Заміна прокладки класики GBC Almera. Заміна прокладки класики GBC Nissan Almera

Встановлення головки циліндра, бензинові двигуни, управління Nissan

Двигун ідеально постачається для ремонту. Бензиновий лід може зажадати операції, якщо на обличчі є такі ознаки: двигун є троїтом, його вихлопи білі. Також компонент може вібрувати, клацання та стукіт будуть почути всередині. З найскладнішою поломкою двигун просто не починається.

Ремонтних робіт та обслуговування цього двигуна не складно. Він досить компактний, важить відносно мало. Конструкція має оригінальну, тому розібрати і зібрати його не складно.

Двигун потужний. У нього послідовно 4 циліндри. Вони практично розташовані, а навантаження під час роботи рівномірно розподіляється на сам двигун та автомобільний випадок. Це дозволяє зменшити вібрацію зі швидкістю. Пристрій з високою потужністю постійно працює на паливі серії 90. це означає, що вартість кілометра доріжки невелика.

Щоб забезпечити додатковий догляд, необхідна зміна типу олії. Тобто після подолання 100 000 км потрібно змінити мастило для щадного. Це потрібно зробити для автомобілів, які експлуатуються з низькою швидкістю під час руху по місту.

Швидкий спосіб змінити ланцюг

У цьому випадку вам потрібно злити масло та охолоджуючу рідину, а також демонтувати кришку клапана. Суть методу полягає в тому, щоб заклеювати старий і новий ланцюг. Після цього вони складаються, з подальшим розширенням усіх зірок деревини. Для цього вам потрібно буде прокрутити колінчасте вал, раніше відкрутивши свічки запалювання.

Клацніть ланцюжок

Після закінчення нової ланцюга робить повну революцію, він відключений від старого приводу часу та закріплений з другим кінцем нового ланцюга. Залишається встановити елементи, видалені раніше.

Перед тим, як виконувати операції, слід встановити позначку на шківи колінчастого вала, а також виправити положення тегів лаплінгів, щоб простежити відсутність стрибків посилань з довжиною нового ланцюга.

Підключіть схему

Заміна прокладки HBC

Коли двигун Nissan Almera N16 почав перегрітися і витік антифриз та олії з.під головки блоку було помічено, необхідно зняти його та замінити прокладку. Через високі температури голову можна спотворити, а потім вже знадобляться місце її з’єднання з блоком циліндрів.

Рекомендується звільнити голову від шлангів, навісних одиниць та інших вузлів у наступній послідовності:

 • Ми повертаємо мінус акумулятора і зливаємо антифриз.
 • Від’єднайте кріплення котушок запалювання та видаліть їх.
 • Видаліть вихлопний колектор, попередньо повернувши гайки з кріпильних шпильок.
 • Ми стискаємо антени затискачів, щоб видалити шланги подачі повітря до дросельної заслінки, вентиляцію картера та вхідного колектора.
 • Від’єднайте вакуум гальма.
 • Ми вимикаємо кріпильні болти і видаляємо з’єднання загальної маси головкою блоку.
 • Відключіть роз’єми проводів дросельної заслінки, датчика температури та форсунок.
 • Ми демонтуємо електричний роз’єм адсорберного клапана і видаляємо з нього шланг.
 • Від паливного пандусу відключіть живлення бензину.
 • Ми повертаємо кріплення болта кріплення генератора і беремо разом із генератором на бік.
 • Ми вимикаємо вали розподілу і обережно видалимо їх.
 • З впускного колектора ми вимикаємо кріпильні болти, за допомогою яких кріпиться подушка двигуна.
 • Ми відключаємо болти, що кріплять голову в послідовності, наведеній в інструкціях щодо ремонту автомобіля Almer, знімають GBC та розміщуємо на робочий стіл.

На вилученій голові та блоці циліндрів ми очищаємо контактні поверхні, після чого перевіряємо геометрію цієї частини на відсутність викривлення. Для цього, за допомогою краю залізної лінії, перевірте площину вздовж довжини, потім поперек і з кута до кута, вимірюючи утворену зазор із зондом. З проміжком менше 0.1 мм голови можна повернути назад, з більшою величиною GBC, потрібно віддати його спеціалізованій майстерні для подрібнення.

Перш ніж покласти голову на місце, вийміть бруд та масло з отворів під кріпильними болтами, покладіть на блок двигуна нову прокладку і змастіть кріплення болти моторним маслом.

Ми проводимо подальшу установку та збірку відповідно до посібника для того, щоб миготливі точки болтів GBC та розподільних валів.

Це цікаво: проблеми з кнопкою відкриття багажника (зовнішня) 2001-2007

Заміна ланцюга термінів Nissan Almera Classic

Nissan Almera Classic. Ознаки зносу ланцюга синхронізації. це основні ознаки зносу ланцюга синхронізації

Симптоми несправності. тріщини, підвал, брязкання при запуску холодного двигуна, двигун шеєки або двигун просто не починається.

Передчасний знос ланцюга, пов’язаний з дефектами виробництва. Розтягнутий ланцюг може пропустити кілька ланок. Звідси падіння потужності, прискорена динаміка, збільшення споживання палива, збільшення шуму двигуна тощо. D. Несправність регуляторного регулятора впускного валу. Його слід замінити новою оптимізованою версією. Застряглий натягувач. Напружувач ланцюга замерзає в одному положенні, в результаті ланцюг не набуває нормального напруги. Тепловий захист нафтопроводу. Під час заміни розтягнутого ланцюга необхідно замінити тепловий екран, обгорнутий уздовж масляного трубопроводу до турбіни.

Якщо ви помітили, що будь.який із цих симптомів не повинен затягуватися з поїздкою на автомобільну службу, оскільки пункт призначення ланцюга синхронізації в деяких випадках може призвести до ремонту капіталу двигуна.

Як часто вам потрібно змінити ланцюг часу?

Все залежить від конкретної моделі двигуна. Кожна модель двигуна має власні норми для заміни ланцюга термінів. В середньому, ланцюг часу потрібно змінювати кожні 100 тис. Км., Але це дуже середнє значення, в деяких моделях це може бути менше, а інші. набагато більше. Більшість сучасних автомобілів, коли ланцюг часу наближається до стану вимог до заміни, дають перевірити помилку Endin, тож ви точно дізнаєтесь, коли настав час змінити ланцюг часу.

Поради щодо операції та заміни приводу часу

Nissan Primera P11 1995-2000

прокладка, класики, almera, nissan

Бензинові двигуни QG16DE, QG18DE, SR20DE, CD20T

Моторне масло, рекомендоване виробником для Nissan Primera, відповідає стандартам:

 • Оригінальний Nissan автоматизований;
 • Відповідно до класифікації API, класи олій SH або SJ;
 • Відповідно до стандарту ASEA. A2/96;
 • Видимість вибирається за схемою 3.

Схема 3. Залежність в’язкості моторних масел від сезону заборговано на машині. Розшифровка схеми 3 схоже на схему 1, за винятком робочих температур для масла 5 Вт. 30, вона використовується в температурних умовах від.30 ° C (і менше) до 40 ° C (і більше).

Паливна суміш сприяє змащуванню параметрами:

У помірних та холодних областях бажано заливати 10 Вт. 30, із занадто гарячим кліматом використання 20 Вт. 40, 20 Вт. 50.

Орієнтовний об’єм транспортних засобів, необхідних для заміни, з урахуванням масляного фільтра, є:

Кронштейни вказують на необхідну кількість автомобіля без заміни масляного фільтра.

Дизельні авто.інженери

В інструкціях щодо прем’єри Nissan масло, що має параметри, підходить для дизельних двигунів:

 • Моторна рідина з фірмою Nissan;
 • Відповідно до класифікації ASEA-B2-96;
 • Відповідно до класифікації CCMC. PD2;

Візуальні параметри автотранспорту вибираються за схемою 2, з урахуванням наступних рекомендацій:

 • Для помірних та прохолодних областей бажано використовувати 10 Вт. 30, якщо температура повітря більше.200s;
 • Для моделей, оснащених турбонаддувом, заборонено використовувати масло 5 Вт. 20 та 5 Вт. 30 вилити лише в тому випадку, якщо температура нижче 00S;
 • У дуже спекотних кліматичних умовах бажано заливати 20 Вт. 40, 20 Вт. 50.

Nissan Almera Motors

1 покоління 2 покоління 3 покоління Almera Classic
K4m (1,6 літра 102 л.З.)
QG16DE (1,8 літра 107 літрів.З.)
QG15DE (1,5 л, 90 л.З.)
QG18DE (1,8 л, 114 літра.З.)
QG15DE (1,5 л, 98 л.З.)
QG18DE (1,8 л, 116 л.З.)
Ga14de (1,4 л, 87 л.З.)
Ga16de (1.6 л, 99 л.З.)
CD20 (2,0 л, 75 літрів.З.) Європа
SR20DE (2,0 л, 143 літри.З.) Європа

Варто сказати, що в історії Nissan Almers покупець запропонував достатню кількість різних одиниць потужності

Якщо звернути увагу, було два двигуни, які були виключно розміщені на першому поколінні автомобіля, що постачається до Європи. Це були двигуни CD20 та SR20DE

У нашій країні є Алмерс з такими двигунами, але рідко. Це незалежні машини з європейських країн. Офіційні запаси таких автомобілів з цими двигунами ніколи не були в.

прокладка, класики, almera, nissan
прокладка, класики, almera, nissan
прокладка, класики, almera, nissan
прокладка, класики, almera, nissan
прокладка, класики, almera, nissan
прокладка, класики, almera, nissan
прокладка, класики, almera, nissan

Особливості процедури та поради

Будь.яка робота з ланцюжком є ​​поруч із спеціальною точністю. Обережно приймати, щоб покласти поршень першого циліндра у верхню точку мертвих

Важливо поставити поршень у його верхнє положення. Всі кріпильні болти комутаційного валу двигуна по черзі виявляються

Якщо ви візуально порівнюєте зношений і новий ланцюг, то навіть неозброєний око показує, наскільки розтягнута стара деталь. Окрім неї, змінюється натягувач і зірочка. Встановлюючи новий натягувач, необхідно, щоб його уступ впав у спеціальну канавку. Напружену гайку потрібно встановити лише і ні в якому разі не затягувати

Також важливо ще раз перевірити, що колінчастий вал розташований у першому циліндрі. Ключ буде шукати вгору, і сам вал не вмикатиме напрямок за годинниковою стрілкою

Коли ланцюг синхронізації змінюється на Nissan Almera N16, вам потрібно встановити його за годинниковою стрілкою. Таким чином, ви можете виключити його провисання між передачами.

Яка інструкція для Nissan Almera для

Nissan Almera використовується власниками автомобілів для ознайомлення з основними вузлами автомобіля, а також для формування ідеї електроніки машини. Інструкції з експлуатації Nissan Almera містять дані про правила роботи даних про автомобіль та дані. Посібник буде корисним, якщо водій не розуміє, як працює його автомобіль, або хоче мати більш повне забезпечення свого пристрою.

Інструкція складається з декількох розділів. з них ви можете отримати інформацію про безпеку, елементи керування, дисплеї інформації, старт двигуна, догляд за тілом. Управління також містить дані про функціонування приладової панелі, підготовку до початку руху, системи опалення автомобіля, основних несправностей та обслуговування автомобіля.

Основні ілюстрації дозволяють отримати загальне уявлення про машину та розташування його основних елементів. Використовуючи ілюстрації в інструкціях, ви можете оцінити тип автомобіля попереду та ззаду. Також на ілюстраціях є детальне зображення пасажирського салону, панелі управління, знаки явки, мотор.

Одним із головних розділів інструкції є безпека. Він присвячений системам зберігання сидінь, ременями безпеки та іншими механізмами, які забезпечують безпеку водія та пасажирів

Крім того, з цього розділу ви можете отримати інформацію про запобіжні заходи SRS, а також показники передньої подушки безпеки. Вивчення інструкцій Nissan Almera повинно розпочатися з цього розділу. це дає важливі правила, які дозволять уникнути небезпек, пов’язаних з неправильною експлуатацією місць та ременів.

Заміна прокладки класики GBC Almera

Всім привіт! Лише через пару днів після придбання автомобіля я вирішив замінити олію та антифриз. Змінювати. Наступного ранку я перевірив рівні, олія знаходиться на рівні, але антифризу немає. Ну, я думаю, що система накачана, багато і все буде нормально. Наступного ранку знову малюнок те саме. Щодня додати близько 100 грамів, якщо ви їдете на роботу та додому. Якщо я подорожував KM 250 на день на шосе, потрібно було вилити 800 грам у кожну.Він почав шукати причину.Немає Плакова.У салоні все сухе. Сухий двигун і насадки. Двигун не курить! Піч була гарячою навіть на холостому ходу. На масляній кришці була ледь помітна емульсія. Я скуштував це, це виявилося солодким. Пройшовши місяць, і затока майже 10 літрів Антифріса вирішила розібратися. Грішили за прокладку GBC. Я демонтував три години. Я не знайшов нічого злочинного в прокладці. Вони порадили дати SBC для тесту. Речення: GBC в металевому майданчику. Мікроспрес. Попадос.Я знайшов HBC при розбиранні і взяв його туди. Перевіряв все нормально. Замінив омбіни клапанів, повернув площину,

Виріжте сідла, потерти клапан.Подальше складання. Найбільш проблематичним було коригування клапана. З двох голів було 32 голи.На 1 літр рідкої валюти знайшов мікрометр. Я виміряв шайби. Фабричне позначення не залишилося жодного. Як результат, мені довелося подрібнити два голи. Зібраний і регулював майже цілий день. Розпочав перший раз. Ось майже рік після ремонту. Політ ще нормальний.Я хотів би привітатися з старим власником машини, який продавав машину з такою болячими. На кришці не було емульсії. Рівні були нормальними. Хоча, як кажуть, ви самі вибираєте машину та дружину.

Samsung 12541-43910 Закладка кришки клапана 14035-95F0A укладання входу 11072-95F0A укладання теплового інженера 11044-8M010 прокладку блоккеля 071 голови.900 прокладка вихлопних колекторів 70-31414-10 HermeticNissan 13270-95F0C Закладка кришки клапана

Я давно помічав, що прокладка HBC з боку моторного щита буде фріпотуватися.Цього літа я вирішив змінити, в той же час подивитися, як існує ланцюг, кліренс клапана тощо.Загалом не було проблем із двигуном, нафта не їла, за винятком випадків, коли ви накопичуєте, споживання бензину було невеликим. Загалом, все в звичайному режимі.Купівля макета HBC, кришки клапана, прокладки для вентиляції картера, під клапаном вентиляційного клапана та самого клапана (не фотографував, але клапан взяв Реношкі), прокладку з прокладки масляного насоса 2 для витяжного колектора (i Змінив це, і я буду пити його окремий запис про це)

Найбільш призначений був 4 циліндра (він найбільше зігріває в машині).Помічено ще один момент: коли він вимірював прогалини клапанів, саме в 4.му циліндрі він був трохи більше, ніж допустимо. Швидше за все, він збільшився з перерослого коксу на клапанах, і він, швидше за все, з’явився там з олії з-під нафтового шапки. Я також вирішив їх замінити.

