Як зняти моторчик пічки на Priora

Як поміняти моторчик пічки на Priora. Авто-майстерня онлайн

Якщо у автомобіля в дорозі відмовив обігрівач, нічого хорошого це не обіцяє. Ні автомобілю, ні водієві. Особливо якщо до будинку далеко, а на вулиці. тридцятиградусний мороз. У таку ситуацію може потрапити будь-який водій, в тому числі і власник «LADA Пріори».

Опалення в цьому автомобілі реалізована досить вдало, але у неї є одна надзвичайно слабке місце: моторедуктор. Надійність цього пристрою залишає бажати кращого, і воно здатне стати джерелом головного болю для водія.

Проте зламаний моторедуктор цілком можна замінити своїми руками. Розберемося, як це робиться.

Установка додаткової прокладки в корпус обігрівача

Якщо шумить вентилятор печі на “Priora“, якщо вимкнуто реціркулірованія, причина може бути в затирання заслінки лопатями вентилятора.

Тому “свист” в кліматичній установці Panasonic усувається шляхом установки додаткової прокладки з матеріалу “Сплен”.

Прокладка встановлюється під заслінкою рециркуляції, до якої, як зазначено вище, є доступ з речового відсіку (бардачка).

Прокладка виготовляється із смужки “Сплен” розміром 8х10х200 міліметрів. Для зручності виконання роботи краще зняти кришку речового відсіку.

Крім “Сплен” знадобиться хороший швидковисихаючий клей.

Щоб наклеїти прокладку, необхідно намацати і відсунути заслінку і наклеїти смужку там, де вона стосується корпусу обігрівача. Після висихання клею машину можна експлуатувати.

Цей метод є рекомендацією автозаводу, яка прийнята до виконання офіційними збутовими і сервісними центрами, які працюють з ВАЗ.

Заміна радіатора грубки Priora з кондиціонером halla

1 Що може запропонувати чіп-тюнінг?

За своїми характеристиками і здібностям LADA Priora визнається багатьма вітчизняними і закордонними автомобілістами близькою до моделей ввезеного автопрому. В автомобіль вбудований кондиціонер, комфортні сидіння, а движок працює відносно тихо і м’яко.

Це всього кілька з багатьох причин популярності Пріори у наших співгромадян. Низька ціна теж сприяє продажам авто. Але, так само як і що залишається зробити нашому клієнту інші, ця машина теж має свої недоліки.

Виконавши високоякісний тюнинг, їх можна поправити навіть своїми руками.

Для розробників програмного забезпечення основне завдання. це контроль токсичності викидів автомобіля, економічність в використанні і загальний ресурс машини. За сучасними нормативами потрібно дотримуватися ліміти вихлопних викидів в атмосферне повітря.

Тому виробникові автомобіля LADA доводиться встановлювати нейтралізатори забруднюючих домішок і системи контролю вихлопу. Для власника Пріори особисті бажання і вимоги експлуатації часом взаємно виключають одна одну. Швидкість і потужність мотора стає проти економічності і надійності.

Поліпшення якостей, з одного боку, безпосередньо впливає на показники з іншого. Тюнінг пропонується в даному випадку як найдоступніша з можливих операцій по модифікації автомобіля своїми руками.

Прошивка Пріори дозволяє без особливого втручання в двигун підвищити потужність і крутний момент при невеликому бюджеті. За допомогою модифікацій роботи мотора через програмне забезпечення можна домогтися зменшення витрати палива при нарощуванні потужності. Звучить дивно, але це дійсно так.

Правильна комп’ютерна настройка дозволить не тільки розігнати автомобіль, але і своїми руками усунути базові помилки ходу машини.

Правда перед тим як виконати тюнінг рекомендується відвідати автосервіс і проконсультуватися.

Про що власне йдеться? Чіп-тюнінг. це зміна характеристик роботи двигуна за допомогою перекодування електронних блоків.

Завдяки різноманітності прошивок продуктивних і досвідчених програмістів, сучасна прокачування автомобіля LADA Priora надає всім охочим своїми руками поліпшити показники свого «залізного коня».

Кожна модифікація через розташований в блоці управління чіп визначає різний ефект: можливість нормальної роботи мотора на низкооктановом бензині, підвищення потужності на низьких оборотах і зменшення споживання палива, виключення контролю нейтралізатора газів і лямбда-зонда.

Заміна моторедуктора і датчика положення заслінки обігрівача (пічки) ВАЗ 2170 2 171 2172 Priora

Моторедуктор заслінки обігрівача і датчик її положення виконані в єдиному блоке.Вам потрібна викрутка з хрестоподібним лезвіем.1. Від’єднайте дріт від клеми «мінус» акумуляторної батареі.2. Зніміть обігрівач (див. «Зняття і установка радіатора опалювача»).

Виверніть три гвинти кріплення блоку моторедуктора до корпусу обігрівача 4. і зніміть блок і датчик положення заслінки обігрівача.

Встановіть деталі в порядку, зворотному зняттю.

Як перевірити крильчатку на наявність сторонніх предметів

Перше, що треба зробити, якщо шумить вентилятор печі на “Priora“. перевірити крильчатку і кожух. Це можна зробити без розбирання системи клімат-контролю і демонтажу крильчатки. Таким чином можна видалити потрапили в обігрівач листя, дрібні гілки, сторонні предмети.

Увага: в процесі перевірки і очищення кожуха і крильчатки вентилятор повинен бути відключений! При встановленої з пасажирської сторони подушці безпеки доведеться демонтувати її, що досить складно.

 • Операція виконується через отвір для рециркуляції повітря, яке знаходиться в перчаточном відділенні (бардачку). Перевірка і очищення виконується так:
 • засунути руку в рукавичок і намацати рухливу заслінку;
 • намацати пальцями на заслінку і відкрити її, потягнувши на себе (на дотик заслінка нагадує невеликий пластиковий бочонок);
 • Примітка: кришка закріплена на петлі і притискається пружинами, притискають її до кожуха, тому її можна безпечно відкрити, не зламавши механізм.
 • пальцями перевірити простір біля крильчатки на предмет наявності сторонніх предметом і витягнути їх, якщо такі є;
 • витягнути руку (при цьому кришка закриється під впливом пружин).

Ознаки та причини поломки моторедуктора

Ознак поломки моторедуктора на «Priora» існує два. Ось вони:

 • при запуску опалювача з-під панелі приладів лунає гучний скрегіт або стукіт, який стає голосніше в міру збільшення оборотів опалювального вентилятора;
 • неможливість відрегулювати температуру печі. Обігрівач дме або тільки гарячим повітрям, або тільки холодним. Положення регулятора температури на приладовій панелі при цьому ролі не грає.

Все перераховане вище відбувається за цілком конкретних причин. Ось найпоширеніші з них:

 • зламався один або кілька зубів на одній з шестерень моторедуктора. Уламки зуба обертаються разом з пошкодженою шестернею, б’ють зсередини по пластиковому корпусу редуктора. В результаті виникає характерний глухий скрегіт або стукіт, який відмінно чути в кабіні; Шестерні в моторедуктора «Пріори» виконані з дуже крихкого пластика і швидко ламаються
 • згорів моторчик редуктора. Зазвичай це трапляється через різких стрибків напруги в бортовій мережі. Наприклад, коли в автомобілі розрядився акумулятор і водій спробував «прикурити» від іншої машини, але при цьому переплутав контакти; Згорілий моторчик моторедуктора теж може стати причиною збоїв в роботі обігрівача “Пріори”
 • виникли проблеми з харчуванням моторчика. Сам редуктор і його моторчик при цьому можуть бути справні, але на моторедуктор просто не подається електрика. Це може відбуватися через масу причин, але найпоширеніша. згорілий запобіжник, який відповідає за харчування моторедуктора.

Перш за все слід сказати, що заміна моторедуктора на «Priora» з кондиціонером і без нього виробляється однаково, оскільки редуктор знаходиться досить далеко від цього пристрою. Також слід зазначити, що на сьогоднішній день відомо кілька способів зняття моторедуктора з «Пріори».

Замена мотора печки Приора с кондиционером Панасоник

Один з них передбачає зняття тільки трапеції разом з двірниками і розширювальним бачком, другий дозволяє обійтися зняттям одного тільки бачка. Але щоб скористатися цими методами, водій повинен мати великий досвід і самостійна заміна деталей, в іншому випадку проблеми неминучі. Тому нижче буде розглянуто третій метод, з повним зняттям всіх необхідних деталей.

Так, він відбере у автовласника більше часу, проте щось зламати при цьому практично неможливо. Тепер пора визначитися з інструментами. Ось що нам необхідно:

 • новий моторедуктор для «Пріори»;
 • 2 викрутки. плоска і хрестова.

Заміна вентилятора пічки на Priora. ВАЗ

Розстібаємо або розрізаємо хомут кріплення колодки проводів електродвигуна вентилятора. віджавши фіксатор

від’єднуємо колодку джгута проводів від колодки електродвигуна. Від’єднуємо колодку проводів від додаткового резистора (див. «Зняття додаткового резистора вентилятора обігрівача»).

Відвернувши саморіз і гайки кріплення обігрівача, зрушуємо його вперед так, щоб можна було зняти вентилятор (див. «Зняття обігрівача»).

Від’єднуємо шланг вентиляції електродвигуна від патрубка.

Хрестоподібної викруткою відвертаємо три самореза кріплення вентилятора. Підчепивши викруткою фланець вентилятора

виймаємо електродвигун з крильчаткою з корпусу обігрівача. Фланець вентилятора кріпиться до опалювачі через гумові подушки. Щоб їх замінити, виймаємо пластмасові втулки, а потім виймаємо подушки з отворів фланця вентилятора.

Встановлюємо вентилятор обігрівача в зворотній послідовності.

При установці вентилятора орієнтуємо його так, щоб патрубок електродвигуна став навпроти шланга вентиляції електродвигуна.

Обігрівач сучасних автомобілів працює досить тихо, не створюючи дискомфорту водієві і пасажирам. Якщо при включенні вентилятора з’являються сторонні шуми: тріск, писк або шелест, необхідно усунути проблему на СТО або самостійно. Що робити, якщо шумить грубка “Priora“?

Заміна додаткового резистора обігрівача (електродвигуна грубки) ВАЗ 2170 2171 2172 Priora

Вам буде потрібно викрутка з хрестоподібним лезвіем.1. Від’єднайте дріт від клеми «мінус» акумуляторної батареї.

Зніміть праву накладку рами вітрового скла (див. «Зняття і установка накладок рами вітрового скла»).

Від’єднайте колодку з проводами від висновків резистора. 4. Виверніть гвинт кріплення

і зніміть додатковий резистор обігрівача. Для наочності робота показана на знятому обігрівач.

Встановіть резистор в порядку, зворотному зняттю.

Заміна пластини двигуна

заміна вентилятор обігрівача на вагу в Зроби сам.

Як поміняти вентилятор печі на Priora

А дефект полягав в тому, що самі лопаті і обід вентилятора (які пластикові) були деформовані і, відповідно, не центровані, через це при обертанні виникали сильні коливання.

На 1 (іноді щастило і на 2) швидкостях це не виявлялося, тому і вирішили не відносити назад.

Мені ситуація з вентилятором не подобалася, хотів поміняти, але до зими руки не дійшли. Потім настали морози, лізти в машину дуже не хотілося (гараж без опалення =), тому довелося мучитися і прогрівати салон на 1-й швидкості =

Ось тепер, коли потепліло, дійшли нарешті руки і нижче я напишу невелику епопею що і як було))

В інтернеті тямущою інструкції, не розбираючи підлогу морди я так і не знайшов, тому діяв «за обставинами», тобто откручивал все, що заважало і намагався діставати)) До речі, в повітрозабірник забилося багато листя, грубка дула не з усіх отворів, тому ще купив фільтр салону і пішов міняти)

Заміняв вентилятор печі на Priora з мінімум розбору і нічого не зливаючи)). До речі, машинка у мене 2007р. без кондиціонера.

Листя у мене там накопичилося ну вже дуже багато. Бачив на драйві, що кріплять до воздухозаборнику дрібну сітку, але на жаль такої у мене не знайшлося, тому цю ідею воплатіть не вдалося.

Спочатку, як і зазвичай, відкрутив грати фільтра

Зняв все інше, там все гранично просто і зрозуміло

Як розібрати вентилятор печі Priora

Як відомо, в зимову пору року робота грубки автомобіля багато в чому визначає Comfort при водінні. Але іноді буває таке, що пристрій просто відмовляється працювати і особливо часто така проблема виникає у вітчизняних автомобілях. Детальніше про те, як здійснюється заміна радіатора грубки на машині LADA Priora, читайте нижче.

Інструкція по заміні радіатора грубки

Якщо вам потрібно поміняти резистор грубки або радіатор опалення, систему в будь-якому випадку краще буде демонтувати.

Щоб зробити заміну пристрою, виконайте наступні дії:

 • Саме опалювальний пристрій фіксується на чотирьох або п’яти гайках, в залежності від комплектації та року випуску авто. В цьому немає нічого складного, ці гайки необхідно викрутити.
 • Наступний крок. найскладніший, вам необхідно демонтувати систему. Обігрівач витягується з моторного відсіку під певним кутом. Бажано, щоб на цьому етапі вам хтось допомагав, оскільки зняти пристрій самостійно може бути проблематично.
 • Коли пристрій знято, вам необхідно буде викрутити три самореза, що фіксують безпосередньо сам радіатор.
 • Елемент просто витягується з місця установки і змінюється на новий. Подальші дії по збірці здійснюються в зворотній послідовності.

Демонтувати саму грубку з авто. 2. Вийміть радіатор і замініть на новий.

Як розібрати моторчик пічки Priora

Як говоритися, готуй сани влітку))) З моменту покупки був шум при включенні грубки, дивний неприємний вереск підшипника ковзання)) Оскільки, хоча зараз тільки розпал літа, але зима не за горами))) Вирішив не відкладати і подивитися обігрівач Пріорочкі)

Тексту буде небагато, в основному фотозвіт. У інтете можна знайти багато інформації на рахунок цього. Правда як розібрати грубку і витягнути тільки половину я знайшов не відразу. Тому цей момент буду уточнювати. А якщо лінь шукати))) Питайте, відповім з задоволенням.

LADA Priora Хетчбек КоСмОсС Заміна мотора обігрівача з кондиціонером Панасонік

Замена моторчика печки на Приоре.( как снять мотор печки)

Їздив я останній місяць і страждав зі своїм кондішном.

Симптоми були безвідрадні кондиціонер працював то немає.

Іншими словами кондиціонер працював справно а ось мотор грубки

від власної роботи очевидно ухилявся.

Особливо коли їдеш по рівним російських дорогах))

Прояви: мотор відмовляється працювати в усіх положеннях рукояті управління швидкістю обертання.

Спочатку були плаваючі обороти, пізніше зовсім згас, час від часу на купині оживав.

Замислювався нехороший контакт в роз’ємі. Добрався до роз’єму, в ньому все ок.

Якщо слабо вдарити по корпусу вентилятора, то він оживає і працює далі нормально, означає причина в самому моторі, а не в блоці управління або контактах роз’єму

Дістало мене це зовсім і зараз я наважився його поміняти

Виявляється робиться це дуже важко і запчастини

Дістав мене чесно кажучи він то регулятор оригінал то мотор (((

Заміна моторчик пічки На Priora Без кондиціонера

Заміна грубки радіатора на Ладі Priora (з кондиціонером або без)

Однією з причин поганої роботи нагрівача є радіатор печі. Під час експлуатації автомобіля він починає протікати і більше не може віддавати необхідну кількість тепла кабіні. Залежно від Рік випуску і повний комплект Lada Priora, процес зняття духовки (радіатора) може бути дуже різним.

Як перевірити крильчатку на наявність сторонніх предметів

Перше, що треба зробити, якщо шумить вентилятор печі на “Priora“. перевірити крильчатку і кожух. Це можна зробити без розбирання системи клімат-контролю і демонтажу крильчатки. Таким чином можна видалити потрапили в обігрівач листя, дрібні гілки, сторонні предмети.

Увага: в процесі перевірки і очищення кожуха і крильчатки вентилятор повинен бути відключений! При встановленої з пасажирської сторони подушці безпеки доведеться демонтувати її, що досить складно.

 • Операція виконується через отвір для рециркуляції повітря, яке знаходиться в перчаточном відділенні (бардачку). Перевірка і очищення виконується так:
 • засунути руку в рукавичок і намацати рухливу заслінку;
 • намацати пальцями на заслінку і відкрити її, потягнувши на себе (на дотик заслінка нагадує невеликий пластиковий бочонок);
 • Примітка: кришка закріплена на петлі і притискається пружинами, притискають її до кожуха, тому її можна безпечно відкрити, не зламавши механізм.
 • пальцями перевірити простір біля крильчатки на предмет наявності сторонніх предметом і витягнути їх, якщо такі є;
 • витягнути руку (при цьому кришка закриється під впливом пружин).