрати значок «START» і натиснути кнопку 2.

Після цього сигналізація зробить першу спробу завести двигун. У разі, якщо двигун не завівся, зробить другу, причому час роботи стартера буде збільшуватися на 0,2 секунди кожен раз. Всього таких спроби буде 4. Якщо двигун не заведеться жоден з чотирьох раз, ви почуєте з брелка 4 звукові сигнали.

Якщо двигун завівся успішно, відобразиться відповідна іконка (на різних моделях Starline по різному, зазвичай значок вихлопних газів), автомобіль 3 рази моргне габаритами і ви почуєте 3 сигналу сирени.

Автомобіль буде прогріватися протягом певного проміжку часу, яке задається в настройках. Варіанти. 5, 10, 15, 20 хвилин. За одну хвилину до закінчення заданого часу на дисплеї брелока з’явиться напис «r01». Коли час закінчиться, сигналізація заглушить двигун, а на брелоку пропаде іконка вихлопних газів і з’явиться напис «r00».

Як налаштувати автозапуск двигуна? сигналізація Starline

З приходом холодів у багатьох водіїв постає питання про включення дистанційного автозапуску двигуна або запуску по температурі. Сигналізація Starline дозволяє це робити, якщо вона була правильно встановлена ​​і налаштована. Багато автолюбителів просто не знають, як включити і налаштувати автозапуск свого автомобіля. Причин цьому може бути багато. забули, не вдавалися в подробиці, тільки що купили, взяли в оренду і т.д.

підготовка автомобіля

Для того, щоб поставити автомобіль в режим охорони з активним з’єднанням автозапуску Starline потрібно виконати наступні кроки:

Зупиніться, запалювання не вимикайте. Двигун повинен бути заведений. 2. Вимкніть передачу, важіль перемикання повинен знаходитися в нейтральному положенні. 3. Поставте авто на «ручник». включите гальмо стоянки 4. Натисніть на брелоку кнопку 1 і утримуйте її протягом 3-х секунд. Ви почуєте звуковий мелодійний сигнал. На виконання наступних пунктів у вас є 30 секунд. 5. Поверніть ключ, вимкнувши запалювання і дістаньте ключ із замка. Двигун при цьому не затихне, а буде продовжувати працювати. 6. Вийдіть з авто і переконайтеся, що всі двері, багажник і капот закриті.

Після того, як ви закриєте останню відкриту двері, багажник або капот, сигналізація сама вимкне двигун і заблокує всі двері. включений режим охорони.

Тільки після успішного виконання цих кроків стане можлива робота автозапуску і двигун можна буде запустити дистанційно.

Умови для автозапуску

Дистанційний запуск двигуна може бути проведений тільки при дотриманні наступних умов:

 • Ручка коробки передач розташована на нейтрали (передачі вимкнені)
 • запалення вимкнене
 • Капот, багажник і всі двері щільно закриті
 • Включений гальмо стоянки (ручник)

Якщо якесь із цих умов не дотримується, завести двигун віддалено не вийде.

Налаштування автозапуска- сигналізація Starline

Для початку потрібно розуміти, що запуск двигуна буває двох видів. дистанційний або автоматичний. Дистанційний запуск потрібен наприклад для того, щоб прогріти автомобіль перед початком руху. Автоматичний запуск двигуна має на увазі періодичні запуски двигуна, наприклад вночі, для підтримки потрібної температури. Автозапуск може бути налаштований таким чином, щоб авто заводилася через певні інтервали часу або при зниженні температури нижче заданого значення.

Автозапуск по температурі

Взимку у багатьох виникає необхідність нічного прогріву автомобіля, щоб вранці не було проблем з запуском. При включенні автозапуску по температурі можна задати значення температури навколишнього середовища, при досягненні якої двигун буде запускатися. Значення температури можна запрограмувати наступні:.5.10.20.30.

Щоб активувати цю функцію запуску по температурі, виберіть іконку з градусником і написом «START», і натисніть на брелоку кнопку 2. При цьому ви почуєте звук-мелодію і має висвітитися значення встановленого порогу температури.

Для виключення автозапуску по температурі знову виберіть іконку з градусником і натисніть на брелоку кнопку 2.

Якщо під час прогріву двигуна вам потрібно потрапити в машину (щоб почати рух або просто щось взяти з салону), натисніть на брелоку кнопку 1. замки розблоковуються. Протягом 30 секунд вставте ключ в замок запалювання і поверніть його, включивши запалювання. Якщо ви не встигнете цього зробити, замки знову заблокують і включиться режим охорони. Для того, щоб повністю вийти з режиму автозапуску, опустіть «ручник». габарити змигнуть 1 раз і почується звук-мелодія. можна їхати.

Тепер ви знаєте як включити автозапуск двигуна з використанням сигналізації Starline. Саме поширена помилка водіїв полягає в тому, що вони не проводять потрібних дій для включення автозапуску і закривають заглушений автомобіль вручну з брелка. Сподіваюся тепер у вас не залишилося питань по використанню функцій сигналізації.

кнопка

Одноразовий клік = включення режиму «контроль». У цьому режимі відбувається перевірка всіх датчиків і систем в примусовому режимі.

Тривале утримання кнопки включає певний режим, який був прошитий заздалегідь, наприклад, запуск автомобіля за таймером в певний момент або увійти в режим «Налаштування сигналізації Starline».

Режими роботи, настройка роботи датчиків за допомогою брелока

Налаштування брелка Starline не викличе у вас проблем, якщо ви детально вивчіть інструкцію і будете слідувати їй. У сучасних брелоків зі зворотним зв’язком управління сигналізацією здійснюється за допомогою трьох кнопок, що знаходяться на брелоку. Позначення на брелоку будуть свідчити про включення певних режимів сигналізації.

Як налаштувати брелок сигналізації Starline

На вітчизняному ринку автосигналізацій виробник starline добре себе зарекомендував і користується великою популярністю серед автовласників. У статті буде докладно викладено про те як налаштувати сигналізацію starline, як окремо налаштувати брелок і інші нюанси щодо налагодження режимів роботи сигналізацій виробника Starline.

Види брелоків і їх характеристики

Залежно від моделі, налаштувати сигналізацію starline можна за допомогою брелока, брелоки розрізняються між собою по:

 • дальності роботи брелока;
 • частоті сигналу;
 • типу харчування брелока.

На більш ранніх моделях, а також дешевих і моделях сигналізації без зворотного зв’язку дальність роботи звичайного брелока становить приблизно 500-700 м, в залежності від умов. Допоміжний брелок дозволяє користуватися брелоком на відстані 15-20м.

Якщо ж з якихось причин основний брелок не працює або був загублений, то варто скористатися додатковим брелоком або допоміжним, головне. не забути вчасно придбати і налаштувати новий брелок або ж зробити ремонт старого.

Частота сигналу у всіх брелоків становить 420-440МГц. Елементи живлення на звичайних брелках. батарею- (3V), на брелках зі зворотним зв’язком. 1.5V (ААА).

Налаштування режиму гучності

Увага! Даний метод підходить для найпоширеніших сигналізацій starline моделей A63, A93, A64, A94, B64, B94, D64, D94, E60, E90, E61, E91.

Для налаштування роботи датчиків необхідно мати доступ до сервісної кнопці VALET. Налаштування проводиться за допомогою основного брелока зі зворотним зв’язком (з жк екраном).

При вимкненому запалювання необхідно натиснути сервісну кнопку 5 разів, після чого включити запалювання. Відбудеться звуковий сигнал автомобіля (5 разів) і сигнал індикації на брелоку.

Після чого необхідно натиснути кнопку на брелоку. Значки на брелоку (на екрані) відобразять напис SO UN свідчить про налаштування гучності звукового сигналу.

Для переходу в режим настройки звукового сигналу необхідно натиснути і утримувати кілька секунд кнопку, потім швидко клікнути на кнопку знову. На екрані загориться цифра, що означає гучність сигналу. Для збільшення гучності необхідно едінократно натискати на кнопку для зменшення гучності пройти всі режими по колу (всього їх 9), і зупинитися на потрібній гучності сигналу. Для виходу з режиму настройки досить вимкнути запалювання. Якщо ж режими не збереглися, то необхідно повністю скинути сигналізацію і знову налаштувати все режими під свої потреби.

Режими роботи систем сигналізації

Більшість моделей сигналізацій середнього цінового сегмента даного виробника мають безліч датчиків і режимів роботи утворюють великий багатофункціональний комплекс безпеки автомобіля. Цей комплекс включає в себе запрограмовані режими:

сигнал, starline, автозапуском, настройка, брелка
 • Режим просунутого іммобілайзера.
 • Регулярна самодиагностика всієї системи сигналізації.
 • Контроль датчиків, їх настройка (за допомогою брелока або комп’ютера).
 • Режим безшумної охорони (даний режим може працювати як при заведеному двигуні, так і при заглушеному).
 • Моніторинг місцезнаходження автомобіля по GPS.
 • Службові режими для настроювання сигналізації і прошивки брелоків користувачем.

кнопка

При одноразовому натисканні включається стандартний режим охорони, при повторному натисканні (приблизно через 5 секунд), активується режим охорони без звукового оповіщення.

сигнал, starline, автозапуском, настройка, брелка

Якщо два рази натиснути кнопку, то включається режим контролю датчиків удару.

У разі якщо запалювання автомобіля включено (при прогріванні двигуна і т.д) єдиноразове натискання на кнопку дозволяє закрити двері машини.

Огляд автосигналізації StarLine A93

Завдяки спеціальному сучасному модулю CAN LIN установка самого охоронного комплексу A93 спрощується. Функціонал системи на автомобілях значно розширюється. Відмінний вибір для вітчизняного автопрому, з характерним відсутністю цифрових шин на транспортних засобах. При бажанні пристрій легко налаштовувати самостійно, хоча краще це довірити професіоналам. Те ж стосується Starline А91.

Відмінності від попередніх аналогів. розпізнавання будь-яких спроб проникнути в автомобіль і щось зробити з ним. Завдяки сучасним датчикам власник може навіть дізнаватися, коли транспортний засіб збираються евакуювати. Сигналізація Starline дає знати автоматично.

Окрема увага. брелоку з протиударним комплексом. У основного засобу управління є інформативний дисплей, що дає всю необхідну інформацію, в тому числі. за попередньою версією Starline А91.

Сигналізація без проблем працює з таймером і температурними датчиками. Це особливо зручно, коли ті чи інші характеристики двигуна потрібно підтримувати на конкретному рівні. Система автоматично глушить все харчування, якщо зловмисники намагаються зламати транспорт під час прогріву і роботи зі стандартними програмами.

Місцезнаходження автомобіля можна відстежувати за картками після підключення модулів GPRS або ГЛОНАСС за вибором власника.

Це допоможе і в тому випадку, якщо машину все-таки поженуть. Головне. заздалегідь провести кілька тестів, щоб зрозуміти, який робочий режим і рівень сповіщень буде вдалим. Так роблять і при володінні Starline А91.

Регулювання чутливості датчика удару

І тут потрібна кнопочка 3. Досить утримання на кілька секунд, потім кнопку відпускають, натискають повторно. Чутливість датчиків регулюється кнопка 2 і 3. Остання натискається при необхідності зберегти їх вплив за допомогою.

Режими роботи систем сигналізації StarLine

Існує кілька основних режимів, який підтримує будь-StarLine брелок.

 • Автоматичний режим охорони, початківець працювати після попереднього відключення.
 • Безшумна охорона. Порушення безпеки машини призводить до відправки повідомлень власнику. Сирену система не включає. Включений або виключений двигун не впливає на функцію, вона підтримується завжди.
 • Режим охорони. Передбачає блокування всіх дверей, джерел живлення. Основний режим для всіх машин.
 • «Паніка». Додаткові гучні сигнали, з включенням поворотних вогнів.
 • Самодіагностика по всіх системах. Завдяки цій функції брелка водій легко побачить, де в машині виникли неполадки.
 • Іммобілайзер. Потрібен для блокування двигуна в разі, коли хтось спробує викрасти автомобіль.
 • «Антіограбленія». Запобігає будь-яким спробам проникнути всередину.

У кожного режиму свої особливості під час експлуатації та рекомендації по налаштуванню до брелка.

Регулювання гучності звукових сповіщень

В даному випадку потрібно інструмент під назвою VALET. Спочатку запалювання вимикають, тиснуть на кнопку 5 разів, знову включають двигун. Потім натискається кнопка 2, за якою слідує поява напису SO UN.

Під час налаштування починають із затиснутою кнопкою 3 на кілька секунд, потім на кнопку зліва. Дисплей покаже точну цифру, відповідну поточному рівню гучності. Потрібні рівні налаштовують, продовжуючи регулювання 3 кнопкою. Потім можна почати користуватися сигналізацією StarLine.

Сполучення охоронної системи з брелоком

Правильна настройка брелоків. перший крок користувача після того, як він підключив все необхідне обладнання. Головне правило безпеки. не носити пристосування там же, де зберігаються металеві ключі.

Всього в автосигналізації StarLine два пульта дистанційного керування. У основного ЖК-дисплей, чотири кнопки, що відповідають за управління. У додаткового екрану немає, тільки три кнопки і світловий індикатор.

Базові настройки системи будуть такими:

 • Дата згодом. Як користуватися брелоком, легко дізнатися з супровідних документів.
 • включають будильник.
 • налаштовують таймер.
 • Коригування гучності видаються сигналів.
 • Вибір тону для звукового сигналу. Брелок на ньому буде працювати і далі.

Система управління робить пріоритет саме для основного брелка. По суті, це єдиний пристрій, з якого здійснюють дистанційне керування. Для активації і дезактивації деяких функцій кнопки натискаються швидко, або затискаються на якийсь час. Допустимі як послідовні комбінації, так і одночасне використання декількох кнопок. Брелок з будь-яким пристроєм підтримує такі варіанти.

Розташування компонентів автосигналізації StarLine: карти монтажу і схеми підключення

Інструкція до техніки від виробника найчастіше містить схему, згідно з якою в машині розташовані ті чи інші компоненти. Окремо описуються варіанти управління. Кнопка «старт-стоп» і контакти запалювання. деталі, які найчастіше застосовують для настройки тих чи інших параметрів у автосигналізації StarLine.

Момент запуску може фіксуватися за такими показниками, як рівень напруги бортової мережі, вихід напруги генератора або сигнал тахометра.

програмування сигналізації

Щоб включити режим і задати певні характеристики, досить скористатися підходящої комбінацією з кнопками. Як налаштувати брелок сигналізації StarLine, легко розбереться кожен.

Важливо навіть час затискання, увагу приділяють не тільки послідовностям.

 • Якщо за кнопкою 1 відразу натиснути другу. включають охорону на беззвучному режимі.
 • Брелок на 1 і 3 кнопці запускає двигун.
 • Затиск 2 кнопки, а потім 1 з секундною перервою дозволить при працюючому двигуні перейти в охоронний режим.
 • Нажиманием 2 і 3 кнопки по черзі зупиняє двигуни.
 • Одночасно натиснуті 1 і 3 кнопка блокують управління брелоком.
 • Комбінація з 2 і 3 сприяє розблокуванню.
 • Режим «паніка» активують, якщо при вимкненому двигуні застосовують комбінацію 1 і 2 кнопок.
 • Для режиму автоограбленія з включеним двигуном роблять те ж саме. 4 елемент управління зазвичай відсутня.

Зазвичай все виставляється автоматично. Тому будь-який власник швидко зрозуміє, як налаштувати сигналізацію StarLine.

сигнал, starline, автозапуском, настройка, брелка

Сигналізація Starline: інструкція, управління і розшифровка символів

StarLine. одна з компаній, які займають лідируюче положення на ринку охоронного обладнання для сучасних автомобілів. Покупці давно оцінили високу якість продукції під цим брендом. Необхідно правильно налаштувати систему і ознайомитися з інструкцією, щоб отримувати від пристосування максимальну користь. Налагодити без проблем можна все режими, підтримувані пристроєм Starline з автозапуском.