VAZ 2104 Як змінити вентилятор плиту. Заміна вентилятора VAZ 2104

VAZ 2104 Як змінити вентилятор плиту

Щоб переконатися, що двигун нагріву є причиною несправності системи опалення, слід проводити просту, але орієнтовну процедуру:

 • Зробити машину;
 • Увімкніть по черзі першу, другу та третю швидкість печі;
 • За відсутності звуків, що показують початок роботи вентилятора, двигун не вдалося;
 • Якщо вентилятор не знаходиться в режимі 1.го та 2.ї швидкості, але зароблений на 3, то причиною проблеми може бути перемикач або додатковий резистор.

Причини поломки

Двигун може не працювати з кількох причин. Кожен з них вимагає окремого розгляду. Тому ми пропонуємо вам ознайомитись з можливими причинами відмови від вентилятора в нашому столі.

Залежно від неприємностей, які виникли, можливо, вам доведеться замінити вентилятор. Не важко змінити двигун, хоча для цього повинен мати певну спритність або принаймні мінімальний досвід роботи з електричним обладнанням вашого автомобіля.

Пріоритетна дія при заміні двигуна плит. це відключення акумулятора.

Вискакування вентилятора VAZ

Власники класики “Lada” знають, що “плита” увімкнено, може опублікувати Schendend Screech. Цей звук дає вентилятор, ротор якого переповнений втулками. Що можна зробити?

У старих вентиляторах, які встановили на “шістдесят”, “п’ять”, “сім” та інших класичних “lada” ротор прикріплений у втулках. Це не найкраще рішення того, що з часом втулки розбиваються, і ротор починає клипати під час роботи. Пізніше нові шанувальники почали надягати “класику”, яка мала підшипники замість втулків. Такі шанувальники спокійніші в роботі і краще дують.

Це робиться шляхом змащення ротора. Для цього потрібно дістатися до вентилятора. Як розібрати плиту на класиці, розповідає приклад “шість”, у статті, як промити радіатор нагрівача на VAZ-2106. Коли половинки нагрівача відключаються, вам потрібно вимкнути акумулятор (щоб виключити раптовий запуск вентилятора з будь.якої причини) і відкрутити гайку, яка кріпить крильчатка на двигуні вентилятора нагрівача. Сам вентилятор не потрібно зняти.

Вийміть крильчатку, вийміть фетрові цілі з валу і обережно обприскайте біля валу біля входу в тіло кузова з мастилом аерозольною, наприклад WD-40 або Unism. Мета полягає в тому, щоб керувати мастилом всередині. Аерозольна мастило проникає, тобто він легко проходить через тріщини, тому кілька притисків до розпилення. Масштабне просочення просочиться на валу ротора і змастить втулки.

Перевірте, чи є багато жиру, ви можете негайно. Встановіть шайби, крильчатка, затягніть кріплення, підключіть акумулятор і спочатку натисніть перемикач вентилятора нагрівача, а потім на висоті. Якщо скрип залишається, повторіть процедуру змащення. В ідеалі Screech повинен повністю зникнути.

Цей ремонт дуже сумнівний, з категорії “Зроблено на коліні”. Однак шанувальники змащувались таким чином, працюючи без Screech більше року. У умовах, коли встановити новий вентилятор неможливо, це хороший вихід.

Щоб зняти електродвигун, нам потрібна: викрутка та гайковий ключ на “14”. Якщо все є, то ми почнемо ремонтувати.

Перш за все, необхідно зняти нижню консоль, для цього відкрути два гвинти до корпусу автомобіля.

Вийміть полицю Даффеля, розташовану під Бургундією. Полиця кріпиться чотирма гвинтами.

Після зняття полиці відкрутіть гвинт кріплення консолі на спереду.

Далі вийміть панель додаткових пристроїв з консолі та відкрутіть два гвинти кріплення консолі.

Вийміть консоль, утримуючи додаткову панель рукою.

Зніміть повітряний канал, вимкнувши два гвинти.

Відключіть чотири тримачі радіатора та вентиляторів і трохи підніміть його в бік, стільки, скільки дозволяють дроти, відключіть кожух вентилятора.

Зніміть вимикач двигуна вентилятора з панелі приладів, відключіть дроти від нього, що переходить до електродвигуна, походите на них, перш ніж їх відключити. Далі натисніть дріт у отвір перемикача.

Тепер нам потрібно зняти кожух вентилятора вентилятора та відключити дріт від резистора.

Відкрутіть гайку, розташовану праворуч під приладною панеллю на місці кріплення кожуха до корпусу автомобіля, і вийміть масовий провід.

Тепер ви можете зняти кожух за допомогою двигуна вентилятора з автомобіля.

Як замінити вентилятор нагрівача VAZ 2101. 2107

Заміна електродвигуна прохолодніша в транспортних засобах VAZ 2101, 2103, 2106. Замінити електродвигун з плитою трохи складніше в машині Vaz 2107, 2105. Це пов’язано з більш розгалуженою системою вентиляції, розміщенням кнопок на бороді тощо. Тому ми розглянемо заміну для Vaz 2107.

 • Перш за все, необхідно перенести важіль (нижче) у праве екстремальне положення, це необхідно для закриття бочок бічних протоків.
 • Необхідно зняти панель приладів.
 • Далі перемістіть на протилежну сторону, вийміть тіло танка, полицю для речей.
 • Акуратно, окресливши дроти, вийміть бороду, не смикайся, подивіться, що і де було.
 • Зараз ключ 7 мм, необхідно послабити кріплення кабелю, відключити тягу.
 • Вийміть наконечник кабелю для човника
 • Ключ до “10”, необхідно відкрутити гайку, який кріпить кожух радіатора печі. Ви можете знайти його за центральним повітряним каналом.
 • Вийміть дріт мас із шпильки
 • Далі вам потрібно відкрутити кріплення правого повітряного протоку.
 • Аналогічно, вам потрібно зробити з лівим повітряним протоком.
 • За допомогою викрутки вийміть бічні протоки з корпусу нагрівача.
 • Видаліть весь кожух у зібраній формі.
 • Ми видаляємо вентилятор із корпусу, пропускаючи дроти всередині, відключіть клем від резистора
 • Вийміть крильчатка, зверніть увагу на коригування шайб.
 • Відключіть плавники дужок, вийміть електродвигун плитного нагрівача.

Видалення та встановлення

Якщо ви вирішили повністю замінити плиту, то це робиться так:

 • Масовий провід від акумулятора відключений;
 • Панель приладів та панель приймача видаляються;
 • Важіль контролю нагрівача передається праворуч;
 • Рідина теплоносія дреновується з системи нагріву;
 • Складні затискачі ослаблені;
 • Гумові шланги відключаються від насадок нагрівача (вони контролюють живлення та видалення рідини);
 • Ущільнювач видаляється (рекомендується переглянути детальне відео перед видаленням);
 • Два болти скручені, що фіксують кронштейн (вони розташовані всередині моторних відсіків);
 • Болти кріплення кронштейнів ослаблені;
 • Тяга відключається і кронштейн витягується;
 • SOLS видаляються зліва та праворуч;
 • гайка, що фіксує правий повітряний канал, що нагріває бічні окуляри;
 • Трубопровід лівого повітря видаляється таким же чином;
 • Ми знаходимо чотири власники типу пружини та видалимо їх;
 • Ми також видаляємо вентилятор обігрівача;
 • Горіхи кожуха радіатора відвертаються;
 • Дріт під масою відключається і витягує кожух;
 • Повітряний провід витягується;
 • Старий обігрівач видаляється;
 • У зворотній послідовності встановлено новий обігрівач (фото нижче).

Новий нагрівач для Ради VAZ 2105

Ми звертаємо увагу на встановлення нагрівача для встановлення герметичної прокладки

Він розташований між корпусом автомобіля та кожухом радіатора. Також слід відрегулювати керування нагрівачем під час встановлення.

Ви можете багато зробити своїми руками, як жоден спеціаліст не зробить. Цей вище крок.кроки.інструкції для початківців допоможуть зробити автолюбителів все самостійно.

Крім того, ви можете добре заощадити, оскільки ціна цих послуг сьогодні висока

Ми рекомендуємо прочитати:

Які форсунки, щоб наділити ваз 2109 щільне рульове управління на Vaz 2107, як поставити половину колінчастого вала Vaz 2109 у карбюраторі Vaz 2109. Заміна, що вибрати, зливши антифриз Як видалити паливний пандус на клапанах VAZ 2112 16, зчеплення не стиснуто на мотор VAZ 2114 ВАЗУ ВАЗУ НАСКОМИ ВАСМОМИ РУКИ своїми руками

Як видалити та замінити двигун плит на VAZ-2107, 2105 та 2104

Отже, шановні друзі, сьогодні ми розповімо вам доступну мову, як на VAZ-2107, щоб дістатися до двигуна плит, щоб замінити її або відремонтувати її залежно від того, що змусило вас його отримати. Зауважте, що якщо мотор плит на вашій семи почав кричати на холод, ну, або кричати, то він лише погіршить його, двигуни від рослини є втулками, мастило ні до чого не призведе, він може повернути тишу На короткий час, але лише на короткий час, але лише на короткий час, але на короткий час. Тож у цьому випадку лише заміна. І в ідеалі, замінивши плиту на підшипник. він точно не буде нагородити. Отже, для початку нам потрібно буде зняти бороду на наших семи. Раніше ми видаляємо ручку перемикання передач, вона буде заважати нас і вийняти радіо з шахти та відключити роз’єми. Тут кожен індивідуальний, хтось може не мати радіо.

Спочатку ми відкрутимо полицю, все просто, дія в трійці

Потім відключіть дроти від годинника, запальничка для сигарет (для зручності складання я б радив вам позначити їх), вийміть панель збоку і отримайте доступ до двох гайок, зручно використовувати 10 кінця ключ для 10

2104, змінити, вентилятор, плита

Відкрутіть горіхи, не втрачайте шайби, дивіться вниз, де є кнопки. Там, в Торі, який дивиться на задніх пасажирів, є декоративна штепсельна пробка, притуливши її з викруткою, і під ним ми бачимо, що два гвинти накручуються у вежу:

2104, змінити, вентилятор, плита

Відкрутіть їх, від’єднайте прокладки від кнопок, панель нічого іншого не містить. Відкладіть його і отримайте доступ до корпусу плитки:

2104, змінити, вентилятор, плита

Тепер ми відключимо бічні сили повітря, обережно видаляємо їх із засувки з плоскою викруткою (на фотографії ви можете побачити, як вони відірвані):

Нас цікавить нижня та середня частина корпусу печі 2107, щоб видалити їх, вам потрібно дістатися до металевих засувок, їх лише чотири. по два з кожного боку, ось вони: Ось: Тут: Тут: Тут: Тут: Тут: Тут: Тут: Тут: Тут:

2104, змінити, вентилятор, плита

З їх руками це може бути проблематично, ми рекомендуємо використовувати викрутку, ось як на цьому малюнку:

2104, змінити, вентилятор, плита

Після того, як засувки будуть зняті (при зніманні будьте обережні, вони можуть “стріляти” і відлетіти в невідомий напрямок), нижня частина тіла плитки спокійно витягнута руками:

2104, змінити, вентилятор, плита

Тож ми бачимо наш мотор. Сам двигун утримується в нижній частині корпусу на двомовному металі, натисніть їх, відключіть термінали

І ми видаляємо наш двигун із корпусу плит:

Це насправді все, збірка проводиться у зворотній послідовності, приблизно 40 хвилин, витрачених на все про весь час. За аналогією, заміна двигуна печі виготовляється з VAZ-2105 та VAZ-2104, різниця полягає лише в самій бороді та її кріпленнях. Трохи пізніше ми розповімо вам про нюанси заміни двигуна плит у цих та інших моделях VAZ. Удачі на дорогах і нехай машина не зламається. Ми будемо раді бачити вас у нашому клубі Vaz Classics на форумі.

2104, змінити, вентилятор, плита

Заміна вентилятора нагрівача Vaz 2105

Заміна вентилятора нагрівача на Vaz 2105 здійснюється наступним чином:

 • Нижня частина печі витягується (це простий кожух, поверх якого встановлюється звичайний електричний вентилятор);
 • Старий вентилятор видаляється;
 • Ми вирізали один із аеродинамічних гребенів, які постачають повітря на ноги водія та пасажира (це робиться через те, що вентилятор Vaz 2108 вентилятор значно довше);
 • Крильчатка також видаляється, що не дозволить вентилятору з Vaz 2108 сидіти на місці;
 • Натомість, домашній.

Порада. Для того, щоб не зняти крильчатку, але залиште все таким, яким воно є, ви можете використовувати інший вентилятор. Підходить стандартний п’ятиполовний вентилятор для класики, в якому двигун у кілька разів потужніший. І його вага набагато простіша, а ротор нового мотора обертається сильнішим, ніж навіть Vaz 2108.

 • Ми збільшуємо отвір робочого колеса в діаметрі;
 • Ми ставимо там новий вал (ми робимо це дуже обережно, щоб не зламати крильчатку);

2104, змінити, вентилятор, плита

Вінгер вентилятора

 • Ми підключаємо вентилятор і перевіряємо його роботу;
 • Ми встановлюємо резистор і збираємо все у зворотній послідовності.

VAZ 2105 Рада фанатів фанатів. Рекомендується замінити резистор у першій п’ятірці, встановивши восьмирічну версію.

Новий резистор зобов’язаний забезпечити спокійну роботу вентилятора. Також слід також замінити перемикач вентилятора.

2104, змінити, вентилятор, плита

Заміна обігрівача Vaz 2105 самостійно

Багато п’яти власників намагалися покращити систему опалення свого автомобіля. І не завжди лише повна заміна нагрівача Vaz 2105. єдине правильне рішення. Часто на вазі 2105 заміни крана обігрівача або інших змін приносять великі переваги. Наприклад, ви можете самостійно ущільнити суглоби рукавів повітряного виходу або перерозподілити повітряні потоки, але все.таки це не дає великої ефективності.

Вентилятор радіатора та обігрівача

Ви повинні знати, що для того, щоб п’ятий автомобіль був теплим і комфортним у салоні автомобіля, особливо в зимові дні, необхідно збільшити кількість подій тепла. І яка частина безпосередньо відповідає за постачання теплого повітря? Звичайно, радіатор. Але є проблема. у першій п’ятірці вентилятор такий, що приймає сміх.

Він дуже маленький і просто не в змозі створити потрібний потік.

Що ж робити? По.перше, порівняємо шанувальників на Vaz 2105 та Vaz 2108. Перший двигун споживає 4,5, а струм має частоту обертання 3000 об / хв, а другий 14 А, але крутить 4100 революцій на хвилину. Це вже щось говорить. Рекомендується замінити вентилятор іншим.

Як видалити та замінити двигун плит на VAZ-2107, 2105 та 2104

Отже, шановні друзі, сьогодні ми розповімо вам доступну мову, як на VAZ-2107, щоб дістатися до двигуна плит, щоб замінити її або відремонтувати її залежно від того, що змусило вас його отримати. Зауважте, що якщо мотор плит на вашій семи почав кричати на холод, ну, або кричати, то він лише погіршить його, двигуни від рослини є втулками, мастило ні до чого не призведе, він може повернути тишу На короткий час, але лише на короткий час, але лише на короткий час, але на короткий час. Тож у цьому випадку лише заміна. І в ідеалі, замінюючи плиту на підшипник. він точно не буде пролита. Отже, для початку нам потрібно буде зняти бороду на наших семи. Раніше ми видаляємо ручку перемикання передач, вона буде заважати нас і вийняти радіо з шахти та відключити роз’єми. Тут кожен індивідуальний, хтось може не мати радіо.

Спочатку ми відкрутимо полицю, все просто, дія в трійці

Потім відключіть дроти від годинника, запальничка для сигарет (для зручності складання я б радив вам позначити їх), вийміть панель збоку і отримайте доступ до двох гайок, зручно використовувати 10 кінця ключ для 10

2104, змінити, вентилятор, плита

Відкрутіть горіхи, не втрачайте шайби, дивіться вниз, де є кнопки. Там, в Торі, який дивиться на задніх пасажирів, є декоративна штепсельна пробка, притуливши її з викруткою, і під ним ми бачимо, що два гвинти накручуються у вежу:

2104, змінити, вентилятор, плита

Відкрутіть їх, від’єднайте прокладки від кнопок, панель нічого іншого не містить. Відкладіть його і отримайте доступ до корпусу плитки:

2104, змінити, вентилятор, плита

Тепер ми відключимо бічні сили повітря, обережно видаляємо їх із засувки з плоскою викруткою (на фотографії ви можете побачити, як вони відірвані):

2104, змінити, вентилятор, плита

Нас цікавить нижня та середня частина корпусу печі 2107, щоб зняти їх, вам потрібно дістатися до металевих засувок, їх лише чотири. по два, ось вони: ось вони є:

2104, змінити, вентилятор, плита

З їх руками це може бути проблематично, ми рекомендуємо використовувати викрутку, ось як на цьому малюнку:

2104, змінити, вентилятор, плита

Після того, як засувки будуть зняті (при зніманні будьте обережні, вони можуть “стріляти” і відлетіти в невідомий напрямок), нижня частина тіла плитки спокійно витягнута руками:

2104, змінити, вентилятор, плита

Тож ми бачимо наш мотор. Сам двигун утримується в нижній частині корпусу на двомовному металі, натисніть їх, відключіть термінали

2104, змінити, вентилятор, плита

І ми видаляємо наш двигун із корпусу плит:

2104, змінити, вентилятор, плита

Це насправді все, збірка проводиться у зворотній послідовності, приблизно 40 хвилин, витрачених на все про весь час. За аналогією, заміна двигуна печі виготовляється з VAZ-2105 та VAZ-2104, різниця полягає лише в самій бороді та її кріпленнях. Трохи пізніше ми розповімо вам про нюанси заміни двигуна плит у цих та інших моделях VAZ. Удачі на дорогах і нехай машина не зламається. Ми будемо раді бачити вас у нашому клубі Vaz Classics на форумі.

Причини та ознаки розбиття вентилятора нагріву

Перелік причин, чому вентилятор печі Vaz 2107 може руйнуватися, невеликий. Ось він:

 • Пошкодження леза в модерні. Як було сказано вище, крильчатка вентилятора плит на Vaz 2107 є ненадійним, оскільки він виготовлений з дуже крихкого пластику. Що ще гірше, крихкість цього матеріалу збільшується на холоді. Тому не дивуйтеся, що крильчатка проривається в найсуворіший мороз;
  2104, змінити, вентилятор, плита

  Як правило, пластикові леза в крильчатці Vaz 2107 прориваються під коренем

 • Пошкодження двигуна. Крильчатка кріпиться на невеликому стрижні, і воно, в свою чергу, встановлюється в електродвигуні. Як і будь.який інший блок, електродвигун може вийти з ладу. Зазвичай це пов’язано з різкими стрибками напруги в бортовій мережі. Це також може статися через те, що двигун просто розробив його ресурс (як правило, він не вдається від системи, яка видаляє заряд із обмоток ротора).
  2104, змінити, вентилятор, плита

  Якщо щітки в двигуні Vaz 2107 будуть зношені, вентилятор не обертається

Ознаки, за якими також добре відомі вентилятор нагріву. Давайте перерахуємо їх:

 • Після включення обігрівача вентилятор не шумів. Це означає, що або двигун зламався, або він працює, але поточна пропозиція до нього зламана. Зазвичай це відбувається через спалення запобіжника, відповідального за цей розділ бортової потужності автомобіля;
 • Обертання вентилятора нагріву супроводжується гучним брязкальцем або тріском. Це означає, що шматок леза відірвався від крильчатки і потрапляє на внутрішню частину корпусу плит;
 • Вентилятор печі обертається гучним безперервним скрипком, що посилюється у міру збільшення швидкості. Джерело джерела. рукав у вентиляторі. З часом він зношується, і на вентиляторі з’являється реакція, через що виникає характерний скрип.

Про змащування вентилятора нагріву Vaz 2107

Коротше кажучи, змащування вентилятора на Vaz 2107. це безглузде заняття. Тепер більше. Усі вентилятори опалення на Vaz 2107, незалежно від року виробництва автомобіля, оснащені лише. Як було сказано вище, рукава з часом зношується і починає пронизливо скрикнути. Якщо реакція, що виникла внаслідок зносу втулки, невелика, то скрип буде усунений з змащуванням. Але це лише тимчасовий захід, який не призведе до нічого, оскільки дуже скоро мастило розвинеться, реакція збільшиться, і вентилятор знову скрипне. Тому єдиний раціональний варіант у цій ситуації. замінити вентилятор плиту новим. Більше того, бажано, щоб новий вентилятор був оснащений не рукавом, а кульовим підшипником, який триватиме вдвічі довше.

До речі, про шанувальників з кульковими підшипниками. Останнім часом їх пошук у продажу стало надзвичайно важким. Що є причиною важко сказати. Можливо, це пов’язано з поважним віком самого автомобіля, який давно вилучено з виробництва. Тож власники автомобілів у пошуках необхідних запасних частин все частіше доводиться переходити до найрізноманітніших хитрощів. Наприклад, один із мого знайомого водія думав замовити вентилятор плиту в Aliexpress! Коли я почув про це, я не вірив. У відповідь людина вийняла смартфон і показала мені аукціони з фанатами. Звідки приїхали шанувальники Vaz на китайському онлайн-аукціоні-Big Dreddle. Але факт залишається фактом. До речі, вони коштують там лише на третину дорожче, ніж побутові. Це, мабуть, доплата на доставку (хоча сайт з гордістю заявляє, що доставка безкоштовна). Посилка в середньому для нашої країни та півтора місяця.

2104, змінити, вентилятор, плита
2104, змінити, вентилятор, плита
2104, змінити, вентилятор, плита
2104, змінити, вентилятор, плита
2104, змінити, вентилятор, плита

Важливі моменти

Замінивши вентилятор нагріву на VAZ 2107, слід пам’ятати кілька важливих нюансів, нехтування яких може зменшити всю роботу дренажу. Ось вони:

 • Коли вигинає пластикові засувки на центральній панелі та на запальничці для сигарет, не потрібно докладати великих зусиль, оскільки ці засувки виготовлені з того ж крихкого пластику, що і вентилятор нагрівання. Вони ламаються дуже легко, особливо якщо ремонт здійснюється на морозі;
 • Потрібно зняти двигун після відкриття засувок дуже обережно. За ним. дроти з контактними прокладками. Якщо ви неточно смикаєтесь на такий дріт, його контактний блок може зламатися, оскільки він дуже тонкий. Неможливо знайти цю запасну частину у продажу. Тому тріщинні шматки пластику доведеться склеювати універсальним клеєм. Все цього можна уникнути, якщо ви дієте уважно і повільно.

Отже, цілком можливо змінити вентилятор плиту на “сім” своїми руками. Це знаходиться в межах потужності навіть початківця, який має певне уявлення про експлуатацію автомобільних систем опалення. Все, що потрібно зробити. це отримати терпіння і діяти точно з вищезазначеними інструкціями.

Фальф плита

Через просту конструкцію несправностей у системі опалення салону VAZ-2107, їх не так багато. Вони поділяються на механічні та електричні. Механічні несправності включають:

 • заклинює кран подачі антифриз;
 • засмічення радіатора;
 • скелі кабелів механізму приводу;
 • Сонця.

Кран нагрівача та радіатор-«слабкі» місця у плиті VAZ-2107. Якщо взимку кран працює часто, то з настанням літа він заблокований і залишається в цьому положенні. Через це він забирає, і коли зима намагається відкрити його, призвело до перерви в контрольному кабелі.

Важко “перемішати” кран “перемішати”, заклинений в одному положенні, тому простіше замінити несправний вузол. А перекриття подачі антифриз впливає на радіатор. Відсутність руху рідини протягом тривалого періоду (під час роботи автомобіля влітку, коли печі не використовується) призводить до інтенсивного утворення оксидів всередині радіатора, які засмічують трубопроводи теплообмінника. Через це ємність радіатора падає, і з нимі продуктивність плити.

Розрізаний радіатор нагрівача промивається, але якщо є багато відкладень, то вийміть їх лише механічно, і для цього радіатор припаяться. Сліпати його назад важко, а іноді простіше замінити теплообмінник, ніж промити.

Субтени також є загальною поломкою. Вони виникають у місцях з’єднання труб, а також якщо в радіаторі з’явилася тріщина. У першому випадку плями усуваються за допомогою затягування затискачів кріплення, у другому. пайки або заміни радіатора.

Електричні несправності включають спалювання електродвигуна, розрив у ланцюзі живлення та зрив ключа управління.

Необхідні запчастини

Щоб замінити кулер двигуна нагрівача, потрібно придбати новий пристрій, стаття стандартного вентилятора-2105-8101130. Це коштує 100. Це може зайняти гайку вентилятора, його стаття-2101-8101134, і якщо весь двигун вийшов із системи, його можна придбати в колекції за 750. Стаття двигуна-2101-8101080 або MA255-05. Втрачаючи цілісність кожуха, вам потрібно придбати нову частину, стаття-2105-8101138,

Демонтаж нагрівача

Після того, як охолоджуюча рідина перетягується і готується необхідний інструмент, ви можете почати розбиратися. Провести його в такому порядку:

 • Вийміть мінус.термінал з акумулятора.
 • У моторному відсіку ми послаблюємо два затискачі, які кріплять шланги до обігрівачів. При затягуванні шлангів витікає невелика кількість антифриз.

2104, змінити, вентилятор, плита

 • Ми демонтуємо внутрішню порожнину рукавички, щоб видалити правильний канал у бік та забезпечити доступ до кранів нагрівача. Лівий канал також демонтується (коли печі повністю видаляється).
 • Для часткового розбирання печі вам потрібно буде демонтувати нижню частину справи. Для цього вирішуйте металеві засувки (2 праворуч і 2 зліва).
 • Після зняття засувок ми тягнемо нижню частину на себе і отримуємо доступ до двигуна. Якщо вам потрібна робота над ремонтом або заміною цього пристрою, ми їх виконуємо.
 • Щоб повністю демонтувати плиту, вийміть верхню частину корпусу, яка прикріплюється чотирма болтами під ключ на 10.

2104, змінити, вентилятор, плита

 • Відкрутіть 2 болти кріплення кронштейна управління нагрівачем і послаблюйте гвинти, які тримають стрижні кріплення кронштейнів.
 • Ми видалимо решту плит.
2104, змінити, вентилятор, плита

У більшості випадків немає потреби в повному демонтажі нагрівача. Вони змінюються, як правило, радіатором, краном або двигуном.

Якби замінити лише заміну радіатора, не буде зайвим для огляду електродвигуна і змастити його.

Ремонт та заміна плитки VAZ 2105

Як правило, відновлення продуктивності системи опалення класики VAZ можливе самостійно. ці моделі виробляються протягом 40 років і добре вивчаються досить добре. Поміркуйте, як усунути основні несправності п’яти плит своїми руками.

Ремонт та заміна термостата

На сімействі моделей VAZ 2101-2107 термостат-це клапан, який регулює метод циркуляції антифриз відповідно до системи охолодження: у великому колі, включаючи радіатор та контур системи опалення або в малому. Тригер клапана виникає, коли температура теплоносія досягає при вході 80-85 градусів. У цей момент він відкривається, передаючи нагріту рідину в додатковий контур, який подає для нагрівання кабіни. Якщо з будь.якої причини температура антифризу опускається нижче робочого значення, клапан спрацьовує для закриття великої схеми. Поширені несправності термостата:

 • Клапан відкривається частково або взагалі не працює, що може спричинити перегрів живлення;
 • Клапан термостата не закривається. це призводить до дуже повільного нагріву двигуна.

Щоб перевірити експлуатацію складання, перевірте температуру температури термостата, а також інсульт стрижня клапана, але це необхідно для наявності спеціального обладнання. Простішим способом переконатися, що пристрій є несправністю. це дослідити термостат, коли двигун працює на дотик.

За допомогою робочого терморегулятора нижній резервуар радіатора після запуску живлення слід поступово нагріватися, досягнувши стрілки на температурі значень, близьких до червоної зони (нагрівання антифризу до 80-85 градусів). Якщо нагрівання відбувається відразу після запуску двигуна, термостат не закривається. Якщо двигун швидко перегрівається, це вказує на те, що клапан похитнувся, тобто він не відкривається повністю. В обох випадках термостат повинен бути замінений. Він проводиться в такому порядку:

 • Ми зливаємо антифриз із системи;
 • Ми послаблюємо затискач на вхідній трубі та трубі, що йде до радіатора автомобіля, відключіть обидві труби;
 • Ми робимо подібну операцію по відношенню до труб насосів, після чого термостат можна перетягнути і відключити решту труб;
 • Ви можете спробувати відновити експлуатацію термостата, опустивши його на каструлю з окропом протягом 5-10 хвилин, потім різко охолоне. Необхідно повторити операцію ще кілька разів. У деяких випадках це допомагає. клапан починає працювати. Якщо такий ремонт не допомогло, вам доведеться розладити новий термостат;
 • Встановлення в звичайному місці здійснюється у зворотній послідовності, якщо це необхідно, ми замінюємо не відрізняються затискачі новими.

Ремонт та заміна TAP VAZ-2105

Якщо кран не працює, ви можете спробувати повернути його руками. Якщо це не допомагає, а також у випадку виявлення витоку крана, його потрібно замінити новим. В даний час у продажу є розширені крани обігрівача з кераміки. Вони набагато довговічніші, ніж метал, оскільки вони практично не отримують, не підкислюються, не іржавіть навіть після тривалої час простою автомобіля. Щоб замінити капукор нагрівача у видаленні плитки VAZ 2105, і сама процедура виконується в наступній послідовності:

 • Ми замінюємо попередньо підготовлений контейнер під зливним отвором на двигуні;
 • Ми відкрутимо зливну пробку, розташовану на блоці живлення, і чекаємо, поки не буде об’єднано весь антифриз, відкладіть посуд з теплоносія на бік;
 • Ми шукаємо насадки, що надходять від двигуна «п’ять» до крана печі;
 • Послабити затискачі цих труб;
 • Використовуючи тверду металеву щітку, обережно очистіть різьбові стики кріплення крана, зволожуючи їх гальмівною рідиною (операцію слід проводити обережно, оскільки шпилька відрізняється від болта тим, що його другий кінець зміцнюється в крані тіло;
 • Ми встановлюємо свій контейнер під краном, оскільки при вилученні під трубою невелика кількість антифризу призведе до труби;
 • У той час як різьбові суглоби, змочені гальмівною рідиною, відлякуються, ми відключаємо всі труби від крана;
 • Наступний крок. витягнути бічну панель торпеди в кабіні;
 • Доступ до крана з боку плитки відкриється. ми знаходимо форсунки, відкрутіть затискачі з кінцевим ключем, демонтували їх (якщо стан труб не викликає впевненості, замініть їх новими);
 • Ми переходимо до нижньої частини моторного відсіку, ми відкрутимо горіхи, що знаходяться за допомогою ключа 10.рі, тримаючи плиту;
 • Ми знову переходимо до інтер’єру, тому що ви можете отримати кран лише зсередини;
 • Потягнувши на себе плиту, відключіть засувку разом із приводом кабелю;
 • Якщо ремонт крана був невдалим успіхом, описаним вище, ми встановлюємо новий, тоді як усі операції з монтажу виконуються у зворотному порядку.

Видалення та встановлення

Якщо ви вирішили повністю замінити плиту, то це робиться так:

 • Масовий провід від акумулятора відключений;
 • Панель приладів та панель приймача видаляються;
 • Важіль контролю нагрівача передається праворуч;
 • Рідина теплоносія дреновується з системи нагріву;
 • Складні затискачі ослаблені;
 • Гумові шланги відключаються від насадок нагрівача (вони контролюють живлення та видалення рідини);
 • Ущільнювач видаляється (рекомендується переглянути детальне відео перед видаленням);
 • Два болти скручені, що фіксують кронштейн (вони розташовані всередині моторних відсіків);
 • Болти кріплення кронштейнів ослаблені;
 • Тяга відключається і кронштейн витягується;
 • SOLS видаляються зліва та праворуч;
 • гайка, що фіксує правий повітряний канал, що нагріває бічні окуляри;
 • Трубопровід лівого повітря видаляється таким же чином;
 • Ми знаходимо чотири власники типу пружини та видалимо їх;
 • Ми також видаляємо вентилятор обігрівача;
 • Горіхи кожуха радіатора відвертаються;
 • Дріт під масою відключається і витягує кожух;
 • Повітряний провід витягується;
 • Старий обігрівач видаляється;
 • У зворотній послідовності встановлено новий обігрівач (фото нижче).

Новий нагрівач для Ради VAZ 2105

Ми звертаємо увагу на встановлення нагрівача для встановлення герметичної прокладки

Він розташований між корпусом автомобіля та кожухом радіатора. Також слід відрегулювати керування нагрівачем під час встановлення.

Ви можете багато зробити своїми руками, як жоден спеціаліст не зробить. Цей вище крок.кроки.інструкції для початківців допоможуть зробити автолюбителів все самостійно.

Крім того, ви можете добре заощадити, оскільки ціна цих послуг сьогодні висока

Ми рекомендуємо прочитати:

Які форсунки, щоб наділити ваз 2109 щільне рульове управління на Vaz 2107, як поставити половину колінчастого вала Vaz 2109 у карбюраторі Vaz 2109. Заміна, що вибрати, зливши антифриз Як видалити паливний пандус на клапанах VAZ 2112 16, зчеплення не стиснуто на мотор VAZ 2114 ВАЗУ ВАЗУ НАСКОМИ ВАСМОМИ РУКИ своїми руками

2104, змінити, вентилятор, плита
2104, змінити, вентилятор, плита
2104, змінити, вентилятор, плита
2104, змінити, вентилятор, плита
2104, змінити, вентилятор, плита

Заміна вентилятора нагрівача Vaz 2105

Заміна вентилятора нагрівача на Vaz 2105 здійснюється наступним чином:

 • Нижня частина печі витягується (це простий кожух, поверх якого встановлюється звичайний електричний вентилятор);
 • Старий вентилятор видаляється;
 • Ми вирізали один із аеродинамічних гребенів, які постачають повітря на ноги водія та пасажира (це робиться через те, що вентилятор Vaz 2108 вентилятор значно довше);
 • Крильчатка також видаляється, що не дозволить вентилятору з Vaz 2108 сидіти на місці;
 • Натомість, домашній.

Порада. Для того, щоб не зняти крильчатку, але залиште все таким, яким воно є, ви можете використовувати інший вентилятор. Підходить стандартний п’ятиполовний вентилятор для класики, в якому двигун у кілька разів потужніший. І його вага набагато простіша, а ротор нового мотора обертається сильнішим, ніж навіть Vaz 2108.

 • Ми збільшуємо отвір робочого колеса в діаметрі;
 • Ми ставимо там новий вал (ми робимо це дуже обережно, щоб не зламати крильчатку);

2104, змінити, вентилятор, плита

Вінгер вентилятора

 • Ми підключаємо вентилятор і перевіряємо його роботу;
 • Ми встановлюємо резистор і збираємо все у зворотній послідовності.

VAZ 2105 Рада фанатів фанатів. Рекомендується замінити резистор у першій п’ятірці, встановивши восьмирічну версію.

Новий резистор зобов’язаний забезпечити спокійну роботу вентилятора. Також слід також замінити перемикач вентилятора.

2104, змінити, вентилятор, плита

Демонтаж, ремонт, заміна печі VAZ-2105

Для будь.якого автомобіля, що працює в холодний сезон, важливість бездоганної роботи нагрівача не може бути завищена. Ви можете по.різному ставитися до тепла, але навряд чи ви знайдете шанувальників подорожей у машині в черевиках та хутряних рукавицях. Тому будь.яка несправність нагрівача, що сталася взимку, буде розглядатися як катастрофа, незалежно від бренду та моделі автомобіля. Якщо ми поговоримо про плиту VAZ-2105, то важко назвати це технічно ідеальним пристроєм-зрив нагрівача не відбувається так рідко, а ефективність нагрівання багатьох власників викликає питання. Тому вдосконалення та ремонт плит VAZ 2105. процедури, які зацікавлені у більшості власників “п’яти”, змушених використовувати седан і в сильних морозах.

Як самостійно здійснити ремонт та заміну плитки VAZ 2105.

Вентилятор радіатора та обігрівача

Ви повинні знати, що для того, щоб п’ятий автомобіль був теплим і комфортним у салоні автомобіля, особливо в зимові дні, необхідно збільшити кількість подій тепла. І яка частина безпосередньо відповідає за постачання теплого повітря? Звичайно, радіатор. Але є проблема. у першій п’ятірці вентилятор такий, що приймає сміх.

Він дуже маленький і просто не в змозі створити потрібний потік.

Що ж робити? По.перше, порівняємо шанувальників на Vaz 2105 та Vaz 2108. Перший двигун споживає 4,5, а струм має частоту обертання 3000 об / хв, а другий 14 А, але крутить 4100 революцій на хвилину. Це вже щось говорить. Рекомендується замінити вентилятор іншим.

Як поставити двигун плит VAZ 2107.

Якщо у вас є вибір: покладіть дешеву річ на втулки або дорожче, але на підшипники. виберіть краще мотор на підшипниках, це буде трохи тихіше і триватиме набагато довше.

Перед встановленням нового двигуна переконайтеся, що в втулках або підшипниках є мастило, якщо він не або невеликий, то втулки змащуються силіконовою мастилою, а підшипники з звичайним Літтолом.

Заміна та збірка проводяться у порядку зворотного складання.

На цьому все! Якщо у вас є запитання, задайте їх у коментарях.

Важливі моменти

Замінивши вентилятор нагріву на VAZ 2107, слід пам’ятати кілька важливих нюансів, нехтування яких може зменшити всю роботу дренажу. Ось вони:

 • Коли вигинає пластикові засувки на центральній панелі та на запальничці для сигарет, не потрібно докладати великих зусиль, оскільки ці засувки виготовлені з того ж крихкого пластику, що і вентилятор нагрівання. Вони ламаються дуже легко, особливо якщо ремонт здійснюється на морозі;
 • Потрібно зняти двигун після відкриття засувок дуже обережно. За ним. дроти з контактними прокладками. Якщо ви неточно смикаєтесь на такий дріт, його контактний блок може зламатися, оскільки він дуже тонкий. Неможливо знайти цю запасну частину у продажу. Тому тріщинні шматки пластику доведеться склеювати універсальним клеєм. Все цього можна уникнути, якщо ви дієте уважно і повільно.

Як дістатися до нагрівача

Перш за все, для роботи більш зручно, вам потрібно подумати про додаткове освітлення місця, де ви заміните двигун плит VAZ-2107. Відкрутіть мінус провід з двигуна нагрівача. Він накручений гайкою, і для того, щоб відкрути його, ви повинні докласти певних зусиль.

2104, змінити, вентилятор, плита

Якщо гайка іржава, краще спочатку змащувати його з проникаючою мастилом. Ми відкручуємо спочатку ключем, а потім рукою, намагаючись не кидати витратні матеріали. Якщо є ще одна гайка. відкрутіть його глибокою головою, якщо ні, вилучіть дріт. Вийміть затискач із гвинта. Шукаю ще один плюс провід і відключіть його від вилки.

Тепер найзручніше використовувати коротку викрутку, щоб відкрутити гвинти кріплення системи нагріву та зняти 4 пружинні кронштейни. Болти, розташовані посередині, найдовші, тому відкладіть їх, щоб скрутити їх пізніше.

Давайте розберемося, як видалити вентилятор VAZ-2107. Необхідно зняти справу з вентилятором. Якщо він впав, то всі болти знімають. Якщо ні, ми шукаємо решту гвинтів. Двигун вставляється в канавки і крутиться вільно. Далі здійснюється пряма заміна нагрівача нагрівача VAZ-2107. Зазвичай тут дуже запилені і брудні, тому ми видаляємо весь пил і те, що потрапило в цей відділ.

Інші дії

Власники автомобілів VAZ-2107 добре знають більшість тонкощів ремонту свого залізного коня своїми руками. Хто не зневажає цього заняття, розуміє, що в цьому автомобілі набагато простіше замінити деталь, ніж дістатися до нього. Тому, якщо ви розібрали майже половину торпеди, вам слід скористатися можливістю та ретельно вивчити всі ті запчастини, які у вас є у загальнодоступному домені.

Необхідно звернути увагу на можливі несправності, які видно неозброєним оком, порушенням ступеня тієї ж печі, а також на ознак можливого швидкого виходу від стояння якоїсь іншої запасної частини.

Проводячи таке просте дослідження та відкриття, і після цього, усунувши всі можливі проблеми, ви заощадите пристойну кількість часу, який вам доведеться витратити в майбутньому на наступну розбирання на приладовій панелі VAZ-2107.

У той же час не забувайте, що існує величезна кількість станцій технічного обслуговування, на яких експерти з високим класом зможуть не тільки самостійно знайти проблеми, але й усунути його за лічені години.

Зміна без зняття панелі

Але який би не застосовувався метод, спочатку вам доведеться злити охолоджуючу рідину з системи. Тому вам доведеться заздалегідь впасти на антифриз у потрібній кількості.

Перший, який проаналізував метод заміни, не знімаючи панель. Як уже згадувалося, для цього вам доведеться зробити скорочення в деяких місцях.

Для виконання роботи вам потрібно:

 • Набір викруток різної довжини;
 • Ножова оболонка для металу;
 • Плоский контейнер для осушення залишків теплоносія з радіатора;
 • Vetoshi.

Підготувавши все та дренаж з системи охолодження, ви можете перейти до роботи:

 • Ми демонтуємо з панелі коробки Duffel (рукавичка), для якого необхідно скрутити 6 гвинтів його кріплення;
 • Вийміть бічні колодки на центральній консолі;
 • Ми робимо необхідні розрізи з металевим полотном: перший розділ є вертикальним, ми робимо на внутрішній стінці панелі біля центральної консолі (за металевою планкою). І тут ви повинні зробити два скорочення.Друга секція горизонтальна, проходить у верхній частині вздовж задньої стінки отвору під рукавичкою.Третій. це також вертикальний, але не наскрізь. Він виготовляється праворуч на задній стінці нижньої полиці панелі;
 • Після всіх секцій частина панелі разом зі стіною може зігнутись, що забезпечить доступ до радіатора. Ми згинаємо цю частину і виправляємо її;
 • Ми відкрутимо сусідній кронштейн кріплення керуючого кабелю системи опалення системи опалення та піднімаємо кабель в бік;
 • Ми закладаємо затискачі труби для подачі теплоносія до радіатора. У цьому випадку підготовлений контейнер повинен бути замінений під суглобами, оскільки рідина витікає з теплообмінника. Видаліть форсунки;
 • Відкрутіть три гвинти кріплення радіатора, вийміть його і негайно огляньте.

Після того, як ми замінимо теплообмінник, зафіксуємо його на сидінні, підключіть труби до нього і затискають затискачами. Щоб насадки були посаджені легко, змащуйте їх милом.

На цьому етапі роботи система охолодження повинна бути заповнена рідиною та виводити її, щоб видалити повітряні вилки.

Тоді залишається переконатися, що стики труб з радіатором не просочуються, а демпфер і кран підключені без помилок.

Після цього залишається повернутися до місця зрізаної частини панелі та виправити її. Для цього ви можете використовувати самостійні гвинти та пластини.

Головне. здійснити фіксацію в декількох місцях, щоб подальша зрізана частина не брязкала при русі. Використовуйте герметик або силікон.

Цей метод зручний тим, що, замінивши радіатор (що цілком можливо).

Крім того, всі порізи здійснюються в таких місцях, що після складання панелі та встановлення рукавички вони не будуть помітно.

Піч не дме в ногах і бічних окулярах

Система опалення VAZ-2114 не є надійною. З часом плита перестає нормально зігріти ноги та бічне скло. Більше того, біда полягає не в температурі повітря (навпаки, вона може бути гарячою), а в силі потоку, з яким він походить від соплі. У цьому випадку вам доведеться вдосконалити канали потоку повітря. Для цього передня панель видаляється так, щоб було доступ до форсунок.

2104, змінити, вентилятор, плита

Далі встановлюється новий гофрований шланг (просто пластикові трубки походять з фабрики тут). Крім того, ми обробляємо суглоби сполук із тепло.ізоляційним матеріалом “сплайт”. Усі тріщини між верхньою та нижньою частиною панелі також приклеєні до них. Далі вам слід доопрацювати демпфер, який спрямовує потік до потрібної області. Часто це погано притискається до справи. Через це великий відсоток гарячого повітря просто втрачається на панелі та «прогулянки» у тріщинах. Отже, ми витягуємо демпфер і видалимо стару заводську жовту печатку. Закладаючи всі тріщини, моделюючи. Замість губки ми склеюємо “бітопласт”. Доцільно застосувати його в декількох шарах.