Як дізнатися модель сигналізації Starline по брелоку

Визначення марки супровідної документації на автомобіль

Якщо при покупці автомобіля залишилися супровідні документи, то можна визначити сервісний центр, де обслуговувалась машина або проводилася установка сигналізації. Фахівці, які займалися авто, повинні знати його нюанси та модель додаткового обладнання. Можливо, на сервісі збереглися документи щодо вашого транспортного засобу.

Найбільш швидким і простим варіантом визначення моделі сигналізації буде звернення до сервісу, що спеціалізується на продажу та монтажі охоронних систем. Працівники цих центрів легко визначатимуть тип сигналізації, встановленого на автомобілі.

Як визначити та замінити брелок для автомобільної сигналізації?

Процедура заміни дистанційного керування є дуже поширеною практикою

Характер. З одного боку, деякі люди можуть здатися, що нічого особливого не може трапитися з брелоку. Але це лише на перший погляд, тому що щоденні власники автомобілів змушені натискати кнопки пристрою, щоб відкрити або закрити двері автомобіля. Дистанційне керування лише за один день можна видно різним, не завжди сприятливим для нього. У деяких випадках небажані маніпуляції, виготовлені за допомогою Keychain, можуть призвести до фатального результату. Щоб замінити цей пристрій, спочатку потрібно переглянути модель брелок.

Програмування сигналізації з установкою автоматичного сигналу Starline B9

Сигналізація виконує функції в ньому або автоматично, або за допомогою сигналів клавіш під час натискання кнопки. Частина передбачених функцій та деякі установки автосигналізації можуть змінюватись шляхом програмування.

Starline Twage B9 сигналізація оснащена 3-кнопкою зворотного зв’язку та індикатором рідкого кристалів (LCD) та 3-кнопкою брелок без зворотного зв’язку з індикатору світлодіодів (SDI). Призначення кнопок керування 1, 2 та 3 обох брелків однаково. Динамічний код управління брелків захищений від підбору та перехоплення.

При виконанні команд сигналізації Star Line, що надсилаються з будь-якого Keychain, змінюючи будь-яку з налаштувань автоматичного сигналу та режиму сигналізації або режиму сигналізації в режимі захисту, відповідна інформація передана до приймача відгуки клавіатури та відображається на його показник з одночасним включенням звукових і вібраційних сповіщень., Флуоресцентне освітлення індикатора включається.

У брелоку зі зворотним зв’язком використаний оригінальний курсорний спосіб вибору деяких команд управління, при якому різним командам відповідає своя іконка, що висвічується на індикаторі брелка. Крім цього, на індикатор брелка зі зворотним зв’язком виводиться інформація про поточний час, будильник, таймер зворотного відліку часу, температуру в салоні автомобіля, температуру в підкапотному просторі або температуру двигуна.

READ  Заміна масла в коробці Ford Focus 2
Автомобільний режим (увімкнено / вимкнено)
Режим сервісного обслуговування VALET (вкл/викл)
Режим TurboTimer (ON / OFF)
Автоматичне увімкнення режиму охорони (вкл/викл)
Режим іммобілізатора (вкл/викл)
Блокування кнопок брелока увімкнено
Режим екстреного відключення ПІН.кодом увімкнено
Режим ручної коробки включений

Як визначити модель сигналізації Starline по брелоку

Досить часто нам запитують – як визначити модель сигналізації Starline по брелоку?

При купівлі старого автомобіля з сигналізацією Starline часто необхідно зрозуміти, з якою моделлю ви маєте справу. Це важливо, щоб запобігти операції помилок. Якщо документації колишній власник не залишив, підкаже брелок від автосигналізації.

дізнатися, модель, сигнал, starline, брелок

Додаткові елементи та деталі

У жодній інструкції, що додається до сигналів Starline TWAGE, не сказано наступне: для моделей A8, A9 та B9 підходить один антенний блок. Такі блоки випускають давно, і тому є підробки:

Модуль радіо (TWAGE)

 • Резонатор у формі «човника» – ознака підробки;
 • В оригіналі не повинно бути корпусів у котушок;
 • Гравірування має бути зроблено на виступі.

Будь-яку автосигналізацію діалогового сімейства комплектують іншим модулем радіо. Він виглядає інакше, але підробки також є. Фото, на жаль, надати не можна.

Автозапуск, що спрацьовує за температурою, надійно працює в одному випадку – якщо підключено зовнішній датчик:

Starline Автосигналізація

Термодатчик та кнопка

А також налаштувати сигнал, вам потрібна кнопка Valet. Обидва елементи, кнопку та датчик, не навчилися підробляти, як слід. Поява різних елементів показана на фотографії.

Як зазначено в інструкціях, кнопка Valet краще не відключити від сигналізації ніколи. В іншому випадку, втративши брелок, неможливо видалити машину з безпекою. Про довговічність фальшивих кнопок невідомо. Робити висновки.

Є відгуки про те, де наступне: найшвидший у нових наборах розбиває датчик впливу. Цілком можливо, що багато датчиків просто підробляють:

Набір обов’язкових елементів

Такі датчики оснащені кожною сигналізацією автомобіля. При роботі Autorun цей датчик вимкнено.

Як дізнатися модель будильника.

Інструкції звертають увагу на наступне: корпус датчика впливу повинен бути приєднаний до 3 або 4 зв’язків. Але ви можете налаштувати чутливість, коли задіяна безпека.

Що сигналізація?

Starline “Найпростіший: на його брелок є відповідна напис, в більшості випадків екструдовані на житло. Вона не стирається, тож і гадати не доведеться. Якщо ж напис був нанесений фарбою і не читаний, його повтор знаходиться під задньою кришкою, на нутрощах. Зазвичай вона залишається недоторканною, оскільки всередину доступу менше, ніж до поверхні.

Як визначити модель по брелоку

Після покупки нового автомобіля, у якого вже був власник, гостро постає питання: “Як дізнатися, яка сигналізація стоїть на машині”.

READ  Чи не заводиться з автозапуску Starline а9

Ця інформація буде дуже корисною, тому що без неї не можна буде докупити додаткові брелоки, змінити налаштування охоронної системи, або зовсім відключити сигналізацію. Розгляньмо всі способи точного визначення марки сигналізації.

Як дізнатися яка сигналізація стоїть на машині по брелоку

Найпростіший спосіб отримати необхідну інформацію полягає в тому, щоб знати сигналізовану модель за допомогою Keychain. Для цього не доведеться шукати блок сигналізації або розбирати торпеду у салоні.

Вся необхідна інформація лежить у Вас у кишені. Ситуація може суттєво ускладнити, якщо немає жодного ключа: він був загублений, або попередній власник не віддав його вам.

У цьому випадку вам доведеться використовувати будь-який інший шлях. Якщо у вас є ключовий ланцюг у ваших руках, ось коротка інструкція, як з’ясувати автомобільний сигналізація виробника:

Якщо ви не можете ідентифікувати будильник таким чином, ми звернемося до наступного кроку. На задній стороні брелок може бути викликаний штрих-кодом, маркуванням, наклейкою. Вони обов’язково містять інформацію про пристрій. Зазвичай він застосовується як незрозумілий набір букв і цифр, але якщо ви пишете це, встановлено в рядок пошуку звичайного браузера, тобто висока ймовірність знати, яка тривога знаходиться на вашому автомобілі.

Характерні особливості Linek Starline

Характерні відмінності в Starline тривоги Блоки без зворотного зв’язку або з нею:

 • Унікальна форма брелока;
 • колір тіла;
 • Тип орієнтації екрана;
 • кількість та місцезнаходження кнопок управління;
 • піктограми на відображення консолі та їх призначення;
 • Тип антени (зовнішній або вбудований).

A

Ланцюги Starline Anti-Theft System (Twage A4, A6, A8, A9) можна описати наступним чином:

 • Ці консолі характеризуються зовнішньою антеною, розташованою на лівій стороні пристрою. Вона має довжину 2 сантиметра і захищена чорною пластиковою кришкою, яка знімна.
 • Starline A4 виділяється серед інших завдяки великому образ автомобіля, на лобовому склі з якого розміщується “гальмо”.
 • A9 та A8 відрізняються від зеленого відтінку A6 нижніх значків на дисплеї та різному наборі значків на лівій стороні екрана.

Такі моделі були вилучені з виробництва та знайшли на транспортних засобах двох тисяч і більш раннього року випуску.

Наведено тип ключових показників анти-крадіжної системи модельного діапазону TWAGE A4, A6, A8, A9

 • мають подібність до пристроїв В-моделі, але, на відміну від них, повністю русифіковані;
 • Антена, як у покоління Twage, є зовнішньою, але повністю твердою з ланцюжком ключа FOB;
 • у серії А61 значки в нижній частині дисплея відрізняються від А91 і виконані у мінімалістичному стилі.

На фото продемонстровані брелоки моделей А61 та А91:

 • Пристрої мають паралелепіпедну форму і виготовляються в блакитно-чорному кольорі з повторюваними контурами корпусу екрана, обрамляючи екран;
 • кнопки управління мають однакове сіре забарвлення;
 • у моделі А94 іконки на дисплеї зелені, а у А64 – блакитні.
READ  LADA Granta встановлення сигналізації з автозапуском

Зовнішній вигляд брелоків моделей А64 та А94 представлені на

Модельний ряд В

Пульти охоронного комплексу Starline В-моделі – В6 та В9 мають такі особливості:

 • брелоки схожі на пристрої моделі А61/91: зовнішня антена так само об’єднана з пультом в монолітний корпус;
 • Однак існують відмінності між А та в серії у нижніх іконках. в останній напис на піктограмах двох вищих, а капот та фари зображення автомобіля чорні;
 • пульти «сигналок» B6 і B9 можна відрізнити за наявності дев’ятої моделі значка термометра.

На фото представлені брелоки моделей В6 та В9:

Визначити брелоки моделей В62, В92 можна за такими ознаками:

 • різновид корпусу цих брелоків відрізняється округлою формою та помаранчевим кольором кнопок;
 • у B62, порівняно з В92, відсутні іконки автозапуску двигуна за таймером та температурою в моторному відсіку;
 • останнє покоління серії В зберегло схожий корпус, але дисплей помінявся з рідкокристалічного на OLED.

Визначте брелок моделей B64, B94 ви можете:

 • пристрої мають такий самий корпус, як і В62/92;
 • дисплей відрізняється більш широким набором функцій, наприклад, має датчик удару/нахилу та підтримує авторизацію за PIN-кодом.

На даний момент ці моделі зняті з виробництва та зустрічаються на авто більш раннього року випуску.

S. Модельний діапазон

Особливості брелоків автосигналізацій Starline С-моделі (С4, С6, С9):

 • мають синє пластмасове корпус з тонким і ненадійним вухом для карабіна (з правого боку), який часто порушується;
 • Зовні вони однакові, відрізняються за місцем розташування значків на дисплеї.

Блоки захисного комплексу Starline C-Model:

Чотири способи з’ясувати, яка сигналізація знаходиться на автомобілі

У цій статті Auto Electrician Alexei Molotov відповідає на питання “Як визначити модель сигналізації за допомогою брелок?”.

Серед власників автомобілів часто зростає, коли на дистанційному керуванні анти-крадіжної системи необхідно визначити її модель. Це відбувається з ряду причин:

 • Використовуваний автомобіль був придбаний у вже встановленому сигналізації, але без документів;
 • Документи були втрачені на перемиканні;
 • Написи на шасі ключа FOB;
 • механічний пошкодження блоку управління;
 • Оригінальна консоль втрачається, за винятком ви можете забрати новий.

Як з’ясувати модель Берелією? Чи це легко зробити і що для цього потрібно ми розглянемо в цій статті.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS