ВАЗ 2110 не заводиться з першого разу

Перевірка і настройка іммобілайзера

«Глюки» іммобілайзера з’являються через те, що в багатьох моделях авто вітчизняних та зарубіжних виробників контролер ЕБУ розташовують біля або під радіатором тепловентілятора.

Якщо машина не завелася з першого разу, знімається панель обігрівача, візуально перевіряється ЕБУ. Він повинен бути сухою. Вологий ЕБУ сигналізує про вихід з ладу. Це пристрій при попаданні на нього води не підлягає ремонту, тільки заміні.

Відразу від впливу вологи вигорає вихідний ключ блоку. Умільці можуть перепаять цей чіп, але він вже довго не прослужить. максимум два або три місяці. Витік теплоносія усувається заміною радіатора опалювача. При цьому рекомендується установка нового контролера між піччю і панеллю моторного відсіку. Іммобілайзери будь-якої моделі не виходять з ладу без причини. Поломка вузла відбувається приблизно від пульта управління або несправну проводку.

Брелок зазвичай складається з двох половин, стягнутих саморезом. Гвинт можуть недотянуть, перетягнути. Внаслідок цього між контактами транспондера мікросхеми дистанційного пристрою виникає тріщина. Якщо двигун машини не запустився з першого разу, необхідно спробувати здійснити запуск навчальним або запасним ключем або поміняти пульт дистанційного керування. Коли іммобілайзер ретельно перевірили, сигналів ніяких немає, але машина все одно не заводиться, перевіряється стартер.

Стартер і проводка

При несправності цього важливого пристрою маховик або не обертається, тобто глухо мовчить, або намагається прокрутитися, але не може в силу якихось причин. Лунають клацання, металевий брязкіт, глухі удари. Відразу необхідно перевірити акумулятор і зарядити до максимуму. При розрядженою батареї не горять лампочки в салоні і на панелі приладів. Якщо лампочки горять, проводиться діагностика.

Водій виходить з машини, залишивши включеним дальнє світло. Фари горять тьмяно. слабкий акумулятор. Його потужності вистачає лише на світіння ламп, але прокрутити маховик двигуна батареї не вистачає сили. При повністю зарядженому акумуляторі, нормальної щільності, рівні електроліту знімається, перевіряється стартер, струмонесучі дроти.

ВАЗ 2110 Заводится и глохнет через 1-2 секунды

Проводка тестується мультиметром. Чорний провід підключається до маси, червоний. до контакту стартера. Зазвичай прилад показує 12.5-14.5 В. Якщо на приладі менші або нульові цифри, проводка несправна. Зачищаються контакти, перевіряються запобіжники, обплетення проводів ПВХ.

Якщо значення струму нормальні, стартер змінюється. Клацання, ривки, брязкіт при справній батареї свідчать про його несправному двигуні або втягуючому реле. Народні умільці в гаражних умовах усувають ці неполадки, але сучасні автолюбителі вже звикли звертатися в автосервіс.

2110, заводить, першого

Перевірка безконтактної системи запалювання

Іноді запуск відбувається не з першого разу, виникають інші проблеми в роботі двигуна. В такому випадку несправність може критися в системі запалювання.

Процес перевірки найпростіше здійснити за допомогою спеціального датчика. МД-1. Він підключається замість комутатора. Після його установки потрібно тільки лише включити запалювання. Немає необхідності заводити автомобіль.

Принцип роботи даного пристрій порівняно простий: присутній 3 окремих світлодіода. Залежно від того як вони будуть спрацьовувати слід визначати несправність:

 • загорівся світлодіод «П». це означає, що замок запалювання і його реле правильно спрацювали;
 • горить світлодіод «К». первинна обмотка в робочому стані, будь-які ушкодження в ній відсутні;
 • якщо після включення стартера моргає «Д». датчики холу знаходяться в справному стані.

Електронний блок управління

Чергова часта несправність. вихід з ладу ЕБУ. Його часто називають мізками автомобіля. Надійна система, працює без проблем, якщо ніхто не чіпає. Часто цей вузол заливають який-небудь рідиною. В основному це протікання антифризу. Встановлюючи сигналізації, здійснюючи протягання проводів, забувають ставити заглушки, після чого в ЕБУ залітає вода. Його марно піддавати ремонтно-відновлювальним заходам. Краще після заміни винести блок в сухе захищене місце.

Долгий запуск двигателя Ваз 2112 (12 серия) Поздний Старт Черная ласточка

Свічки запалювання

Порядок в електроніці. значить, причини криються в свічках. У період зимової експлуатації автомобіля їх часто заливає. Низькі температури знижують компресію, мотор просто не здатний відразу запуститися. Акумулятор на морозі часто розряджається, не в змозі дати потужну зарядну іскру. Можуть бути несправними дроти і самі свічки.

Є простий спосіб висушити свічки. Педаль газу повністю втопити в підлогу, провернути мотор стартером два рази і більше. Зазвичай після такої операції двигун активно заводиться. Якщо цього не відбулося, необхідно ретельніше просушити свічки. Відразу їх демонтувати, очистити від нагару, перевірити, виставити зазори, висушити феном або в духовці. Можна акуратно прогріти паяльною лампою.

ВАЗ 2109 не заводиться з першого разу

Сучасні технології дозволяють виробникам створювати такі автомобілі, які вимагають до себе мінімум уваги. Сів за кермо, провернув ключ у замку. і насолоджуєшся приємною їздою. Тільки коротше рульове колесо, регулярно поповнюючи запас палива в баку. І раптом. як грім серед ясного неба! Машина не заводиться з першого разу. Що необхідно робити, де перевіряти, як усунути подібну проблему?

Огляд системи запалювання: пошук несправностей

Якщо машина не заводиться, стартер не крутить. часто проблема криється саме в системі запуску двигуна. Основними слабкими місцями даної моделі є:

 • замок запалювання;
 • котушки і бронепровода;
 • силові кабелі йдуть від акумуляторної батареї.

В першу чергу слід перевірити роботу замка запалювання. Він влаштований порівняно просто. всередині розташовується спеціальна контактна група після проворота ключа в якій підключений до джерела живлення на приладову панель. Стартер запускається, пускає в хід систему харчування. Якщо приладова панель не загоряється або світиться, але стартер не крутить. слід перевірити замок.

Зазвичай ремонтувати його не має сенсу. простіше придбати нову деталь. Якщо замок запалювання в порядку, то необхідно упевнитися в справності акумуляторної батареї. Нерідко на ній присутній недостатня напруга. Перевірити його можна за допомогою мультиметра:

Инжекторный двигатель не заводится с первого раза.Вот одна из причин.

 • відкриваємо капот;
 • встановлюємо перемикач вимірювань на постійну напругу (до 20 В);
 • щупами торкаємося до клем АКБ.

Величина видається напруги повинна складати не більше 12.6 В. Якщо напруга менше. то це служить сигналом про несправність батареї. Не буде зайвим завмер щільності електроліту. Необхідно обов’язково перевірити надійність всіх без винятку контактів. Причому в першу чергу. на стартері. Зробити це також можна мультиметром.

Не заводиться ВАЗ 2110 інжектор стартер крутить

Ситуація в якій ваш автомобіль не заводиться, потрапляв напевно кожен автомобіліст і задоволення від цього мало, особливо якщо це трапляється в дорозі.

Для початку рекомендується провести загальну діагностику двигуна і спробувати виявити несправність. У даній ситуації для того, щоб визначити несправність силової установки ВАЗ 2110, рекомендується перевіряти всі робочі системи двигуна, іду від загального до приватного.

Чи не заводиться на холодну ВАЗ 2110 інжектор 8 клапанів

Для власників автомобіля цієї марки ця проблема, на жаль, не є рідкістю. Треба сказати, що більша частина провини відноситься не до виробника, а до морозній погоді, в умовах якої знаходиться автомобіль.

Якщо взимку автомобіль всю ніч простояв на вулиці або в гаражі, який не опалюється, то всі проблеми виникають через те, що він грунтовно охолов.

При цьому змінюють свої фізичні властивості метал, паливо, мастильна рідина.

Все це в підсумку призводить до того, що стає досить важко запустити силову установку. Проблем додасть обставина, при якому за автомобілем не здійснюється регулярний належний догляд.

Найбільш поширеними причинами виникнення подібної ситуації є наступні моменти:

 • Виникла певна проблема з акумуляторною батареєю.
 • Вийшов з ладу бензиновий насос.
 • Несправні датчики, за допомогою яких здійснюється контроль клонували і ті, що відстежують, в якому стані знаходиться распредвал.
 • Проблема в свічках.
 • спрацьовує сигналізація.
 • Відчуває проблеми система, яка займається перерозподілом пального.
 • У блоці запалювання вийшов з ладу будь-якої елемент.

