Як зробити гідравлічний ручний хід із власними руками на вазі. Зроби гідравлічний контроль для VAZ 2107

Як зробити гідравлічний ручний хід із власними руками на вазі?

Себе для налаштування, ви можете зробити гідравлічний ручний хід. Ваз з будь.якої моделі оснащений гідравлічною гальмівною системою, але структура парковки. Це погіршує продуктивність, оскільки кабель має здатність до розтягування, тому ефективність ручного ручка знижується. А самі барабанні гальма мають мало надійності.

Ефективність гальмування надзвичайно низька. Але для повного функціонування гідравлічного напрямного необхідно, щоб дискові гальма стояли на задніх колесах. Друга, негативна сторона. у правилах дорожнього руху заборонено внести зміни в гальмівну систему. Тому, проводячи таку модернізацію, ви дієте на власну небезпеку та ризику.

Як зробити гідравлічний ручний хід із власними руками на вазі?

Після встановлення здоров’я вони негайно почали робити гідравлічний контролер. Оскільки все вже багато винайшли, навіщо вигадувати велосипед і по суті копіювали майже все з цього блоку. www.Drive2.ru/c/907228/чому майже? Відповідь трохи нижча. І так це зайняло. 1) GTC з VAZ 2101, в якому адаптери для труб VAZ 10×1.25 виготовляються за допомогою Тернера.

І який поточний циліндр і як він зроблений трохи більше тут www.Drive2.ru/b/480873610504831212/

2) Далі нам потрібні гальмівні трубки. 1800 мм 2 ПК.

Один переходить від GTZ до циліндра, який знаходиться в кабіні, інший переходить від нього до шланга попереду. УВАГА! Нам вистачило цих труб і тремтіння. Тож я б радив вам взяти 2000 мм.

4) Інсульт HCC повинен буде трохи скоротити його.

3) Зробіть перехідну панель під сам рукоділлям та циліндром. Це здавалося б просто. Але. Все завжди і скрізь зустрічається.

Встановлення гідравлічного розташування на класиці

Перед початком перекачування будь.якого автомобіля потрібно подумати про сучасну гальмівну систему. Ми вже писали про основні риси, тому на них не зупинимося. У цій статті ми спробуємо встановити гідравлічний контроль на автомобілі Zhiguli.

Перед встановленням гідравлічного управління задні гальмові диски повинні бути замінені. Більш детально ви можете побачити в іншій статті.

Після успішної установки задньої гальмівної системи виникає проблема, яка з’являється через неправильне розподіл гальмівних зусиль. Як вирішити цю проблему?

Існує багато причин для встановлення задніх дисків, але ми спробуємо звернути вашу пильну увагу деяким з них:

Давайте зробимо висновки, що дискові гальма набагато кращі, ніж барабан. Ми просто отримуємо стабільність, ефективність, низьку вагу, а також розмір. Слід встановити систему гідравлічного гальмівного корму, після чого ми приносимо гідравлічні шосе. Дивіться найпростішу схему.

Відповідно до принципу ланцюгової реакції, після встановлення задніх дисків гальм. Простіше кажучи, якщо ви цього не хочете, але вам доведеться встановити гідравлічне ручне гальмо. Дискові гальма мають багато переваг перед аналогами: стабільність, надійність, високий ступінь ефективності, відмінне охолодження, низька вага.

Відро, здоров’я, грязь

III знову привіт усім, хто пішов читати моє, я розповім вам про відро, трохи про встановлення задніх дисків гальм на класиці та про те, як гідравлічний правитель зробив його своїми руками. Почнемо з відра. Це два близнюки, оригінальний Sparco, розмір M (180/80), я не можу вам точно розповісти про модель, оскільки є лише їх кількість та дата гомології на наклейці знизу. Спочатку я взяв їх з ралі тренувань Vaz 2108, в якому вони стояли дуже довго. Обкладинки були дуже витирені та заплямовані. Тому ми з мамою пішли до магазину тканин, вибрали основу для спини та бокових стінок. Треба сказати, що сама рама зі склопластику добре збереглася, всередині алюмінієвих труб, пінопластова гума також без отворів і не вибухнула. Загалом, проблема полягає лише в обкладинках. Протягом двох вечорів було зшитано кришку для одного відра, центр на липучці схожий на оригінальну кришку, боковики склеюються. Виявилося ретельно, я подорожую три місяці, нічого не зійшло і не збився, тканина не відзначила. Салати до одного відра були Сабельтом, для іншого, але це не проблема, вони не такі дорогі. Я взяв 3000 відра самих, 1500 на тканину, липучку та спеціальний клей. Тепер він уже добре зачепився під моєю вагою, і складки ніколи не були ніде (майже нікого не було), тканина не блукала б. Я прикріпив його до фабричного слінгу, пробурили в них отвори для болтів. Незабаром я готую для них кріплення на додаток j.

Про встановлення здоров’я. Разом з підвіскою я отримав комплект для встановлення задніх дисків на основі штангенциркулях з 2108. У комплект був розпущений кільце, котло. Я погодився з Тернером, що о 13:00 я прийду до нього, щоб він встановив половину вали для внутрішнього діаметра гальмівного диска. У 11 років я прибув до гаража, просочився маслом з коробки передач, зняв колеса, зняв барабани, відкрутив і витягнув осі і був на Токарі протягом години. Через 20 хвилин і 300 він зробив свою роботу на половину, і я був радий піти до гаража, щоб все це поставити. По дорозі я заїхав у магазин, купив нові болти та гайки для прикріплення напівсоси, шлангів Niva, банди-болта, мідних шайб, двох гальмівних труб та трійника. Трубки потрібні наступним чином: з лівого боку ми поставимо трубку з передніх гальм класики (короткий, між циліндрами) і поставимо телефон з лівого боку праворуч (це схоже на букву w ). Природно, трубки потрібно буде випрямити і згинати на місці, але буде достатньо довжини, особливо з шлангами з Vaz 2121. Я запустив передні шланги перед мостом зверху (оскільки суппорт спрямований вперед), а трубки в звичайних місцях. Далі ми знову перевіряємо все, розтягніть трубки спеціальним ключем, накачайте гальма (не забувайте при встановленні супорта, що спуск повинен бути зверху, крім того, якщо суппорт не новий, то краще поставити новий спуск)

Єдине, що вам потрібно.це доопрацювати кронштейн, інакше він спирається на болт кріплення половини. Я обережно зняв метал з шліфувальною машиною, пробуючи весь час. Як результат, він зняв трохи менше третини товщини, але не хвилюйтеся, ця кронштейна призначена для роботи на передній осі автомобіля, де навантаження вдвічі більше, крім того, клубнібоги також продати заповнені кронштейни, лише половина з них була вилучена з товщини товщини на місці.

Тепер я хотів би розповісти про гідравлічний контролер. Я зробив це сам від початку до кінця, проводив загалом близько дня на всю роботу. Почнемо з циліндра. Я, як і майже все, вирішив використовувати циліндр зчеплення з класики. Але є один “Але”: У цьому циліндрі під трубкою є лише один вихід, а вхід з бака. Я не звернувся до Тернера, щоб вони зробили мене. Я вирішив піти іншим шляхом. Витягнув зупинку гайки, яка містить пластикову підгонку.

І я зайшов до магазину за відповідним горіхом, який я збирався зварювати там. Треба одразу сказати, що гальмівна трубка не вміщує нитку в циліндр зчеплення, вам потрібен адаптер від газу. Я довгий час ходив по магазину в пошуках відповідної гайки і знайшов це-це гайка колеса з Ваза 2121. Вона підходить до різьблення до адаптерів. Але є одна хитрість: є різні горіхи. По.перше, звичайно, нам потрібно відкрити. По.друге, самі горіхи відрізняються трохи, дуже мало, але для нас різниця є значною. Він виготовлений з діаметром спідниці. Є горіх вище, а її спідниця ширша (вона не підходить), але є нижчий і більше (це було так, ніби він був створений для цього). Після того, як ви вставите трохи, ви зрозумієте. Вона просто сидить ідеально на цій виїмці, повністю без розриву, і до початку шестикутника (тобто досить глибоко).

Основна мета

Ви можете самостійно встановлювати та налаштувати гідравлічний ручний хід на VAZ-2109, маючи певні навички та інструменти. Незважаючи на заборони, такі конструкції можна знайти у продажу та встановити на будь.якій моделі марки та автомобіля. Доцільно виконати всі роботи над спостережною ямою або підйомником. За допомогою гідравлічного ручного руху ви зможете значно підвищити ефективність гальмівної системи. Конструкція передбачає наявність регулятора, що дозволяє розподіляти силу між передніми та задніми ланцюгами. Регулятор дозволяє і запобігає повному блоку задніх коліс.

Замініть ручний гальмо на VAZ 2110

Гідравлічна ручна система. це вдосконалення транспортного засобу з метою поліпшення характеристик гальм. Він призначений для аварійного, плавного гальмування задньої частини машини. Встановлення регулятора буде регулювати силу під час гальмування, що запобігає замикання задніх барабанів.

Примітка. Гідравлічний ручний хід з регулятором використовується при проходженні повороту на вологому асфальту, щоб запобігти задній частині задньої частини. Ви також можете повністю заблокувати задні колеса для потепління гуми передньої частини.

ПРИМІТКА: Регулятор повинен бути встановлений перед важелем гальмівного гальма.

Правильно встановлений регулятор повинен плавно розподіляти силу на задні гальмівні прокладки, а передні будуть виглядати високою потужністю. Remoils продається готова.виготовлена ​​ручна асамблея гідравлічних гальм. Міцні сталеві кронштейни для кріплення циліндра, алюмінієва ручка. Ви можете встановити їх принципово на будь.якому пасажирському транспорті. Вертикальні ручні руки також продаються в колекції. Для роботи вам потрібно купувати додатково:

 • Мідні шайби. 10 штук;
 • Металеві гальмівні трубки. 5 штук (можна встановити гальмівні трубки з газелі);
 • пробка;
 • крутити;
 • гальмовий шланг з класики;
 • гальмівний трійник;
 • Пластикові затискачі. 50 штук;
 • Регулятор гальма Vaz;
 • Основний циліндр зчеплення з VAZ-2101;
 • гальмна рідина.

Основна мета

зробити, гідравлічний, ручний, власними, рука

Ви можете самостійно встановлювати та налаштувати гідравлічний ручний хід на VAZ-2109, маючи певні навички та інструменти. Незважаючи на заборони, такі конструкції можна знайти у продажу та встановити на будь.якій моделі марки та автомобіля. Доцільно виконати всі роботи над спостережною ямою або підйомником. За допомогою гідравлічного ручного руху ви зможете значно підвищити ефективність гальмівної системи. Конструкція передбачає наявність регулятора, що дозволяє розподіляти силу між передніми та задніми ланцюгами. Регулятор дозволяє і запобігає повному блоку задніх коліс.

Тепер про неприємні, про недоліки, тобто мінуси цієї схеми:

У разі відмови, контур “права передня фронт” ефективність гальмування значно зменшиться.

Погодьтеся, не так багато недоліків, і до того ж вони завжди і скрізь, якщо ви чітко дозуєте зусилля, використовуючи ручку автомобіля автомобіля, гальмування проводиться дуже ефективно, і цей факт особисто перевіряється на практиці. Однак справжній любитель налаштування своїми руками ніколи не пропустить шансу відняти свою машину гідравлічним рукодільницею, що зробить його більш досконалим, а також чудовою можливістю отримати неоціненний досвід та велике задоволення від результату.

Що може зробити гідравлічне ручне гальмо?

Використовуючи цю конструкцію ручного ручка, ви можете повністю заблокувати задні колеса, щоб зігріти гуму на передній осі. Це буде корисно для любителів гонок. Прості драйвери виявляться корисними для зменшення шансів дрейфу при поверненні мокрої дороги. Встановлення пристрою проводиться біля ручного важеля гальма, щоб було вільний доступ до нього. Якщо регулятор буде встановлений правильно, то сила на задньому гальмувальному механізмі буде розподілена плавно, а ефективність передньої частини підвищиться.

зробити, гідравлічний, ручний, власними, рука

У автомобільних магазинах ви можете придбати набір гідравлічного рукоятки. Ви можете встановити його своїми руками, але вам знадобиться ще кілька додаткових елементів:

 • Шайби, виготовлені з міді для гальмівних механізмів у кількості 10 шт.
 • Металеві трубки в кількості 5 шт. Щоб трохи заощадити, ви можете придбати повний набір для автомобілів Gazelle.
 • Штекер.
 • Твістри.
 • Шланги для гальмів для VAZ-2101-2107.
 • Гальмівна система трійника.
 • Пластикові хомульники в кількості 50 шт.
 • Регулятор гальм для автомобілів Vaz будь.якої моделі.
 • GTZ для VAZ-2101. Якщо це не так, то ви можете використовувати будь.який інший циліндр.

Окрім усього цього, буде потрібна наявність гальмівної рідини для подальшої заправки системи. Зрештою, зміна включає вставку в гальмівні шосе додаткової схеми.

зробити, гідравлічний, ручний, власними, рука

зробити, гідравлічний, ручний, власними, рука

Ми прокладаємо гальмівне шосе в салоні.

Використовуючи технічне відкриття кабелю приводу спідометра, потрібно розтягнути гальмівну трубу в кабіну. Це повинно бути грязь з таким “макаром”, щоб нічого не боляче в моторному відділенні, а потім підключити його до GTC. За допомогою раніше підготовленої «скрученої» вам потрібно подовжити шосе за допомогою додаткової металевої гальмівної труби, регулятор буде встановлений трохи пізніше в Twist.

Відро, здоров’я, грязь

III знову привіт усім, хто пішов читати моє, я розповім вам про відро, трохи про встановлення задніх дисків гальм на класиці та про те, як гідравлічний правитель зробив його своїми руками. Почнемо з відра. Це два близнюки, оригінальний Sparco, розмір M (180/80), я не можу вам точно розповісти про модель, оскільки є лише їх кількість та дата гомології на наклейці знизу. Спочатку я взяв їх з ралі тренувань Vaz 2108, в якому вони стояли дуже довго. Обкладинки були дуже витирені та заплямовані. Тому ми з мамою пішли до магазину тканин, вибрали основу для спини та бокових стінок. Треба сказати, що сама рама зі склопластику добре збереглася, всередині алюмінієвих труб, пінопластова гума також без отворів і не вибухнула. Загалом, проблема полягає лише в обкладинках. Протягом двох вечорів було зшитано кришку для одного відра, центр на липучці схожий на оригінальну кришку, боковики склеюються. Виявилося ретельно, я подорожую три місяці, нічого не зійшло і не збився, тканина не відзначила. Салати до одного відра були Сабельтом, для іншого, але це не проблема, вони не такі дорогі. Я взяв 3000 відра самих, 1500 на тканину, липучку та спеціальний клей. Тепер він уже добре зачепився під моєю вагою, і складки ніколи не були ніде (майже нікого не було), тканина не блукала б. Я прикріпив його до фабричного слінгу, пробурили в них отвори для болтів. Незабаром я готую для них кріплення на додаток j.

Про встановлення здоров’я. Разом з підвіскою я отримав комплект для встановлення задніх дисків на основі штангенциркулях з 2108. У комплект був розпущений кільце, котло. Я погодився з Тернером, що о 13:00 я прийду до нього, щоб він встановив половину вали для внутрішнього діаметра гальмівного диска. У 11 років я прибув до гаража, просочився маслом з коробки передач, зняв колеса, зняв барабани, відкрутив і витягнув осі і був на Токарі протягом години. Через 20 хвилин і 300 він зробив свою роботу на половину, і я був радий піти до гаража, щоб все це поставити. По дорозі я заїхав у магазин, купив нові болти та гайки для прикріплення напівсоси, шлангів Niva, банди-болта, мідних шайб, двох гальмівних труб та трійника. Трубки потрібні наступним чином: з лівого боку ми поставимо трубку з передніх гальм класики (короткий, між циліндрами) і поставимо телефон з лівого боку праворуч (це схоже на букву w ). Природно, трубки потрібно буде випрямити і згинати на місці, але буде достатньо довжини, особливо з шлангами з Vaz 2121. Я запустив передні шланги перед мостом зверху (оскільки суппорт спрямований вперед), а трубки в звичайних місцях. Далі ми знову перевіряємо все, розтягніть трубки спеціальним ключем, накачайте гальма (не забувайте при встановленні супорта, що спуск повинен бути зверху, крім того, якщо суппорт не новий, то краще поставити новий спуск)

Єдине, що вам потрібно.це доопрацювати кронштейн, інакше він спирається на болт кріплення половини. Я обережно зняв метал з шліфувальною машиною, пробуючи весь час. Як результат, він зняв трохи менше третини товщини, але не хвилюйтеся, ця кронштейна призначена для роботи на передній осі автомобіля, де навантаження вдвічі більше, крім того, клубнібоги також продати заповнені кронштейни, лише половина з них була вилучена з товщини товщини на місці.

Тепер я хотів би розповісти про гідравлічний контролер. Я зробив це сам від початку до кінця, проводив загалом близько дня на всю роботу. Почнемо з циліндра. Я, як і майже все, вирішив використовувати циліндр зчеплення з класики. Але є один “Але”: У цьому циліндрі під трубкою є лише один вихід, а вхід з бака. Я не звернувся до Тернера, щоб вони зробили мене. Я вирішив піти іншим шляхом. Витягнув зупинку гайки, яка містить пластикову підгонку.

І я зайшов до магазину за відповідним горіхом, який я збирався зварювати там. Треба одразу сказати, що гальмівна трубка не вміщує нитку в циліндр зчеплення, вам потрібен адаптер від газу. Я довгий час ходив по магазину в пошуках відповідної гайки і знайшов це-це гайка колеса з Ваза 2121. Вона підходить до різьблення до адаптерів. Але є одна хитрість: є різні горіхи. По.перше, звичайно, нам потрібно відкрити. По.друге, самі горіхи відрізняються трохи, дуже мало, але для нас різниця є значною. Він виготовлений з діаметром спідниці. Є горіх вище, а її спідниця ширша (вона не підходить), але є нижчий і більше (це було так, ніби він був створений для цього). Після того, як ви вставите трохи, ви зрозумієте. Вона просто сидить ідеально на цій виїмці, повністю без розриву, і до початку шестикутника (тобто досить глибоко).

Основна мета

Ви можете самостійно встановлювати та налаштувати гідравлічний ручний хід на VAZ-2109, маючи певні навички та інструменти. Незважаючи на заборони, такі конструкції можна знайти у продажу та встановити на будь.якій моделі марки та автомобіля. Доцільно виконати всі роботи над спостережною ямою або підйомником. За допомогою гідравлічного ручного руху ви зможете значно підвищити ефективність гальмівної системи. Конструкція передбачає наявність регулятора, що дозволяє розподіляти силу між передніми та задніми ланцюгами. Регулятор дозволяє і запобігає повному блоку задніх коліс.

Замініть ручний гальмо на VAZ 2110

Гідравлічна ручна система. це вдосконалення транспортного засобу з метою поліпшення характеристик гальм. Він призначений для аварійного, плавного гальмування задньої частини машини. Встановлення регулятора буде регулювати силу під час гальмування, що запобігає замикання задніх барабанів.

Примітка. Гідравлічний ручний хід з регулятором використовується при проходженні повороту на вологому асфальту, щоб запобігти задній частині задньої частини. Ви також можете повністю заблокувати задні колеса для потепління гуми передньої частини.

ПРИМІТКА: Регулятор повинен бути встановлений перед важелем гальмівного гальма.

Правильно встановлений регулятор повинен плавно розподіляти силу на задні гальмівні прокладки, а передні будуть виглядати високою потужністю. Remoils продається готова.виготовлена ​​ручна асамблея гідравлічних гальм. Міцні сталеві кронштейни для кріплення циліндра, алюмінієва ручка. Ви можете встановити їх принципово на будь.якому пасажирському транспорті. Вертикальні ручні руки також продаються в колекції. Для роботи вам потрібно купувати додатково:

 • Мідні шайби. 10 штук;
 • Металеві гальмівні трубки. 5 штук (можна встановити гальмівні трубки з газелі);
 • пробка;
 • крутити;
 • гальмовий шланг з класики;
 • гальмівний трійник;
 • Пластикові затискачі. 50 штук;
 • Регулятор гальма Vaz;
 • Основний циліндр зчеплення з VAZ-2101;
 • гальмна рідина.

Тепер про неприємні, про недоліки, тобто мінуси цієї схеми:

У разі відмови, контур “права передня фронт” ефективність гальмування значно зменшиться.

Погодьтеся, не так багато недоліків, і до того ж вони завжди і скрізь, якщо ви чітко дозуєте зусилля, використовуючи ручку автомобіля автомобіля, гальмування проводиться дуже ефективно, і цей факт особисто перевіряється на практиці. Однак справжній любитель налаштування своїми руками ніколи не пропустить шансу відняти свою машину гідравлічним рукодільницею, що зробить його більш досконалим, а також чудовою можливістю отримати неоціненний досвід та велике задоволення від результату.

Гідравлічна система паркування.

Під час інсталяційної роботи. вся робота здавалася неможливою, кожне рішення було прийнято на основі численних експериментів, випробувань та помилок, але це має власний «кайф», як кажуть. Існує також моральний досвід, який без досвіду та навичок, використовуючи звичайні імпровізовані пристрої та матеріали, можна досягти необхідного, якісного результату. До речі, крім плюсів, я хочу зазначити, що ця система не потребує технічного обслуговування, що дозволяє їй користуватися в будь.який час, майже на підсвідомому рівні.

Використовуючи цю конструкцію ручного ручка, ви можете повністю заблокувати задні колеса, щоб зігріти гуму на передній осі. Це буде корисно для любителів гонок. Прості драйвери виявляться корисними для зменшення шансів дрейфу при поверненні мокрої дороги. Встановлення пристрою проводиться біля ручного важеля гальма, щоб було вільний доступ до нього. Якщо регулятор буде встановлений правильно, то сила на задньому гальмувальному механізмі буде розподілена плавно, а ефективність передньої частини підвищиться.

Гідравлічне ручне гальмо

У автомобільних магазинах ви можете придбати набір гідравлічного рукоятки. Ви можете встановити його своїми руками, але вам знадобиться ще кілька додаткових елементів:

 • Шайби, виготовлені з міді для гальмівних механізмів у кількості 10 шт.
 • Металеві трубки в кількості 5 шт. Щоб трохи заощадити, ви можете придбати повний набір для автомобілів Gazelle.
 • Штекер.
 • Твістри.
 • Шланги для гальмів для VAZ-2101-2107.
 • Гальмівна система трійника.
 • Пластикові хомульники в кількості 50 шт.
 • Регулятор гальм для автомобілів Vaz будь.якої моделі.
 • GTZ для VAZ-2101. Якщо це не так, то ви можете використовувати будь.який інший циліндр.

Окрім усього цього, буде потрібна наявність гальмівної рідини для подальшої заправки системи. Зрештою, зміна включає вставку в гальмівні шосе додаткової схеми.

Принцип експлуатації гідравлічного рукоятки

Деякі два десятиліття тому стоянкове гальмо, оснащене гідравлічним приводом, було цікавістю, але сьогодні багато моделей оснащені такою системою, особливо спортом. Гідравлічний контроль. це досить простий пристрій, що характеризується відносно високою надійністю (у порівнянні зі звичайною механікою). Дизайн гідравлічного паркувального гальма практично не має швидко зношених деталей і вузлів (знову ж таки згадуємо кабель класичного посібника), тому ця система сумісна з іншими сучасними гальмівними електронними системами. Основна особливість. відсутність кабелю, функції якого переносять у гідравлічний циліндр. Однак деякі деталі структури (храфство, кнопка блокування) залишаються незмінними.

Установка гідравлічного коричневого дозволяє більш тонко керувати гальмами: при уповільненні педалі, якщо зусиль, що передаються на задні колеса утворений на задньому ланцюзі вдосконаленої гальмівної системи. Звичайно, за відсутності кабелю потреба у його тягненні зникає, і загалом підтримка гідравлічної ST набагато простіше. Варто пам’ятати, що класичний гальмовий гальмо не залежить від стандартної гальмівної системи, у нашому випадку будь.яка несправність, що призводить до непідомова звичайних гальм, також вплине на стоянку (наприклад, коли виникає їх схема гальмівної рідини).

Гідравлічна система паркування.

Під час інсталяційної роботи. вся робота здавалася неможливою, кожне рішення було прийнято на основі численних експериментів, випробувань та помилок, але це має власний «кайф», як кажуть. Існує також моральний досвід, який без досвіду та навичок, використовуючи звичайні імпровізовані пристрої та матеріали, можна досягти необхідного, якісного результату. До речі, крім плюсів, я хочу зазначити, що ця система не потребує технічного обслуговування, що дозволяє їй користуватися в будь.який час, майже на підсвідомому рівні.

Ми вже зазначили, що зазвичай встановлюється гідравлічний ручний гальмо, коли барабанні гальма змінюються на задній копійці на пристрої типу диска. Перш ніж говорити про плюси та мінуси гідравлічних STS, давайте поговоримо про те, що дає використання дисків гальма:

 • Барабанні гальма схильні до сильного нагріву, що з часом призводить до зменшення стабільності. Дискові механізми охолоджуються набагато ефективнішими, тому їх характеристики практично не піддаються віком змін. і це вважається однією з основних переваг цього типу гальм;
 • Другий плюс виникає з першого. це зменшення довжини маршруту гальм через більш високу ефективність механізмів диска. А збільшення безпеки дорожнього руху. це дуже суттєвий аргумент із постійно зростаючою щільністю потоку руху та швидкістю руху на приміських маршрутах;
 • Структурно дискові гальма є більш компактними та помітно легшими, ніж аналоги барабана.

Але найменший перекриття під час встановлення системи. і рівномірність розподілу сили гальма, прикріпленої до задніх/передніх осей або задніх коліс, будуть порушені. Це головний недолік, що супроводжує встановлення дисків гальм. Рішенням цієї проблеми є встановлення системи подвійної ланцюга, і кожна схема передбачає з’єднання правої та лівої колеса обох вимпелів. Головне, що регулятор розташований перед гідравлічним контролем, але після основного ТС. Тільки в цьому випадку можна забезпечити оптимальну роботу вдосконаленої гальмівної системи.

Тепер розглянемо, наскільки важлива роль у цьому гідравлічному ручному гальмі. Насправді, якщо ви обмежите себе лише заміною барабанних гальм на диск, не встановлюючи гідравлічну систему управління та подвійну систему залу підвіска. Крім того, з обох боків задньої підвіски потрібно буде встановити додаткові супорти. Зрозуміло, що така настройка є дуже обтяжливою як для грошей, так і за часом, і зусиллями. Однак все дуже спрощується, якщо замість цього встановіть гідравлічний ручний хід. Це дозволить:

 • ідеально розподілити гальмівну силу на задньому пенісі;
 • Помітні зусилля сили задніх гальм;
 • Те ж саме трапиться з передніми гальмами, оскільки схематично шосе буде перенесено на вакуумний підсилювач.

Однак існують також недоліки. Основна з них. помітне зниження інтенсивності гальмування, якщо з будь.якої причини відмовляється передній ланцюг. Головне, повна відмова від гальмівної системи не відбудеться. Це, безумовно, дуже важливо.

Варто зазначити, що гідравлічне паркувальне гальм.

Спільноти VAZ: Блог ремонту та вдосконалення Домашній.виготовлений гідравлічний регулятор

Адекватний ручний гальм для адекватних грошей практично не реалістичний, остаточний дизайн, який би підходив мені в інтернет.магазині, коштує багато.

В якості основи взяв HCC компанії їв (їв 24.2419-1101.3) і

Volga адаптери для гальмівних шлангів VAZ) мідні шайби на D12 4pcs.

Zip Archive on Yandex з файлами компаса та зображеннями зразків для повторення ремесел)

Штрих стрижня становить 3 см, і він може бути відрегульований, зображення не є кінцевим результатом, оскільки нитка для ручки не вирізана, і вона просто натиснута на перегляд, і не вибрав потрібний гвинт для кріплення)

Як зробити гідравлічний контроль своїми руками

Якщо власник автомобіля вирішив вдосконалити гальмівну систему, замінивши механізм барабана на диск, встановлення гідравлічного контролю уникне багатьох додаткових витрат. Але в цьому випадку є можливості для міцних заощаджень. Ми говоримо про відмову придбати готовий набір Hydraulic ST. Більше того, його незалежне виробництво не можна назвати складною процедурою. Отже, давайте перерахуємо, які матеріали та інструменти нам потрібні:

 • Гідравлічний циліндр, що використовується в механізмі зчеплення для цієї моделі автомобіля;
 • трійник, що використовується в проводці шлангів гальмівної лінії;
 • близько десятка цілей, бажано мідь;
 • металеві трубки, які є невід’ємною частиною гальмівної системи (VAZ у кількості п’яти штук також підходять);
 • гумовий гальмівний шланг, встановлений тимчасово;
 • Гальмівна рідина рекомендується автовиробником цієї моделі. Об’єм буде залежати від дизайнерських особливостей машини, але зазвичай достатньо чотирьох літрів;
 • пробка;
 • пластикові затискачі;
 • набір поворотів;
 • Обладнання, яке використовується для ремонту/встановлення ручного гальма.

Як тільки весь список переліченого буде готовий, ви можете перейти безпосередньо до інсталяційних робіт. Встановлення гідравлічного коричневого проводиться відповідно до наступного алгоритму:

 • Щоб забезпечити більш комфортні умови праці, вам потрібно буде розібрати інтер’єр. Це спростить доступ до основних вузлів гальмівної системи, включаючи основні та паркувальні гальма, які мають структурні елементи, розташовані в салоні;
 • Для цього вам доведеться вивчити інструкції для вашої моделі автомобіля (якщо немає друкованої опції, ви завжди можете знайти відповідну документацію в Інтернеті). Необхідно приділяти особливу увагу пристрою певної гальмівної системи, зокрема, куди проходять її шосе. Якщо встановленню гідравлічного коричневого, передувало встановлення дисків, ви вже повинні знати про це;
 • Перше завдання. знайти гальмівне шосе задньої частини автомобіля. доведеться з ним міцніше працювати. Зазвичай для цього вони використовують отвори, через які встановлюється кабель спідометра. Особливо обережно працювати в моторному відділенні, оскільки він концентрує велику кількість інших вузлів та зборів;
 • Для підключення гідравлічного ручного рукоятки ми переконані, що всі шланги, які є невід’ємною частиною гальмівної лінії, з’єднані з основним циліндром. Через скручування потрібно буде подовжити шосе за допомогою раніше підготовленої металевої трубки. Це тимчасовий захід. згодом регулятор вдосконаленої гальмівної системи диска буде встановлений на її місці;
 • Раніше видалена ручка встановлена ​​в належному місці. Тоді необхідно підключити іншу трубку до вихідної труби Гц. саме через неї циліндри будуть заповнені гальмівною рідиною. Потім ми підключаємо вихідну трубу Гц із задньою ланцюгом модифікованої гальмівної системи за допомогою шланга;
 • Спробуйте знайти в задній частині автомобіля, ближче до половини вейс, три технологічні отвори, що використовуються для прокладки шлангів, наповнених гальмівною рідиною. Якщо нікого немає, вам доведеться їх просвердлити, переконавшись, що діаметр отворів не менше, ніж зовнішній діаметр використовуваних шлангів;
 • Під час прокладки шланга через технічну діру важливо запобігти його, натираючи під час переміщення автомобіля. Це робиться шляхом встановлення захисного кільця;
 • Решта частина роботи проводиться на ямі, оскільки вам потрібно отримати доступ до нижньої частини автомобіля. Ми з’єднуємо трійник шланга, розтягнутий через технічну діру. А для нього, у свою чергу, ми з’єднуємо ці три шланги, які ми провели через весь салон і засунули в пробурені або готові отвори. Трійник також потрібно зміцнити будь.яким надійним способом, щоб він не спілкувався. Найкраще це зробити з пластиковими затискачами;
 • Кінцева частина роботи. це ретельне ущільнення суглобів, після чого ви можете продовжувати заповнювати гальмівну систему рідиною. Важливо запобігти потраплянню повітря в схему, оскільки це може спричинити помітне зниження ефективності гальм.

Залишається лише перевірити, як працює гідравлічний контролер самостійно. Доцільно проводити тести на досить просторому та безлюдному ділянці дороги.