Як поміняти салонний фільтр Hyundai solaris

Заміна фільтру салону на Hyundai Solaris

Заміна салонного фільтра Hyundai Solaris 2019 та інших моделей проводиться за єдиною схемою. По-перше, старий елемент повинен бути видалений. вони роблять це без застосування складного інструменту, але важливо бути обережним.

Після відкриття ковзання вам доведеться видалити внутрішній простір. може бути сміття. Заміна салону фільтр Hyundai Solaris 2014 пропонує прийом всередині машини та місцевого прибирання. При видаленні фільтрувального елемента, сміття, бруд. Коли коробка рукавичка очищена, витягуйте внутрішні бокові стіни. Для цього вони перетворюють їх у напрямку годинника, квартал буде достатньо. Коли зупинки слабшають, коробка рукавичка піднімається. Після усунення проблем з пробками з боків, коробка очищається.

Доступ до верхньої кришки салону, автомобільну спліт-систему. Він закріплений вздовж краю пару затисків. Вони стискаються, кришка демонтаж. Після старого фільтраційного елемента вийміть і уважно вивчити. Якщо він забитий листям, гілками та іншим сміттям, допоможе лише заміна.

Складання йде у зворотному порядку. Заміна Salon Filter Hyundai Solaris 2016, необхідно звернути особливу увагу на встановлення нового елемента, а точніше правильний вибір робочої частини. Для орієнтування малюють стрілку з відповідним написом. Вона показує напрямки переміщення повітряних мас в автомобільній системі кондиціювання.

 • Відкрити бардачок, праве обмежувальне кільце акуратно прибрати.
 • Знайти упори зі стопорами з боків на внутрішніх стінках.
  поміняти, салонний, фільтр, hyundai, solaris
 • Повернути упори на чверть, працювати проти годинникової стрілки.
 • Вийняти спочатку один стопор, потім інший, бардачок опустити.
 • Демонтувати кришку салонника, фіксатори з правого боку прибрати, затискачі, лівосторонні фіксатори. теж.
 • Стиснути кришку та прибрати затискачі.
 • Прибрати старий фільтр та поставити новий.

Можливо, допоможе продування без заміни, але багато залежить від типу, стану вузла. Напівзаміри не рекомендовані в жодному разі. Новий фільтраційний елемент потрібно встановити таким чином, щоб стрілка дивилася вниз. Перший раз заміну салонного фільтра Hyundai Solaris робити найпростіше по

Заміна фільтру салону Hyundai Solaris

Власники Hyundai Solaris змінюють фільтруючий елемент салону по пробігу, але робити це необхідно двічі на рік. навесні та восени. Це дозволить якісніше проводити фільтрацію салону та уникнути багатьох негативних наслідків для людського організму.

Етапи заміни фільтруючого елемента Hyundai Solaris

Порівняно з більшістю інших автомобілів, заміна салонного фільтра у Hyundai Solaris 2 проводиться відносно просто. Деяка спеціальна підготовка до цієї операції не вимагається. Все, що вам потрібно, це безпосередньо новий фільтрувальний елемент.

READ  LADA Priora троїть на холодну

Заперечувати користь салонника, особливо якщо говорити про вугільні, безглуздо. Тому не дивно, що незалежна установка фільтрів на автомобілі стало загальним явищем. Ця рутинна та досить проста процедура періодичного ТО, в ній немає нічого складного.

Заміна салонного фільтра за регламентом передбачена кожні 15 000 км., тобто кожне планове ТО. Однак, залежно від умов експлуатації автомобіля, термін заміни можна скоротити до 8-10 т.км. пробігу. Чим частіше фільтр у кабіні, чистіше буде повітря, і краще працювати кондиціонер, або нагрівач.

Друге покоління було виготовлено з 2017 року до 2022 року, а також рестильованих версій з 2022 до нашого часу.

Заміна салонного фільтра на Hyundai Solaris 2 (HCR). звичайна процедура, яка не завдасть труднощів навіть для власників авто, не сильно знаються на технічному обслуговуванні машини. Впоратися своїми руками досить просто, та й часу це багато не забере.

Де знаходиться

Виробники автомобілів зазвичай розміщують салонні фільтри у трьох місцях – під капотом, за бардачком або біля педалей. Модель Hyundai Solaris. не виняток. Фільтр салону знаходиться за бардачком. Це означає, що у всій лінійці виробника – моделей Solaris 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2017, 2018 та 2019 року випуску, салонний фільтр знаходиться в тому самому місці.

Салонний фільтр Hyundai Solaris 1 знаходиться за полицею бардачку, яка заважає до нього дістатися. Щоб видалити цю перешкоду, потрібно відкрити коробку рукавичок і продовжувати діяти відповідно до вказівок, описаних нижче.

Фільтруючий елемент робить подорож комфортною, тому не потрібно нехтувати його заміною. У салоні буде накопичуватися набагато менше пилу. Якщо використовувати вугільну фільтрацію, то якість повітря всередині автомобіля стане ще помітно кращою.

Зняття та встановлення нового фільтруючого елемента

Щоб зняти фільтр та поміняти його, необхідно розібрати бардачок. Для цього потрібно слідувати алгоритму дій:

 • Відкрити бардачок та очистити його від вмісту.
 • Викрутити пробки із пластику, розташовані всередині на стінках.
 • Опустити кришку бардачку.
 • Натиснути на затискач і зняти кришку фільтра.
 • Вийняти фільтруючий елемент.
 • Встановити новий фільтр. При встановленні слід звернути увагу на напрямок стрілки потоку повітря.
 • Зібрати елементи у зворотному порядку.

Заміна салонного фільтра Hyundai Solaris 1 є рутинною та досить простою процедурою періодичного ТО. У ній немає нічого складного, тому зробити заміну своїми руками дуже просто.

Для цього сідаємо на переднє пасажирське сидіння, на проти бардачка. Адже саме за ним знаходиться місце встановлення:

 • Відкриваємо бардачок для виконання подальших дій.один).Рис.1 Відкрийте коробку рукавичка
 • Справа і зліва на бічних стінках ящика рукавички знаходяться стопор-заглушки. Їх необхідно повернути проти годинникової стрілки, приблизно на 90°, після чого їх дістаємо та опускаємо бардачок вниз.2).Рис.2 Стопор-заглушка
 • Доступ до місця встановлення відкритий, тепер знімаємо заглушку. З правого та лівого боку стискаємо засувки, тягнемо заглушку на себе та відкладаємо її убік.3).Рис.3 Знімаємо заглушку
 • Все, тепер просто дістаємо старий елемент, що фільтрує, рухом на себе і міняємо його на новий.4).Рис.4 Заміна старого фільтра
 • Після заміни залишилося встановити лише кришку на своє місце, до характерного клацання, а також поставити бардачок на місце.
READ  Як зняти заднє сидіння Solaris

При установці зверніть увагу на стрілочки, зображені на одній із сторін фільтруючого елемента. Вони вказують на правильне положення під час встановлення. Як саме встановлювати, написано трохи нижче.

Виймаючи фільтр, як правило, на килимок прокидається велика кількість сміття. Варто пропилососити зсередини і сам корпус печі – розміри прорізу під фільтр дозволяють досить легко оперувати вузькою насадкою пилососа.

Якою стороною встановлювати

Крім самої заміни фільтруючого елемента повітря в салоні, важливим є встановлення його правильною стороною. Для цього існують прості позначення:

Заміна салонного фільтра на Хендай Соляріс (Hyundai Solaris)

 • Просто стрілка (без напису). вказує напрямок потоку повітря.
 • Стрілочка та напис UP – вказує верхній край фільтра.
 • Стрілочка та напис AIR FLOW – вказує напрям повітряного потоку.
 • Якщо потік знаходиться на зверху вниз, екстремальні краю фільтра повинні бути так. /////
 • Якщо потік знизу-вгору, крайні грані фільтра повинні бути такими – ////

У Hyundai Solaris 2 (HCR), повітряний потік проходить згори. Виходячи з цього, а також написів на бічній площині повітряного фільтра та проводимо правильну установку.

Як замінити салонний фільтр Hyundai Solaris своїми руками

Практично в будь-якому автомобілі, Hyundai Solaris не виняток, через повітропроводи в салон проводиться забір повітря з навколишньої атмосфери. Ви розумієте себе, не потрібно говорити про свій кристал чистий. Тому виникає необхідність встановлення спеціального фільтра, він називається салонним і відноситься до витратних матеріалів, тобто не ремонтується, а замінюється. Основна функція салонного фільтра – очищення повітря, що надходить у салон через повітропроводи вентилятора, а додаткові функції залежать безпосередньо від його особливостей. Адже фільтри бувають паперові, їх називають звичайними або бар’єрними, вугільні, комбіновані, у тому числі з антиоксидантним покриттям, та електретні.

Як замінити салонний фільтр в автомобілі Hyundai Solaris

Експлуатуючи автомобіль щодня, власники можуть зіштовхнутися із проблемою неприємного запаху в салоні. Також можуть запітніти стекла при включенні системи керування кліматом. Будь-який транспортний засіб, у тому числі Hyundai автомобілів, вимагає технічного обслуговування та заміни всіх необхідних витрат. Зробити заміну салонного фільтра в Hyundai Solaris досить легко, але спочатку потрібно зробити вибір і купити фільтруючий елемент.

Вугільний та звичайний фільтр. В чому різниця

На всіх дорогих німецьких автомобілях із заводу використовуються тришарові салонні фільтри. Один із шарів вугільно-адсорбуючий. Тобто не просто вкраплення у папері, що фільтрує, а цілий окремий шар. Зрозуміло, що існує багато такого фільтра. це не просто дурний маркетинг.

На ринках та в магазинах вугільним фільтром називають переважно звичайний фільтр із вкрапленням. Загальна у цих фільтрів лише назва. Справжні коштують дорожче. Їх практично ніхто не тримає в асортименті. Навіщо, якщо мало хто розуміє різницю між ними.

READ  Renault Logan заміна пильника шруса

Вкраплення вугілля це чистий маркетинг

Заміна фільтра кабіни на Hyundai Solaris (Hyundai Solaris)

Якщо ви користуєтеся вугільними фільтрами якоїсь фірми, дізнатися справжній він чи ні, просто. Досить розрізати старий фільтр і подивитися, чи в ньому вугільний шар.

У цьому фільтрі вугільний шар присутній

Матеріальний плюс нинішнього фільтра. це відсутність запахів з вулиці. Навіть коли стоїш за якоюсь старою димлячою машиною, запаху в салоні не відчуваєш.

З того, що заявляють виробники вугільних фільтрів, випливає, що вони більше потрібні для захисту здоров’я від шкідливих вихлопних газів, і відсутність запаху це просто додаткова плюшка, а не основна функція. Тут мені сказати нічого, не знаю, в цьому не фахівець.

За рекомендацією нашого клієнта почав використовувати фільтр RAF. До цього використовував TSN та FORTECH. Останні фільтрують гірше, але й коштують дешевше.

Відмінний вугільний фільтр RAF артикул RSTC001HYX

Салон фільтр Hyundai Solaris

Салонний фільтр, присутній в конструкції автомобіля Hyundai Solaris, очищає повітря, що надходить в машину. Витратник з часом втрачає свою пропускну здатність, тому що робоча область поступово забивається пилом та сміттям.

Для вирішення проблеми вимагає періодичного замісного очищення. Змініть фільтр кабіни за допомогою власних рук, не так складно, але у випадку проблем ви завжди можете побачити відповідне тематичне відео.

І кришкою салонного фільтра Сам фільтр у рамці

Зверху оригінальний салонний фільтр. Нижче найпоширеніші заміни. Третя верхівка найдорожчої версії.

Для того, щоб вам легше було орієнтуватися у широкому виборі продукції, пропонуємо вам артикули оригінальних та аналогів запчастин.

Оригінальний фільтр. Hyundai. 971334L000, сітка під фільтр. 976174L000.

Аналоги – Kia – 971334L000, KOREA (OEM) – 971334L000, KAP – 971334L000, TOKO CARS – BK4-524CTOKO, MOBIS – 971334L000, AMC – KC6113, P3.

Незважаючи на те, що аналогів існує досить багато, найкраще поставити оригінал, оскільки ціна на нього не така і велика, а якість говорить сама за себе.

Де фільтр кабіни

У Hyundai Solaris салонний фільтр встановлюється за бардачком. Для доступу до нього достатньо лише відкрити кришку бардачка, і відкрутити 2 вентилі з боків. Розташування фільтра салону однаковий, як Solaris, виготовлений до 2017 року., так і у нового покоління. Власники автомобілів не рекомендують купувати оригінальний фільтр кабіни, оскільки він не має обприскування вугілля, а якість не перевищує дешевих колег. Також при установці оригінального фільтра спостерігаються сторонні шуми у печі.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS