Як завести з брелка Starline

Неправильне налаштування режимів роботи

У разі якщо автомобіль обладнаний механічною КПП, є ймовірність того, що ні був запрограмований режим нейтралі. Цей аспект необхідно виправити.

Як заглушити машину з брелка Starline A91 після автозапуску

Логічно, що разом з можливістю запустити двигун авто віддалено, є опція, що дозволяє заглушити силовий агрегат. Виконання даної команди з обох брелоків (основного і додаткового) здійснюється аналогічно:

Також присутня можливість виключення двигуна через телефон. Якщо здійснюється дзвінок на SIM-карту сигналізації, то вводиться код 22. Якщо ж відсилається SMS, то власник повинен прописати цифри 22 у складі повідомлення.

Двигун запускається, а потім вимикається

Перш за все треба розібратися, чи має автомобіль іммобілайзер. Справа в тому, що це охоронна система не дозволяє провести автоматичний пуск. Тому при установці важливо використовувати модуль обходу штатного блокіратора. Процесор просто не може вважати команду з брелока. Тут може бути кілька причин: починаючи від посадженої батарейки в пульті і закінчуючи коротким замиканням або програмної несправністю.

Відсутня підключення сигналізації до стартера і деталей контролю за роботою двигуна. Виходить, система просто не має фізичної можливості запустити мотор. Необхідна установка відсутніх елементів.

За допомогою мобільного дзвінка

Завести машину дистанційно можна за допомогою здійснення дзвінка. Для цього треба зробити виклик з мобільного номера на телефон сигналізації. Протиугінна система комплектується спеціальним модулем, в який встановлюється SIM-карта. Врахуйте, що для виконання завдання номер повинен бути занесений в пам’ять пристрою і активований на офіційному веб-сервісі GSM моніторингу Starline.

Для реєстрації попередньо на номер телефону сигналки треба відправити відповідну команду, яка прописана в керівництві з експлуатації. За допомогою мобільного дзвінка автовласник може управляти дверними замками, а також виконувати інші функції, наприклад, визначати координати місця розташування машини.

Після виконання дзвінка на номер GSM модуля система автоматично відповість і запропонує виконання основних команд. Для вибору тієї чи іншої функції застосовується тоновий набір і туляться окремі кнопки на мобільному гаджеті. За замовчуванням в системах Starline використовується цифра 0 для прослушки всіх наявних команд. Потім автовласник вибирається необхідний розділ в залежності від того, які функції будуть виконуватися. За замовчуванням в сигналки Starline для запуску двигуна віддалено натискається комбінація 21, а для зупинки силового агрегату. 22. Якщо функція виконується успішно, то система відповість голосовим повідомленням про те, в якому стані знаходиться машина.

Як завести автомобіль з додаткового брелка

Автосигналізація має запасний пульт, який можна використовувати в разі виходу з ладу основного брелока. Відмінною особливістю другого брелока є те, що він позбавлений дисплея, а на ньому присутні не менше кнопки. Алгоритм віддаленого запуску тут аналогічний вищеописаному. Спочатку довго тиснемо першу кнопку до звукового сигналу, а потім один раз натискаємо третю клавішу.

Транспортні засоби обладнуються пристроями, призначеними для збільшення комфорту при експлуатації. Це стосується і протиугінних систем Starline. Однією з функцій, що дозволяють забезпечити зручне управління авто, є дистанційний запуск двигуна. У цій статті розберемо, як завести машину з брелка Starline.

Як запустити двигун з брелока А, B, D, E

Фотогалерея «Призначення клавіш основного пульта»

Як завести автомобіль з автозапуску Starline A93

Щоб автоматично запустити двигун автомобіля дистанційним чином, користуючись брелоком сигналізації Starline A93 різних модифікацій, включаючи 2 Кан-2 Лін, призначеної для вазовской продукції, використовують кнопку під номером 1. Маніпуляції для запуску прості:

 • кнопку затискають на короткий час;
 • відпускають;
 • знову натискають.

Другий варіант запуску характерний для моделей сигнальних установок з рестайлінгом. Якщо автовласник оснастив свою машину такою модифікацією А93, то йому необхідно затиснути першу кнопку до того моменту, поки не пролунає звуковий сигнал. Відразу ж після його появи, натискають третю кнопку, яка вже запускає двигун.

Необхідно враховувати той момент, що активувати функцію автозапуску вийде тільки тоді, коли включені нейтральна передача, функція паркінгу і гальмо стоянки.

завести, брелка, starline

Власники сигналізації Starline часто можуть похвалитися наявністю другого пульта управління. Подібний додатковий брелок цілком можна використовувати для дистанційного заводу. Система досить проста і не відрізняється від тієї, яку застосовують в модифікаціях протиугінною установки рестайлінгового типу:

Автозапуск на Ford Focus 2. Сигнализация StarLine А93. Дистанционный запуск двигателя. очень удобно

 • Затискають першу клавішу до того моменту, поки не пролунає сигнал.
 • Як тільки з’являється звук. наживають кнопку номер три.

Сигнализация с автозапуском. Starline старлайн с автозапуском.

завести, брелка, starline

Крім додаткового пульта, користувачам надають ще один, що знаходиться в режимі Слейв. Такий пульт називають брелоком-міткою. Його теж можна використовувати для включення мотора. Для цього проводять ті ж маніпуляції, що і на основному пульті.

Завдяки функції прошивки користувач сам може налаштувати необхідну комбінацію кнопок для автозапуску. Наприклад, щоб система спрацювала, після відключення охоронного режиму, власник машини повинен протягом встановленого часу натиснути сервісну кнопку. Starline робить старт і зупинку двигуна. функціями, цілком залежними від побажань автовласника.

Детальніше дізнатися про те, як саме працює режим «Слейв» і брелок-мітка на прикладі різних моделей машин можна з відео.

Варто відзначити, що дистанційний завод власники Starline A93 можуть здійснювати не тільки використовуючи брелоки, але і за допомогою:

 • дзвінка;
 • SMS;
 • додатки.

У кожного із способів є як свої переваги, так і недоліки.

Перший варіант передбачає оснащення сигнальної системи модулем для установки SIM-карт. Це дозволить зателефонувати свого телефону на сигналізацію, а дзвінок активує потрібну опцію. Обмеженням є необхідність активації номера на офіційному сайті виробника сигналізації і його внесення в пам’ять останньої.

Щоб номер телефону автовласника зареєструвався, на номер телефону пристрою проти викрадення відправляють SMS-команду, зазначену в експлуатаційному керівництві. Крім активації двигуна, таким способом можна керувати замками на дверях або визначати місце розташування машини.

Вибір необхідної функції відбувається за допомогою тонового набору на телефоні. власник авто вказує потрібний номер, слідуючи почутим у відповідь на дзвінок інструкцій. Щоб прослухати всі команди за один раз, необхідно набрати на мобільному «0». Почувши потрібну команду, її можна відразу ж набрати, не чекаючи закінчення перерахування решти. Команда за замовчуванням для автозапуску двигуна. «21» і «22» для його зупинки. Якщо результат позитивний, то той, хто телефонує почує в трубці голосове повідомлення про актуальний стан свого ТЗ. Як вже зазначалося раніше, конкретні команди можуть відрізнятися в залежності від модифікації. Також, власник може їх налаштовувати на власний розсуд, користуючись вказівками інструкції.

Основна різниця між активацією за допомогою дзвінка і тієї, що виробляється SMS-кою, полягає в тому, що в другому випадку, замість тонового набору використовуються команди, послані SMS на номер гаджета. Є обмеження. не більше однієї команди в одному повідомленні.

Для заводу мотора порядок виглядає наступним чином:

 • Насамперед. реєстрація сигналізації на сайді компанії-власника торгової марки Starline.
 • На сайті вказано перелік команд, яких необхідно дотримуватися для отримання бажаного результату. їх вивчають. Другим їх джерелом є інструкція, що додається до модулю.
 • Активують роботу блоку GSM.
 • За підсумками успішної активації, власник машини відправляє SMS-ку на номер пристрою з текстовою командою 05ххх, де «ххх». цифри, що вказують на модель сигнального пристрою.
 • Після завершення активаційних процедур, приступають до дистанційного керування транспортним засобом за допомогою команд. Вони такі ж, як і в випадку з дзвінком. Наприклад, за замовчуванням, для заводу двигуна використовують число «21» і «22» для глушіння. Але попередньо варто уточнити в інструкції.

Важливо пам’ятати про те, що конкретні команди залежать від модифікації та моделі гаджета. Як і у випадку з першим методом, так вийде управляти замком автомобіля і його захисним режимом.

У власників сучасних смартфонів є можливість заводити двигун своєї машини на відстані, за допомогою спеціального додатку від Starline. Для коректної роботи системи знадобиться мобільний інтернет, а значить і установка спеціального модуля для SIM-карт. В цілому ж, порядок роботи виглядає так:

 • перевіряють коректність роботи сигналки;
 • в слот модуля встановлюють придбану SIM-карту;
 • щоб команди виконувалися, сімка повинна знаходиться в режимі GPRS. так це можна перевірити, звернувшись до стільниковому оператору. Баланс рахунку також повинен бути позитивним.
 • реєструється обліковий запис на веб-представництві виробника пристрою. в цей час вказується як унікальний номер сигнальної системи, так і GPS-блоку;
 • на смартфон завантажують додаток від Starline, здатне працювати з обома основними мобільними операційними системами. iOS і Android;
 • в успішно встановлену програму вводяться дані про сигналке, а також мобільний номер ДжіЕсЕм-блоку;
 • для підтвердження реєстрації на вказаний при реєстрації електронну скриньку відправляється лист з посиланням;
 • після переходу по підтверджує посиланням, знову запускається додаток і у користувача з’являється можливість вибрати різні необхідні йому функції управління авто. вмикання і вимикання режиму охорону, запуск або глушіння мотора, управління дверима.

Є особливість у керуванні автомобілем з автоматичною трансмісією. для коректного виконання команд її важіль попередньо переводиться в паркувальне положення.

Як дистанційно завести і заглушити машину з пульта Starline А93

Для закладу мотора з пульта старлайновского сигнального пристрою використовують такі команди:

 • натискання кнопки під першим номером при вимкненому запаленні до появи мелодійного звуку;
 • для автоматичного запуску по сигналу від будильника. вибір іконки будильника в меню;
 • по температурі. натискання на іконку з пісочного годинника в меню.

Щоб мотор заглух, застосовують команду: натискання клавіші номер одінпоследовательное натискання четвертої після появи звуку.

Що робити, якщо Starline А93 не дає завести машину

Користування будь-якою технікою не буває зовсім без проблем і сигналка Starline A93. не виняток. Час від часу власникам доводиться стикатися з ситуацією, коли автозавод авто не працює. Основні причини цього зазвичай такі:

 • збій в програмуванні пам’яті сигналізації;
 • некоректна робота блоку управління;
 • поломка контролера температури;
 • робота реле-блокування мотора;
 • негативний баланс мобільного рахунку власника або пристрою.

У першому випадку проблема пов’язана з тим, що кожен брелок прописується в пам’яті гаджета окремо. І час від часу відбуваються збої, що призводять до нездатності розпізнати пульт з боку сигналки. Вирішується. перепрошивкой.

Поломки в системі блоку управління. одна з головних проблем, з якою доводиться стикатися власникам модуля. Основна перешкода для успішного усунення полягає в неможливості ефективної діагностики на дому. необхідно звертатися до фахівців, здатним як перевірити пристрій, так і відремонтувати його.

Третя проблема найчастіше виникає в холодну пору року, коли на вулиці панують низькі температури. Контролер не здатний коректно визначити температуру самого двигуна і той не заводиться. Рішення. заміна зламаного механізму.

Реле блокування не повинно спрацьовувати в подібній ситуації, тому, якщо це відбувається, то швидше за все прийшов час його заміни.

Що ж стосується балансу на рахунку, то тут рішення очевидне. поповнити його.

Як глушити або заводити машину з брелка Starline А93

Автовласники можуть заглушити машину з брелка Starline A93 або ж навпаки завести авто, не вставляючи ключ у замок запалювання. Зробити це досить просто завдяки зрозумілій системі управління. Щоб домогтися виконання тієї чи іншої команди, всього лише необхідно натиснути певну комбінацію клавіш, зазвичай «1» і «2». Виробник надає можливість використовувати завод і глушіння транспортного засобу через телефон або додаток.

