Як змінити повітряний фільтр на Renault Logan

Підготовка до заміни фільтра

Історія Renault Logan налічує лише два покоління. Перший (так званий “етап 1”) був виготовлений з 2006-2007 по 2011 рік, 2012, 2013 та 2014 роком, а в 2009-2010 роках.Версія реставлювання була опублікована, назва “Фаза 2”, виробництво яких тривало до 2015 року. Друге покоління з’явилося вперше у 2014 році та випускається досі.

Процес заміни фільтра майже не залежить від року випуску автомобіля, однак, між 8- та 16-клапанною версіями є невеликі відмінності. І в 2008 році, а в 2016-2017 роках енергетична система двигуна подібна, лише допоміжні частини, якість фільтрації та монтаж змінюється. Інструкції з фотографії будуть детально розповім щодо процедури зміни деталей, але початківця “Механіка” повинна звернутися до відео, яке в мережі незліченні. Після вибору фільтра перейдіть до заміни.

змінити, повітряний, фільтр, renault, logan

Логан з 8 клапанами вимагає зусиль при видаленні та встановленні фільтра. Деталь трохи просунута від двигуна. З обох сторін коробки. це затискачі, які потрібно залишити. Подібні дії проводяться з самолюбністю на вершині на корпусі та болти знизу. Варто відкинути круглі насадки повітряного споживання, так що при видаленні немає перешкод. Тепер ящик можна видалити, очистити його від пилу та бруду, і замінити фільтр. Монтаж проходить у зворотному порядку.

На транспортних засобах з 16 клапанами, розбирання йде дещо складніше. Перед видаленням коробки потрібно видалити гумову ущільнювач. У місцях, де була зафіксовано попередню частину, потрібно від’єднати сопла з повітряного споживання та самого пристрою. Вакуумний насос підключений до фільтра, трубка якої тимчасово відхиляється з боку, щоб видалити засувки та сам предмет. Тіло фільтра фіксується саморомат. Ви повинні ретельно відкрутити їх, не пошкоджуючи резонатор. Тоді ви можете змінити запасну частину і зібрати все назад.

Повітряний фільтр Renault Logan. Встановлення нових деталей відео

Повітряний фільтр Renault Logan повинен завжди бути в робочому стані, оскільки він захищає серце автомобіля від надмірних запилених вітчизняних доріг.

Повітряний фільтр Renault Logan. Загальна інформація

Сучасні транспортні засоби потребують великої кількості повітря, що надходять до камери згоряння. На шляху до цього відсіку повітря з вулиці очищається повітряним фільтром, що описується нами. У логіну він має одну важливу особливість. відносно великі пори фільтрувального матеріалу.

Але зараз розраховано, як ви самі розумієте, саме на автомагістралі Європи. У умовах наших доріг фільтр забивається набагато швидше. З цієї причини вітчизняні фахівці радять виконувати його заміну через кожні 10 тисяч кілометрів.

Враховуючи, що вартість фільтра незначна (максимум. 10 доларів, на полицях авто магазинів ви можете знайти надійну частину і двічі дешевше), краще змінити його ще раз, захищаючи свій автомобіль від набагато більш серйозних проблем і поломки. Тим більше, що сам процес заміни жодних проблем не викликає.

Заміна повітряного фільтра Renault Logan

Щоб дістатися до елемента, що цікавить нас, потрібно для початку демонтувати коробку, що встановлюється з метою зниження рівня шуму, що виникає в процесі впуску повітря.

Він розташований перед корпусом, має всередині спеціального отвору, через яку малі гальки та пил з дороги потрапляють у механізм фільтра.

За бажання її можна продути компресором автомобіля.

Тоді вам потрібно видалити кришку фільтра, яка прикріплена дуже проста. чотири дужки та п’ять гвинтів:

 • спочатку необхідно підняти і відстебнути першу скобу, а потім вчинити аналогічно і з кожною наступною;
 • після цього вивертаємо по черзі саморізи за допомогою хрестоподібної викрутки.
READ  Як зняти паливний фільтр на Kalina

Кришка знімається буквально за пару хвилин, причому без використання будь-якого інструменту. Коли воно видаляється, він залишається невеликим:

 • потрібно дістати з корпусу забруднений фільтруючий елемент;
 • поставити його місце новий повітряний фільтр;
 • зібрати механізм у зворотному порядку.

Крім того, рекомендується очистити внутрішню частину демонтажного тіла автомобільним пилососом. Така процедура займе кілька секунд, а позитивних результатів дасть чимало.

Виробники повітряних фільтруючих елементів для Renault

Знайдіть корпоративне виробництво пальців “Renault” в даний час досить легко. Практично у будь-якому інтернет-магазині для автолюбителів він є завжди. При цьому в асортименті подібних торгових точок є аналогічна продукція та інших виробників, зокрема:

Автоматична механіка російських послуг рекомендується придбати не чудові фільтрувальні елементи, але виключно російські. По-перше, вони дешевші, по-друге, оптимізовані для наших умов експлуатації (читання. під високим пилом країни та сусідніх доріг).

Найпопулярніші виробники фільтрів на Renault Logan є наступними російськими брендами:

 • “Хороша воля” (марка відомий водій);
 • “Невський фільтр” (найдешевший і одночасно високоякісний елементи для фільтрації);
 • “Великий” (також недорогий автодетас).

Не забудьте регулярно і своєчасно замінити повітряний фільтр на ваш “Renault”, і машину, повірте, не підведе вас у довгі подорожі.

Renault Logan 2 Фільтр кабіни: Детальний погляд на запитання

Вибір фільтра Salon для Renault Logan Оригінальна частина має статтю про термінологію концерну. передає R для автомобілів першого покоління та R. для другого.

Ці фільтри не погані за якістю та широко поширені в автосамейних магазинах, але їх середній багато власників автомобілів здаються завищеними. На установці фільтра Renault Logan-салон, інший фільтр встановлюється на інший фільтр, який має вугілля, який під метрополісом або промисловою зоною набагато краще, але також ціна її майже двічі.

Тому попит на неоригінальні замінники стабільно високий. На першому поколінні. натиснути пальцем на виступ-засувку внизу заглушки, нахилити її вгору і вивести із зачеплення з корпусом обігрівача.

Ознаки необхідності заміни

Про появу більшості проблем у машині досвідчені водії можуть судити з поведінки. Це приходить із досвідом, коли буквально починаєш відчувати автомобіль. Ви можете визначити знос повітряного фільтра для таких симптомів:

 • Помітне збільшення витрати пального. Забитий фільтр викликає кисневе голодування. У циліндрі паливо згоряє не повністю і дуже швидко, що викликає підвищене споживання.
 • Падіння потужності. Забитий фільтр створює додатковий опір повітря. Мотор докладає додаткових зусиль, щоб «підсмоктувати» його, що позначається на загальній потужності.
 • Проблеми із запаленням, коли мотор відмовляється заводитися.
 • Збільшення вмісту CO2 у вихлопних газах через неповне згоряння палива. На жаль, зареєструвати збільшення концентрації можна лише за допомогою спеціалізованого обладнання.

Якщо ви виявили проблеми з динамікою та зростання витрати, обов’язково вживіть заходів. Це очевидні ознаки, що мотор працює некоректно. Якщо не хочете витрачатися на капітальний ремонт, знайдіть причину та усуньте її. Найпростіше почати з перевірки саме повітряного фільтра.

Приступаємо до роботи

Замінити повітряний фільтр на «Renault-Logan» не складе великої праці. Весь процес можна виконати за 5-10 хвилин. Вам потрібна лише викрутка з інструменту. Додатково готуйте ганчірки, якщо вам потрібно витирати місце для фільтра. Ми наведемо дві інструкції.

Заміна овального повітряного фільтра

 • Відкрийте капот. Великий пластиковий контейнер у центрі. корпус повітряного фільтра. Використання перехресної викрутки, відкрутіть 5 гвинтів.
 • Далі клацніть 4 фіксатори (2 з боків і 2 у верхній частині).
 • Підніміть захисне покриття корпусу та отримайте старий фільтр.
 • Видаліть пил ганчіркою або вологою серветкою, поставте на місце новий фільтр.
 • Виконайте складання у зворотному порядку.

Замінюючи прямокутний повітряний фільтр

У центральній частині простору субконтролю є фільтрувальний контейнер. Вам потрібно зробити наступне:

 • У верхній частині ближче до лобового скла відкрутіть два кріплення. Для цього знадобиться інструмент із наконечником типу Torx.
 • Відклацніть 2 клямки з боків.
 • Злегка підніміть частину контейнера, розташовану ближче до лобового скла. Витягніть прямокутний фільтр. Він дістається до лобового.
 • Покладіть новий фільтр на місці, щільно притискався до нього. Закрийте кришку, встановіть елементи кріплення.
READ  Як зняти мотор на Ford Transit

Як видно, процедура елементарна, відповідно навіть новачок зможе впоратися з цим завданням без сторонньої допомоги.

Як замінити повітряний фільтр на Renault Logan: покрокові інструкції.

