Погано починається з гарячого ВАЗ 2109 карбюратора

Чому б не почати на гарячому ВАЗ-2109

Коли двигун проходить через карбюратор, значна кількість повітря проходить, одночасно охолоджуючи його. Аналогічно відбувається з бензином. Виявляється, коли двигун працює, карбюратор нагрівається набагато менше самого двигуна. Таке співвідношення температур залишається незмінним, доки двигун не буде припинено. Як тільки двигун зупинив свою роботу, карбюратор починає нагріватися від сплітного двигуна житла. Оскільки немає повітряного потоку, карбюратор приймає температуру двигуна за дуже короткий проміжок часу. У той же час певна кількість бензину, яка залишається в поплавковій камері, через високу температуру, інтенсивно випаровується, а впускний колектор, повітряний фільтр та сам карбюратор. У дуже поплавтій камері нічого не залишається, але газові вилки утворюються в паливній системі.

Подальший розвиток подій залежить від часу зупинки двигуна та температури навколишнього середовища. Якщо час зупинки становить від 5 до 30 хвилин, і починається двигун, камери згоряння отримають суміш повторно вводиться паливні пари. В результаті, консистенція порушується, сухі свічки затоплені паливом. Ми дісталися до основної причини для поганого запуску двигуна.

почин, гарячого, 2109, карбюратор

Глушник

Іноді ін’єкційна машина не хоче починатися через каталізатор душу в глушуванні. Він служить для зменшення шкідливості вихлопного вихлопу та встановлює відповідно до чинного екологічного законодавства на всіх машинах.

Коли каталізатор зім’ятий, гази не можуть добре відійти, що означає, що машина не буде рухатися з місця, оскільки комп’ютер не дасть його. Перевірте цю функцію не складно. розблокуйте кріплення глушника, щоб вихлоп відразу ж від негайно від резонатора. Якщо це допомагає, змініть каталізатор.

Паливний насос

Як зазначалося раніше, другий у частоті виникнення є несправність насоса, що годує паливо до інжектора або карбюратора. Це припущення достатньо просто для підтвердження. потрібно перевірити іскра. Коли він представлений, двигун не починається лише за рахунок розбиття системи подачі палива.

Часто утворюються мікроскопічні тріщини або інші дефекти, внаслідок чого посуду палива порушена. Це призводить до невдачі в іншій частині автомобіля, який в кінці кінців не дозволяє весь двигун.

Погано починається з Cold VAZ 2109 карбюратор

1 Знайдіть свої способи вирішення цієї проблеми: нагрівання батареї вдома, кімната автомобілів у теплі місця, встановлення приміщень масла або спеціального теплоносія. Чи правильно це? Чому автомобіль WAZ-2109 не починається на холоді, що викликає і які професійні способи та способи вирішення цієї проблеми можуть бути?

READ  Не включається вентилятор Chevrolet Niva

ВАЗ 2109 погано починається на гарячому.

У заморозках багато водіїв стикаються з неможливістю експлуатації автомобіля ВАЗ-2109. Запуск двигуна в теплому та холодному сезоні має свої особливості. Якщо ви не торкаєтеся повного несправності двигуна, то незначні зміни відбуваються при низьких температурах. У цьому випадку існує два типи двигуна. інжектор та карбюратор. чиї властивості різні. Причини труднощів запуску іншого двигуна можна з’ясувати, але слід розуміти у їхніх властивостях.

Інжекторні та карбюраторні двигуни. Який з них краще в холодному сезоні? Звичайно, інжектор. У старих моделях автомобіля встановлюється карбюратор, а в нових моделях довгий час використовується інжектор. Тим не менш, працездатність карбюратора дозволяє вам не замінювати його на інжектор.

У карбюраторі, стартовий пристрій слід налаштувати. Запуск такого двигуна в морозі має певний план. про складні слова складні слова:

Відкрийте капот і насос палива до карбюратора на паливний насос;

спробуйте включити далекі фари протягом декількох секунд;

Потім. педаль газу і почекайте близько 15 секунд;

Чому ВАЗ 2109 (карбюратор) не починається на гарячому

Карбюраторні версії ВАЗ 2109 сьогодні досить поширені. У той же час він не рідко не виникає, коли двигун не почати взагалі, або це погано розпочато на гарячому.

Щоб вирішити таку проблему, навряд чи залишить кілька хвилин. Тому що перше, що потрібно приготувати себе морально, налаштуйтеся до довгого роботи з вашим карбюратором.

Двигун дев’ять

Корисні рекомендації

Якщо він не розробити двигун карбюратора, ви повинні спробувати виконати наступні кроки:

 • Підніміть капот і зробити візуальний огляд карбюратора;
 • Перевірте надійність фіксації всіх терміналів, проводки. Зрештою, іноді проблема в термінал розгорнуто, тому, не перевіряючи його, ремонтується весь карбюратор. Фінансові витрати зростають часом;
 • Іноді причиною поганого місця автомобіля стає перегріванням бензонасосів. Якщо він занадто спекотний, він скоро вийде з ладу, і краще придбати та встановити новий;
 • У той же час необхідно оцінити роботу масляних фільтрів.

Чому жаркий двигун

Ситуація, коли автомобіль кіосків на ходу, ще менш приємним. Що потрібно зробити?

 • Перевірив, як датчик залу поводиться над карбюратором. Цей датчик тримає два болти на руїн. Вам потрібно відкрутити кріплення та змінити старий датчик до нового. Потім зібрати все назад і перевірте, як працює карбюратор.
 • Визначте, що поточне виконання вимикача.
 • Замініть обидві запасні частини.
 • Киньте паливні трубки. Якщо вони зіпсовані, вони повинні терміново замінюватися.
 • Потрібно знайти ремінь часу, видалити його, оцінити стан зубів. Якщо ви виявите, що вони стесани, змініть ремінь.
 • Якщо немає причин для візуального огляду контактів, труб та інших компонентів, вам доведеться розбирати карбюратор.
 • Нехай карбюратор буде займатися коригуванням карбюратора. Це не погано пройти повноцінну діагностику в автосервісі.
READ  Заміна кермових наконечників ВАЗ 2109

Чому погано запустити карбюратор ВАЗ 2109 для гарячого

Є карбюраторний автомобіль VAZ 2109, він почнеться з підлоги насоса, стиснення становить 11 балів скрізь, карбюратор налаштований, як це повинно бути (я карбюратор), це варто їздити по місту, я буду Зупиніться в магазині, щоб сказати і залишити приблизно 15 хвилин, надходження вже не може запустити двигун, тоді як температура не потрапляє до приблизно 60 градусів, а потім, коли прокручуючи стартер, щось, як підбирає, але починаючи безпечно продовжувати рухатися.

Подальше гірше, при нагріванні до 95 градусів припаркував і пішов у магазин протягом 30 хвилин, потім прийшов до машини, навіть залишаючи його на вулиці протягом декількох годин, він не міг отримати.

Вирощування всіх варіантів: карбюратор негайно зник, тому що я особисто перемістив його і налаштував і впевнений у своїй продуктивності, бензин прибуває, у мене іскра з котушки, то я вирішив прочитати, що люди пишуть на форумах, я зібрав корисну інформацію.

Якщо ви перевірили дроти, свічки, кришку, дистриб’ютор і не знаєте, де копати. Перевірка дуже проста і надійна.

Нам потрібна невелика лампа розжарювання. Скажімо, поворот або салон з стелі, три довжини довжини близько 15 см, ключ або голова на 8 мм.

Ми робимо просту лампу попередження, просто розміщуючи два кінці на дроті.

Фото на приклад домашньої контрольної лампи

Ми вставляємо один кінець дроту контрольної лампи в першому контакті підкладки перемикачів (я нагадую, що нумерація в блоці зліва ліворуч!), ми включаємо запалення, а другий кінець дроту стосовно маси тіла. лампа повинна бути освітлена (потужність котушки приходить).

Не виймаючи дріт з першого контакту майданчика, другий кінець нашого checklige торкніться другого контакту в блоці. лампа повинна горіти (є маса або її.

Вставте один дріт перевірки в середині або 4 контактних подушок, а другий кінець оформлення доторкнувся до маси. світильник освітлений (плюс приходить).

Таким чином, ми переконалися, що перемикач отримує їжу.

READ  Як почистити карбюратор на ВАЗ 2109

Вимкніть запалювання та відключіть мінус від акумулятора.

Вставте блок у роз’єм перемикача.

З котушки запалювання ми видаляємо низьковольтні дроти та підключіть нашу перевірку в їх розрив.

Підключіть мінус до акумулятора, включаючи запалювання, подивіться на Kitrs. лампою слід запалити на секунду, і вимикається (вимикач живиться та вимикає джерело напруги до котушки, і це має бути).

На цей момент місяць тому я не спалив лампу (вимикач, спалений). замінив перемикач, а лампа загорівся.

Ми залишаємо реєстрацію та на запалюванні, вийміть блок від датчика залу на дистриб’ютору запалювання та візьміть третій дріт, а один кінець, щоб вставити в середній контакт датчиків.

Другий кінець дроту (який ми вставили датчику губи), натиснувши, як би згорнуті (швидкі) ваги тіла або двигун, а лампочка контрольного списку повинно засвітитися на секунду і вийти, то ви можете швидко доторкнутися до мас і з Кожен дотик до лапи повинен блимати відразу після дотику. вимикач отримує сигнал від датчика залу та дає імпульси до котушки запалювання, тобто проводка з котушки до перемикача та підкладки датчиків залу працюють.

Далі, шлях простий: ви можете змінити датчик залу. Свічки, дріт BB, обкладинка, бігун дозатор, катушка, перемикач, розводне відкриття, тільки датчик залу залишається. Я перевірив себе 100% те, що він повинен був звинувачувати: маючи такий пристрій, як AZ-1 (аварійне запалювання).

ВАЗ 2109 погано починається на гарячому.

Я рекомендую мати у автомобілі тільки у випадку

Підключіть його до блок датчика Холла, а машина почалася з підлоги (з урахуванням того, що до того, що я перевернувся 10 разів з стартером, і я налив свічки бензином), але навіть це не завадило двигуна, щоб почати і спокійно їздити Будинок, для експерименту, вставлений назад Блок у датчику Холла. двигун не запускається, тому винуватця з моїх проблем є датчик залу).

Чому погано починається на холодному ВАЗ-2109 і що робити

Часто власники Вазовського “дев’ять” стикаються з проблемою, коли автомобіль погано розпочався на холоді. Негайно варто потептити, що може бути кілька причин. Тому пошук найкраще починати з найпростіших, поступово переміщатися до більш складного.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS