Які динаміки поклали в двері ganta

Тонкощі установки динаміків на Granta ліфтбек, які має знати кожен

дина, двері

 • Щоб не проводити додаткових маніпуляцій з вирізами, розширеннями штатних отворів у дверях, встановіть аудіо колонки діаметром 13.0 см.
 • Бажаєте покращити якість звучання, підвищити гучність, частотність. встановіть динаміки в передні двері на 16.0 см. Будьте готові до розширення отвору в конструкції дверей. Це можна зробити в сервісному центрі або самостійно, озброєний головоломкою для металу. Від кільцевого радіусу 6.5 см, зробіть 8.0 см.
 • При установці колонок більшого діаметра висока ймовірність дотику скла з тильною стороною колонки. Внаслідок цього можливі вібрації при опусканні скла у крайнє нижнє положення.

Акустика у передні двері LADA Granta

Встановлення динаміків у дверях Dental дозволяє самостійно на тип тіла. динаміки в дверях не вимагають акустичної полиці. Отже, поставити динаміки в седан та хетчбек можна за одним принципом.

Підготовчі роботи

Перш ніж розпочати саму установку, розберемося з підготовкою автомобіля. Для цього:

 • Ми розбираємо двері: демонтаж рукоятки (ми використовуємо та видаляємо панель, відкрутіть 2 гвинти), кінчик терміналу, двох гвинтів з дна дверей, подолавши опір поршневих замків, витягніть дверну карту на собі і видалити його з дверей;
 • Проводимо шумоізоляцію дверей: у теплу пору року або в опалюваному гаражі покриваємо вібропластом усі доступні частини дверей. Підійде вібропласт StP М2, при нанесенні на двері обов’язково прогрівати його будівельним феном та прокатувати притискним роликом;
 • За наявності теплозоляційного матеріалу Сплен – покриваємо ним внутрішню частину карти дверей. Це дозволить додатково приховати шуми від дверей у зібраному стані;
 • Готуємо проставки, якщо такі знадобляться для встановлення 16-см динаміків – докладно про них далі за текстом;
 • Замінюємо заводські клеми на акустичному дроті в двері на нормальні (частіше в комплекті з динаміками йдуть хороші клеми) – для цього просто обрізаємо непотрібні роз’єми та кріпимо до проводки потрібні нам клеми. Досить якісного скручування з термоусадкою;
 • Якщо в картах дверей немає отворів під динаміки, готуємо їх. Оптимально буде поставити заводські сітки для акустики, які встановлюються на люксові версії Granta та Datsun OnDo.

Встановлення динаміків у передні двері Granta

Стабільна акустика в Granta. 13 стовпців сантиметра. Вони не дають гарного звуку, але легко ставляться у заводські отвори під колонки без зайвих маніпуляцій. Порядок дій з ними простий:

 • приєднати акустичні кабелі, дотримуючись полярності;
 • зафіксувати гвинтами у штатних місцях у металі дверей або безпосередньо на карті дверей;
 • встановити сітки (у простолюдді – грилі).

Важливий мінус. центр посадки та гриль-місця не збігаються. Значить, при встановленні з комплектними грилями, ті виглядатимуть несиметрично і коряво.

Штатна акустика найчастіше не дає соковитого звуку і при встановленні зі своїми сітками виглядає убого.

Як поставити 16см колонки з проставками

У гонитві за звуком логічно поставити 16 см. колонки. Тут з’являються всі мінуси конструкції АвтоВАЗу – динаміки або не центруються, або не дають опускатися склу, або заважають кришці бардачку.

Навіщо потрібні проставки? Щоб не різати двері. якщо ви не поставите акустику в кільця для проставки, доведеться кріпити її до металу двері. Це загрожує необхідністю різати самі двері, щоб динамік вліз, і небезпечно для скла.

Тому вироблені з фанери кільця під динаміки кріплять на метал двері, і вже до них саму колонку.

 • робимо чи купуємо проставки під динаміки – товщина 10 мм, матеріал фанера;
 • вирізаємо отвір під динамік у карті та відзначаємо по ньому місце встановлення;
 • покласти спейсер на 4 самодостатності;
 • Ми встановили стовпчик. ми спостерігаємо полярність!;
 • Встановіть карту Покладіть повний робочий день, щоб запобігти відсіку.
READ  Як поміняти лампочку ходових вогнів на Granta

Якщо установка вибухнула, вона закускає закуску з дверей під час водіння.

Які колонки краще поставити у передні двері замість штатних динаміків

Рекомендуємо модель Pioneer TS-G1733I. За ціною близько 2 тис. Простота установки заощадить нерви та час.

Динаміки легко прокачуються магнітолою без підсилювача, дають середній бас. Чи не компонентна акустика!

Установка автомагнітоли

Автомагнітола на LADA Granta повинна бути підібрана таким чином, щоб з’єднання її відповідало роз’єму 1 дин.

Примітка. На LADA Granta можна встановити і автомагнітолу з 2 дін, але тоді доведеться випиляти перегородку і підігнати рамку в консолі під розмір, що дуже й дуже трудомістко.

 • Демонтуємо пластикову кишеню, яка стоїть на місці майбутньої автомагнітоли. Використовуємо викрутку з плоским лезом. На звороті кишені бачимо слоти, куди треба буде вставити ISO роз’єми.
 • Металевий кадр видаляється з радіо і встановлюється на самому місці, де кишеня була розібрана. Розгинаємо вусики рамки та надійно її фіксуємо.
 • Підключаємо роз’єми до автомагнітола. Потім вставляємо її у рамку.

Ми перевіряємо роботу автомобільного радіо, і якщо вона зазвичай функціонує, то ми звертаємося до наступного етапу нашої роботи.

Які колонки ставити у передні двері

Сталева дверна стінка має нерівну поверхню. Тому його різні області резонують різними способами. Ця різниця впливає на низькі ноти та є однією з причин погіршення звуку. Поєднання м’яких і жорстких матеріалів для демпфування допомагає не лише знизити резонанс, але й позбавитися глухоти в звукі.

Якщо постукати по дверях, то в одних областях звук виразний, а в інших глухий. Де звук пристойний, встановіть жорсткий матеріал, і де глухить м’який матеріал.

Якщо добре демпфуємо сталеву стінку, внутрішні елементи дверей все одно будуть резонувати, повторюючи динаміку. Якщо резонанс внутрішньої конструкції дверей виявиться значним, то самі двері будуть поводитися як гучномовець, і тоді матимемо один гучномовець, вбудований в інший, величезного розміру, але з тихим звуком.

В цьому випадку не буде ні точної музичної сцени, ні образності, і якість звуку погіршиться. Отже, демпфування нутрощів дверей дає позитивний ефект.

Слід знати, що якщо зі звукопоглинанням перестаратися, це негативно позначиться на звучанні. Ефективність динаміків знизиться і звук втратить масштабність. Для усунення стоячих хвиль усередині дверей використовуйте губчасті акустичні матеріали.

Акустичний екран у двері

Динаміки у двері мають пряме відношення до басу, особливо в області середніх-низьких частот. Якщо екран дверей поганий, то яким би чудовим не був сабвуфер, бас так і не набуде граціозності.

Передні динаміки повинні бути встановлені таким чином, щоб виробляти щонайменше 50 Гц, інакше виникнуть проблеми з відтворенням високої якості басів. Тому процес установки системи буде орієнтований на досягнення найкращого басу.

Можливі два варіанти акустичного екрану у двері: внутрішній, коли екран розташовується під облицюванням дверей; і зовнішній, коли екран виступає назовні. Кожен з варіантів має свої переваги та недоліки.

Кут випромінювання звуку. Як розмістити динаміки

Коли ми слухаємо музику, перебуваючи під кутом до гучномовця, то високі частоти сприймаємо гірше. Якщо кут відхилення від прямої осі гучномовця починає перевищувати 60 °, якість звуку швидко погіршується. Тому динамік, встановлений з боку водія, має бути спрямований до нього під кутом менше ніж 60°.

Динамік дає найкращу якість звучання тоді, коли змонтований максимально міцно та надійно. Тому зовнішній акустичний екран краще робити із щільного матеріалу. Звичайний екран повинен знати більше 7 кг. Якщо хочете отримати звук високої якості, вага екрана має перевищувати 15 кг. Внутрішній та зовнішній екрани повинні бути з’єднані без зазорів!

Чим замінити штатну акустику в автомобілі?? Які динаміки вибрати? Покращуємо штатну аудіосистему!

Трапляється, що зовнішній екран нещільно прилягає до внутрішнього, або внутрішній відсутній. Як би добре не було зроблено зовнішній екран, але якщо між ним та внутрішнім екраном є зазор, це призведе до сильної деградації звуку. Зміцнити зчеплення екранів можна за допомогою загвинчених з нахилом шурупів. Якщо залишилася щілина, ретельно замажте шпаклівкою.

READ  Як зняти задній бампер Audi 100 с4

З’єднання внутрішнього екрана із зовнішнім за допомогою шурупів дає дуже гарний ефект. Для цього треба використовувати шурупи з немагнітного матеріалу, тому що вони будуть близько до динаміку. Оскільки шпаклівка наноситься на зовнішній бік, а не на внутрішню, екрани завжди можна роз’єднати.

Якщо власник легкового автомобіля любить музику, то йому потрібна якісна автомобільна акустика. Салон легкової машини – це невеликий замкнутий об’єм, що ускладнює високоякісне відтворення звуку. На прослуховування музичних фонограм впливає шум від двигуна. Негативний фактор при установці динаміків у дверях автомобіля, вібрація металевих поверхонь, отже, з незалежною установкою системи динаміки, необхідно дотримуватися корисних рекомендацій.

Послідовність дій при встановленні задніх динаміків в LADA Granta ліфтбек

Колонки будуть встановлені в заводські отвори дверних карток. Ситуація з розмірами для прорізів нетипова. Форма овальна, тоді як колонки круглі. З чим пов’язане таке рішення АвтоВАЗу, не відомо.

Щоб коректно встановлювати динаміки у задні двері, виконуємо наступне:

 • знімаємо дверну картку, ручку, блок керування;
 • вибираємо розмір динаміків для інсталяції. Розмір на 13 вимагатиме менших витрат та слюсарних робіт на відміну від розміру на 16.
 • Вибір динамік на 13: канцелярським ножем зрізаємо край у верхній частині отвору під колонку. Металевий корпус залишаємо без змін.
 • У разі вибору динаміка на 16 і більше, лобзиком по металу зрізаємо кромку на металевій та пластиковій обшивці.

Прибираємо акустичні подіуми на лад гранту. Встановлення 16 динаміків у дверні картки

Важливо знати. Багато автовласників насторожуються, коли бачать, що отвір колонок розташований не по центру овальної конструкції (підготовки). Проблема знайома, але дефект поки що не усунений.

 • З дерева вирізаємо підставку під основу колонки, завтовшки не більше 0.6 см. Для цих цілей краще вибрати фанеру.
 • Вставляємо динамік у двері, підкладаємо проставку з дерева, підключаємо колодку з проводами – так звану аудіо підготовку.

До лівих задніх дверей: синій/білий — коричнево/синій провід. До задньої правої: зелено/чорний. жовто/зелений. Завершуємо складання установкою дверної картки. За аналогією проводимо інсталяцію на лівих дверях.

Який розмір колонок у передніх дверях Granta

Щоб прорізати отвори в оббивці дверей, зніміть її з автомобіля.

В оббивці дверей та металевому каркасі передніх дверей передбачений розмір для динаміків 16 см.

Виріжте за допомогою канцелярського ножа отвори в оббивці передніх дверей.

Якщо ви вирішили встановити динаміки в 16 см, можливо, доведеться допрацювати каркас дверей, так як корзина динаміка може точно не підійти в отвір у залізі дверей. Пропиляйте електролобзиком отвір необхідного діаметра і приміряйте динамік.

Підключіть динамік і встановіть його на місце за допомогою простаків.

Встановіть на динамік решітку акустичної системи.

Встановіть оббивку передніх дверей на місце, замінивши, у разі потреби, пошкоджені пістони (фіксатори) оббивки.

При описаному способі установки грати динаміка не виступає значно над оббивкою дверей, і, отже, не заважатиме повному відкриттю бардачка.

Штатна аудіопідготовка автомобіля LADA Granta ліфтбек включає: магнітолу типу 2-DIMM, два динаміки в передніх дверях розміром 13 см., колодки з проводами у задніх дверях.

Очевидно, що така аудіосистема не повноцінна, низька якість. Стічні колонки занадто маленькі, слабкі при використанні середніх та високих частот. Для прослуховування радіо цілком достатньо. Чи варто міняти штатні колонки. відповідь ствердна.

Встановлення динаміків у задні двері Granta

Порядок роботи із задніми дверима ідентичний передньому. Важлива відмінність: тут не потрібні саморобні проставки. Завод виробляє комплект спеціальних кріплень для встановлення 13-см динаміків у задні двері.

Кріплення динаміка – задній лівий 21907901033
Кріплення динаміка – задній правий 21907901032
Облицювання задньої лівої колонки 21906202095
Облицювання задньої правої колонки 21906202094
Облицювання для передніх лівих дверей 21906102097
Облицювання для передніх правих дверей 21906102096
READ  Skoda Fabia не відкриває задні двері

Послідовність установки:

 • Розібрати двері;
 • У карті дверей вирізати отвір під облицювання;
 • Встановити на двері кріплення динаміка;
 • Замінити штатні звукові клеми на нормальні;
 • Приєднати дроти до колонки, закріпити її;
 • Поставити облицювання та зібрати двері.

Можна замінити кріплення підручними матеріалами, але заводське виготовлення враховує всі вигини.

Шпаргалка

Сподобалась стаття? Напишіть коментар або подивіться, що у нас є про вибір бюджетних машин за 200 тисяч.

Встановлення динаміків в Ладу

Перед установкою необхідно підготувати подіуми для колонок

Спочатку проводиться виготовлення подіумів, тобто проставок. Для цього необхідно вирізати із щільного картону трафарет, який має відповідати діаметру динаміка. До нього робиться і внутрішнє коло. Наприклад, для динаміка в 16 см кільце повинно мати стільки ж сантиметрів, а коло. лише 15 см. Далі цей шаблон укладається на шматочок фанери і описується, після чого вирізуються дві заготовки. Їх необхідно склеїти, для чого вам знадобиться клей ПВА та звичайні шурупи.

Товщина заготовок повинна становити приблизно 11 мм, але якщо для вашого динаміка цього виявиться мало, вирізайте ще одну заготовку і приклеюйте. Перш ніж зняти обшивку з дверей, потрібно прикласти зроблене кільце та описати його. Для цього знімаються сітки, як показано на відео, та прикладається заготівля. Потім відкручуються всі елементи кріплення і знімається обшивка, після чого в металевій частині дверей просвердлюються отвори для зміцнення подіуму.

Деякі автомобілісти встановлюють звукоізоляційний матеріал у машині, що дозволить музиці працювати чистіше, а динаміки будуть набувати здатність передавати надзвичайно точний звук. На відео показано, які місця необхідно ізолювати. Потім у двері прокладається проводка, а обшивка встановлюється на своє місце. Потім на обидві передні двері надягають штатні сітки. Чому саме штатні? Вони мають більш тонку конструкцію, завдяки чому не відбувається тертя з боковою частиною салону.

На цьому встановлення динаміків у передні двері завершено.

Уважно перегляньте надане відео, і у вас обов’язково все вийде.

До нас у студію приїхала нова Granta ліфтбек для заміни штатних динаміків. Власник авто сказав, що шумоізоляцію дверей йому вже зробили кілька місяців тому, в якомусь сервісі. Ось що виходить, коли довіряєте роботу тим людям, які нічого в ній не розуміють. Після зняття обшивок стало ясно, що потрібно повний демонтаж старої вібри (яка майже вся відвалилася), прибрати весь мовиль і зробити правильну шумоізоляцію. Для цього ми використовували найефективніші та найдорожчі матеріали. Віброізоляцію STP 3 мм, Сплен 8 мм та Герметон 15 мм.

Ось воно “якість”. Один шар віброізоляції і той, що на половину лежить внизу дверей разом зі штатною плівкою

Кілька годин пішло на те, щоб відмити двері від мовиля.

На фронт встановили компонентну акустику Power Bass S-60C, виготовивши під мідбаси кільця з 20 мм фанери.Це чудовий варіант, коли планується робота акустики від магнітоли, без підсилювача. За рахунок високої чутливості ці динаміки грають голосно та якісно навіть від малої потужності.

Після прослуховування системи стало ясно, що правильна підготовка дверей дала свій результат. Мідбас чудовий. І жодних сторонніх призвуків від дверей на самих низах.

Єдиний розлад штатна магнітола, вона жахлива. Звука огидний. Знаючи на що здатна ця акустика, можу з упевненістю сказати, що потенціал не розкритий і на третину. Потрібна термінова заміна головного пристрою. Хоча власнику авто, навіть таке звучання здалося відмінним і цілком його задовольняє.

Установка автозвуку та продаж автомобільної акустики в Камишині.

LADA Granta

Комплектація норма включає так звану аудіопідготовку, тобто колодки з підведеними джгутами електропроводів для підключення головного пристрою та динаміків у дверях. Найскладніше зробити все красиво

| Denial of responsibility | Contacts |RSS