Як самостійно змінити нафту в автоматичній коробці передач до Grand Vitara Suzuki. Заміна масла…

Олія для Suzuki Grand Vitara: Як замінити автоматичну коробку передач та ручну коробку передач

Масло в автоматичній коробці передач Suzuki Grand Vitara зношується, тому час від часу необхідно його замінити. Подібні вимоги накладаються на ручну коробку передач. механічна коробка майже вічна, але за відсутності належної служби вона може зазнати невдачі достроково. Робота проводиться самостійно або зв’яжіться з сервісним центром.

Через 50-70 тисяч. KM або більше значно знизило плавність перемикачів передач. Це пов’язано з відсутністю запланованих заміни масляної рідини в автоматичній коробці передач. Хоча виробник та деякі водії стверджують, що не потрібно робити послугу, це не так. Чим вище пробіг, тим важливіший знос передачі та більші ризики, що автоматична коробка передач вийде з ладу.

Важливий! Автоматичний ремонт передач дорого, правильніше приділяти достатню увагу на профілактичну роботу.

Олія Suzuki Grand Vitara випаровується з часом. це виражається у зменшенні обсягу або втрати діючих речовин (добавок). Через 45-55 тисяч. Км мастила, саме все не так. це змінить колір, запах, сторонні домішки можуть з’явитися. Ви можете їздити на ньому деякий час, але допустима відстань не перевищує 100 тисяч. км. Оптимальні інтервали обслуговування для автоматичної коробки передач. 70 тисяч. KM або вдвічі частіше з низькоякісними дорогами, постійне стоячи в пробках, агресивне водіння.

Ресурс автоматичної передачі багато в чому залежить від регулярності обслуговування

Якість, рівень масла в системі автоматичної коробки передач слід регулярно перевіряти. Це просто зробити. просто вийміть зонд і капайте трохи рідини на аркуш паперу або тканину. Якщо відтінок коричневий, чорний, є металева чіп, вам потрібно підтримувати технічне обслуговування. Непрямі симптоми несправностей автоматичної коробки передач. це шум у салоні, коли двигун увімкнено, сторонні вібрації.

Яка олія в автоматичній коробці передач Suzuki Grand Vitara

Нафта в автоматичній коробці передач Suzuki Grand Vitara 2 0 Автомат повинен бути налито з урахуванням рекомендацій виробника. Перевірка відповідності GOST, також потрібні сертифікати. Якщо товар виглядає сумнівно, краще не купувати його.

Для Grand Vitara, змащування Lukoil, мобільних, алкогольних молі, кастрації, рабенол. ідеально.

Ви можете замінити оригінал аналогом, але в рамках заданого класу характеристики з точки зору в’язкості. Водій регулює тип масла на свій розсуд, але після синтетики можна заповнити мінеральну воду (наприклад) лише після того, як система була повністю промита.

Важливий! Змішування мастила з різним хімічним складом призводить до небажаних реакцій, може закінчитися повною несправністю автоматичної коробки передач.

Для автоматичної коробки передач вибирається нафта з урахуванням рекомендацій у технічному керівництві

Об’єм олії в автоматичній коробці передач Suzuki Grand Vitara

Для однієї служби вони приймають до 5 л передачі. Точний обсяг залежить від методу роботи. Якщо вам потрібно промити систему, зробіть повний осушення практики з автоматичної коробки передач, рідина бере з маржі.

Як замінити олію в автоматичній коробці передач Suzuki Grand Vitara

Заміна трансмісійної рідини може здійснюватися незалежно, оскільки це вам потрібен набір обладнання, інструментів, змащення. Автомобіліст повинен діяти відповідно до інструкцій, проблем не буде. Порядок дій:

 • Покладіть машину на рівну поверхню або спостережувальну яму.
 • Поверніть захист картера.
 • Візьміть контейнер на 5 літрів, замініть його під потоком глади. він піде відразу після скручування сливи. Зачекайте, поки навчання не стане дренажним.
 • Вийміть сковороду автоматичної коробки передач, протріть кріплення, поверніть піддон на розміщення.
 • Затягніть пробку сливи, налийте той самий об’єм масла в автоматичну коробку передач, яка раніше.
 • Прогріто двигун на чверть години.

Готовий. стара мастила об’єднана, нова додана. Якщо часткове обслуговування планується, цього буде достатньо, щоб злити частину тренувань.

Обсяги нафти повинні бути суворо контрольовані, оскільки переповнення та недоліки шкідливі для роботи автоматичної коробки передач

Перевірка масла в автоматичній коробці передач Suzuki Grand Vitara

Дефіцит або надмірна передача однаково небезпечна для автоматичної передачі. Щоб виключити ці проблеми, проведіть регулярні перевірки рівня. Порядок дій:

 • Встановіть машину на рівній поверхні.
 • Вийміть захист двигуна, обережно відкрутіть болти монтажу автоматичної коробки передач.
 • Перевірте поточний рівень.
 • Поверніть піддон автоматичної коробки передач, а потім поставте захист двигуна.

Щоб визначити зонди зонда, чи є достатньо мастила в системі чи трохи/багато, відрегулюйте кількість. Якщо рівень менший, ніж повинен бути, не всі частини зазвичай мазаються, вам потрібно виконати технічне обслуговування. Коли масла більше, ніж їх слід видалити. Рахунок Acule в автоматичній коробці передач Suzuki Grand Vitara є невідповідним для сильних змін у тіні, аромату та появі сторонніх домішок.

самостійно, змінити, автоматичній, коробці

Проблема.безперебійне функціонування автоматичної коробки передач багато в чому залежить від якості масла

Заміна нафти в ручній коробці передач Suzuki Grand Vitara

Для механічного коробки також слід проводити планову зсуву. Само власні, роботу можна виконати, головне, дотримуватися правил і підготувати все, що потрібно для роботи.

Відповідно до правил, ручна коробка передач повинна віддаватись кожні 40-50 тисяч. Км пробігу, інтервал зменшується в умовах екстремальних експлуатації, агресивного руху. Шум, вібрації під час руху, змащення на коробці передач вказують на проблеми з ручною коробкою передач. Сигнали тривоги не можна ігнорувати, з часом проблема лише посилиться.

Важливий! Коли з’являються витоки, перевірте прокладки первинного валу, і в той же час на півколісних валів стрижня вибору передач. Якщо прокладки є нормальними, випадок перевіряється на цілісність, проаналізуйте ступінь герметичності деталей задників, нанесіть герметик. Змащення змащування може вказувати на знос валунів, засмічення механізму ґудзики.

Яка олія в ручній коробці передач Suzuki vitara

Масло Suzuki Grand Vitara повинна бути обрана з урахуванням рекомендацій фабрики виробника. Він радить вибрати 75W-90 API GL-4. Якщо вартість оригіналу для автомобіліста занадто висока, ви можете доглядати за більш доступною ціною та аналогом, подібним за характеристиками.

Важливий! Аналог непоганий, якщо він відповідає оригіналу в класі, в’язкість та інші значні параметри.

Рекомендується нафтовою рослиною. найкращий вибір

Скільки олії в Сузукі Великий Вітари

З запланованим технічним обслуговуванням у коробці передач, 1 наливається.8-2 л мастильних матеріалів. Це ємність ручної коробки передач, якщо вам потрібно мити систему, масло приймається окремо.

Як замінити олію в ручній коробці передач Suzuki Grand Vitara

Заміна нафти в Suzuki Grand Vitara робиться за наступною схемою. Спочатку підготуйте змащення та інструменти, вивчіть посібник для виконання роботи. Потім:

 • Двигун нагрівається, автомобіль керується на шляху або ямі.
 • Зверніть захист двигуна знизу, щоб відкрити доступ до коробки передач.
 • Знайдіть шию стоку, перевіряйте її на наявність змащувань.
 • Випальця перетворюється на три.вісвіт, замінений контейнером, випустіть тренування.
 • Відкрутіть нижню частину картера, вийміть та очистіть фільтр, якщо це необхідно, встановіть новий.
 • Очистіть піддон. можна використовувати розчинник. Потім вони промивають вузол і протрять його сухим, повертаються до місця, гвинт.
 • Кришка сливи скручується, масло, приготоване заздалегідь, виливається в ручну коробку передач через отвір, призначений для цього. Найзручніше використовувати шприц, шланг і пляшку олії також підходять.
 • Пробка закручена, захист повертається на місце.

У той же час рекомендується вилити нову мастило в задні, передні коробки передач, коробку для роздаткового матеріалу.

Своєчасне обслуговування коробки передач є ключем до її довговічності (застосовується до всіх типів полів, включаючи автоматичну коробку передач)

Як перевірити рівень нафти в ручній коробці передач Suzuki Grand Vitara

Рівень нафти в пункті пропуску Suzuki Grand Vitara може змінюватися під час роботи. Щоб підтримувати продуктивність системи, вона повинна бути між слідами мінімуму та максимум. Ще один момент. з часом і об’єм, і добавки випаровуються, що значною мірою впливає на робочі характеристики готової суміші. Нафта стає непридатною для роботи, поточні проблеми повністю вирішені.

Важливий! Втрата трансмісійної рідини початкових робочих властивостей призводить до спінування речовини, основна основна передача. Шестірні диференціала починають гудити, відчувається гуркіт.

Через 1 тис. Км редукторного передачевого шестерні за відсутності змащення високої якості знищуються, пробки передачі. Драйвер більше не зможе перемикати окремі програми або все одночасно. У кулеметах масло відповідає за охолодження пристрою, якщо воно не буде замінено, поштовхи з’являться, під час перемикання передач.

Зношене змащування негативно впливає на роботу блоку

Перш ніж замінити розробку, перевірте рівень вмісту рідини в системі. Це дозволить вам зрозуміти, чи є ситуація нормальною чи ні. Маючи критичний дефіцит технічної рідини, потрібно оглянути пристрій, зробити тест на витоки. Візуальний огляд. це найпростіший метод перевірити та точно оцінити стан. Плями, тріщини від витоків не повинні бути нормальними.

Вибір олії для Grand Vitara Suzuki

Автоматична коробка дуже популярна серед автомобілістів, насамперед, завдяки простоті роботи. Однак, на відміну від механіки, автоматична коробка передач потребує регулярного обслуговування. Список основної робочої діагностики ATF включає заміну витратних матеріалів, таких як ущільнювачі, масляний фільтр та технологічний масло.

Рідина ATF відіграє головну роль у хорошій роботі всього механізму. Нафта забезпечує ефективне змащення поверхонь, що розтираються, і запобігає пошкодженню. Крім того, рідина забезпечує необхідний тиск у системі, видаляє тепло і рівномірно розподіляє температуру. Однак з часом масло піддається носі.

Ознаки необхідності змінити рідину в механізмі автоматичної коробки передач:

 • Відчуття вібрації, ударів, шуму при роботі з автоматичною коробкою передач;
 • Часта гірка передач;
 • Витоки рідини;
 • Зміна кольору та запаху олії.

Відповідно до правил, потім від виробника Сузукі Великої Вітари, рідина ATF повинна бути замінена після 70 тис. Км пробігу. У деяких випадках заміна потрібна частіше, особливо якщо:

 • Автомобіль інтенсивно працює на поганих дорогах;
 • часто транспортує важкі вантажі або багато пасажирів;
 • приймає буксирування інших транспортних засобів;
 • Часто в пробках;
 • Водій використовує агресивний спосіб управління автомобілем.

Також масло може зношуватися у разі несправності механізмів автоматичної коробки передач. Однак основна роль у роботі нафти забезпечується її якістю.

На сьогоднішній день продається понад 200 різних брендів та типів автоматичної коробки передач, кожен з яких відрізняється за кольором, композицією, дійсністю та класом. Чим більш відомий бренд, тим дорожче буде рідина. Однак експерти не рекомендують заощадити на цій речовині. Склад високоякісної олії ATF також включає різні добавки, які допомагають усунути проблеми в механізмі автоматичної передачі та значно продовжують термін служби.

Існує три типи рідини ATF: мінеральна, напівсинтетична та синтетична. Останній. найбільш кращий. Необхідний клас рідини для кросовера Grand Vitara Suzuki. Dexstron 3.

Процес заміни нафти

Водій може незалежно змінити технологічну рідину в системі автоматичної коробки передач. Є два способи: Повна зміна масла та часткова. Будь.яка з процедур вимагає суворого дотримання інструкцій щодо експлуатації транспортного засобу, а також запобіжних заходів. Відповідно до правил безпеки, вся робота виконується лише за допомогою пробуреного двигуна.

Розглянемо процедуру часткової заміни нафти в автоматичній передачі автомобіля Suzuki Grand Vitara:

 • Спочатку автомобіль повинен бути загнаний до шляху або ями. За відсутності такої можливості машину піднімають за допомогою гнізда;
 • Залежно від бренду та року випуску, автоматична коробка передач може бути обладнана зливним отвором. У цьому випадку, щоб злити рідину, потрібно буде відкрутити клапан розширення резервуара та злити залишки в порожню ємність. За відсутності зливного клапана масло перекачують безпосередньо з контрольного отвору за допомогою шприца та гумового шланга;
 • Збирати максимальну кількість рідини;
 • Використовуючи воронку, налийте нову рідину в кінцевий слід на вимірювальному зонді;
 • Скрутити пробку шиї повені;
 • Запустіть двигун і залиште його працювати протягом 10 хвилин;
 • У свою чергу плавно перенесіть селектор автоматичної коробки передач у всі положення протягом 10 секунд.

Після цього рівень масла в системі знову перевіряється і, якщо необхідно, додається правильна сума.

Повна заміна масла в автоматичній коробці передач

самостійно, змінити, автоматичній, коробці

Повна заміна рідини. це найефективніший спосіб запобігання несправностей у автоматичній коробці передач. Процедура проводиться на рівній поверхні.

Крок.By.кроки інструкцій щодо повної заміни нафти в автоматичній коробці передач у Grand Vitara Suzuki:

 • Відкрийте картер автоматичної коробки передач. Для цього відкрутіть усі болти, які фіксують захист;
 • Очистіть піддон бруду та пилу, після якого механізм прикріплений назад;
 • Знайдіть шосе, що використовуються для видалення суміші з автоматичної коробки передач. Механізм повинен бути відключений з пристрою радіатора або самої передачі, залежно від конструкції автомобіля;
 • Приєднуйтесь до отворів з автомобільних доріг з подовжувальними форсунками;
 • По черзі, рідина почне витікати з шлангів;
 • Крім того, механізм приєднується назад, клапани закриті, а нова рідина виливається в автоматичну коробку передач до обмежувальної позначки.