Peugeot 308 погано гріє пічка причини

забився фільтр

Надмірне забруднення салонного фільтра призводить до того, що потік слабшає. В салон надходить мало теплого повітря, що не дає йому прогрітися. Необхідно прочистити фільтр або замінити.

перебіг антифризу

Дуже часто не гріє пічка Peugeot 308 через втрати охолоджуючої рідини. Помітити патьоки можна як в салоні, так і в підкапотному просторі. Усувається проблема доливом рідини до зазначеного виробником рівня. Важливо дочекатися остигання антифризу, а не відгвинчувати кришку при розігрітому двигуні.

Чому погано гріє пічка Peugeot 308 або зовсім не дає тепла

Щоб забезпечити комфортні умови в салоні, досить сформувати повітряний потік з температурним режимом 25-300С. Якщо виникнуть збої, то вони відразу ж позначаться на стані всередині авто. Діагностика з подальшим ремонтом проводиться для різних ділянок опалювальної системи.

зламалася помпа

Знос помпи проявляється в патьоках навколо її корпусу. Антифриз сочиться з-під стиків і з щілин. Необхідна заміна насоса.

Пристрій системи опалення

Заводський повітряний опалювач на «триста восьмий» має наступну комплектацію:

 • за панеллю приладів розміщується рідинної радіатор, живиться від системи охолодження блоку циліндрів;
 • нагнітання повітряних мас здійснюється за рахунок вбудованого в трубопроводи вентилятора, який починає дути після включення обігрівача;
 • обертання вентилятора (крильчатки) забезпечується невеликим електродвигуном;
 • якщо в Peugeot 308 пічка дує трохи теплим повітрям, то може бути проблема з регулюючої заслінкою;
 • для перерозподілу потоків не на пасажирів і водія в салоні, а на вітрове скло, вбудована перерозподільна заслінка;
 • трубки, по яких циркулює антифриз;
 • помпа для прокачування охолоджуючої рідини.

Важливо! Так як на кожному з етапів можуть виникати проблеми, то необхідно ретельно провести діагностику для виявлення поломки.

Як надходити, коли на Peugeot 308 не гріє пічка, яким чином це виправити

Французькі автомобільні марки користуються популярністю в нашій країні. Прикладом служить Peugeot 308, який випускається ще з 2007 року і вже кілька років пропонується користувачам в своєму другому поколінні. Одним з недоліків моделі є її система опалення, тому нерідко в Peugeot 308 не гріє пічка. Бажають звертатися в фірмовий автосервіс повинні приготувати чималу суму за діагностику і подальший ремонт. Автовласникам, які вирішили заощадити і звернутися до приватних майстрів, варто запастися терпінням. Ті, хто має менше досвіду і спецобладнання автослюсарі-самоучки не завжди з першого разу вирішують проблему, коли в Peugeot 308 інтенсивно дме холодний (прохолодний) повітря з штатної грубки. Найчастіше максимального ефекту вдається досягти при самостійному ремонті Peugeot.

READ  Kalina гріється пічка дує холодним

peugeot, гріє, пічка

Ремонт грубки на Peugeot 308.

зламаний термостат

Робота термостата полягає в перерозподілі потоків охолоджуючої рідини з різних контурах: великому і малому. Вихід з ладу даної деталі призводить до розбалансування роботи. Рідина може не вирушати по контуру, в якому підключений радіатор опалення. Виправити можна покупкою нового термостата.

зламаний вентилятор

Коли в Peugeot 308 досить погано гріє пічка, то причини можуть ховатися в поширенні повітря. Через дефлектори практично не йде повітря, коли перегорів електромотор, що обертає крильчатку. Ремонт в умовах гаража буде під силу не кожному, тому деталь потрібно міняти.

не гріє пічка!

Хлопці знову звертаюся за порадою! З настанням “прекрасної, теплою” погодою зіткнувся з наступною проблемою: не гріє піч, навіть при максимальній потужності, і режимі Н1 (тобто найвища температура), і добре прогрітій машиною, йде холодне повітря, тобто фактично грубка взагалі не працює Що робити ?! як вчинити?!

Peugeot 308 2010

Вентилятор вийшов з ладу

Автомобільний обігрівач прогрівається, але повітря з нього не подається. Це відбувається через що вийшов з ладу вентилятора, а точніше. його моторчика. Ремонт поломки здійснюється на сервісі або самостійно (відновлення, або заміна).

Пристрій і робота системи опалення

Принцип сучасної системи опалення та кондиціонування автомобіля

Обігрівач на автомобілі Peugeot 308 складається з наступних елементів:

 • радіатор рідинного типу (розміщується під панеллю приладів);
 • вентилятор для нагнітання і передачі прогрітих повітряних мас в салон автомобіля;
 • електродвигун вентилятора;
 • регулююча заслінка (призначена для контролю температури повітря, що надходить в машину з обігрівача);
 • розподіляє заслінка (використовується для направлення обдування не тільки на пасажирів, а й оглядові вікна);
 • патрубки для циркуляції рідини охолодження;
 • помпа (вид насоса) для примусової перекачування рідини з однієї зони, в іншу.

Принцип роботи обігрівача досить простий і суттєво не відрізняється від інших марок автомобілів.

  В прогрітому до 90 ° C моторі протікає теплообмін: антифриз (зазвичай заливається ця рідина, що охолоджує) забирає тепло, що виділяється механічними процесами в двигуні.

Піч починає добре працювати тільки при температурі вище 70 градусів.

Чому на Peugeot 308 погано гріє пічка: основні причини

Центральні сопла воздуховодов при прогрітому двигуні повинні швидко відігріти холодний салон.

Для комфортного прогрівання салону в холодну пору року досить 25-30 ° C. У охолодженні вітрового скла взимку водій потребує постійно. З’являються проблеми з обігрівом повинні усуватися негайно.

READ  Де знаходиться номер двигуна ВАЗ 2112

PEUGEOT 308 не греет печка

Так як ефективність опалення залежить від системи охолодження, то і причину несправності потрібно шукати саме там.

Прибираємо надлишки повітря в радіаторі

При заміні радіатора в нього міг потрапити повітря.

При знятті радіатора в систему потрапляє повітря, тому відразу тепле повітря надходити не буде.

Щоб прибрати надлишки повітря, досить викрутити пробку для зливу на радіаторі і дочекатися, поки потече антифриз. Після долити його по рівню в бачок.

 • завести автомобіль і включити гарячий обдув;
 • до 5 разів послідовно стиснути, а після розтиснути еластичний патрубок між двигуном і воздуховодом (розташовується вгорі, праворуч від двигуна і ближче до середньої частини відсіку);
 • долити в разі потреби йде рідина;
 • підняти стрілку тахометра до 2 тис. оборотів і потримати протягом 20 секунд;
 • перевірити рівень в розширювальному бачку.

несправність термостата

На фото старий протікає термостат і новий, позбавлений цього недоліку.

Термостат. пристрій для регулювання постійної температури. При неправильної роботи нагріте: антифриз не потрапляє в «піч», отже, в машині холодно. Проблема усувається шляхом заміни даної конструкції.

Трохи з історії

Перші опалювачі з’явилися на американських транспортних засобах в 1917 році.

В якості обігрівача використовувалася частина вихлопної труби. Трохи пізніше компанія General Motors доповнила цю конструкцію вентилятором і додатковим радіатором. Зараз для обігріву транспорту використовується взяття тепла з охолоджувальної рідини силового агрегату.

підтікання антифризу

Не можна допускати текти антифризу в салон вашого автомобіля.

Печка стала плохо греть в пежо 408/308 решаем вопрос

Некритичне підтікання антифризу через герметичні ємності та ущільнювальні сполуки.

«Піч» починає погано гріти через те, що їй не вистачає охолоджуючої рідини. Цю несправність усунути просто. Досить долити антифриз в розширювальний бачок до максимального рівня. Важливо пам’ятати, що перед тим як відкручувати пробку в холодці отворі, необхідно дочекатися повного охолодження двигуна.

Чому на Peugeot 308 погано гріє пічка: дме холодним повітрям і практично не гріє, причини

Автомобільний обігрівач (або по-народному «піч») призначений для виконання двох функцій: підтримання комфортної температури в холодну пору року і обдування вікон від запотівання. Ще як варіант, для поширення ароматів освіжувача повітря по салону.

Проблеми з термостатом

Нерідко термостат автомобіля виходить з ладу, в результаті цього антифриз перестає циркулювати по малому колу системи охолодження і не нагрівається до необхідного рівня. Якщо не гріє пічка Peugeot 308 або Citroen С4, то насамперед зверніть увагу на покажчик температури антифризу.

причини поломок

Якщо обігрівач салону автомобіля перестає працювати, то це обов’язково трапляється в середині зими, коли за вікном стоять тріскучі морози. Чи не найприємніше явище, а тому з цією проблемою потрібно розбиратися якомога швидше. Існує кілька причин, за якими не працює грубка Peugeot 308 або Citroen С4.

Освіта повітряної пробки

Якщо погано гріє пічка Peugeot 308 або Citroen С4, причиною цього також може стати повітряна пробка. Вона виникає внаслідок низького рівня антифризу, коли система захоплює повітря. У такому випадку потрібно просто додати охолоджуючої рідини до нормального рівня і провести прокачування системи.

READ  Скільки масла в двигуні ГАЗель 405

Але повітряна пробка також може утворитися через негерметичной прокладки головки блоку циліндрів. Без автосервісу усунути цю проблему не вийде, тому що для цього потрібно провести ремонт двигуна, під час якого знімається головка блоку циліндрів і встановлюється нова прокладка.

Забитий радіатор опалення

Як показує практика, найпоширенішою причиною, по якій не працює грубка Peugeot 308 або Citroen С4. це забитий радіатор опалення, не пропускає крізь себе антифриз. Причому. забита грубка Peugeot 308 або Citroen С4 саме на автомобілях з двигуном EP6 1.6L 120к Можна спробувати промити радіатор грубки, проте ця процедура не завжди допомагає. Тоді залишається тільки заміна радіатора грубки.

Повітря не надходить в салон автомобіля

Якщо в салон вашого автомобіля зовсім не надходить повітря, то швидше за все винен моторчик пічки. У більшості випадків перегорає запобіжник вентилятора пічки, тому потрібно відразу перевірити блок запобіжників.

Але також Ви не зможете зігрітися через непрацюючої заслінки або її моторчика. У такому випадку без автосервісу усунути цю проблему швидко не вийде, тому що дістатися до заслінки печі можна тільки після повного демонтажу передньої панелі авто, а це дуже кропіткий і складний процес.

Ще причина, по якій не працює грубка Peugeot 308 або Citroen С4 1.6 120 к.с., може переховуватися в проблемах з салонним фільтром. Якщо він дуже брудний, то тепле повітря не зможе надходити в салон авто.

Низький рівень антифризу

Чи не гріє пічка Peugeot 308 або Citroen С4? Можливо, стався витік антифризу. Це серйозна проблема, тому потрібно відразу ж перевірити рівень охолоджувальної рідини в розширювальному бачку. Якщо він виявиться низьким, то радіатор опалення не зможе нормально прогрівати повітря. Щоб виявити витік антифризу, необхідно перевірити всі з’єднання шлангів і патрубків, а також звернути увагу на рівень масла, тому що охолоджуюча рідина могла піти в картер двигуна.

Ремонт в нашому сервісі

Самостійно з’ясувати і усунути причину непрацюючої пічки Peugeot 308 або Citroen С4 вдається далеко не завжди. Тому якщо ви хочете оперативно позбутися від цієї проблеми, рекомендуємо звернутися в наш автосервіс «FrenchService» у Воронежі. Ми швидко визначимо причину, по якій погано гріє пічка Peugeot або Citroen і в найкоротші терміни відремонтуємо її. На всі встановлені деталі ми надаємо письмову гарантію на 6 місяців або 10 000 км пробігу.

Телефон майстра-приймальника 8 (473) 229-83-53

| Denial of responsibility | Contacts |RSS