Підключення активної антени до автомагнітоли

Покрокова інструкція по установці всередині салону

Монтаж залежить від комплектації обраної моделі, але загальні принципи практично нічим не відрізняються. Всі особливості додатково будуть вказані виробником.

 • Знежирити місце установки антени спиртової серветкою або іншим засобом.
 • Розміщуємо на місці установки трикутник з комплектації пристрою, який полегшує правильне позиціонування антени.
 • У фазах трикутника встановлюємо монтажний диск і знімаємо трикутник.
 • Приклеїти оріентірние смужки, які допоможуть правильно розмістити прийомні частини антени.
 • На штир монтажного диска встановлюються вуса прийому сигналу шляхом поетапного відклеювання плівки і фіксації відповідно до орієнтирними смугами, після чого їх можна відразу зняти.
 • Для прокладки кабелю знімаємо бічну облицювання автомобіля.
 • Закріплюємо дроти за допомогою стяжок до штатної проводки автомобіля або до шлангу омивача скла.
 • Для зручності подальшої прокладки потрібно демонтувати бардачок автомобіля.
 • Витягуємо магнітолу з гнізда, щоб отримати доступ до роз’ємів і проводам.
 • Синій провід живлення з роз’єму ISO підключається до дроту живлення антенного підсилювача.
 • Підключаємо провід, який відповідає за надходження сигналу у відповідний роз’єм на задній панелі головного пристрою.
 • Перевіряється якість виконаних робіт і прийом сигналу.
 • Всі дроти акуратно укладаються в посадочне вікно магнітоли.
 • Магнітола встановлюється на місце і фіксується.
 • Монтується назад бардачок і знята облицювання.
підключення, антени, автомагнітоли

Вибір місця розташування

Активні антени мають компактний дизайн і кріпляться за допомогою спеціальної клейкої посадкової прокладки або на двосторонній скотч. Тому місце установки всередині салону можна вибрати будь-який. Найчастіше перевага віддається лобового скла у переднього пасажирського сидіння. Обумовлено це розташуванням поблизу магнітоли і зручним монтажем кабелів в обшивку автомобіля.

Розміщення на даху має перевагу в прийомі сигналу, проте виконується складніше. Можливі також окислення металевих частин і погіршення якості прийому.

При виборі місця, в якому буде встановлена ​​антена, слід дотримуватися наступних правил:

 • Кабелі не повинні проходити поблизу джерел електромагнітних полів.
 • Повинні бути акуратно заховані під обшивку автомобіля, щоб не створювати дискомфорту при водінні і поломки через необережність.

Харчування антенного підсилювача

Сучасні моделі підключаються через роз’єм приймального пристрою безпосередньо до автомобільної магнітоли. При такому підключенні від активної антени подається радіосигнал. У зворотному порядку по іншій парі до підсилювача подається необхідна напруга в 12 Вольт.

На моделях, де таке підключення не передбачене, антенний підсилювач доводиться підключатися до мережі самостійно в двох варіантах:

 • Підключення до живлення через коробку запобіжників.
 • Самостійне підключення до живлення через автомагнітолу.

Варіанти підключення активної антени до автомагнітоли

Активна антена має вбудований підсилювач потужності і потребує підключення до джерела живлення. Тому вона встановлюється трохи складніше звичайної. Але якщо автомобіль часто експлуатується за містом, де сигнал радіостанцій слабкий, то вона незамінна. Як підключити активну антену до автомагнітоли?

Покрокова інструкція установки на дах

Якщо довжини кабелю з комплектації недостатньо, то буде потрібно додатковий. Кабель повинен бути в екранованому оплете і мати опір в 75 Ом.

 • На місці установки необхідно просвердлити два отвори: діаметром під кріплення антени і 5 мм. допоміжний.
 • Метал на місці установки зачищається з внутрішньої сторони салону.
 • Щоб уникнути корозії місце установки обробляється мастикою з внутрішньої сторони салону і герметикам з зовнішньої.
 • Для монтажу необхідно виготовити ізолятор (проставлення) з мідних і фторопластових шайб, до яких припаюватися кабель.
 • Місце з’єднання ізолятора і кабелю необхідно загерметизувати.
 • Встановлюємо антену на дах і затягуємо гайку ізолятора з внутрішньої сторони салону.
 • Прокладаємо кабель від антени до магнітоли під обшивкою автомобіля.
 • Підключаємо антену до магнітоли і перевіряємо якість сігнала.Посмотріте відео по установці антени
підключення, антени, автомагнітоли

Способи підключення внутрішньої антени

Визначившись з бажаним місцем кріплення активної радіоантени, приступають до установки. Але слід мати на увазі, що проводити всі роботи слід дуже акуратно. Адже кріплення корпусу і полюсів апарату виконується за допомогою двостороннього скотча. А після зняття даних деталей, повторно приєднати їх уже не вийде.

READ  Стукає рульова рейка Ford Focus 2

Але виробники подбали про те, щоб монтаж пристрою не викликав великих труднощів. Тому в комплект, крім самого приладу та інструкції, часто входять додаткові пристосування, інструменти та різні шаблони. Вони значно полегшують установку і економлять не тільки сили, а й час.

Існує два способи прикріплення полюсів і корпусу пристрою:

 • Перший варіант передбачає установку приладу посередині вітрового скла. Його поміщають вгорі за дзеркалом заднього виду. При цьому способі полюса приклеюють вздовж верхнього краю скла.
 • Корпус внутрішньої радіоантени може бути встановлений з боку пасажира, в верхньому кутку вітрового скла.

Кімнатна TV антена

Встановлювати в кімнаті таку антену можна тоді, коли телецентр розташований поблизу. З широкого асортименту можна вибрати найбільш підходящу по конструкції, дизайну і ціні модель. Основне зручність. не потрібно здійснювати монтаж зовні і тягнути кабель через простір. Харчування здійснюється від мережі і не вимагає подачі по TV кабелю.

Установка автомобільної антени.

Повторюся ще раз: будемо встановлювати внутрісалонного активну антену «Blaupunkt FanLineA-R G 01-E.» в автомобіль DAEWOO Nexia N-100. Але хочу додати, що установка цієї чи іншої антени схожою конструкції, припустимо, в передньопривідний ВАЗ або інший автомобіль відрізнятиметься буде не дуже сильно. Так як антена приклеюється, то, як і у сапера, тут немає права на помилку, як в принципі немає і нічого архіскладно. Для початку уважно вивчаємо інструкцію і розглядаємо комплектність.

Треба визнати, що керівництво дуже убоге і на перший погляд не дуже зрозуміле, але разом ми розберемося. Для початку з пакувальної коробки вирізаємо інсталяційний трикутний шаблон по лініях відрізу і

Как установить и подключить антенну?

переходимо до автомобіля. Антену можна встановити на лобове скло в двох положеннях: посередині, у верхній частині скла (вуса розташовані симетрично) або в правому верхньому куті (вуса розташовані під кутом приблизно 90 °). У першому варіанті чутливість антени буде вище, другий більше підходить для міста, де важливіше вибірковість.

З місцем установки визначилися. Я буду ставити вгорі посередині. Для того, щоб після установки антенний кабель був непомітний, його потрібно розмістити під оббивкою стелі. Для цього потрібно демонтувати плафон, сонцезахисні козирки і накладку правої передньої стійки даху.

За допомогою невеликої плоскої викрутки виймаємо з пазів скло розсіювача, а потім, цієї ж викруткою відгинаючи засувки, виймаємо з обшивки стелі корпус плафона. Сонцезахисні козирки і ручка над пасажирськими дверима кріпляться за допомогою шурупів, відвертаємо їх перехресного викруткою. Потім знімаємо з верхньої частини прорізу правих передніх дверей гумовий ущільнювач, декоративна накладка тримається на засувках (щоб зняти починаючи зверху тягнемо за накладку лівою рукою, а правою вістрям викрутки піддягаємо біля засувок). Тепер обшивку можна відсунути від даху і прокладати під нею кабелі.

Добре очищаємо вітрове скло в місці розміщення антени від забруднень і жиру за допомогою миючих засобів, вологої серветки і насухо витираємо чистою тканиною.

Приступаємо до наклеювання (не забуваємо про сапера, і про сім раз відріж, один відміряй

зовнішньої

Для установки зовнішньої антени використовується фіксація через отвір або на магніт. Кабель від обладнання з магнітною опорою пропускається в салон через дверні ущільнювачі. Через це ізоляція шнура перетирається, що призводить до появи перешкод. Крім того, деформований ущільнювач пропускає воду в салон транспортного засобу.

READ  Як правильно налаштувати еквалайзер на автомагнітоли

Для установки антени на даху потрібно просвердлити отвір для кріплення і канал для введення в салон комутаційного джгута. Кабель повинен бути екранованим з розрахунковим опором 75 Ом. Для розміщення обладнання на даху потрібно демонтувати частину накладок, розташованих на стійках, а потім трохи відсунути цельноформованнимі обшивку стелі. Елемент знімається акуратно, оскільки деформація буде помітна на рівній поверхні панелі.

Після свердління отворів потрібно нанести захисну мастику, яка знизить ризик виникнення корозії. Корпус антени монтується на даху через гумову прокладку, додатково змащену герметиком для зовнішніх робіт.

Подібний метод знижує кількість води, що потрапляє в салон автомобіля.

Сигнальний кабель кріпиться до активного елементу через набір пластин, виготовлених з міді і фторопласта.

На частині автомобілів передбачені отвори під кріплення штиря звичайної пасивної антени на даху або крилі, закрите пластиковою або гумовою заглушкою.

На машинах, які передбачають установку акустичного обладнання, є штатні джгути.

На частині автомобілів доведеться протягнути додатковий кабель, що з’єднує вихід антени з магнітолою. Шнур простягається під елементами оздоблення інтер’єру і під килимовим покриттям, покладеним на підлогу. Після цього потрібно встановити антену, яка кріпиться штатної гайкою.

Підключення активної антени до автомагнітоли

для телевізора

У зв’язку з тим, що з 2019 р Росія практично перейшла на цифрове TV формату DVB-T / T2, вибирати для телевізора можна як тип зовнішньої, так і кімнатної установки. Головне, щоб пристрій підтримувало прийом дециметрового діапазону. Вибір підсилювача залежить від дальності розташування телецентру або ретранслятора.

Как установить автомобильную антену

Увага! Коефіцієнт посилення повинен бути достатнім для впевненого прийому. Переусіленіе сигналу так само шкідливо, як і недоусіленіе. У першому випадку картинка може спотворюватися горизонтальними темними і світлими смугами, у другому. відбуваються зупинка передачі і розпад зображення на пікселі.

GPS-антена

Антена для GPS підключається до автомагнітоли з навігатором таким же чином, як і інше приймальний пристрій. Спочатку слід зняти мультимедійну систему, щоб дістатися до задньої стінки і антенного гнізда. Потім знімаються накладки приладової панелі для проведення кабелю приймального пристрою.

Якщо для під’єднання застосовуються гвинтові клеми, розташовані на задній стінці пристрою, то слід зачистити кінці проводів, з’єднати жили, вставити їх і надійно закриття гвинти кріплення. При використанні з’єднувача з засувкою слід надійно вставити його в отвір для нього до клацання. Після підключення все зняті деталі ставляться на свої місця.

Якщо антенний пристрій для GPS під’єднано правильно, то навігаційна система повинна відразу визначити місце розташування. В іншому випадку слід перевірити правильність установки для автомагнітоли GPS-приймача. Воно не повинно загороджуватись металевими предметами, які ускладнять прийом сигналу з супутника.

Как установить и подключить автомобильную активную антенну Триада 55

особливості монтажу

Схема підключення підсилювача проста, коли він розташований безпосередньо поруч з краями прийомних електродів. На платі є два отвори під болти і спеціальні затиски. З їх допомогою підключають кабель і прикріплюють плату до диполю.

Саму конструкцію кріплять на щоглу або до стіни за допомогою кронштейнів. При можливості потрібно забезпечити фіксується обертання щогли, для повороту волноуловітеля на телецентр. Якщо зібрана система кріпиться до стіни, то місце установки вибирають так само з напрямком на телецентр. При кріпленні кронштейна використовують анкерні болти і уникають дерев’яних вставок, які з часом згнивають.

Про саморобних порогах

Якщо автовласника з якихось причин не влаштовує якість фабричних порогів, він виготовляє пороги своїми руками. Однак варто зазначити, що в переважній більшості випадків в самостійному виготовленні порогів немає ніякої необхідності, і ось чому:

Проте знаходяться автовласники, яких вищевказані труднощі не зупиняють, і вони починають займатися винахідництвом. Ось як це відбувається:

 • саморобні пороги роблять із сталевих труб квадратного перетину, акуратно розрізаючи їх уздовж;
 • після розрізання трубі надається відповідна форма. Труба обрізається і підганяється під вирізану частину порога. Це дуже тривала процедура, так як труби зазвичай беруться самі товсті. І для додання їм потрібної форми потрібні чималі зусилля;
READ  Підключення активної антени до автомагнітола

Поріг на цій «сімці» виготовлений із сталевої труби квадратного перетину, розрізаної уздовж

 • після закінчення підгонки поріг приварюється до кузова за тією ж схемою, про яку вже йшлося вище.
 • Поради по заміні порогів і захисту їх під час експлуатації

  Тепер ви знаєте як самостійно замінити пороги ВАЗ 2107. Якщо у вас немає необхідної кваліфікації зварника або відсутній зварювальний апарат, замін порогів виконати не вдасться. В такому випадку краще звернутися за допомогою до професіоналів, які виконувати заміну порогів швидко і якісно.

  Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть CtrlEnter.

  Антикорозійна обробка порогів

  Обробка порогів спеціальними складами дозволяє значно продовжити термін їх служби. Ось що потрібно для такої обробки:

  • захисні окуляри, гумові рукавички і респіратор;
  • електродриль з металевою щіткою;
  • дрібна наждачний папір;
  • вода;
  • обезжирюючих склад (зазвичай використовується уайт-спірит);
  • чиста ганчір’я;
  • фен будівельний;
  • балон з Антигравий.

  Види автомобільних порогів

  Автомобільні пороги діляться на дві великі групи: знімні і незнімні елементи. Незнімні є частиною днища і виконують захисні та декоративні функції. У процесі конструювання, на зварні деталі низу розраховується загальна силове навантаження, елементи збільшують загальну жорсткість кузова, служать частиною пасивної безпеки авто. Технічно діляться на передні і задні (відповідно на ліві і праві), складаються з двох частин: ущільнювач і зовнішня поверхня.

  Знімні пороги також є частиною кузова, але не несе силового навантаження. Деталі кріпляться до днища болтами зі внутрішньої частини салону. Даний елемент може бути металевим, пластиковим, хромованим, з підсвічуванням.

  Ремонт знімного порога в 90% випадків зводиться до повної заміни навісного елемента. При зміні незнімного таку маніпуляцію просто так провести не вдасться через жорсткого кріплення до кузова зварювальними швами. Розглянемо, як відремонтувати пороги автомобіля без зварювання, в залежності від пошкодження.

  народні методи

  Під народними методами боротьби з корозією мається на увазі комбінування спеціальних засобів з маслами або між собою. Розглянемо деякі з них:

  • “Гарматне сало” і мастика “Кордон” змішуються між собою в рівних пропорціях. За допомогою щітки наносяться рівним шаром на поверхню;
  • “Гарматне сало” змішується з консерваційні мастила К-15, з обов’язковим додаванням “сухого пального”. Наноситься за допомогою кисті, а в приховані порожнини заганяється за допомогою великих медичних шприців.

  вибір запчастин

  Поріг на ВАЗ 2107 складається з трьох частин:

  • лицьова накладка.
  • Підсилювач всередині.
  • З’єднувач.

  Пороги корродируют у всіх по-різному але, як правило, якщо з’явилися наскрізні отвори, то потрібно міняти все три частини.

  • Правий поріг 21010-5401060-00;
  • Лівий поріг 21010-5401061-00;
  • Підсилювач 21010-5401100-00;
  • З’єднувач 21010-5101068 / 69.

  Інструменти і матеріали для роботи

  Для ремонту порогів на ВАЗ 2107 потрібно багато різноманітних інструментів і матеріалів по обробці. Нижче представлений список інструментів і матеріалів, без яких якісну заміну порогів зробити неможливо.

  • Зварювальний напівавтомат з приладдям до нього;
  • Електроінструмент (болгарка, дриль та приладдя до них);
  • Набір ключів і головок (для розбирання салону);
  • Вороток з тріскачкою;
  • молоток;
  • Ніж для рубки металу;
  • Кернер;
  • маркер;
  • компресор;
  • Пневматичний пістолет для нанесення антикорозійних засобів;
  • Кілька кузовних кліщів;
  • Фарбувальний пістолет;
  • Епоксидний грунт;
  • знежирювачах;
  • Шпаклівка (зі скловолокном і фінішна);
  • Червоний скотч-Brait;
  • розчинник;
  • Герметик для зварних швів;
  • Зовнішнє антикорозійне засіб для нанесення пневматичним пістолетом (наприклад, Teroson RB2000, Body 951);
  • Внутрішнє антикорозійне засіб для нанесення пневматичним пістолетом (наприклад, APP-F400, Dinitrol ML, TecTyl 210R).
  | Denial of responsibility | Contacts |RSS