Пневматична підвіска Touareg – Як зрозуміти коригування та внести адаптацію…

Пневматична підвіска Touareg. Як зрозуміти коригування та внести адаптацію?

Для того, щоб Volkswagen їздив позашляховиками ще більш комфортними та безпечнішими, добре відомий виробник запропонував повітряну підвіску Touareg, яка є модифікованим варіантом, який раніше був випробуваний на Phaeton. Вдосконалення можна побачити, якщо ви ретельно розглядаєте структурні елементи.

Конструктивні характеристики повітряної підвіски

Адаптація зробила явно корисною, незважаючи на те, що датчики вертикального прискорення були меншими. Кожне колесо містить пружні елементи, включаючи тіло з направляючим, поршнем та манжетами з особливо міцного матеріалу (зазвичай використовується багатокористувацька еластомер). Два приймачі з обсягом 4,8 та 5,2 літра необхідні, щоб не було проблем з регулюванням дорожнього дозволу. Зміна зазору з 160 на 300 мм, можна розвинути високу швидкість. У регульованих амортизаторів виробник збільшив об’єм циліндрів, крім того, компресор отримав більш зручну дренажну систему.

Пневматична система має стійки та модуль для подачі повітря, тоді як об’єм труб став більшим і становив близько 6 мм. Як показує практика, контроль пневматичної системи посадки не вимагає від власника проводити часті ремонти, оскільки існує можливість швидкого коригування тиску. Спеціальні датчики відстежують прискорення, рівень тіла, температуру та інші параметри, передаючи всі дані до блоку управління. Крім того, трансформовані електричні системи переходять на виконавчі пристрої: система електромагнітних клапанів, реле компресора та інших елементів. Ось чому встановлений блок завжди повинен бути в хорошому стані.

Для регулювання жорсткості клапанів було вирішено знайти нове місце з урахуванням зовнішнього місця розташування. Можливо, це пов’язано з тим, що встановлений цифровий контролер автоматично відстежує відстань, на якій тіло знаходиться з полотна доріг.

Режими твердості Туарега

Пневматична суспензія має три режими жорсткості:

пневматична, підвіска, touareg, зрозуміти, коригування, внести
 • Хороший трек дозволить вам використовувати рівень “спорт”. Машина зможе розвивати високу швидкість і використовувати всю свою потужність;
 • “Комфорт” дозволяє відчути, як м’який, гладкий рух і їзда на позашляховику стає приємнішим;
 • “Авто”. це середній рівень. Тут кожен власник автомобіля зможе налаштувати жорсткість за допомогою спеціального регулятора.

Заміна рівнів не викликає особливих проблем, але найменші несправності слід усунути. Не завадить проводити періодичну діагностику та своєчасне відновлення.

Як працює коригування зазору дороги?

Було простіше контролювати повітряну підвіску, виробники створили чотири рівні шасі. Тут необхідно врахувати висоту шасі над полотном, враховуючи навантаження. Це полегшується датчиками висоти, які постійно передають електричну систему, інформуючи про розмір між осейами та тілом. Повітряна суспензія допомагає швидко досягти номінальних значень, оскільки тиск повітря легко змінити за допомогою приймача та компресора, при якому адаптація позитивно впливає.

Слід зазначити, що при переході на великий зазор доріг у приймачі може не бути належної кількості повітря і займе деякий час, поки він не надійде від компресора (зламайте клапанну систему, яка регулює жорсткість підвіски, не є найкращим рішення). Загалом, Volkswagen Touareg забезпечує чотири рівні шасі:

 • Лад вважається найменшим зазор, його висота становить приблизно 160 мм. У той же час, опускання тіла на цей рівень стане можливим, якщо приймач має достатній запас повітря, щоб перейти до наступного. стиснення;
 • Стракен чудово підходить для подорожей по стандартному шосе. Блок управління відстежує роботу систем та клапанів, поки відбувається весь час автоматичного регулювання, що багато в чому залежить від швидкості та навантаження автомобіля. Світ. 220 мм, але зі зниженням швидкості від 180 кілометрів на годину може відбутися падіння до 185 мм;
 • Рівень поза межами також регулюється автоматично. Тут просвіт росте до 245 мм, але є обмеження на швидкість руху: межа до 70 кілометрів на годину;
 • X’tra має найбільший зазор, який досягає 300 мм. Він вважається постійним, але тут є певний поріг швидкості руху, що становить 20 кілометрів на годину. Ще одна швидкість не дозволить переходу (напис буде відображено, що це неможливо).

Окремо ми відзначаємо клавішу блокування на панелі приладів. Це багатофункціонально, при натисканні ви можете обмежити швидкість до 70 кілометрів на годину. Крім того, ця кнопка використовується для активації режиму підйому автомобіля, коли вам потрібно замінити колесо. Щоб увімкнути функцію, вам потрібно буде натиснути на сарку і утримувати близько п’яти секунд. Тільки тепер ви можете вимкнути запалювання, оскільки режим підйому буде активовано. У цей момент ми одразу пам’ятаємо паркувальне гальмо, оскільки його слід повністю затягнути.

Блок управління, який має підвіску повітря, допомагає обмежити швидкість, коли встановлений рівень поза дорогою. Але в той же час автомобіль не повинен їздити зі швидкістю понад 70 км/год., Оскільки кнопка блокування в цьому випадку не спрацює. Найчастіше ця функція використовується, коли вам доводиться їхати по поганій і зламаній дорозі, а це означає, що можливий серйозний ремонт. Для звичайного маршруту цей метод обмеження швидкості є необов’язковим.

Пневматичне контроль підвіски зазвичай не викликає великої проблеми. Однак система клапана, як і інші, працює досить стабільно і надійно. Але іноді трапляються невеликі спотворення, і тут потрібно зробити одну просту операцію.

Естафета компресора AIR.підвіски Touareg

Автомобіль для сучасної людини. це не лише засіб руху, але й підкреслює його статус, а також дозволяє вам подорожувати з комфортом. Кожен власник автомобіля стикається з його зривом. Точну причину несправності можна визначити господарем. Тому не займайтеся ремонтом себе, щоб це не погіршувало ситуацію. Почувши те, що реле підвіски повітря не вийшло з ладу, недосвідчений водій потрапляє в паніку і вважає, що компресор і сам кулон повинні будуть змінюватися. Але це не так.

По.перше, вам потрібно зрозуміти, що таке реле, де воно і яка функція виконує. Сам елемент розташований у блоці комутації та прихований під панеллю приладів. Побивка визначається кількістю помилок на табло.автомобілі або комп’ютерна діагностика. Після чого майстер переходить до візуального огляду причини несправності.

Як замінити частину

Якщо реле компресора пневматичної суспензії Туарег не перебуває в ущільненні в самому компресорі через старість, то його легко замінити. Для початку під приладовою панеллю ми знаходимо накладку, розташовану над правою ногою водія. Він спирається на кліп і два самостійні гвинти і схоже на маленьку кришку. Перш за все, ми відкрутили тарілку біля педалі гальма, що спрощує процес вилучення самого блоку. Щоб видалити його, вам потрібно буде натиснути на засувки та потягнути вниз. Потім ми видалимо реле і встановлюємо новий елемент на його місці. Збірка здійснюється у зворотному порядку.

Заміна деталі повинна здійснюватися регулярно, залежно від пробігу автомобіля, приблизно 95 000-100 000 км. Звичайно, естафета може тривати кілька разів довше, але ризик спалювання самого компресора збільшується. Щоб запобігти цьому, рекомендується проводити регулярне обслуговування автомобіля.

Функціональна частина реле та причина поломки

Реле компресора. це датчик, який вимірює тиск у повітряній суспензії. Коли він зменшується нижче налаштувань, встановлених заводськими налаштуваннями, стрижень закриває контакт реле і з’єднує електродвигун, щоб травмувати повітря.

пневматична, підвіска, touareg, зрозуміти, коригування, внести

Елемент не вдається з кількох причин:

 • Несвоєчасне обслуговування автомобілів.
 • Перегрівати.
 • Керування по поганими дорогами та ударами.
 • Вода та грязь потрапляють прямо на елемент.
 • Механічне пошкодження реле.

Інші несправності автомобіля та ігнорування помилок його систем також можуть вплинути на знос реле. У деяких випадках, щоб усунути несправність реле, може знадобитися очистити його контакти.

Особливість естафета компресора

Особливості запасної частини включають її пристосованість. Завдяки естафеті повітряна підвіска автомобіля адаптована до режимів:

 • “Sport”. актуально для навіть доріг. Автомобіль може прискорюватися до високої швидкості, показуючи свою потужність та маневреність.
 • “Комфорт”. підходить для подорожі з дітьми. Автомобільний удар гладкий і м’який.
 • “Авто”. дозволяє драйверу можливість драйвера налаштувати жорсткість підвіски самостійно.
пневматична, підвіска, touareg, зрозуміти, коригування, внести

Реле компресора Touareg в основному використовується на позашляховиках бренду Volkswagen. Тому виробник покращив та модифікував елемент для поліпшення можливостей та функціональності автомобіля. Реле адаптована до великих навантажень і частого перемикання режиму.