Як зняти заднє сидіння Renault Logan 2

Renault Logan 2. Зняти заднє сидіння (частина 1)

 • Згідно з описами і відео в інтернеті, для зняття сидіння Логана, треба відкинути сидушку і відкрутити спинку
 • Демонтаж заднього ряду елементів на автомобілях різних поколінь має ряд незначних відмінностей (які це відмінності можна подивитися на відео).

Автомобілі першого покоління не мали можливості відкидання спинки заднього ряду, вони були прикручені до каркасу і могли бути лише повністю зняті.

 • Для цього необхідно провести кілька операцій:
  • за допомогою викрутки необхідно демонтувати фіксатори подушки заднього ряду, для цього її відсунути вперед. в нижній частині будуть знаходитися пристрої для фіксації;
  • після зняття фіксуючих пристроїв нижню частину елемента потрібно демонтувати і витягнути з салону автомобіля;
  • потім відкрутити за допомогою викрутки два болта, розташованих в лівій і правій частині спинки заднього сидіння;
  • далі відвести в сторону ремені безпеки і почати процес демонтажу спинки, виймаючи її з фіксаторів в нижній частині;
  • після цього витягти спинку заднього сидіння (з огляду на масивності конструкції простіше виробляти даний процес з помічником).

  Відгуки від власників Renault Logan з АКПП

  Наступним елементом для зняття буде задня спинка. Відкрутіть два болти кріплення і вийміть фіксатори з отворів на задній перегородці. Відсуньте ремені безпеки і витягніть спинку з салону. Необхідно викрутити всього два болта з лівого і правого боку.

  Якщо ремені безпеки несправні і заважають виконати задумане, просто зніміть їх з кріплень. Для цього демонтуйте накладку з її пряжки і виверніть фіксує її болт.

  А після шліцевою викруткою, від’єднуємо гвинт кріплення облицювання розташованої по центру кузова. Витягуємо кронштейн ременя, для цього необхідно відтягнути облицювання.

  Під час виконання таких робіт ви відчуєте серйозний опір з боку фіксаторів, але не турбуйтеся, вони розраховані на збереження цілісності навіть при аварії.

  Так, що зламати їх буде досить проблематично.

  Поради від Логановодов

  Деякі з власників Логанов, вже давно за допомогою вищеописаного способу звикли перевозити великогабаритні вантажі, проте на додаток усього сказаного вище діляться своїми порадами:

  Якщо потрібно перевозити вантажі часто, просто не кріпіть болти, що фіксують спинку. Без них процес зняття зменшується в рази, і без них спинка нікуди не дінеться. Однак болти слід зберегти в надійному місці на всякий випадок.

  Як правильно складати і ремонтувати сидіння

  Якщо необхідно зняти передні сидіння в автомобілі власноруч, то у власника машини ніяких труднощів не виникає.

  Наприклад, в моделях Renault Logan першої та другої генерації безпосередньо регулювання спинки самостійно, а також регулювання кута спинки по типу нахилу і дрібні ремонтні роботи аналогічні, сейчсас в мережі Інтернет є безліч відео інструкцій, як це робиться.

  Хочеться відзначити, що в Renault Logan у сидіння є спеціальний ліфт.

  І ось, крім спеціального ліфта, деякі моделі оснащені обігрівом, який теж цілком може в певний момент вийти з ладу при неписьменної експлуатації, тоді необхідно провести заміну, і буде потрібно зняти водійське або переднє пасажирське крісло. Багатьох цікавить, як зняти правильно сидіння. Про це ми і поговоримо в даній статті.

  Отже, каркас сидіння тримається на болтах, які кріпляться до кузова авто. Процес зняття крісла, для здійснення ремонту здійснюється в кілька етапів, далі наведемо детальну інструкцію, як зняти сидіння в представника французького автопрому Renault Logan:

  • Спочатку необхідно відкрутити болти, які кріплять крісло до основи.
  • Якщо вам необхідно замінити систему обігріву, тоді у сидіння потрібно відокремити спинку від подушки.
  • Якщо елементи обігріву замінюються на нові, то при їх придбанні слід обов’язково провести звірку з каталожними заводським номером оригінальної деталі, в іншому випадку вони можуть не підійти.
  • Після того, як проведено ремонт, потрібно зняти оббивку з крісла, щоб замінити нитки підігріву, які, власне, і вийшли з ладу.
  • М’яка оббивка практично завжди кріпиться гумками за спеціальний каркас подушки, а також спеціальними металевими зачепами, які потрібно буде також зняти. При знятті оббивки самостійно потрібно бути вкрай акуратним, щоб не пошкодити оббивну тканину.
  • Акуратно від’єднайте електричну проводку, яка знаходиться в оббивці безпосередньо під сидіннями, від наявних обігрівальних елементів.
  • Після цього можна спокійно міняти зламаний елемент обігріву на нову деталь.
  • Зібрати крісло потрібно в зворотному так би мовити, послідовності, як це зазначено в інструкції.

  Тепер, коли ви зрозуміли, як зняти переднє або інше сидіння в авто Renault Logan, потрібно розібратися з тим, як знімається заднє сидіння.

  Модель 1-го покоління ніколи не мала стільки необхідної можливості відкидати спинку заднього ряду крісел, оскільки вони були до самого каркасу добротно прикручені, і їх можна було тільки цілком зняти.

  зняти, заднє, сидіння, renault, logan
  • Витрата палива Renault Duster
  • Renault Duster на газу
  • Обсяг багажника Renault Duster

  Отже, щоб зняти цілком заднє сидіння, скористайтеся наступною інструкцією:

  • Озброївшись викруткою, слід зняти фіксатори подушки безпосереднього заднього ряду крісел, для цього потрібно її трохи вперед відсунути і побачите, що фіксатор знаходиться в самій нижній області всього крісла.
  • Відразу після того, як знято фіксуючий пристрій, знімайте нижню частину крісла і витягніть її з салону авто.
  • Знову ж за допомогою викрутки потрібно відкрутити пару болтів, які розташовуються в правій і відповідно лівої частини спинки безпосередньо заднього крісла.
  • Потім відводимо убік наявні тут ремені безпеки і знімаємо спинку сидіння, її потрібно вийняти з фіксуючого пристрою в самій нижній частині.
  • Через те, що конструкція спинки дуже масивна, доцільно вдатися до сторонньої допомоги.

  Renault Logan 2. Зняти заднє сидіння (частина 1)

  Згідно з описами і відео в інтернеті, для зняття сидіння Логана, треба відкинути сидушку і відкрутити спинку.

  Особливості автомобіля Renault Logan з АКПП

  Іноді демонтаж сидіння виконується і з інших причин. У будь-якому випадку, кожному автомобілісту буде корисно знати, як зняти сидіння самостійно, якщо виникне така необхідність. Інструменти для того, щоб демонтувати сидіння. знадобляться найпростіші. комірець, торцевої ключ і 2 викрутки. хрестова і з прямим шліцом.

  зняти, заднє, сидіння, renault, logan

  Renault Logan спинка заднього сидіння відкидна

  На демонтаж одного сидіння ви витратите не більше хвилин свого особистого часу. Щоб зняти сидіння першого ряду, необхідно відкрити кришку найпростіше це зробити за допомогою плоскої викрутки, підчепивши кришку зверху.

  Під кришкою ви побачите болт, який необхідно відвернути і витягти. Кожне сидіння кріпиться чотирма такими болтами, тому, виконавши дану операцію чотири рази, ви від’єднайте сидіння від основи і зможете його зняти.

  У деяких автомобілях сидіння другого ряду знімаються трохи складніше, ніж сидіння першого ряду.

  Але і вони піддаються демонтажу без особливих труднощів. Для початку необхідно відвернути гвинти, на яких тримаються декоративні пластикові накладки, і зняти декор.

  Після цього задню частину накладки необхідно відігнути назад, злегка відвести вліво, а потім одним рухом подати вперед і зняти. Виконуйте всі рухи акуратно і обережно, щоб не пошкодити пластикові деталі сидінь.

  Виконавши цю просту операцію кілька разів поспіль, в майбутньому ви зможете виконувати її автоматично. Знімаючи декоративні деталі, допомагайте собі плоскою викруткою, ні в якому разі не прикладаючи при цьому надмірних зусиль.

  Після зняття накладок відверніть фіксатори сидінь і зніміть їх.

  Розглянемо, як провести зняття переднього бампера на даній моделі.

  Інструкція 1 Для успішного виконання роботи приготуйте потрібні інструменти: Перед початком активних дій ретельно вимийте, а потім протріть сухою чистою ганчіркою бампер і бризковики, щоб зменшити кількість бруду, яке може потрапити на вас в подальшому. Викруткою акуратно відкрутіть гвинти, які є кріпленням одночасно як для бампера, так і для нижньої частини бризковика.

  Пам’ятайте, що дані гвинти в кількості трьох штук розташовані як з лівого, так і з правого боку. Після цього за допомогою тонкої викрутки подденьте великий пістон, що знаходиться в нижній частині бризковика і витягніть його.

  Відключіть фіксатори з нижньої частини бризковика від верху корпусу і переднього бампера.

  Акуратно зніміть нижні частини бризковиків з обох сторін. Для цього подденьте викруткою пістон нижнього кріплення і вийміть його. Після цього знайдіть гайку, виконану з пластмаси, яка зміцнює верхню частину до кузова автомобіля.

  Тепер спокійно зніміть бризковики і відкладіть в сторону. Знайдіть гвинти, які кріплять облицювання до рамки радіатора. Пам’ятайте, що передній бампер і радіаторні облицювання є єдиним цілим.

  Після цього відкрутіть чотири гвинти і зніміть бампер.

  Якщо ж вони залишаться на своєму місці, то стежте за тим, щоб не робити різких рухів при від’єднанні бампера. При проведенні подальших робіт зі знятою деталлю фари краще від’єднати щоб уникнути їх поломки.

  Зняти заднє сидіння (спинку) Renault Logan

  Для перевезення негабаритного вантажу на Renault Logan вам знадобитися або купувати багажник на дах або зняти

  Renault Logan 2. Снять заднее сиденье (часть 1)

  зняти, заднє, сидіння, renault, logan

  Renault Logan як зняти і скласти заднє сидіння

  Якщо необхідно зняти передні сидіння в автомобілі власноруч, то у власника машини ніяких труднощів не виникає.

  Наприклад, в моделях Renault Logan першої та другої генерації безпосередньо регулювання спинки самостійно, а також регулювання кута спинки по типу нахилу і дрібні ремонтні роботи аналогічні, сейчсас в мережі Інтернет є безліч відео інструкцій, як це робиться.

  Хочеться відзначити, що в Renault Logan у сидіння є спеціальний ліфт.

  І ось, крім спеціального ліфта, деякі моделі оснащені обігрівом, який теж цілком може в певний момент вийти з ладу при неписьменної експлуатації, тоді необхідно провести заміну, і буде потрібно зняти водійське або переднє пасажирське крісло. Багатьох цікавить, як зняти правильно сидіння. Про це ми і поговоримо в даній статті.

  Отже, каркас сидіння тримається на болтах, які кріпляться до кузова авто. Процес зняття крісла, для здійснення ремонту здійснюється в кілька етапів, далі наведемо детальну інструкцію, як зняти сидіння в представника французького автопрому Renault Logan:

  • Спочатку необхідно відкрутити болти, які кріплять крісло до основи.
  • Якщо вам необхідно замінити систему обігріву, тоді у сидіння потрібно відокремити спинку від подушки.
  • Якщо елементи обігріву замінюються на нові, то при їх придбанні слід обов’язково провести звірку з каталожними заводським номером оригінальної деталі, в іншому випадку вони можуть не підійти.
  • Після того, як проведено ремонт, потрібно зняти оббивку з крісла, щоб замінити нитки підігріву, які, власне, і вийшли з ладу.
  • М’яка оббивка практично завжди кріпиться гумками за спеціальний каркас подушки, а також спеціальними металевими зачепами, які потрібно буде також зняти. При знятті оббивки самостійно потрібно бути вкрай акуратним, щоб не пошкодити оббивну тканину.
  • Акуратно від’єднайте електричну проводку, яка знаходиться в оббивці безпосередньо під сидіннями, від наявних обігрівальних елементів.
  • Після цього можна спокійно міняти зламаний елемент обігріву на нову деталь.
  • Зібрати крісло потрібно в зворотному так би мовити, послідовності, як це зазначено в інструкції.
  • Тепер, коли ви зрозуміли, як зняти переднє або інше сидіння в авто Renault Logan, потрібно розібратися з тим, як знімається заднє сидіння.
  • Модель 1-го покоління ніколи не мала стільки необхідної можливості відкидати спинку заднього ряду крісел, оскільки вони були до самого каркасу добротно прикручені, і їх можна було тільки цілком зняти.
  • Отже, щоб зняти цілком заднє сидіння, скористайтеся наступною інструкцією:
  • Озброївшись викруткою, слід зняти фіксатори подушки безпосереднього заднього ряду крісел, для цього потрібно її трохи вперед відсунути і побачите, що фіксатор знаходиться в самій нижній області всього крісла.
  • Відразу після того, як знято фіксуючий пристрій, знімайте нижню частину крісла і витягніть її з салону авто.
  • Знову ж за допомогою викрутки потрібно відкрутити пару болтів, які розташовуються в правій і відповідно лівої частини спинки безпосередньо заднього крісла.
  • Потім відводимо убік наявні тут ремені безпеки і знімаємо спинку сидіння, її потрібно вийняти з фіксуючого пристрою в самій нижній частині.
  • Через те, що конструкція спинки дуже масивна, доцільно вдатися до сторонньої допомоги.

  Як зняти заднє сидіння Renault Logan 2

  • Всі передні сидіння, в тому числі сидіння на сидінні водія вони викладені за допомогою регулятора нахилу спинки, потрібно опустити спинку навіть до рівня сидінь заднього ряду, і тоді ви отримаєте просторе місце, яке порадує любителів подорожувати.
  • У версії Logan 2 всі задні сидіння легко і просто складаються за допомогою кнопок блокування, не доходячи до плоского статі, але ця конструкція набагато краще, ніж у Logan першого покоління.
  • Модель першого покоління з самого початку не мала можливості вчити задній За кількістю місць і у власників був єдиний спосіб збільшити простір. повністю прибрати спинки з автомобіля.

  Як зняти заднє сидіння Renault Logan Відео

  За описами і відео в інтернеті видаліть місце для Логана, необхідно скласти сидіння і відкрутити спинку.

  Тепер ви з’ясували, як зняти переднє або інше сидіння в автомобілі Renault. Logan, вам потрібно з’ясувати, як стріляти заднє сидіння.

  Модель 1-го покоління ніколи не мала такої необхідної здатності складати задній ряд сидінь, оскільки вони були міцно прикріплені до рами і могли бути повністю видалені.

  Так злітати вся спина сидіння, Дотримуйтесь цих інструкцій:

  • Озброївшись викруткою, необхідно зняти подушки прямого заднього ряду сидінь, для цього злегка підштовхнути його вперед, і ви побачите, що замок знаходиться внизу всього крісла.
  • Відразу після зняття блокуючого пристрою зніміть нижню частину крісла і вийміть його з салону.
  • Знову, використовуючи викрутку, відкрутіть пару болтів, які розташовані праворуч і відповідно зліва від спинки заднього сидіння безпосередньо.
  • Потім зніміть ремені безпеки і зніміть спинку, її необхідно зняти з фіксуючого пристрою внизу.
  • Оскільки конструкція спинки дуже масивна, бажано звернутися за допомогою.

  READ Як Визначити Несправну Форсунку На працюючому двигуні

  Процес складання і ремонту сидінь

  У разі зняття передніх елементів (в тому числі і водійського) своїми руками у автолюбителя не виникне особливих труднощів. Як на автомобілях Renault першого покоління, так на машинах другої генерації процес регулювання спинки своїми руками, кута нахилу і ремонту аналогічний (дані маніпуляції показані в численних відео в мережі інтернет).

  Для автолюбителя в автомобілі Renault Logan передбачено ліфт сидіння.

  Деякі версії крім ліфта оснащені підігрівом, який може вийти з ладу і для його заміни, відповідно, буде потрібно провести зняття передніх елементів (водійського).

  Який обсяг бака на LADA Kalina універсал?

  Процес зняття, аналогічно і водійського докладно описаний в численних відео роликах в Інтернеті.

  Сам каркас прикручений до кузова машини болтами. Процес демонтажу для ремонту відбувається в кілька етапів і докладно показаний в численних

  • після відкручування болтів, що кріплять підставу, воно виймається і виконуються наступні роботи по ремонту;
  • в разі заміни елементів обігріву необхідно відокремити спинку від подушки сидіння;
  • при придбанні нового підігріву власнику варто уважно звіриться з заводським каталожними номером деталі, так як вироби може не підійти по ряду характеристик, даний номер важливий, так як при розбіжності номера власнику доведеться міняти елемент на деталь з відповідним номером;
  • після проведення ремонту та відділення подушки від спинки необхідно зняти оббивку для подальшої заміни ниток підігріву, що вийшли з ладу;
  • оббивка кріпиться за допомогою гумок за каркас подушки і металеві зачепи, їх також необхідно демонтувати; при демонтажі оббивки своїми руками необхідно бути обережним і не пошкодити тканину;
  • також потрібно від’єднати електропроводку обігрівальних елементів, вона розташована під сидіннями в оббивці;
  • після цього замінити що вийшов з ладу елемент підігріву на робочу деталь;
  • складання конструкції відбувається за схемою в зворотній послідовності.
  • Демонтаж заднього ряду елементів на автомобілях різних поколінь має ряд незначних відмінностей (які це відмінності можна подивитися на відео).
  • Автомобілі першого покоління не мали можливості відкидання спинки заднього ряду, вони були прикручені до каркасу і могли бути лише повністю зняті.
  • Для цього необхідно провести кілька операцій:
  • за допомогою викрутки необхідно демонтувати фіксатори подушки заднього ряду, для цього її відсунути вперед. в нижній частині будуть знаходитися пристрої для фіксації;
  • після зняття фіксуючих пристроїв нижню частину елемента потрібно демонтувати і витягнути з салону автомобіля;
  • потім відкрутити за допомогою викрутки два болта, розташованих в лівій і правій частині спинки заднього сидіння;
  • далі відвести в сторону ремені безпеки і почати процес демонтажу спинки, виймаючи її з фіксаторів в нижній частині;
  • після цього витягти спинку заднього сидіння (з огляду на масивності конструкції простіше виробляти даний процес з помічником).

  Зняття спинки заднього сидіння Renault Logan. Все про LADA Granta

  Кожному автовласникові часом потрібно розкласти сидіння автомобіля. У більшості випадків це стосується задніх, але нерідкі випадки необхідності скласти і фронтальні елементи Renault Logan.

  Процес складання і ремонту сидінь

  У разі зняття передніх частин (в тому числі і водійського) своїми руками у автовласника не виникне особливих проблем. Як на автомобілях Renault першого покоління, так на машинах 2-ий генерації процес регулювання спинки своїми руками, кута нахилу і ремонту аналогічний (дані маніпуляції показані в численних відео в мережі Інтернет).

  • Для автовласника в автомобілі Renault Logan передбачено ліфт сидіння.
  • Деякі версії крім ліфта облаштовані обігрівом, який може вийти з ладу і для його заміни, відповідно, буде потрібно провести зняття фронтальних частин (водійського).
  • Процес зняття, аналогічно і водійського ретельно описаний в численних відео роликах в Інтернеті.
  • Сам каркас прикручений до кузова машини болтами. Процес демонтажу для ремонту відбувається в кілька кроків і ретельно показаний в численних
  • після відкручування болтів, що кріплять підставу, воно виймається і виконуються наступні роботи по ремонту;
  • в разі заміни елементів обігріву необхідно відокремити спинку від подушки сидіння;
  • при придбанні нового підігріву власнику варто уважно звіриться з заводським каталожними номером деталі, так як вироби може не підійти по ряду характеристик, даний номер важливий, так як при розбіжності номера власнику доведеться міняти елемент на деталь з відповідним номером;
  • після проведення ремонту та відділення подушки від спинки необхідно зняти оббивку для подальшої заміни ниток підігріву, що вийшли з ладу;
  • оббивка кріпиться за допомогою гумок за каркас подушки і металеві зачепи, їх також необхідно демонтувати; при демонтажі оббивки своїми руками необхідно бути обережним і не пошкодити тканину;
  • також потрібно від’єднати електропроводку обігрівальних елементів, вона розташована під сидіннями в оббивці;
  • після цього замінити що вийшов з ладу елемент підігріву на робочу деталь;
  • складання конструкції відбувається за схемою в зворотній послідовності.

  Процес зняття задніх сидінь

  Коли нашому клієнтові залишається оброблено, спробуйте просто похитати сидіння з боку в бік. Від таких рухів вони з легкістю зможуть вернутися до цього працездатний стан і відпустять подушку.

  Купив чохли і зіткнувся з проблемою зняття дивана заднього сидіння. В інтернеті скільки не шукав всюди пишуть що потрібно просто підняти і витягнути з фіксаторів. Я ж тягну за диван і його наче то тримає в двох місцях праворуч і ліворуч біля спинки. Може там є якісь кріплення, нібито болтів?

  Підкажіть як все таки зняти диван ?? Заздалегідь, щиро вдячний!

  Насамперед дістаємо з автомобіля все що буде тільки заважати в подальших роботах, до таких елементів відносяться гумові килимки і задня полку.

  Далі витягуємо фіксатори, які утримують подушку сидіння на місці, якщо ж вони з першого разу не піддаються слід трохи обробити місця за допомогою WD-40 (обробляти з’єднання слід акуратно, не забруднивши оббивку сидінь).

  Після того як все оброблено, спробуйте легко похитати сидіння з боку в бік. Від таких рухів вони з легкістю повернуться в працездатний стан і відпустять подушку.

  Тягнемо подушку за її основу. Відкручуємо два болти кріплення, розташованих з боків і дістаємо її з салону. Подібний елемент заднього сидіння, краще діставати з помічником.

  Наступним елементом для зняття буде задня спинка. Відкрутіть два болти кріплення і вийміть фіксатори з отворів на задній перегородці. Відсуньте ремені безпеки і витягніть спинку з салону

  Необхідно викрутити всього два болта з лівого і правого боку.

  Якщо ремені безпеки несправні і заважають виконати задумане, просто зніміть їх з кріплень. Для цього демонтуйте накладку з її пряжки і виверніть фіксує її болт. А після шліцевою викруткою, від’єднуємо гвинт кріплення облицювання розташованої по центру кузова.

  Витягуємо кронштейн ременя, для цього необхідно відтягнути облицювання. Під час виконання таких робіт ви відчуєте серйозний опір з боку фіксаторів, але не турбуйтеся, вони розраховані на збереження цілісності навіть при аварії. Так, що зламати їх буде досить проблематично.

  Після самого кронштейна, витягаємо і сам «мову» ременя безопасності.Снімаем нижній кронштейн, облицювання і витягуємо інерційну котушку в зборі.

  Після цього, коли задня спинка звільнилася повністю, і їй нічого не заважає, за допомогою помічника витягуємо її з салону.

  Як відбувається автоматичне прибирання

  Щоб скласти сидіння в автомобілі від французького Renault Logan, потрібно зробити кілька простих кроків:

  Зверніть увагу!

  Перед тим як завантажити додаткову масу в автомобіль, зверніться за довідкою до інструкції по експлуатації свого Логана. Так як на автомобілі з різним об’ємом двигуна, вантажопідйомність буде відрізнятися.

  Також з особливою увагою поставтеся до збереження цілісності всіх дрібних деталей і фіксаторів. Якщо при складанні зламається хоча б один з них, ви отримаєте один незручний задній диван, який буде лише легко «гуляти» при поїздках на ньому.

  Знімаємо заднє сидіння на Renault Logan самі

  Вельми популярна модель французького автопрому Renault Logan, по праву займає лідируючі позиції на російському ринку. Незважаючи на свій бюджетний клас, автомобіль дуже надійний і практичний при експлуатації. Таку універсальність Логану робить пристойний кліренс і достатньою ємності багажник. Але як бути якщо потрібно перевести на машині, великогабаритний вантаж? Адже задні сидіння на цьому автомобілі не складаються!

  На відео є момент, як зняти заднє сидіння і підняти спинку!

  Процес зняття задніх сидінь

  Насамперед дістаємо з автомобіля все що буде тільки заважати в подальших роботах, до таких елементів відносяться гумові килимки і задня полку.

   Далі витягуємо фіксатори, які утримують подушку сидіння на місці, якщо ж вони з першого разу не піддаються слід трохи обробити місця за допомогою WD-40 (обробляти з’єднання слід акуратно, не забруднивши оббивку сидінь). Після того як все оброблено, спробуйте легко похитати сидіння з боку в бік. Від таких рухів вони з легкістю повернуться в працездатний стан і відпустять подушку.

  Подібний елемент заднього сидіння, краще діставати з помічником.

  Необхідно викрутити всього два болта з лівого і правого боку.

  Как правильно снять заднее сиденье Рено Логан 2

  Якщо ремені безпеки несправні і заважають виконати задумане, просто зніміть їх з кріплень. Для цього демонтуйте накладку з її пряжки і виверніть фіксує її болт. А після шліцевою викруткою, від’єднуємо гвинт кріплення облицювання розташованої по центру кузова.

  • Витягуємо кронштейн ременя, для цього необхідно відтягнути облицювання. Під час виконання таких робіт ви відчуєте серйозний опір з боку фіксаторів, але не турбуйтеся, вони розраховані на збереження цілісності навіть при аварії. Так, що зламати їх буде досить проблематично.
  • Після самого кронштейна, витягаємо і сам «мову» ременя безпеки.
  • Знімаємо нижній кронштейн, облицювання і витягуємо інерційну котушку в зборі.

  Після цього, коли задня спинка звільнилася повністю, і їй нічого не заважає, за допомогою помічника витягуємо її з салону.

  Поради від Логановодов

  Деякі з власників Логанов, вже давно за допомогою вищеописаного способу звикли перевозити великогабаритні вантажі, проте на додаток усього сказаного вище діляться своїми порадами:

  Якщо потрібно перевозити вантажі часто, просто не кріпіть болти, що фіксують спинку. Без них процес зняття зменшується в рази, і без них спинка нікуди не дінеться. Однак болти слід зберегти в надійному місці на всякий випадок.