Яка полярність акумулятора на Ford Focus

Вибір нового акумулятора, вартість

НаіменованіеПусковой ток, АЕмкость, А × год
AFA HS-N2 60 540 Від 4 100
MuTlu 75 720 Від 6 100
Exide Premium 72 720 Від 6 200

Бажано заздалегідь ознайомитися з параметрами, артикулами представлених моделей АКБ. Це дозволить уникнути різних проблем, пов’язаних з процедурою установки, використання.

Яку вибрати ємність

Не менш важливий момент. ємність батареї. Для стандартного бензинового двигуна, що встановлюється в аналізованих транспортний засіб необхідно використовувати АКБ ємністю 55-61 А × год. Габаритні розміри. 242 × 175 × 175 мм.

Дизельні транспортні засоби забезпечуються акумуляторами ємністю 70-74 А × год. Габаритні розміри останніх становлять 278 × 175 × 175 мм. Тому перш, ніж звернутися за покупкою нового АКБ, необхідно з’ясувати потужність двигуна і його типу. Для дизельних моторів, що працюють на солярці, потрібно батарея більшої ємності.

Деякі водії вважають, що має сенс використовувати АКБ більшої місткості ніж потрібно. Але потрібно відзначити, що подібне рішення не є доречним. Так як використання не відповідного за своїми параметрами пристрою може стати причиною передчасного його виходу з ладу. Акумулятор просто не буде отримати в належній кількості заряд.

На генератор же, в свою чергу, ляже велике навантаження. Як наслідок. діодний міст в кілька разів швидше буде виходити з ладу. Варто уникати використовуватися АКБ більшої місткості.

Акумулятор Ford Focus 3

Важливо відзначити, що стандартний АКБ даного транспортного засобу відрізняється своїми габаритними розмірами від інших. Наприклад, від стандартних встановлюються в машини виробництва АвтоВАЗ. Розмір акумулятора на Ford Focus 3 версії 1 і 2:

 • довжина. 278 мм;
 • висота. 175 мм;
 • ширина. 175 мм.

Пусковий струм

Важливо звертати увагу на величину пускового струму при покупці нової батареї. Мінімальна величина для бензинового двигуна. 550 А. Для дизельного. 600 А. Причому якщо цей параметр буде дещо більше, ніж заявлений виробником. будь-які наслідки будуть відсутні. Але важливо отме, що велика ємність має на увазі більш високу вартість деталі.

Дана величина визначає імпульс енергії, який може передавати акумулятор. за рахунок якого і здійснюється обертання валу двигуна, генератора. Чим більше буде величина пускового струму. тим простіше буде запустити двигун. Потрібно відзначити, що розглянута процедура має свої особливості. Особливо важлива величина цього типу взимку. коли масло стає більш щільних, прокрутити коленвал в рази складніше.

полярність АКБ

Важливо відзначити, що установка АКБ, відмінного за своїми розмірами від стандартного, може стати причиною різних ускладнень. Наприклад, якщо розмір трохи менше зазначеного, необхідно буде використовувати спеціальні підкладки. Якщо більше. повністю переробляти посадочне місце. Тому краще всього спочатку придбати пристрій відповідне за своїми розмірами.

Полярність клем слід враховувати в першу чергу Ford. американська марка, тому використовуються АКБ зворотної полярності. Це є найбільш істотною відмінністю від інших транспортних засобів: випущених на території Російської Федерації і Кореї, Японії.

Що робити якщо сів акумулятор на Ford Focus

Іноді, особливо часто це відбувається взимку, акумулятор Ford Focus втрачає свій заряд. Подібна процедура викликає серйозні труднощі. Можливі наступні рішення:

 • скористатися Пускозарядні пристрої. воно дозволить «оживити» АКБ;
 • «Прикурити» від іншого автомобіля. необхідно за допомогою спеціальних силових проводів під’єднати транспортний засіб;
 • спробувати прокрутити вал двигуна включивши першу або другу швидкість в русі. попередньо штовхнувши машину або спустивши її з гірки.

Який вибрати акумулятор на Ford Focus 2

На практиці дуже складно визначити, який варіант підійде ідеально. Практично кожен виробник пропонує відповідні АКБ. Але, тут потрібно враховувати ще й кузов, через деяких технічних особливостей хетчбек і універсал вимагають велику потужність батареї, ніж седан і кабріолет.

Варто зазначити, що особливого значення не має, це дорестайлинговой (випускалися 2005. 2008) або рестайлинговая (випускалися Рік випуску 2008. 2011) версія машини. Хоча для деяких модифікацій, навіть з однаковим двигуном, вимоги до батареї можуть незначно відрізнятися (залежить від електрооснащенія, якщо використовується багато електроприладів, то варто взяти трохи могутніше), що не іменними залишається тільки розміри акумулятора.

Увага! Якщо загорілася лампа рівня заряду батареї, необов’язково потрібна заміна, спочатку спробуйте просто зарядити АКБ.

Далі представлена ​​актуальна інформація для Ford Focus 2, які були випущені в 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 та 2011 роках.

полярність, акумулятора, ford, focus

Акумулятор на Ford Focus 2 1.6 (115 к.с.)

На перше покоління Ford Focus з подібним двигуном могли встановлюватися АКБ з пусковим струмом 510-720А. При цьому, ємність допускається 54 Ач, 60 Ач, 65 Ач і 75 Ач. Ось кілька варіантів батарей, які підходять на цю версію авто:

 • Тюмень Premium 60R низький 510A;
 • AFA 60R 540A;
 • Volat 65R низький 640A.

На друге покоління можна встановлювати АКБ з тими ж параметрами.

Тюмень Premium 60R низький 510A

Акумулятор на Ford Focus 2 1.4 (80 к.с.)

Автомобілі з такими двигунами можуть встановлюватися АКБ з ємністю 60-75 Ач. Так як мотор не дуже потужний, допускається вибирати батареї з пусковим струмом в межах 510-630 А. Для установки можна використовувати такі акумулятори:

 • Mutlu 60R низький 540A;
 • Golden Horse 75R низький 680А;
 • Fiamm Titanium Pro 54R низький 540A.

Mutlu 60 ah 540 A

Акумулятор на Ford Focus 2 2.0d (136 к.с.)

На автомобілі з цими моторами можна встановити батареї з зворотною полярністю і пусковим струмом від 630 А до 720 А. Ємність краще підбирати в межах 70-75 Ач. Оптимально підійдуть такі моделі акумуляторів:

 • Bosch S3 007 70R 640A;
 • Golden Horse 75R низький 680А;
 • Varta Black E9 70R 640A.

Всі моделі акумуляторів наведено для прикладу, можна вибрати будь-яку з подібними характеристиками. Правда не варто в цілях економії купувати продукцію від невідомих виробників, навіть якщо заявлені характеристики підходять.

Акумулятор на Ford Focus 2 2.0 (145 к.с.)

Для цього мотора потрібно ємність 60-65 Ач, а також пусковий струм 510-640 А. Добрими варіантом стануть:

 • Bosch S4 004 60R 540A;
 • Turbo Start 60R низький 550A.

Акумулятор на Ford Focus 2 1.8d (116 к.с.)

Дизельні двигуни завжди пред’являють підвищені вимоги до стартерной батареї. Важливо правильно підбирати АКБ по пусковому току, а також по ємності. Для двигунів цієї модифікації будуть потрібні акумулятори з ємністю від 70 Ач до 80 Ач. Мінімально допустимий пусковий струм. 630 А, оптимально 680-720 А. Такі параметри підходять для всіх версій Focus з таким силовим агрегатом.

Ось найбільш популярні моделі АКБ для цього двигуна:

 • Тюмень Premium 74R низький 630A;
 • Bosch S3 007 70R 640A;
 • Mutlu Mega 80R низький 740А SMF.

Акумулятор на Ford Focus 2 1.6 (100 к.с.)

Ці машини не дуже вимогливі до АКБ, тому можна використовувати навіть не надто потужні варіанти. Оптимально застосовувати 60 Ач, але генератор вільно підзарядить і 65-75 Ач. Пусковий струм допустимо від 500 А до 640 А.

 • AFA 60R 540A;
 • Varta Blue D59 60R 540A;
 • Storm 60R низький 600A.

Машина такого розміру споживає більше енергії, і має значні габарити. Оптимальний акумулятор для цієї моделі FORD повинен мати батарею ємністю не менше 72 Ah. Але експерти рекомендують ставити акумулятори ємністю 85 Ah і показниками стартового струму в A. Рекомендовані акумулятори на Ford Mondeo повинні перевищувати показники батарей, використовуваних для різних моделей Фокусів, і наближатися до параметрів Транзиту. Mondeo. потужні автомобілі з великою кількістю опцій і цілим набором найпросунутішої електроніки.

Яка полярність у акумулятора на Ford Focus 2

Автомобілі під маркою Ford присутні в Росії багато років, і весь цей час користуються не слабшає популярністю. Ford Focus, Ford Mondeo, Ford Fusion, Ford Transit вже давно стали класикою, і продовжують радувати власників та залучати все нових автомобілістів. Великий вибір моделей і варіантів комплектації, відмінні технічні і ходові характеристики, прекрасна адаптація для Російських умов експлуатації. переваги Фордів.

Акумулятор на Ford Focus

АКБ меншої потужності може не потягнути сучасну електроніку, до того ж, можуть виникнути проблеми з генератором. Якщо на вашій моделі Ford встановлена ​​не тільки штатна магнітола, є підігрів стекол, обігрів сидінь і кондиціонер, але додана сигналізація, додаткове музичне обладнання з підсилювачем, протиугінний пристрій іммобілайзер, навігатор. то краще вибрати батарею з запасом.

Скажімо, на 5 Ah більше, тому що в противному випадку ризик розрядки при такому великому наборі обладнання зростає. При виборі батареї варто орієнтуватися на ті марки, в яких застосовуються найбільш передові технології.

Це позитивно позначиться на роботі автомобіля. Якщо обсяг двигуна не більше 1,8 літра, досить використовувати акумулятори ємністю в Ah. Як вже було сказано вище, при виборі АКБ на Focus 2 потрібно ретельно перевірити габарити нової батареї. Підійдуть АКБ ємністю в діапазоні Ah, але не більше максимального значення.

Акумулятор Ford Focus 2 відноситься до категорії малообслуговуваних батарей, які поставляються сухозарядженими, або. з уже залитим електролітом. Вибір сухозаряженной батарей краще, так як вони відрізняються підвищеними термінами зберігання і ескплуатаціі. Мінімальна ємність батареї, рекомендована для третього Фокуса. 60 Ah.

Максимальна. 78 Ah. До АКБ для даної марки пред’являються додаткові вимоги, так як Transit. це вже не легковий автомобіль, а місткий і солідний фургон.

Який акумулятор поставити на Ford Focus 2

Виробники і експерти рекомендують використовувати батареї ємністю не менше 72 Ah. А ось деякі модифікації Ford Mondeo 4 вимагає ще більшої потужності. оптимальної для нього стане батарея ємністю в 85 Ah і стартовим струмом в A. Цей компактний автомобіль не потребує особливо потужною АКБ. Для моделей Ford Fusion з літражем двигуна від 1,25 до 1,5 літра цілком підійде акумулятор ємністю Ah. При наявності мотора в 1,6 літра краще вибрати батарею потужніший, на Дана модель має два варіанти двигуна. на 2 і 2,5 літра.

На що звернути увагу при покупці

Для неї бажано вибрати телефон щонайменше 72 Ah, і показником пускового струму від A. Фахівці компанії пропонують власникам різних моделей FORD наступні надійні батареї від провідних виробників. Всі рекомендовані марки АКБ мають зворотну полярність.

Ми на канікулах до Бренди автомобілів Ford. Акумулятори для автомобілів Ford Автомобілі під маркою Ford присутні в Росії багато років, і весь цей час користуються не слабшає популярністю. Особливості акумуляторів для автомобілів Ford Перш за все, потрібно враховувати, що моделі Ford, які збираються за межами США, в Європі, розраховані на європейські стандарти. Акумулятор на Ford Focus 2 Як вже було сказано вище, при виборі АКБ на Focus 2 потрібно ретельно перевірити габарити нової батареї.

Акумулятор на Ford Focus 3 Мінімальна ємність батареї, рекомендована для третього Фокуса. 60 Ah. Акумулятор на Ford Transit До АКБ для даної марки пред’являються додаткові вимоги, так як Transit. це вже не легковий автомобіль, а місткий і солідний фургон.

полярність, акумулятора, ford, focus

Акумулятор на Ford: Fiesta, Focus, Fusion, Mondeo, Ka, Kuga, C-Max, S-Max, Ranger

Перш за все, потрібно враховувати, що моделі Ford, які збираються за межами США, в Європі, розраховані на європейські стандарти. Це означає, що потрібно ретельно врахувати розміри потрібного АКБ, щоб його параметри вписалися у відведений для акумулятора місце. Габарити вже встановленого акумулятора можна знайти в техпаспорті, при бажанні. виміряти самостійно.

