Як змінити акумулятор у Ford Kuga 2 2011-2020. Заміна…

Як змінити акумулятор у Ford Kuga 2 2011-2020

Куга був добрий з самого початку. Ми просто не пробували першого покоління: воно з’явилося саме напередодні кризи 2008 року, і ніхто в цих умовах не потребував. Тому, з Ford другого покоління, все, здавалося, починається першим, і цього разу покупець, як кажуть, “входив” та еластичні двигуни, просторий інтер’єр, і багате обладнання для середнього класу. Чи варто купувати “Ford Kuga” і які проблеми ви можете зіткнутися під час операції, ми розуміємо огляд.

Правда, не все. Лінійка починається з 2,5-літрової атмосфери, яка над океаном видає 170-190 сил, і ми деформували до 150 заради вигідної ставки транспорту податку. Мотор корисний для своєї невибагливості та адаптації під AI-92, але чесноти закінчуються там, на тлі його турбінних колег, звичайно.

У версіях престилінгу були двоє, але насправді один. 1,6 літра, лише з різною прошивкою: для 150 та 182 сил. Різниця в відчутті суто номінальна: навіть є крутний момент. 240 нм. Різниця полягає в кількості “коней” відповідно до паспорта, у розмірі податку відповідно та за секунду прискорення до першої сотень. Взагалі, переслідування “старшої” версії 1,6 турбо на Кузі 2 немає сенсу.

Як не має сенсу переслідувати 1,5-літрову одиницю, яка з’явилася на Кузі під час рестайлінгу. Технічно той самий 1,6 літра, але з трохи зниженим діаметром циліндра. Знову ж таки, це було зроблено для сприяння оподаткуванню в тих країнах, де податок обчислюється на “кубах” обсягу.

Наш покупець від зменшення робочого обсягу не є ні гарячим, ні холодним: ті самі варіанти форсування (150/182 літра. З.), таким же чином, не особливо впливаючи.

Дизельний двигун 2,0 (140 літрів. З.). Настільки “періодично”, що 60 пропозицій навряд чи потраплять на весь вторинний. І шкода: є еластичність, ефективність, і волоський горіх підрозділу. все з ним.

Вибір передач для другого покоління Ford Kuga насправді ні. У Drestail також був опція з механікою (в основній версії з 1,6 турбо), але після оновлення було лише шестиквальмовий автомат у всіх версіях.

Але привід завжди можна було обрати, і, судячи з вторинного, він переважає повне: понад 60% речень. це Куга 4 × 4, а менше 40%. це моно.привід.

Читайте також: Надійний сімейний чоловік: вибір Hyundai Santa Fe III

Рекомендації щодо зарядки

Не завжди демонтаж акумулятора пов’язано з необхідністю його замінити.

Іноді, особливо для драйверів, основна частина витрат часу на режим міських поїздок, зняття акумулятора пояснюється необхідністю заряджати джерело живлення.

Немає спеціальних умов та вимог щодо зарядки акумулятора на виробництві хреста Куга, що виробляє Ford. Ці батареї можуть бути виписані так само, як і на інших автомобілях.

Якщо власник автомобіля не зміг запобігти такій проблемі, а акумулятор почав сідати, буде потрібно зарядний пристрій. Найкраще зарядити акумулятор за допомогою автоматичного. Він заряджається автоматичним коригуванням, яке вважається найбільш ефективним та безпечним.

Залежно від типу акумулятора, що використовується перед зарядкою, може знадобитися зняти пробки, які відкривають доступ до банків. Але в більшості випадків Ford Kuga використовував точно непослідовні батареї.

Найчастіше акумулятори заряджаються з прямим струмом. Для цього на зарядному пристрої вибирається струм із номіналом від 2,5 до 10% ємності акумулятора, після чого вони включають пам’ять у роботі. Скільки часу це займе на повну плату, важко сказати. Але в середньому ця процедура займає близько 10 годин.

Ford Kuga справедливо користується великим попитом на ринку. Це практичний, універсальний, відносно недорогий автомобіль та операційний автомобіль. Немає проблем із вибором акумулятора для такого автомобіля. Але незалежна заміна може спричинити певні труднощі.

 • Заміна паливного фільтра в бензиновому насосі Renault Logan
 • Де акумулятор батарея
 • Вікна для Vaz 2113 перестали працювати
 • Suzuki sc4 сидить акумуляторами
 • Заміна реле Peugeot 308

Відповідні батареї

Кожен власник кросовера Ford Kuga має певний бюджет, тому кожен може придбати найдорожчі та ефективні батареї без винятку.

Орієнтовний діапазон акумуляторів, що дійсно варто вважати заміною початкового акумулятора для американського компактного кросовера, становить від 5 до 10 тисяч. Є також найдорожчі варіанти, для яких ціни перевищують 15 тис.

Пріоритетні варіанти, збільшуючи цінність, включають такі моделі стартерних акумуляторів для Ford Kuga:

 • Blizzaro Silverline;
 • Trendline Blizzaro;
 • Varta Blue;
 • Мутлу Мега кальцій;
 • Inci aku surv;
 • Варта Чорна;
 • Bosch S4;
 • Exide Excel;
 • Bost Premium;
 • Exide Premium;
 • Варта срібло;
 • Вкладка полярна;
 • Магія вкладки;
 • Bosch S5;
 • Alpaline Ultra;
 • Moll Kamina Start;
 • Moll GM;
 • Exide Start Stop EFB;
 • Alphaline efb;
 • Moll m3plus;
 • Bosch AGM;
 • Deka Infimidator AGM тощо.

змінити, акумулятор, ford, kuga

Об’єктивно, найефективнішим, надійним та довговічним буде повністю підтримувані батареї на основі EFB, AGM або гелевих технологій.

Але деякі з них коштуватимуть потенційному покупцеві в суцільній кількості. Якщо власник Ford Kuga готовий витратити більше 10 тис. На нову акумулятор, то варто дивитись на AGM та Gel Technologies. Або ви можете зробити з батареями кальцію (CA/CA). Найбільш бюджет. це гібридні та батареї, як СА.

Але рішення все одно прийме лише самого автомобіліста. Не слід обмінюватися на дешеві батареї. Вони триватимуть 1-3 роки, але в той же час вони потребуватимуть постійної уваги та регулярного обслуговування.

Дитячі болячки “Ford Kuga

Їх було багато, але на честь Форда регулярно проводилися кампанії з гарантією всіх деталей “боліть”. Наприклад, теплоізоляцію розрізали на обшивці центральних стелажів. Ford вважав, що з нещасним випадком та спрацьовуванням Eyrbag є ризик виникнення лоша за допомогою цієї дуже теплоізоляції. Невідомо напевно, чи існують такі випадки в реальності, але ступінь плутанини гарантійного департаменту виробника можна оцінити.

На рестайльованих моделях були помічені випадки “гниття” електричного роз’єму під переднім бампером. Не було жодної кампанії реагування як такої, але рекомендації щодо усунення дефіциту для випуску дилерів Ford.

Були неприємності та чисто макет. Наприклад, номерний знак над поганим пристосуванням витерти кришку багажника до металу. А ліхтарі рестайнованих машин виступали, так що вони торкнулися кришки багажника та крил. виробник (дилери, точніше) довелося поставити прокладки під ліхтарики, щоб регулювати зазор.

Але це все дрібниці тіла, з якими “вторинний” власник може не зіткнутися. вже виліковується під гарантією. Але він може вирішити проблеми з мотором. Те саме 1,6-літровий з високих температур не подобається, але вони схильні до перегріву. Як результат, ймовірність не є ілюзорною, що через місцевий перегрів GBC там з’явиться тріщини, через які масло просочеться в моторний відсік, і буде пожежа.

Такі випадки відомі науці, тому Ford за гарантією модернізував всю систему охолодження, щоб запобігти перегріву: вони поставили новий розширення резервуара антифриз, змінили проводку, а в деяких копії-також термостат. Варто запитати продавця, брав участь у цьому огляді чи ні. Якщо ні, то ризик перегріву нового власника бере на себе.

У рестайнованих машинах з 1,5 літрів вже враховується тенденція до перегріву, і всі “оновлення відповіді” здійснюються за замовчуванням.

Атмосферні версії з 2,5-літровим двигуном слабких місць майже ні: ранні варіанти відрізнялися збільшенням споживання палива, яке згодом було скориговано новою прошивкою ECU-споживання впало. Решта датчиків кисню вмирають досить швидко (від 3700 за дублікат, 11000-для оригіналу), а іноді є заклинання дросельної заслінки (3000-6000, хоча вони часто змінювалися відповідно до гарантії нової та більш досконалої вузол).

Автоматичні машини престизованих версій, згрішених невеликим ресурсом зчеплення гідротрансформора: вони швидко стираються, продукти забрудненої нафти, засміченого гідроблока та його клапанів. все, граф, коробка. труп. Кампанії реагування не було, виробник не визнав проблему, але у рестайльованій версії він змінив програмне управління коробкою та вузла Hydrotransformer. автоматична коробка передач почала служити довше.

У випадку з версіями дорестилінгу поради одна: частіше змінюйте масло, щоб “вимивати” носіння з системи. Або негайно дивитися Редяль: Він, як завжди, виліковується більшості дитячих ранок.

Читайте також: Найбільший сімейний кросовер від Mazda: CX-9 Generation Review

Інструкції щодо заміни елемента харчування

Пульт дистанційного керування Куги був вироблений у двох версіях:

Щоб замінити акумулятор, необхідно розібрати брелок.

Віддалений

Зсув засувки та вийміть ключ з брелок.

Виписав половинки за допомогою викрутки, перевіряючи з плоским шпателем у ніші для ключового стрижня.

змінити, акумулятор, ford, kuga
змінити, акумулятор, ford, kuga
змінити, акумулятор, ford, kuga
змінити, акумулятор, ford, kuga
змінити, акумулятор, ford, kuga
змінити, акумулятор, ford, kuga
змінити, акумулятор, ford, kuga
змінити, акумулятор, ford, kuga
змінити, акумулятор, ford, kuga
змінити, акумулятор, ford, kuga

Від’єднайте половинки, пам’ятайте про положення акумулятора відносно «» та вийміть планшет з гнізда за допомогою викрутки.

Змініть елемент для нового, вставте в гніздо “плюс” вниз. Підключіть і стисніть половинки, щоб виправити засувки. Вставте стрижень.

Перевірте заготовку брелока.

Довгий пульт дистанційного керування з фіксованою клавішею

Спочатку вам потрібно натиснути 2 кнопки в кінцевій частині на корпусі біля кріплення. Fixers звільнять кришку за допомогою логотипу Ford. Відключіть кришку та видаліть ключ. Після цього виконайте такі дії:

Вставте викрутку з плоским жалом у відкриту канавку для стрижня в зазор між двома половинками і, обертаючись навколо осі, розкладіть дві половинки модуля.

Щоб повністю відключити дві половинки викруткою, розділити половинки модуля у розташуванні кнопок замків кришки.

За допомогою викрутки витягніть елемент потужності з гнізда.

Вставте новий планшет CR2032 і зібрана модуль у зворотному порядку.

Перевірте заготовку брелока.

Думка Бартоса.спеціаліста з ремонту, обслуговування електрообладнання та промислової електроніки.Увага! Ви не можете триматися за металеву жало викрутки та торкнутися жало друкованої плати. Статична електроенергія з вашого одягу може створити розряд струму на мікрокуробах та відключити їх

Зберігайте викрутку лише за допомогою ізоляційної ручки.

Перегляньте відео Як змінити акумулятор у цій кейсі: