Як заглушити автозапуск Starline А91

Як заглушити автозапуск з брелка

Існує кілька способів, як відключити автозапуск на Starline А91 з брелка. за часом, температурою або іншими способами. Розглянемо кожен з варіантів докладніше.

 • Тисніть на клавішу 3 пульта Starline А91 з символом «сніжинки».
 • Утримуйте її до появи мелодії, а потім короткий сигнал.
 • За допомогою третьої кнопки перемістіть курсор до зображення з градусником.

Мелодія свідчить про те, що вам вдалося вимкнути автозапуск Starline A91.

 • Натисніть на клавішу 3 зображенням «сніжинки».
 • Утримуйте її по появи мелодії, а потім одиночного сигналу.
 • За допомогою цієї ж «сніжинки» перемістіть курсор до зображення вентилятора.

Якщо вам вдалося відключити автозапуск Starline A91, брелок видає мелодію. Це свідчить про деактивації за таймером.

 • Тисніть на клавішу 3 ( «зірочка») і дочекайтеся трьох звукових сигналів, а також появі на дисплеї відповідного значка.
 • Натисніть на кнопку 2 із зображенням відкритого замка.
 • Дочекайтеся двох спалахів габаритів і звучання мелодії пульта.

Знаючи, як відключити автозапуск на сигналізації Starline А91, ви зможете швидко деактивувати опцію. Надалі її легко активувати знову.

Іноді виникає питання, як заглушити машину на автозапуску Starline А91, якщо двигун уже запущено. У такій ситуації його можна заглушити з брелка. Зробіть наступне:

 • Натисніть на клавішу 2 тривало.
 • На короткий час клікніть на 3 (зі «зірочкою»).
 • Дочекайтеся мелодії на пульті дистанційного управління і 4-кратного мигання габаритів.

Як відключити автозапуск без брелока

Тепер розглянемо, як зняти автозапуск Starline А91 без брелока. Якщо стоїть завдання просто заглушити двигун, можна використовувати наступні варіанти:

 • За допомогою додаткового брелка. Натисніть 1, а після 2.
 • Через дзвінок з мобільного. команда 22.
 • За допомогою SMS-повідомлення. відправка 22 або 20.
 • Через додаток після реєстрації GSM блоку. Але для початку переконайтеся, що немає проблем з софтом. Адже є не працює додаток на телефоні, то й вимкнути двигун через програму не вийде.

Бувають ситуації, коли необхідно заглушити систему автоматичного запуску без брелока. В такому випадку доведеться вимкнути сигналізацію Starline А91 із застосуванням персонального коду або без нього. Розглянемо різні варіанти.

 • Відкрийте двері машини ключем.
 • Не звертаючи увагу на сигнали, включіть запалення на 20 секунд і тричі тисніть на Валет.
 • Дочекайтеся відключення запалювання, після чого сирена двічі про це сигналізує. Якщо сигналізація не реагує на кнопку Валет, перевірте чи все в порядку з проводкою.
 • Відкрийте двері ключем.
 • Увімкніть запалювання і тисніть сервісну кнопку Валет потрібне число раз.
 • Запалювання відключиться, а поворотники двічі загоряться.

Існує також варіант, що дозволяє повністю виключити автозапуск Starline А91 без брелока. Для цього необхідно відправитися на СТО і довірити роботу фахівцям. При самостійному виключенні можуть виникнути труднощі з подальшою роботою системи.

Як заглушити автозапуск Starline А91 з брелка і не переплутати кнопки

Як заглушити автозапуск Starline А91 з брелка? Для виключення опції використовуйте настройки температури або часу. Натисніть на клавішу 3 тривало, з її допомогою перемістіть курсор до потрібної опції, а після короткочасно клікніть 2. Якщо автоматичний запуск вже спрацював, тисніть довго на кнопку 2, а потім короткочасно на кнопку 1 для відключення мотора. Нижче розглянемо, як деактивувати опцію на Starline A91, і які труднощі можуть виникнути.

Часті проблеми та шляхи вирішення

Знаючи, як вимкнути автозапуск Starline А91 з брелка, ви зможете заглушити непотрібну функцію і користуватись охоронною системою в звичайному режимі. Якщо це не вдається зробити, пройдіть наступні кроки:

 • Переконайтеся у відсутності перешкод. Спробуйте підійти ближче до машини і знову відправте необхідну команду.
 • Перевірте, чи не включена Key Lock, і відключіть його при необхідності.
 • У разі тимчасового збою в роботі системи спробуйте скинути дані на заводські настройки. Для цього включіть запалення і 10 раз тисніть на кнопку Валет. Потім вимкніть запалювання і дочекайтеся 10 коротких сигналів системи. Один раз тисніть сервісну кнопку, а далі клікніть на «замок» брелка для скидання налаштувань. Для виходу з режиму, включіть і вимкніть запалювання.

Тепер ви знаєте, як заглушити автозапуск Starline А91 з брелка і без нього, і які труднощі можуть виникнути. У коментарях поділіться досвідом і способом вирішення виникаючих проблем.

годинника

На брелоку відображається показник часу. Він не тільки є зручною опцією, але також допомагає в реалізації деяких функцій. Наприклад, якщо даний параметр відображається некоректно (після зміни батареї), то автозапуск по будильнику буде відбуватися не в той час і т.д.

F4. вибір гучності і настройка сигналів.

Регулювання параметра відбувається за допомогою другої і третьої кнопки, де 2. збільшення параметра, а 3. зменшення. Для запам’ятовування часу потрібно нічого не чіпати. Після 8-ми секунд бездіяльності система вийде з режиму програмування, зберігши показники.

Як включити автозапуск

Функція дистанційного запуску є дуже зручною і дозволяє прогрівати мотор в потрібний момент: перед виходом на роботу, при падінні температури нижче бажаного мінімуму і т.д. Виставлення необхідних параметрів проводиться через меню програмування (друга таблиця), де можна вибрати з декількох варіантів.

Активація автозапуску відбувається безпосередньо з брелка. Завести мотор можна натиснувши довго на першу кнопку (до мелодійного сигналу), а потім коротким кліком на клавішу три. Заглушити двигун можна за допомогою комбінації клавіш один (довгостроково) і чотири (коротко). Також власник продовжує час роботи мотора, натискаючи на першу, а потім на третю кнопку.

Для активації автозапуску по будильнику необхідно переключити курсор на дисплеї на відповідну піктограму, а після натиснути першу кнопку. Якщо потрібно завести автомобіль через певний проміжок часу, то вибирається опція запуску за таймером і вибирається вже іконка з символом пісочного годинника. Підтвердження також відбувається за допомогою клавіші один.

Є також автозапуск по температурі, корисний для холодного клімату. Її активація теж здійснюється курсорних способом. Спочатку натисканням кнопок курсор виставляється на індикатор градусника, а потім коротко клацає перша клавіша. За допомогою цієї ж кнопки виставляється бажаний показник температури (з кроком в три градуси). Після затиснення кнопки на три секунди, функція стане активною. Відключити опцію автозапуску можна аналогічним способом (виставленням курсора на відповідну іконку і кліком по першій кнопці).

Модуль gsm / gps

Деякі модифікації сигналізації оснащені додатковими GPS-модулями, що дозволяють управляти рядом функцій з телефону, викликати допомогу або відстежувати координати автомобіля. Дана запчастина синхронізується з телефоном, а в комплект входить спеціальна SIM-карта з відповідним тарифом. При використанні іншої карти система працює, але у власників можуть швидко закінчуватися гроші на рахунку через постійне використання інтернет-трафіку.

Принцип роботи автозапуску

Загальні принципи роботи автозапуску скрізь одні.

На автомобілях з механічною коробкою передач обов’язково коректне виконання процедури «програмної нейтралі». вона потрібна, щоб не залишити автомобіль на передачі. Поки мотор працює, подаємо сигналізації інформацію про намір зарезервувати автозапуск. На Starline A93 передбачено три варіанти:

Важливо! Якщо зняти з охорони автомобіль, який підготовлений до автозапуску, то режим резервування буде скасований, і резервування доведеться провести з початку

 • З ручного гальма: при працюючому моторі затягнути ручне гальмо, потім вимкнути запалювання. При такій настройці витягування «ручника» при роботі двигуна автоматично призводить до спрацьовування дублюючих реле модуля автозапуску. коли ви витягнете ключ із замка запалювання, мотор буде як і раніше працювати. Коли сигналізація отримає сигнал про відкриття і закриття дверей (водій та пасажири вийшли) і буде поставлена ​​на охорону, мотор затихне, а машина буде готова до автозапуску. Відключимо обов’язкову постановку на охорону. тоді машина затихне відразу при закриванні дверей, але, варто відкрити двері ще раз, резервування скасується. Варіант, коли мотор глухне по постановці на охорону, кращий.
 • Кнопкою на брелоку. поки мотор працює, затягніть ручник і потім натисніть кнопку 2 брелока. У цей момент відбудеться резервування автозапуску, подальші дії. як в пункті 1
 • При виключенні запалення. резервування відбувається автоматично, коли ви намагаєтеся заглушити мотор ключем запалювання. Не варто використовувати такий режим.

Якщо у вас автомобіль з «автоматом», немає потреби в механізмі «програмної нейтралі». Тому механізми резервування автозапуску в першому і третьому варіанті відрізняються. в першому випадку обов’язково витягування ручника, у другому резервування буде відбуватися при кожному виключенні запалення. Це зручніше взимку, щоб не ризикувати примерзання колодок. На відміну від настройки на МКПП, мотор глухне відразу при виключенні запалення.

Після резервування використовується автозапуск. натиснувши або утримавши кнопку 1 брелока або скориставшись мобільним додатком, якщо у вас встановлений телематичний модуль. При цьому порядок роботи систем сигналізації такий:

 • Спрацьовує реле дублювання запалювання. Для автомобіля це те ж, що і включення запалювання ключем.
 • Подається сигнал на обхідник іммобілайзера, щоб імітувати присутність чіпа.
 • Через кілька секунд для відпрацювання бензонасоса або прогріву свічок розжарювання сигнал подається на реле стартера. відбувається спроба запуску.

Подальші дії визначаються настройками: прокручуючи стартер, сигналізація постійно намагається визначити сам факт запуску. Якщо інформацію про це можна вважати з CAN-шини, то все просто, при аналоговому ж підключенні необхідний сигнал в залежності від настройки:

 • Різке зростання частоти сигналу на тахометричних вході (настройка «по тахосігналу»)
 • Поява напруги на вході (настройка ( «по генератору»)
 • Зростання напруги в бортовій мережі (настройка «по зарядці акумулятора). найгірший спосіб, якого уникаємо, так як він призводить до перетримці стартера у включеному стані.

Якщо сигналізація не визначила запуск, запалювання і стартер відключаються, після затримки цикл повторюється ще кілька разів. Чи не запустивши мотор з усіх спроб, сигналізація відправляє відповідну інформацію на брелок.

Скидання до заводських налаштувань

 • вимкнути запалювання, натиснути сервісну кнопку Valet дев’ять разів;
 • включити запалювання, прослухати дев’ять звукових і світлових сигналів;
 • натиснути ще раз сервісну кнопку, прослухати ще один сигнал;
 • клікнути по першій клавіші на пульті, щоб підтвердити скидання на заводські настройки;
 • знову вимкнути і включити запалювання. Підтвердженням успішної процедури буде три світлових сигналу автомобіля.

Технічні характеристики

 • рівень частоти імпульсних сигналів при передачі даних варіюється в діапазоні від 433,05 до 434,70 МГц;
 • кількість радіоканалів для управління охоронним комплексом складає 128;
 • максимальний радіус дії основного комунікатора. 800 метрів в режимі передачі сигналів і до 2 км при роботі в якості приймача;
 • діапазон функціонування додаткового пейджера складає не більше 15 метрів в радіусі дії антенного модуля;
 • датчик удару і нахилу відноситься до категорії інтегральних пристроїв;
 • діапазон температур, при яких сигналка правильно виконує всі свої функції, становить от.50 до 85 градусів;
 • параметр напруги для харчування охоронної системи. від 9 до 18 вольт;
 • величина струму, споживаного сигналізацією при включеному режимі захисту, становить не більше 23 мА.

Детально про властивості і технічні характеристики протиугінною установки Starline А94 розповів канал «Автоаудиоцентр».

Причини, за якими не працює автозапуск

Також можливо, що мотор не схоплює на холодну і навіть погано заводиться з ключа. В такому випадку можна виставити настройки, при яких буде збільшено час роботи стартера. Також можна знизити інтервал між спробами запуску.

Але найбільш частою причиною, по якій автомобіль не заводиться, стає банальна неуважність. До таких причин належить включена передача (для автомобілів з АКПП. драйв), незакритий замок дверей і т.д. Буває так, що автомобіль перестав заводитися через те, що система погано ловить сигнал.

В цьому випадку брелок видає інформацію і відразу пише помилку. Для обнулення протоколу необхідно знову завести мотор з ключа, затягнути ручник. Потім дістати ключ із замка запалювання, відкрити водійські двері і знову активувати сигналізацію. Зазвичай авто знову постає на охорону, і помилка ОС7 просто зникає. Однак так буває не завжди. Якщо цього не відбулося, то необхідно звернутися в сервісний центр.

Якщо автомобіль не заводиться самостійно, то деякі проблеми можна вирішити своїми руками. Наприклад, після заміни батарейки, годинник збиваються і всі налаштування злітають, а це значить, що автомобіль заводиться не в той час. Обов’язково після того, як встановлюється нова батарейка в пульт, ставиться коректне значення годин.

Також необхідно перевірити сам пульт. Він може бути пошкоджений. мати тріщини на дисплеї, механічні пошкодження або банально розряд батареї. У цьому випадку сигнал не передається дистанційно, відповідно віддалений пуск не спрацьовує. Для того щоб зрозуміти, наскільки «винен» брелок, потрібно налаштувати запуск з телефону (інструкція описана вище). Якщо навіть після цього проблема не зникла, потрібно провести ретельну діагностику, можливо, немає сигналу на стартер.

Комплектація

Охоронна система A94S Can включає в свій комплект наступні компоненти:

 • мікропроцесорний модуль для управління і настройки, оснащується робочої платою і призначається для прийому команд та передачі сигналів;
 • основний брелок зі зворотним зв’язком, виконаний в протиударному корпусі, оснащується рідкокристалічним екраном;
 • додатковий пейджер, дисплея не обладнується;
 • кінцевий вимикач для установки на капот;
 • приймач. антенний модуль, виконаний в пластиковому корпусі;
 • світловий діодний індикатор для визначення стану сигналки;
 • монтажний комплект для підключення всіх елементів системи;
 • сервісна кнопка для входу в аварійне меню, дозволяє управляти тривожним режимом сигналізації при відсутності пульта;
 • сервісне керівництво по монтажу і використання;
 • книжка користувача для налаштування параметрів GSM-модуля;
 • пам’ятка покупця;
 • реле блокування силового агрегату, оснащене колодкою;
 • датчик температури двигуна машини, що дозволяє зробити автозапуск в відповідно до температурного режиму;
 • SIM-картка для установки в GSM-блок.

Як повністю заглушити машину?

 • Вибрати місце парковки, вирівняти машину і зупинитися.
 • Перевести рукоятку (селектор) передач в положення:
 • Підняти (включити) ручне гальмо.
 • Вимкнути ближнє світло фар або габаритні вогні.
 • Почекати 30 секунд.
 • Перевести ключ з положення 2 в положення 1, витягнути ключ із замка запалювання.

Як дізнатися чи є автозапуск на сигналізації Starline?

Визначити по брелоку, яка встановлена ​​сигналізація марки Starline, можна за функціями, які з’являтимуться на екрані пристрою у вигляді піктограм. Наприклад, опція автозапуску ДВС присутній тільки у моделей з цифрою «9», а сигналізації А6 / А9 і А91 не мають можливості працювати з КАН-модулем.

Як заглушити машину з брелка Starline a93?

Як заглушити двигун з брелка Starline А93. Запущений дистанційно або автоматично двигун можна заглушити з брелка. Для цього натисніть на брелоку довго кнопку 1, потім відпустіть її та натисніть коротко кнопку 4.

Як включити автозапуск на сигналізації Starline a91?

 • Натиснути шість разів на кнопку сервісу (Valet).
 • включити запалювання.
 • Сирена автомобіля подасть шестиразовий сигнал, супроводжуваний миготінням індикатора.
 • Натисканнями на кнопку сервісу вибрати настроюється параметр, який буде переключатися на дисплеї замість годин.

Як зняти автозапуск томагавк?

При цьому повинні два рази включитися і вимкнутися фари і два рази просигналить брелок. Як налаштувати томагавк?

 • Натисніть «Відкритий багажник» і «Ключ»;
 • Двічі моргне аварійка;
 • Двічі почуєте сигнал з брелка;
 • На екрані зникне «Сніжинка»;
 • Звук на брелоку говорить про успішне закінчення операції

Як завести машину з брелка Starline А91?

Завести машину з пульта (з додаткового брелка) досить просто. Основний спосіб запуску полягає в тому, що необхідно утримувати «першу» круглу кнопку до сигналу, потім відразу «третю» кнопку. Для заглушення двигуна. утримання кнопки «1» до сигналу, потім кнопку «2».

Як заглушити з брелка Starline А91?

Як заглушити машину з брелка Starline: які кнопки натискати

 • натиснути на основному пульті кнопку «1» і утримувати її 1-2 секунди. Це найбільша кнопка, тому сплутати її з іншими неможливо.
 • виконати коротке натискання кнопки «4». Після нього двигун повинен припинити роботу.

Як заглушити машину з брелка Starline А91 одним натисканням кнопки

У Starline А91 як заглушити машину з брелка? Тисніть короткочасно на кнопку 2 із зображенням відкритого замка (протягом трьох-чотирьох секунд), а після зробіть коротке натискання на клавішу 3 ( «зірочка»). Чотири моргання габаритів і мелодійний сигнал на пульті підтверджують правильність подачі команди. При цьому двигун повинен зупинитися.

StarLine A91.AVI

Як заглушити двигун з брелка на А91

Багато автовласників не знають, як заглушити машину з брелка Starline A91, тому змушені використовувати інші методи. Насправді зупинити мотор за допомогою пульта не складає труднощів. Все, що потрібно. зробити кілька кроків:

 • Натисніть на кнопку 2 на пульті з символом відкритого замка. Утримуйте її протягом декількох секунд.
 • Коротко тисніть на кнопку 3 з намальованою на ній «».
 • Дочекайтеся звучання мелодії на пульті і 4-кратного мигання габаритних вогнів на авто.
заглушити, автозапуск, starline

Якщо все зроблено правильно, вам вдалося заглушити машину з пульта Starline А91. Надалі можна використовувати і інші методи, на яких зупинимося нижче. Вони стануть в нагоді, якщо зазначена інструкція з якоїсь причини не спрацювала.

Як заглушити без пульта

Знаючи, як заглушити двигун з брелка Starline А91, можна зупинити мотор на відстані при працюючому автоматичному пуску. Якщо цей метод не влаштовує, можна використовувати інші варіанти. Розглянемо їх докладніше.

 • Тисніть на кнопку 1 і утримуйте її до появи мелодії.
 • На наступному кроці клікніть на кнопку 2.
 • Надішліть команду 22.
 • Дочекайтеся зупинки мотора.

Якщо ви не розберетеся, як заглушити двигун з брелка Starline A91, скористайтеся GSM системою. Врахуйте, що для коректної роботи необхідно спочатку вбити телефонний номер в пам’ять пристрою. В іншому випадку він не сприйме подану команду. За допомогою дзвінків можна не тільки зупинити машину без брелока Starline А91, але і вирішити інші завдання, наприклад, визначити координати транспортного засобу або керувати дверними замками.

 • Зареєструйте протиугінну систему на веб-сайті виробника.
 • Активуйте блок GSM.
 • Написати користувачеві на модуль з м 05ХХХ, де ХХХ. комбінація, що залежить від моделі охоронної системи.
 • Направте команду у вигляді SMS з цифрою 22 або 20.
заглушити, автозапуск, starline

Знаючи, як заглушити авто не з брелка Starline А91, ви завжди можете підстрахуватися і зупинити двигун альтернативними способами. При цьому пам’ятайте про необхідність попередньої реєстрації.

 • Перевірте роботу GSM-блоку.
 • Встановіть картку мобільного оператора в слот.
 • Активуйте SIM-карту в режим GPRS.
 • Зареєструйте обліковий запис на Starline.
 • Завантажте на смартфон необхідне мобільний додаток. Перевірте його роботу. У разі якщо сигналізація не виконує команди з програми, спробуйте налагодити зв’язок самостійно.
 • Введіть інформацію про охоронну системі і вкажіть номер GSM блоку.
 • Отримайте лист на електронну скриньку, що дозволяє завершити процес реєстрації.
 • Виберіть опцію, що дозволяє зупинити мотор машини.

Тепер ви знаєте, як заглушити машину з брелка Starline А91, і які кнопки для цього потрібні. Якщо цей метод не підходить з якоїсь причини, скористайтеся іншими способами, описаними в статті. В крайньому випадку, завжди можна скористатися ключем запалювання.

Якщо заглушити машину з брелка Starline А91 не вдається, причин може бути багато. відсутність синхронізації пульта, включений Key Lock, проблеми в роботі блоку управління, відсутність грошей на балансі або інші збої в роботі охоронної системи. У всіх цих випадках потрібна серйозна діагностика, чому машина не глухне після відключення запалювання.

У коментарях поділіться, як ви зупиняєте двигун автомобіля, і з якими труднощами доводилося столківаться при експлуатації сигналізації Starline А91. Розкажіть, які ще способи заглушити машину, крім брелка, вам найбільше подобаються.

Активуємо режим автозапуску по температурі

Така функція буде працювати при дотриманні деяких умов:

 • при наявності датчика температури;
 • від місця його установки;
 • справності самого датчика.

Активується довгим натисканням кнопки 3 (зірочка) до появи звукового сигналу від брелока. він повинен пискнути один раз. На дисплеї стане моргати вкрай ліва іконка (1) внизу екрана. Короткими натисканнями на кнопку 3 пересуваємося по меню до третьої зліва позиції (квадратик 3) з символом термометра. Після того як переконалися, що активована потрібна функція, натисніть кнопочку на корпусі для того щоб активувати цей режим (цей режим відключається натисканням кнопки 2 на корпусі), а на місці показань годин з’явиться критичне значення температури мотора після якого буде відбуватися його автозапуск. Після того як значення температури висвітилося, нічого жати не треба. через 8-10 секунд сам пульт-брелок пискне і на дисплеї знову здадуться годинник, а третя іконка (з термометром) залишиться темною. Станом цій іконці видно запущений режим автозапуску по температурі: темна. режим активний, світла. скинутий.

Як завести машину з брелока

Відомо, що у охоронної системи Starline А91 є автозапуск двигуна. Але перед цим необхідно виконання ряду обов’язкових дій:

 • Перевести ручку КПП в положення нейтраль (вимкнути всі передачі);
 • Вимкнути запалення і витягнути з нього ключ (двигун повинен бути включений);
 • Активувати гальмо стоянки.
 • Щільно закрити всі двері, а також капот і кришку багажника;

Якщо жінка пропустила якийсь етап, віддалений запуск неможливий. Але при правильній підготовці машини (мотор заглушений самої сигналізацією), її можна завести з пульта різними варіантами.

  Натиснути і утримувати три секунди кнопочку і після звукового сигналу швидко натиснути кнопку:

Або періодичний запуск двигуна з брелока:

Особливо ця функція актуальна в зимовий час, коли потрібен періодичний прогрів двигуна. Брелок Starline a91 може автоматично запускати двигун для прогріву (через 2, 3, 4, 24 години).

Причини, за якими автозапуск не працює і як їх усунути

Автозапуск з пульта Starline a91 цілком може зламатися в процесі експлуатації. Найчастіше причину потрібно шукати не в застарілих деталях, а в неправильній експлуатації системи або її установки. Якщо не працює автозапуск, також можуть проявитися проблеми з неправильно вибрано параметр програмного забезпечення.

Як налаштувати автозапуск за часом, температурою

Сигналізацію Starline A91 Dialog допускається налаштувати таким манером, що вона в автоматичному режимі буде запускати двигун по температурі повітря (як правило, мінусовій) або через конкретний проміжок часу.

Як налаштувати автозапуск на Starline A91

Незважаючи на те, що сигналізація Starline a91 з класу бюджетних моделей охоронних систем, вона відповідає всім вимогам захисту такого роду пристроїв. У неї потік даних йде по 8 плаваючим каналах з 128. бітовим кодом шифрування з функцією інтелектуального автозапуску. Це ускладнює перехоплення сигналу, так як система сама при кожній діалогової зв’язку «брелок-автомобіль» автоматично вибирає радіочастоту, що в міських умовах з радіоперешкодами має важливе значення.

Автозапуск по часу

Щоб включити цю функцію потрібно вибрати на дисплеї іконку 2. Машина один раз моргне фарами, а на брелоку пролунає мелодійний сигнал. Тепер через заданий власником час сигналка сама буде періодично запускати двигун.

Якщо після першої спроби машина не завелася, піде друга. При цьому час прокрутки стартера буде збільшено на 0,2 секунди. Таймер розрахований на 4 спроби завести двигун. Якщо і після четвертої спроби движок не завівся, спрацьовує звуковий сигнал на брелоку. Щоб налаштувати прогрів двигуна за часом послідовність дій така:

 • Натискається і тримається довго кнопка на брелоку (зірочка).
 • Брелок коротко пискне, але кнопку тримати натиснутою, після другого звукового сигналу кнопочку відпустити;
 • Замигает крайня ліва іконка (1) на панелі;
 • Коротко натискаючи кнопку, переміщаємося на іконку вентилятора;
 • Одним коротким натисканням кнопочки. брелок відіграє мелодію;
 • Почекати секунд десять поки не пискне брелок, а іконка з вентилятором залишиться затемненій;
 • Функція інтервального запуску активована.
 • Відключається таким же чином, але вибір підтверджується кнопкою (відкритий замок) При успішному запуску двигуна на екрані з’явиться зображення вихлопних газів. Сам автомобіль 3 рази моргне фарами і тричі подасть звуковий сигнал.

  Найбільш часті причини до поломок

 • Двері машини не закриваються з пульта. Справитися з проблемою можуть допомогти майстра в сервіс-центрах. Необхідно перевірити і визначити які є місця розривів в ланцюзі між основним блоком і дверима, відповідність технічним вимогам проводів-актуаторов і як запрограмований імпульс закривання дверей.
 • Перестав працювати автозапуск. Найчастіше причина криється в несправній проводці. Вона може бути пошкоджена. Також невірно поставлений обхідник іммобілайзера (швидше за все самої антени). Треба також перевірити програмування пристрою.
 • Сирена автомобіля не спрацьовує. Поламалася або сама сирена, або стався в розрив в електропроводці. Усунути проблему допоможе повна заміна самої сирени або переукладання електропроводки всієї системи.
 • Як подивитися температуру двигуна

  Також сигналізація має функцію віддаленого запуску по температурі, що зручно для умов холодного клімату. Для цього потрібно:

  • спочатку натиснути третю кнопку на пульті (у вигляді зірочки), брелок видасть один мелодійний сигнал;
  • на дисплеї тепер відображається піктограма у вигляді термометра. Необхідно перемістити курсор на цю піктограму, натиснувши знову третю клавішу;
  • тепер можна виставити необхідне значення температури, при якому двигун буде заводитися. Крок операції. три градуси за Цельсієм;
  • для підтвердження вибору натискається тривало перша клавіша, аж до двох коротких сигналів;

  Неправильне налаштування режимів роботи

  У разі якщо автомобіль обладнаний механічною КПП, є ймовірність того, що ні був запрограмований режим нейтралі. Цей аспект необхідно виправити.

  Як завести машину з брелка Starline A91

  • автомобіль повинен стояти на нейтральній передачі. Це актуально для автомобілів з механікою, на автоматі. паркінг;
  • всі двері, капот і багажник повинні бути закриті;
  • автомобіль повинен бути поставлений на ручник.

  Сигналізація Starline А91 має два пульта. Перший. основний, з ЖК-дисплеєм. Щоб запустити двигун віддалено, потрібно натискати наступні кнопки: спершу клацає, натисніть 1. Її потрібно тримати до тих пір, поки не прозвучить мелодійний сигнал. Після цього потрібно коротко натиснути третю кнопку. Детальна інструкція представлена ​​в відео, розташованому нижче.

  Автозапуск сигнализации Старлайн А91 с механической и автоматической коробкой передач.

  можливі несправності

  Але іноді система може видавати різні помилки: двигун не запускається або заводиться, а через кілька секунд глухне. У таких випадках на брелоку пишуться літери SP або ST. Основні причини, за якими сигналізація виходить з ладу, вказані нижче.

  Як заглушити машину з брелка Starline A91 після автозапуску

  Логічно, що разом з можливістю запустити двигун авто віддалено, є опція, що дозволяє заглушити силовий агрегат. Виконання даної команди з обох брелоків (основного і додаткового) здійснюється аналогічно:

  Також присутня можливість виключення двигуна через телефон. Якщо здійснюється дзвінок на SIM-карту сигналізації, то вводиться код 22. Якщо ж відсилається SMS, то власник повинен прописати цифри 22 у складі повідомлення.

  Як завести машину з телефону

  При наявності GSM-модуля автосигналізація Starline А91 дозволяє зробити віддалений запуск за допомогою мобільного телефону. Окрема SIM-карта встановлюється в блок керування сигналізацією. Вона повинна бути активована і зареєстрована за допомогою відповідної команди, відправленої з телефону власника.

  Як завести автомобіль по будильнику

  Функція автозапуску має кілька різних варіантів, які власник може налаштовувати на свій розсуд. Наприклад, можна налаштувати автоматичний запуск по будильнику. Попередньо варто переконатися, що час на брелоку встановлено правильно для коректного виконання програми.

  Необхідно встановити курсор на відповідну іконку з годинником (за допомогою третьої кнопки). Після треба натиснути першу кнопку і почути мелодійний сигнал. Час на брелоку має блимати, а автомобіль один раз моргне габаритами. Тепер на пульті відображається відповідна іконка, а система почала зворотний відлік до автозапуску. Самі показники будильника виставляються там же, де і параметр годин.