Як заглушити двигун, заведений автозапуском з брелка

Виходячи з інструкції сигнального пристрою Starline А93, спосіб глушіння ДВС пов’язаний з тим, який саме пристрій використовують для подібної процедури. По-перше, припиняють роботу мотора точно таким же способом, як і заводять його. комбінацією клавіш 1 і 2. Необхідно натискати їх по черзі, спочатку затиснувши першу до звукового сигналу, потім натиснувши другу.

Зняти команду автозаводу можна і через комбінацію клавіш 1 і 4. Працює вона так само, як і попередня. затискається перша кнопка до появи звуку, а потім відразу ж натискається четверта. Цей спосіб найкраще підходить для пульта і додаткового брелка.

Охорона з заведеним двигуном Starline А93

Не так уже й рідко водієві доводиться залишати машину з заведеним двигуном. Особливо актуально це для районів крайньої півночі взимку. Тому гостро стоїть питання як ставити таке авто на охорону.

Щоб сигналізація заробила в таких умовах, необхідно насамперед переконатися, що авто стоїть на нейтральній передачі або в паркувальному режимі, якщо мова про автомат. При цьому не має бути запрограмований турботаймер. Капот необхідно закрити.

Приступаючи до установки охоронного режиму, включають гальмо стоянки, відкривають двері і натискають на брелоку другу кнопку. ТС має відреагувати одним світловим сигналом, а брелок. мелодійним сигналом.

Після цього можна дістати з запалювання ключ, вийти з машини і закрити двері салону. Коли це зроблено. натискається перша кнопка. При успішній процедурі брелок відреагує ще одним звуковим сигналом, а авто. одним сигналом сирени і одним світловим.

Спеціалізація: Закінчив державний автомобільний університет, пропрацював 20 років на ГАЗ-56, зараз їжджу на ВАЗ.

Як завести автомобіль з брелока Starline

Транспортні засоби обладнуються пристроями, призначеними для збільшення комфорту при експлуатації. Це стосується і протиугінних систем Starline. Однією з функцій, що дозволяють забезпечити зручне управління авто, є дистанційний запуск двигуна. У цій статті розберемо, як завести машину з брелка Starline.

Завантажити Ваш до сигналізації Starline

Фотогалерея «Призначення клавіш основного пульта»

Активація функції автозапуску можлива тільки при включенні гальма стоянки і нейтральної передачі.

За допомогою додаткового брелока

Завести машину можна з додаткового пульта управління Starline:

 • Клавіша під номером 1 утримується до моменту, поки не пролунає сигнал.
 • Після цього відразу клацає кнопка 3.
завести, брелка, starline

Для зупинки мотора треба утримувати клавішу 1, поки не з’явиться сигнал, а потім клацає кнопка 2.

За допомогою мобільного дзвінка

Завести машину дистанційно можна за допомогою здійснення дзвінка. Для цього треба зробити виклик з мобільного номера на телефон сигналізації. Протиугінна система комплектується спеціальним модулем, в який встановлюється SIM-карта. Врахуйте, що для виконання завдання номер повинен бути занесений в пам’ять пристрою і активований на офіційному веб-сервісі GSM моніторингу Starline.

Для реєстрації попередньо на номер телефону сигналки треба відправити відповідну команду, яка прописана в керівництві з експлуатації. За допомогою мобільного дзвінка автовласник може управляти дверними замками, а також виконувати інші функції, наприклад, визначати координати місця розташування машини.

Після виконання дзвінка на номер GSM модуля система автоматично відповість і запропонує виконання основних команд. Для вибору тієї чи іншої функції застосовується тоновий набір і туляться окремі кнопки на мобільному гаджеті. За замовчуванням в системах Starline використовується цифра 0 для прослушки всіх наявних команд. Потім автовласник вибирається необхідний розділ в залежності від того, які функції будуть виконуватися. За замовчуванням в сигналки Starline для запуску двигуна віддалено натискається комбінація 21, а для зупинки силового агрегату. 22. Якщо функція виконується успішно, то система відповість голосовим повідомленням про те, в якому стані знаходиться машина.

Через брелок-мітку

Пуск силового агрегату через мітку виконується аналогічно, як з використанням основного пульта. Мітка являє собою другий брелок, що функціонує в режимі Слейв. Йдеться саме про другий пульті, а не про додаткове.

Використання режиму Слейв дозволяє прошити і активуєте пристрою в пам’яті керуючого модуля сигналки.

Ця процедура відрізняється від звичайного процесу прошивки, оскільки девайс треба змусити функціонувати в зазначеному вище режимі. Інструкція по активації може відрізнятися в залежності від моделі, цей момент треба уточнити в сервісному керівництві.

Процедура пуску ДВС передбачає вибір споживачем певної комбінації. Наприклад, відключається охоронний режим, а потім, протягом певного часу, автолюбитель повинен встигнути натиснути на сервісну кнопку, встановлюється в салоні машини. Це призведе до деактивації захисної функції. Процедура старту, а також зупинки мотора залежить тільки від того, як її налаштував власник авто.

Користувач Олексій Автодопінг на прикладі автомобіля Nissan TIIDA розповів про особливості роботи режиму Слейв і мітки.

Чому може не запускатися?

 • Брелоки не прописані в пам’ять сигналізації. Зазвичай процедура програмування пультів здійснюється відразу після установки сигналки. Можливо, збилися налаштування і брелки треба записати заново.
 • Проблеми в роботі блоку управління. Якщо керуючий модуль працює некоректно, функція запуску двигуна з брелока може не працювати. Діагностика блоку в домашніх умовах без використання спеціалізованого обладнання неможлива. Для перевірки пристрій треба віднести фахівцям.
 • Якщо запуск двигуна не проводиться по температурі, причина несправності може полягати в що вийшов з ладу контролері температури, який ставиться на двигун. Система не може визначити температурний режим.
 • Спрацьовує реле блокування двигуна. Треба перевіряти стан пристрою і при необхідності міняти його.
 • Баланс на мобільному рахунку відправника або одержувача негативний. Проблема вирішується шляхом поповнення рахунку.

Як поставити на автозапуск Starline А91?

Найпростішим способом запустити двигун за допомогою Starline А91 є активація режиму кнопками на пульті. Для цього необхідно, щоб автомобіль знаходився в зоні дії брелка. Натискати кнопку 1 кілька секунд, а потім на кнопку 3 короткочасно. На брелоку відобразиться момент пуску (написом «St»).

Як заглушити машину з брелка А91?

Як заглушити машину з брелка Starline: які кнопки натискати

 • натиснути на основному пульті кнопку «1» і утримувати її 1-2 секунди. Це найбільша кнопка, тому сплутати її з іншими неможливо.
 • виконати коротке натискання кнопки «4». Після нього двигун повинен припинити роботу.

Як заглушити машину з брелка Starline А92?

Як заглушити машину за допомогою брелока?

 • Натиснути кнопку 1 на кілька секунд до звукового сигналу.
 • Затиснути клавішу 4, після чого система управління подасть команду на заглушення і двигун припинить працювати.

Як заглушити машину з брелка Starline А93?

Якщо виникла необхідність заглушити працюючий двигун, це можна зробити за допомогою брелока і ПДУ в кілька кроків:

 • Натиснути кнопку 1 на кілька секунд до звукового сигналу.
 • Затиснути клавішу 4, після чого система управління подасть команду на заглушення і двигун припинить працювати.

Як завести машину з брелка сигналізації Starline?

Завести машину з пульта (з додаткового брелка) досить просто. Основний спосіб запуску полягає в тому, що необхідно утримувати «першу» круглу кнопку до сигналу, потім відразу «третю» кнопку. Для заглушення двигуна. утримання кнопки «1» до сигналу, потім кнопку «2».

Як дистанційно завести машину сигналізація Starline?

Завести машину можна з додаткового пульта управління Starline:

 • Клавіша під номером 1 утримується до моменту, поки не пролунає сигнал.
 • Після цього відразу клацає кнопка 3.

Робота з додатковим брелоком

Завести машину з пульта (з додаткового брелка) досить просто. Основний спосіб запуску полягає в тому, що необхідно утримувати «першу» круглу кнопку до сигналу, потім відразу «третю» кнопку. Для заглушення двигуна. утримання кнопки «1» до сигналу, потім кнопку «2».

Якщо цей спосіб запуску не працює, то необхідно отримати детальну консультацію на сайті виробника сигналізації або з інструкції до неї. У більшості випадків процес запуску двигуна ідентичний алгоритму дій по запуску з основного брелка.

Сигнализация StarLine A91 ОБЗОР И ОСНОВНЫЕ ФУНКЦИИ СТАРЛАЙН АВТОЗАПУСК

Можливо проблема може полягати в зламаному або непрошитий додатковому брелоке.Нумерація кнопок додаткового брелка

Як завести машину з брелка Starline, як заглушити двигун

Як завести машину з брелка Starline? Дане питання задають дуже часто, єдиної відповіді на нього не можна дати, як мінімум в силу того, що сигналізація Starline існує на ринку досить довго, моделей Starline багато, відповідно і методи запуску двигуна будуть різними. Завести з брелка автомобіль не завжди вийде, це залежить від того, чи підтримує сигналізація таку функцію як дистанційний запуск двигуна.

Як завести машину з брелка Starline A91

 • автомобіль повинен стояти на нейтральній передачі. Це актуально для автомобілів з механікою, на автоматі. паркінг;
 • всі двері, капот і багажник повинні бути закриті;
 • автомобіль повинен бути поставлений на ручник.

Сигналізація Starline А91 має два пульта. Перший. основний, з ЖК-дисплеєм. Щоб запустити двигун віддалено, потрібно натискати наступні кнопки: спершу клацає, натисніть 1. Її потрібно тримати до тих пір, поки не прозвучить мелодійний сигнал. Після цього потрібно коротко натиснути третю кнопку. Детальна інструкція представлена ​​в відео, розташованому нижче.

Робота через SMS

Процес роботи з сигналізацією через SMS практично не відрізняється від роботи через телефон (по дзвінку). За винятком того, що активація тієї чи іншої команди буде відбувається через відправлення SMS на номер SIM-карти, встановленої в сигналізації. Одне SMS. одна команда.

Для роботи по SMS слід зареєструвати ваш пристрій на сайті виробника сигналізації, потім, слідуючи командам на сайті (або в інструкції до сигналізації) активізувати роботу з gsm модулем. Після активації потрібно відправити команду запуску gsm-модуля з вашим телефоном. Команда. 05 або 095 (-означає певний код, який залежить від моделі вашої сигналізації).

Після процесу остаточної активації відправляємо ту чи іншу команду, наприклад, запуску двигуна. пишемо SMS-ку з текстом «21» на «номер» вашого автомобіля. Для заглушення двигуна знову пишемо SMS-ку з текстом «22», двигун перестає працювати.

За допомогою інших команд можна відкривати і закривати ЦЗ (центральний замок) автомобіля, ставити режим охорони і вимикати його.

Увага! Команди можуть відрізнятися в залежності від моделі вашої сигналізації.

Помилки при установці сигналізації або в процесі її експлуатації

Установники системи можуть неправильно підключити ланцюг контролю роботи мотора або підключити не всі дроти. Також транспондер в модулі може просто не розпізнавати сигнал. Або в ланцюгах може бути обрив. В даному випадку необхідно проводити комплексну діагностику.

Дистанційне продовження роботи двигуна

При автоматичному запуску власник програмує час прогрівання. Але, якщо його виявилося недостатньо, то існує можливість продовження. Для цього достатньо подавати команду з пульта управління під час роботи ДВС. Отримавши сигнал, блок управління сигналізації скине початкові налаштування і почне прогрівати двигун заново. Продовжувати час пуску можна необмежену кількість разів.

Робота з брелоками «А / B / D / E». серії

На моделях Starline серій А / B / D / E, без діалогового коду, запуск автомобіля відбувається шляхом послідовного натискання на кнопку «1» на брелоку. Необхідно затиснути кнопку «1» на кілька секунд, потім знову натиснути на кнопку «1». Заглушити автомобіль можна таким же способом.

Якщо запуск за допомогою даного способу не вдається, то потрібно слідувати за наступним алгоритмом як на рестайлінгових моделях сигналізацій (після 2010 р наприклад a9, А91, А93, e90). Він полягає в тому, щоб натиснути кнопку «1» і утримувати її до сигналу, після чого натиснути кнопку «3» для запуску двигуна.

Для заглушення двигуна необхідно натиснути і утримувати кнопку «1» до сигналу, після чого натиснути кнопку «2».

Фотогалерея «Призначення клавіш основного пульта»

Активація функції автозапуску можлива тільки при включенні гальма стоянки і нейтральної передачі.

Налаштування автозапуску двигуна по будильнику, часу і температурі

Охоронна система Starline A96 має можливість включити прогрів силової установки з використанням функцій:

 • автозапуск по температурі;
 • контроль напруги АКБ;
 • автозапуск по будильнику в заданий час;
 • періодичний пуск.

Для того, щоб налаштувати автозапуск Starline A96 за допомогою брелока потрібно зайти в курсорних меню. Для цього слід довго затиснути кнопку 4 до тих пір, поки курсор не буде встановлено на першій піктограмі. Перехід між значками проводиться за допомогою натискання кнопок 1 або 4.

Для вибору функцій слід проводити короткі натискання клавіш 2 і 3. Параметри змінюються утриманням кнопок. Більш детально інформація про значення кожної клавіші представлена ​​в таблиці нижче.

При небажанні натискати кнопки на брелоку, поставити на автозапуск машину можна нижчепереліченими способами:

 • за допомогою програми Starline;
 • в особистому кабінеті на офіційному сайті.

Охоронна система Starline A96 має широкі налаштування автозапуску. Отримання доступу до них з’являється після п’ятикратного натискання сервісної кнопки і переходу в меню SF. Автовласник може встановити час роботи двигуна, тривалість включення стартера і інші функції, які представлені в таблиці нижче.

Відключити автозапуск можна через курсорних меню, спеціальний додаток або зайшовши в особистий кабінет на офіційному сайті.

Запуск силової установки автомобіля з брелока

Автосигналізація Starline А96 дозволяє завести і заглушити машину з брелка. Для цього попередньо потрібно виконати підготовку автомобіля. У разі МКПП слід провести процедуру «програмна нейтраль», інструкція якої наведена нижче.

 • Затягнути гальмо стоянки. Силова установка при цьому повинна працювати.
 • Проконтролювати загоряння світлодіода на сервісній кнопці.
 • Витягти ключ із замка запалювання.
 • покинути машину.
 • Закрити багажник, двері, капот.
 • Подати команду «Постановка в охорону». При цьому сигналізація повинна заглушити двигун, а на дисплеї брелока загориться піктограма N.

У разі автоматичної коробки передач виконання процедури «програмна нейтраль» не потрібно. Досить перевести селектор АКПП в положення «Паркінг».

Провести дистанційний запуск двигуна можна одним із способів:

 • Тривало затиснувши кнопку 1 на брелоку.

Мінімальний час прогріву силової установки становить 10 хвилин. Змінити його можна в мобільному додатку або особистому кабінеті. Для того щоб дистанційно заглушити двигун слід довго затиснути клавішу 2 або тричі коротко натиснути на кнопку 1.

Starline A96 автозапуск

Охоронна система Starline A96 дозволяє виконати автоматичний і дистанційний запуск двигуна. Завдяки цьому у автовласника немає необхідності витрачати час, чекаючи досягнення силовою установкою температури, яка достатня для початку руху.

Причини по яким автозапуск не працює і способи їх усунення

Частими причинами, чому не працює автозапуск є:

 • помилки монтажу, наприклад, неправильне або відсутні підключення того чи іншого проводу;
 • забування автовласником виконання процедури «програмна нейтраль» або перекладу селектора АКПП в положення паркінг;
 • неправильне налаштування, наприклад, невірно заданий час автозапуску по будильнику.

Неможливість включити або налаштувати автозапуск може свідчити про наявність поломок в охоронній системі. Пошкодитися можуть як датчики, так і головний модуль. Усунення несправностей, в такому випадку, потребують спеціальних навичок, тому краще звернутися до професіоналів.