Перша проблема. стартер крутить, чи не схоплює

Розглянемо наступну ситуацію, коли ВАЗ-2114 не заводиться, але при цьому стартер продовжує крутити. Також слід врахувати і той нюанс, що стартер все-таки не схоплює. Механізм проблеми полягає в наступному:

 • ключ вставлений в запалювання;
 • бензонасос накачав паливну суміш;
 • в процесі запуску запалювання стартер крутить в холостому режимі (такий процес фахівці називають «стартер не схоплює»).

Досвідчені автомобілісти відзначають, що подібна ситуація наздоганяє ВАЗ з великим пробігом, тому мова може йти про знос або самого стартера, або його деталей. Так, найчастіше страждає обгону муфта або «Бендикс», основним елементом тут виступає шестерня. Саме ця шестерня обгонів муфти доставляє масу неприємностей, тому що її зуби часто піддаються зносу. Механізм несправності проявляється так:

 • водій повертає ключ;
 • стартер починає крутитися;
 • шестерня обгонів муфти через зношування зубів не може провести захоплення двигуна.

Ще в стартері може вийти з ладу його редуктор. Ця проблема зустрічається рідше, ніж попередня. В цей редуктор входить кілька видів шестернею, які також в результаті тривалого терміну експлуатації транспортного засобу піддаються зносу. Всього налічується п’ять шестернею:

Навіть досвідчений фахівець не скаже відразу, в який з названих деталей стався знос зубів шестерень. Для цього доведеться знімати стартер і розбирати його для огляду всіх складових деталей.

Можливі несправності системи подачі палива ВАЗ 2110

Однією з великих несправностей системи подачі палива вважаються:

засміченість форсунок розподіленого уприскування

Для діагностики працездатності насоса подачі палива, необхідно зняти шланг з паливної рампи і перевірити тиск в системі. При необхідності тиск заміряється спеціальним манометром. У разі, коли тиск у паливній магістралі відсутня, необхідно перевірити справність паливного насоса, а також правильність роботи електричного кола.

Засміченість паливних форсунок інжектора можна перевірити шляхом зняття паливної рампи. Справна паливна форсунка повинна розпилювати паливо в пароподібний стан. Несправна або засмічена форсунка, не розпилює, бензин може взагалі не текти, або стікати струмком.

Чи не пропускаемость всіх форсунок уприскування, також може свідчити про неправильну роботу Електронного Блоку керування автомобілем.

ВАЗ 21124 не заводиться стартер крутить двигун схоплює

Ось я і прошу допомогти, що могло трапитися?

Якщо лікуватися штовханням машини на передачі

Всім привіт була така ж проблема, гаряча не заводиться холодна з половини обороту.

Лікував так. 1. Про всяк випадок поміняв датчик температури який йде до блоку управління. Стота 90 руб, знаходиться праворуч від блоку циліндрів на термостаті, з лицьового боку. Краще міняти на холодній машині, а то можете общеться.

Купив новий втягує реле, потрібно підбирати вони бувають різні, у мене було з двома «вухами»

Ставити його геморойно. У мене захист на 5 болтах, відкручувати все було лінь.

Підліз з лівого лицьового боку двигуна, відкручувати цим пріспоcобленіем два болта виявилося доволно просто.

Зняв старе реле, сердечник залишився висіти на стартері. Хотів його поміняти але потім передумав, яким чином він там чіпляється до стартера, підлізти туди мені просто не реально, в загальному залишив старий.

Потім поставив нове реле, зі старим сердечником работат без проблем.

Можливі несправності системи подачі палива ВАЗ 2110

Однією з великих несправностей системи подачі палива вважаються:

засміченість форсунок розподіленого уприскування

Для діагностики працездатності насоса подачі палива, необхідно зняти шланг з паливної рампи і перевірити тиск в системі. При необхідності тиск заміряється спеціальним манометром. У разі, коли тиск у паливній магістралі відсутня, необхідно перевірити справність паливного насоса, а також правильність роботи електричного кола.

Засміченість паливних форсунок інжектора можна перевірити шляхом зняття паливної рампи. Справна паливна форсунка повинна розпилювати паливо в пароподібний стан. Несправна або засмічена форсунка, не розпилює, бензин може взагалі не текти, або стікати струмком.

Чи не пропускаемость всіх форсунок уприскування, також може свідчити про неправильну роботу Електронного Блоку керування автомобілем.

Чому двигун не пускається

Труднощі з пуском або його неможливість можуть виникнути з різних причин. Винуватців слід шукати в таких пристроях:

 • Несправності паливної системи для всіх типів моторів;
 • Проблеми в електрообладнанні машини.

Слід враховувати і той факт, що пуск мотора в холодну пору значно відрізняється від проведення цієї операції при плюсових температурах. Не будемо торкатися проблем з акумуляторною батареєю і стартером, будемо вважати, що з ними все в порядку, тому зупинимося тільки на проблемах силового агрегату.

Чи не заводиться ВАЗ 2110: причини і способи усунення

Будь-який автомобіль має досить складним пристроєм. Це в повній мірі відноситься і до вітчизняних моделям. У будь-який момент у них ожжет трапитися непередбачувана поломка. В результаті цього неправильно починають працювати всі механізми, а іноді вони і взагалі відмовляються працювати. Результатом є те, що ВАЗ 2110 не заводиться.

Найбільш часто таку проблему можна спостерігати в холодний сезон року.

Якщо машина провела ніч на відкритій стоянці, то її двигун досить сильно охолоне, що призводить до того, що ВАЗ 2110 не заводиться з ключа, а якщо прямо замикаєш стартер. заводиться.

Автомобілісту доводиться шукати і усувати несправності. При цьому по черзі перевіряється система запалювання, паливна система і та, що відповідає за газорозподіл.

Дії необхідно почати з того, що сісти в салон автомобіля. Водієві необхідно здійснити включення запалювання. При цьому він звертає свій погляд на приладову панель.

При включеному запалюванні повинні загорітися три лампочки, які служать індикаторами трьох показників:

 • Аварійне тиск масла.
 • заряд акумулятора.
 • Повинна горіти і лампочка Check від ЕСУД.

У даній ситуації найперше значення має те, горить чи ні лампа, що відноситься до електронної системи управління двигуном. Він не завівся, але лампочка повинна горіти. Це говорить про справність ЕСУД і готовності її до роботи. Якщо лампа не горить, слід перевірити запобіжник.

Коли включається запалювання, від реле ЕСУД буде чути звук у вигляді клацання. Це говорить про те, що на нього підключений до джерела живлення. Але буває так, що машина не заводиться, стартер не крутить, реле не клацає. При справному стані реле і модуля лампочка повинна горіти. Якщо цього немає, то слід перевірити, чи надходить на них харчування.

Переконавшись в тому, що харчування надходить, слід зробити висновок про несправності модуля.

Не можна сказати, що новий модуль коштує дуже дешево. За нього доведеться викласти близько 100 доларів. Тому має сенс відремонтувати старе пристрій, оскільки це власнику авто обійдеться дешевше.

Не виходячи з машини, здійснюється перевірка паливного насоса. Двигун ВАЗ 2110 оснащений инжекторной системою харчування. Паливо подається за допомогою електричного бензонасоса. Він знаходиться в бензобаку авто.

Якщо включити запалювання, на цей пристрій буде подано напругу. У місці, де знаходиться заднє сидіння, водій почує звук його роботи.

Якщо ніяких звуків немає, слід перевірити запобіжник і реле бензонасоса.

Перевірка реле і ЕБУ і інших датчиків

 • Можливо, для перевірки потрібно демонтувати паливний насос. Буде потрібно зняття заднього сидіння і перевірка напруги на клемах насоса. Прилад повинен показувати 12 вольт. Потім прокручують движок за допомогою стартера. При його спрацьовуванні переходять до подальших дій. Може трапитися так, що коли повертають ключ запалювання, стартер не крутить. Тоді необхідно перевірити надійність кріплення на ньому всіх проводів. Причиною може з’явитися проблема в контактній групі в замку запалювання.
 • Якщо встановлено, що все гаразд, перевіряють іскру на свічках. Для цього буде потрібно відкрити капот. Спочатку з першого циліндра необхідно викрутити свічку. На неї необхідно накинути бронепровода і притиснути до маси. При цьому свічку необхідно тримати пассатижами, а не руками. Інакше «вдарить» струмом. В цей час помічник заводить двигун. Таким же способом перевіряються і всі інші свічки. При наявності іскри на кожному циліндрі необхідний пошук проблем з запалюванням.
 • Ситуації при цьому можуть мати різний характер, наприклад, іскра присутня на циліндрах 1 і 4, але її немає на циліндрах 2 і 3. Слід здійснити заміну модуля запалювання. Якщо заміна не дала позитивного результату, слід шукати причину в вихідних транзисторних ключах на модуль запалювання від ЕБУ. Можливо, необхідно буде відремонтувати ЕБУ.
 • Може трапитися так, що іскри не буде ні на одному циліндрі. ВАЗ 2110 не заводиться, оскільки немає іскри. Часто причина цього криється в датчику положення колінчастого вала. ДПКВ ЕБУ дає сигнал, по якому імпульси надходять на модуль запалювання для того, щоб сформувалася іскра. Причина несправності може складатися в відсутності з’єднання шестерні з колесом генератора. Це може мати місце навіть при повній справності ДПКВ. Колінвал при цьому обертається, але ці обертання датчик відпрацьовувати не буде. Багатьох лякає той факт, що у ВАЗ 2110 інжектор велика кількість датчиків. Дійсно, їх дуже багато, але причина того, що ВАЗ 2110 не заводиться з першого разу тільки в одному. несправний датчик ДПКВ.
 • Необхідно викрутити свічку з циліндра, і перевірити її вологість. Суха свічка говорить про відсутність розпилення палива форсункою. Тоді перевіряють величину тиску в паливній рампі. У неї збоку присутній спеціальний болт. Його необхідно відкрутити, а замість нього вставити манометр. Він покаже наявність або відсутність тиску в рампі. Але його під рукою може не виявитися. Тоді викручується болт і запускається робота насоса. При наявності тиску в рампі з отвору буде витікати хороша струмінь.
 • При відсутності тиску необхідна заміна паливного фільтра. Причиною також може послужити і те, що забита магістраль на шляху від паливного бака до рампи. Якщо викручена свічка виявиться вологою, то їх все необхідно викрутити і протерти і гарненько просушити.
 • Іноді причина полягає в тому, що забиті форсунки і слід їх почистити. Забивання форсунок може бути причиною того, що свічки залиті паливом. Брудні форсунки дуже часто є причиною того, що двигун авто погано заводиться.
 • Іноді причини того, що ВАЗ 2110 16 клапанів не заводиться, можуть носити більш глибокий характер. Діагностувати їх дуже складно. Але у ВАЗ 2110 це, скоріше, виняток, ніж правило.

Чи не заводиться на холодну ВАЗ 2110 інжектор 8 клапанів

Для власників автомобіля цієї марки ця проблема, на жаль, не є рідкістю. Треба сказати, що більша частина провини відноситься не до виробника, а до морозній погоді, в умовах якої знаходиться автомобіль.

Якщо взимку автомобіль всю ніч простояв на вулиці або в гаражі, який не опалюється, то всі проблеми виникають через те, що він грунтовно охолов.

При цьому змінюють свої фізичні властивості метал, паливо, мастильна рідина.

Все це в підсумку призводить до того, що стає досить важко запустити силову установку. Проблем додасть обставина, при якому за автомобілем не здійснюється регулярний належний догляд.

Найбільш поширеними причинами виникнення подібної ситуації є наступні моменти:

 • Виникла певна проблема з акумуляторною батареєю.
 • Вийшов з ладу бензиновий насос.
 • Несправні датчики, за допомогою яких здійснюється контроль клонували і ті, що відстежують, в якому стані знаходиться распредвал.
 • Проблема в свічках.
 • спрацьовує сигналізація.
 • Відчуває проблеми система, яка займається перерозподілом пального.
 • У блоці запалювання вийшов з ладу будь-якої елемент.

Niva Chevrolet заводиться не з першого разу

Чому з першого разу не заводиться ВАЗ інжектор

ВАЗ 21214 (Niva) погано заводиться проблема

Машина не заводиться з першого разу коли холодно. В чому причина?

Chevrolet Niva не заводиться, шукаємо і усуваємо причини.

Двигун запускається, але не всегда.Плавающая несправність

Регулятор тиску палива. Погано їде, погано заводиться.

Чому не заводитися, троит, смикається, глухне машина ВАЗ

Коментарі та думки власників 27

така ж проблема є, буду ставити розвантажувальне реле на стартер, дістала вже не заводитися, активується в близьконульових погоду.

Товариші! Дякую всім за поради та ідеї. Як показав черговий день, проблема збереглася, але знявши панель блоку запобіжників, ручкою натискаєш на релюха і вона заводиться. ПІДСУМОК: проблема криється в області реле (зона блоку запобіжників), на вулиці холодно, теплого гаража немає, і провести повну ревізію і усунення проблеми поки не бачиться. Що маємо: маємо велику кнопку протиугонки :)), поки не натиснеш на релюха машина не заводиться, натискаєш і все ок! Всі удачі! На черзі заміна грубки, чую ще той секс буде!

була така проблема. поставила реле на стартер, і про чудо)))

Теж на гарячу через раз заводілась.Поставіл розвантажувальне реле на роз’єм біля правої фари. У колеги на шніве так- ж зробили. Тепер проблем немає.

було місяць тому таке перерив все що можна все нормально з’ясувалося іммобілайзер тупив (хоча лампочка ІММО не горіла!) довбали АПС мудил а через нього контролер то давав дозвіл на старт то не давав коротше жив своїм життям вилікував видаленням іммобілайзера щас заводиться з полпинка навіть в мороз))))

Теж саме було проогорело два дроти свічок

Сигналки немає. Знак оклику загоряється. Ось і я думаю що реле?

Стартер перевіряється так: беремо провід для прикурки, в один крокодил затискаємо плоску викрутку і вставляємо її в одинарний роз’єм з червоним проводом біля правої фари, інший кінець на плюс акума. Увага! КПП обов’язково на нейтралці повинна бути. Дивимося що відбувається. Варіанта 3: 1) стартер заробив, 2) Територія не запрацював і при дотику до акб спостерігається іскра невелика, значить стартер несправний, наприклад щітки або якір, або просто контакт поганий, наприклад корозія. 3) немає ніякої реакції, може просто клема з втягує злетіла? Якщо стартер заробив в першому варіанті, тоді що? Тоді або замок запалювання, при повороті в положення старт загоряється знак оклику. Загорається? значить замок живий. Чи не загоряється значить швидше за все мертвий. Реле стартера пішло після 2006гв, і з ладу виходить рідко. Якщо сигналка з автозапуском, то стартер зазвичай підключать через неї, і причина може бути в ній

Випуск 2017р, придбана в січні 2018 р. Перші 2000 км зауважень не було. Потім десь у вересні стала заводитися тільки з 2-ї спроби. Це тривало тижні 2. Тепер доводиться мучити двигун і 7 і більше разів, що б автомобіль завівся. Далі протягом дня заводиться з першої спроби.

Буває перерву в русі протягом 8 годин (поки перебуваю на роботі). Увечері заводиться поки без проблем. Всі проблеми з ранку, коли намагаюся виїхати з дому на роботу.

 • Чи не заводиться від стартера Шеви Niva. 3 відповіді
 • Глухне відразу після запуску на холодний ДВС Niva Chevrolet. 2 відповіді
 • Чому не заводиться Niva Chevrolet?. 2 відповіді
 • Заглохла при наборі швидкості і не заводиться Niva Chevrolet. 2 відповіді
 • Немає запуску двигуна поки не охолоне Niva Chevrolet. 2 відповіді

Запуск двигуна багато в чому залежить від РХХ (регулятор холостого ходу). Він стоїть на ДУ (дросельний вузол), нижче ДПДЗ (датчик положення дросельної заслінки). Цей РХХ може забитися нагаром (хоча при пробігу в 2000 км на кшталт як зарано, але все може бути), в такому випадку його знімають і промивають карбклінером, щоб він знову став працездатним.

І цей же самий датчик може просто взагалі пересал бути працездатним. Був у мене в минулому році випадок, як раз саме Chevrolet Niva, куплений був новий ДУ в зборі з датчиками, встановили на двигун, не хоче запускатися мотор (з натисканням акселератора запускався). З’ясувалося, що новий РХХ заїдав і не працював як належить. Ось і новий!?

Перевірте тиск в паливній системі в момент несправності, так само спробуйте трохи натиснути на педаль газу при прокручуванні стартером, чи буде швидше запуск двигуна. Так само перевірте параметри роботи датчика температури ОЖ (ДТОЖ), його роз’єм і дроти.

Насмілюся додати. Перед пуском двигуна, глянь, чи немає поту на свічках під ковпачками ст проводів, а також дроти під ковпаками, може є трохи окислені.

Підпишись на наш канал в Я ндекс.Дзене

Ще більше корисних порад в зручному форматі