Я зрозумів, що я піднявся сюди даремно.Вся ця ганьба була утворена через те, що клапани зітхали і погано затримували нафту.І ось самі клапани

Аналізуючи голову, необхідно покласти всі деталі на його місце, оскільки я зробив розділ з картонної коробки та нарізаних шматочків картону, і таке лайно вийшло. Ми підписуємо все і не боїмося, що щось буде втрачено або змішане

Щоб судити клапани, я використовував пристрій для міркувань на 2110 16 клапан.Я рекомендую лише кільце тиску на пристрій для обробки, якщо на моєму, на металі будуть задишки (вони можуть подряпати сидіння натискання клапана), і вам потрібно натиснути пружину точно уздовж осі клапана.

Тепер про кошти з лісового горіха на клапанах були випробувані по.різному. і гас з ацетоном (він промив голову та всі деталі алюмінію). добре промитися. Але він дуже агресивний до рук, і гумові рукавички розпалися від нього.Для клапанів це виявилося ідеальним як страва або дешевий аналог на лужній основі, але його не можна використовувати в деталях алюмінію, або для його змивання дуже швидко. І тому продукт дуже хороший.На цій фотографії є ​​лише реакція шуму на собачки, в банках над гасом з ацетоном (курить на узбіччі))), до речі, є контейнер із таблетки для свічок-дуже зручний.

Клапан був розкутий таким пастою www.Автодок.ru/part/permatex. 6360/80036/я вивчав цю проблему довго, і я раджу лише це.Відповідно до механізму шліфування. без тренувань. Особливо для подрібнення я купив таку ручку www.Ульмарт.ru/товар/55819 339041652e163de6a3e104 і зробив це вручну, як ви вогоньте 90-120 градусів в один бік, а потім в іншому. Основне терпіння.Ви наносите пасту до клапана в точці контакту з сідлом, подрібніть його до появи рівномірного шелестру (спочатку буде брязкальце). КогдА. Якщо більше немає канавів і рівномірної матової поверхні, то, якщо ні, то нанесіть пасту знову і все ще подрібніть її і так у кілька проходів. У мене був один запис з цією пастою близько хвилини.Випускні клапани були в невеликих вибоїнах, і 4-5 проходів взяли до шліфування.

Далі в промиту головку змінив масляні кришки. Він вийняв їх з тонкими отворами і натиснув на них ключовою трубою на 10 як.Виявилося таку голову

Поки він займався головою, циліндри поставили більш шкідливе положення і налили там підйом LAVR-202. Поршні були дуже добре очищені. У самих циліндрах він все ще був у відмінному стані.Glotting Glass все в лотку.Він зняв піддон. З боку кривошипи все було не так вже й погано. Великих депозитів не було.

Мета прокладок HBC та їх типів

Якщо бути точним, то прокладка GBC. це герметичний елемент з трьох систем автомобілів двигуна одразу:

 • паливо;
 • Системи охолодження двигуна;
 • герметик каналів, за допомогою яких циркулює моторне масло.

З цієї причини цей елемент є литовою або алюмінієвою частиною досить складної форми і виготовляється за допомогою точкового лиття, щоб він був таким же сильним і рівномірним у своєму складі. В іншому випадку це може дати тріщину під впливом високих температур, оскільки як чавун, так і алюмінієві матеріали досить іскриті. Але вони мають значну перевагу перед іншими, наприклад, сталей: вони прекрасно зберігають і практично не згинаються.

Але ці властивості мають один серйозний мінус: без відносно м’якої прокладки, практично неможливо досягти ідеального контакту GBC з блок циліндрів. З іншого боку, прокладка діє як герметик: коли з’єднані частини, які розташовані з силою, стиснуті болтами (на більшості двигунів Almer є чотири болти), вона, деформуюча, щільно засмічується сформована складова тріщини, що робить циліндр блокує герметикою. Тому прокладки GBC виготовляються з відносно м’яких матеріалів: мідь або розв’язання низької вуглецевої сталі.

Справедливості слід сказати, що є ще два види прокладок:

 • азбест, виготовлений з сумішей, що містять азбесту;
 • дурниці, тобто полімер.

Продукти, пов’язані з цими типами, мають дві переваги: ​​високий ступінь усадки, що забезпечує їх чудову ефективність та низьку вартість. Однак той факт, що термін служби таких прокладок надзвичайно низький, повністю перетинає обидві переваги. Тому більшість досвідчених майстрів скептично ставляться до таких прокладок і не рекомендують їх своїм клієнтам.

Купівля нового закладання

Оскільки геометрія внутрішньої поверхні GBC є досить складною, геометрія його укладання так само складна, що точно повторює форму блоку циліндрів. Тому кожна модель бренду та двигуна вимагає власної прокладки. Це взагалі не повинно бути оригінальним виробництвом, але завжди робиться для будь.якого конкретного двигуна. Зважаючи на те, що сьогодні Алмерс оснащений п’ятьма різними двигунами (не рахуючи вже вилучених від виробництва, але донині активно експлуатаційні електростанції), купуйте прокладку GBC “оком”. процедура небезпечна, оскільки це не можливо Здогадайся з покупкою. Тому, відвідуючи магазин автозапчастин, краще взяти з собою стару прокладку, щоб не помилитися з вибором.

Але, бачите, це не дуже зручно: зняти головку блоку циліндрів, зробити необхідний ремонт пристрою, а потім бігти до магазину для відсутніх запасних частин. Довіривши ремонт групи циліндрів-поршня двигуна вашого автомобіля фахівцям служби автомобіля, ви заощадите в часі (майже завжди необхідна прокладка на станції послуги), по-друге, ви придбаєте його без Зберігайте маржу трохи менше. І як ремонт, в тому числі як герметизація блок циліндра, ви будете сто відсотків впевнені.

Коли слід змінити прокладку GBC

Заміна прокладки класичної GBC Nissan Almera виготовляється в одному з двох випадків:

 • Якщо витік нафти відбувається через з’єднання голови з блоком, тобто коли прокладка виробляє свій ресурс. І, до речі, він не дуже великий, оскільки температура в циліндрах робочого двигуна коливається близько 200 градусів, і ця деталь переживає значний спосіб. Витік масла може бути знайдено характерними потоками на GBC, а також коли на масляному зонді утворюється масляна піна. це вказує на контакт моторного масла повітрям;
 • З кожним видаленням головки блоку циліндра. На жаль, ця частина є одноразовою, оскільки метал, з якого виготовляється, не має можливості відновити свою форму після сильного стиснення. І є багато причин для видалення SBC: необхідність регулювання зазору тепла клапанів, заміни ременя ГРМ, заміни скреброваних ковпачків. і завжди потрібно встановити нову прокладку.

Заміна прокладки класики GBC Almera

Всім привіт! Лише через пару днів після придбання автомобіля я вирішив замінити олію та антифриз. Змінювати. Наступного ранку я перевірив рівні, олія знаходиться на рівні, але антифризу немає. Ну, я думаю, що система накачана, багато і все буде нормально. Наступного ранку знову малюнок те саме. Щодня додати близько 100 грамів, якщо ви їдете на роботу та додому. Якщо я подорожував KM 250 на день на шосе, потрібно було вилити 800 грам у кожну.Він почав шукати причину.Немає Плакова.У салоні все сухе. Сухий двигун і насадки. Двигун не курить! Піч була гарячою навіть на холостому ходу. На масляній кришці була ледь помітна емульсія. Я скуштував це, це виявилося солодким. Пройшовши місяць, і затока майже 10 літрів Антифріса вирішила розібратися. Грішили за прокладку GBC. Я демонтував три години. Я не знайшов нічого злочинного в прокладці. Вони порадили дати SBC для тесту. Речення: GBC в металевому майданчику. Мікроспрес. Попадос.Я знайшов HBC при розбиранні і взяв його туди. Перевіряв все нормально. Замінив омбіни клапанів, повернув площину,

Виріжте сідла, потерти клапан.Подальше складання. Найбільш проблематичним було коригування клапана. З двох голів було 32 голи.На 1 літр рідкої валюти знайшов мікрометр. Я виміряв шайби. Фабричне позначення не залишилося жодного. Як результат, мені довелося подрібнити два голи. Зібраний і регулював майже цілий день. Розпочав перший раз. Ось майже рік після ремонту. Політ ще нормальний.Я хотів би привітатися з старим власником машини, який продавав машину з такою болячими. На кришці не було емульсії. Рівні були нормальними. Хоча, як кажуть, ви самі вибираєте машину та дружину.

Samsung 12541-43910 Закладка кришки клапана 14035-95F0A укладання входу 11072-95F0A укладання теплового інженера 11044-8M010 прокладку блоккеля 071 голови.900 прокладка вихлопних колекторів 70-31414-10 HermeticNissan 13270-95F0C Закладка кришки клапана

Я давно помічав, що прокладка HBC з боку моторного щита буде фріпотуватися.Цього літа я вирішив змінити, в той же час подивитися, як існує ланцюг, кліренс клапана тощо.Загалом не було проблем із двигуном, нафта не їла, за винятком випадків, коли ви накопичуєте, споживання бензину було невеликим. Загалом, все в звичайному режимі.Купівля макета HBC, кришки клапана, прокладки для вентиляції картера, під клапаном вентиляційного клапана та самого клапана (не фотографував, але клапан взяв Реношкі), прокладку з прокладки масляного насоса 2 для витяжного колектора (i Змінив це, і я буду пити його окремий запис про це)

Найбільш призначений був 4 циліндра (він найбільше зігріває в машині).Помічено ще один момент: коли він вимірював прогалини клапанів, саме в 4.му циліндрі він був трохи більше, ніж допустимо. Швидше за все, він збільшився з перерослого коксу на клапанах, і він, швидше за все, з’явився там з олії з-під нафтового шапки. Я також вирішив їх замінити.

Я зрозумів, що я піднявся сюди даремно.Вся ця ганьба була утворена через те, що клапани зітхали і погано затримували нафту.І ось самі клапани

Аналізуючи голову, необхідно покласти всі деталі на його місце, оскільки я зробив розділ з картонної коробки та нарізаних шматочків картону, і таке лайно вийшло. Ми підписуємо все і не боїмося, що щось буде втрачено або змішане

Щоб судити клапани, я використовував пристрій для міркувань на 2110 16 клапан.Я рекомендую лише кільце тиску на пристрій для обробки, якщо на моєму, на металі будуть задишки (вони можуть подряпати сидіння натискання клапана), і вам потрібно натиснути пружину точно уздовж осі клапана.

Тепер про кошти з лісового горіха на клапанах були випробувані по.різному. і гас з ацетоном (він промив голову та всі деталі алюмінію). добре промитися. Але він дуже агресивний до рук, і гумові рукавички розпалися від нього.Для клапанів це виявилося ідеальним як страва або дешевий аналог на лужній основі, але його не можна використовувати в деталях алюмінію, або для його змивання дуже швидко. І тому продукт дуже хороший.На цій фотографії є ​​лише реакція шуму на собачки, в банках над гасом з ацетоном (курить на узбіччі))), до речі, є контейнер із таблетки для свічок-дуже зручний.

Клапан був розкутий таким пастою www.Автодок.ru/part/permatex. 6360/80036/я вивчав цю проблему довго, і я раджу лише це.Відповідно до механізму шліфування. без тренувань. Особливо для подрібнення я купив таку ручку www.Ульмарт.ru/товар/55819 339041652e163de6a3e104 і зробив це вручну, як ви вогоньте 90-120 градусів в один бік, а потім в іншому. Основне терпіння.Ви наносите пасту до клапана в точці контакту з сідлом, подрібніть його до появи рівномірного шелестру (спочатку буде брязкальце). КогдА. Якщо більше немає канавів і рівномірної матової поверхні, то, якщо ні, то нанесіть пасту знову і все ще подрібніть її і так у кілька проходів. У мене був один запис з цією пастою близько хвилини.Випускні клапани були в невеликих вибоїнах, і 4-5 проходів взяли до шліфування.

Далі в промиту головку змінив масляні кришки. Він вийняв їх з тонкими отворами і натиснув на них ключовою трубою на 10 як.Виявилося таку голову

Поки він займався головою, циліндри поставили більш шкідливе положення і налили там підйом LAVR-202. Поршні були дуже добре очищені. У самих циліндрах він все ще був у відмінному стані.Glotting Glass все в лотку.Він зняв піддон. З боку кривошипи все було не так вже й погано. Великих депозитів не було.

Мета прокладок HBC та їх типів

Якщо бути точним, то прокладка GBC. це герметичний елемент з трьох систем автомобілів двигуна одразу:

 • паливо;
 • Системи охолодження двигуна;
 • герметик каналів, за допомогою яких циркулює моторне масло.

З цієї причини цей елемент є литовою або алюмінієвою частиною досить складної форми і виготовляється за допомогою точкового лиття, щоб він був таким же сильним і рівномірним у своєму складі. В іншому випадку це може дати тріщину під впливом високих температур, оскільки як чавун, так і алюмінієві матеріали досить іскриті. Але вони мають значну перевагу перед іншими, наприклад, сталей: вони прекрасно зберігають і практично не згинаються.

Але ці властивості мають один серйозний мінус: без відносно м’якої прокладки, практично неможливо досягти ідеального контакту GBC з блок циліндрів. З іншого боку, прокладка діє як герметик: коли з’єднані частини, які розташовані з силою, стиснуті болтами (на більшості двигунів Almer є чотири болти), вона, деформуюча, щільно засмічується сформована складова тріщини, що робить циліндр блокує герметикою. Тому прокладки GBC виготовляються з відносно м’яких матеріалів: мідь або розв’язання низької вуглецевої сталі.

Справедливості слід сказати, що є ще два види прокладок:

 • азбест, виготовлений з сумішей, що містять азбесту;
 • дурниці, тобто полімер.

Продукти, пов’язані з цими типами, мають дві переваги: ​​високий ступінь усадки, що забезпечує їх чудову ефективність та низьку вартість. Однак той факт, що термін служби таких прокладок надзвичайно низький, повністю перетинає обидві переваги. Тому більшість досвідчених майстрів скептично ставляться до таких прокладок і не рекомендують їх своїм клієнтам.

Купівля нового закладання

Оскільки геометрія внутрішньої поверхні GBC є досить складною, геометрія його укладання так само складна, що точно повторює форму блоку циліндрів. Тому кожна модель бренду та двигуна вимагає власної прокладки. Це взагалі не повинно бути оригінальним виробництвом, але завжди робиться для будь.якого конкретного двигуна. Зважаючи на те, що сьогодні Алмерс оснащений п’ятьма різними двигунами (не рахуючи вже вилучених від виробництва, але донині активно експлуатаційні електростанції), купуйте прокладку GBC “оком”. процедура небезпечна, оскільки це не можливо Здогадайся з покупкою. Тому, відвідуючи магазин автозапчастин, краще взяти з собою стару прокладку, щоб не помилитися з вибором.

Але, бачите, це не дуже зручно: зняти головку блоку циліндрів, зробити необхідний ремонт пристрою, а потім бігти до магазину для відсутніх запасних частин. Довіривши ремонт групи циліндрів-поршня двигуна вашого автомобіля фахівцям служби автомобіля, ви заощадите в часі (майже завжди необхідна прокладка на станції послуги), по-друге, ви придбаєте його без Зберігайте маржу трохи менше. І як ремонт, в тому числі як герметизація блок циліндра, ви будете сто відсотків впевнені.

Коли слід змінити прокладку GBC

Заміна прокладки класичної GBC Nissan Almera виготовляється в одному з двох випадків:

 • Якщо витік нафти відбувається через з’єднання голови з блоком, тобто коли прокладка виробляє свій ресурс. І, до речі, він не дуже великий, оскільки температура в циліндрах робочого двигуна коливається близько 200 градусів, і ця деталь переживає значний спосіб. Витік масла може бути знайдено характерними потоками на GBC, а також коли на масляному зонді утворюється масляна піна. це вказує на контакт моторного масла повітрям;
 • З кожним видаленням головки блоку циліндра. На жаль, ця частина є одноразовою, оскільки метал, з якого виготовляється, не має можливості відновити свою форму після сильного стиснення. І є багато причин для видалення SBC: необхідність регулювання зазору тепла клапанів, заміни ременя ГРМ, заміни скреброваних ковпачків. і завжди потрібно встановити нову прокладку.

Встановлення. Двигуни CD

Вибір товщини товщини головки циліндра

 • в) Переверніть колінчасте вал вперед і назад в районі ВМТ. Запишіть максимальний індикатор.
 • г) Встановіть ногу індикатора на блок циліндрів і переконайтеся, що встановлення нуля не зламана.
 • f) Повторіть кроки c) та d) усіх точок вимірювання на поршні кожного циліндра.

Типи поршневих кілець і яка заміна кілець Almera N16

Нафтові пари. не єдині ущільнювачі, які знаходяться в механізмі розподілу газу і потребують регулярної заміни. Є прокладки не тільки для клапанів, але і для поршнів. це так.цільні поршневі кільця. Вони кладуть на поршень у канавці, спеціально захищеному в ньому. На відміну від масляних ковпачків, поршневі кільця виготовлені зі сталі. Але їх мета однакове: вони сприяють більш щільному контакту поршнів зі стінами циліндрів, завдяки якому ефективність всього механізму розподілу газу стає максимальним.

прокладка, класики, almera, nissan

Легко здогадатися, що з часом кільця зношуються, що сприяє двома факторами:

 • Вони просто зловживають у процесі роботи;
 • Під впливом надзвичайно високих температур (у моменти запалювання палива він може досягти 2000 градусів) ці елементи поступово вигорують.

Якщо ефективність двигуна, тобто його потужність, несподівано впала, але в той же час видимі несправності двигуна не спостерігаються, то, швидше за все, заміна кілець Almera N16 потрібна. Крім того, збій цих частин може супроводжуватися стуком, який посилюється зі збільшенням швидкості двигуна.

прокладка, класики, almera, nissan

Але на кожному поршні не є, а два кілець. По.перше, ми розглядаємо, називаються стисненням, друге, призначене для удару стінок циліндрів, за допомогою аналогії з ковпачками масляного скрепера і розташовані нижче стиснення. Таким чином, конструкція поршня створюється таким чином, що, з одного боку, він забезпечується його безперебійним мастилом, а з іншого, масло не потрапляє в нього, коли воно наповнене сумішшю повітряної палива.

Усі поршневі кільця мають високий ступінь сили та еластичності. Крім того, вони мають можливість самостійно регулювати свій зовнішній діаметр, чіпляючись за циліндр і в той же час, не залишаючи їх канавок.

Їх додаткове призначення полягає в тому, що вони мінімізують площу контакту поршня та циліндрів, що зменшує сили тертя, що виникають. Відповідно, ресурс цих частин значно збільшується, що зведе до ймовірності позапланової заміни Almera N16.

Послуга

Двигун QG16DE обслуговується відповідно до правил. Потім автомобілі Nissan проводяться щорічно, або кожні 15 тисяч. км бігу. Якщо умови експлуатації виявляються жорсткими (погані дороги, бензин поганої якості тощо.D.), потім регуляторні роботи проводяться частіше (кожні 7500 км).

Об’єм мастила в двигуні 2.7 літрів, зміни нафти щороку, але краще робити це двічі на рік (до і після зимового сезону).

Заміна свічок на масло QG16DE в механічній коробці передач змінюється після проходження позначки 90 тисяч., В автоматичній коробці передач частіше. через 60 тис. км. Ланцюг часу надійний. він ходить близько 200 тисяч., А ремені обладнання для кріплення потрібно змінювати кожні 60. 70 тисяч. км.

Двигун

Двигун QG16DE. це проста і надійна заміна GA16DE. Він деформований до 100 з невеликим l.З., Його блок циліндрів виготовлений з високостійкої чавуну, терміни керують ланцюгом, а не поясом.

Фази розподілу газу змінюються на вхідний вал, це стандартна технологічна система CVTC.

прокладка, класики, almera, nissan

Фаза розподілу газу

Дросець затвора електронна, гідравлічних компенсаторів немає. Тому періодично потрібно регулювати зазори клапанів спеціальними шайбами. Коли настане час це зробити, він вказує на металевий стук.

Охолодження двигуна. закритий тип, антифриз бажаний. Охолоджуюча рідина керується вдосконаленим насосом, спеціально розробленим для QG16DE.

Система запалювання включає ECU, свічки з котушками. Останнє напруга перетворення від низької напруги до високої напруги. ECU контролює живлення напруги до свічок.

прокладка, класики, almera, nissan

Заміна свічок на QG16DE

Стандартна система живлення для Nissan, яка включає електричний паливний насос, паливні трубопроводи, регулятор тиску палива, форсунки, паливні та повітряні фільтри, дросель, дросель.

Асамблея. SR двигун

Система управління двигуном

 • а) Затягніть болт і момент 2-5 нм.
 • б) Затягніть болт на мить 16-21 нм.
 • в) Затягніть болт і момент 16-21 нм.
 • г) затягніть болт у момент 16-21 нм.
 • а) Клацніть на важіль клапана ZVOA над гідравлічним компенсатором. Якщо важіль рухається щонайменше за я мм. Потім у камері високого тиску є повітря. У цьому випадку з запущеним двигуном буде заслуханий певний шум клапана.
 • b) Щоб видалити повітря з направляючого-роцептенденсора, занурте його в контейнер з чистим моторним маслом. Потім, натиснувши плунжер, злегка натисніть на кулю за допомогою відповідного стрижня. Повітря повністю видаляється, коли плунжер більше не рухається. Видалення повітря з гідравлічного компенсатора такого типу штовхана двигуна неможливо.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Усі деталі повинні бути встановлені на попередніх місцях.

 • а) Встановіть усі деталі клапана (крім шайби) у головку циліндра. Посібник.клапан повинен бути замінений новим.
 • б) Видаліть гідравлічний компенсатор зазору.
 • в) Вставте оправку KV10115700 в гачок для Gia Gut. У оправленні включено інсульт для індикатора типу годинника.

Гальмівна система

GBC (головка циліндра). Його, швидше за все, будуть замінені, якщо масла спостерігаються на блоці. Але прокладка під головою змінюється частіше. Вони мають здатність витерти і починає пропускати мастилі.

Стовбур. Коли потрібно його ремонт, він передбачає заміну підшипників та ущільнювачів. Ці деталі, як правило, включені у пульт дистанційного керування.

Кількість датчика розподільного вала

Важливо це знати, перш ніж придбати частину для заміни. І буде потрібно, якщо двигун просто перестане працювати

Можливо, цей датчик просто провалився, і передача сигналів до ECU зупинилася від нього, щоб введення палива вводили.

Датчик положення розподільного вала

Датчик швидкості. Якщо коробка передач не перемикає швидкість (особливо від першого до другого), контакти коробки очищаються, але ситуація залишається однаковою. датчик повинен бути замінений.

Ланцюг розтягнувся. Часто трапляється, що при витягуванні ланцюг збільшується на півтіметра і більше. У той же час, в роботі мотора чути сторонні звуки та хитрість. Щоб зробити заміну, вам потрібен новий ланцюг, натягувач і заспокійливі дошки, сам натягувач і прокладка для кришки клапана.

прокладка, класики, almera, nissan

Видалення та встановлення ланцюга приводу

Змінна швидкість приводу. Це ідеально економить паливо порівняно з автоматичною або механікою. Але досить часто це виходить з ладу, і драйвер зазвичай не може переключити швидкість.

Закладка клапана. Його потрібно змінити, якщо воно передає масло. Необхідно запобігти потраплянню олії на палуби свічок і змінити частину в часі.

прокладка, класики, almera, nissan
прокладка, класики, almera, nissan
прокладка, класики, almera, nissan
прокладка, класики, almera, nissan
прокладка, класики, almera, nissan

Лайнери. Є корінні та сполучні пружні строби, так.цільні ковзаючі підшипники. Вони використовуються у зв’язку з високою вібраційною навантаженням та швидкістю частин деталей, які пов’язані з ним. Не вдається від низької якості масла.

Зниження клапана. Вони періодично регулюються, залежно від пробігу. Вхідні та витяжні клапани можуть згинати, обклеїти або вигоріти.

Регулювання клапанів двигунів

Варто зазначити, що автомобілі з подібними двигунами та обладнанням чудово підходять для доріг, оскільки вони можуть працювати під навантаженням і захищати від перегріву.

 • Абсолютно законно (стаття 12.2);
 • Ходи від фотоформування;
 • Підходить для всіх автомобілів;
 • Працює через світлий роз’єм;
 • Не втручається в радіо та мобільні телефони.

Тут стаття видно для замовлення. у верхньому лівому куті коробки

Мотор працював нормально, але в холостому ходу він видав звук дизельного двигуна він був розтягнутий ланцюги рано чи пізно їх доведеться змінити.

Повний розмір. це схожий на.

Мені було цікаво, чи можна змінити їх самостійно і не знімаючи двигун.

Спочатку покладіть машину над ямою, вимкніть акумулятор і злийте масло з двигуна в будь.яку ємність.

Вийміть праве колесо і правий привід, поки колесо знімається, машина знаходиться на “лісі”.

Зніміть пластиковий захист ременів та радіатора.

Тепер ми переставляємо гніздо і підтримуємо двигун у зоні кришки корінних шиї колінчастого вала. Використовуючи гніздо, ми повинні покласти шматок дерева між гніздом і мотором.

Вийміть розширювальний резервуар радіатора, вийміть з кріплення і відведіть його в бік води.резервуара.

Покриття в повному розмірі.

Тепер ми бачимо цілий термін ми знімаємо старий, кріпить новий.

Після зняття старого часу я очистив усе, до чого міг досягти