Як перевірити масло в коробці Mercedes

Оцінка статусу автоматичної передачі для появи рідини передачі

Перевірка рівня масла автоматичної трансмісії, вони дивляться на його колір, прозорість, запах і піноутворення. Ви можете перевірити чистоту АТФ “Тісто на ганчірці”, штифт з зондом на білому паперовій серветці. Добре масло швидко поглинається. Залишки твердих частинок, чіпси, крихти говорять про забруднення рідкого.

Чорно-непрозора масла повинні терміново змінюватися. Зростаючий запах разом забруднений вказує на перегрів коробки. діагноз з повним перегородкою буде.

Масло з допуском 236.12 (A001 989 68 03) Я завжди наливаю Febi

Майно, щоб змінити рівень нафти (це трапляється універсальний для коробки 722.6)

Процедура заміни заміни масла в автоматичній трансмісії 722.6.

Ми нагріваємо машину на яму або підйом.

Відкручуємо зливну пробку і в заздалегідь підготовлену ємність зливаємо масло.

Ми відкручуємо піддон і злийте масло з нього (дизайн такий, що не все нафта зливає вилку).

Видалити, витягнувши фільтр (також буде запущено масло).

На ранніх коробках (до 1998 р.в.), на автоматичній коробці BageLic, теж є вилка для дренажного масла (злити її).

У піддоні, перш ніж встановити, якщо ні, то має сенс покласти магніт з жорсткого диска (він буде збирати на собі чіпси, і це буде не так багато, щоб забрати фільтр).

Прикручуємо піддон на місце, загортаємо зливну пробку та пробку бублика АКПП.

У моторному відсіку знімаємо заглушку і через вирву заливаємо трохи менше олії, ніж ми злили.

Запускаємо двигун, проганяємо важіль по всіх положеннях селектора (тримаємо по 4-6 секунд у кожному положенні) і ставимо його в паркінг.

Не глушачи двигуна, вимірюємо щупом рівень масла (дивимося на холодну шкалу) якщо рівень у нормі необхідно перевірити рівень на гарячу! Якщо рівень відрізняється від норми, необхідно його відрегулювати, доповнюючи або зливати масло.

Їздити близько 20 км. Ставимо автомобіль на горизонтальну поверхню і змінюємо рівень масла «на гарячу», він має бути між верхніми відмітками.

Якщо необхідно коригуємо рівень олії. Вітаю, заміна завершена. Щойно ви заощадили близько 2000-3000.

Типові помилки дозволяються при заміні масла в автоматичній трансмісії Mercedes W210.

 • Заміна масла без зонду (залити, скільки вони плінтусу) немає гарантії, що до того, як рівень заміни в коробці був правильним.
 • заміна масла на масло, що не має допуску (може відмовити коробка, а ремонт коштує дорого).
 • заміна масла без заміни фільтра (підсумок коробки стане в «аварію», так як фільтр забиває і починається масляне голодування).
 • Неправильна зміна рівня масла (не керував важелем на всіх позиціях селектора або вимірюється машиною під схилом).

Заміна олії заміщенням чи є сенс?

На багатьох станціях пропонується послуга для заміни масла для заміни автоматичної передачі. Сутність цього методу полягає в наступному. у ланцюзі охолодження огляду нафти, адаптер та масла з коробки поставляються до спеціального контейнера, і в той же час замінюються новим. Виглядає це дуже ефектно. йшло брудне масло, потім різко пішло чисте, і автовласника переконують, що масло замінено повністю і АКПП повністю промита. Підсумок через 20 000 40 000 (722.6) потрапляє в аварію, оскільки це не вистачає тиску нафти через фільтр!

Друзі, що замінюють масло в автоматичній трансмісії, це розлучення за гроші, а також спосіб продажу клієнта 2-3 обсягу масла без нормативних робіт з заміни. Потрібно змінити масло суворо за допомогою фабричної інструкції.

Інтервал заміни нафти та ознаки того, що масло краще змінено.

Завод має термін служби нафти в автоматичній трансмісії. 60 000 км.

Якщо коробка починає удар під час перемикання або довгий час, щоб подумати краще змінити масло, не чекаючи інтервалу обслуговування заміни.

READ  Ford Focus 2 не працює спідометр

У мене є все сьогодні. Я сподіваюся, що після ознайомлення з нашими інструкціями ви не будете мати труднощі з зміною масла в автоматичній передачі Mercedes W210.

Як вибрати необхідні витратні матеріали

Кожна заміна масла, як у двигуні, у коробці передач Mercedes, ви повинні додатково змінити:

масло, коробці, mercedes

Витратні матеріали для заміни масляної коробки автоматично

 • масляний фільтр;
 • підкладка передачі;
 • кришка сливи;
 • Заповнення та інші печатки;
 • Підключення до гідротрансформатора, якщо він є;
 • Корковий кільце мідного піддону;
 • Якщо можливо, болти, що тримають піддон;
 • Передні віддалені рукави (серії 722 серії.6).

Вимірювальний рівень масла в двигунах Mercedes-Benz

У сервісному книзі написано, що перевірка рівня нафти в двигуні є необхідним щотижневим. Навіть якщо у Вас автомобіль обладнаний датчиком рівня олії, перевірка не завадить.

У легкових автомобілях Mercedes-Benz існує кілька способів вимірювання рівня масла двигуна:

 • регулярне маслоп;
 • службова масла;
 • через меню комбінації пристрою відповідно до свідчення датчика B40;
 • діагностичний пристрій Stardiagnosis, відповідно до показань датчика B40;

Який рівень моторного масла повинен бути? Зрозуміло, що рівень нафти повинен бути між мін і макс. Ідеальний рівень. 3-4 мм нижче макс. Небезпека пошкодження двигуна існує як, коли він занадто низький, і коли рівень нафти занадто високий. Принаймні, німці написані у своїх кращих традиціях “Для дурнів” Право на обкладинці нафти, що паливає Горсловін: “Для того, щоб уникнути пошкодження двигуна, рівень масла не повинен перевищувати макс!”. Це було більш правильно сказати раніше писав. Тепер у найкращих онлайн-традиціях, зв’яжіться з інструкцією з експлуатації, в якій вона буквально написана (цитата): “Переконайтеся, що рівень нафти не перевищує норми. Якщо рівень масла вище максимальної позначки на масловимірювальному стрижні, було залито зайву кількість масла. Як результат, можливий пошкодження двигуна або каталізатора. Очищення додаткового масла”.Вимірювання рівня масла (будь-який з чотирьох з перерахованих вище способів) повинен виконуватися лише на робочу температуру двигуна (температура масла повинна бути більше 60 ° С, для двигуна M156. не менше 85 ° С, для двигуна M275. не менше 90 ° С, для двигуна M159. 105 o C), за умови, що після вимкнення двигуна не менше 5 хвилин, а автомобіль стоїть на рівній горизонтальній поверхні.

Але є ще один цікавий аспект: візьміть, наприклад, M112 / M113 або двигуни M272 / M273. Здавалося, що братів близнюків. Різниця полягає в тому, що M112 і M272-й двигуни. V-подібний шість, M113 і M273. Відповідно до них v8, t.Е. Маючи Trite 2 циліндр більше. Ну, нехай V6 має балансувальний вал, у V8. це не так, але інакше це абсолютно ідентичні двигуни. Однак, давайте спробуємо розкласти все навколо полиць:

 • Обсяги наповнення масляних систем всіх цих двигунів приблизно однакові. близько 8 літрів коливаються;
 • Двигуни мають ідентичну систему охолодження моторного масла (AMG Motors не вважають). Невеликий теплообмінник водного масла на корпусі масляного фільтра (правосуддя, я відзначаю, що там були M112 без теплообмінників. на американців і в перших варіантах W211);
 • V8 мають більшу кількість мастильних точок. Плюс два з’єднувальні стрижні, плюс нативний підшипник, плюс два насадки на нижній частині поршнів, плюс одна підтримка для кожного розподільного валу, плюс 6 або 8 гідротерапевтів мінус балансувального шару вала. Загальне споживання нафти за допомогою цих додаткових точок змащення. Плюс близько 20%. Але масло. той же номер! Т.е. Масло, що лежить у піддоні двигунів M112 та M113 у тих самих кількостях у випадку M113, вона повинна бути закрита та діючою в двигун для змащення, опалення там, т.Е. просто циркулюють частіше. Але воно охолоджується лише в теплообміннику до 100 ° С у кращому випадку (занадто мало часу, що знаходить масло в теплообміннику, так що він дав багато теплового теплоносія, який в Mercedes не знаходиться на всіх холоді (температура влітку влітку 100-110 не розглядається з навіть перегріванням.). Весь решту часу масло охолоджується в алюмінієвому піддоні двигуна. Але дозвольте мені ефективно охолоджуватися, якщо це не дає там. для рівноефективного охолодження масла в піддоні останній для двигуна М113 повинен вміщувати 9,6 літрів масла проти 8 літрів у М112. Але обсяги наповнення однакові. Це означає, що, з іншими речами, рівними при роботі двигунів з рівними високими навантаженнями при високих температурах, масло в V8 буде страждати (втратить свої властивості) набагато швидше, ніж у двигуні V6. Висновок із цього напрошується один. або для V8 використовують масла, очевидно, вищу якість або з найкращими високотемпературними характеристиками або частіше змінюють його.
 • Також: різниця в рівні масла між хв та макс на PCU для лінії M112 / M113 становить 2 літри. Таким чином, якщо на масляному зонді вашого автомобіля з двигуном M113 на рівні мін, то там не 8 літрів, але тільки 6! Ситуація ще більше посилюється ще одним кварталом швидше проходить через систему, а ще один квартал втрачає свої властивості швидше! Ось як рівень може вплинути на інтервал міжсерва, і якість вибраного масла.
READ  Скільки масла заливати в двигун ГАЗель 406

Примітно, що з появою нових технологій, написи на обкладинки змінилися: раніше писали про неприпустимість надлишку рівня нафти, а на новому. Просто звертаючись до інструкцій.

Керувати автомобілем близько десяти миль або 20 хвилин. Не забудьте взяти свій зонд і тканину для поїздки. Якщо це можливо, витрачайте частину швидкості дороги, щоб ви можете їздити на велосипеді під час поїздки. Потрібно розігріти двигун та передачу, змащення всієї передачі та приведення рідини передачі до рівня теплого об’єму.

Паркуйте автомобіль на рівній поверхні, встановіть його в нейтральну позицію та застосуйте парковка гальма витягніть важіль випуску капоту та залиште двигун для роботи.

Контроль на рівні нафти в PPP Mercedes

Візьміть “зразок

Кожен виробник робить різні трансмісії, тому спосіб перевірки рівня масла в коробці буде відрізнятися. Це може бути механічним зондом або електронним (де інформація відображається на панелі). І трапляється, що зонд зовсім не. Розглянемо нижче кожного випадку.

МКПП зі щупом

На щастя, це у багатьох механічних коробках (включаючи васу, корейці та німці). Цей зонд буде коротшим, ніж двигун, але технологія перевірки схожа.

Як перевірити рідину в такій трансмісії? На підключеному двигуні я витягую ручку і зніміть серветку, що бризок під час їзди. Ми знову встановлюємо DIDSTICK, отримуємо його знову. Тепер читання будуть точнішими. Ми дивимося на знак. Це може бути гравюра “Mix-Max” або просто виїмка, як на фото вище. Все логічне. якщо обсяг знаходиться в заданих межах, все в порядку. Якщо нижче, ми заповнюємо той самий зонд, ми будемо бажати у своїй шиї.

Blisless ручна передача

Що цікаво, коробки передач без зонда все ще звільняються. Перевірте рівень нафти в КПП, але ви повинні трохи пити. Потрібна яма спостереження, ключ і ліхтарик. Інструкція проста. Ми знаходимо затоку і відкрутіть його.

Якщо огляд обмежений, ви можете взяти дріт як індикатор (головне, що це чисте). Я відчував це в отворі перпендикулярно і трохи нахиляючись вниз. Потягніть і подивіться, скільки змащування на ньому.

Електронна перевірка затвора

Відразу зазначимо, що така опція є лише на АКПП, та й то не на всіх. Це переважно дорогі автомобілі. Range Rover, Mercedes, Audi. Щоб перевірити рівень, достатньо перейти до комп’ютерного меню комп’ютера та виберіть відповідний розділ. У деяких моделях Bortovik має пам’ять і показує, як обсяг він був до попереднього запуску двигуна. Для більш точного управління ви можете скинути всі показники, натиснувши кнопку скидання на перемикачі керма.

Але пам’ятайте, що електроніка може лежати. Часто траплялося, що комп’ютер показав недостатній обсяг, коли він був у нормі. Але найгірше, коли, навпаки, датчик говорить, що все в порядку, а коробка вмирає від відсутності мастила. Тому, навіть якщо є зручний варіант, варто відкрити капот і перевірити об’єм особисто.

Перевірка рівня масла автоматичної передачі Mercedes-Benz W203

Рівень рідини в автоматичній трансмісії вимірюється при нагріванні двигуна та коробка передач. Для того, щоб підігріти живлення до необхідної температури, ви можете зробити короткий (15 кілометрів) поїздки.

Помістіть машину на горизонтальну поверхню, надійно затягніть ручний звук. Для надійної фіксації автомобіля, покласти під колеса резервного копіювання.

Отримати двигун і залиште працювати на холостому. Натисніть на педаль гальма і акуратно перемістіть селектор з положення Р положення 1, потім назад в Р.

READ  Чи не відкриваються двері водія зовні Passat б6

Зонд вимірювання рівня рідкого рівня розташований у задній частині коробки передач. Перед видаленням приналежності, ретельно витріть простір навколо нього. Бруд, що потрапляє всередині коробки неприпустимий.

Зніміть датчик, а вітер знімайте всі сліди рідини з нього. Повернути дипляти до місця і зніміть знову. Рівень рідини повинен бути між етикетками, що застосовуються до зонда.

Якщо Ви виміряєте рівень при холодному силовому агрегаті, отриманий результат буде нижчим від реального. Обов’язково перевірте рівень на прогрітому двигуні, оскільки перевищення максимального допустимого рівня рідини може призвести до виходу коробки з ладу.

Потягування рідини здійснюється через свердловина лічильника. Не допускайте попадання бруду всередину коробки. Затягніть тільки свіжу рідину і лише через воронку (бажано з фільтром).

Рідина затягується в невеликі порції, постійно перевіряючи рівень.

Після того, як ви відновили рівень рідини в полі, поверніть дипляти до місця та зупиніть двигун.

Якщо ви повинні часто додавати рідину до коробки, це означає, що десь витік. Негайно усунути його.

Перевірка рівня масла в Mercedes-Benz AKP (722.6)

Необхідно перевірити рівень масла в 5-ступінчастій АКП Mercedes-Benz (722.6)? Виявляється, не все так просто! Оскільки наявність масляного зонду не передбачена фабричною конфігурацією, для вимірювання рівня нафти, ми рекомендуємо замовити шваги або інші виробники.

Покрокові інструкції щодо використання зонда:

Паркувати автомобіль на рівній поверхні.

На шиї масляноїплан знаходиться в купах двигуна.

Кришка нафтової шиї оснащена запобіжником від ненавмисного відкриття. Перш ніж запустити вимірювання, зніміть відповідний інструмент пластини PIN-коду.

Видаліть PIN-код безпеки та зніміть Collepacker з нафтопереробного заводу.

Якщо ви збираєтеся замінити масло, будьте обережні і спочатку залити близько 5 літрів, потім запустіть двигун і нехай він працює на передачі “P” (парковка).

Наливання масла, переконайтеся, що рівень нафти не перевищує необхідного рівня.

На холостому ходу, надсилайте передачу послідовно кілька разів, потім встановіть передачу “P” знову (парковка).

Рівень масла в автоматичній передачі в холодному стані повинен бути між індикатором MIN та MAX, нижчим сектором вимірювання (зона при 25 ° С). При необхідності налаштуйте рівень масла та знову вимірюйте.

УВАГА! Під час перевірки рівня нафти введіть диптик у нафтовій шиї, доки вона не вплине на нижню частину корпусу ACP. Оскільки вищезазначена 5-ступінчаста коробка передач використовується на різних моделях Mercedes-Benz, довжина шиї масляної хвилі може відрізнятися. Тому поле того, як зонд досяг нижньої частини коробки, частина його може виглядати.

Після перевірки рівня нафти переконайтеся, що ви витягнули DIPSTICK! CAP може бути виправлена ​​знову, використовуючи новий PIN-код безпеки.

Перевірка рівня масла у коробці перемикання передач

У коробці передач на відміну від двигуна масло не витрачається. Тому з точки зору регуляторної роботи вона не передбачена для заміни масла в коробці передач. Тим не менш, рівень масла може падати у разі негерметичності коробки перемикання передач. Якщо при зовнішньому огляді на її корпусі не виявляється слідів протікання, все гаразд. Щоб переконатися, що рівень нафти в коробці передач є нормальним, запустіть наступні операції.

Послідовність роботи

Встановіть автомобіль на стенд у горизонтальному положенні або використовуйте ліфт.

Зніміть захист двигуна для доступу до витонченого масла 1 (рис. 6.вісім).

Зніміть вилку на коробці передач 17 мм клавішу з внутрішнім шестикутником. Це отвір служить для перевірки рівня нафти, а також його заповнення.

Якщо масло відразу починає витікати, то його рівень у нормі. В іншому випадку перевірте рівень масла пальцем.Це повинно бути не більше 5 мм від нижнього краю наповнення. Можна скористатися для цієї мети шматком дроту, який слід попередньо зігнути.

Якщо рівень масла нижче 5 мм щодо нижньої кромки заливного отвору, то за допомогою лійки та шланга або масляного шприца долийте запропоноване трансмісійне масло ATF доти, доки воно не почне витікати із заливного отвору.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS