Який бензин заливати в Priora

Чи можна змінювати марку бензину і що буде, якщо змішати 92-й і 95-й?

І все-таки, який бензин краще: 92-ий або 95-й? Навряд чи таку постановку питання можна визнати правильною. За умови, що бензин якісний, хороша та марка, на яку встановлені такі параметри управління двигуном.

Адже якщо, наприклад, октанове число бензину істотно нижче рекомендованого, то процес запалення в камері згоряння буде відбуватися раніше ніж треба, коли ще не закриті впускні клапана.

Мало того, що частина теплової енергії (а значить і розвивається двигуном потужність) буде витрачатися даремно, так ще й самі детонаційні процеси додадуть проблем: нестійка робота двигуна, прискорення зносу деталей, що труться, підвищений нагарообразование.

Практично ті ж проблеми виникнуть і в зворотній ситуації, тільки тепер займання буде відбуватися з запізненням, викликаючи ті ж негативні наслідки.

Слід зазначити, що в сучасних автомобілях передбачена підстроювання параметрів роботи двигуна під зміна октанового числа в певному діапазоні. Електронний блок керування двигуном (ЕБУ) постійно відстежує:

 • співвідношення бензин / повітря в паливо-повітряної суміші;
 • момент упорскування палива;
 • момент підпалу паливної суміші;
 • детонацію;
 • оберти двигуна,

і при необхідності коригує параметри і режим роботи агрегату. Але можливості ЕБУ не безмежні і якщо різниця в октановим числом істотна (наприклад, заливається 80 бензин замість 95), електроніка з нею не впорається.

Експерти не радять також заливати 92-й бензин в двигуни з невеликим об’ємом камери згоряння (до того ж ще й турбовані).

Справа в тому, що підвищення потужності (а точніше питомої потужності) в сучасних двигунах досягається за рахунок підвищення ступеня стиснення і при значенні цього показника більше 10.

5 (а часто ступінь стиснення доходить до величини 12) зростають вимоги до Антидетонаційна властивостям палива. іншими словами до величини октанового числа.

Навпаки, якщо ступінь стиснення менше 10.5, то параметри роботи двигуна налаштовані на застосування 92-го бензину, і при використанні замість нього 95-го можлива деяка втрата потужності за рахунок більш пізнього займання паливної суміші.

Ще один важливий аргумент використання рекомендованої виробником марки бензину в новому автомобілі. збереження права на гарантійний ремонт в відповідний період.

Формальна відмова на гарантійний ремонт двигуна може правомірно послідувати після результатів аналізу палива, якщо виявиться, що його марка не відповідає зазначеній автовиробником в інструкції по експлуатації.

І тоді економія в три-чотири тисячі рублів (усереднене значення на 15000 км пробігу в рік), може обернутися значно більшими втратами грошей, часу і нервів.

А чи можна і в якій пропорції змішувати ці дві марки? Чи можна заливати в бак із залишками бензину однієї марки іншу марку? Здавалося б, таке змішування, створить паливо з якимись усередненими властивостями. Насправді це не так.

У разі, коли автомобіль розрахований на використання виключно 95-го бензину, а в разі потреби залитий 92-й:

Какой заливать бензин в авто 92 или 95?

 • якщо при цьому відбувається деяка втрата потужності, але двигун на малих і середніх оборотах працює стійко без сторонніх звуків, приводів для занепокоєння до наступної заправки немає. Необхідно тільки дотримуватися режиму спокійної їзди;
 • при роботі двигуна чується дзвінкий цокіт дуже схоже на стукіт клапанів. явне наслідок детонаційних процесів, які при тривалому використанні такого бензину можуть привести до негативних результатів. Заміну палива в цьому випадку бажано провести якомога швидше (порада: як злити бензин з бака).

Тривале використання 95-го бензину в автомобілях, розрахованих на 92-й бензин зі ступенем стиснення менш 10.5, також може обернутися втратою потужності двигуна.

92 замість 95

Ви напевно в курсі, що паливна суміш в моторі загоряється через подачу іскри свічкою в конкретний момент часу, обумовлений роботою 4-тактного циклу, через що суміш згорає найоптимальнішим чином. Бензин з низьким октановим числом запалюється швидше, створюючи менш стабільне загоряння в ДВС з великим ступенем стиснення. В результаті передчасне (або ж нерегулярне) займання паливної суміші в камері згоряння може призводити до виникнення чітко чутного стуку з-під капота. це та сама т. Н. детонація, причиною якого як раз є неповне згоряння бензинової суміші. мало того, догоряти вона може вже в системі вихлопу, а саме. в каталітичному нейтралізаторі. У підсумку металеві частини цього пристрою спікається, а заміна нейтралізатора. дороге задоволення. Хоча на ділі майже завжди різниця не буде відчуватися, лише трохи збільшиться витрата палива і знизиться потужність. Як так, ви ж заливали в бак 92 бензин для економії? Дуже просто. 92 бензин може згоряти менш ефективно. Особливо зниження потужності буде помітно при динамічному пересуванні (на шосе, наприклад).

Мало того. якщо періодично замість 95 бензину лити в бак 92-й, то результатом може бути ранній знос мотора і вихід з ладу каталізатора.

Якщо вже так склалося, що ви не можете з якихось причин заправляти автомобіль 95-м бензином, сміливо лийте 92, однак, при першій же можливості неодмінно починайте знову заправляти автомобіль 95-м.

95 замість 92

Така процедура, як не дивно, також небажана. Адже мотор, розроблений для бензину з октановим числом 92, не зможе внаслідок «заточеного» під 92 бензин кута випередження забезпечити якісне згоряння палива. як результат, ви отримаєте той же підвищення витрат на бензин і, зрозуміло, знижений ККД мотора.

95 бензин, крім іншого, згораючи, викидає більше тепла, та й сама суміш має більш довгим часом згоряння, що здатне спричинити за собою оплавлення ряду деталей камери згоряння (як правило, це свічки, але також можуть побут клапани або поршні).

Якщо така заправка є вимушеною і відбувається час від часу, нічого критичного не станеться. просто, як і в випадку, описаному вище, в самий найближчий час, поверніться до використання «свого» бензину (причому заправте його якомога більше для розведення 95-го ).

Який бензин заливати в Ладу Priora 8 і 16 клапанів: 92 або 95

Деякі марки машин підтримують і 92 і 95 типи бензину. Для того щоб з’ясувати, чи є між цими видами якась суттєва різниця (і чи припустимо заправляти автомобіль, для якого рекомендоване виробником октанове число. 95, 92-м типом), спочатку треба прояснити питання з приводу октанового числа. Яким чином від нього залежить функціонування ДВС?

Існує думка, що тип бензину однозначно визначає якість палива. вище означає краще, а суміш ефективніше згорає. Тим не менш, це не так.

Перше, від чого залежить ефективність згоряння суміші, це все-таки сам мотор. якщо бути точніше, його адаптація під 92 або 95 тип бензину.

Адже збільшення цифри в октанове число визначає тривалість згоряння суміші, але, що є ще більш істотним. потужність (за рахунок того, що горіння починається в разі більшого стиснення).

У зв’язку з тим, що 95 в стані зазнавати велику силу тиску перш, ніж почати горіння (відміну від 92), він в змозі горіти довше, що є додатковим збільшенням потужності машини.

Однак, в разі відсутності адаптації двигуна до роботи з високооктанових бензином (або навпаки, з бензином нижчого октанового числа, ніж той, що був рекомендований виробником), ККД мотора, навпаки, істотно зменшиться. і це явно відчувається.

Таке відбувається внаслідок передчасної детонації бензину з низьким октановим числом, який в результаті згоряє не повністю.

Інакше кажучи, вибираючи паливо для заливки в бензобак, насамперед слід задати питання. який тип бензину виробник автомобіля рекомендував. Далі детальніше розглянемо, варто чи ні використовувати різні типи палива для ряду випадків.

Який Бензин Заливати В Калину

Отже, за весь час володіння своєю Калини, а це вже більше двох років і пробігу по одометрі понад 40 000 км, я заправлявся як найдорожчим 95-м, так найдешевшим 80-м паливом (ситуації бували безвихідні). І хотів би поділитися свої досвідом заправки різного виду палива.

Як і рекомендує виробник, навіть для 8-клапанних двигунів, необхідно заливати саме бензин з таким октановим числом. Спочатку я прислухався до цієї поради, заміряв витрата палива і приблизно на 100 км шляху з середньою швидкістю 90 км / год виходила цифра не більше 5,5 5,8 літрів.

Вивертав свічки запалювання і вони були в нормі, ніяких відкладень і червоного нальоту не було, мотор працював справно і рівно. Коротше кажучи, мене все влаштовувало.

Але після того, як машина пройшла більше 10 000 км, відповідно обкатку теж, вирішив спробувати годувати її дешевшим бензином, і нижче розповім про недоліки, якщо такі взагалі були!

92 Бензин проти 98 / Тест на Ладі Kalina з виміром потужності

Як ви напевно і здогадалися, різниці між октановими числами я не помітив взагалі ніякої. Все той же впевнений запуск двигуна, рівна робота на холостих і підвищених обертах, ніякої детонації і навіть натяку на те, що автомобілю щось не подобалося.

Після пробігу ще 10 000 км тільки на 92-му паливі, вирішив знову вивернути свічки і оцінити їх стан, і як з’ясувалося вони були в ідеалі, все той же світло-сірий колір без найменших відкладень, який говорив про повністю справному двигуні і системі харчування.

Що стосується витрати, то цей показник нітрохи не змінився протягом усього часу, динаміка і тяга залишилися колишніми. Зробив висновок, що двигуну абсолютно без різниці ці зміни в 3 одиниці октанового числа.

Це звичайно були експерименти не з доброї волі, але моєї Kalina пару раз доводилося їздити навіть на АІ-80, який взагалі ніяким боком не стикується з інжекторними двигунами. Бували випадки, що на АЗС по трасі не було інших видів пального, і тому до наступної станції доводилося добиратися на те, що було.

Але, чесно сказати, коли після заправки в абсолютно сухий бак п’ять літрів цього пального, машина відчувала себе так само, як і на 95-му, я був просто в шоці. Залишилося все на тому ж рівні, і витрата, і розгін і інші характеристики.

Звичайно, проводити далі такі експерименти я не мав наміру, хто його знає, що показало б тривала експлуатація, але факт залишається фактом.

Який бензин краще заливати. АІ-92 або 95?

Який бензин краще: 92-й або 95-й. традиційна тема дискусій автолюбителів. І хоча в інструкції по експлуатації кожного автомобіля вказується допустимий клас бензину, суперечки про перевагу тієї чи іншої марки палива не вщухають. Можливо ще й тому, що в сучасних автомобілях виробник вказує поріг або діапазон октановим чисел.

У чому крім ціни основні відмінності 92-го бензину від 95-го? Який бензин лити на заправці, якщо допускається використання палива, наприклад, з октановим числом не менше 92? Чи можна змішувати марки бензину і заливати 92-й, якщо виробник рекомендує 95-й? Всі ці питання постійно цікавлять співтовариство автолюбителів.

Можливо, вас також зацікавить наш матеріал про те, яке масло краще заливати в двигун автомобіля.

Якість, октанове число і інші характеристики і властивості бензину

Основні характеристики використовуваних в Росії марок бензину наведені в таблиці вище. Сакральний ряд чисел 92, 95, 98 позначає те, що в техніці прийнято називати октановими числами. Спрощено. це кількісні показники опірності палива детонації (самозаймання і подальшого вибуху) при стисканні.

Чим вище октанове число, тим вище поріг детонації, а значить постійне використання 92-го бензину в двигунах, розрахованих на 95-й, може привести до небажаних наслідків від детонаційних явищ (особливо при роботі на підвищених обертах).

Октанове число. найважливіша для споживача характеристика марки бензину. Але властивості палива тільки нею не вичерпуються і багато в чому визначаються технологією отримання бензину при переробці нафтопродуктів.

Справа в тому, що бензин, отриманий після прямої перегонки нафти, має низьке октанове число. не більше 60. Далі для підвищення октанового числа в технологічному ланцюжку можуть використовуватися різні методи. У Росії найбільш поширена технологія каталітичного крекінгу (ще одна назва. гідрокрекінг), що доводить величину октанового числа до 85.

Наступний етап підвищення октанового числа. використання присадок:

 • Перший тип присадок. металлосодержащие на основі сполук свинцю. широко використовувався в минулому столітті в СРСР (кінцевий продукт. етилований бензин). Такі присадки працювали досить ефективно, але були причиною шкідливих викидів в навколишнє середовище і саме з цієї причини повністю заборонені до використання.
 • Присадки, до складу яких входять з’єднання марганцю або заліза (ферроцена), виявилися менш небезпечними для навколишнього середовища. Але їх використання також обмежена: з’єднаннямарганцю розкладаються на світлі (наслідок. погіршення стійкості до детонації) а ферроцена (джерело окислів) є однією з причин утворення нагару. Крім цього ферроцена сприяють утворенню смол, що забруднюють двигун.
 • З урахуванням екологічних вимог, найбільш ефективними вважаються присадки на основі ефірів і спиртів. Однак такі сполуки мають відносно невисоку октанове число. 120 (для порівняння в металовмісних присадках цей показник доходить до 280). Тому питомий таких присадок в бензині повинно бути високим. до 15%. Головний недолік ефірних і спиртових присадок. висока випаровуваність, а значить, паливо не призначене для тривалого зберігання і повинно бути «свіжим».

Розуміння основ технологічної схеми виробництва бензину призводить і до розуміння причин появи в продажу неякісних сортів палива. На жаль, формальні вимоги до якості бензину в Росії в повному обсязі збігаються з вимогами Європейських стандартів, а написи на деяких заправках «Євро 5». не більше ніж реклама.

Відповідно, набором присадок можна забезпечити виконання вимог що регламентують певні параметри бензину, а якість палива при цьому буде неприйнятним (що і показали як-то на конкретному прикладі експерти журналу «За кермом»). Тому питання про якість палива на конкретній заправці може виявитися куди важливіше дилеми 92-й або 95-й.

Який бензінзалівать в Priora? реальні цифри

ФТАР КАНАЛ В точку (для відморожених 18) підписує.

Який бензин заливати в Priora

автомобільне пальне

Бензин. це суміш вуглеводнів, яка відрізняється такими якостями:

 • просто запалюється;
 • в головному без кольору;
 • щільністю 700-780 кг / м 5;
 • високолетких і спалахує при 20-40 ° С;
 • кипить при 30-200 ° С;
 • замерзає прі.60 ° С.

Для підвищення якості до паливного пального додаються в кількості 0,07-0,2% присадки:

 • Антидетонатори (Монометиланіліни 15%).
 • антиокислювачі.
 • Засоби від корозії металів.
який, бензин, заливати, priora

Добавки ці отруйні, екологічно небезпечні та дають високу температуру при згорянні, що може вивести з ладу двигун машини.

Найкраще якщо необхідно використовувати метілкарбінол і диметилкетон, тому що вони найменш отруйні. Якщо в один літр пального АІ-92 долити 100 мл етанолу, то вийде АІ-95, тому що збільшується октанове число.

Какой бензин заливать в Приору? Реальные цифры.

Бензин отримують з нафти, у нього є дві технічні властивості, позначені знаками і цифрами:

 • А. моторний.
 • Марка АІ. дослідний.
 • Числа 92, 95. процентне изооктана з гептаном.
 • Октанове число характеризує стійкість бензину до детонації. Чим вище відсоток, тим нижче можливість поломки циліндро-поршневої групи деталей.
 • Детонація. випадкове самозаймання бензину від тиску з наслідками у вигляді вибуху.
 • вживається на роботі карбюраторних двигунів внутрішнього згоряння;
 • детонаційному стійкий;
 • забезпечує розмірене роботу мотора;
 • має широку популярність у нас і країнах СНД;
 • річний вживається в південних регіонах Нашій країні за період всього року, в північних. з 01.04 по 01.10;
 • зимовий. на півночі країни з 01.10 по 01.04;
 • 4-й клас за зразком ЄВРО-4;
 • працює від 60 і до.35-55 ° С;
 • відмінно і тривало зберігається;
 • стрімко згоряє і випаровується при відпрацюванні.
 • містить сірку. не більше 0,05%;
 • бувають марганець. в 1 дм³. 18 мг;
 • склад смоли на 100 см³. до 5 мг;
 • вам етіолювання (0,15 г / л Pb);
 • без етіолювання (0,013 г / л);
 • може закипіти при 33- 205 ° С;
 • бензолу є менше 5%;
 • p при 15 ° С кг /. 725-780;
 • прозора рідина.

Який Бензин Заливати В Priora 16 Клапанів

Який бензин рекомендується заливати в Ладу Priora

Автомобіль увійшов в життя навічно. В даний час це вже не розкіш, а необхідний засіб пересування.

Настало століття швидкостей, всім потрібно поспішати: на роботу, на навчання, відпочивати, за різними важливих справ, і мати свій транспорт надійніше, не просто можливість усюди встигнути.

Існує величезна кількість марок машин, і бензин, яким вони заправляються, повинен відповідати певній моделі. Зараз більш популярні марки бензину АІ-92, АІ-95. Який краще для російського автомобіля LADA Priora?

PRO бензин в Priora

 • дорогий.
 • Менше витрата бензину на 3-4%.
 • Високоякісний: автомобіль швидше заводиться і швидкість вище.
 • Більш стійкий до детонації через завищений вміст спирту.
 • менше свинцю. 0,010 г / л;
 • марганцю. 18;
 • смоли. 5,0;
 • S. менше 0,05%;
 • бензолу. 5%;
 • щільність. 725-780.

Величезного порушення не буде, якщо в незвичайній ситуації замість підручника бензину залити інший, але потрібно врахувати, що при поломці тс це впливає на гарантію. Особливо якщо після АІ-95 використовується АІ-92.

З’єднувати взагалі не потрібно, тому що за хімічним складом вони все-таки різні, і суміш неможливо. Щоб збільшити термін служби мотора машини, краще використовувати ту марку, яку радить анотація.

І обов’язково потрібно зберігати чеки після заправки для надання їх на 100 і при перевірці фахівцями системи вихлопу машини.

 • потужність. 90 кінських сил;
 • розгін швидкості. до 176 км / год;
 • витрачається пального приблизно 6,2-8,8 л на ділянку в 100 км;
 • дешевше ремонт і сервіс;
 • простіше конструкція мотора;
 • вживаються напівсинтетичні масла;
 • цілком придатний для АІ-95;
 • мінус в гучній роботі і малої потужності мотора;
 • випуск припинений через старіння моделі.
 • Олександр Стефанцов, 45 років, водійський стаж. Чверть століття: «Вирішив шикануть, залив АІ-95, швидше завелася, тихо мурчала, газував сильніше, поїздив порядком, проте пізніше побачив стукіт. Поїхав на 100: потрібно поміняти поршні, не той бензин був ».
 • Сергія Парамонов, 30 років, стаж водіння. 10 років: «Все відмінно, бензин хороший, але до ремонту приїдеш раніше, ніж належить за гарантії, додатково не включать її через АІ-95».

Бензин цієї марки швидше згоряє, і температура вище, тому рівномірно і непомітно, проте завдається шкода камері згоряння, що не розрахованої на таку міць. Слід висновок: пальне використовувати відповідно анотації, і проблем буде менше.

Автомобіль LADA PRIORA 16-клапанний, 2013-2014 р.:

 • 106-123 кінських сил;
 • 183-190 км / год максимальна швидкість;
 • 5,6-9,8 л на 100 км потрібно пального;
 • плавна і безшумна робота мотора;
 • пальне тільки АІ-95;
 • обсяг бака. 43 літри;
 • працює на дорогих синтетичних маслах;
 • дорожче 100;
 • більш нова і сучасна машина.

Автомобіль останнього випуску забезпечений величезною кількістю електричних систем, що вимагають дбайливого ставлення і бензину найвищої марки.

На жаль хочеться зберегти і ось яскраві приклади:

який, бензин, заливати, priora
 • Анатолій Самойлов, 35 років, стаж водія. 8 років: «Друзі сказали, що АІ-92 на хорошому рівні, дешевше, ось і поїздив. По-1-х, витрата зріс, при, довелося свічки міняти ».
 • Андрій Кузнєцов, за кермом 5 років: «Досвід маленької, слухав, що інші скажуть, а далі по суті нейтралізатор поміняти було треба, ось і економія».

Бензин марки 92 жвавіше призводить до забруднення мотора і свічок запалювання. Тс вірно реагує на нашому клієнту залишається конфігурації, тут вказує панель приладів. Марка бензину і тип двигуна прямо пов’язані між собою, і від правильного вибору залежить, як швидко є варіант доїхати до капітального ремонту. Проблема непоганого автотоплива через з високим попитом впирається в якість його переробки і ціна, яка постійно збільшується.

Недбайливі постачальники користуються ажіотажного необхідністю в бензині і женуть підробки з різними розчинами, які руйнують деталі автомобілів. Великий вплив на безперебійну роботу техніки надасть вірний вибір АЗС, де в асортименті є високоякісний бензин.

Тут діє спеціальна пропозиція. Можна отримати безкоштовну консультацію нашого корпоративного юриста, просто задавши своє питання в формі нижче.

Який бензин рекомендується заливати в Ладу Priora

В даний час це вже не розкіш, а необхідний засіб пересування. Настало століття швидкостей, всім треба поспішати: на роботу, на навчання, на відпочинок, з різних важливих справах, і мати власний транспорт надійніше, більше можливість всюди встигнути. Існує безліч марок машин, і бензин, яким вони заправляються, повинен відповідати певній моделі. На сьогоднішній день більш популярні марки бензину АІ-92, АІ-95. Який краще для вітчизняного автомобіля LADA Priora?

автомобільне пальне

Бензин. це суміш вуглеводнів, яка відрізняється такими властивостями:

 • легко запалюється;
 • в основному без кольору;
 • щільністю 700-780 кг / м2;
 • високолетких і спалахує при 20-40 ° С;
 • кипить при 30-200 ° С;
 • замерзає прі.60 ° С.

Для підвищення якості до паливного пального додаються в кількості 0,07-0,2% присадки:

 • Антидетонатори (Монометиланіліни 15%).
 • антиокислювачі.
 • Засоби від корозії металів.

Добавки ці отруйні, екологічно небезпечні та дають високу температуру при згорянні, що може вивести з ладу двигун машини.

Найкраще при необхідності використовувати метілкарбінол і диметилкетон, так як вони менш отруйні. Якщо в один літр палива АІ-92 долити сто мілілітрів етанолу, то вийде АІ-95, так як зростає октанове число.

Бензин отримують з нафти, він має дві основні технічні характеристики, позначені літерами і цифрами:

 • А. моторний.
 • Марка АІ. дослідний.
 • Цифри 92, 95. процентне изооктана з гептаном.
 • Октанове число характеризує стійкість бензину до детонації. Чим вище відсоток, тим нижча ймовірність поломки циліндро-поршневої групи деталей.
 • Детонація. довільне самозаймання бензину від тиску з наслідками у вигляді вибуху.
 • використовується для роботи карбюраторних двигунів внутрішнього згоряння; детонаційному стійкий;
 • забезпечує стабільну роботу двигуна;
 • має широку популярність в Росії і країнах СНД;
 • річний використовується в південних регіонах Російської Федерації протягом усього року, а в північних. з 01.04 по 01.10;
 • зимовий. на півночі країни з 01.10 по 01.04;
 • 4-й клас за стандартом ЄВРО-4;
 • працює від 60 і до.35-55 ° С;
 • добре і довго зберігається;
 • швидко згоряє і випаровується при відпрацюванні.
 • містить сірку. не більш як 0,05%;
 • є марганець. в 1 дм³. 18 мг;
 • склад смоли на 100 см³. до 5 мг;
 • можливо етіолювання (0,15 г / л Pb);
 • без етіолювання (0,013 г / л);
 • може закипіти при 33- 205 ° С;
 • бензолу є не більше 5%;
 • p при 15 ° С кг /. 725-780;
 • прозора рідина.
 • дорогий.
 • Менше витрата бензину на 3-4%.
 • Якісний: автомобіль швидше заводиться і швидкість вище.
 • Більш стійкий до детонації через підвищеного вмісту спирту.
 • менше свинцю. 0,010 г / л;
 • марганцю. 18;
 • смоли. 5,0;
 • S. не більше 0,05%;
 • бензолу. 5%;
 • щільність. 725-780.

Великого порушення не буде, якщо в нестандартній ситуації замість одного бензину залити інший, але треба враховувати, що при поломці транспортного засобу це вплине на гарантію. Особливо якщо після АІ-95 використовується АІ-92. Змішувати взагалі не варто, так як за хімічним складом вони все-таки різні, і суміш не вийде. Щоб збільшити термін служби двигуна машини, краще застосовувати ту марку, яку рекомендує інструкція. І обов’язково потрібно зберігати чеки після заправки для надання їх на СТО і при перевірці фахівцями вихлопної системи машини.

 • потужність. 90 кінських сил;
 • розгін швидкості. до 176 км / год;
 • витрачається палива приблизно 6,2-8,8 л на ділянку в 100 кілометрів;
 • дешевше ремонт і обслуговування;
 • простіше конструкція двигуна;
 • використовуються напівсинтетичні масла;
 • цілком придатний для АІ-95;
 • мінус в галасливій роботі і малої потужності мотора;
 • випуск припинений через старіння моделі.
 • Олександр Стефанцов, 45 років, водійський стаж. 20 років: «Вирішив шикануть, залив АІ-95, швидше завелася, спокійно мурчала, газував сильніше, поїздив порядком, але потім помітив стукіт. Поїхав на СТО: треба міняти поршні, не той бензин був ».
 • Сергія Парамонов, 30 років, стаж водіння. 10 років: «Все добре, бензин відмінний, але до ремонту приїдеш раніше, ніж належить за гарантії, ще й не включать її через АІ-95».

Бензин цієї марки швидше згоряє, і температура вище, тому поступово і непомітно, але завдається шкода камері згоряння, що не розрахованої на таку міць. Слід висновок: пальне використовувати відповідно до інструкції, і проблем буде менше.

Автомобіль LADA PRIORA 16-клапанний, 2013-2014 р.:

 • 106-123 кінських сил;
 • 183-190 км / ч найбільша швидкість;
 • 5,6-9,8 л на 100 кілометрів необхідно пального;
 • плавна і безшумна робота мотора;
 • пальне тільки АІ-95;
 • обсяг бака. 43 літри;
 • працює на дорогих синтетичних маслах;
 • дорожче СТО;
 • новіша і сучасна машина.

Бензин заливати в Ладу ПріораАвтомобіль останнього випуску забезпечений великою кількістю електронних систем, що вимагають дбайливого ставлення і бензину високої марки.

Але хочеться заощадити і ось яскраві приклади:

 • Анатолій Самойлов, 35 років, стаж водія. 8 років: «Друзі сказали, що АІ-92 не гірше, дешевше, ось і поїздив. По-перше, витрата збільшився, по-друге, довелося свічки міняти ».
 • Андрій Кузнєцов, за кермом 5 років: «Досвід невеликий, слухав, що інші скажуть, а потім на ділі нейтралізатор поміняти треба було, от і економія».

Бензин марки 92 швидше призводить до забруднення мотора і свічок запалювання. Транспортний засіб чітко реагує на всі зміни, і це показує панель приладів. Марка бензину і тип двигуна безпосередньо пов’язані один з одним, і від правильного вибору залежить, наскільки швидко можна доїхати до капітального ремонту. Проблема хорошого автотоплива в зв’язку з високим попитом впирається в якість його переробки і вартість, яка постійно підвищується.

Недобросовісні постачальники користуються ажіотажного необхідністю в бензині і женуть підробки з різними сумішами, які руйнують деталі автомобілів. Великий вплив на безперебійну роботу техніки надасть правильний вибір АЗС, де в наявності є якісний бензин.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть CtrlEnter.

Автомобіль увійшов в наше життя назавжди. В даний час це вже не розкіш, а необхідний засіб пересування. Настало століття швидкостей, всім треба поспішати: на роботу, на навчання, на відпочинок, з різних важливих справах, і мати власний транспорт надійніше, більше можливість всюди встигнути. Існує безліч марок машин, і бензин, яким вони заправляються, повинен відповідати певній моделі. На сьогоднішній день більш популярні марки бензину АІ-92, АІ-95. Який краще для вітчизняного автомобіля LADA Priora?

Який бензин лити в Priora

Питання “Який вибрати бензин АІ95 або АИ92?” задає собі кожен власник автомобіля. АвтоВАЗ рекомендує для всіх двигунах LADA Priora використовувати тільки бензин АІ95, однак, багато автолюбителів заливають більш дешеве паливо АИ92. Третя частина водіїв не шкодують заливати в паливний бак LADA Priora АІ98, АІ98 G-drive або Євро. То який бензин краще використовувати?

Щоб відповісти на це питання можна звернутися до досліджень, які зробив сайт Авторевю. У тесті брали участь два автомобілі (Renault Sandero і Hyundai Solaris), які заправлялися спочатку бензином АИ92, а потім АІ95. В результаті визначили, що Renault Sandero на паливі АІ95 став краще розганятися, а витрата палива зменшився. Конкурент Hyundai Solaris показав аналогічні результати, але з менш вираженими числами. Таким чином, економічність і динаміка автомобіля залежить від бензину і безпосередньо пов’язана з типом двигуна.

Також, серед власників ВАЗ 2110-12 проводиться опитування. За попередніми даними вже можна зробити висновок. Основна частина автолюбителів помітили на АІ95 невеликий приріст динаміки. Крім цього, витрата палива АІ95 трохи менше, ніж АИ92.

Інші дослідники стверджують, що потужність автомобіля на АИ92 і АІ95 не змінюється (різниця всього на 0,1 к.с.). Також вони загострили свою увагу на тому, що знижене октанове число бензину буде негативним чином впливати на роботу двигуна, що в подальшому може закінчитися капітальним ремонтом двигуна.

Нагадаємо, що витрата палива LADA Priora залежить не тільки від якості бензину. А який бензин заливати в LADA Priora порадите ви?

автомобільне пальне

Бензин. це суміш вуглеводнів, яка відрізняється такими властивостями:

 • легко запалюється;
 • в основному без кольору;
 • щільністю 700-780 кг / м 2;
 • високолетких і спалахує при 20-40 ° С;
 • кипить при 30-200 ° С;
 • замерзає прі.60 ° С.

Для підвищення якості до паливного пального додаються в кількості 0,07-0,2% присадки:

 • Антидетонатори (Монометиланіліни 15%).
 • антиокислювачі.
 • Засоби від корозії металів.

Добавки ці отруйні, екологічно небезпечні та дають високу температуру при згорянні, що може вивести з ладу двигун машини.

Найкраще при необхідності використовувати метілкарбінол і диметилкетон, так як вони менш отруйні. Якщо в один літр палива АІ-92 долити сто мілілітрів етанолу, то вийде АІ-95, так як зростає октанове число.

Бензин отримують з нафти, він має дві основні технічні характеристики, позначені літерами і цифрами:

 • А. моторний.
 • Марка АІ. дослідний.
 • Цифри 92, 95. процентне изооктана з гептаном.
 • Октанове число характеризує стійкість бензину до детонації. Чим вище відсоток, тим нижча ймовірність поломки циліндро-поршневої групи деталей.
 • Детонація. довільне самозаймання бензину від тиску з наслідками у вигляді вибуху.
 • використовується для роботи карбюраторних двигунів внутрішнього згоряння;
 • детонаційному стійкий;
 • забезпечує стабільну роботу двигуна;
 • має широку популярність в Росії і країнах СНД;
 • річний використовується в південних регіонах Російської Федерації протягом усього року, а в північних. з 01.04 по 01.10;
 • зимовий. на півночі країни з 01.10 по 01.04;
 • 4-й клас за стандартом ЄВРО-4;
 • працює від 60 і до.35-55 ° С;
 • добре і довго зберігається;
 • швидко згоряє і випаровується при відпрацюванні.
 • містить сірку. не більш як 0,05%;
 • є марганець. в 1 дм³. 18 мг;
 • склад смоли на 100 см³. до 5 мг;
 • можливо етіолювання (0,15 г / л Pb);
 • без етіолювання (0,013 г / л);
 • може закипіти при 33- 205 ° С;
 • бензолу є не більше 5%;
 • p при 15 ° С кг /. 725-780;
 • прозора рідина.
 • дорогий.
 • Менше витрата бензину на 3-4%.
 • Якісний: автомобіль швидше заводиться і швидкість вище.
 • Більш стійкий до детонації через підвищеного вмісту спирту.
 • менше свинцю. 0,010 г / л;
 • марганцю. 18;
 • смоли. 5,0;
 • S. не більше 0,05%;
 • бензолу. 5%;
 • щільність. 725-780.

Великого порушення не буде, якщо в нестандартній ситуації замість одного бензину залити інший, але треба враховувати, що при поломці транспортного засобу це вплине на гарантію. Особливо якщо після АІ-95 використовується АІ-92. Змішувати взагалі не варто, так як за хімічним складом вони все-таки різні, і суміш не вийде. Щоб збільшити термін служби двигуна машини, краще застосовувати ту марку, яку рекомендує інструкція. І обов’язково потрібно зберігати чеки після заправки для надання їх на СТО і при перевірці фахівцями вихлопної системи машини.

 • потужність. 90 кінських сил;
 • розгін швидкості. до 176 км / год;
 • витрачається палива приблизно 6,2-8,8 л на ділянку в 100 кілометрів;
 • дешевше ремонт і обслуговування;
 • простіше конструкція двигуна;
 • використовуються напівсинтетичні масла;
 • цілком придатний для АІ-95;
 • мінус в галасливій роботі і малої потужності мотора;
 • випуск припинений через старіння моделі.
 • Олександр Стефанцов, 45 років, водійський стаж. 20 років: «Вирішив шикануть, залив АІ-95, швидше завелася, спокійно мурчала, газував сильніше, поїздив порядком, але потім помітив стукіт. Поїхав на СТО: треба міняти поршні, не той бензин був ».
 • Сергія Парамонов, 30 років, стаж водіння. 10 років: «Все добре, бензин відмінний, але до ремонту приїдеш раніше, ніж належить за гарантії, ще й не включать її через АІ-95».

Бензин цієї марки швидше згоряє, і температура вище, тому поступово і непомітно, але завдається шкода камері згоряння, що не розрахованої на таку міць. Слід висновок: пальне використовувати відповідно до інструкції, і проблем буде менше.

Автомобіль LADA PRIORA 16-клапанний, 2013-2014 р.:

 • 106-123 кінських сил;
 • 183-190 км / ч найбільша швидкість;
 • 5,6-9,8 л на 100 кілометрів необхідно пального;
 • плавна і безшумна робота мотора;
 • пальне тільки АІ-95;
 • обсяг бака. 43 літри;
 • працює на дорогих синтетичних маслах;
 • дорожче СТО;
 • новіша і сучасна машина.

Автомобіль останнього випуску забезпечений великою кількістю електронних систем, що вимагають дбайливого ставлення і бензину високої марки.

Але хочеться заощадити і ось яскраві приклади:

 • Анатолій Самойлов, 35 років, стаж водія. 8 років: «Друзі сказали, що АІ-92 не гірше, дешевше, ось і поїздив. По-перше, витрата збільшився, по-друге, довелося свічки міняти ».
 • Андрій Кузнєцов, за кермом 5 років: «Досвід невеликий, слухав, що інші скажуть, а потім на ділі нейтралізатор поміняти треба було, от і економія».

Бензин марки 92 швидше призводить до забруднення мотора і свічок запалювання. Транспортний засіб чітко реагує на всі зміни, і це показує панель приладів. Марка бензину і тип двигуна безпосередньо пов’язані один з одним, і від правильного вибору залежить, наскільки швидко можна доїхати до капітального ремонту. Проблема хорошого автотоплива в зв’язку з високим попитом впирається в якість його переробки і вартість, яка постійно підвищується.

Недобросовісні постачальники користуються ажіотажного необхідністю в бензині і женуть підробки з різними сумішами, які руйнують деталі автомобілів. Великий вплив на безперебійну роботу техніки надасть правильний вибір АЗС, де в наявності є якісний бензин.

Коментарі 4

Я заливаю 92 бензин, пробував лити 95, особливого зміни ходових якостей не помітив, трохи краще стала везти на високих оборотах, але з урахуванням ціни, сенсу не бачу в 95.

Чим вище октанове число, тим більше в бензині присадок, Все б нічого, якби додавалися якісні сертифіковані присадки, Якщо впевнений в якості-однозначно 95-ий. Якщо-ні, нешкідливих 92-ий.

Я намагаюся заливати 95-й, але коли подорожую, доводиться деколи заправлятися тим, що попадеться Але мене виручає каталізатор для палива, всього кілька крапель, додані в бак при заправці, змушують машину рухатися легше і швидше, не дивлячись на якість заправленого палива. Крім того, паливо згорає до кінця і виходить непогана економія, я стала значно рідше заправлятися

Я б порадив очищувач інжектора кожні 3-4 тисячі км. пробіг моєї машини 160000 кілометрів а при знятті форсунок на діагностиці чистка їх не знадобилася, і тиск тримають, до того ж на паливному насосі немає ніяких отложеній.Бензін заправляю 95-й і на заправках Роснефть (не реклама).І свічки поставте Bosh і тоді проблем не буде з витратою і заведенням взимку.

Питання “Який вибрати бензин АІ95 або АИ92? “Задає собі кожен власник автомобіля. АвтоВАЗ рекомендуетдля всіх двигунах LADA Priora використовувати толькобензінАІ95, однак, багато автолюбітелізалівают дешевше топлівоАІ92. Третя частина водіїв не шкодують заливати в паливний бак LADA Priora АІ98, АІ98 G-drive або Євро. Так какойбензінлучше використовувати? Щоб відповісти на це питання можна звернутися до досліджень, які зробив сайт Авторевю. У тесті брали участь два автомобілі (Renault Sandero і Hyun

Питання “Який вибрати бензин АІ95 або АИ92? “Задає собі кожен власник автомобіля. АвтоВАЗ рекомендуетдля всіх двигунах LADA Priora використовувати толькобензінАІ95, однак, багато автолюбітелізалівают дешевше топлівоАІ92. Третя частина водіїв не шкодують заливати в паливний бак LADA Priora АІ98, АІ98 G-drive або Євро. Так какойбензінлучше використовувати? Щоб відповісти на це питання можна звернутися до досліджень, які зробив сайт Авторевю. У тесті брали участь два автомобілі (Renault Sandero і Hyundai Solaris), які заправлялися спочатку бензином АИ92, а потім АІ95. В результаті визначили, чтоRenault Sandero на паливі АІ95 став лучшеразгоняться, а витрата палива зменшився.

Конкурент Hyundai Solaris показав аналогічні результати, але з менш вираженими числами. Таким чином, економічність і динаміка автомобіля залежить від бензину інапрямую пов’язана Стіпе двигуна. Також, серед власників.

За попередніми даними вже можна зробити висновок. Основна частина автолюбітелейзаметілі на АІ95 невеликий пріростдінамікі. Крім цього, витрата топліваАІ95 трохи менше, ніж АИ92.

LADA Priora який бензин заливати

Який бензин краще всього заливати в Ладу Priora?

Хотілося б почути відповіді реальних власників даного авто, а не рекомендації, написані в керівництві.