Як дізнатися модель Starline сигналізації від Keychain

За допомогою Інтернет-послуг

Ви можете визначити модель Starline Car Leversition Berelia за допомогою таких Інтернет-послуг:

 • На офіційному веб-сайті StarLine є інтернет-каталог як існуючих моделей сигналізації, так і зразків, видалених з виробництва. Кожен комплекс безпеки, представлений на ресурсі, має зображення контрольного ключа. Користувач має можливість візуально порівнювати свій пульт з зображеннями, розміщеними на сайті та ідентифікувати діапазон та номер пристрою.
 • Окрім офіційних джерел, ви можете використовувати ресурс. Ні “. Він також містить зображення Keyfobs різних сортів сигналізації, включаючи StarLine. Крім того, фахівці цього сайту створили спільноту. де власник автомобіля має можливість розміщувати фотографію консолі та отримати коментарі від інших користувачів, які можуть знати відповідь.
 • Існує ще один варіант ідентифікації пристрою – за допомогою пошукової системи Google за зображеннями. Слід сфотографувати брелок, бажано у високій якості, і завантажити картинку в пошук. Google знайде всі схожі зображення, під якими власник автомобіля зможе переглянути назву моделі та встановити, до якої серії вона належить.

Визначення марки супроводжуючої документації для автомобіля

Якщо супроводжуючі документи залишаються при покупці автомобіля, ви можете визначити сервісний центр, де була проведена машина, або була виконана установка сигналізації. Фахівці, які займаються автомобілями, повинні знати свої нюанси та модель додаткового обладнання. Можливо, служба зберегла документи, що стосуються вашого автомобіля.

Найшвидший і простий варіант визначення моделі сигналізації буде звернення до послуги, що спеціалізується на продажу та встановленні систем безпеки. Працівники цих центрів легко визначатимуть тип сигналізації, встановленого на автомобілі.

Визначення марки супроводжуючої документації для автомобіля

Якщо супроводжуючі документи залишаються при покупці автомобіля, ви можете визначити сервісний центр, де була проведена машина, або була виконана установка сигналізації. Фахівці, які займалися авто, повинні знати його нюанси та модель додаткового обладнання. Можливо, служба зберегла документи, що стосуються вашого автомобіля.

Найшвидший і простий варіант визначення моделі сигналізації буде звернення до послуги, що спеціалізується на продажу та встановленні систем безпеки. Працівники цих центрів легко визначатимуть тип сигналізації, встановленого на автомобілі. навантаження

Визначити модель сигналізації від Keychain може бути в онлайнових службах

У мережі ви можете знайти кілька ресурсів, які допомагають сигналізувати брелок для визначення своєї моделі.

Наприклад, ви можете використовувати цей ресурс в Інтернеті. посилання.

Він спрощує пошук за кількістю кнопок на брелок та типи автосигналізації, але неможливо визнати його якомога повніше. На жаль, на цьому сайті немає нових моделей ключових ланцюгів Starline, показані лише на малюнку нижче.

Starline сигналізації, видалені з випуску

Різні види сигналізацій Starline використовували різні типи основних брелоків. На знятих із випуску сигналізаціях серії A покоління Twage (А2, А4, A6, А8, А9) застосовувався основний брелок з характерною тонкою антеною, захищеною окремим елементом корпусу.

Starline A6:

Starline A4:

У цьому місці брелок тріщить з частими носіння в кишені. На відміну від A-серії, що випускалася одночасно з нею і належала до того ж покоління серія В використовувала міцніший брелок, де корпус складався тільки з двох половинок, а антену закривав фігурний виступ.

Starline B6:

У серії з того ж покоління, брелок зберіг загальні особливості In-Series, але мав двобарвний випадок з іншим принципом розбирання. “Хвороба” серії C. це тріщини, до яких прикріплюється карабін.

READ  Як вийти з машини, почав без ключа Starline

У діалоговому вікні покоління відрізнялося трохи зовні. Характерна різниця. це перехід до русифікованих екранів.

Діалогове вікно Starline B9, Starline A91 Діалог:

Сигналізація без Autorun (діалогове вікно B6, діалогове вікно A61) з таким самим конструкцією корпусу характеризувався значками нижнього ряду:

За останній рік випуску серія сигналів A61 / A91 була створена в конфігурації “4×4”. вони використовували прямокутний ключовий ланцюг з D-серії. Оскільки D-Series використовує чотири кнопки клавіші клавіші, а A91 / A61. це три кнопка, остання кнопка на цих автоматичних будильниках містить екранну підсвітку без додаткового функціонального.

Зліва направо. Starline A61 4 × 4, Starline A91 4 × 4:

/ У майбутньому сімейство діалогу була покращена, перетворюючись на діалогове вікно Flex. гнучкі програмовані додаткові канали додавали до вже існуючої функціональності, яка стала додатковою обов’язковою функцією StarLine тривоги. Підтримка Can-шина з’явилася.

Дизайн мозку був переглянутий. Їх зовнішній вигляд змінився, антена була видалена всередині корпусу, ключовий ланцюг придбав форму “код”, набагато зручніше. Перша кнопка брелока збільшилася в розмірах і переїхала у виступ, зробивши інтуїтивний пошук потрібної кнопки швидше.

У B серії B “відгущення” ланцюги досягли апогею. B62 та B92 тривоги мали таке ж тіло, що відрізняються лише кількома піктограмами (B62, не було жодних значків автозапуску для таймера та температури). Самі екрани були подібними, відповідно, A61 і A91.

Ті самі екрани були використані в автомобілях E60 та E90 (відмінності також у нижньому ряду значків), але самі ключі FOBS отримали власний корпус. На відміну від більшості моделей Keyfobs, де позначення кнопок суто символічні, тут, на кнопках налаштування та видалення однозначних зображень.

Як дізнатися модель Starline сигналізації від Keychain

Якщо ви купили досить хорошу машину, яка використовується, то як визначити модель Starline сигналізацію від Keychain, коли колишній власник не пам’ятає, що він належить своєчасно? Припустимо, що брелок залишався єдиним, і це необхідно вирішити завдання. Нехай це буде в робочому стані, але його випуск є питанням часу. Безпека потрібна в будь-якому випадку. І якщо він працює в часи, то терміновість пошуку не має сумнівів.

Опинитися в самий невідповідний момент перед задраною машиною – не та ситуація, яка може порадувати когось. Зрозуміло, що, якщо виявлені ознаки зберігаються на брелок, то немає проблем. Однак вони швидко стираються. І якщо попередній власник забув модель сигналізації, то будьте впевнені: написів на брелоку точно не збереглося, бо вона була поставлена ​​давно і використовувалася активно.

Як визначити модель сигналізації Starline по брелоку, у нашій інструкції буде основним питанням. І перше визначення типу системи, що стоїть на борту вашого автомобіля.

Визначення супровідної документації на автомобіль

Велика ймовірність, що придбаний вами автомобіль (котрий був у користуванні), обслуговувався в тому ж сервісному центрі, де спочатку був куплений. Тому є підстави розглянути супровідну документацію для автомобіля та знайти сервісний центр, який займався встановленням та підтримкою Starline тривоги. Вся необхідна інформація щодо нюансів, що стосуються вашого автомобіля, повинна зберігатись у цьому сервісному центрі (у тому числі про модель сигналізації). Фахівці цього сервісного центру повинні бути компетентними у визначенні моделі StarLine.

Крім того, ви можете шукати щастя, зв’язатися з офіційними представниками виробника вашої марки автомобіля. У більшості випадків антикрадний пристрій тієї ж моделі встановлюється на автомобільних транспортних засобах однієї марки. Але цей варіант не завжди ефективний, оскільки часто сервісний центр йде до покупця та встановлює тривогу за допомогою переваги.

Будьте тим, як це може, найкращий спосіб визначити модель Starline тривоги Berellok. це зв’язатися з будь-якою компанією, що спеціалізується на установці та обслуговуванні Starline Alarm. У цьому випадку, ви абсолютно точно і безпомилково отримаєте достовірну інформацію щодо моделі вашого брелока Starline.

дізнатися, модель, starline, сигнал, keychain

Співробітники таких компаній, як правило, мають повний та актуалізований банк даних всіх модифікацій брелоків Starline, що використовуються в даний час.

READ  Ford Focus 3 не працює сигнал

Всі сигналізації Starline моделі, на відміну від інших аналогів протиугінних систем, мають на кожну лінійку окремий брелок. Як виглядає аксесуар, можна точно визначити модель і зорієнтуватися з налаштуваннями. Тому важливо пам’ятати, які бувають відмітні ознаки у дисплеїв, щоб не плутати пристрої від одного виробника.

Моделі сигналізації Starline, зняті з випуску

У різних видів сигналізації брелоки виглядають по-різному. Наприклад, на знятих з виробництва версіях серії А в поколінні Twage використовувалася характерна для таких брелок конструкція, в якій була тонка антена та окремі елементи, призначені для захисту.

Однак через таку будову брелок може потріскатися при носінні в кишені, тому вони не дуже зручні. У цьому відношенні набагато краще виглядають брелоки серії В, які мають покращену міцність. Досягти цього вдалося за допомогою спеціальної будови корпусу та фігурного виступу, який закриває антену.

Серія С перейняла все найкраще у серії В, але при цьому у брелока було додано двоколірний екран. Однак у цієї моделі з’явилася нова проблема – вушко, за допомогою якого кріпиться карабін, через якийсь час починає покриватися тріщинами.

Далі йде покоління моделі Dialog, який практично нічим не відрізнявся від свого попередника. Єдина відмінна відмінність – написи на дисплеї були перекладені російською мовою.

В останній рік випуску цієї моделі було розроблено нові види сигналізацій. В них як прототип використовувався дизайн брелока від серії D. Однак у цих брелоків було чотири кнопки, які відповідали за чотири функції. У нових моделях було три функції, тому за них відповідали лише три кнопки, а четверту переробили під увімкнення підсвічування екрану.

Через деякий час сімейство Digital було вдосконалено, через що нові моделі стали називатися Dialog FLEX. У нових моделях були додані нові функції на кшталт додаткових каналів, які пізніше стали обов’язковими для будь-якої сигналізації Starline.

Поряд з модернізацією змінив конструкцію ключа FOB. Антена більше не повторює житло, але приховано в ньому. Крім того, сама безмовна форма стала набагато зручнішою, перетворюючись на подібність. Крім того, перша кнопка стала набагато зручнішою, оскільки вона почала виділятися, щоб вона була швидко знайдена.

У серії, брелок, нарешті, перетворився на “заплату” і почав мати згладжування кутів. На моделях B92 і B62 корпус ланцюгів був однаковим. Дисплей повністю розгойдується з серії A61 та A91.Крім того, ці дисплеї використовувались доріжками автосигналізації Starline E60 та E90, але вони повністю змінилися. До однозначних позначень, про які кнопок на житло несуть відповідальність за те, що. У цих версіях вперше ці позначення з’явилися.

Весь діапазон моделей тривоги Starline ділиться на рівні, що визначають вартість обладнання. Існують сучасні моделі, які мають велику кількість опцій і додаткових функцій. І є тривоги, які вже видалили з виробництва, але їх маркування також слід знати.

За принципом роботи автосигналізації поділяють на прилади з автоматичним запуском двигуна та без автомата.

Виробник випускає 5 рядків ключових ланцюгів, які вказують клас тривоги та відрізняються від себе до функціональності та зовнішнього вигляду. Ці категорії позначаються:

 • A. відноситься до найрізноманітнішої лінії, у них встановлено 128-канальний приймач;
 • B. мати вбудований сервіс для відстеження, оснащений 512-канальним приймальником;
 • C обмежені в асортименті, виробляється тільки в синьому або сірій корпусі;
 • D. мають великі розміри з зображенням позашляховика на екрані;
 • Електронна лінія з автономним запуском економіки, яка має датчики шоку та нахилу.
READ  Підключення реле ближнього світла ВАЗ 2106

Припинений

Є тривоги, які більше не виробляються. З серії, і вони є Starline A8, A9, A9, A4. Це старе покоління TWAGE, для яких ключові ланцюги з антеною, яка була захищена окремим справою. Він знаходиться на стику двох частин, що пристрій постійно розбитий.

У серії, яка була випущена одночасно з а, мала більш сильну справу. Він мав лише дві половини, де антена закрила свого роду виступ. У майбутньому форма змінилася, антена була видалена. Будинки B62 та B92 були однаковими, відрізнялися лише від іконками. Від виробництва видалено сигналізацію Starline B9 і B6.

Що стосується серії C, відповідно до зовнішнього вигляду, вони нагадують лінію. Значна різниця. C-Series Case зроблена у двох кольорах. Постійна проблема. часті пошкодження та тріщини додається, до якого прикріплюється карабін. Видалено з випуску Starline C4, C6 та C9. У цьому ж оформленні пристрої без автозапуску відрізнялися нижньою низкою ярликів на екрані (В6 Dialog та А61 Dialog).

Серія D використовує брелоки з чотирма кнопками, а у А91/А61 всього 3 кнопки, четверта тільки включає підсвічування екрану. Фото показує типи ключових ланцюгів A61 та A91 з брелок з серії D на 4 кнопки. Потім діалогове вікно було покращено, додано гнучкі програмовані додаткові канали. Сімейство отримало нову назву Dialog Flex. Розглянуто оформлення батареї, антена була видалена.

Starline Car Alarm. Усі лінійки, відгуки.

Нові моделі

У версії брелок постійно змінювали. Отже, у моделі A93 / A63 вона була спочатку форма, подібна до паралелепіпету з переміщеними сторонами країв. Одна кнопка залишається окремо на виступі. Ключковий актуальний у останніх моделях, було лише змінений дисплей. Він став таким же, як у Starline Systems з автономним.

Незалежно від конфігурації пристрою, кожен будильник має стандартний набір функцій. Вони включають в себе таку ж ступінь захисту від хакерства, необов’язкового встановлення модулів GSM та GPS та наявність механізму вимірювання трьох осі 3D нахилу та впливу.

Потім вони запустили повноцінну серію нового покоління. Дизайн виявилося, як діалог Flex, головна відмінність. це встановлення модуля може. Паралельно з цією лінією Starline, серія D автоматично сигналізації для позашляховиків була випущена. Брелок став прямокутною формою, колір був виготовлений два варіанти: червоний і синій. На відміну від A61 і A91, Starline D64 та D94 Четверта функціональна кнопка. Немає більше відмінностей між брелоками.

Нові моделі в залежності від кваліфікації:

 • Серія В. Форма брелока та дисплей залишилися колишніми.
 • Серія Е. Конструкція брелока в оновлених моделях не змінилася. Модифікації піддалася лише пристрій у п’ятому поколінні Starline Е95 та Е65. Екран став вертикальним, змінилася графіка.
 • Серія А. Екран змінився на такий самий, як і в Е-серії.
 • Серія D. Оновлений екран, як і в серіях А та Е. Формуйте брелок став прямокутним червоним кольором.

Останні брелоки – сигналізації шостого покоління. У В-серію додалася нова Х-модель, яка на вигляд схожа на моделі колишньої В-серії. Дисплей знову набув горизонтального положення, але забарвлення інтеейсу дісталося від приладів п’ятого покоління. Замість РК тепер встановлюють OLED екран.

У Starline А66 і А96 корпус знову набув скошеної форми, а екран зробили новим з колірною перевагою. У серії Е екран знову набув горизонтального положення. Згідно з зовнішніми параметрами, брехня стала набагато простіше, ніж у п’ятому поколінні.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS