Чи не працює круїз контроль Ford Focus 2

Активація круїз-контролю на Ford Focus 2 (Ford Focus 2)

На автомобілях Ford Focus другого покоління з самого початку не передбачена функція круїз-контролю. Але нескладні доопрацювання дозволяють отримати цю зручну і корисну опцію. Для цього доведеться придбати і встановити систему управління, що складається з проводів і кнопок.

Бажано віддавати перевагу деталям європейських виробників і не купувати неякісні китайські запчастини. Поставити комплект можна, як самостійно, так і в автосервісі. Ця робота коштує недорого. Але після установки також буде потрібно активація круїз-контролю Ford Focus 2, яку можна зробити самим.

працює, круїз, контроль, ford, focus

Деталі для установки круїз-контролю

Для цього буде потрібно ноутбук і адаптер, наприклад, ELM-327. Також не зайве мати деякі пізнання в електроніці і комп’ютерній техніці.

Підготовка модуль-адаптера

Перед активацією слід правильно налаштувати модуль-адаптер. Його необхідно підключити до ноутбука.

 • Включити програму ELMConfig в режимі Offline Mode.
 • На сторінці MS-CAN провести операції в такій послідовності: GEM. Конфігурація. сторінка 3.
 • Вибрати опцію «Прочитати з GEM».
 • Далі зробити позначку про круїз-контроль.
 • Вибрати функцію HS-CAN.
 • Виконати процедури в такій послідовності: HEC. Конфігурація. сторінка 1.
 • Провести зчитування HEC, не забувши при цьому зробити позначку про круїзі. Натиснути клавішу «Записати в HEC».

Вікно програми ELMConfig

Активація круїзу

Процедура проводиться в такій черговості:

 • Перейшовши в функціонал HS-CAN, зробити дії: PCM. Інформація. Прочитати, PCM. Конфігурація. тип модуля (PCM), який знаходиться в розділі Інформація.
 • При виборі Зміни вказати, що машина оснащена круїзом.
 • Записати програму в автоматичному режимі, натиснувши на функцію «Авто». Але деякі майстри іноді рекомендують зробити перезавантаження програми.
 • Підключити адаптер до бортової системи машини.
 • Вважати дані з системи і нову прошивку.
 • Залити оновлену прошивку в бортовий комп’ютер автомобіля.
 • Після появи напису про завершення процесу, активацію можна вважати закінченою.

Виконавши всі ці дії, слід перевірити працездатність круїз-контролю. Для цього рекомендується розігнатися не менше 60 км / год. Якщо машина здатна підтримувати встановлену швидкість, значить, функція працює правильно. Якщо немає. краще звернутися до автоелектрика для вирішення проблеми.

Характеристики автомобіля Ford Focus 2 (Ford Focus 2) можна переглянути в нашій статті.

Круїз контроль, установка і прошивка (с. 294)

Найперше і необхідне для правильної роботи круїзу. потрібно встановити наявність проводки для кнопок управління круїзом.

На деталі, що обертається керма ФФ2 максимально три функціі.Сігнал, Круїз і Подушка.У кожного по два провода.В колодці на кермі чотири пари контактов.Колодка на кермі через Clock Spring пов’язана з нерухомою колодкою під нижнім кожухом руля.Із цієї колодки в загальний джгут йдуть три пари проводів (сигнал, КК і подушка). Для перевірки треба зазирнути під кермо і якщо там в джгуті 6 дротів. значить дроти на круїз-контроль є. Якщо 4. відповідно, їх немає. У такому випадку потрібно тягнути дроти з роз’єму С103 Піни 10 і 18 в колодці в ногах у пасажира. Ось звідси:

І протягнути їх в кермо і вставити ось сюди

Дірочку в кермі свердлити не треба, потрібно зняти знизу кожух біля керма і витягнути магнітолу, потім руками протягнути дріт вздовж рідного джгута проводів.

Вибрати варіант підключення кнопок.- покупка керма з кнопками круїз-контролю-установка заводських кнопок на наявне рульове колесо (підходить НЕ ДО ВСІХ рулям.). винос і установка саморобних кнопок на наявне рульове колесо підключення кнопок на джойстику дистанційного керування магнітолою

2.1 Рульове колесо. Дуже великий вибір за датою випуску авто, колір, шкіра / немає, один з них рульове колесо, ebony, все седани і універсали, LHD, завод FORD-Всеволожськ, рульове колесо з шкіряною обробкою з 4 спицями, без КК. випуск з 10.01.2006-438916І з КК-435224

2.2. FINIS код кнопок все седани і універсали-13527945-дверний UAV.1224328Но не забувайте. Кнопки штатно встають тільки в ГІЄВСЬКИЙ рульове колесо з приливами під КК

2.3 Для установки саморобних кнопок основним елементом є електрична схема Круїз-контролю. Основні варіанти схем:

Не работает круиз контроль? Что нужно знать

А ось кольорове маркування відповідних за номіналом резисторів:

Варіантів самих кнопок є безліч, відповідно, ось один з них:

Самі кнопки: Купив 4 от таких кнопочки, прості без фіксації

гумові подушки для них: Пульти ДУ Sony, витягнув з них кнопки

Отвори під кнопки: Зняв і просвердлив хром. накладки. враховуючи розмір використовуваних кнопок-давілок:

Установка кнопок: притопити трохи кнопки (використовував “прецизійний ніж”. Можна замінити на скальпель, гума м’яка ріжеться легко)

Підключення: Підключився в рідній роз’єм (червоний і синій провід. 2, 3 контакт, полярність значення не має)

Для підключення використовував “мамки” від комп’ютерного роз’єму

2.4. Підключення КК до джойстика дистанційного керування магнітолою, зрозуміло, без втрати функціоналу самого джойстика.

Отже: Розбираємо Джойстик, відкрутивши 2 самореза ззаду

Далі є два варіанти. переробка існуючої схеми джойстика і установка окремих кнопок.Первий варіант: В середині знімаємо важіль кнопок “SEEK” і на друкованій платі перерізуємо доріжки як показано на фотке.

Упаюємо дротові перемички. Я використовував провід МГТФ-0.07.Несмотря на те, що номінали резисторів у джойстика відрізняються, як показує досвід, для нормальної роботи потрібно лише змінити номінал одного з них. R1. Для цього до нього досить підпаяти паралельно чіп-резистор опором 75 Ом (можна випаять з будь-згорілої відеокарти) Крім того потрібно зробити перемичку між 2 і 3 контактами роз’єму

Збираємо корпус джойстіка.Провода від штатного джойстика я різати не став, а на вилку одягнув IDC-2 роз’єм з проводами (від корпусу комп’ютера, що з’єднує кнопку скидання з материнської платой- краснийчерний на фотке).Подсоедіняем дроти під рульовою колонкою до гнізда С896

Під’єднується до білого і коричневого проводам. Полярність значення не має.

З’єднання бажано пропаять для надёжності.В результаті отримуємо на джойстику: “ON” “SEEK” “OFF” “SEEK.” “Set” “VOL” “Set-” “VOL.” “RES” “MODE”

Кнопки ON, RES і OFF змонтовані в місці роз’єму передньої і задньої кришок джойстіка.самі кнопки ніяк не закріплені, вони просто спираються на внутрішні елементи джойстіка.Кнопкі і. встановлені з боків від центральної кнопки джойстіка.Ергономіка при такому розташуванні кнопок. відмінна. Витрати на матеріали. копійки.

Схема для цього варіанту звичайна 5-кнопкова.

І, нарешті, остаточна перевірка і прошивка Круїз-контроля.3.1. Для перевірки роботи кнопок, утримуючи кнопку обігріву заднього скла включити запалювання / завести машину. При відпуску кнопки буде сигнал тестової перевірки цілісності ланцюга. Він працює на ВСІХ кнопках круїзу, поворотниках, відкритті дверей, включення світла, двірників і прочая. Найголовніше, щоб цей сигнал звучав при натисканні КОЖНІЙ з кнопок КК. Це означає, що сигнали коректні і надходять комп’ютера автомобіля.

3.2. НАСТІЙНО раджу прошивати круїз на спеціалізованих СТО у майстрів з досвідом роботи по прошивці. Благо, витрати не особливо великі. від 270 р. до 1400 на Крайній півночі.

А взагалі, для кожного автомобіля прошивка круїзу це окремий випадок.

На деяких автомобілях з прошивкою модуля PCM 8M51 наприклад круїз на щитку включиться тільки якщо його активувати з-під англійської версії IDS.

На автомобілях 1,8 де прошитий двигун під 2,0 треба міняти передавальне число, а не те машина буде глухнути з гірки.

Для фокуса-2 з 2008 року (рестайлінг) МОЖЛИВА прошивка круїзу з включенням лампочки на щитку без втрати існуючих функцій миттєвої витрати палива і годин на щитку. Перед прошивкою дізнайтеся версію IDS, повинна бути не нижчою від 60. Якщо коштує 59 і в щитку приладів включається лампочка круїзу. відповідно пропадають миттєву витрату і годинник. Можливо також включення круїзу без включення лампочки і без втрати даних функцій.

Ну а загальний алгоритм такий:. підключаємо WDS або IDS- встановлюємо з’єднання з автомобілем- “риємося” в програмуванні модулів і знаходимо закладку “speed items”. включаємо КК:. в модулі PJB (це “блок запобіжників” в ногах пасажира). в модулі IC (щиток приладів). в модулі PCM (управління двигуном) при установці КК в PCM. він буде повністю перепрограмовано, це довго, хвилин 10.

(При використанні прошивки-донора вкрай бажано збіг основний комплектації (Comfort, тренд, гия і т.д.) і об’єму двигуна)

І так що ми маємо, ff2 2008 рестайл. Гіа. Надо1) кермо з кнопкамі2) упевнитися чи проводка3) викрутка torx t204) ключ на 10 (за бажанням, я клеми знімав, бо страшно) 5) комірець з головкою на 246) маленька викрутка НЕ ​​хрестова Насамперед знімаємо клеми з акумулятора, я робив для страховки хоча кажуть що можна і так зняти, все після цього залишаємо вулицю і рухаємося в салон.Берем викрутку Т20 і відкручуємо два болти які тримають нижній кожух.

Потім знімаємо джойстик керування магнітолою. Натиснувши викруткою в прямокутний отвір.

І знімаємо кожух, він кріпиться на засувках складного не чого немає, все йде досить легко.После зняття кожуха можна подивитися чи є у вас проводка під круїз, роз’єм знаходиться трохи нижче замку запалювання, якщо там 6ть проводів проводка є, якщо 4ре то нету.

Далі потрібно зняти подушку безпеки, багато писали що потрібно дзеркальце, я особисто знімав так там все просто і зрозуміло, починати треба з нижнього кріплення потім бічні. Нам потрібно підняти той пруток, щоб витягнути подушку.

Приблизно таким чином і такою викруткою.

Коли всі три засувки відпустять, буде тримати ще пластикова зверху, але з неї вже легко зняти рукою.

Відразу можна підготувати подушку для зворотного установки, після зняття пружина (біла дріт по периметру) може встати криво.

Потім беремо комірець, і відкручуємо болт кріплення керма, поставивши кермо на блокування. У мене кермо знявся легко, без будь-яких зусиль.

Роз’єднуємо роз’єм, і знімаємо старий бублик, так само ставимо новий. Ось фото Гієвка рулів з кнопками і без, відразу видно що кнопки буде встановлювати важкувато.

Хто буде ставити б / у керма, перевірте правильність терморегулятори роз’єму, а то я знехтував і довго не міг зрозуміти в чому проблема, має бути ось так.

Щоб замкнути подушку по ній можна легенько вдарити. Далі все робимо в зворотній последовательності.В результаті отримуємо ось так. Після складання одягаємо назад клеми, повертаємо ключ у позицію 1, затискаємо кнопку обігріву заднього скла, і заводимо. Повинні піку все кнопки круїзу, так само перевірте роботу сигналу, і щоб не бовталася подушка.І перевірка: rutube.ru

Іноді при русі на КК і натисканні кнопки “-” відбувається вимикання КК. Круїз включається приблизно протягом 5 хвилин після відключення (причому, ні зупинятися, ні вимикати авто не треба). Спрацьовує блокування неправильних сигналів від кнопок. Для діагностики та виправлення даної проблеми бажано перевірити всі опору (особливо кнопки “-“) на штатній колодці під подушкою безпеки. Тестові писки не враховують цю різницю опорів.

Спасибі всім форумчанам за викладену інформацію.

Круїз контроль, установка і прошивка (с. 157)

Найперше і необхідне для правильної роботи круїзу. потрібно встановити наявність проводки для кнопок управління круїзом.

На деталі, що обертається керма ФФ2 максимально три функціі.Сігнал, Круїз і Подушка.У кожного по два провода.В колодці на кермі чотири пари контактов.Колодка на кермі через Clock Spring пов’язана з нерухомою колодкою під нижнім кожухом руля.Із цієї колодки в загальний джгут йдуть три пари проводів (сигнал, КК і подушка). Для перевірки треба зазирнути під кермо і якщо там в джгуті 6 дротів. значить дроти на круїз-контроль є. Якщо 4. відповідно, їх немає. У такому випадку потрібно тягнути дроти з роз’єму С103 Піни 10 і 18 в колодці в ногах у пасажира. Ось звідси:

І протягнути їх в кермо і вставити ось сюди

Дірочку в кермі свердлити не треба, потрібно зняти знизу кожух біля керма і витягнути магнітолу, потім руками протягнути дріт вздовж рідного джгута проводів.

Вибрати варіант підключення кнопок.- покупка керма з кнопками круїз-контролю-установка заводських кнопок на наявне рульове колесо (підходить НЕ ДО ВСІХ рулям.). винос і установка саморобних кнопок на наявне рульове колесо підключення кнопок на джойстику дистанційного керування магнітолою

2.1 Рульове колесо. Дуже великий вибір за датою випуску авто, колір, шкіра / немає, один з них рульове колесо, ebony, все седани і універсали, LHD, завод FORD-Всеволожськ, рульове колесо з шкіряною обробкою з 4 спицями, без КК. випуск з 10.01.2006-438916І з КК-435224

2.2. FINIS код кнопок все седани і універсали-13527945-дверний UAV.1224328Но не забувайте. Кнопки штатно встають тільки в ГІЄВСЬКИЙ рульове колесо з приливами під КК

2.3 Для установки саморобних кнопок основним елементом є електрична схема Круїз-контролю. Основні варіанти схем:

А ось кольорове маркування відповідних за номіналом резисторів:

Варіантів самих кнопок є безліч, відповідно, ось один з них:

Самі кнопки: Купив 4 от таких кнопочки, прості без фіксації

гумові подушки для них: Пульти ДУ Sony, витягнув з них кнопки

Отвори під кнопки: Зняв і просвердлив хром. накладки. враховуючи розмір використовуваних кнопок-давілок:

Установка кнопок: притопити трохи кнопки (використовував “прецизійний ніж”. Можна замінити на скальпель, гума м’яка ріжеться легко)

Підключення: Підключився в рідній роз’єм (червоний і синій провід. 2, 3 контакт, полярність значення не має)

Для підключення використовував “мамки” від комп’ютерного роз’єму

2.4. Підключення КК до джойстика дистанційного керування магнітолою, зрозуміло, без втрати функціоналу самого джойстика.

Отже: Розбираємо Джойстик, відкрутивши 2 самореза ззаду

Далі є два варіанти. переробка існуючої схеми джойстика і установка окремих кнопок.Первий варіант: В середині знімаємо важіль кнопок “SEEK” і на друкованій платі перерізуємо доріжки як показано на фотке.

Упаюємо дротові перемички. Я використовував провід МГТФ-0.07.Несмотря на те, що номінали резисторів у джойстика відрізняються, як показує досвід, для нормальної роботи потрібно лише змінити номінал одного з них. R1. Для цього до нього досить підпаяти паралельно чіп-резистор опором 75 Ом (можна випаять з будь-згорілої відеокарти) Крім того потрібно зробити перемичку між 2 і 3 контактами роз’єму

Збираємо корпус джойстіка.Провода від штатного джойстика я різати не став, а на вилку одягнув IDC-2 роз’єм з проводами (від корпусу комп’ютера, що з’єднує кнопку скидання з материнської платой- краснийчерний на фотке).Подсоедіняем дроти під рульовою колонкою до гнізда С896

Під’єднується до білого і коричневого проводам. Полярність значення не має.

З’єднання бажано пропаять для надёжності.В результаті отримуємо на джойстику: “ON” “SEEK” “OFF” “SEEK.” “Set” “VOL” “Set-” “VOL.” “RES” “MODE”

Кнопки ON, RES і OFF змонтовані в місці роз’єму передньої і задньої кришок джойстіка.самі кнопки ніяк не закріплені, вони просто спираються на внутрішні елементи джойстіка.Кнопкі і. встановлені з боків від центральної кнопки джойстика.

форд фокус 2 круиз контроль

Ергономіка при такому розташуванні кнопок. відмінна. Витрати на матеріали. копійки.

Схема для цього варіанту звичайна 5-кнопкова.

І, нарешті, остаточна перевірка і прошивка Круїз-контроля.3.1. Для перевірки роботи кнопок, утримуючи кнопку обігріву заднього скла включити запалювання / завести машину. При відпуску кнопки буде сигнал тестової перевірки цілісності ланцюга. Він працює на ВСІХ кнопках круїзу, поворотниках, відкритті дверей, включення світла, двірників і прочая. Найголовніше, щоб цей сигнал звучав при натисканні КОЖНІЙ з кнопок КК. Це означає, що сигнали коректні і надходять комп’ютера автомобіля.

3.2. НАСТІЙНО раджу прошивати круїз на спеціалізованих СТО у майстрів з досвідом роботи по прошивці. Благо, витрати не особливо великі. від 270 р. до 1400 на Крайній півночі.

А взагалі, для кожного автомобіля прошивка круїзу це окремий випадок.

На деяких автомобілях з прошивкою модуля PCM 8M51 наприклад круїз на щитку включиться тільки якщо його активувати з-під англійської версії IDS.

На автомобілях 1,8 де прошитий двигун під 2,0 треба міняти передавальне число, а не те машина буде глухнути з гірки.

Для фокуса-2 з 2008 року (рестайлінг) МОЖЛИВА прошивка круїзу з включенням лампочки на щитку без втрати існуючих функцій миттєвої витрати палива і годин на щитку. Перед прошивкою дізнайтеся версію IDS, повинна бути не нижчою від 60. Якщо коштує 59 і в щитку приладів включається лампочка круїзу. відповідно пропадають миттєву витрату і годинник. Можливо також включення круїзу без включення лампочки і без втрати даних функцій.

Ну а загальний алгоритм такий:. підключаємо WDS або IDS- встановлюємо з’єднання з автомобілем- “риємося” в програмуванні модулів і знаходимо закладку “speed items”. включаємо КК:. в модулі PJB (це “блок запобіжників” в ногах пасажира). в модулі IC (щиток приладів). в модулі PCM (управління двигуном) при установці КК в PCM. він буде повністю перепрограмовано, це довго, хвилин 10.

(При використанні прошивки-донора вкрай бажано збіг основний комплектації (Comfort, тренд, гия і т.д.) і об’єму двигуна)

І так що ми маємо, ff2 2008 рестайл. Гіа. Надо1) кермо з кнопкамі2) упевнитися чи проводка

Потім знімаємо джойстик керування магнітолою. Натиснувши викруткою в прямокутний отвір.

І знімаємо кожух, він кріпиться на засувках складного не чого немає, все йде досить легко.После зняття кожуха можна подивитися чи є у вас проводка під круїз, роз’єм знаходиться трохи нижче замку запалювання, якщо там 6ть проводів проводка є, якщо 4ре то нету.

Далі потрібно зняти подушку безпеки, багато писали що потрібно дзеркальце, я особисто знімав так там все просто і зрозуміло, починати треба з нижнього кріплення потім бічні. Нам потрібно підняти той пруток, щоб витягнути подушку.

Приблизно таким чином і такою викруткою.

Коли всі три засувки відпустять, буде тримати ще пластикова зверху, але з неї вже легко зняти рукою.

Відразу можна підготувати подушку для зворотного установки, після зняття пружина (біла дріт по периметру) може встати криво.

Потім беремо комірець, і відкручуємо болт кріплення керма, поставивши кермо на блокування. У мене кермо знявся легко, без будь-яких зусиль.

Роз’єднуємо роз’єм, і знімаємо старий бублик, так само ставимо новий. Ось фото Гієвка рулів з кнопками і без, відразу видно що кнопки буде встановлювати важкувато.

Хто буде ставити б / у керма, перевірте правильність терморегулятори роз’єму, а то я знехтував і довго не міг зрозуміти в чому проблема, має бути ось так.

Щоб замкнути подушку по ній можна легенько вдарити. Далі все робимо в зворотній последовательності.В результаті отримуємо ось так. Після складання одягаємо назад клеми, повертаємо ключ у позицію 1, затискаємо кнопку обігріву заднього скла, і заводимо. Повинні піку все кнопки круїзу, так само перевірте роботу сигналу, і щоб не бовталася подушка.І перевірка: rutube.ru

Іноді при русі на КК і натисканні кнопки “-” відбувається вимикання КК. Круїз включається приблизно протягом 5 хвилин після відключення (причому, ні зупинятися, ні вимикати авто не треба). Спрацьовує блокування неправильних сигналів від кнопок. Для діагностики та виправлення даної проблеми бажано перевірити всі опору (особливо кнопки “-“) на штатній колодці під подушкою безпеки. Тестові писки не враховують цю різницю опорів.

Спасибі всім форумчанам за викладену інформацію.

Круїз контроль, установка і прошивка (с. 286)

Найперше і необхідне для правильної роботи круїзу. потрібно встановити наявність проводки для кнопок управління круїзом.

На деталі, що обертається керма ФФ2 максимально три функціі.Сігнал, Круїз і Подушка.У кожного по два провода.В колодці на кермі чотири пари контактов.Колодка на кермі через Clock Spring пов’язана з нерухомою колодкою під нижнім кожухом руля.Із цієї колодки в загальний джгут йдуть три пари проводів (сигнал, КК і подушка). Для перевірки треба зазирнути під кермо і якщо там в джгуті 6 дротів. значить дроти на круїз-контроль є. Якщо 4. відповідно, їх немає. У такому випадку потрібно тягнути дроти з роз’єму С103 Піни 10 і 18 в колодці в ногах у пасажира. Ось звідси:

І протягнути їх в кермо і вставити ось сюди

Дірочку в кермі свердлити не треба, потрібно зняти знизу кожух біля керма і витягнути магнітолу, потім руками протягнути дріт вздовж рідного джгута проводів.

Вибрати варіант підключення кнопок.- покупка керма з кнопками круїз-контролю-установка заводських кнопок на наявне рульове колесо (підходить НЕ ДО ВСІХ рулям.). винос і установка саморобних кнопок на наявне рульове колесо підключення кнопок на джойстику дистанційного керування магнітолою

2.1 Рульове колесо. Дуже великий вибір за датою випуску авто, колір, шкіра / немає, один з них рульове колесо, ebony, все седани і універсали, LHD, завод FORD-Всеволожськ, рульове колесо з шкіряною обробкою з 4 спицями, без КК. випуск з 10.01.2006-438916І з КК-435224

2.2. FINIS код кнопок все седани і універсали-13527945-дверний UAV.1224328Но не забувайте. Кнопки штатно встають тільки в ГІЄВСЬКИЙ рульове колесо з приливами під КК

2.3 Для установки саморобних кнопок основним елементом є електрична схема Круїз-контролю. Основні варіанти схем:

А ось кольорове маркування відповідних за номіналом резисторів:

Варіантів самих кнопок є безліч, відповідно, ось один з них:

Самі кнопки: Купив 4 от таких кнопочки, прості без фіксації

гумові подушки для них: Пульти ДУ Sony, витягнув з них кнопки

Отвори під кнопки: Зняв і просвердлив хром. накладки. враховуючи розмір використовуваних кнопок-давілок:

Установка кнопок: притопити трохи кнопки (використовував “прецизійний ніж”. Можна замінити на скальпель, гума м’яка ріжеться легко)

Підключення: Підключився в рідній роз’єм (червоний і синій провід. 2, 3 контакт, полярність значення не має)

Для підключення використовував “мамки” від комп’ютерного роз’єму

2.4. Підключення КК до джойстика дистанційного керування магнітолою, зрозуміло, без втрати функціоналу самого джойстика.

Отже: Розбираємо Джойстик, відкрутивши 2 самореза ззаду

Далі є два варіанти. переробка існуючої схеми джойстика і установка окремих кнопок.Первий варіант: В середині знімаємо важіль кнопок “SEEK” і на друкованій платі перерізуємо доріжки як показано на фотке.

Упаюємо дротові перемички. Я використовував провід МГТФ-0.07.Несмотря на те, що номінали резисторів у джойстика відрізняються, як показує досвід, для нормальної роботи потрібно лише змінити номінал одного з них. R1. Для цього до нього досить підпаяти паралельно чіп-резистор опором 75 Ом (можна випаять з будь-згорілої відеокарти) Крім того потрібно зробити перемичку між 2 і 3 контактами роз’єму

Збираємо корпус джойстіка.Провода від штатного джойстика я різати не став, а на вилку одягнув IDC-2 роз’єм з проводами (від корпусу комп’ютера, що з’єднує кнопку скидання з материнської платой- краснийчерний на фотке).Подсоедіняем дроти під рульовою колонкою до гнізда С896

Під’єднується до білого і коричневого проводам. Полярність значення не має.

З’єднання бажано пропаять для надёжності.В результаті отримуємо на джойстику: “ON” “SEEK” “OFF” “SEEK.” “Set” “VOL” “Set-” “VOL.” “RES” “MODE”

Кнопки ON, RES і OFF змонтовані в місці роз’єму передньої і задньої кришок джойстіка.самі кнопки ніяк не закріплені, вони просто спираються на внутрішні елементи джойстіка.Кнопкі і. встановлені з боків від центральної кнопки джойстіка.Ергономіка при такому розташуванні кнопок. відмінна. Витрати на матеріали. копійки.

Схема для цього варіанту звичайна 5-кнопкова.

І, нарешті, остаточна перевірка і прошивка Круїз-контроля.3.1. Для перевірки роботи кнопок, утримуючи кнопку обігріву заднього скла включити запалювання / завести машину. При відпуску кнопки буде сигнал тестової перевірки цілісності ланцюга. Він працює на ВСІХ кнопках круїзу, поворотниках, відкритті дверей, включення світла, двірників і прочая. Найголовніше, щоб цей сигнал звучав при натисканні КОЖНІЙ з кнопок КК. Це означає, що сигнали коректні і надходять комп’ютера автомобіля.

3.2. НАСТІЙНО раджу прошивати круїз на спеціалізованих СТО у майстрів з досвідом роботи по прошивці. Благо, витрати не особливо великі. від 270 р. до 1400 на Крайній півночі.

А взагалі, для кожного автомобіля прошивка круїзу це окремий випадок.

На деяких автомобілях з прошивкою модуля PCM 8M51 наприклад круїз на щитку включиться тільки якщо його активувати з-під англійської версії IDS.

На автомобілях 1,8 де прошитий двигун під 2,0 треба міняти передавальне число, а не те машина буде глухнути з гірки.

Для фокуса-2 з 2008 року (рестайлінг) МОЖЛИВА прошивка круїзу з включенням лампочки на щитку без втрати існуючих функцій миттєвої витрати палива і годин на щитку. Перед прошивкою дізнайтеся версію IDS, повинна бути не нижчою від 60. Якщо коштує 59 і в щитку приладів включається лампочка круїзу. відповідно пропадають миттєву витрату і годинник. Можливо також включення круїзу без включення лампочки і без втрати даних функцій.

Ну а загальний алгоритм такий:. підключаємо WDS або IDS- встановлюємо з’єднання з автомобілем- “риємося” в програмуванні модулів і знаходимо закладку “speed items”. включаємо КК:. в модулі PJB (це “блок запобіжників” в ногах пасажира). в модулі IC (щиток приладів). в модулі PCM (управління двигуном) при установці КК в PCM. він буде повністю перепрограмовано, це довго, хвилин 10.

(При використанні прошивки-донора вкрай бажано збіг основний комплектації (Comfort, тренд, гия і т.д.) і об’єму двигуна)

І так що ми маємо, ff2 2008 рестайл. Гіа. Надо1) кермо з кнопкамі2) упевнитися чи проводка3) викрутка torx t204) ключ на 10 (за бажанням, я клеми знімав, бо страшно) 5) комірець з головкою на 246) маленька викрутка НЕ ​​хрестова Насамперед знімаємо клеми з акумулятора, я робив для страховки хоча кажуть що можна і так зняти, все після цього залишаємо вулицю і рухаємося в салон.Берем викрутку Т20 і відкручуємо два болти які тримають нижній кожух.

Потім знімаємо джойстик керування магнітолою. Натиснувши викруткою в прямокутний отвір.

І знімаємо кожух, він кріпиться на засувках складного не чого немає, все йде досить легко.После зняття кожуха можна подивитися чи є у вас проводка під круїз, роз’єм знаходиться трохи нижче замку запалювання, якщо там 6ть проводів проводка є, якщо 4ре то нету.

Далі потрібно зняти подушку безпеки, багато писали що потрібно дзеркальце, я особисто знімав так там все просто і зрозуміло, починати треба з нижнього кріплення потім бічні. Нам потрібно підняти той пруток, щоб витягнути подушку.

Приблизно таким чином і такою викруткою.

Коли всі три засувки відпустять, буде тримати ще пластикова зверху, але з неї вже легко зняти рукою.

Відразу можна підготувати подушку для зворотного установки, після зняття пружина (біла дріт по периметру) може встати криво.

Потім беремо комірець, і відкручуємо болт кріплення керма, поставивши кермо на блокування. У мене кермо знявся легко, без будь-яких зусиль.

Роз’єднуємо роз’єм, і знімаємо старий бублик, так само ставимо новий. Ось фото Гієвка рулів з кнопками і без, відразу видно що кнопки буде встановлювати важкувато.

Хто буде ставити б / у керма, перевірте правильність терморегулятори роз’єму, а то я знехтував і довго не міг зрозуміти в чому проблема, має бути ось так.

Щоб замкнути подушку по ній можна легенько вдарити. Далі все робимо в зворотній последовательності.В результаті отримуємо ось так. Після складання одягаємо назад клеми, повертаємо ключ у позицію 1, затискаємо кнопку обігріву заднього скла, і заводимо. Повинні піку все кнопки круїзу, так само перевірте роботу сигналу, і щоб не бовталася подушка.І перевірка: rutube.ru

Іноді при русі на КК і натисканні кнопки “-” відбувається вимикання КК. Круїз включається приблизно протягом 5 хвилин після відключення (причому, ні зупинятися, ні вимикати авто не треба). Спрацьовує блокування неправильних сигналів від кнопок. Для діагностики та виправлення даної проблеми бажано перевірити всі опору (особливо кнопки “-“) на штатній колодці під подушкою безпеки. Тестові писки не враховують цю різницю опорів.

Спасибі всім форумчанам за викладену інформацію.

Круїз контроль, установка і прошивка (с. 285)

Найперше і необхідне для правильної роботи круїзу. потрібно встановити наявність проводки для кнопок управління круїзом.

На деталі, що обертається керма ФФ2 максимально три функціі.Сігнал, Круїз і Подушка.У кожного по два провода.В колодці на кермі чотири пари контактов.Колодка на кермі через Clock Spring пов’язана з нерухомою колодкою під нижнім кожухом руля.Із цієї колодки в загальний джгут йдуть три пари проводів (сигнал, КК і подушка). Для перевірки треба зазирнути під кермо і якщо там в джгуті 6 дротів. значить дроти на круїз-контроль є. Якщо 4. відповідно, їх немає. У такому випадку потрібно тягнути дроти з роз’єму С103 Піни 10 і 18 в колодці в ногах у пасажира. Ось звідси:

І протягнути їх в кермо і вставити ось сюди

Дірочку в кермі свердлити не треба, потрібно зняти знизу кожух біля керма і витягнути магнітолу, потім руками протягнути дріт вздовж рідного джгута проводів.

Вибрати варіант підключення кнопок.- покупка керма з кнопками круїз-контролю-установка заводських кнопок на наявне рульове колесо (підходить НЕ ДО ВСІХ рулям.). винос і установка саморобних кнопок на наявне рульове колесо підключення кнопок на джойстику дистанційного керування магнітолою

2.1 Рульове колесо. Дуже великий вибір за датою випуску авто, колір, шкіра / немає, один з них рульове колесо, ebony, все седани і універсали, LHD, завод FORD-Всеволожськ, рульове колесо з шкіряною обробкою з 4 спицями, без КК. випуск з 10.01.2006-438916І з КК-435224

2.2. FINIS код кнопок все седани і універсали-13527945-дверний UAV.1224328Но не забувайте. Кнопки штатно встають тільки в ГІЄВСЬКИЙ рульове колесо з приливами під КК

2.3 Для установки саморобних кнопок основним елементом є електрична схема Круїз-контролю. Основні варіанти схем:

А ось кольорове маркування відповідних за номіналом резисторів:

Варіантів самих кнопок є безліч, відповідно, ось один з них:

Самі кнопки: Купив 4 от таких кнопочки, прості без фіксації

гумові подушки для них: Пульти ДУ Sony, витягнув з них кнопки

Отвори під кнопки: Зняв і просвердлив хром. накладки. враховуючи розмір використовуваних кнопок-давілок:

Установка кнопок: притопити трохи кнопки (використовував “прецизійний ніж”. Можна замінити на скальпель, гума м’яка ріжеться легко)

Підключення: Підключився в рідній роз’єм (червоний і синій провід. 2, 3 контакт, полярність значення не має)

Для підключення використовував “мамки” від комп’ютерного роз’єму

2.4. Підключення КК до джойстика дистанційного керування магнітолою, зрозуміло, без втрати функціоналу самого джойстика.

Отже: Розбираємо Джойстик, відкрутивши 2 самореза ззаду

Далі є два варіанти. переробка існуючої схеми джойстика і установка окремих кнопок.Первий варіант: В середині знімаємо важіль кнопок “SEEK” і на друкованій платі перерізуємо доріжки як показано на фотке.

Упаюємо дротові перемички. Я використовував провід МГТФ-0.07.Несмотря на те, що номінали резисторів у джойстика відрізняються, як показує досвід, для нормальної роботи потрібно лише змінити номінал одного з них. R1. Для цього до нього досить підпаяти паралельно чіп-резистор опором 75 Ом (можна випаять з будь-згорілої відеокарти) Крім того потрібно зробити перемичку між 2 і 3 контактами роз’єму

Збираємо корпус джойстіка.Провода від штатного джойстика я різати не став, а на вилку одягнув IDC-2 роз’єм з проводами (від корпусу комп’ютера, що з’єднує кнопку скидання з материнської платой- краснийчерний на фотке).Подсоедіняем дроти під рульовою колонкою до гнізда С896

Під’єднується до білого і коричневого проводам. Полярність значення не має.

З’єднання бажано пропаять для надёжності.В результаті отримуємо на джойстику: “ON” “SEEK” “OFF” “SEEK.” “Set” “VOL” “Set-” “VOL.” “RES” “MODE”

КАК УСТАНОВИТЬ И АКТИВИРОВАТЬ КРУИЗ КОНТРОЛЬ НА FORD FOCUS 2 | ПОШАГОВАЯ ИНСТРУКЦИЯ И НАСТРОЙКА

Кнопки ON, RES і OFF змонтовані в місці роз’єму передньої і задньої кришок джойстіка.самі кнопки ніяк не закріплені, вони просто спираються на внутрішні елементи джойстіка.Кнопкі і. встановлені з боків від центральної кнопки джойстіка.Ергономіка при такому розташуванні кнопок. відмінна. Витрати на матеріали. копійки.

Схема для цього варіанту звичайна 5-кнопкова.

І, нарешті, остаточна перевірка і прошивка Круїз-контроля.3.1. Для перевірки роботи кнопок, утримуючи кнопку обігріву заднього скла включити запалювання / завести машину. При відпуску кнопки буде сигнал тестової перевірки цілісності ланцюга. Він працює на ВСІХ кнопках круїзу, поворотниках, відкритті дверей, включення світла, двірників і прочая. Найголовніше, щоб цей сигнал звучав при натисканні КОЖНІЙ з кнопок КК. Це означає, що сигнали коректні і надходять комп’ютера автомобіля.

3.2. НАСТІЙНО раджу прошивати круїз на спеціалізованих СТО у майстрів з досвідом роботи по прошивці. Благо, витрати не особливо великі. від 270 р. до 1400 на Крайній півночі.

А взагалі, для кожного автомобіля прошивка круїзу це окремий випадок.

На деяких автомобілях з прошивкою модуля PCM 8M51 наприклад круїз на щитку включиться тільки якщо його активувати з-під англійської версії IDS.

На автомобілях 1,8 де прошитий двигун під 2,0 треба міняти передавальне число, а не те машина буде глухнути з гірки.

Для фокуса-2 з 2008 року (рестайлінг) МОЖЛИВА прошивка круїзу з включенням лампочки на щитку без втрати існуючих функцій миттєвої витрати палива і годин на щитку. Перед прошивкою дізнайтеся версію IDS, повинна бути не нижчою від 60. Якщо коштує 59 і в щитку приладів включається лампочка круїзу. відповідно пропадають миттєву витрату і годинник. Можливо також включення круїзу без включення лампочки і без втрати даних функцій.

Ну а загальний алгоритм такий:. підключаємо WDS або IDS- встановлюємо з’єднання з автомобілем- “риємося” в програмуванні модулів і знаходимо закладку “speed items”. включаємо КК:. в модулі PJB (це “блок запобіжників” в ногах пасажира). в модулі IC (щиток приладів). в модулі PCM (управління двигуном) при установці КК в PCM. він буде повністю перепрограмовано, це довго, хвилин 10.

(При використанні прошивки-донора вкрай бажано збіг основний комплектації (Comfort, тренд, гия і т.д.) і об’єму двигуна)

І так що ми маємо, ff2 2008 рестайл. Гіа. Надо1) кермо з кнопкамі2) упевнитися чи проводка3) викрутка torx t204) ключ на 10 (за бажанням, я клеми знімав, бо страшно) 5) комірець з головкою на 246) маленька викрутка НЕ ​​хрестова Насамперед знімаємо клеми з акумулятора, я робив для страховки хоча кажуть що можна і так зняти, все після цього залишаємо вулицю і рухаємося в салон.Берем викрутку Т20 і відкручуємо два болти які тримають нижній кожух.

Потім знімаємо джойстик керування магнітолою. Натиснувши викруткою в прямокутний отвір.

І знімаємо кожух, він кріпиться на засувках складного не чого немає, все йде досить легко.После зняття кожуха можна подивитися чи є у вас проводка під круїз, роз’єм знаходиться трохи нижче замку запалювання, якщо там 6ть проводів проводка є, якщо 4ре то нету.

Далі потрібно зняти подушку безпеки, багато писали що потрібно дзеркальце, я особисто знімав так там все просто і зрозуміло, починати треба з нижнього кріплення потім бічні. Нам потрібно підняти той пруток, щоб витягнути подушку.

Приблизно таким чином і такою викруткою.

Коли всі три засувки відпустять, буде тримати ще пластикова зверху, але з неї вже легко зняти рукою.

Відразу можна підготувати подушку для зворотного установки, після зняття пружина (біла дріт по периметру) може встати криво.

Потім беремо комірець, і відкручуємо болт кріплення керма, поставивши кермо на блокування. У мене кермо знявся легко, без будь-яких зусиль.

Роз’єднуємо роз’єм, і знімаємо старий бублик, так само ставимо новий. Ось фото Гієвка рулів з кнопками і без, відразу видно що кнопки буде встановлювати важкувато.

Хто буде ставити б / у керма, перевірте правильність терморегулятори роз’єму, а то я знехтував і довго не міг зрозуміти в чому проблема, має бути ось так.

Щоб замкнути подушку по ній можна легенько вдарити. Далі все робимо в зворотній последовательності.В результаті отримуємо ось так. Після складання одягаємо назад клеми, повертаємо ключ у позицію 1, затискаємо кнопку обігріву заднього скла, і заводимо. Повинні піку все кнопки круїзу, так само перевірте роботу сигналу, і щоб не бовталася подушка.І перевірка: rutube.ru

Іноді при русі на КК і натисканні кнопки “-” відбувається вимикання КК. Круїз включається приблизно протягом 5 хвилин після відключення (причому, ні зупинятися, ні вимикати авто не треба). Спрацьовує блокування неправильних сигналів від кнопок. Для діагностики та виправлення даної проблеми бажано перевірити всі опору (особливо кнопки “-“) на штатній колодці під подушкою безпеки. Тестові писки не враховують цю різницю опорів.

Спасибі всім форумчанам за викладену інформацію.

Як включити круїз на Mondeo 4?

Кнопки управління круїз-контролем: 1. кнопка «ON» (включення круїз-контролю); 2. кнопка «SET» збільшення швидкості; 3. кнопка «RES» (відновлення роботи круїз-контролю); 4. кнопка «SET-» зниження швидкості; 5. кнопка «OFF» виключення круїз-контролю; 6. кнопка «САN» тимчасового виключення круїз-контролю; 7.

Ford Focus Hatchback Trend COUPE 2006 року на DRIVE2

Всім привіт. Вчора все таки вирішив атівіровать круїз. Для мене це було найскладніше в цій переробці, але все пройшло успішно, хоч сидів і не дихав в той час як шився круїз. Зараз чекаємо джойстик що б ввести в нього кнопкі.Делал все по цій анотації:

Ford Focus 2 круїз контроль

Вдале закінчення! Знадобилося 6 хвилин.

Все, що було потрібно! Ну і ясна голова.

Чи не працює круїз контроль Ford Focus 2

Home »Чи не працює круїз контроль Ford Focus 2

Як включити круїз контроль на форді?

Кнопки управління круїз-контролем: 1. кнопка «ON» (включення круїз-контролю); 2. кнопка «SET» збільшення швидкості; 3. кнопка «RES» (відновлення роботи круїз-контролю); 4. кнопка «SET-» зниження швидкості; 5. кнопка «OFF» виключення круїз-контролю; 6. кнопка «САN» тимчасового виключення круїз-контролю; 7.

Активація Круїз Контролю

Побачивши на драйві тему про КК, вирішив, що він у мене теж повинен бути. Варіанти місце розміщення кнопок КК величезна кількість, але т. К. У мене є джойстик мультимедіа, кнопки я поставив в нього. І так спершу ліземо під рульову колонку. Знімаємо нижній кожух, він тримається на 2-ух болтах. Відкручуємо їх і акуратно знімаємо кожух з засувок. Дивимося під кермо і бачимо колодку з проводами.

Якщо їх 6 для вас пощастило, дроти під КК у вас є, якщо 4 дроти то доведеться тягнути. Потрібні нам два середніх дроти, коричневий і білий. Далі йдемо, купуємо 5 кнопок (будь-які, які більше подобатися),

Приклеюємо кнопки до джойстика і перевіряємо їх натискання, що б їм нічого не заважала. Після, не завадила б, перевірити опір по таблиці.

Якщо все працює, збираємо джойстик і йдемо його ставити, підключаємо до проводів КК. Для перевірки роботи кнопок, утримуючи кнопку підігріву заднього скла включити запалювання / завести машіну.Прі відпуску кнопки буде сигнал випробувальної перевірки цілісності ланцюга. Він працює на ВСІХ кнопках круїзу, поворотниках, відкритті дверей, включення світла, двірників і інша. Найголовніше, щоб цей сигнал звучав при натисканні КОЖНІЙ з кнопок КК. Це означає, що сигнали коректні і надходять PC автомобіля.Еслі все працює приступаємо до програмування. Щоб активувати КК, його необхідно прописати в 3-х блоках: HEC (приладова панель), PCM (блок керування) і GEM (функціональний ел.модуль), в якій послідовності не має значеніе.GEM: 1) перемикаємо адаптер (у випадку з ELM327) на роботу із середньою шиною (MS-CAN) 2) GEM = Конфігурація = сторінка 33) тиснемо «прочитати з GEM» після читання, навпаки тих функцій які закладені виникає checkbox (галочка)

Для господарів блоку ESU-131для перепрошивки на відмінну від поточної версію для вас також буде потрібно файл Quizzer. це файл прошивки додаткового мікропроцесора конкретно цього типу PCM, якщо оновлення не зробити машина не заведеться. Всього є два типи цих прошивок. SWE10-01267-402F00 і SWE10-01267-403F00. При заливці прошивок 5M51JE, 5M51JD, 8M51KA, 8M51KB (більш поширені прошивки) відповідний тип прошивки Quizzer визначається і завантажується автоматично, в інших випадках його можна вручну вибрати з переліку або ж завантажити з другого файлу _Quizzer.bin, зробленого на кроці 8 (це може бути виключно в разі, якщо номера Вашої старої і нової прошивок збігаються)

10) виставляємо розмір блоку для запису “Auto” і тиснемо кнопку «Записати поточну прошивку в PCM». На питання про вставці в прошивку поточного VID-блоку в прошивку відповідаємо ствердно (тобто так).11) після вдалого закінчення заливки прошивки, здатися вікно з повідомленням і витраченим на це кількістю времені.І все готово, закриваємо програму!

У мене був файл прошивки, тому я зберіг тільки VID блок (на всякий випадок), саму прошивку не став зберігати. На цій стадії, можна за одне і прошити власний авто =) Для ESU 411 з двигуном 1.8, можу підкинути криголама або раздолбая. Заодно може, є у кого криголам останньої версії на мою конфігурацію? Буду вдячний, якщо поделітесь.Отсюда можна скачати найсвіжішу прошивку на власний авто! civil.iffc.ru/ELMConfig/pcm_frw.htmВот і все на цьому. Нічого складного в цьому немає, якщо вірно зібрати схему. Виїжджаємо, перевіряємо роботу КК =) У оффіціалов активація варто 1800р =)

Для включення КК необхідно, натиснути кнопку ON, потім Set і насолоджуватися їздою =) Умова включення КК:.Швидкість більше 40км \ ч-увіткнути передача вище 2

Підготовка модуль-адаптера

Перед активацією слід чітко налаштувати модуль-адаптер. Його потрібно підключити до ноутбука.

 • Включити програму ELMConfig в режимі Offline Mode.
 • На сторінці MS-CAN провести операції в такій послідовності: GEM. Конфігурація. сторінка 3.
 • Обрати опцію «Прочитати з GEM».
 • Далі зробити позначку про круїз-контроль.
 • Обрати функцію HS-CAN.
 • Виконати процедури в такій послідовності: HEC. Конфігурація. сторінка 1.
 • Провести зчитування HEC, не забувши при цьому зробити позначку про круїзі. Натиснути кнопку «Записати в HEC».

Як включити кондиціонер в Ford Focus 3?

Для охолодження повітря, що надходить в салон автомобіля, натисніть на кнопку включення кондиціонера (якщо він встановлений на автомобілі). При включенні кондиціонера в кнопці загориться контрольна лампа. Для виключення кондиціонера повторно натисніть на кнопку (контрольна лампа згасне).

Встановити круїз контроль на Ford Focus своїми руками здійснимо самостійно. Більшою проблемою для автомобіліста може стати налаштування програмного забезпечення. Тому, якщо, щось пішло не так, або автолюбитель не впевнений в своїх силах, рекомендується звернутися в автосервіс.

Установка круїз контролю на Ford Focus: опис, настройка, підключення

Comfort в управлінні автомобілем хоче кожен автолюбитель. Щоб полегшити керування транспортним засобом можна встановити. круїз контролю. На Ford Focus така опція з заводу виробника не передбачена, хоча пази кріплення на кермі є.

матеріал Установка круїз контоль на автомобіль своїми руками. Тонкощі і нюанси процесу.

Налаштування круїз контролю своїми руками

Встановивши круїз контроль Ford Focus, автомобіліст виконав лише половину роботи. Тепер варто перейти безпосередньо до налаштування. Для нормальної працездатності ще необхідно провести настроювання системи. Що ж знадобитися для виконання операції: адаптер за типом ELM-327, ноутбук і не косі руки. Перш за все, необхідно переналаштувати модуль-адаптер для роботи. Для цього підключаємо його до ноутбука і проводимо такі операції:

 • Запускаємо Offline Mode програми ELMConfig.
 • Включаємо вкладку MS-CAN. А далі виробляємо функції: GEM. Конфігурація. сторінка 3.
 • Натискаємо кнопку прочитати з GEM
 • Після прочитання відзначаємо галочкою функцію круїз контроль.
 • Щоб записати параметри тиснемо «Записати в GEM».
 • Переводимо програму в режим HS-CAN.
 • Послідовність наступних функцій: HEC. Конфігурація. сторінка 1.
 • Прочитуємо HEC. Також вибираємо круїз контроль і тиснемо «Записати в HEC».
 • Далі виконуємо дії в режим HS-CAN: PCM. Інформація. Прочитати, а потім PCM. Конфігурація. вибираємо тип модуля (PCM) представленого у вкладці Інформація.
 • У конфігурації необхідно відзначити, що автомобіль має круїз контроль.
 • Багато рекомендують зробити бекап, але як показує практика, у багатьох випадках це марно. Тому записуємо прошивку в режимі «Авто».
 • Тепер переходимо безпосередньо до налаштування круїз контролю на автомобілі.
 • Підключаємо адаптер до системи.
 • Проводимо зчитування даних з бортової системи.
 • Прочитуємо модифіковану прошивку.
 • Заливаємо прошивку в бортовий комп’ютер.
 • По закінченню процесу вискочить відповідний напис.

Після того, як все підключено можна перевірити працездатність системи. У разі, якщо щось пішло не так, варто для настройки звернути до професіоналів.

процес установки

Встановити круїз контроль на Ford Focus досить просто і не складає труднощів. Але, багато автолюбителів стикаються з тим, що незнання і низькі пізнання призводять до того, що самостійно не можливо виконати цю операцію. Круїз контроль. автомобільна функція, яка дозволяє утримувати швидкість автомобіля на одному рівні. На більшості сучасних транспортних засобів дана опція встановлюється на заводі виробнику і йде разом з комплектацією автомобіля.

Для початку збираємо все необхідне, а також інструментарій. Купуємо систему управління круїз контролем, в який входять кнопки управління і проводка. Китайська версія обійдеться автомобілісту в 2000 рублів, а ось якщо автолюбитель бажає придбати більш якісну версію, то доведеться викласти 2500-3000 рублів за комплект. Також, будуть потрібні викрутки і головки, і не варто забувати про насадках з маркуванням torx. Коли все купили, можна перейти безпосередньо до установки круїз контролю, а точніше до кнопок управління:

 • Відключаємо харчування автомобіля, оскільки для установки опції знадобитися демонтаж подушки безпеки.
 • Демонтуємо верхню облицювання рульової колонки.
 • Знімаємо кожух рульового колеса.
 • Від’єднуємо колодки проводів. подушки безпеки і звукового сигналу.
 • Виймаємо кожух облицювання керма з подушкою безпеки в зборі.
 • Розмічаємо і вирізаємо місце під кріплення кнопок круїз контролю. Краще розмітити і перевірити кілька разів, перед вирізанням, ніж вирізати не там або не так, як потрібно.
 • Коли вирізали отвір, можна посадити кнопки в посадочне місце.
 • Підключаємо проводи в колодку сигналу. Для цього є порожні отвори 2 і 3. Саме туди проводимо підключення.
 • Підключення завершено, і переходимо до фази два.
 • Акуратно проводимо збірку рульового колеса і все, що було демонтовано.
 • Перевіряємо працездатність вузла, і кнопок управління круїз контролем.

Все працює і підключено, переходимо до фази 3. настройка.

Установка Клімат Контролю На Ford Focus 3

Встановлюємо круїз контроль на Ford Focus 2: мудрості премудрості Багато автомобілістів мріють зробити краще Comfort власного автомобіля. Клімат-контроль на RIO установка локеров на Kia клімат контролю. Одним з таких варіантів стає установка круїз контролю. На Ford Focus 2 така функція з заводу виробника не передбачена, хоча пази кріплення на кермі є.