У той час, як багато відомих брендів випускають батареї, які мають висоту від см. З не меншим увагою потрібно вивчити технічні характеристики даної моделі: обсяг і тип двигуна, величину споживаного струму, наявність додаткового обладнання.

Розмір та інші параметри для вибору акумулятора на Ford Focus 2

Акумулятор на Ford Mondeo Рекомендовані акумулятори на Ford Mondeo повинні перевищувати показники батарей, використовуваних для різних моделей Фокусів, і наближатися до параметрів Транзиту.

Акумулятор на Ford Фуга Дана модель має два варіанти двигуна. на 2 і 2,5 літра. Пусковий струм акумулятора. Як правильно вибрати акумулятор для автомобіля.

Чи можна ставити на автомобіль акумулятор більшої або меншої ємності. Правила експлуатації автомобільних акумуляторів.

Який акумулятор вибрати? Як влаштований автомобільний акумулятор. типи сучасних АКБ, принцип їх роботи, конструктивні особливості. Рекомендації по правильному зарядці акумулятора автомобіля своїми руками.

Замена аккумулятора Ford focus 3. 2014г.в

Режим перевірки акумулятора в гарантійний період. Причини вибуху акумулятора.

Особливості підбору АКБ для Ford Focus 3 в залежності від типу двигуна і комплектації

На вітчизняному ринку Ford Focus третього покоління представлений в трьох типах кузовів (універсал, п’ятидверний хетчбек і седан). Доступно декілька комплектацій, починаючи від Ambiente (базова) і закінчуючи Titanium (топові версії). Також доступні три види двигунів з різними технічними показниками.

При підборі акумулятора для Ford Focus 3 слід враховувати модифікацію автомобіля (кількість додаткових електроспоживачів), а також тип силової установки. Нижче в таблиці наведені основні технічні характеристики двигунів і рекомендовані ємнісні показники для АКБ.

Правильний вибір АКБ для Ford Focus 3 має на увазі облік наступних нюансів:

При дотриманні всіх критеріїв вибору, акумуляторна батарея для Ford Focus 3 забезпечуватиме стабільне живлення бортової системи і завжди зможе швидко запустити двигун (навіть в морозну зиму).

Який акумулятор підібрати для Ford Focus 3

Ford Focus третього покоління. компактний автомобіль з хорошими динамічними характеристиками і високими показниками безпеки. Цю машину цінують за комфорт, стильний зовнішній вигляд і економічність. АКБ для Ford Focus 3 забезпечує стабільну роботу електроприводів і додаткового бортового обладнання. Замовити акумулятор можна за посиланням, ціни починаються від 2600 рублів.

Згодом автовласники стикаються з проблемою підбору акумулятора після виходу з ладу штатної батареї. Залежно від особливостей експлуатації машини, нова АКБ потрібна буде кожні 3-5 років служби авто.

Найбільш підходящі АКБ для Ford Focus 3

На нашому ринку представлений великий вибір акумуляторних батарей для Ford Focus 3 вітчизняного і зарубіжного виконання. Серед усього розмаїття найбільш сумісними АКБ з бортовою мережею авто вважаються наступні чотири варіанти:

 • Varta Blue Dynamic D59.
 • Тюмень Premium 6CT-60 R.
 • Autopower A60-LB2.
 • Berga PB 60.

Основні технічні характеристики та інша корисна інформація за даними моделям приведена в таблиці нижче.

Акумулятор на Ford Focus 2 1.6d (109 к.с.)

Пускова потужність струму 630-720 А. Ємність чим більше, тим краще. Оптимально 70-80 Ач, генератор спокійно заряджає таку батарею. Ось кілька варіантів акумуляторів на вибір:

 • Актех 74R низький 650A;
 • Bosch S4 007 72R 680A.

Особливості акумуляторів від знаменитих виробників

Приймаючи рішення про купівлю того чи іншого АКБ на свій Focus II, крім загальних характеристик, слід також взяти до уваги особистий досвід або скористатися рекомендаціями експертів. Найбільш затребуваними серед виробників акумуляторів можна назвати наступні бренди:

Так як Bosch і Варта виступають лише різними торговими марками єдиного концерну, їх окремий розгляд не має сенсу. Всі модифікації даних акумуляторів мають приблизно однаковими параметрами і підійдуть для монтажу на ваш Ford Focus другого покоління.

Не забувайте, що батарея купується на кілька експлуатаційних років, так що економія тут не має сенсу. Якщо ви купуєте виріб з верхнього цінового сегмента, це забезпечить вас якісної АКБ і безпроблемною роботою всіх електроспоживачів.

Кращим рішення серед вищезазначених брендів є компанія Moll і їх акумулятор моделі MG Standard. Цей виріб має максимальну ємність серед усіх можливих варіантів, що вкрай важливо при експлуатації в умовах суворого клімату нашої країни.

Характеристики Moll MG Standard

Створення даного акумулятора здійснювалося з використанням всіх передових технологій. Модель має вигідні переваги над своїми конкурентами, включаючи той факт, що виробник доповнює АКБ 4-річною гарантією. Це в два рази більше, ніж гарантійні терміни для будь-якої іншої продукції.

Замена аккумулятора на автомобиле Ford Focus 2, Ford Focus 3

Термін експлуатації даної продукції (якщо дотримуватися всіх рекомендацій виробника) досягає 10 років. це майже в два рази вище, ніж експлуатаційний період виробів від інших компаній.

Ті автовласники, які вже перевірили вироби Moll MG Standard, в один голос заявляють про надійність і виправданості високу вартість акумуляторів від даного виробника. Єдиним незначним мінусом можна назвати значне падіння властивостей в сильні морози (более.30 градусів). У будь-яких інших ситуаціях, як показують численні перевірки, експлуатаційні властивості повністю відповідають заявленим параметрам від компанії-виробника.

Необхідна ємність акумулятора

У більшості випадків дорестайловий і рестайл-версії Фокуса другого покоління комплектуються батареями ємністю 55-70 ампер-годин. Вибрати ємність АКБ слід і з урахуванням дорожніх умовах, найбільш часто зустрічаються при вашій експлуатації машини:

Необхідний заряд акумулятора вимагає врахування обсягу і загальної потужності використовуваних додаткових споживачів електрики. Чим більше подібних систем знаходиться в машині, тим більша ємність АКБ потрібно.

Перед вибором певної моделі батареї необхідно приділити увагу потужності силового агрегату транспортного засобу, на яке встановлюється передбачувана до покупки АКБ. Так, бензинові мотори другого Фокуса чудово функціонують з акумуляторами 240х175х175 міліметрів. Що стосується дизельних силових агрегатів, тут потрібно більш ємнісні рішення зі збільшеними габаритами до 279х175х175 мм. Не забувайте, що дана висота. обов’язкова характеристика, яка враховує висоту клем.

Акумулятор для Ford Focus 2

Для кожного автомобіля важливо правильно підбирати акумуляторну батарею. Це дозволить значно продовжити термін служби АКБ, а також уникнути цілого ряду складнощів і проблем в процесі експлуатації. Розберемо найбільш важливі моменти, які варто враховувати.

Демонтаж і монтаж акумулятора

Конструкція розрахована з точністю до сантиметрів. Дотримуючись послідовність, Ви легко дістанете АКБ.

Багато власників Ford Focus 2 1.8, рестайлінг 1.6 вважають, що простіше дістати акумулятор, знявши повітряний фільтр. Огляд і доступ дійсно стануть краще.

У будь-якому випадку необхідно відкрутити все кріплення батареї, перед тим як зняти її. Буде потрібно ключ на 10, зручніше буде крутити реверсивно-важеля викруткою з насадкою.

Послідовність демонтажу АКБ без зняття повітряного фільтра:

 • зніміть покриття;
 • від’єднайте плюсову клему;
 • скрутіть притискну планку;
 • підніміть покриття з боку плюсової клеми;
 • посуньте акумулятор, і під кутом 45 ° направте вгору плюсовій клемою;
 • відкрутіть і зніміть мінусову клему;
 • дістаньте батарею.

Подивіться наше відео про заміну акумулятора на Ford Focus 2, особливо якщо залишилися питання.

Установка проводиться в зворотному порядку. При заміні на нову батарею переконайтеся в її зворотної полярності.

Виконавши один раз демонтаж АКБ з автомобіля Ford Focus 2 або 3 без знімання повітряного фільтра, в подальшому складнощів не виникає. Якщо обрана батарея відповідає технічним характеристикам автомобіля і його бортовий системи, діставати АКБ доводиться вкрай рідко.