Renault Logan 1.5 DCI.

У процесійному просторі кришка двигуна розбирається. повертаючи його замку 90 градусів.

Вивертаються 4 болта кріплення корпусу картриджа фільтра і відстібається впускний патрубок. шляхом натискання на відповідну клямку.

Корпус картриджа та місце його встановлення ретельно очищаються.

Заміна фільтрувального елемента та збірку всіх частин, взятих раніше в зворотній послідовності.

Renault Logan MCV (16 клапанів).

Картридж з повітряного фільтра Logan знаходиться в просторі процесії. Він за батареєю.

Вимкнено дві пари самостійності верхньої та нижньої частини корпусу повітряного фільтра.

Старий фільтрувальний елемент видалено. Місце, де він був встановлений, дует. Новий повітряний фільтр встановлюється на його місці, суворо змінюються вище описані дії.

8-клапанний двигун.

Відкрийте капот, десь посередині відкритого простору, знайдіть велику пластикову коробку.

Скручування 5 гвинтів і після складання 4 засувки, демонтаж обкладинку цієї коробки.

Видалити картридж, знайдений там і очищайте внутрішню поверхню пилу та поверхні бруду з пилососом.

Обережно, уникаючи кривизни картриджа, встановіть новий фільтрувальний елемент до місця старого.

Вологе ганчірку, мийте кришку вікна та встановіть його на потрібне місце, закріплюючи засувки та кріплення болтів. Останній краще підготувати (захищати від майбутнього окислення та появи іржі) розчинника або алкоголю.

Закрити капот. Ремонтні роботи завершені.

16-клапанний мотор.

Праворуч від двигуна знайдіть пластиковий повітропровід прямокутної форми.

Зніміть гумовий затиск у придатному для нього.

З коробки шуму глушника відключайте розетку повітряного споживання. Після вікна повітряного фільтра відключіть сам глушник.

Видаліть пластикову кришку, для якої ви перетворюєте 2 гвинти на вершині. вони не створюються під викруткою, тому вони повинні відкрутити їх ключем “зірочка”. і зниження застібки.

Вийміть відпрацьований термін фільтруючий елемент зі знятої кришки, очистіть її від пилу ганчіркою і встановіть туди новий картридж.

Встановіть усі зняті деталі на свої місця у порядку, описаному вище.

Вибір повітряного фільтра

Повітряні фільтри для Renault Logan поділяються на 2 типи:

 • Оригінальні. Фільтрувальні елементи, створені корпорацією Renault;
 • Аналог. розроблений іншими виробниками, але придатними для автомобілів марки RENAULT для всіх технічних параметрів.

У випадку Renault Logan виникає питання про пошук сумісних аналогів, тому що оригінальні деталі є необов’язково дорогими. На Renault Logan різних поколінь, залежно від двигуна, встановлюються такі типи повітряного фільтра:

 • Овал. Призначений для 8-клапанних двигунів Том 1.4 і 1.6 літрів;
 • Trapecoidal. встановлений на 16-клапанному двигуні об’єм 1,6 літра;
 • Прямокутний. найкращий для Renault Logan 2-го покоління.

Для установки на розгляд автомобіля, аналогові повітряні фільтри наступних брендів:

Перераховані елементи фільтрів для технічних умов не поступаються оригінальними деталями для Renault Logan, але це вигідне з точки зору ціни, тоді як аналогові елементи можна знайти в будь-яких автомобільних запасних частинах, а фільтри Renault не продаються далеко скрізь.

Заміна процесу

Перед тим, як продовжити заміну фільтра на Renault Logan, ви повинні підготувати необхідні інструменти. Ентузіаст автомобіля потребує:

Подальша процедура залежить від місця розташування фільтра. Ця деталь, залежно від генерації Renault Logan та типу двигуна, може бути у верхній частині карбюратора або всередині повітряного споживання. Для зняття відпрацьованого фільтра необхідно:

 • Заглушити двигун;
 • Відкрутити заготовленою викруткою болти утримувача повітрозабірника або верхньої панелі карбюратора;
 • Зняти деталь, що перешкоджає доступу до фільтру, що утилізується;
 • Отримайте застарілий фільтрувальний елемент.

Перед встановленням нового повітряного фільтра необхідно очистити повітряний споживання, а карбюратор з накопичених у них пилу. Ви можете зробити це за допомогою зібраного вітру. Після очищення встановлюється новий повітряний фільтр, і всі частини повертаються до початкового положення.

Важливий! При встановленні фільтрувального елемента необхідно простежити одиницю одиниці щільно прилягати до його корпусу. В іншому випадку, прогалини виникнуть, через які потрапить у двигун, який може спричинити серйозні поломки системи Renault Logan.

READ  Як поміняти замок запалювання на Kalina

8-клапанний та 16-клапанний двигун

Заміна повітряного фільтра в Renault Logan 1.4, 1.6, 2 є стандартною процедурою, що не має особливих відмінностей, що залежать від місткості двигуна. Різниця полягає тільки в розташуванні фільтруючого елемента в автомобілях з 8-клапанним і 16-клапанним двигуном і в процесі заміни, що залежить від цього.

У разі наявності 8-клапанного двигуна, фільтр розташовується у верхній частині карбюратора. Щоб видалити елемент, необхідно усунути замки, які розташовані з обох сторін фільтрувального елемента. Після цього потрібно усунення болтів на корпусі захисної коробки фільтра та нижніми саморізами. Повітряні споживання сопел при видаленні розрахунку частини, необхідно взяти на бік, тому що вони можуть служити перешкодою для усунення відпрацьованого матеріалу. Після перерахованих маніпуляцій фільтрувальна коробка вилучається, чиститься, після чого проводиться зміна фільтра.

Якщо двигун оснащений 16 клапанами, то фільтруючий елемент, найімовірніше, розташовується всередині повітрозабірника. З цієї причини сама процедура зміни фільтруючого елемента трохи складніше:

 • Забирається гумовий ущільнювач;
 • У місцях фіксації попереднього фільтра, повітряних надходів та агрегату відключаються;
 • Шланг вакуумного насоса, приєднаний до коробки фільтруючого елемента, відводиться убік;
 • Утилізована деталь акуратно від’єднується від кріплень, щоб уникати пошкодження резонатора.

Повітряні фільтри призначені для одноразового використання у системі Renault Logan. Не слід використовувати утилізований фільтруючий елемент навіть при ретельному промиванні. У деталі накопичуються шкідливі елементи, здатні забруднити паливну систему транспортного засобу та завдати їй непоправної шкоди.

Ми змінюємо повітряний фільтр на Renault Logan зробити це самостійно

Renault Logan. виключно затребувана модель, в першу чергу, через її невисоку ціну, економічність, комфорт і простоту управління. Але навіть якщо ви придбаєте новий автомобіль без будь-яких недоліків, регуляторний ремонт повинен бути постійно проводити, інакше машина почне робити невдачі та його ресурс для зменшення. Насамперед, новому власнику необхідно засвоїти, як поміняти повітряний фільтр на Renault Logan, та деталі проведення інших нескладних сервісних робіт, при регулярному виконанні яких автомобіль працюватиме довгі роки без перебоїв та поломок.

Більшість подібних робіт проводяться самостійно і не приховують особливих складнощів.

В першу чергу, перед зміною потрібно купити новий високої якості підходящий повітряний фільтруючий елемент. Робити це потрібно дуже уважно. Купуйте тільки той, який підходить саме вашій моделі, при цьому не заощаджуйте гроші, а вибирайте найкращий. Завжди купуйте тільки в місці з гарною репутацією, інакше ви ризикуєте придбати неякісну підробку, яка тільки погіршить ситуацію.

Рекомендовані марки фільтрів Renault Logan:

Бар’єр двигуна MANN. C2672 / 1

Повітряний фільтр на Renault Logan: Скільки це і що краще вибрати

Багато водіїв часто забувають у потрібний термін міняти розхідники. Це і є причиною більшості поломок машини. Що стосується фільтраційної системи на Logan, то в основному, несправність двигуна залежить від невідповідності встановленим при ТО витратним матеріалам тим, що рекомендовані виробником. Це пов’язано насамперед із бажанням заощадити.

Повітряний фільтр на автомобілях необхідний для захисту двигуна, що потрапляє в необхідні невеликі шматки сміття та пилу. Чистота вузлів авто – запорука довгої та безперебійної експлуатації. Тому, не варто економити на такому елементі, як повітряний фільтр автомобіля.

Величезний асортимент витратних матеріалів іноді не дає можливості автовласнику зробити правильний вибір, він купує зовсім не те, що треба.

Щоб не робити помилки, краще придбати оригінальну частину, бажано для тих продавців Автотовари, які гарантують якість проданих продуктів.

Renault Logan заміна повітряного фільтра

 • щільність прилягання бортиків до фільтра;
 • наявність розшарування в тілі елемента;
 • колір гармошки, він має бути однорідним, що вказує на правильність зберігання матеріалу;
 • каталожні номери виробу.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS